Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Locked
Silent.Hunter
Posts: 483
Joined: 14/05/2011 10:12
Location: Shitville

#46651 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Silent.Hunter »

U Kaknju 3 vijećnika iz NS
The 51st State
Posts: 16743
Joined: 12/01/2008 12:06

#46652 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by The 51st State »

uvijek ce biti vjecito nezadovoljnih levata koji zive u nekakvim svojim izmastanim balonima kakav je ovaj sto je napiso splacinu od teksta. nemoj da nas ns emancipuje sviju vam.
Patton44
Posts: 2495
Joined: 26/11/2019 19:14

#46653 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Patton44 »

zippoo87 wrote: 17/11/2020 12:33 Ne mozes ljude natjerati da glasaju za nekoga...niti je NS stranka koja ce dijeliti "banane majmunima" da dobije sto vise glasova...jer svrha jeste uzeti glasove ali nisu svi glasovi cisti i nisu svi ljudi pozeljni u stranci i na listama.
dokaz su ti ovo sto smo do sada imali

ja ovo licno pisem najvise za svoju sredinu,jer ovdje znam kako ljudi razmisljaju...mozda je drugacije u Sarajevu,Kaknju,Zenici

ima naravno problema i u rukovodstvu stranke,gdje prave iste greske iz izbora u izbore i ne rade nista da poprave stvari
ali ima dosta i do ljudi koji nece da se ukljuce...Pedja je milion puta do sada ponovio,da se moraju ljudi u odredjenom gradu udruziti i formirati grupu ljudi koji zele da mijenjaju i rade,a da ce on osigurati onda logistiku a i dodje on licno prica sa ljudima,dogovori neke osnovne stvari.

ne moze on baciti grah na kartu BiH i gdje se raspe grah,tu praviti odbor...odbor je temelj i ljudi se moraju angazovati i stvoriti kriticnu masu iz koje ce nastati odbor.
Nece ni NS nikada doci sa kesom para,naci 2-3 krimosa na lokalu i reci evo vam pare za odbor,kupuj ljude i glasove...jer NS se bori protiv ovog

Dakle ne mozes ti ici glavom bez obzira i protiv biraca...gdje te prihvataju i zele,tu i imas rezultate,gdje ne zele nemas
pa evo primjer ti je Ilidza u Sarajevu....Svi znaju za NS na tom dijelu a jedva ubace jednog ili nijednog kandidata u vijece...jednostavno na tom podrucju ne zele NS,zele krkane kao sto su Memic i Prevljak ...vecinski zele...
Ako vecinski zele krkane, sto Muzura izabrase....ili je i on.
Vise rada na terenu, pa ce ljudi zeljeti.
User avatar
Roccohljup
Posts: 6995
Joined: 19/02/2014 18:04

#46654 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Roccohljup »

Šta piše? ne da mi antivirus otvoriti stranicu :D :D
doktor78
Posts: 3075
Joined: 14/09/2006 11:02

#46655 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by doktor78 »

NS mi nije bila jasna na TK sa kandidovanjem protukandidata Dasi i Jasminu. OK, vi na lokalu bolje znate sve te marifetluke, vjerovatno su se i ova dvojica počeli ponašati kao faraoni, ali je poslata ružna poruka da, osim kantona Sarajevo, četvorka praktično i ne postoji.
Moralo se naći načina da se te nesuglasice prevaziđu.
Nažalost, i što se tiče vijeća, ne vidim nikakvog napretka. Osim Gračanice i Tuzle NS praktično i ne postoji.
zippoo87
Posts: 15897
Joined: 13/05/2009 19:04
Location: TK

#46656 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by zippoo87 »

doktor78 wrote: 17/11/2020 13:22 NS mi nije bila jasna na TK sa kandidovanjem protukandidata Dasi i Jasminu. OK, vi na lokalu bolje znate sve te marifetluke, vjerovatno su se i ova dvojica počeli ponašati kao faraoni, ali je poslata ružna poruka da, osim kantona Sarajevo, četvorka praktično i ne postoji.
Moralo se naći načina da se te nesuglasice prevaziđu.
Nažalost, i što se tiče vijeća, ne vidim nikakvog napretka. Osim Gračanice i Tuzle NS praktično i ne postoji.
Daso i Imamovic se nisu ni odazvali na razgovore i nisu hjeli ni da cuju za bilo sta osim da se oni sami kandiduju.Vjerovatno bi opet dosli do dogovora da se ova dvojica kandiduju ali oni su faraoni,njih ne zanimaju nikakvi dogovori...oni su svrha sami sebi i vrh stranke (SDPa) im ne moze nista.
Fakticki su stranka u stranci i ne priznaju vise instance stranke.

