FK Željezničar

Sve o FK Željezničar...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

Melbourne_Australia
Posts: 2577
Joined: 06/11/2012 14:20

#84226 Re: FK Željezničar

Post by Melbourne_Australia »

hrasno38 wrote: 09/11/2020 20:47
Melbourne_Australia wrote: 09/11/2020 20:34 Ali cuj komentara :-x Osimov poraz..Daj ba ljudi pratite bejzbol..Jeli trener kriv kad ti standardni igraci kiksaju i prime 4 gola onako..Zidane kriv sto su sinoc 4 komada primili?Golman je kriv za 2 gola i Kosoric za dva..
Ne zajebavaj Kosoric pravi katastrofalen greske on ga ne mijenja, Zakaric radi sta mu je kurc cejf Sehicu ali on nema s kim da ga zamjeni jer je Milicevica ostavio u sarajevu....golman vise manje.......koji kurac je mijenjao Bekrica ako je kako kazu Stilic lakse povrijedjen jer se vidjelo da Bekrija moze jos i te kako a i najbolji je igrac Zelje, ne znam za Zeca isto tako ali ako je mogao jos nije ga trebao dirati. Nije kod nas bio problem napad nego odbrana koju stalno iz nekog kurca mijenja. Ni Vrhovca nije poveo.
Igraci mogu imati los dan ali za to postoje izmjene...naravno ako ih imas na klupi!
Da mijenja centarhalfa zbog greski :lol: Necemo vise fakat..Pa bolan nije fudbal rukomet..Ne ide to tako a pog kapitena u ovoj tekmi i igraca koji ti je standardan ..Uglavnom vi def fudbal drugacije zamisljate ..Varane u Realu iz utakmice u utakmicu kiksa ali igra..Zadnja linija se ne salta tek tako..Bekovi mogu ali vodju odbrane koja je primila 6 golova prije ove tekme u toku tekme , Ne..Zec ti nije mogao disati vise..
User avatar
Slo Burner
Posts: 5360
Joined: 09/03/2012 14:20
Location: Apsurdistan
Grijem se na: Pelet
Vozim: Bembaru

#84227 Re: FK Željezničar

Post by Slo Burner »

Galamim na djecu citavo vece, stomak me boli od nervoze
splinter
Posts: 7444
Joined: 08/10/2011 12:28

#84228 Re: FK Željezničar

Post by splinter »

Ma Evropa majka. Zaganjaj to Amare i mirna Bosna. Za nešto više trenutno nemamo mogućnosti.
User avatar
studiorum_tuzlaensis
Posts: 5953
Joined: 08/07/2015 11:06
Location: dogodine u Mariupolju

#84229 Re: FK Željezničar

Post by studiorum_tuzlaensis »

Uveo Stilu i Mujeznovica nisu ostvarili 2 kontakta sa loptom do kraja. Bolje da je tebe uveo skupa sa haverom sa termina, jer ti si igrao fudbal. Nek pregleda utakmicu i skontace da je fulu napravio.

Koji kurac uvodi nespremne igrače. I još da dodam Stila-Lendrić i njihov doprinos je katastrofa.
User avatar
hrasno38
Posts: 31493
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#84230 Re: FK Željezničar

Post by hrasno38 »

