Draško Stanivuković

Post Reply
User avatar
banjaluka078
Moderator
Posts: 7409
Joined: 16/01/2007 23:38

#1426 Re: Draško Stanivuković

Post by banjaluka078 »

Upravo to.
detroit-mercy wrote: 19/11/2020 16:12 Ma nije to naivnost, svjesni su ti ljudi sta je to ali za njih je i to veliki pomak. Kad zivis u sredini u kojoj se u jednom momentu ustrucavas glasno zvati nekog po imenu do ovih nekih normalni stvari, to je za njih veliki pomak.
I da, Bosnjaci su u BL svedeni na statistiku i zbog toga vise nisu nikome trn u oku jer ovi drugi znaju da nemaju nikakav uticaj na kljucne procese u gradu. E sad, najbolji su mi ovi sto dodju par dana sa svedskim, svapskim ili USA pasosima pa se onda ko uskurce, mogu skresat u brk kome sta hoce ili sta ti ja znam vec. Kurku bi skresavo da ti egzistencija zavisi od toga kome ces stati na zulj.
User avatar
LBVIEW
Posts: 9241
Joined: 01/04/2010 22:35

#1427 Re: Draško Stanivuković

Post by LBVIEW »

detroit-mercy wrote: 19/11/2020 16:12
BAK-eV wrote: 19/11/2020 15:56
banjaluka078 wrote: 19/11/2020 15:47 Ah, čuj, dođi malo živjeti u BL, biti ovdje Bošnjak, Bosanac, patriota, bilo šta drugačije. Narod se trudi preživjeti i zaista mu nije do natpisa na pločama, nego do posla. Jbt, ovdje ni u kancelarijama firmi iz Federacije ne rade manjine, nego većinski, da se nekom ne iskvari. "Naša" raja konobariše.

Što se tiče povratka, svakom je bilo u cilju da se narod ne vrati da bi se dobila "čista" teritorija i masa glasača. Imovina bi se svakako nekad prodala. Vraga bi se oni moji i 1997. vratili iz norveških i švedskih ljepota, Ameri tek ne bi, a kamoli njihova djeca nekad kojima ovdje 7 dana ljeti bude i previše.
O održivom povratku i projektima iz Fed. min. za izbjegla i raseljena lica bih mogla pisati stranice. Šampion je ko je od njih, mimo stranke i IZ, bilo šta dobio. Kako je šaka nas ovdje opstala do sada, ni meni nije jasno.
Niko ne osporava poteskoce, vec me cudi ta naivnost.
Ma nije to naivnost, svjesni su ti ljudi sta je to ali za njih je i to veliki pomak. Kad zivis u sredini u kojoj se u jednom momentu ustrucavas glasno zvati nekog po imenu do ovih nekih normalni stvari, to je za njih veliki pomak.
I da, Bosnjaci su u BL svedeni na statistiku i zbog toga vise nisu nikome trn u oku jer ovi drugi znaju da nemaju nikakav uticaj na kljucne procese u gradu. E sad, najbolji su mi ovi sto dodju par dana sa svedskim, svapskim ili USA pasosima pa se onda ko uskurce, mogu skresat u brk kome sta hoce ili sta ti ja znam vec. Kurku bi skresavo da ti egzistencija zavisi od toga kome ces stati na zulj.
Taj plan o posrbljavanju B Luke( a i citave B Krajine, samo sto su pred kraj rata popusili pa se djelimicno izjalovio), datira jos od stvaranja prve Jugoslavije, malo je bio u ilegali za vrijeme SFRJ(citaj:radilo se u rukavicama), da bi se se, koristeci surovu silu, ponovo zhuktao 90-tih. :oops:
Zalosno je sta je od dominatno historijskih bosnjackih gradova u B Krajini danas ostalo - par dzamija, cevabdzinica i u njima nesto malo starosjedioca. :oops:
Gorka lekcija za buducnost.
detroit-mercy
Posts: 16059
Joined: 07/04/2009 16:54
Location: povis jajca

#1428 Re: Draško Stanivuković

Post by detroit-mercy »

