Iskustva sa koronavirusom

Moderator: O'zone

Locked
laik1981
Posts: 13007
Joined: 05/12/2012 13:04

#1626 Re: Iskustva sa koronavirusom

Post by laik1981 »

Ma.Le.Na wrote: 14/11/2020 13:03 Ja sam dane izgubila na telefonu..ne sate...dane..i dobro znam kako rade
Ali nisam za to da bolestan izadje na.ulicu! Eto nisam!
Nema svako novca ali u Sarajevu velika vecina ima makar za.onaj seroloski, nemoj me zezat!
Na kraju, sjedi ba kuci sta izlazis ako imas temp u doba korone
Sjedi o zovi covid centar dok ti ruka ne otpadne, kao sto sam i ja!
Jok de ja odoh zaraziti jos petero od kojih ce jedno mozda i umrijeti
Otkud takav neosjecaj za drugog?!
Jarane..
A poslodavci vala ja ne znam da je iko ko se prijavio da je bolestan dobio otkaz nego ne prilazi ba zarazices mi druge
Kpga ti tacno znas da je morao sa coronom doc na posao?
Nemoj rekla.mi od tetke poznanica cijo je sin od amidze
Koga konkretno znas da MORA doci na posao kada javi hej ja sam pozitovan?
Znam ih par koji su morali ici na posao simptomima i koji idu i dan danas.. Da li su simptomi od covida ili neceg drugog ptice znaju jer ih sistem ignorise, a njima ne pada na pamet da placaju testove jer i onako krpe kraj s krajem.. Znas li koliko neke gazde boli neka stvar.. Planirane obaveze se moraju zavrsiti, roba mora biti dostavljena, i sl. Ljudi rade bez godisnjeg po deset godina, rade po 12h dnevno, a tebi cudno sto moraju raditi sa nekim blazim simptomima..

Nisam ni ja da bolesni idu van. Ja sam bio protiv toga i prije korone, ali neki ljudi jednostavno nemaju izbora, a neke boli kurko.. I za jednu i drugu grupaciju je potreban funkcionalan sistem.. Za prvu da im zastiti egzistenciju, a za drugu da obezbijede da postuju pravila.. Ovako svako radi za sebe, a 100 ljudi, 100 cudi, sto bi se reklo..
User avatar
Ma.Le.Na
Posts: 11993
Joined: 12/10/2009 11:12
Location: ..na magarecoj klupi

#1627 Re: Iskustva sa koronavirusom

Post by Ma.Le.Na »

laik1981 wrote: 14/11/2020 13:16
Ma.Le.Na wrote: 14/11/2020 13:03 Ja sam dane izgubila na telefonu..ne sate...dane..i dobro znam kako rade
Ali nisam za to da bolestan izadje na.ulicu! Eto nisam!
Nema svako novca ali u Sarajevu velika vecina ima makar za.onaj seroloski, nemoj me zezat!
Na kraju, sjedi ba kuci sta izlazis ako imas temp u doba korone
Sjedi o zovi covid centar dok ti ruka ne otpadne, kao sto sam i ja!
Jok de ja odoh zaraziti jos petero od kojih ce jedno mozda i umrijeti
Otkud takav neosjecaj za drugog?!
Jarane..
A poslodavci vala ja ne znam da je iko ko se prijavio da je bolestan dobio otkaz nego ne prilazi ba zarazices mi druge
Kpga ti tacno znas da je morao sa coronom doc na posao?
Nemoj rekla.mi od tetke poznanica cijo je sin od amidze
Koga konkretno znas da MORA doci na posao kada javi hej ja sam pozitovan?
Znam ih par koji su morali ici na posao simptomima i koji idu i dan danas.. Da li su simptomi od covida ili neceg drugog ptice znaju jer ih sistem ignorise, a njima ne pada na pamet da placaju testove jer i onako krpe kraj s krajem.. Znas li koliko neke gazde boli neka stvar.. Planirane obaveze se moraju zavrsiti, roba mora biti dostavljena, i sl. Ljudi rade bez godisnjeg po deset godina, rade po 12h dnevno, a tebi cudno sto moraju raditi sa nekim blazim simptomima..

