SDP

Diskutant
Posts: 16
Joined: 22/05/2019 19:28

#62626 Re: SDP

Post by Diskutant »

Škobo Habu wrote: 18/11/2020 12:37
drug_profi wrote: 18/11/2020 12:21 Nerko nije lider, ali je dobar operativac po mom misljenju. Kad mu das zadatak on ce ga znati uraditi.
Lider je onaj koji motivise, okuplja, uljeva energiju i vjeru.
Ko je takav u SDP-u ja ne znam, jer nisam unutra, ali je krajnje vrijeme da se takav iskopa. Jos jedan ciklus ovako, i biraci ce se okrenuti prema drugim liderima.
Nikšić je preuzeo SDP onda kada to niko nije htio.

SDP je 2014. bio pred raspadom, i, eto, Nikšić mu nekako drži glavu iznad vode.

To da će SDP ubrzo doći na nivo od prije deset godina - za to ne postoji uopšte validna argumentacija, niti imaju na čemu temeljiti svoj optimizam.
Dobiješ vjećnika u Grudama - kao da su dobili premijera, dobiješ načelnika u Jablanici - kao da si osvojio načelničko mjesto u Centru.
U Zavidovićima se konstantno rotiraju SDA i SDP - za posljedicu imaš jednu od najgorih opština po pitanju ekonomske situacije i zapošljavanja.

AL', eto, nek' se nešto slavi.
Sve pet, :izet: , samo Imamović je bio protukandidat Nerminu Nikšiću nakon izbornog debakla 2014-te , koliko se sjećam..., a bio bi SDP sada i crveniji i zdaviji od truleži i korupcije ( kao jabuka :) ) da je Jasmin tada preuzeo koprmilo. Po mom skromnom sudu i ocjeni. A o Nišiću ne smijem ni napisat šta mislim, izbacit će me sa frouma za jedno 100 godina. Možda, partijski birokrata i apartčik, komforni " ne talasaj" oportunist , :roll:
User avatar
Roccohljup
Posts: 6995
Joined: 19/02/2014 18:04

#62627 Re: SDP

Post by Roccohljup »

sumirprimus wrote: 18/11/2020 13:20
Leverage wrote: 18/11/2020 13:20 Ljudi, jel zna neko ko je Džombić :D
izvaljuje se mislec pritom na dzambu :lol:
Jedini džombić kojeg ja znam je ovaj samo sumnjam da je na njega mislio :D

Image
sumirprimus
Posts: 81557
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#62628 Re: SDP

Post by sumirprimus »

Škobo Habu wrote: 18/11/2020 13:26
Maliodmene wrote: 18/11/2020 13:24 E cuj Dzombic :lol:
Kad završiš sa keslanjem, hoćeš nam ti i Leverage reči koliko vas je pogurao u kampanji, a?
a ti znas dzombu ha? :lol:
znas jeko senad suti bolan tvrtko ne izvrci kulina bana iz cipela :lol:
TouchMyTip
Posts: 37
Joined: 29/10/2020 20:31

#62629 Re: SDP

Post by TouchMyTip »

costacurta wrote: 18/11/2020 13:11 a gradonacelnik Vahid iz razloga što Jasminu i njegovim savjetnicima ne vjerujem sekunde a ne što mi se sviđa Vahid ili Hadžikadić i njihov program.
Zato vjeruješ Bijediću :lol:
User avatar
Leverage
Posts: 9512
Joined: 27/05/2018 16:32

#62630 Re: SDP

Post by Leverage »

Za svašta je Jasmin bio kriv, al' da je kriv što je kod Dž0mbića plata 500 maraka, e to mi je novo :D

I šta kaže, ne smijem ništa reći protiv Dž0mbića :lol: Lik je zelen ko i ti, čitav život jahao potpomognut od strane SDA jednako kao što je Todorića gurao HDZ.

Al' kriv je Jasmin, isto kao što je onomad bio kriv Adnan Šteta zbog propasti Agrokora :lol:

Ima pravi nick ovaj Boško Buha, baca bombe neprestano :lol:
Škobo Habu
Posts: 9022
Joined: 19/06/2013 17:54
Location: Kod Sirogojna na sijelu.

