Pridji ne ujeda.

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

Post Reply
romanticar u prolazu
Posts: 66
Joined: 02/11/2020 08:28

#201 Re: Pridji ne ujeda.

Post by romanticar u prolazu »

romanticar u prolazu wrote: 06/11/2020 14:10
murga225883 wrote: 06/11/2020 13:32 Ja mislim da je fer takvu curu maršnut :izet:
Nekad imam, nekad nemam, a i kad nemam zanemarim to jer mi je tako lakše, naravno da nije uvijek jednostavno još ti žensko na već postojeću muku doda svojim odvratnim ponašanjem. Nikada, ali nikada nemoj ništa ružno reći ženskoj osobi bez obzira šta ona tebi rekla posebno ne na ulici, čak i ako kaže nešto ružno zahvali joj se i produži dalje, ti ćeš biti nagrađen kad tad za širenje ljubavi, pozitivne energije i svoje lijepo ponašanje, a ona kažnjena kad tad na ovaj ili onaj način za svoje ničim izazvano ružno ponašanje, ponižavanje i ophođenje prema tebi.Ovo se odnosi na bilo koga ko se god prema nekom ružno ophodi bez obzira da li je to muško ili žensko.Ne zaboravi svako odgovara za svoja djela i postupke i onaj odozgo nas non stop posmatra šta i kako radimo u svemu pa i u ovome.Pozitivna energija, lijepo ponašanje i emitovanje ljubavi će kad tad pobjediti iako ima trenutaka kad ti se čini da nije tako. Nisu sve žene iste kao što nisu ni svi muškarci isti, život je takav da moraš proći i pored i kroz ono što misliš da želiš, a u stvari kad priđeš shvatiš da ne želiš da bi stvarno došao do onoga što želiš i šta ti je suđeno i riješenje je upravo u potpuno suprotnom od onoga što ti pišeš, a to je što više prilaziti svugdje gdje god vidiš priliku da se to može učiniti i gdje god te neka osoba onako nečim na prvu zainteresuje pa odbije pa šta, sljedeći put opet, pa opet, tako ćeš najprije doći do one koja neće odbiti, a vjerovao ili ne ima i takvih željnih ljubavi za razliku od ove udate pa sada zeza po forumu i dijeli savjete drugima iz pozicije kad je sebe obezbjedila i baš je briga za one koji nisu, vjeruj mi da ne bi tako pisala da je u drugačijoj situaciji, ali to je već neka druga tema, pa ti vidi hoćeš li poslušati nju ili mene, sve je do tebe..
romanticar u prolazu
Posts: 66
Joined: 02/11/2020 08:28

#202 Re: Pridji ne ujeda.

Post by romanticar u prolazu »

romanticar u prolazu wrote: 06/11/2020 14:12
romanticar u prolazu wrote: 06/11/2020 14:10
murga225883 wrote: 06/11/2020 13:32 Ja mislim da je fer takvu curu maršnut :izet:
Nekad imam, nekad nemam, a i kad nemam zanemarim to jer mi je tako lakše, naravno da nije uvijek jednostavno još ti žensko na već postojeću muku doda svojim odvratnim ponašanjem. Nikada, ali nikada nemoj ništa ružno reći ženskoj osobi bez obzira šta ona tebi rekla posebno ne na ulici, čak i ako kaže nešto ružno zahvali joj se i produži dalje, ti ćeš biti nagrađen kad tad za širenje ljubavi, pozitivne energije i svoje lijepo ponašanje, a ona kažnjena kad tad na ovaj ili onaj način za svoje ničim izazvano ružno ponašanje, ponižavanje i ophođenje prema tebi.Ovo se odnosi na bilo koga ko se god prema nekom ružno ophodi bez obzira da li je to muško ili žensko.Ne zaboravi svako odgovara za svoja djela i postupke i onaj odozgo nas non stop posmatra šta i kako radimo u svemu pa i u ovome.Pozitivna energija, lijepo ponašanje i emitovanje ljubavi će kad tad pobjediti iako ima trenutaka kad ti se čini da nije tako. Nisu sve žene iste kao što nisu ni svi muškarci isti, život je takav da moraš proći i pored i kroz ono što misliš da želiš, a u stvari kad priđeš shvatiš da ne želiš da bi stvarno došao do onoga što želiš i šta ti je suđeno i riješenje je upravo u potpuno suprotnom od onoga što ti pišeš, a to je što više prilaziti svugdje gdje god vidiš priliku da se to može učiniti i gdje god te neka osoba onako nečim na prvu zainteresuje pa odbije pa šta, sljedeći put opet, pa opet, tako ćeš najprije doći do one koja neće odbiti, a vjerovao ili ne ima i takvih željnih ljubavi za razliku od ove udate pa sada zeza po forumu i dijeli savjete drugima iz pozicije kad je sebe obezbjedila i baš je briga za one koji nisu, vjeruj mi da ne bi tako pisala da je u drugačijoj situaciji, ali to je već neka druga tema, pa ti vidi hoćeš li poslušati nju ili mene, sve je do tebe.. Vrlo često se to vrati tako što kasnije dobije hajvana deluxe kategorije za muža kojeg je primjera radi našla u zadimljenoj kafani sa društvom i stolom prepunim alkohola i onda će se sjetiti tvog lijepog romantičnog i vaspitanog prilaska i zapitati se šta je uradila i da li je s tobom mogla biti najveća kraljica na svijetu okružena ljubavlju, pažnjom, poštovanjem, sigurnošću, lijepim i sretnim životom i svime što uz to ide ???? Svaku djevojku koja ti na takav lijep pristup bude cinična, bezobrazna i odvratna nju otpiši odmah, za takvu si previše dobar i bar 10 liga iznad, produži dalje i traži drugu vrijednu sebe !!!
romanticar u prolazu
Posts: 66
Joined: 02/11/2020 08:28