Nisam ni ja da bolesni idu van. Ja sam bio protiv toga i prije korone, ali neki ljudi jednostavno nemaju izbora, a neke boli kurko.. I za jednu i drugu grupaciju je potreban funkcionalan sistem.. Za prvu da im zastiti egzistenciju, a za drugu da obezbijede da postuju pravila.. Ovako svako radi za sebe, a 100 ljudi, 100 cudi, sto bi se reklo..
Htjedoh napisat da mi je corona bukvalno pojela zivce za raspravu i toleranciju..al haj da kazem jednu stvar
Sve vrijeme dok smo bili bolesni sam se mislila zamisli da zarazis nekoga bas od tih soc staleza koji nece moci priustiti sve ovo sto mi kupujemo i uzimamo
Zamisli zaviti u crno jednu takvi porodicu kojoj vec sve ide prema dole?
Treba covjek da umre pa da ti skontas sjo jb mater trebo sam gazdi reci policij mi ne da izac iz kuce..
Eto ne znam
Napisa forumasica koja je izgubila.majku, ko tim ambulantnim kolima ne ode prema bolnici, kao pacijent ili u pratnji, nema blage veze sta znaci strah..
I sad bi ja trebala da jasam po poslu i ulici i zarazim nekoga kp ce to isto da prolazi kao sto sam ja


Sjedi ba kuci ako si bolestan i taj telefon okreci do sutra dok nekoga ne dobijes!
Ja sam zvala pd covida do porodicnog domara ministarstva nema.koga nisam zvala..
Last edited by Ma.Le.Na on 14/11/2020 13:26, edited 1 time in total.
User avatar
vjeshalica
Posts: 17237
Joined: 31/03/2019 14:56

#1628 Re: Iskustva sa koronavirusom

Post by vjeshalica »

Ma dzaba pricas sistem je ovdje kriv da se drzava pobrinula da ljude zastiti koji rade u teskim vremenima da gazdama zacepi usta ne bi se vako narod ponasao mada najvise ima bolikiraca koji mogu da odu na bolovanje al nece i namjerno sire zarazu jer ne misle da je pogubno za drugog ako nije njima bilo pogubno...zločinci pravi
Mogy87
Posts: 5966
Joined: 27/05/2013 10:49

#1629 Re: Iskustva sa koronavirusom

Post by Mogy87 »

@Ma.Le.Na potpisujem sve sto si napisala. Kad se obrusim na ljude kojim je vaznije da ne izgube topli obrok ili da osvanu u kafani do zore (a takva je velika vecina tzv. Boli*uraca) dobijem etikete da sam "lazno empaticna" i slicno.

Hvala ti sto mi budis nadu da nas ima jos normalnih.
laik1981
Posts: 13007
Joined: 05/12/2012 13:04

#1630 Re: Iskustva sa koronavirusom

Post by laik1981 »

@Ma.Le.Na Tvoje razmisljanje je ok, ali moras shvatiti da ljudi imaju jos puno strahova.. E sad zamisli da cetveroclana porodica prezivljava od 700KM i da ostanu bez tih primanja.. Mene bi licno bilo vise strah toga nego deset korona.. Shvati kako hoces ali je tako.. Svako se o sebi zabavio.. Svako ima svoje prioritete i reda ih kako misli da treba.. Sistem takve stvari mora regulisati, a kod nas sistema nema..
User avatar
Ma.Le.Na
Posts: 11993
Joined: 12/10/2009 11:12
Location: ..na magarecoj klupi

#1631 Re: Iskustva sa koronavirusom

Post by Ma.Le.Na »

laik1981 wrote: 14/11/2020 13:29 @Ma.Le.Na Tvoje razmisljanje je ok, ali moras shvatiti da ljudi imaju jos puno strahova.. E sad zamisli da cetveroclana porodica prezivljava od 700KM i da ostanu bez tih primanja.. Mene bi licno bilo vise strah toga nego deset korona.. Shvati kako hoces ali je tako.. Svako se o sebi zabavio.. Svako ima svoje prioritete i reda ih kako misli da treba.. Sistem takve stvari mora regulisati, a kod nas sistema nema..
Ja zaista razumijem sta ti govoris...pises
Ja mislim o drugoj porodici koja radi sa tom porodicom za istih 700km ili nize...a koja ce ostati bez muza/oca pa nece vise NIKAD imati tih 700km..
Cuvajno jedni druge ba! Kad nam je sistem ovako nakaradan bar cuvajmo jedni druge..
laik1981
Posts: 13007
Joined: 05/12/2012 13:04