#62631 Re: SDP

Post by Škobo Habu »

sumirprimus wrote: 18/11/2020 13:25 nisam sda ali, visim na temi sdp i pljujem gori su od sda :lol:
O SDA je davno sve već rečeno. Opasnija je ova crvena SDA.

Ako se ona razmaše opet kao pod Lagumdžijom i Nikšićem - najebali smo.
sumirprimus
Posts: 81557
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#62632 Re: SDP

Post by sumirprimus »

TouchMyTip wrote: 18/11/2020 13:27
costacurta wrote: 18/11/2020 13:11 a gradonacelnik Vahid iz razloga što Jasminu i njegovim savjetnicima ne vjerujem sekunde a ne što mi se sviđa Vahid ili Hadžikadić i njihov program.
Zato vjeruješ Bijediću :lol:
nije bijeda nista kriv a jok :lol:
lagano presutise i 15 maj zgradu to nije problem :lol:
Maliodmene
Posts: 2195
Joined: 10/01/2020 13:36

#62633 Re: SDP

Post by Maliodmene »

Frajer se vrti oko SDA kako ima Bingo, prestani se blamirat ba jarane jednom na ovoj temi :lol: :lol:
User avatar
Leverage
Posts: 9512
Joined: 27/05/2018 16:32

#62634 Re: SDP

Post by Leverage »

TouchMyTip wrote: 18/11/2020 13:27
costacurta wrote: 18/11/2020 13:11 a gradonacelnik Vahid iz razloga što Jasminu i njegovim savjetnicima ne vjerujem sekunde a ne što mi se sviđa Vahid ili Hadžikadić i njihov program.
Zato vjeruješ Bijediću :lol:
Ovi zelembaći što nisu za SDA, ali jesu za satelitske stranke, napadali su i Lagumdžiju i Bijedića godinama, ali kad je pomenuti dvojac sjahao sa pozicija moći u SDP-u odjednom im ništa ne fali, kae Jasminu ne vjerujem sekunde a Bijediću vjeruje :lol:

Kino pa hajd :D
sumirprimus
Posts: 81557
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#62635 Re: SDP

Post by sumirprimus »

Škobo Habu wrote: 18/11/2020 13:29
sumirprimus wrote: 18/11/2020 13:25 nisam sda ali, visim na temi sdp i pljujem gori su od sda :lol:
O SDA je davno sve već rečeno. Opasnija je ova crvena SDA.

Ako se ona razmaše opet kao pod Lagumdžijom i Nikšićem - najebali smo.
naravno opasniji crveni crveni :lol:
nisam sda ali.
sumirprimus
Posts: 81557
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#62636 Re: SDP

Post by sumirprimus »

drugovi podijelimo si ove firkine respiratore bando crvena svi na haparate, fikrine... oni su najcistiji :lol:
Škobo Habu
Posts: 9022
Joined: 19/06/2013 17:54
Location: Kod Sirogojna na sijelu.

#62637 Re: SDP

Post by Škobo Habu »

Leverage wrote: 18/11/2020 13:28 Za svašta je Jasmin bio kriv, al' da je kriv što je kod Dž0mbića plata 500 maraka, e to mi je novo :D

I šta kaže, ne smijem ništa reći protiv Dž0mbića :lol: Lik je zelen ko i ti, čitav život jahao potpomognut od strane SDA jednako kao što je Todorića gurao HDZ.

Al' kriv je Jasmin, isto kao što je onomad bio kriv Adnan Šteta zbog propasti Agrokora :lol:

Ima pravi nick ovaj Boško Buha, baca bombe neprestano :lol:
Ti si jedan najobičniji diletant u SDP-u, jer ti ne znaš ništa.

Enver Bećirović, Nikšićev haver iz Konjica, tajkun koji je gurao SDP godinama je davao i "crvenim" i "zelenim".
Da je Džambić pro-SDA ne bi se on tako lako razmahao po Tuzli.

Džambić je kao Mišković nekad u Srbiji. Sa svim dobar.
Last edited by Škobo Habu on 18/11/2020 13:32, edited 1 time in total.
sumirprimus
Posts: 81557
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#62638 Re: SDP

Post by sumirprimus »

Škobo Habu wrote: 18/11/2020 13:31
Leverage wrote: 18/11/2020 13:28 Za svašta je Jasmin bio kriv, al' da je kriv što je kod Dž0mbića plata 500 maraka, e to mi je novo :D

I šta kaže, ne smijem ništa reći protiv Dž0mbića :lol: Lik je zelen ko i ti, čitav život jahao potpomognut od strane SDA jednako kao što je Todorića gurao HDZ.