#203 Re: Pridji ne ujeda.

Post by romanticar u prolazu »

romanticar u prolazu wrote: 06/11/2020 14:29
romanticar u prolazu wrote: 06/11/2020 14:12
romanticar u prolazu wrote: 06/11/2020 14:10

Nekad imam, nekad nemam, a i kad nemam zanemarim to jer mi je tako lakše, naravno da nije uvijek jednostavno još ti žensko na već postojeću muku doda svojim odvratnim ponašanjem. Nikada, ali nikada nemoj ništa ružno reći ženskoj osobi bez obzira šta ona tebi rekla posebno ne na ulici, čak i ako kaže nešto ružno zahvali joj se i produži dalje, ti ćeš biti nagrađen kad tad za širenje ljubavi, pozitivne energije i svoje lijepo ponašanje, a ona kažnjena kad tad na ovaj ili onaj način za svoje ničim izazvano ružno ponašanje, ponižavanje i ophođenje prema tebi.Ovo se odnosi na bilo koga ko se god prema nekom ružno ophodi bez obzira da li je to muško ili žensko.Ne zaboravi svako odgovara za svoja djela i postupke i onaj odozgo nas non stop posmatra šta i kako radimo u svemu pa i u ovome.Pozitivna energija, lijepo ponašanje i emitovanje ljubavi će kad tad pobjediti iako ima trenutaka kad ti se čini da nije tako. Nisu sve žene iste kao što nisu ni svi muškarci isti, život je takav da moraš proći i pored i kroz ono što misliš da želiš, a u stvari kad priđeš shvatiš da ne želiš da bi stvarno došao do onoga što želiš i šta ti je suđeno i riješenje je upravo u potpuno suprotnom od onoga što ti pišeš, a to je što više prilaziti svugdje gdje god vidiš priliku da se to može učiniti i gdje god te neka osoba onako nečim na prvu zainteresuje pa odbije pa šta, sljedeći put opet, pa opet, tako ćeš najprije doći do one koja neće odbiti, a bude i takvih slučajeva da te neka koja te na prvu odbila zato što se u momentu nije snašla kasnije potraži i pozove da izađete, a vjerovao ili ne ima i takvih željnih ljubavi za razliku od ove udate pa sada zeza po forumu i dijeli savjete drugima iz pozicije kad je sebe obezbjedila i baš je briga za one koji nisu, vjeruj mi da ne bi tako pisala da je u drugačijoj situaciji, ali to je već neka druga tema, pa ti vidi hoćeš li poslušati nju ili mene, sve je do tebe.. Vrlo često se ružno žensko ponašanje kod prilazaka vrati tako što kasnije dobije hajvana deluxe kategorije za muža kojeg je primjera radi našla u zadimljenoj kafani sa društvom i stolom prepunim alkohola i onda će se sjetiti tvog lijepog romantičnog i vaspitanog prilaska i zapitati se šta je uradila i da li je s tobom mogla biti najveća kraljica na svijetu okružena ljubavlju, pažnjom, poštovanjem, sigurnošću, lijepim i sretnim životom i svime što uz to ide ???? Svaku djevojku koja ti na takav lijep pristup bude cinična, bezobrazna i odvratna nju otpiši odmah, za takvu si previše dobar i bar 10 liga iznad, produži dalje i traži drugu vrijednu sebe !!!
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#204 Re: Pridji ne ujeda.