#1632 Re: Iskustva sa koronavirusom

Post by laik1981 »

vjeshalica wrote: 14/11/2020 13:26 Ma dzaba pricas sistem je ovdje kriv da se drzava pobrinula da ljude zastiti koji rade u teskim vremenima da gazdama zacepi usta ne bi se vako narod ponasao mada najvise ima bolikiraca koji mogu da odu na bolovanje al nece i namjerno sire zarazu jer ne misle da je pogubno za drugog ako nije njima bilo pogubno...zločinci pravi
A zasto mislis da neko namjerno i bez potrebe siri zarazu, ide raditi sa simptomima i slicno? Pa ljudi dragi dozovite se.. Manite se nekih svojih imaginacija i pretpostavki.. Pitamo se kako su se politicari odlijepili od stvarnosti, a non stop dokazujemo da se i nas masa odlijepljena od iste..
User avatar
geralt
Posts: 5199
Joined: 14/09/2017 12:45

#1633 Re: Iskustva sa koronavirusom

Post by geralt »

laik1981 wrote: 14/11/2020 13:29 @Ma.Le.Na Tvoje razmisljanje je ok, ali moras shvatiti da ljudi imaju jos puno strahova.. E sad zamisli da cetveroclana porodica prezivljava od 700KM i da ostanu bez tih primanja.. Mene bi licno bilo vise strah toga nego deset korona.. Shvati kako hoces ali je tako.. Svako se o sebi zabavio.. Svako ima svoje prioritete i reda ih kako misli da treba.. Sistem takve stvari mora regulisati, a kod nas sistema nema..
Zamisli da cetveroclana porodica prezivljava od 700KM i ostane bez hranitelja jer je njegov kolega odlucio pod temperaturom doci na posao. Vjerovao ili ne, postoje i gore stvari od gubitka radnog mjesta.

Proziva se sistem, proziva se Bog, proziva se sudbina, a sve da bi se pobjeglo od licne odgovornosti. Kriv je sistem, kriv je WHO, kriva je Sebija, krivi su Kinezi, samo mi nismo krivi nijedan promil.
User avatar
madner
Posts: 56761
Joined: 09/08/2004 16:35

#1634 Re: Iskustva sa koronavirusom

Post by madner »

Ljudima mrsko zvati, ljudima mrsko ici u izolaciju = gazda ne da.
User avatar
Ma.Le.Na
Posts: 11993
Joined: 12/10/2009 11:12
Location: ..na magarecoj klupi

#1635 Re: Iskustva sa koronavirusom

Post by Ma.Le.Na »

laik1981 wrote: 14/11/2020 13:34
vjeshalica wrote: 14/11/2020 13:26 Ma dzaba pricas sistem je ovdje kriv da se drzava pobrinula da ljude zastiti koji rade u teskim vremenima da gazdama zacepi usta ne bi se vako narod ponasao mada najvise ima bolikiraca koji mogu da odu na bolovanje al nece i namjerno sire zarazu jer ne misle da je pogubno za drugog ako nije njima bilo pogubno...zločinci pravi
A zasto mislis da neko namjerno i bez potrebe siri zarazu, ide raditi sa simptomima i slicno? Pa ljudi dragi dozovite se.. Manite se nekih svojih imaginacija i pretpostavki.. Pitamo se kako su se politicari odlijepili od stvarnosti, a non stop dokazujemo da se i nas masa odlijepljena od iste..
Ni ovdje nisi u pravu
Ja sam pisala o svjesnom izlasku na ulicu medju ljude, na posao, ljudi koji ba imaju temp
Sta nesvjesno u tome ima?!
Imam temp u doba corone...ergooooo....imm coronu jbt daaa
Skroz drugi lonac asimptomatican...sta ces tu...ne znas
Ali ljudi "na nogama" na poslu prebole
Ko je ono pisao da je sjedio na kafi s nekim...zena mu pozitivna...i ono pijucka kafu
Wtffffff
U zatvor momentalno!
laik1981
Posts: 13007
Joined: 05/12/2012 13:04

#1636 Re: Iskustva sa koronavirusom

Post by laik1981 »

geralt wrote: 14/11/2020 13:35
laik1981 wrote: 14/11/2020 13:29 @Ma.Le.Na Tvoje razmisljanje je ok, ali moras shvatiti da ljudi imaju jos puno strahova.. E sad zamisli da cetveroclana porodica prezivljava od 700KM i da ostanu bez tih primanja.. Mene bi licno bilo vise strah toga nego deset korona.. Shvati kako hoces ali je tako.. Svako se o sebi zabavio.. Svako ima svoje prioritete i reda ih kako misli da treba.. Sistem takve stvari mora regulisati, a kod nas sistema nema..
Zamisli da cetveroclana porodica prezivljava od 700KM i ostane bez hranitelja jer je njegov kolega odlucio pod temperaturom doci na posao. Vjerovao ili ne, postoje i gore stvari od gubitka radnog mjesta.