LBVIEW wrote: 19/11/2020 17:13
detroit-mercy wrote: 19/11/2020 16:12
BAK-eV wrote: 19/11/2020 15:56
Niko ne osporava poteskoce, vec me cudi ta naivnost.
Ma nije to naivnost, svjesni su ti ljudi sta je to ali za njih je i to veliki pomak. Kad zivis u sredini u kojoj se u jednom momentu ustrucavas glasno zvati nekog po imenu do ovih nekih normalni stvari, to je za njih veliki pomak.
I da, Bosnjaci su u BL svedeni na statistiku i zbog toga vise nisu nikome trn u oku jer ovi drugi znaju da nemaju nikakav uticaj na kljucne procese u gradu. E sad, najbolji su mi ovi sto dodju par dana sa svedskim, svapskim ili USA pasosima pa se onda ko uskurce, mogu skresat u brk kome sta hoce ili sta ti ja znam vec. Kurku bi skresavo da ti egzistencija zavisi od toga kome ces stati na zulj.
Taj plan o posrbljavanju B Luke( a i citave B Krajine, samo sto su pred kraj rata popusili pa se djelimicno izjalovio), datira jos od stvaranja prve Jugoslavije, malo je bio u ilegali za vrijeme SFRJ(citaj:radilo se u rukavicama), da bi se se, koristeci surovu silu, ponovo zhuktao 90-tih. :oops:
Zalosno je sta je od dominatno historijskih bosnjackih gradova u B Krajini danas ostalo - par dzamija, cevabdzinica i u njima nesto malo starosjedioca. :oops:
Gorka lekcija za buducnost.
Naravno ali nismo jedini izuzetak. Pogledaj Vojvodinu, nekada citava sela i gradovi naseljeni Nijemcima ili Madjarima danas ih nema ni u tragovima. Hrvatska, tolika srpska mjesta danas pokoji starac i to je to. Da ne idem dalje po svijetu, cak i ovaj zadnji sukob izmedju Jermenije i Azerbejdzana kad citas o tim podrucjima cisto informativno vidi zivjeli jedni pa ih zbrisali ovi drugi, pa onda se ovi zavratili pa zbrisali ove prve i tako u krug.
Mislim da je velika sansa propustena prvih 10tak godina nakon rata kada je postojala jedna velika zelja ljudi za povratkom, a zasto je to bilo tako znaju drugi. Danas jos postoji nesto ovih mjesovitih sredina u Srednjoj Bosni i to je to. Stvaraju se manje vise tri homogena etnicka podrucja u BiH i tesko da se desiti neka velika promjena u drugom pravcu. Not in our lifetime.
User avatar
Kikibombona
Posts: 34325
Joined: 29/06/2013 08:48

#1429 Re: Draško Stanivuković

Post by Kikibombona »

banjaluka078 wrote: 19/11/2020 13:19Ivana Begića znam. Prilično dobro znam Draškov rad, ali mu nikad nisam čula za te Bošnjakinje. Ne znači ništa, ima i Mile Alena Šeranića koji je Bošnjak samo na papiru, jedan od rijetkih koji je i pismo na telefonu namjestio na ćirilicu. Svaka stranka u BiH ima svoje manjine koje će pokazivati kao ikebanu.

Zaista ne očekujem od Draška manje priče o Beogradu, čak ni sva saradnja tamo meni ne ide na štetu, jer se mogu liječiti na VMA s manje troškova i peripetija nego kod Sebije ili u Tuzli.
Ne očekujem ni manje priče o borcima, njegov stric je poginuo u ratu i vjerujem da je ta smrt obilježila njega i njegovu porodicu.

Ali da, svakako očekujem da se ne slika s četničkom zastavom i da ne aplaudira filmu o "gerlicu" Draži. Da ne naziva Crnogorce izmišljenom nacijom, da ne juri tamo na litije i da uvaži sudsku činjenicu da jeste genocid. Ako je nova generacija, neka se ponaša tako.
Pa vidi, Drasko je konzervativac i vjernik. Od takvih ljudi nikad ne ocekujem puno, bez obzira na etniju i vjeru. Da sada ne elaboriram...

Drasko ce biti pozitivan iskorak ako u drugi plan stavi nacionalne teme i historiju. I on pokazuje zelju da ide u tom pravcu.