Post by moonca »

`````````````Image
romanticar u prolazu
Posts: 66
Joined: 02/11/2020 08:28

#205 Re: Pridji ne ujeda.

Post by romanticar u prolazu »

moonca wrote: 06/11/2020 16:27 `````````````Image
Gdje si moonca stara umjetnice što nas zabavljaš s tačkicama, navodnicima ili šta god već da je to i kolutajućim očima nagore, ti se vodiš onim da je umjetnost jača i umjetnica bolja što te manje ljudi razumije, neka samo udri sa tačkicama i okicama nagore...
romanticar u prolazu
Posts: 66
Joined: 02/11/2020 08:28

#206 Re: Pridji ne ujeda.

Post by romanticar u prolazu »

romanticar u prolazu wrote: 06/11/2020 17:00
moonca wrote: 06/11/2020 16:27 `````````````Image
Gdje si moonca stara umjetnice što nas zabavljaš s tačkicama, navodnicima ili šta god već da je to i kolutajućim očima nagore, ti se vodiš onim da je umjetnost jača i umjetnica bolja što te manje ljudi razumije, neka samo nastavi da udaraš sa tačkicama i okicama nagore, pokaži nam svima kako se to radi...
romanticar u prolazu
Posts: 66
Joined: 02/11/2020 08:28

#207 Re: Pridji ne ujeda.

Post by romanticar u prolazu »

romanticar u prolazu wrote: 06/11/2020 13:51
dorkcic wrote: 06/11/2020 13:38 Slažem se, ženama treba da bude čast da im takva gospoda priđe na ulici! :D
Pravim ženama je čast uvijek i svugdje da im se kaže nešto lijepo i da se pohvale iskreno iz srca i iz duše, a ove druge nek se same zapitaju šta je s njima.Tebi mogu samo ponoviti da ne radiš drugima nešto ako nemaš nikavog razloga za to jer to nešto će ti se vratiti kad tad i to onda kad tebi bude bilo najviše bitno, ali neće biti drugima, ne dozvoli sama sebi ako si imalo pametna da svojim postupcima ikad dođeš u takvu situaciju, ne čini drugom ono što ne želiš da se desi tebi. Ako ti nije čast da ti priđe gospodin onda brate nek ti prilaze hajvani pa njima ukaži tu svoju čast, problem riješen i svi zadovoljni, a ulica danju je mnogo pristojnije mjesto od kafane noću e sad možda tebi nepristojnija mjesta za prilazak i odgovaraju u to već neću da ulazim..
dorkcic
Posts: 752
Joined: 19/12/2008 20:26

#208 Re: Pridji ne ujeda.

Post by dorkcic »

Tako je! :thumbup:
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#209 Re: Pridji ne ujeda.

Post by moonca »

romanticar u prolazu wrote: 06/11/2020 17:01
romanticar u prolazu wrote: 06/11/2020 17:00
moonca wrote: 06/11/2020 16:27 `````````````Image
Gdje si moonca stara umjetnice što nas zabavljaš s tačkicama, navodnicima ili šta god već da je to i kolutajućim očima nagore, ti se vodiš onim da je umjetnost jača i umjetnica bolja što te manje ljudi razumije, neka samo nastavi da udaraš sa tačkicama i okicama nagore, pokaži nam svima kako se to radi...
```````````````````Image...^^^Image
romanticar u prolazu
Posts: 66
Joined: 02/11/2020 08:28

#210 Re: Pridji ne ujeda.

Post by romanticar u prolazu »

dorkcic wrote: 06/11/2020 17:19 Tako je! :thumbup:
Tamo gdje je cinizam tu ne želim da budem, goodbye !!!
romanticar u prolazu
Posts: 66
Joined: 02/11/2020 08:28

#211 Re: Pridji ne ujeda.