Znamo kako ne znamo za sve marifetluke ali poenta je da se ovi dugogodisnji ne mogu skinuti ako se ne udruzi dvije i vise stranaka protiv njih...jer oni imaju uvijek stabilan broj glasaca i tu nema promjena a prostom matematikom se dodje da bi i dvije stranke da se udruze u Gr,skinuli Dasu iz prve
tutku
Posts: 1349
Joined: 18/06/2011 12:10

#46657 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by tutku »

sigurno da ima do stvari na lokalu koje nama nisu poznate, medjutim treba priznati da je rezultat trebao biti bolji. sve drugo granici sa supljom i najvise ce stetiti NS u buducnosti.
Hakiz
Posts: 41341
Joined: 30/07/2015 20:01

#46658 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Hakiz »

zippoo87 wrote: 17/11/2020 11:17

i kada to vidim i razmislim malo,vidim da mi samo hocemo kriminalce,sljam,nepismene da sebi kradu i da narod ima o cemu pricati u kafani...ocito nikoga ne zanima napredak i razvoj.
ovo je meni najtuznija cinjenica
Ako na vlast dovedrm vrijedne i poštene, to znači da ću morati i ja biti takav. Neće moći.
sumirprimus
Posts: 81952
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#46659 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by sumirprimus »

pa sta se svasta pricalo i rovarilo ne bi im se ni ja pojavio.
User avatar
pici
Posts: 43848
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#46660 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by pici »

et da se upise da sam prvi puta dao sa fEmilijom glas NS... drzim vas na oku 8)
User avatar
konektovan
Posts: 41547
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#46661 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by konektovan »

drug_profi wrote: 17/11/2020 08:20 Paziti, građanska je razvaljivana 30 godina.
Ne moze za dvije da se popravi.
Znaci korak po korak. Prvo da se Bosnjacka vecina uvjeri da nisu svi "vlasi" neprijatelji, i da ima dosta onih koji dijele i dobro i zlo sa njima.
Pa kad se na to priviknu, onda ce poceti da sami vjeruju kandidatima koji nisu Bosnjaci, bez tuđeg muhura.
Zasto ti kreces od Bosnjacke vecine i da se ona uvjerava u nesto?? Zasto ne krenes od Srpske većine iz rs-a i Hrvatske vecine iz kantona u kojim zive....
Je li opet od nas samo zavisi gradjanska???
User avatar
drug_profi
Posts: 51224
Joined: 16/07/2012 16:00

#46662 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by drug_profi »

konektovan wrote: 17/11/2020 14:48
drug_profi wrote: 17/11/2020 08:20 Paziti, građanska je razvaljivana 30 godina.
Ne moze za dvije da se popravi.
Znaci korak po korak. Prvo da se Bosnjacka vecina uvjeri da nisu svi "vlasi" neprijatelji, i da ima dosta onih koji dijele i dobro i zlo sa njima.
Pa kad se na to priviknu, onda ce poceti da sami vjeruju kandidatima koji nisu Bosnjaci, bez tuđeg muhura.
Zasto ti kreces od Bosnjacke vecine i da se ona uvjerava u nesto?? Zasto ne krenes od Srpske većine iz rs-a i Hrvatske vecine iz kantona u kojim zive....
Je li opet od nas samo zavisi gradjanska???
Sad bih te najradije poslao u 3pm, jer upadaš ko padobranac i ne pratiš priču.
Ovo je kontekst.
Hakiz wrote: 17/11/2020 01:12 Ljudi su opet glasali po nacionalnom ključu. Tamo gdje je bio kandidat NIP-a, Bošnjak, glasali su za njega. Tamo gdje je bio nebošnjak kojeg podržava NIP, glasali su za njega. Ali bitno je da ga podržava stanka koja je realno Bošnjačka, NiP.