Proziva se sistem, proziva se Bog, proziva se sudbina, a sve da bi se pobjeglo od licne odgovornosti. Kriv je sistem, kriv je WHO, kriva je Sebija, krivi su Kinezi, samo mi nismo krivi nijedan promil.
Ok. Mi smo krivi 100%. Jel ok? Kriv je onaj sto se razbolio. Kriv je onaj sto je ostao bez posla, pa nema da djeci kupi carape. Eto moze i tako ako vam je lakse.
Casas
Posts: 46
Joined: 08/08/2012 22:19

#1637 Re: Iskustva sa koronavirusom

Post by Casas »

Sistem je taj koji je fulio u ovoj situaciji. Plus imas naroda koji jos ovu bolest smatraju zavjerom, a kako i ne bi kada oni sami koji donose mjere ili lijece ljude iste mjere krse (predizborni skupovi).

Okej u Sarajevu je opet situacija ozbiljnija, al u manjim sredinama je to drugacije. Tako da zelim da kazem, ne treba obicnog covjeka koji se bori i radi kriviti, nego sistem.
Sistem je taj koji privatnike, budže i ostale treba pritisnuti da postuju mjere i imaju krizni plan djelovanja. A onda postoji tu i druga stvar, taj sistem zna da ne smije previse pritiskati poduzetnike jer mu ti isti kroz razne poreze i namete daju placu. Plus kod privatnika kad odes na bolovanje plata ti neuporedivo bude manja, ustvari dobijas onaj minimalac samo. Eto, ovo je taj jedan zacarani krug u kojem se vidi da smo ispali poprilicno neorganizovani, i korona je otkrila da postoje mnoge stvari koje su vezane za zakon o radu a trebale bi se na drugaciji nacin regulisat.
Svakako da ima i neodgovornih pojedinaca al mislim da su oni rijetki.
laik1981
Posts: 13007
Joined: 05/12/2012 13:04

#1638 Re: Iskustva sa koronavirusom

Post by laik1981 »

Ma.Le.Na wrote: 14/11/2020 13:41
laik1981 wrote: 14/11/2020 13:34
vjeshalica wrote: 14/11/2020 13:26 Ma dzaba pricas sistem je ovdje kriv da se drzava pobrinula da ljude zastiti koji rade u teskim vremenima da gazdama zacepi usta ne bi se vako narod ponasao mada najvise ima bolikiraca koji mogu da odu na bolovanje al nece i namjerno sire zarazu jer ne misle da je pogubno za drugog ako nije njima bilo pogubno...zločinci pravi
A zasto mislis da neko namjerno i bez potrebe siri zarazu, ide raditi sa simptomima i slicno? Pa ljudi dragi dozovite se.. Manite se nekih svojih imaginacija i pretpostavki.. Pitamo se kako su se politicari odlijepili od stvarnosti, a non stop dokazujemo da se i nas masa odlijepljena od iste..
Ni ovdje nisi u pravu
Ja sam pisala o svjesnom izlasku na ulicu medju ljude, na posao, ljudi koji ba imaju temp
Sta nesvjesno u tome ima?!
Imam temp u doba corone...ergooooo....imm coronu jbt daaa
Skroz drugi lonac asimptomatican...sta ces tu...ne znas
Ali ljudi "na nogama" na poslu prebole
Ko je ono pisao da je sjedio na kafi s nekim...zena mu pozitivna...i ono pijucka kafu
Wtffffff
U zatvor momentalno!
A vjeruj da bi i ti sa temperaturom koji moraju raditi volili odmoriti i izlijeciti se luci.. Predstavljas ih kao neke samoubojice.. Moze ti se kada nisu u njihovoj kozi.. Toliko od mene.. Mislite kako hocete..
emmir1
Posts: 4491
Joined: 07/06/2013 15:28

#1639 Re: Iskustva sa koronavirusom

Post by emmir1 »

Juče u Merkatoru na Ilidzi.

Žena u kupovini, maska samo na ustima, kašlje ne prestaje.