Al' kriv je Jasmin, isto kao što je onomad bio kriv Adnan Šteta zbog propasti Agrokora :lol:

Ima pravi nick ovaj Boško Buha, baca bombe neprestano :lol:
Ti si jedan najobičniji diletant u SDP-u, jer ti ne znaš ništa.

Enver Bećirović, Nikšićev haver iz Konjica, tajkun koji je gurao SDP godinama je davao i "crvenim" i "zelenim".
Da je Džambić pro-SDA ne bi se on tako lako razmahao po Tuzli.

Džambuić je kao Mišković nekad u Srbiji. Sa svim dobar.
ze do ti prvo ne znas odnos snaga u tk, ti ne znas ko su likovi koji vladaju kantonom, ciji je bijeda igrac. :lol:
a dzombu ne znas nikako pokazo si :lol:
Last edited by sumirprimus on 18/11/2020 13:33, edited 1 time in total.
TouchMyTip
Posts: 37
Joined: 29/10/2020 20:31

#62639 Re: SDP

Post by TouchMyTip »

Maliodmene wrote: 18/11/2020 13:30 Frajer se vrti oko SDA kako ima Bingo, prestani se blamirat ba jarane jednom na ovoj temi :lol: :lol:
E ovo uopšte nije tačno jednako koliko i ono da je SDP.

Džambić je dobar sa svima i ne bira strane. Jer mu tako odgovara, političari i vlade se mijenjaju, ali on je sa svima dobar.
Last edited by TouchMyTip on 18/11/2020 13:33, edited 1 time in total.
pinkman
Posts: 2958
Joined: 07/09/2013 18:57

#62640 Re: SDP

Post by pinkman »

costacurta wrote: 18/11/2020 13:20
pinkman wrote: 18/11/2020 13:17 Niksic je los lider, mora se povuci kao i ostala ekipa oko njega. Niksic ne upravlja situacijom nego slusa sta drugi rade pa povremeno nesto prokomentarise.

Imaju vijecnika onoliko koliko imaju. Moraju ih sad natjerati da jako puno rade i svaki od njih treba mnogo na terenu da radi. U mom gradu ima vijecnika koji nisu progovorili rijec vec godinama, ali su tu jer su bili visoko na listi.

To ne moze tako, nema dobijenih izbora bez jakog rada na terenu. Ne moze se pojaviti mjesec dana prije izbora i onda opet spavati 4 godine.

Pogledajte koliko samo Konakovic radi. Moraju se podijeliti. Dva vijecnika radi na pitanjima mladih i njih privlace, tri rade sa srednjom generacijom, dva sa penzionerima, i tako dalje. Svako treba da se "specijalizira" za nesto.

Imamovic i Lijanovic povremeno pricaju o ukidanju kantona. :D To je demagogija i nesto sto se ne moze tek tako rijesiti. Fokusirat se treba na realne stvari. Praviti pritisak da se mijenja ono sto je realno i tako praviti pritisak na druge da odbiju da se narodu zgade. Zato je i Konkovic prosao: puno radi na terenu i narodu se zgadila SDA, a on fino artikulise svoje stavove.
Sad će te ova dvojica optužiti da si ili SDA ili satelit
Nisam nikad glasao za SDA, nekad jesam za SDP ali mi je Lagumdzija zgadio SDP, a ni ova nova generacija mi se ne svidja :D

Ja uvijek glasam za onog ko nije na vlasti jer mislim da treba redovno mijenjati.
Škobo Habu wrote: 18/11/2020 13:24
pinkman wrote: 18/11/2020 13:17 Niksic je los lider, mora se povuci kao i ostala ekipa oko njega. Niksic ne upravlja situacijom nego slusa sta drugi rade pa povremeno nesto prokomentarise.

Imaju vijecnika onoliko koliko imaju. Moraju ih sad natjerati da jako puno rade i svaki od njih treba mnogo na terenu da radi. U mom gradu ima vijecnika koji nisu progovorili rijec vec godinama, ali su tu jer su bili visoko na listi.

