BHTelecom All About

Hardware, software, mobiteli, programiranje, internet...

Moderator: Benq

Locked
User avatar
REDDEVILS
Posts: 4418
Joined: 21/02/2011 12:56

#73451 Re: BHTelecom All About

Post by REDDEVILS »

Dali je prvi mjesec Free HBO GO za sve korisnike :)
User avatar
PajaELdin
Posts: 690
Joined: 01/09/2018 13:30
Location: Mostar 🇧🇦

#73452 Re: BHTelecom All About

Post by PajaELdin »

Pa sta drugo i ocekivati od ovakve poslovne politike?
Nastave li ovakvim tempom, a poznavajuci Telecom hoce sigurno oni ce vrlo brzo pasti i na dno tabele.
Ubjedljivo najlosija ponuda.
BijesniPuz
Posts: 172
Joined: 05/07/2020 08:13

#73453 Re: BHTelecom All About

Post by BijesniPuz »

REDDEVILS wrote: 29/10/2020 11:50 Dali je prvi mjesec Free HBO GO za sve korisnike :)
Ako uzmes HBO premium, prvi mjesec koristenja je gratis, pa samim tim i HBO GO je gratis prvi mjesec..

Ako aktivirajte, dobro pazite, jer aktivacija je za tekuci mjesec i nebitno kojeg datuma aktivirate racuna vam cijeli mjesec.. Znaci ako danas aktivirate fakticki ce se koristit par dana a uracunat mjesec..
Ko zeli aktivirati neka saceka do novembra pa da onda aktivira..
BijesniPuz
Posts: 172
Joined: 05/07/2020 08:13

#73454 Re: BHTelecom All About

Post by BijesniPuz »

Ali_G wrote: 29/10/2020 10:51
dend wrote: 29/10/2020 10:41
Ali_G wrote: 29/10/2020 10:35 Odlicna ponuda. Sam HBO GO kosta 12km. Ovako dobije 3HBO, 2 cinemaxxa i GO.
I videoteka HBO On Demand
E jedino ne znam sta je smisao OD pored GO
Mislim da OD mozes koristiti preko MOJA TV menija, dok GO koristis i preko SMART TV aplikacija.. Znaci ko nema smart tv on ne moze na tv-u koristiti GO nego OD ...
Mislim da je to glavna razlika.
Ali_G
Posts: 4642
Joined: 02/03/2002 00:00

#73455 Re: BHTelecom All About

Post by Ali_G »

Vjerovatno je to. Ima onda smisla.
User avatar
Cossack
Posts: 7146
Joined: 22/12/2002 00:00
Location: Sarajevo
Vozim: Astrilaka

#73456 Re: BHTelecom All About

Post by Cossack »

Vrijeme je za HBO GO i kokice bilo kad i bilo gdje!

Image

https://www.bhtelecom.ba/vijest+M509de433512.html
User avatar
dend
Posts: 3440
Joined: 08/10/2018 14:07

#73457 Re: BHTelecom All About

Post by dend »

MojaTV Sport:
Image

Image

Utakmica je dostupna korisnicima BH Telecoma putem usluge Moja TV i Moja Web TV, te korisnicima drugih operatora putem usluge Moja Web TV i Pay-Per-View.

Kako koristiti Moja Web TV?

Za korištenje Moja Web TV usluge dovoljno je da imate pristup internetu. Ukoliko niste korisnik BH Telecoma, uslugu Moja Web TV možete koristiti i putem prepaid sistema plaćanja.Više detalja ovdje.

Kako koristiti Pay-Per-View?

Za novu uslugu se registrujete putem web stranice BH Telecoma, nakon čega ćete dobiti e-mail za potvrdu iste i pristupne podatke (korisničko ime i lozinku). Potom, sve što trebate uraditi je izabrati Kategoriju Pay-Per-View i koristiti uslugu. Više detalja ovdje.

Ne propustite nove utakmice u direktnom TV prijenosu na Moja TV Sport.

Neka Moja TV bude i tvoja TV!
tipler
Posts: 57
Joined: 01/04/2013 10:18

#73458 Re: BHTelecom All About

Post by tipler »

BijesniPuz wrote: 29/10/2020 12:00
REDDEVILS wrote: 29/10/2020 11:50 Dali je prvi mjesec Free HBO GO za sve korisnike :)
Ako uzmes HBO premium, prvi mjesec koristenja je gratis, pa samim tim i HBO GO je gratis prvi mjesec..

Ako aktivirajte, dobro pazite, jer aktivacija je za tekuci mjesec i nebitno kojeg datuma aktivirate racuna vam cijeli mjesec.. Znaci ako danas aktivirate fakticki ce se koristit par dana a uracunat mjesec..
Ko zeli aktivirati neka saceka do novembra pa da onda aktivira..
E ne piše tako,fino su rekli prvih 30 dana korištenja usluge je free a ne tekući mjesec.
User avatar
dend
Posts: 3440
Joined: 08/10/2018 14:07

#73459 Re: BHTelecom All About

Post by dend »

tipler wrote: 29/10/2020 13:27
BijesniPuz wrote: 29/10/2020 12:00
REDDEVILS wrote: 29/10/2020 11:50 Dali je prvi mjesec Free HBO GO za sve korisnike :)
Ako uzmes HBO premium, prvi mjesec koristenja je gratis, pa samim tim i HBO GO je gratis prvi mjesec..