Melbourne_Australia wrote: 09/11/2020 20:54
hrasno38 wrote: 09/11/2020 20:47
Melbourne_Australia wrote: 09/11/2020 20:34 Ali cuj komentara :-x Osimov poraz..Daj ba ljudi pratite bejzbol..Jeli trener kriv kad ti standardni igraci kiksaju i prime 4 gola onako..Zidane kriv sto su sinoc 4 komada primili?Golman je kriv za 2 gola i Kosoric za dva..
Ne zajebavaj Kosoric pravi katastrofalen greske on ga ne mijenja, Zakaric radi sta mu je kurc cejf Sehicu ali on nema s kim da ga zamjeni jer je Milicevica ostavio u sarajevu....golman vise manje.......koji kurac je mijenjao Bekrica ako je kako kazu Stilic lakse povrijedjen jer se vidjelo da Bekrija moze jos i te kako a i najbolji je igrac Zelje, ne znam za Zeca isto tako ali ako je mogao jos nije ga trebao dirati. Nije kod nas bio problem napad nego odbrana koju stalno iz nekog kurca mijenja. Ni Vrhovca nije poveo.
Igraci mogu imati los dan ali za to postoje izmjene...naravno ako ih imas na klupi!
Da mijenja centarhalfa zbog greski :lol: Necemo vise fakat..Pa bolan nije fudbal rukomet..Ne ide to tako a pog kapitena u ovoj tekmi i igraca koji ti je standardan ..Uglavnom vi def fudbal drugacije zamisljate fudbal.Varane u Realu iz utakmice u utakmicu kiksa ali igra..Zadnja linija se ne salta tek tako..Bekovi mogu ali vodju odbrane koja je primila 6 golova prije ove tekme u toku tekme , Ne..
Pa nisu centarhalfovi svete krave da se ne mijenjaju ako ne valjaju. Svaki igrac se mijenja pa i golman kad vidis da je totalno indisponiran. Opet postavljam pitanje posto je receno da smo napokon kompletni zasto u rosteru nije bilo Milicevica , igraca koji jedino kako treba zna uputiti centarsut u kazneni prostor??
Melbourne_Australia
Posts: 2577
Joined: 06/11/2012 14:20

#84231 Re: FK Željezničar

Post by Melbourne_Australia »

hrasno38 wrote: 09/11/2020 21:04
Melbourne_Australia wrote: 09/11/2020 20:54
hrasno38 wrote: 09/11/2020 20:47

Ne zajebavaj Kosoric pravi katastrofalen greske on ga ne mijenja, Zakaric radi sta mu je kurc cejf Sehicu ali on nema s kim da ga zamjeni jer je Milicevica ostavio u sarajevu....golman vise manje.......koji kurac je mijenjao Bekrica ako je kako kazu Stilic lakse povrijedjen jer se vidjelo da Bekrija moze jos i te kako a i najbolji je igrac Zelje, ne znam za Zeca isto tako ali ako je mogao jos nije ga trebao dirati. Nije kod nas bio problem napad nego odbrana koju stalno iz nekog kurca mijenja. Ni Vrhovca nije poveo.
Igraci mogu imati los dan ali za to postoje izmjene...naravno ako ih imas na klupi!
Da mijenja centarhalfa zbog greski :lol: Necemo vise fakat..Pa bolan nije fudbal rukomet..Ne ide to tako a pog kapitena u ovoj tekmi i igraca koji ti je standardan ..Uglavnom vi def fudbal drugacije zamisljate fudbal.Varane u Realu iz utakmice u utakmicu kiksa ali igra..Zadnja linija se ne salta tek tako..Bekovi mogu ali vodju odbrane koja je primila 6 golova prije ove tekme u toku tekme , Ne..
Pa nisu centarhalfovi svete krave da se ne mijenjaju ako ne valjaju. Svaki igrac se mijenja pa i golman kad vidis da je totalno indisponiran. Opet postavljam pitanje posto je receno da smo napokon kompletni zasto u rosteru nije bilo Milicevica , igraca koji jedino kako treba zna uputiti centarsut u kazneni prostor??
Bas tako, kad si ti vidio da trener zamjeni centarhalfa zbog greske u tekmi?Ali da je standardan uvjek..Evo ja ti kazem , nikad a mozda ni tad..Pricamo u toku tekme..To neces dozivjeti..
User avatar
nosara
Posts: 22695
Joined: 30/03/2005 12:10
Location: Socijalistička Federativna Republika Jugoslavija

#84232 Re: FK Željezničar

Post by nosara »

nosara wrote: 28/09/2019 18:25 Treba nam bolji golman. Bez toga, tesko ce se ista uzeti.
nosara wrote: 24/11/2019 18:54 Hitno nabaviti golmana. Eric, Veca, to je smijesno, isti su. Brane iza linije gola, obojica.

Sve ostalo je vise nego dobro, iako ima gresaka, ali s deset igraca, bez kljucnog covjeka odbrane, ekipe, nas nema nigdje.