Bez ekonomski napredne Banjaluke nema naprednog Sarajeva i obratno. Ako zelimo opstati na ovim prostorima, svi mi, neophodno je popraviti ekonomsku sliku, suzbiti kriminal, korupciju i nepotizam.

Kod Draska se osjeti mladalacka emocija i zelja za promjenom. To se ne moze odglumiti. Kada govore Vucic ili Dodik jasno osjetis da lazu dok se kod Draska vidi emocija i iskrenost. Da li ce se pokvariti u medjuvremenu ostaje da vidimo.

Promjene su neophodne, nije zdravo da jedan covjek vlada 20 godina.
User avatar
sinuhe
Posts: 11477
Joined: 03/06/2011 11:33

#1430 Re: Draško Stanivuković

Post by sinuhe »

:D Znaci sve kontra. @Kikibombona
U odnosu na koga je Drasko, neobrazovani skorojevic, pozitivan iskorak? Bolji od Radojicica?
swanfilter
Posts: 7834
Joined: 06/06/2008 18:52

#1431 Re: Draško Stanivuković

Post by swanfilter »

Kada Vuk, kao nova nada u bolje sutra, u javnom prostoru uputi kritiku establismentu u rs kako nije uredu druge i dan danas javno nazivati Turcima, kada kaze da je sovinizam braniti nekome njegov jezik, ... E, tada o Vuku mozemo pricati. Ne ocekujem ja da Vuk ispravlja krivu Drinu, al za razliku od Majkicke i ostale zadojene stoke, Vuk imao vremena iz drugog ugla sagledati stvari. Naprotiv, Vuk se javno dici Cicom. A ko se dici Cicom, i mene naziva Turcinom i balijom ...
User avatar
Roccohljup
Posts: 6995
Joined: 19/02/2014 18:04

#1432 Re: Draško Stanivuković

Post by Roccohljup »

Drasko je zlatni decko....u pravom smislu :mrgreen:


https://avaz.ba/vijesti/bih/610403/zavi ... stom-zlatu
User avatar
banjaluka078
Moderator
Posts: 7409
Joined: 16/01/2007 23:38

#1433 Re: Draško Stanivuković

Post by banjaluka078 »

Nego, šta kažu, da Draško uspostavi saradnju sa Sarajevom, nema veze što je nacionalista? Jašta.
Stanivuković: Moj imperativ je saradnja sa Srbijom!

Novoizabrani gradonačelnik Banjaluke Draško Stanivuković u emisiji "Puls" BN TV izjavio je da je opredjeljenje Banjaluke i svih Banjalučana najbolji mogući odnosi sa Beogradom i Srbijom.

"Želja je, i ne samo želja, najiskrenija namjera, opredjeljenje Banjaluke i svih Banjalučana, dakle bratski, prijateljski, najbolji mogući odnosi na svijetu sa zvaničnim Beogradom i Srbijom", kazao je Stanivuković i dodao:

"Ako gledamo da je ta saradnja najbliža moguća...Kad smo rekli bratska, ja imam rođenog brata, ja bih želio da je moj brat jak i da sam ja snažan i da možemo ravnopravno da sarađujemo."

Stanivuković je rekao da nikome ne bi prijalo da tražimo one najosnovnije stvari jedni od drugih.

"Ne bi nikom prijalo, koliko god da smo braća, da moramo da tražimo one najosnovnije stvari jedan od drugog. Cilj je da Banjaluka u tom pravcu ide."

"Naše opredjeljenje jeste, i jedna poruka Beogradu i Srbiji ide, da politička figura nije samo Dodik, i to je istina, da postoji još politika, da postoji druga istina, prava istina, da postoje ljudi koji mogu da vode ne samo Banjaluku nego Republiku Srpski i da će te promjene biti za dvije godine. Ja to znam, dakle više negu reći vjerujem", naglasio je on.