Post by romanticar u prolazu »

moonca wrote: 06/11/2020 17:27
romanticar u prolazu wrote: 06/11/2020 17:01
romanticar u prolazu wrote: 06/11/2020 17:00

Gdje si moonca stara umjetnice što nas zabavljaš s tačkicama, navodnicima ili šta god već da je to i kolutajućim očima nagore, ti se vodiš onim da je umjetnost jača i umjetnica bolja što te manje ljudi razumije, neka samo nastavi da udaraš sa tačkicama i okicama nagore, pokaži nam svima kako se to radi...
```````````````````Image...^^^Image
Samo tako žeži, žeži samo malo i promjeni, ovo s tačkicama i žutoglavima već je malo izlapilo !!!
User avatar
murga225883
Posts: 1059
Joined: 26/09/2020 11:28

#212 Re: Pridji ne ujeda.

Post by murga225883 »

dorkcic wrote: 06/11/2020 13:38 Slažem se, ženama treba da bude čast da im takva gospoda priđe na ulici! :D
Ma jebo te ulica nisam govorio o ulici..
Nego inace.

One meni prilaze kad je ulica u pitanju iz humanitarnih ovih onih razloga daj za ovo daj lijeci se onaj.
dorkcic
Posts: 752
Joined: 19/12/2008 20:26

#213 Re: Pridji ne ujeda.

Post by dorkcic »

murga225883 wrote: 06/11/2020 18:13
dorkcic wrote: 06/11/2020 13:38 Slažem se, ženama treba da bude čast da im takva gospoda priđe na ulici! :D
Ma jebo te ulica nisam govorio o ulici..
Nego inace.

One meni prilaze kad je ulica u pitanju iz humanitarnih ovih onih razloga daj za ovo daj lijeci se onaj.
Jebo tebe. :)

Žao mi je što ti stvaraju neugodu, i meni, ako ćemo iskreno. :lol:
User avatar
murga225883
Posts: 1059
Joined: 26/09/2020 11:28

#214 Re: Pridji ne ujeda.

Post by murga225883 »

romanticar u prolazu wrote: 06/11/2020 14:10
murga225883 wrote: 06/11/2020 13:32 Ja mislim da je fer takvu curu maršnut :izet:
Nekad imam, nekad nemam, a i kad nemam zanemarim to jer mi je tako lakše, naravno da nije uvijek jednostavno još ti žensko na već postojeću muku doda svojim odvratnim ponašanjem. Nikada, ali nikada nemoj ništa ružno reći ženskoj osobi bez obzira šta ona tebi rekla posebno ne na ulici, čak i ako kaže nešto ružno zahvali joj se i produži dalje, ti ćeš biti nagrađen kad tad za širenje ljubavi, pozitivne energije i svoje lijepo ponašanje, a ona kažnjena kad tad na ovaj ili onaj način za svoje ničim izazvano ružno ponašanje, ponižavanje i ophođenje prema tebi.Ovo se odnosi na bilo koga ko se god prema nekom ružno ophodi bez obzira da li je to muško ili žensko.Ne zaboravi svako odgovara za svoja djela i postupke i onaj odozgo nas non stop posmatra šta i kako radimo u svemu pa i u ovome.Pozitivna energija, lijepo ponašanje i emitovanje ljubavi će kad tad pobjediti iako ima trenutaka kad ti se čini da nije tako. Nisu sve žene iste kao što nisu ni svi muškarci isti, život je takav da moraš proći i pored i kroz ono što misliš da želiš, a u stvari kad priđeš shvatiš da ne želiš da bi stvarno došao do onoga što želiš i šta ti je suđeno i riješenje upravo u potpuno suprotnom od onoga što ti pišeš, a to je što više prilaziti svugdje gdje god vidiš priliku da se to može učiniti i gdje god te neka osoba onako nečim na prvu zainteresuje pa odbije pa šta, sljedeći put opet, pa opet, tako ćeš najprije doći do one koja neće odbiti, a vjerovao ili ne ima i takvih željnih ljubavi za razliku od ove udate pa sada zeza po forumu i dijeli savjete drugima iz pozicije kad je sebe obezbjedila i baš je briga za one koji nisu, vjeruj mi da ne bi tako pisala da je u drugačijoj situaciji, ali to je već neka druga tema, pa ti vidi hoćeš li poslušati nju ili mene, sve je do tebe..
Ma nece te Bog kazniti ako joj uzvratis ono drsko kao sto je ona tebi.

I nemam ti ja jarane vremena ni zivacatoliko zensko lilat lalat, hos mala nes , a da joj lizem stikle necu.
romanticar u prolazu
Posts: 66