GOLMAN! Do tada, sa srecom.
Po hiljaditi put... Samo golman. Bilo kakav, ali golman. Ovaj mali se stidi, plasi, krije... Kostace nas i ubuduce. GOLMAN! Da istrci na 8 od 10 ubacaja, da razgrne, da komanduje odbranom.

Ostalo je ok za napad na titulu. Ako svi ostanu do kraja s nama.
User avatar
hrasno38
Posts: 31493
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#84233 Re: FK Željezničar

Post by hrasno38 »

nosara wrote: 09/11/2020 21:23
nosara wrote: 28/09/2019 18:25 Treba nam bolji golman. Bez toga, tesko ce se ista uzeti.
nosara wrote: 24/11/2019 18:54 Hitno nabaviti golmana. Eric, Veca, to je smijesno, isti su. Brane iza linije gola, obojica.

Sve ostalo je vise nego dobro, iako ima gresaka, ali s deset igraca, bez kljucnog covjeka odbrane, ekipe, nas nema nigdje.

GOLMAN! Do tada, sa srecom.
Po hiljaditi put... Samo golman. Bilo kakav, ali golman. Ovaj mali se stidi, plasi, krije... Kostace nas i ubuduce. GOLMAN! Da istrci na 8 od 10 ubacaja, da razgrne, da komanduje odbranom.

Ostalo je ok za napad na titulu. Ako svi ostanu do kraja s nama.
I dalje tvrdim da je Kjosevski za Erica golmancina i to govorim od pocetka prvenstva! Isto tako sam govorio da je Osmankov centarhalfcina za sve nase centarhalfove ali jebi ga gdje ces svome djetetu dati cifru ko strancima koji te prodaju. Jedino opravdanje koje Osim moze veceras navesti je zaista ogroman broj utakmica u 20 dana i nista vise. Nije stvar sto smo mi izgubili od Borca jer Boorac nije karina ekipa kuci sto je i pokazao do sada jer kuci nije izgubio nego totalno izgubljeno vodjenje ekipe i nejasno jednog Amara Osima. Stavi prvo ili drugo kolo malog Gasala koji odigra odlicno utakmicu protiv Radnika i vise nikada ni sekunde, ekperimentise cas sa Sehicem, cas sa Blazevicem, cas sa Milicevicem, pa onda Bekrica vec drugi put izvodi vise nego ocito prije vremena, ubacuje Mujezinovica i Stilica koji su TOTALNO van svake forme i to na 3:3 rezultatu umjesto da pojaca suplju ko sir odbranu....i Amar Osim je ocito totalno van forme i nema sanse da bi priznao da je nesto zajebo :D
User avatar
ultima_palabra
Posts: 55692
Joined: 15/12/2008 16:53

#84234 Re: FK Željezničar

Post by ultima_palabra »

Treba biti realan, svi bismo prije mjesec dana potpisali -5 na pauzi obzirom na raspored. Mada je danas protivnik bio zreo za uzeti bod ili tri.
User avatar
Didier
Posts: 2208
Joined: 10/04/2014 19:54
Location: Naselje starosjedilaca

#84235 Re: FK Željezničar

Post by Didier »

Ko o čemu, Hrasno o Amaru.

A nema ideje ko bi to bio bolji trener...
User avatar
ellaxaz
Posts: 2196
Joined: 31/01/2012 09:40

#84236 Re: FK Željezničar

Post by ellaxaz »

Šteta.
User avatar
hrasno38
Posts: 31493
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#84237 Re: FK Željezničar

Post by hrasno38 »

Didier wrote: 09/11/2020 22:19 Ko o čemu, Hrasno o Amaru.

A nema ideje ko bi to bio bolji trener...
Pa neki od proslih nisu vala bili ni gori
Melbourne_Australia
Posts: 2577
Joined: 06/11/2012 14:20

#84238 Re: FK Željezničar

Post by Melbourne_Australia »

hrasno38 wrote: 09/11/2020 22:33
Didier wrote: 09/11/2020 22:19 Ko o čemu, Hrasno o Amaru.