Prijateljska ruka pružena je i prema svim drugim gradovima u Srbiji, BiH i regionu, zaključio je Stanivuković u emisji "Puls" BN TV.
https://www.rtvbn.com/3995953/stanivuko ... sa-srbijom
izvrsni direktor
Posts: 9321
Joined: 20/12/2018 16:11

#1434 Re: Draško Stanivuković

Post by izvrsni direktor »

Roccohljup wrote: 19/11/2020 22:47 Drasko je zlatni decko....u pravom smislu :mrgreen:


https://avaz.ba/vijesti/bih/610403/zavi ... stom-zlatu
Impoznatno zdanje, za koje agenti za nekretnine tvrde da vrijedi najmanje nekoliko miliona tamošnjih maraka,
Je li ovo scepo pise kao sandzaklija, ili kao sarajlija koji RS smatra drugom drzavom?
Veliki patriota u bosnjaka
User avatar
Kikibombona
Posts: 34325
Joined: 29/06/2013 08:48

#1435 Re: Draško Stanivuković

Post by Kikibombona »

banjaluka078 wrote: 19/11/2020 23:29 Nego, šta kažu, da Draško uspostavi saradnju sa Sarajevom, nema veze što je nacionalista? Jašta.
Stanivuković: Moj imperativ je saradnja sa Srbijom!

Novoizabrani gradonačelnik Banjaluke Draško Stanivuković u emisiji "Puls" BN TV izjavio je da je opredjeljenje Banjaluke i svih Banjalučana najbolji mogući odnosi sa Beogradom i Srbijom.

"Želja je, i ne samo želja, najiskrenija namjera, opredjeljenje Banjaluke i svih Banjalučana, dakle bratski, prijateljski, najbolji mogući odnosi na svijetu sa zvaničnim Beogradom i Srbijom", kazao je Stanivuković i dodao:

"Ako gledamo da je ta saradnja najbliža moguća...Kad smo rekli bratska, ja imam rođenog brata, ja bih želio da je moj brat jak i da sam ja snažan i da možemo ravnopravno da sarađujemo."

Stanivuković je rekao da nikome ne bi prijalo da tražimo one najosnovnije stvari jedni od drugih.

"Ne bi nikom prijalo, koliko god da smo braća, da moramo da tražimo one najosnovnije stvari jedan od drugog. Cilj je da Banjaluka u tom pravcu ide."

"Naše opredjeljenje jeste, i jedna poruka Beogradu i Srbiji ide, da politička figura nije samo Dodik, i to je istina, da postoji još politika, da postoji druga istina, prava istina, da postoje ljudi koji mogu da vode ne samo Banjaluku nego Republiku Srpski i da će te promjene biti za dvije godine. Ja to znam, dakle više negu reći vjerujem", naglasio je on.

Prijateljska ruka pružena je i prema svim drugim gradovima u Srbiji, BiH i regionu, zaključio je Stanivuković u emisji "Puls" BN TV.
https://www.rtvbn.com/3995953/stanivuko ... sa-srbijom
Ako pogledaš kompletnu emisiju vidjet ces da najavljuje saradnju sa Sarajevom i Zagrebom.

Drasko sutra ide u Zagreb, a juce je bio u Sarajevu. Sve to odmah nakon izbora. Do sada nevidjeno.

https://youtu.be/Fmvw7anUUSY

Zaista revolucionarne poruke za politicara za ovog podneblja. Moram reci da ovakav nastup nekog politicara iz BiH do sada nisam cuo.

Svega 27 godina... veliki potencijal.
90minut
Posts: 12889
Joined: 07/04/2019 10:56

#1436 Re: Draško Stanivuković

Post by 90minut »

Kiki iz greške u grešku pa šta je ovo :lol: :lol: :lol:
User avatar
Point.
Posts: 27738
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Castra

#1437 Re: Draško Stanivuković

Post by Point. »

Kikibombona wrote: 20/11/2020 01:25
banjaluka078 wrote: 19/11/2020 23:29 Nego, šta kažu, da Draško uspostavi saradnju sa Sarajevom, nema veze što je nacionalista? Jašta.
Stanivuković: Moj imperativ je saradnja sa Srbijom!

Novoizabrani gradonačelnik Banjaluke Draško Stanivuković u emisiji "Puls" BN TV izjavio je da je opredjeljenje Banjaluke i svih Banjalučana najbolji mogući odnosi sa Beogradom i Srbijom.