Tako da je možda tačno da je BiH podijeljenja tronacionalno za sva vremena i da od građanske nema ništa.
A mimo toga, jedino se Bošnjaci busaju da su za multivitaminsku, pa je onda red i da se oni prvi promjene.
druge dvije noge tronošca jasno traže da se stavi ograda, te od njih ne treba tražiti ono što ne žele.

Ako n Bošnjaci ne žele, izlaz je jasan. Uzmi tapiju na 23% i eto.
User avatar
relativno84
Posts: 15351
Joined: 26/10/2012 16:49
Location: mahala

#46663 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by relativno84 »

Kakav komedijas, ono jos sanja kako je moglo biti :lol:

Bosnjo mora da se vrati pod ostale, inace genocidasi i uzpeovci odose, sretan put svima.
User avatar
bersK
Posts: 2519
Joined: 11/09/2014 21:30

#46664 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by bersK »

Na Ilidzi, Pedja Kojovic je za vrijeme kampanje dosao jednom dvaput.

NiP-u je Dino dolazio 16 puta. Gdje je Kojovic na terenu?

U Novom Gradu uzasno podrska Nase stranke ispred Opstine i OIK, a zaboravljaju da je to NJIHOV kandidat, kao i u Ilijasu.

Jednostavno Nasa stranka ima mentalitet male stranke i osjecam kao da sviraju k'cu i ne bore se nego haj ko mozes glasat i ne moras.

I da, imali su na Ilidzi 3 vijecnika. Sada 2.
User avatar
konektovan
Posts: 41547
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#46665 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by konektovan »

drug_profi wrote: 17/11/2020 16:08
konektovan wrote: 17/11/2020 14:48
drug_profi wrote: 17/11/2020 08:20 Paziti, građanska je razvaljivana 30 godina.
Ne moze za dvije da se popravi.
Znaci korak po korak. Prvo da se Bosnjacka vecina uvjeri da nisu svi "vlasi" neprijatelji, i da ima dosta onih koji dijele i dobro i zlo sa njima.
Pa kad se na to priviknu, onda ce poceti da sami vjeruju kandidatima koji nisu Bosnjaci, bez tuđeg muhura.
Zasto ti kreces od Bosnjacke vecine i da se ona uvjerava u nesto?? Zasto ne krenes od Srpske većine iz rs-a i Hrvatske vecine iz kantona u kojim zive....
Je li opet od nas samo zavisi gradjanska???
Sad bih te najradije poslao u 3pm, jer upadaš ko padobranac i ne pratiš priču.
Ovo je kontekst.
Hakiz wrote: 17/11/2020 01:12 Ljudi su opet glasali po nacionalnom ključu. Tamo gdje je bio kandidat NIP-a, Bošnjak, glasali su za njega. Tamo gdje je bio nebošnjak kojeg podržava NIP, glasali su za njega. Ali bitno je da ga podržava stanka koja je realno Bošnjačka, NiP.

Tako da je možda tačno da je BiH podijeljenja tronacionalno za sva vremena i da od građanske nema ništa.
A mimo toga, jedino se Bošnjaci busaju da su za multivitaminsku, pa je onda red i da se oni prvi promjene.
druge dvije noge tronošca jasno traže da se stavi ograda, te od njih ne treba tražiti ono što ne žele.

Ako n Bošnjaci ne žele, izlaz je jasan. Uzmi tapiju na 23% i eto.
Kakav si ti komedijaš i ublehaš.... :-)
sumirprimus
Posts: 81952
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#46666 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by sumirprimus »

Realno kifli radom na terenu trenutno niko ne moze meda. sve stize.
User avatar
Leverage
Posts: 9564
Joined: 27/05/2018 16:32

#46667 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Leverage »

sumirprimus wrote: 17/11/2020 17:22 Realno kifli radom na terenu trenutno niko ne moze meda. sve stize.
Ključna riječ.
sumirprimus
Posts: 81952
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#46668 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by sumirprimus »

Leverage wrote: 17/11/2020 17:23
sumirprimus wrote: 17/11/2020 17:22 Realno kifli radom na terenu trenutno niko ne moze meda. sve stize.
Ključna riječ.
Ovo je primjedba i ns.u i sdp.u ostali me ne interesuju
User avatar
Leverage
Posts: 9564
Joined: 27/05/2018 16:32