A nema ideje ko bi to bio bolji trener...
Pa neki od proslih nisu vala bili ni gori
Fakat ja tebe ne kontam Hrasno? Mislim jebe mi se licno za Amara ali sa fudbalskog aspekta on najbolji ikad trener u nasoj ligi..I ti non stop nesto kritiziras njega..Sta je poenta?Sta zelis reci? Da ne zna?Ili da treba dovesti novog ? Ovo sto on radi sa ovom skupinom i u kakvim uslovima malo koji trener bi to uspio.
User avatar
hrasno38
Posts: 31493
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#84239 Re: FK Željezničar

Post by hrasno38 »

Melbourne_Australia wrote: 09/11/2020 22:37
hrasno38 wrote: 09/11/2020 22:33
Didier wrote: 09/11/2020 22:19 Ko o čemu, Hrasno o Amaru.

A nema ideje ko bi to bio bolji trener...
Pa neki od proslih nisu vala bili ni gori
Fakat ja tebe ne kontam Hrasno? Mislim jebe mi se licno za Amara ali sa fudbalskog aspekta on najbolji ikad trener u nasoj ligi..I ti non stop nesto kritiziras njega..Sta je poenta?Sta zelis reci? Da ne zna?Ili da treba dovesti novog ? Ovo sto on radi sa ovom skupinom i u kakvim uslovima malo koji trener bi to uspio.
A sta to radi sta nisu radili i oni prije njega??? Borili smo se do zadnjeg kola za prvaka i sa Adzemom i sa Petrovicem.....OK evo da se ne vadimo na sudije kiksao jedan pa kiksao drugii u zandjim kolima. Sta je Amar uradio proslu sezonu??? Izgubio titulu koja je kurceva Tj Covid titula u zadnjem kolu proitv Veleza i to na nasoj Grbavici. Sta radi ovu sezonu osim sto svaku utakmicu izvede drugu postavu? Izgubi na Grbavici od ddvije najgore ekipe u ligi. Nije meni vatra kad se izgubi protiv Pitara, Borca, Zrinjskog ali kad radi svomg pametovanja i nadobudnosti izgubis za redom dvije domace utakmice od najgorih ekipa onda ko je kriv?? Trebalo mu je 10 kola da skonta za Bekrica a ja kao fudbalski laik (iako sam trenirao nekada davno krace vrijeme u Zelji) sam rekao da Bekric treba da igra pa i kada su ga otjerali u Slobodu da je to bila velika greska. Ono sto meni smeta je to da su frcali treneri radi punooo manjih gresaka a kod Amara moze proci sve. Tako ne treba da radi sportski klub i tako ne radi ni jedan ozbiljan sportski klub. Jebo ono sto je bilo, svaka cast i tada si pobro sve hvalospjeve sto u rijecima sto u novcu ali sad nisi to sto si bio i u tome je poenta. Gdje god veceras da odes i procitas komentare ssvi krive Osima za poraz...naravno uz "nezamjenjivog" Kosorica i Erica. Svi su vidjeli da je uvodjenje Mujezinovica i Stilica bila totalna fula, cisti zicer je fulio...al jok ovdje se ne smije dotaci Amar Osim jer on pravi cuda. Pravi da vam ne kazem sta.....Evo drugu sezonu nas jebe u zdrav mozak i OK ajde i neka ga ali neka nekada bude dzek pa izadje i kaze "jebi ga raja ja sam zajebo"...ali nema sansi jer je to zestoki egoista i samoljubac! Pa eto uspjeva Sarajevo sa +5 , dva boda iza nas uspjeva Borac a nije daleko vise ni Zrinjski samo 4 ali u svim ovim klubovima pun kurac nekakvih mladih igraca a Osim nase salje na posudbu a dovodi Jamaka kojeg ne stavlja ni na klupu a mora mu datti platu...evo falim te boze jedan Zec pobjeze veceras dva puta....jedino sto vrijedi Bekric. Sta je sam onim napadacem Hajricem? Koji ga je klinac dovodio ako nece igrati, Jurcica vise nema nego sto ima itd itd. Otjeras svoje dijete Osmankovica da bi doveo Kosorica sa 30 i kusur godina???? Otjeras svoje dijete Kjosevskog koji je dogurao i do reprezentacije (a nije ga Prosinecki zvao zato sto mu je simaptican) i dovedes Erica koji je totalna fula...jednu utakmici brani sve drugu nista. I onda kazes sto prozivam Osima...zato brate sto Zeljo nema rezultate. KRATKO I JASNO!
User avatar
sime_cipol
Posts: 16335
Joined: 20/12/2018 15:06
Location: Jedan grad, dva kluba. Jedan osnovala raja, drugi UDBA.
Grijem se na: Zdrvima
Vozim: Kola