Radnica na frižideru slaže robu, ona se preko nje propinje uzima neki artikal.

I govori joj halali ako te zarazim, ja sam morala u prodavnicu, ali valjda ćemo preživit.

Radnica se skamenila bukvalno i gleda u nju
User avatar
zubi
Posts: 5159
Joined: 16/07/2009 00:27

#1640 Re: Iskustva sa koronavirusom

Post by zubi »

laik1981 wrote: 14/11/2020 13:46 A vjeruj da bi i ti sa temperaturom koji moraju raditi volili odmoriti i izlijeciti se luci.. Predstavljas ih kao neke samoubojice.. Moze ti se kada nisu u njihovoj kozi.. Toliko od mene.. Mislite kako hocete..
Ne samoubice, vec potencijalne ubice.
sale07
Posts: 1283
Joined: 18/05/2018 12:28

#1641 Re: Iskustva sa koronavirusom

Post by sale07 »

Ma.Le.Na wrote: 14/11/2020 12:26
sale07 wrote: 14/11/2020 11:52
Ma.Le.Na wrote: 14/11/2020 11:38 Ja da temp dobijem ne bih bez testa promolila nos van
Def ima puno vise zarazezenih nego sto se zna
Kako bi se testirala?
Za ovo drugo se slažem u potpunosti
Privatno ako nista
Evo mi smo platili sedam privatnih testiranja zbog sumnje
Samo su mene i djevera testirali drzavno
I djecu, zaboravih
Muz privatno, tata privtno, svekar dva puta privatno, svekrva privatno, mama privatno, sestra privatno..
Ako neces da placas onda brate sjedi kuci dok te ne testiranju a moraju ako dobijes temp
Nego raja "malo preboli" pa izadje na ulicu treci dan
Nije u redu
Koliko kosta testiranje ako ti i ja mozemo izdvojiti za testiranje vjeruj da velika većina u ovoj državi to ne moze.
Naslovnica
Posts: 27902
Joined: 20/03/2013 15:38

#1642 Re: Iskustva sa koronavirusom

Post by Naslovnica »

Meni je danas treći dan Doksiciklina, baš mi je teško pao.
Prvi dan blaga glavobolja, evo mi se danas osula ruka, nekakve crvene fleke na nadlaktici, konstantan proliv.
Džaba probiotici, baš jedva čekam da završim sa ovim.
User avatar
geralt
Posts: 5199
Joined: 14/09/2017 12:45

#1643 Re: Iskustva sa koronavirusom

Post by geralt »

madner wrote: 14/11/2020 13:38 Ljudima mrsko zvati, ljudima mrsko ici u izolaciju = gazda ne da.
:thumbup:

Mrsko im nositi maske = nije dokazano da maske stite. Mrsko im preskociti kafanu = ne siri se virus u kafanama.
laik1981
Posts: 13007
Joined: 05/12/2012 13:04

#1644 Re: Iskustva sa koronavirusom

Post by laik1981 »

zubi wrote: 14/11/2020 13:53
laik1981 wrote: 14/11/2020 13:46 A vjeruj da bi i ti sa temperaturom koji moraju raditi volili odmoriti i izlijeciti se luci.. Predstavljas ih kao neke samoubojice.. Moze ti se kada nisu u njihovoj kozi.. Toliko od mene.. Mislite kako hocete..
Ne samoubice, vec potencijalne ubice.
Ma ubice, zlocinci, bioteroristi, sadomazohisti koji uzivaju da obavljaju teske poslove bolesni, nesposobnjakovici koji ne mogu da zarade za testiranje i budale koje rade za gazde koji ne jebu zivu silu.. Jebiga sta ces, nisu svi empaticni, odgovorni, moralni kao ti i drustvo koje ih osudjuje. Hvala vam sto postojite i da nas sve izvedete na pravi put.
User avatar
zubi
Posts: 5159
Joined: 16/07/2009 00:27