To ne moze tako, nema dobijenih izbora bez jakog rada na terenu. Ne moze se pojaviti mjesec dana prije izbora i onda opet spavati 4 godine.

Pogledajte koliko samo Konakovic radi. Moraju se podijeliti. Dva vijecnika radi na pitanjima mladih i njih privlace, tri rade sa srednjom generacijom, dva sa penzionerima, i tako dalje. Svako treba da se "specijalizira" za nesto.

Imamovic i Lijanovic povremeno pricaju o ukidanju kantona. :D To je demagogija i nesto sto se ne moze tek tako rijesiti. Fokusirat se treba na realne stvari. Praviti pritisak da se mijenja ono sto je realno i tako praviti pritisak na druge da odbiju da se narodu zgade. Zato je i Konkovic prosao: puno radi na terenu i narodu se zgadila SDA, a on fino artikulise svoje stavove.
Nemoj. Ovi iz Tuzle imaju tapiju na to ko je socijaldemokrata a ko SDA-ovac. Mog'o bi završiti među ovim drugim.
Da, nesto slicno HDZ odredjuje ko je Hrvat a ko nije.
sumirprimus
Posts: 81557
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#62641 Re: SDP

Post by sumirprimus »

TouchMyTip wrote: 18/11/2020 13:33
Maliodmene wrote: 18/11/2020 13:30 Frajer se vrti oko SDA kako ima Bingo, prestani se blamirat ba jarane jednom na ovoj temi :lol: :lol:
E ovo uopšte nije tačno jednako koliko i ono da je SDP.

Džambić je dobar sa svima i ne bira strane. Jer mu tako odgovara, političari i vlade se mijenjaju, ali on je sa svima dobar.
dobar sa svima ali je ipak na jednoj strani :wink:
Škobo Habu
Posts: 9022
Joined: 19/06/2013 17:54
Location: Kod Sirogojna na sijelu.

#62642 Re: SDP

Post by Škobo Habu »

sumirprimus wrote: 18/11/2020 13:32
ze do ti prvo ne znas odnos snaga u tk, ti ne znas ko su likovi koji vladaju kantonom, ciji je bijeda igrac. :lol:
a dzombu ne znas nikako pokazo si :lol:
Sve vi znate koje čiji igrač, samo je enigma čiji je Imamović?

Tu šutite k'o zaliveni. On je teška poštenjačina. U pedeset kvadrata živi.
User avatar
Roccohljup
Posts: 6995
Joined: 19/02/2014 18:04

#62643 Re: SDP

Post by Roccohljup »

nego da se uozbiljimo......jedno konkretno pitanje za SDP simpatizere i članove. svi znamo da se Nikšić kao lider nje pokazao baš najbolje i da definitivno tu nedostaje neko malo energičniji, ko bi po vama bio/bila dobra zamjena? da li je to neko tipa VM ili neko iz ovog trojca čengić-mašić-magazinović? Ja bih lično volio vidjeti Segmedinu jer hem je žena hem ima veća muda i bolje klikere od ovih ostalih.
TouchMyTip
Posts: 37
Joined: 29/10/2020 20:31

#62644 Re: SDP

Post by TouchMyTip »

sumirprimus wrote: 18/11/2020 13:33
TouchMyTip wrote: 18/11/2020 13:33
Maliodmene wrote: 18/11/2020 13:30 Frajer se vrti oko SDA kako ima Bingo, prestani se blamirat ba jarane jednom na ovoj temi :lol: :lol:
E ovo uopšte nije tačno jednako koliko i ono da je SDP.

Džambić je dobar sa svima i ne bira strane. Jer mu tako odgovara, političari i vlade se mijenjaju, ali on je sa svima dobar.
dobar sa svima ali je ipak na jednoj strani :wink:
Vjeruj mi da se ne svrstava. Čiji je njegov možda i najbliži saradnik, Tabučić? Možeš ga stalno vidjet kako pije s Jasminom u Pivnici.
last mohicans
Posts: 11982
Joined: 09/08/2012 23:19

#62645 Re: SDP

Post by last mohicans »