#84240 Re: FK Željezničar

Post by sime_cipol »

Nije Amar ništa zajebao. Zajebale su nas pocetnicke greske dijela tima koji je do sada najbolje funkcionirao. Za 12 kola primimo 6 golova, a onda u jednoj utakmici 4. Ljudi sta su god opalili po golu to je uslo. Cini mi se da je i Pavlović pucao s gola na gol da bi uslo. Jednostavno, na nekim utakmicama smo imali sreće, sada nismo. I ona je sastavni dio sporta. Treba priznati da su neki igrači ispali iz forme, da je ostale igrace polomio ritam zadnjih 20 dana. Sve se skupilo u ovoj utakmici.
Šteta. Mogli smo prici na 2 boda.
Melbourne_Australia
Posts: 2577
Joined: 06/11/2012 14:20

#84241 Re: FK Željezničar

Post by Melbourne_Australia »

Hrasno drag si mi ali ti si na vi sa fudbalom i poslom trenera.To sto ti imas puno godina i sto si gledao Zelju 1925 :D Ne znaci da se razumijes u fudbal...I dalje te gotivim ali ti ako mislis da u ovakvim uslovima i financijama bi i jedan drugi trener bio u vrhu sa Zeljom onda je vrijeme da pocnes pratiti neki drugi sport fakat.Bolan Zeljo je u nikad goroj fin situaciji nije bio..I opet 5 bodova samo u minusu..Nama su najbolji igraci oni koji su haman pred penzijom i kao takvi 2 puta silujemo malene i 3 put bude x...Zapamti da Amar moze da dovede kvalitet on bi se setao ovom ligom..Jako je tesko motivisati igrace kad para manjka..Jako je tesko dovesti igraca kad je kokuzluk...Ti bi titulu a da se nista ne ulozi...Bekric u Zrinjskom nije mogao meda a u Zelji dobar? Sta mislis sto? Pola ovih igraca nikad ne bi dosli da nije Amara..Mi smo sa Misketom na celu imali bruku para pa titula kurko..Da je Amar tad bio ,sigurno bi bili sampioni.Prihoda i nema haman , samo rashodi.
Last edited by Melbourne_Australia on 09/11/2020 23:23, edited 1 time in total.
User avatar
Didier
Posts: 2208
Joined: 10/04/2014 19:54
Location: Naselje starosjedilaca

#84242 Re: FK Željezničar

Post by Didier »

Melbourne_Australia wrote: 09/11/2020 23:18 Hrasno drag si mi ali ti si na vi sa fudbalom i poslom trenera.To sto ti imas puno godina i sto si gledao Zelju 1925 :D Ne znaci da se razumijes u fudbal...I dalje te gotivim ali ti ako mislis da u ovakvim uslovima i financijama bi i jedan drugi trener bio u vrhu sa Zeljom onda je vrijeme da pocnes pratiti neki drugi sport fakat.Bolan Zeljo je u nikad goroj fin situaciji nije bio..I opet 5 bodova samo u minusu..Nama su najbolji igraci oni koji su haman pred penzijom i kao takvi 2 puta silujemo malene i 3 put bude x...Zapamti da Amar moze da dovede kvalitet on bi se setao ovom ligom..Jako je tesko motivisati igrace kad para manjka..Jako je tesko dovesti igraca kad je kokuzluk...Ti bi titulu a da se nista ne ulozi...Bekric u Zrinjskom nije mogao meda a u Zelji dobar? Sta mislis sto? Pola ovih igraca nikad ne bi dosli da nije Amara..Mi smo sa Misketom na celu imali bruku para pa titula kurko..Da je Amar tad bio ,sigurno bi bili sampioni.Prihoda i nema haman , samo rashodi.
Џаба бураз елаборираш, он ће опет по истом већ наредни пут кад не побиједимо.
Melbourne_Australia
Posts: 2577
Joined: 06/11/2012 14:20