"Želja je, i ne samo želja, najiskrenija namjera, opredjeljenje Banjaluke i svih Banjalučana, dakle bratski, prijateljski, najbolji mogući odnosi na svijetu sa zvaničnim Beogradom i Srbijom", kazao je Stanivuković i dodao:

"Ako gledamo da je ta saradnja najbliža moguća...Kad smo rekli bratska, ja imam rođenog brata, ja bih želio da je moj brat jak i da sam ja snažan i da možemo ravnopravno da sarađujemo."

Stanivuković je rekao da nikome ne bi prijalo da tražimo one najosnovnije stvari jedni od drugih.

"Ne bi nikom prijalo, koliko god da smo braća, da moramo da tražimo one najosnovnije stvari jedan od drugog. Cilj je da Banjaluka u tom pravcu ide."

"Naše opredjeljenje jeste, i jedna poruka Beogradu i Srbiji ide, da politička figura nije samo Dodik, i to je istina, da postoji još politika, da postoji druga istina, prava istina, da postoje ljudi koji mogu da vode ne samo Banjaluku nego Republiku Srpski i da će te promjene biti za dvije godine. Ja to znam, dakle više negu reći vjerujem", naglasio je on.

Prijateljska ruka pružena je i prema svim drugim gradovima u Srbiji, BiH i regionu, zaključio je Stanivuković u emisji "Puls" BN TV.
https://www.rtvbn.com/3995953/stanivuko ... sa-srbijom
Ako pogledaš kompletnu emisiju vidjet ces da najavljuje saradnju sa Sarajevom i Zagrebom.

Drasko sutra ide u Zagreb, a juce je bio u Sarajevu. Sve to odmah nakon izbora. Do sada nevidjeno.

https://youtu.be/Fmvw7anUUSY

Zaista revolucionarne poruke za politicara za ovog podneblja. Moram reci da ovakav nastup nekog politicara iz BiH do sada nisam cuo.

Svega 27 godina... veliki potencijal.
Che Draško! ¡No pasaran! Revolucija je kao žena.
bhnapoleon1
Posts: 6499
Joined: 11/05/2014 23:47

#1438 Re: Draško Stanivuković

Post by bhnapoleon1 »

90minut wrote: 20/11/2020 01:34 Kiki iz greške u grešku pa šta je ovo :lol: :lol: :lol:
Draškova karijera je završena nek ode šta ja znam preskakati gumu
90minut
Posts: 12889
Joined: 07/04/2019 10:56

#1439 Re: Draško Stanivuković

Post by 90minut »

bhnapoleon1 wrote: 20/11/2020 04:29
90minut wrote: 20/11/2020 01:34 Kiki iz greške u grešku pa šta je ovo :lol: :lol: :lol:
Draškova karijera je završena nek ode šta ja znam preskakati gumu
Ne znam ismijavaš li mene, Draška ili kikija ili koga vec.

Al' u principu da njegova karijera je gotova iscjedio je svu pricu o ljubavi između naroda u BiH ukratko izabran je sad da vidimo šta ce konkretno uraditi oko pravih poboljšanja odnosa između naroda.
User avatar
OxyDo
Posts: 143
Joined: 18/05/2010 18:29
Location: sarajevo-x.com

#1440 Re: Draško Stanivuković

Post by OxyDo »

pici wrote: 19/11/2020 13:59 Ja ne vidim druge alternative dodikovcima sem njega... pozvao sve da se vrate u banja luku, zeli napredak za svoj grad, voli svoj narod, itd... na N1 ga je izvozao Amir i to podobro, mada je to vise ustaljena mantra, volis li BiH, jel priznas genocid, slikanje sa cetnickom zastavom itd itd... trazi se od momka da sebi odmah na pocetku puca u glavu... dobro je i rekao, vi me non stop vracate u proslost... treba se okrenuti sadasnjosti i buducnosti, kako popraviti i uspostaviti sto bolje odnose, kako zadrzati mlade, zaposliti, presjec kriminal, korupciju, nepotizam itd... njegov ne uspjeh je dodikov uspjeh... dodikov uspjeh je uspjeh bakirov i covicev...od momka ne treba puno ocekivati sto se tice neke promjene da sad vise BiH zastave na svakom cosku banja luke jer to on ne moze uraditi do srbi sami... dovoljno je da uspostavi korektne odnose sa svima i od njega i previse...
Tako je :thumbup:
User avatar
salik79
Posts: 27013
Joined: 16/09/2013 13:15