Leverage wrote: 18/11/2020 12:35
last mohicans wrote: 18/11/2020 12:16 Pa ko ga sluša? Ne znam da li znaš da su svI 'Irfanovi' kadrovi (bliži saradnici i prijatelji) anatemisani i u sklonjeni u stranu. Nerko još nije hallio Čengiću što je odbio poziciju GS, a gdje Karbajić? Mislim da 90% članova ne zna ko je GS stranke a o njegovom PR da ne pričamo. Nerko živi u 60 tim i misli da je Mašić taj koji treba da nosi procese, a direktno je odgovoran za aferu Toplane i slične. Vidimo kakav je uspjeh postigao na KS. Čengić je uz Malika iznio kampanju u SG, neovisno od baze, čak su i slogan drugi imali, u NS I NG će vjerovatno imati po 2-3, najviše, u SG vjerovatno 4 mandata. Ivana je podržao on i Lana, niko drugi, kad ga je predložio za kompenzacijski mandat, bunili su se, nisu dali. Aneru, također, treba dati veći ovlasti. Ova mlađa raja ima energije, Nerko je kao fico, oni su golf za njega. Mašić i Nerko su svoje kazali, Stojanović obećava u KS, Saša je standardno dobar, To je kadrova što vrijedi.
Imaju podršku za to što rade, s tom podrškom mogu maknuti ove što ne rade dobro, samo trebaju biti više angažovani na tome.

Pa ako je bilo moguće maknuti jednog Lagumdžiju (doduše nakon debakla), valjda je moguće maknuti Nikšića i Mašića prije debakla. Pa isti taj Nikšić je pobijedio na partijskim izborima samo zato što je bio na pravoj strani glede koaliranja sa SDA, da nije Delić bi ga otpuhao ko maslačak. Ljudi su glasali protiv koalicije sa SDA, a ne za Nikšića.

Sad, baš sad nakon izbora, najbolje je vrijeme za kadrovske križaljke, sad se hvataju pozicije za dvogodišnji rad i pripremu za velike promjene koje su najavljene na ovim izborima. Da bi do tih promjena došlo SDP mora popraviti rezultat od prije 4 godine, svaki glas je bitan i ne smije biti rasut na neke sumnjive stranke ili stranke koje neće preći prag. SDP mora biti motor promjena van KS i najmanje ravnopravan partner u KS što trenutno nije slučaj.

Pošto pouzdano znam da ovu temu čitaju ama baš svi koji išta znače u SDP-u, eto vam pa gledajte.
Većinu se slažem, ne i oko podrške ovoj Čengićevoj ekipi, više je parcijalna,od pojedinaca, nego što je stranačkog vrha. Da citiram dva ezdeaovca od jučer:
"Svaka teška situacija se rješava radikalnim mjerama" Dakle ozbiljne promjene u kadrovskoj politici.
"Lijepe laži ne pomažu, a gorke istine mogu biti ljekovite'"

Ovo je najveći problem kod sujetnih i nerealnih stranačkih lidera. Pa sam Bakir je najbolji pokazatelj toga. Ovaj pad SDA treba zahvaliti njemu i Seki, Ja, i..? je izazvalo lavinu reakcija, da ni sam nije svjestan koliko ga je koštalo. Ja apsolutno ne mogu da shvatim da nečija sujeta može da bude veća od interesa zajednice, dobrobiti društva i stranke, recimo. Samo treba osluškivati šta narod kaže, baza,to je i Dino jučer rekao. U tome je ključ, kad ne slušaš bazu s terena, slušaš Mašića koji ti suflira nešto što nije tako, što nije realno, što je uvlakački, dobiješ ovo što imaš, dobije SDA isto to, jer na sličnom principu funkcioniše.
Škobo Habu
Posts: 9022
Joined: 19/06/2013 17:54
Location: Kod Sirogojna na sijelu.

#62646 Re: SDP

Post by Škobo Habu »

pinkman wrote: 18/11/2020 13:33
Da, nesto slicno HDZ odredjuje ko je Hrvat a ko nije.
Ovoj socijaldemokratiji iz Tuzle, što se mene tiče, treba rampu na Karauli staviti. Neka je po Živinicama i Tuzli.