#46669 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Leverage »

sumirprimus wrote: 17/11/2020 17:26
Leverage wrote: 17/11/2020 17:23
sumirprimus wrote: 17/11/2020 17:22 Realno kifli radom na terenu trenutno niko ne moze meda. sve stize.
Ključna riječ.
Ovo je primjedba i ns.u i sdp.u ostali me ne interesuju
100%. U cipele i radit!
statixx
Posts: 8848
Joined: 15/12/2011 14:40
Location: Sarajevo

#46670 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by statixx »

Tako se vodi stranka, nista od dorucka u Metropolisu i laptopa. Eventualno se podijeli koji letak u Titovoj.
User avatar
addem
Posts: 2775
Joined: 13/02/2004 00:00

#46671 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by addem »

Vidjecemo kad se sve sabere na kraju koji je rezultat, ali po svemu sudeci jedini pobjednik izbora je Dino. Sumnjam da ce NS napraviti bolji rezultat u odnosu na opce izbore, a i ako bude bolji to ce biti bash minimalno. A tek ako budemo gledali na nivou BiH to je onda potpuna katastrofa. Za sada se lijepo krije rukovodstvo iza uspjeha Srdjana Mandica, ali broj glasova u centru ne obecava.
statixx
Posts: 8848
Joined: 15/12/2011 14:40
Location: Sarajevo

#46672 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by statixx »

Sigurno je da im je PzP uzeo dio glasaca u KS. Medjutim, ako moze Profa pod stare dane raditi na terenu mogu i oni.
zippoo87
Posts: 15897
Joined: 13/05/2009 19:04
Location: TK

#46673 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by zippoo87 »

pici wrote: 17/11/2020 14:43 et da se upise da sam prvi puta dao sa fEmilijom glas NS... drzim vas na oku 8)
Bolje da nisi
Ko ce te sada trpiti na temi :lol: :lol: :lol:
:run:
zippoo87
Posts: 15897
Joined: 13/05/2009 19:04
Location: TK

#46674 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by zippoo87 »

statixx wrote: 17/11/2020 18:02 Sigurno je da im je PzP uzeo dio glasaca u KS. Medjutim, ako moze Profa pod stare dane raditi na terenu mogu i oni.
Uzeo je ali nije opravdanje
Uzeo je i nama u Gr jednog vijecnika ali opet nije opravdanje

Ova kampanja se bas minimalno radila...znam i po ovim svojim ovdje...prije 30 dana na ulici i po mjesnim zajednicama,skupovi i ostalo a sada jeenom sedmicno na standu u centru grada i par izlazaka u mjesne zajednice .
Jest ovo bila i teska godina i nisu se mogli praviti skupovi ali mozda se moglo agresivnije na druge nacine.
User avatar
pici
Posts: 43848
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#46675 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by pici »

zippoo87 wrote: 17/11/2020 18:12
pici wrote: 17/11/2020 14:43 et da se upise da sam prvi puta dao sa fEmilijom glas NS... drzim vas na oku 8)
Bolje da nisi
Ko ce te sada trpiti na temi :lol: :lol: :lol:
:run:
Ja sam liberalno-socialnog tipa, na ovoj temi sam najvise NS kritikovao i pljuvao, pogotovo zbog ZoRa i onog koji se stidi svog imena i prezimena Muhameda Graca... al et rekao sam dacu podrsku bilo kome ko bude iz četvorke i tu sam rijec odrzao, ukucane sam zamolio da isto to urade ko i pojedine prijatelje i komsije... u mojoj maHali je sdO dozivjela potop preko 65% je uzeo Srdjan i cetvorka... kao bivsi glasac DF-a i smuČka rekao sam da cu ih kazniti u maHali i tako bi... sad vidim da se mjere ciji je veci a to ce dovesti do pucanja cetvorke i razlaza, sto nikome nije uposte u interesu.
Dino i NiP su uradili ogroman posao i to moze malo ko osporiti i jesu najveci pobjednici u KS ALI (od Neda Starka) ako izadju za dvije godine sami na megdan sdO, popusili su ga... drzat se cetvorke SVI pa kad se razracunamo sa BANDOM onda se moze ideoloski i stranacki nadmudrivat, sada NE jer ce svima ici na stetu.

Da uzmemo slogan od sdO... Zajedno smo jači. :mrgreen: :bih:
Locked