#84243 Re: FK Željezničar

Post by Melbourne_Australia »

sime_cipol wrote: 09/11/2020 23:15 Nije Amar ništa zajebao. Zajebale su nas pocetnicke greske dijela tima koji je do sada najbolje funkcionirao. Za 12 kola primimo 6 golova, a onda u jednoj utakmici 4. Ljudi sta su god opalili po golu to je uslo. Cini mi se da je i Pavlović pucao s gola na gol da bi uslo. Jednostavno, na nekim utakmicama smo imali sreće, sada nismo. I ona je sastavni dio sporta. Treba priznati da su neki igrači ispali iz forme, da je ostale igrace polomio ritam zadnjih 20 dana. Sve se skupilo u ovoj utakmici.
Šteta. Mogli smo prici na 2 boda.
Pa to ja i pisem..Ali ljudi bubaju..Cuj Amar kriv za 4 gola..Jos neki pisu trebao je Kosorica vaditi zbog greske..Mislim kad to vidim , grohotom se smijem..Ne fercera tako u fudbalu.Ima nesto sto se zove odnos i povjerenje izmedju igraca i trenera..Ali to ljudi ne kontaju..Greske su sastavni dio fudbala .
Melbourne_Australia
Posts: 2577
Joined: 06/11/2012 14:20

#84244 Re: FK Željezničar

Post by Melbourne_Australia »

Didier wrote: 09/11/2020 23:25
Melbourne_Australia wrote: 09/11/2020 23:18 Hrasno drag si mi ali ti si na vi sa fudbalom i poslom trenera.To sto ti imas puno godina i sto si gledao Zelju 1925 :D Ne znaci da se razumijes u fudbal...I dalje te gotivim ali ti ako mislis da u ovakvim uslovima i financijama bi i jedan drugi trener bio u vrhu sa Zeljom onda je vrijeme da pocnes pratiti neki drugi sport fakat.Bolan Zeljo je u nikad goroj fin situaciji nije bio..I opet 5 bodova samo u minusu..Nama su najbolji igraci oni koji su haman pred penzijom i kao takvi 2 puta silujemo malene i 3 put bude x...Zapamti da Amar moze da dovede kvalitet on bi se setao ovom ligom..Jako je tesko motivisati igrace kad para manjka..Jako je tesko dovesti igraca kad je kokuzluk...Ti bi titulu a da se nista ne ulozi...Bekric u Zrinjskom nije mogao meda a u Zelji dobar? Sta mislis sto? Pola ovih igraca nikad ne bi dosli da nije Amara..Mi smo sa Misketom na celu imali bruku para pa titula kurko..Da je Amar tad bio ,sigurno bi bili sampioni.Prihoda i nema haman , samo rashodi.
Џаба бураз елаборираш, он ће опет по истом већ наредни пут кад не побиједимо.
Upravu si razbu :thumbup:
User avatar
Didier
Posts: 2208
Joined: 10/04/2014 19:54
Location: Naselje starosjedilaca

#84245 Re: FK Željezničar

Post by Didier »

Melbourne_Australia wrote: 09/11/2020 23:28
sime_cipol wrote: 09/11/2020 23:15 Nije Amar ništa zajebao. Zajebale su nas pocetnicke greske dijela tima koji je do sada najbolje funkcionirao. Za 12 kola primimo 6 golova, a onda u jednoj utakmici 4. Ljudi sta su god opalili po golu to je uslo. Cini mi se da je i Pavlović pucao s gola na gol da bi uslo. Jednostavno, na nekim utakmicama smo imali sreće, sada nismo. I ona je sastavni dio sporta. Treba priznati da su neki igrači ispali iz forme, da je ostale igrace polomio ritam zadnjih 20 dana. Sve se skupilo u ovoj utakmici.
Šteta. Mogli smo prici na 2 boda.
Pa to ja i pisem..Ali ljudi bubaju..Cuj Amar kriv za 4 gola..Jos neki pisu trebao je Kosorica vaditi zbog greske..Mislim kad to vidim , grohotom se smijem..Ne fercera tako u fudbalu.Ima nesto sto se zove odnos i povjerenje izmedju igraca i trenera..Ali to ljudi ne kontaju..Greske su sastavni dio fudbala .
Управо тако.