Prije par godina aktiv mladih SDP-a u Zavdovićima organizuje noći ilahija i kasida, a u Puračiću su znali da okreću prasad kad su proslavljali pobjedu.
sumirprimus
Posts: 81557
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#62647 Re: SDP

Post by sumirprimus »

TouchMyTip wrote: 18/11/2020 13:36

Vjeruj mi da se ne svrstava. Čiji je njegov možda i najbliži saradnik, Tabučić? Možeš ga stalno vidjet kako pije s Jasminom u Pivnici.
sjede senad i jasmin to nije tajna, ko mu bude na otvaranju hotela, objekata? pa sjede i azmir i jasmin pa nikom nista.
politika je interes to je svima jasno ..ali...
jasmin je gradonacelnik tuzle ...
Last edited by sumirprimus on 18/11/2020 13:38, edited 1 time in total.
User avatar
Leverage
Posts: 9512
Joined: 27/05/2018 16:32

#62648 Re: SDP

Post by Leverage »

Škobo Habu wrote: 18/11/2020 13:31
Leverage wrote: 18/11/2020 13:28 Za svašta je Jasmin bio kriv, al' da je kriv što je kod Dž0mbića plata 500 maraka, e to mi je novo :D

I šta kaže, ne smijem ništa reći protiv Dž0mbića :lol: Lik je zelen ko i ti, čitav život jahao potpomognut od strane SDA jednako kao što je Todorića gurao HDZ.

Al' kriv je Jasmin, isto kao što je onomad bio kriv Adnan Šteta zbog propasti Agrokora :lol:

Ima pravi nick ovaj Boško Buha, baca bombe neprestano :lol:
Ti si jedan najobičniji diletant u SDP-u, jer ti ne znaš ništa.

Enver Bećirović, Nikšićev haver iz Konjica, tajkun koji je gurao SDP godinama je davao i "crvenim" i "zelenim".
Da je Džambić pro-SDA ne bi se on tako lako razmahao po Tuzli.

Džambić je kao Mišković nekad u Srbiji. Sa svim dobar.
Lik je otvorio svoj prvi Bingo market u Tuzli jer je iz Dobrnje kod Tuzle, neće valjda otvorit market u Čapljini. Naravno da se počeo širit iz Tuzle.

Smaraš glupostima, ljudi ti se smiju, al džaba ti navro ko sivonja :lol:
pinkman
Posts: 2958
Joined: 07/09/2013 18:57

#62649 Re: SDP

Post by pinkman »

Škobo Habu wrote: 18/11/2020 13:31
Leverage wrote: 18/11/2020 13:28 Za svašta je Jasmin bio kriv, al' da je kriv što je kod Dž0mbića plata 500 maraka, e to mi je novo :D

I šta kaže, ne smijem ništa reći protiv Dž0mbića :lol: Lik je zelen ko i ti, čitav život jahao potpomognut od strane SDA jednako kao što je Todorića gurao HDZ.

Al' kriv je Jasmin, isto kao što je onomad bio kriv Adnan Šteta zbog propasti Agrokora :lol:

Ima pravi nick ovaj Boško Buha, baca bombe neprestano :lol:
Ti si jedan najobičniji diletant u SDP-u, jer ti ne znaš ništa.

Enver Bećirović, Nikšićev haver iz Konjica, tajkun koji je gurao SDP godinama je davao i "crvenim" i "zelenim".
Da je Džambić pro-SDA ne bi se on tako lako razmahao po Tuzli.

Džambić je kao Mišković nekad u Srbiji. Sa svim dobar.
Brankovic mu je usao u familiju :D

Mada ja mislim da si najblizi tacnom odgovoru. Sa svima dobar. Cisto sumnjam da bi se mogao tek tako siriti po RS-u i Hercegovini gdje prostor kontrolise HDZ jer bi ga mogli blokrati u svemu. Od urbanisticke, gradjevinske, pa do ostalih stvari. Ali opet vjerujem da je sa nekima ipak malo bolji.
sumirprimus
Posts: 81557
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#62650 Re: SDP

Post by sumirprimus »

Škobo Habu wrote: 18/11/2020 13:37
pinkman wrote: 18/11/2020 13:33
Da, nesto slicno HDZ odredjuje ko je Hrvat a ko nije.
Ovoj socijaldemokratiji iz Tuzle, što se mene tiče, treba rampu na Karauli staviti. Neka je po Živinicama i Tuzli.

Prije par godina aktiv mladih SDP-a u Zavdovićima organizuje noći ilahija i kasida, a u Puračiću su znali da okreću prasad kad su proslavljali pobjedu.
:lol: sad i krmpotici smetaju ha, nisam sda ali :lol:
Post Reply