Joined: 02/11/2020 08:28

#215 Re: Pridji ne ujeda.

Post by romanticar u prolazu »

murga225883 wrote: 06/11/2020 18:54
romanticar u prolazu wrote: 06/11/2020 14:10
murga225883 wrote: 06/11/2020 13:32 Ja mislim da je fer takvu curu maršnut :izet:
Nekad imam, nekad nemam, a i kad nemam zanemarim to jer mi je tako lakše, naravno da nije uvijek jednostavno još ti žensko na već postojeću muku doda svojim odvratnim ponašanjem. Nikada, ali nikada nemoj ništa ružno reći ženskoj osobi bez obzira šta ona tebi rekla posebno ne na ulici, čak i ako kaže nešto ružno zahvali joj se i produži dalje, ti ćeš biti nagrađen kad tad za širenje ljubavi, pozitivne energije i svoje lijepo ponašanje, a ona kažnjena kad tad na ovaj ili onaj način za svoje ničim izazvano ružno ponašanje, ponižavanje i ophođenje prema tebi.Ovo se odnosi na bilo koga ko se god prema nekom ružno ophodi bez obzira da li je to muško ili žensko.Ne zaboravi svako odgovara za svoja djela i postupke i onaj odozgo nas non stop posmatra šta i kako radimo u svemu pa i u ovome.Pozitivna energija, lijepo ponašanje i emitovanje ljubavi će kad tad pobjediti iako ima trenutaka kad ti se čini da nije tako. Nisu sve žene iste kao što nisu ni svi muškarci isti, život je takav da moraš proći i pored i kroz ono što misliš da želiš, a u stvari kad priđeš shvatiš da ne želiš da bi stvarno došao do onoga što želiš i šta ti je suđeno i riješenje upravo u potpuno suprotnom od onoga što ti pišeš, a to je što više prilaziti svugdje gdje god vidiš priliku da se to može učiniti i gdje god te neka osoba onako nečim na prvu zainteresuje pa odbije pa šta, sljedeći put opet, pa opet, tako ćeš najprije doći do one koja neće odbiti, a vjerovao ili ne ima i takvih željnih ljubavi za razliku od ove udate pa sada zeza po forumu i dijeli savjete drugima iz pozicije kad je sebe obezbjedila i baš je briga za one koji nisu, vjeruj mi da ne bi tako pisala da je u drugačijoj situaciji, ali to je već neka druga tema, pa ti vidi hoćeš li poslušati nju ili mene, sve je do tebe..
Ma nece te Bog kazniti ako joj uzvratis ono drsko kao sto je ona tebi.

I nemam ti ja jarane vremena ni zivacatoliko zensko lilat lalat, hos mala nes , a da joj lizem stikle necu.
Ne trebaš nikome lizat štikle, a ophođenje je svačija individualna stvar, ja te neću i tako se i ne ophodim i ona koja lijepo odgovori na moje lijepo ophođenje ta jedino ima šanse za bilo šta dalje, sve one koje za normalan, lijep, pristojan i uljudan prilaz bilo gdje reaguju kao da hoćeš nešto da im ukradeš nek potraže pomoć na psihijatriji, meni takvi belaji nisu potrebni, ako može normalno bez histerije i poteza koji veze sa mozgom nemaju može, ako ne može idemo dalje. Žene se danas trude da same sebi svojim ponašanjem zakomplikuju i otežaju život pa neka im bude same su odabrale i da umjesto da budu nosioci ljubavnog procesa žene su te danas u večini slučajeva koje tu ljubav ubijaju, zbog toga što su dobile sve ono što nikad prije nisu imale danas više nemamo ni normalnu porodicu ni brakove, a razvodi pršte na sve strane jer su svojim ponašanjem porodične vrijednosti i obaveze koje porodica nosi bacile pod noge.Sada izlazi na vidjelo da se u porodici mora znati gdje je kome mjesta ne u smislu da neko nekoga ugrožava ili maltretira bože sačuvaj nego da se zna red, a reda više nema i bez reda nema ni normalnih veza ni braka ni porodice, a u konačnici ni svijeta.Krenuli smo pogrešnim putem i dobili smo koronu, krajnje je vrijeme da se ispravimo, a ne da nastavljamo u sunovrat.Naćeš ti i za sebe neku koja ti odgovara i koja isto voli konkretno direktno.
romanticar u prolazu
Posts: 66
Joined: 02/11/2020 08:28

#216 Re: Pridji ne ujeda.

Post by romanticar u prolazu »