Али на свим овим темама се тачно може видјети ко је некад играо фудбал, а ко до недавно није знао шта је офсајд.
User avatar
studiorum_tuzlaensis
Posts: 5953
Joined: 08/07/2015 11:06
Location: dogodine u Mariupolju

#84246 Re: FK Željezničar

Post by studiorum_tuzlaensis »

Ti čitaš ono što zelis da pročitaš, i onda vrtiš kroz svoju priču kao sad 'amar kriv što smo primili 4 gola', što nije niko napisao.

Amar je kriv za zadnji gol, jer je umjesto Boje i Bekrića uveo 2 olovna vojnika koji nisu dodali jedan tačan pas. Pogriješio, Bože moj tako je. Tako da je kriv i za poraz.
A sad slobodno prosipaj teoriju fudbala, možda te neko i pročita.
User avatar
studiorum_tuzlaensis
Posts: 5953
Joined: 08/07/2015 11:06
Location: dogodine u Mariupolju

#84247 Re: FK Željezničar

Post by studiorum_tuzlaensis »

Kosorića je trebao vaditi nakon kartona, jer se dotad nakupilo govana iza njega da je smrdilo do Borika. Ali kad nemamo koga umjesto njega, sirotinja jbg.
User avatar
Didier
Posts: 2208
Joined: 10/04/2014 19:54
Location: Naselje starosjedilaca

#84248 Re: FK Željezničar

Post by Didier »

studiorum_tuzlaensis wrote: 09/11/2020 23:37 Kosorića je trebao vaditi nakon kartona, jer se dotad nakupilo govana iza njega da je smrdilo do Borika. Ali kad nemamo koga umjesto njega, sirotinja jbg.
Косорић је исто тако имао сјајну шансу и да је то погодио, утакмица би отишла у скроз другом смјеру.

Види се факат да неки овдје никад лопте нису шутнули ни на физичком...
Melbourne_Australia
Posts: 2577
Joined: 06/11/2012 14:20

#84249 Re: FK Željezničar

Post by Melbourne_Australia »

studiorum_tuzlaensis wrote: 09/11/2020 23:34 Ti čitaš ono što zelis da pročitaš, i onda vrtiš kroz svoju priču kao sad 'amar kriv što smo primili 4 gola', što nije niko napisao.

Amar je kriv za zadnji gol, jer je umjesto Boje i Bekrića uveo 2 olovna vojnika koji nisu dodali jedan tačan pas. Pogriješio, Bože moj tako je. Tako da je kriv i za poraz.
A sad slobodno prosipaj teoriju fudbala, možda te neko i pročita.
Ti prati sah..Bekric nije mogao da hoda vise..Ali ti eto znas..Stid me je skim ja pisem o fudbalu..Ti eto bolje vidis na terenu od strucnog staba i koliko je jos ko mogao ..Ubacio je svijezu krv..Uglavnom mojne se meni javljati ...Nije za tebe ovaj sport..
User avatar
studiorum_tuzlaensis
Posts: 5953
Joined: 08/07/2015 11:06
Location: dogodine u Mariupolju

#84250 Re: FK Željezničar

Post by studiorum_tuzlaensis »

Didier wrote: 09/11/2020 23:38
studiorum_tuzlaensis wrote: 09/11/2020 23:37 Kosorića je trebao vaditi nakon kartona, jer se dotad nakupilo govana iza njega da je smrdilo do Borika. Ali kad nemamo koga umjesto njega, sirotinja jbg.
Косорић је исто тако имао сјајну шансу и да је то погодио, утакмица би отишла у скроз другом смјеру.

Види се факат да неки овдје никад лопте нису шутнули ни на физичком...
Imao, bio, otislo, mogao, fulio, asistiro protivnicima, fasovo glup zuti, itd


Odbrambeni je, ali ujedno prava krampa. Ovaj gore, da osim govno pojede, reko bi da je to zbog dobrog omjera proteina i UH, jer on je stručni štab koji zna šta valja. Uostalom, on je igro fudbal...

Neću više, uzalud je. Da zakljucimo raspravu: Dobar Osim, pogodio izmjene i popušio go.
Post Reply