#1645 Re: Iskustva sa koronavirusom

Post by zubi »

laik1981 wrote: 14/11/2020 14:07
zubi wrote: 14/11/2020 13:53
laik1981 wrote: 14/11/2020 13:46 A vjeruj da bi i ti sa temperaturom koji moraju raditi volili odmoriti i izlijeciti se luci.. Predstavljas ih kao neke samoubojice.. Moze ti se kada nisu u njihovoj kozi.. Toliko od mene.. Mislite kako hocete..
Ne samoubice, vec potencijalne ubice.
Ma ubice, zlocinci, bioteroristi, sadomazohisti koji uzivaju da obavljaju teske poslove bolesni, nesposobnjakovici koji ne mogu da zarade za testiranje i budale koje rade za gazde koji ne jebu zivu silu.. Jebiga sta ces, nisu svi empaticni, odgovorni, moralni kao ti i drustvo koje ih osudjuje. Hvala vam sto postojite i da nas sve izvedete na pravi put.
NIsu zaista, velika vecina je stoka samo takva. Jedan mali procenat mozda nema drugog izbora, ali ostale zaboli neka stvar, kontaju haj sta fali, ako ja smrcam i imam temperaturicu, tako ce svi, samo se panici bezveze...
User avatar
Edin H.
Posts: 47029
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#1646 Re: Iskustva sa koronavirusom

Post by Edin H. »

emmir1 wrote: 14/11/2020 13:49 Juče u Merkatoru na Ilidzi.

Žena u kupovini, maska samo na ustima, kašlje ne prestaje.

Radnica na frižideru slaže robu, ona se preko nje propinje uzima neki artikal.

I govori joj halali ako te zarazim, ja sam morala u prodavnicu, ali valjda ćemo preživit.

Radnica se skamenila bukvalno i gleda u nju
Je li joj halalila? :shock:
User avatar
Lalena
Posts: 813
Joined: 04/03/2014 21:02

#1647 Re: Iskustva sa koronavirusom

Post by Lalena »

Pozz...
Nisam stigla sve pročitati, ali vidim da mnogi, nažalost, imaju ličnog iskustva s coronom...

Kod mene je sin u prošlu subotu dobio temperaturu, upaljeno ždrijelo, bili u hitnoj, dobio antibiotik...
U ponedjeljak bio bolje, u utorak temperatura 38,6... odemo porodičnoj, hitno mu odrade nalaze krvne slike i crp, sve uredno, crp 0...
Dr. je zaključila da jeste viroza, ali vjerovatnije sezonska gripa, nego corona jer nije imao drugih simptoma... od srijede je bolje, nema temperature. Ima apetit, čula...
Kontam, valjda bi se po nečemu vidjelo da je ozbiljno bolestan?

Ehhh, u četvrtak ja dobijam temperaturu... 38,8 pola noći me trese groznica, pola se kupam u znoju nakon što uzmem paracetamol...
Jučer bila kod dr. Sada i ona sumnja na coronu... Ali, zaista, nismo imali nikakav rizičan kontakt, niko od poznanika nije bolestan, nosimo maske, dezinficiramo ruke...
Dobila sam antibiotik , furocef 2x po500mg, i ako osjetim druge simptome da u ponedjeljak dođem na slikanje pluća i testiranje...
Meni nije bolje, za sada, plus, bole me leđa, mišići, imam osjećaj da me bole i bubrezi od silnih vitamina... glavobolja, temperatura... ali i dalje imam čulo mirisa, okusa, nos mi je procurio, kao kod gfipe, malo kasljucam...

Razmišljam da uradim malom privatno serološki test, pa ako bude corona, da onda slikam pluća i ostalo, jer ako i nisam zaražena, sigurno ću se zaraziti budem li bila stalno kod dr :(

Imate neku preporuku?
Kod nas nema opcije da privatno odradim testiranje, moram u covid ambulantu...
Da li bi ovo serološko kod sina bilo pouzdano, s obzirom da je prošlo sedam dana?
Nema temperaturu već 3 dana, znači li to da je prebolio?
Samo je umoran i dugo spava ujutru... i ponekad, veoma rijetko, kahne...
User avatar
konektovan
Posts: 40611
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#1648 Re: Iskustva sa koronavirusom

Post by konektovan »

Ma hajde sto hodaju zarazeni, ali bar navuci masku preko vugla... :-)
User avatar
madner
Posts: 56761
Joined: 09/08/2004 16:35

#1649 Re: Iskustva sa koronavirusom

Post by madner »

7 dana ti je rano za seroloski.
User avatar
Lalena
Posts: 813
Joined: 04/03/2014 21:02

#1650 Re: Iskustva sa koronavirusom

Post by Lalena »

Uhh, izvinjavam se na dugom postu, tek sada vidim kolilo sam razvukla :D

I da, mi smo u samoizolaciji, od prvih simptoma, idemo samo do dr. i u apoteku, jer moram :(
Locked