romanticar u prolazu wrote: 06/11/2020 19:17
murga225883 wrote: 06/11/2020 18:54
romanticar u prolazu wrote: 06/11/2020 14:10

Nekad imam, nekad nemam, a i kad nemam zanemarim to jer mi je tako lakše, naravno da nije uvijek jednostavno još ti žensko na već postojeću muku doda svojim odvratnim ponašanjem. Nikada, ali nikada nemoj ništa ružno reći ženskoj osobi bez obzira šta ona tebi rekla posebno ne na ulici, čak i ako kaže nešto ružno zahvali joj se i produži dalje, ti ćeš biti nagrađen kad tad za širenje ljubavi, pozitivne energije i svoje lijepo ponašanje, a ona kažnjena kad tad na ovaj ili onaj način za svoje ničim izazvano ružno ponašanje, ponižavanje i ophođenje prema tebi.Ovo se odnosi na bilo koga ko se god prema nekom ružno ophodi bez obzira da li je to muško ili žensko.Ne zaboravi svako odgovara za svoja djela i postupke i onaj odozgo nas non stop posmatra šta i kako radimo u svemu pa i u ovome.Pozitivna energija, lijepo ponašanje i emitovanje ljubavi će kad tad pobjediti iako ima trenutaka kad ti se čini da nije tako. Nisu sve žene iste kao što nisu ni svi muškarci isti, život je takav da moraš proći i pored i kroz ono što misliš da želiš, a u stvari kad priđeš shvatiš da ne želiš da bi stvarno došao do onoga što želiš i šta ti je suđeno i riješenje upravo u potpuno suprotnom od onoga što ti pišeš, a to je što više prilaziti svugdje gdje god vidiš priliku da se to može učiniti i gdje god te neka osoba onako nečim na prvu zainteresuje pa odbije pa šta, sljedeći put opet, pa opet, tako ćeš najprije doći do one koja neće odbiti, a vjerovao ili ne ima i takvih željnih ljubavi za razliku od ove udate pa sada zeza po forumu i dijeli savjete drugima iz pozicije kad je sebe obezbjedila i baš je briga za one koji nisu, vjeruj mi da ne bi tako pisala da je u drugačijoj situaciji, ali to je već neka druga tema, pa ti vidi hoćeš li poslušati nju ili mene, sve je do tebe..
Ma nece te Bog kazniti ako joj uzvratis ono drsko kao sto je ona tebi.

I nemam ti ja jarane vremena ni zivacatoliko zensko lilat lalat, hos mala nes , a da joj lizem stikle necu.
Ne trebaš nikome lizat štikle, a ophođenje je svačija individualna stvar, ja to neću i tako se i ne ophodim i ona koja lijepo odgovori na moje lijepo ophođenje ta jedino ima šanse za bilo šta dalje, sve one koje za normalan, lijep, pristojan i uljudan prilaz bilo gdje reaguju kao da hoćeš nešto da im ukradeš nek potraže pomoć na psihijatriji, meni takvi belaji nisu potrebni, ako može normalno bez histerije i poteza koji veze sa mozgom nemaju može, ako ne može idemo dalje. Žene se danas trude da same sebi svojim ponašanjem zakomplikuju i otežaju život pa neka im bude same su odabrale i da umjesto da budu nosioci ljubavnog procesa žene su te danas u večini slučajeva koje tu ljubav ubijaju, zbog toga što su dobile sve ono što nikad prije nisu imale i u svemu tome se apsolutno pogubile i izgubile sve ono što bi jedna normalna žena trebalo da ima u jednom ogromnom broju i tako danas više nemamo ni normalnu porodicu ni brakove, a razvodi pršte na sve strane jer su svojim ponašanjem porodične vrijednosti i obaveze koje porodica nosi bacile pod noge.Sada izlazi na vidjelo da se u porodici mora znati gdje je kome mjesto ne u smislu da neko nekoga ugrožava ili maltretira bože sačuvaj nego da se zna red, a reda više nema i bez reda nema ni normalnih veza ni braka ni porodice, a u konačnici ni svijeta.Krenuli smo pogrešnim putem i dobili smo koronu, krajnje je vrijeme da se ispravimo, a ne da nastavljamo u sunovrat.Naćeš ti i za sebe neku koja ti odgovara i koja isto voli konkretno i direktno.
romanticar u prolazu
Posts: 66
Joined: 02/11/2020 08:28

#217 Re: Pridji ne ujeda.