#1441 Re: Draško Stanivuković

Post by salik79 »

Drasko Stanivukovic, od Kulina bana do nasijeh dana:

cassius
Posts: 3943
Joined: 29/06/2014 07:53

#1442 Re: Draško Stanivuković

Post by cassius »

Ko god misli da ce sa ovim momkom promijenit neka retorika, u dubokoj je zabludi.
User avatar
LBVIEW
Posts: 9241
Joined: 01/04/2010 22:35

#1443 Re: Draško Stanivuković

Post by LBVIEW »

....
Last edited by LBVIEW on 20/11/2020 08:21, edited 1 time in total.
User avatar
LBVIEW
Posts: 9241
Joined: 01/04/2010 22:35

#1444 Re: Draško Stanivuković

Post by LBVIEW »

Kikibombona wrote: 20/11/2020 01:25
banjaluka078 wrote: 19/11/2020 23:29 Nego, šta kažu, da Draško uspostavi saradnju sa Sarajevom, nema veze što je nacionalista? Jašta.
Stanivuković: Moj imperativ je saradnja sa Srbijom!

Novoizabrani gradonačelnik Banjaluke Draško Stanivuković u emisiji "Puls" BN TV izjavio je da je opredjeljenje Banjaluke i svih Banjalučana najbolji mogući odnosi sa Beogradom i Srbijom.

"Želja je, i ne samo želja, najiskrenija namjera, opredjeljenje Banjaluke i svih Banjalučana, dakle bratski, prijateljski, najbolji mogući odnosi na svijetu sa zvaničnim Beogradom i Srbijom", kazao je Stanivuković i dodao:

"Ako gledamo da je ta saradnja najbliža moguća...Kad smo rekli bratska, ja imam rođenog brata, ja bih želio da je moj brat jak i da sam ja snažan i da možemo ravnopravno da sarađujemo."

Stanivuković je rekao da nikome ne bi prijalo da tražimo one najosnovnije stvari jedni od drugih.

"Ne bi nikom prijalo, koliko god da smo braća, da moramo da tražimo one najosnovnije stvari jedan od drugog. Cilj je da Banjaluka u tom pravcu ide."

"Naše opredjeljenje jeste, i jedna poruka Beogradu i Srbiji ide, da politička figura nije samo Dodik, i to je istina, da postoji još politika, da postoji druga istina, prava istina, da postoje ljudi koji mogu da vode ne samo Banjaluku nego Republiku Srpski i da će te promjene biti za dvije godine. Ja to znam, dakle više negu reći vjerujem", naglasio je on.

Prijateljska ruka pružena je i prema svim drugim gradovima u Srbiji, BiH i regionu, zaključio je Stanivuković u emisji "Puls" BN TV.
https://www.rtvbn.com/3995953/stanivuko ... sa-srbijom

Ako pogledaš kompletnu emisiju vidjet ces da najavljuje saradnju sa Sarajevom i Zagrebom.

Drasko sutra ide u Zagreb, a juce je bio u Sarajevu. Sve to odmah nakon izbora. Do sada nevidjeno.

https://youtu.be/Fmvw7anUUSY

Zaista revolucionarne poruke za politicara za ovog podneblja. Moram reci da ovakav nastup nekog politicara iz BiH do sada nisam cuo.

Svega 27 godina... veliki potencijal.
A jel', hvala mu velika - trebao je tu turiti i Tokijo, pa da lista srpskih zemalja bude poptpuna.
U istu ravan Sarajevo, u drzavi koja bi trebala biti i njegova, i Beograd, ma krasno.
Dzaba krecite, oni vas u Federaciji ne jebu ni za sto ma koliko se ulizivali - isto ti misli i ovaj kao i Dodik: "Srpska zauvek,
a BiH dok mora".
User avatar
HomeSweetHome
Posts: 1456
Joined: 27/10/2010 12:35

#1445 Re: Draško Stanivuković

Post by HomeSweetHome »