Post by romanticar u prolazu »

romanticar u prolazu wrote: 06/11/2020 19:21
romanticar u prolazu wrote: 06/11/2020 19:17
murga225883 wrote: 06/11/2020 18:54

Ma nece te Bog kazniti ako joj uzvratis ono drsko kao sto je ona tebi.

I nemam ti ja jarane vremena ni zivacatoliko zensko lilat lalat, hos mala nes , a da joj lizem stikle necu.
Ne trebaš nikome lizat štikle, a ophođenje je svačija individualna stvar, ja to neću i tako se i ne ophodim i ona koja lijepo odgovori na moje lijepo ophođenje ta jedino ima šanse za bilo šta dalje, sve one koje za normalan, lijep, pristojan i uljudan prilaz bilo gdje reaguju kao da hoćeš nešto da im ukradeš nek potraže pomoć na psihijatriji, meni takvi belaji nisu potrebni, ako može normalno bez histerije i poteza koji veze sa mozgom nemaju može, ako ne može idemo dalje. Žene se danas trude da same sebi svojim ponašanjem zakomplikuju i otežaju život pa neka im bude same su odabrale i da umjesto da budu nosioci ljubavnog procesa žene su te danas u večini slučajeva koje tu ljubav ubijaju, zbog toga što su dobile sve ono što nikad prije nisu imale i u svemu tome se apsolutno pogubile i izgubile sve ono što bi jedna normalna žena trebalo da ima u jednom ogromnom broju i tako danas više nemamo ni normalnu porodicu ni brakove, a razvodi pršte na sve strane jer su svojim ponašanjem porodične vrijednosti i obaveze koje porodica nosi bacile pod noge.Sada izlazi na vidjelo da se u porodici mora znati gdje je kome mjesto ne u smislu da neko nekoga ugrožava ili maltretira bože sačuvaj nego da se zna red, a reda više nema i bez reda nema ni normalnih veza ni braka ni porodice, a u konačnici ni svijeta.Krenuli smo pogrešnim putem u kojem više niko nikog ne poštuje, neće da sasluša, ne želi nikog da razumije saosjeća i pomogne, normalno postalo nenormalno, a nenormalno normalno, ono što je jadno i bijedno postalo je vrijedno i obrnuto i eto i dobili smo koronu, krajnje je vrijeme da se ispravimo, a ne da nastavljamo u sunovrat.Naćeš ti i za sebe neku koja ti odgovara i koja isto voli konkretno i direktno.
romanticar u prolazu
Posts: 66
Joined: 02/11/2020 08:28

#218 Re: Pridji ne ujeda.

Post by romanticar u prolazu »

romanticar u prolazu wrote: 06/11/2020 19:25
romanticar u prolazu wrote: 06/11/2020 19:21
romanticar u prolazu wrote: 06/11/2020 19:17
romanticar u prolazu wrote: 06/11/2020 19:25
romanticar u prolazu wrote: 06/11/2020 19:21
romanticar u prolazu wrote: 06/11/2020 19:17
romanticar u prolazu wrote: 06/11/2020 19:25
romanticar u prolazu wrote: 06/11/2020 19:21
romanticar u prolazu wrote: 06/11/2020 19:17
romanticar u prolazu wrote: 06/11/2020 19:25
romanticar u prolazu wrote: 06/11/2020 19:21
romanticar u prolazu wrote: 06/11/2020 19:17
User avatar
murga225883
Posts: 1059
Joined: 26/09/2020 11:28

#219 Re: Pridji ne ujeda.

Post by murga225883 »

romanticar u prolazu wrote: 06/11/2020 19:21
romanticar u prolazu wrote: 06/11/2020 19:17
murga225883 wrote: 06/11/2020 18:54

Ma nece te Bog kazniti ako joj uzvratis ono drsko kao sto je ona tebi.

I nemam ti ja jarane vremena ni zivacatoliko zensko lilat lalat, hos mala nes , a da joj lizem stikle necu.