Pljunite vi mene ako mali ne bude gori od Dodika. I Dodik je dosao na ovoj prici, ali je ubrzo shvatio da mu ta prica ne obezbjedjuje dovoljan broj glasova za rast. Jedino ako se u glavama njihovim nesto promijenilo, pa su skontali da se od ovog ne zivi. Razlika izmedju hjih dvojice je sto ce ovaj biti nacionalsovinist iz interesa s primjesom ubjedjenja a Dodo je to samo iz interesa. Daj Boze da se varam, stvarno bih boljela da nije tako jer mi jedni bez drugih i trecim ne moze nikud.
Last edited by HomeSweetHome on 20/11/2020 08:42, edited 1 time in total.
User avatar
Bosanski_kralj
Posts: 9221
Joined: 31/03/2007 00:07

#1446 Re: Draško Stanivuković

Post by Bosanski_kralj »

A da sačekamo da vidimo šta će biti???

Sumnjičav sam prema njemu, nadam se da ću se prevariti.
User avatar
LBVIEW
Posts: 9241
Joined: 01/04/2010 22:35

#1447 Re: Draško Stanivuković

Post by LBVIEW »

salik79 wrote: 20/11/2020 07:51 Drasko Stanivukovic, od Kulina bana do nasijeh dana:

U sridu. :thumbup:
90minut
Posts: 12889
Joined: 07/04/2019 10:56

#1448 Re: Draško Stanivuković

Post by 90minut »

Uh jebote pa ja nisam vidio ovaj klip ovo je opasnije od Dodika 5 puta ovaj svojata cijelu historiju kao srpsku nebitno što je bosanski kralj poslao vojsku on njega zove srpskim to što bi se ovaj uhvatio rata kad bi mu srbi došli da vladaju o tome necemo. :shock:

Opasne su ovo stvari Dodik ustvari pomaže nama kad prica o nezavisnosti ovo je vec drugi par opanaka.
User avatar
Kikibombona
Posts: 34325
Joined: 29/06/2013 08:48

#1449 Re: Draško Stanivuković

Post by Kikibombona »

LBVIEW wrote: 20/11/2020 08:21A jel', hvala mu velika - trebao je tu turiti i Tokijo, pa da lista srpskih zemalja bude poptpuna.
U istu ravan Sarajevo, u drzavi koja bi trebala biti i njegova, i Beograd, ma krasno.
Dzaba krecite, oni vas u Federaciji ne jebu ni za sto ma koliko se ulizivali - isto ti misli i ovaj kao i Dodik: "Srpska zauvek,
a BiH dok mora".
Prvo, sve mi pomrlo ako se ikada budem ulizivao ijednom politicaru, a narocito ne Drasku. To je profesija, makar kod nas u BiH, za koju imam najmanje postovanja. U krugu rodbine i prijatelja NIKAD nisam imao nijednog politicara.

Drasko je konzervativac i vjernik, a ja o konzervativcima i vjernicima ne mislim nista dobro.

Ovdje se radi o tome da bi Drasko MOGAO BITI (jos cemo vidjeti) manje zlo od Dodika. Ja se nadam ekonomskom preporodu Banjaluke, nadam se da ce Banjaluka pobijediti kriminal, korupciju i nepotizam. Ako oni pobjede odmah ce se preliti na Sarajevo, Zenicu i Tuzlu, na Mostar. Ovo je jedna drzava, sistem spojenih posuda.

Ti si jarane u Svedskoj, nisi svjestan raspolozenja ljudi. A ja ti kazem da nikad ni bilo gore i da nema mladog covjeka koji ne razmislja o odlasku. Situacija koju imamo danas je mnogo gora za opstojnost naroda od rata. Ako se nesto ne desi u skorije vrijeme, pozitivne promjene, ovaj narod ce nestati.
Milenkov buraz
Posts: 6956
Joined: 27/11/2018 13:02

#1450 Re: Draško Stanivuković

Post by Milenkov buraz »

Slušao sam ga jutro, njega Stanivukovića ali i Irfana Čengića prije njega. Obojica dijele isto mišljenje da imamo različit pogled i stav na ratna dešavanja i istoriju i to trebamo svi shvatiti ali nastaviti preko toga i raditi za dobrobit svih nas. Niko neće nikoga ubijediti u suprotno i tu dijelim njihov stav, ne možeš nikoga natjerati na bilo šta i kada to shvatimo tek onda možda nam bude bolje.
Post Reply