Ne trebaš nikome lizat štikle, a ophođenje je svačija individualna stvar, ja to neću i tako se i ne ophodim i ona koja lijepo odgovori na moje lijepo ophođenje ta jedino ima šanse za bilo šta dalje, sve one koje za normalan, lijep, pristojan i uljudan prilaz bilo gdje reaguju kao da hoćeš nešto da im ukradeš nek potraže pomoć na psihijatriji, meni takvi belaji nisu potrebni, ako može normalno bez histerije i poteza koji veze sa mozgom nemaju može, ako ne može idemo dalje. Žene se danas trude da same sebi svojim ponašanjem zakomplikuju i otežaju život pa neka im bude same su odabrale i da umjesto da budu nosioci ljubavnog procesa žene su te danas u večini slučajeva koje tu ljubav ubijaju, zbog toga što su dobile sve ono što nikad prije nisu imale i u svemu tome se apsolutno pogubile i izgubile sve ono što bi jedna normalna žena trebalo da ima u jednom ogromnom broju i tako danas više nemamo ni normalnu porodicu ni brakove, a razvodi pršte na sve strane jer su svojim ponašanjem porodične vrijednosti i obaveze koje porodica nosi bacile pod noge.Sada izlazi na vidjelo da se u porodici mora znati gdje je kome mjesto ne u smislu da neko nekoga ugrožava ili maltretira bože sačuvaj nego da se zna red, a reda više nema i bez reda nema ni normalnih veza ni braka ni porodice, a u konačnici ni svijeta.Krenuli smo pogrešnim putem i dobili smo koronu, krajnje je vrijeme da se ispravimo, a ne da nastavljamo u sunovrat.Naćeš ti i za sebe neku koja ti odgovara i koja isto voli konkretno i direktno.
Ma mora musko biti glavni i starješina.

Ako nije ode to.
Zamisli auto bez upravljača.
User avatar
murga225883
Posts: 1059
Joined: 26/09/2020 11:28

#220 Re: Pridji ne ujeda.

Post by murga225883 »

Evo sad odgovora za zene.


Dakle ako muskarac ima vise zena je laf znaci kralj, zena ima vise muskaraca je slabog morala, ali zasto pa zato sto se stid kod muskarca smatra bezveze i ogavnim necim ( i zene ga smatraju cim ocekuju da im priđeš) a kod zene je stid ok , dakle ona ne mora nista nikakve inicijative imati sve je na njemu, zato i muskarac moze povaliti vise osoba a da ne dobije negativan naziv.


Dakle zene zele da im se prilazi, i ne vole stidne muskarce koji nisu kurvari,ali mrze kad neko kurvom nazove zenu koja promijeni vise muskaraca, a isto tako mrze cednog muskarca.
romanticar u prolazu
Posts: 66
Joined: 02/11/2020 08:28

#221 Re: Pridji ne ujeda.

Post by romanticar u prolazu »

murga225883 wrote: 06/11/2020 20:00
romanticar u prolazu wrote: 06/11/2020 19:21
romanticar u prolazu wrote: 06/11/2020 19:17
Ma mora musko biti glavni i starješina.

Ako nije ode to.
Zamisli auto bez upravljača.
U nekim stvarima da muškarac treba voditi glavnu riječ, a u nekim i žena, problem je što se više ne zna šta ko vodi ni ko je muško ni ko je žensko i za rezultat imamo poremećene odnose između muškaraca i žena te pojavu LGBT populacije.
romanticar u prolazu
Posts: 66
Joined: 02/11/2020 08:28

#222 Re: Pridji ne ujeda.

Post by romanticar u prolazu »

murga225883 wrote: 06/11/2020 20:03 Evo sad odgovora za zene.


Dakle ako muskarac ima vise zena je laf znaci kralj, zena ima vise muskaraca je slabog morala, ali zasto pa zato sto se stid kod muskarca smatra bezveze i ogavnim necim ( i zene ga smatraju cim ocekuju da im priđeš) a kod zene je stid ok , dakle ona ne mora nista nikakve inicijative imati sve je na njemu, zato i muskarac moze povaliti vise osoba a da ne dobije negativan naziv.


Dakle zene zele da im se prilazi, i ne vole stidne muskarce koji nisu kurvari,ali mrze kad neko kurvom nazove zenu koja promijeni vise muskaraca, a isto tako mrze cednog muskarca.
Tako brate mili reci im !!!
User avatar
murga225883
Posts: 1059
Joined: 26/09/2020 11:28

#223 Re: Pridji ne ujeda.

Post by murga225883 »

Ne moze covjek prici ako je sam I bema drustvo.

Npr ti u disku ia ako se ne ukoplis ne mozes ici prilaziti a drugo je kad imas Drustvo!!
User avatar
Osim_13
Posts: 2857
Joined: 06/11/2020 21:53

#224 Re: Pridji ne ujeda.

Post by Osim_13 »

Ljepše su sa distance.
User avatar
murga225883
Posts: 1059
Joined: 26/09/2020 11:28

#225 Re: Pridji ne ujeda.

Post by murga225883 »

Jel ok curi prici u busu ?
Jel to kao na ulici ?

Dje je ona SADDIE forever sad :|
Post Reply