Ako aktivirajte, dobro pazite, jer aktivacija je za tekuci mjesec i nebitno kojeg datuma aktivirate racuna vam cijeli mjesec.. Znaci ako danas aktivirate fakticki ce se koristit par dana a uracunat mjesec..
Ko zeli aktivirati neka saceka do novembra pa da onda aktivira..
E ne piše tako,fino su rekli prvih 30 dana korištenja usluge je free a ne tekući mjesec.
Pise fino ispod :thumbup:

http://www.mojatv.ba/dodatni-hbo-premium.html
Ukoliko ne želi nastaviti koristiti paket po komercijalnim uslovima, korisnik je dužan deaktivirati isti prije isteka kalendarskog mjeseca u kojem je i aktiviran paket.


I na STB pise " prvi mjesec je besplatan "
User avatar
Mirzareli
Posts: 1031
Joined: 18/03/2013 20:34

#73460 Re: BHTelecom All About

Post by Mirzareli »

dend wrote: 06/10/2020 20:45
Mirzareli wrote: 06/10/2020 19:55 E ovako imam neugodno iskustvo sa BH Telecom
koje mi se desilo ovih dana.Zove me neko iz BH Telecom prije 6-7 dana ,neki lik drzak i bezobrazan galami kaze zvali ste ove premium brojeve idi odmah platite il cemo vas tuzit poslacemo u Sarajevo...Ja ono iz sna ne kontam uopste gdje se nalazim,a kamoli o čemu lik prica.Nejse proslo to ,ja dodjem sebi nazovem 1444 javi se neki normalni lik i tako mu objasnim ,kaze zvali ste premium brojeve sinoc tacnije one vidovnjaka i carobnjake pizde materine..Pitam ja mater kaze jesam ,ona neuka nema pojma da se to placa minuta placa papreno nejse. Odem ja odmah taj dan u najbližu poslovnicu i reknem jednom de mi Bogati provjeri o čemu se tacno radi..On otvori na PC moj nalog govori uh uh sta je ovo ovako puno nabijeno kroz dva poziva ??.. Jos malo čačka po PC,kad govori ovom drugom ovo je propust ,lik me napomeni da sam ja premium i medjunarodne brojeve prosle godine u julu zabranio za zvanje i da na nalogu jos ta zabrana stoji i ibreti se lik kako su uopste ostvareni pozivi.Ja se stvarno sjetih cim on to napomeni da sam iste zabranio,uglavnom stoji evidentirano da su brojevi zabranjeni..Evo gledao sam na portalu racun je izradjen i uracunati su i ti pozivi,iako im je momak taj dan iz poslovnice poslao e- mail da je nastao propust.Doduse rade u toj poslovnici neka dva sposobna insana ,pa su isti propust primjetili..I kaze ovaj jedan kad dobijes racun na kucnu adresu dodji odmah ovde pa cemo to rijesit.Sad ne znam hoce li piti vode zalba ili neka primjedba posto je racun vec obracunat za prosli mjesec..Brojevi su zaista zvati sa moga telefona,medjutim ujedno je i veliki propust iz BHT jer sam ja iste pozive zabranio i nisu trebali biti ostvareni uglavnom evidentan je greska od strane Bht to ima dokumentovano.Ima li neko savjet kako postupiti u ovom slučaju ? :|
Ma to je to onda, ocekujem da prenes sta je bilo kasnije, da vidim hoce li te ispostovati.
Evo imam duznost da ti prenesem da su uvažili moju žalbu i priznali gresku danas mi je dosla koverta..Eto nesto pozitivno vezano za Bht,iako je njihova greska dobrim djelom nisu puno eskivirali postupili su posteno i odmah korigovali racun.Sreca pa su 2 momka koji rade u poslovnici TC Dzananovic u Zenici uocili gresku u sistemu ,savjetovali mi sta da uradim dalje i na kraju mi žalbu napravili...Da je Bogdom vise ovakvih savjesni i stručni ljudi u BH Telecomu, ova kompanija bi danas sigurno imala 3x vecu vrijednost i sigurno daleko veći broj korisnika! :bih:
Last edited by Mirzareli on 29/10/2020 15:25, edited 1 time in total.
Tornjo1
Posts: 64
Joined: 13/12/2019 20:13

#73461 Re: BHTelecom All About

Post by Tornjo1 »

Jel oduvijek postoji u onoj aplikaciji ono 6km 20gb 6 dana.. jer ja kad sam u bih potrosim hrpu para uvijek ono po 2gb 2km
User avatar
dend
Posts: 3440
Joined: 08/10/2018 14:07

#73462 Re: BHTelecom All About

Post by dend »

Mirzareli wrote: 29/10/2020 15:20
dend wrote: 06/10/2020 20:45
Mirzareli wrote: 06/10/2020 19:55 E ovako imam neugodno iskustvo sa BH Telecom
koje mi se desilo ovih dana.Zove me neko iz BH Telecom prije 6-7 dana ,neki lik drzak i bezobrazan galami kaze zvali ste ove premium brojeve idi odmah platite il cemo vas tuzit poslacemo u Sarajevo...Ja ono iz sna ne kontam uopste gdje se nalazim,a kamoli o čemu lik prica.Nejse proslo to ,ja dodjem sebi nazovem 1444 javi se neki normalni lik i tako mu objasnim ,kaze zvali ste premium brojeve sinoc tacnije one vidovnjaka i carobnjake pizde materine..Pitam ja mater kaze jesam ,ona neuka nema pojma da se to placa minuta placa papreno nejse. Odem ja odmah taj dan u najbližu poslovnicu i reknem jednom de mi Bogati provjeri o čemu se tacno radi..On otvori na PC moj nalog govori uh uh sta je ovo ovako puno nabijeno kroz dva poziva ??.. Jos malo čačka po PC,kad govori ovom drugom ovo je propust ,lik me napomeni da sam ja premium i medjunarodne brojeve prosle godine u julu zabranio za zvanje i da na nalogu jos ta zabrana stoji i ibreti se lik kako su uopste ostvareni pozivi.Ja se stvarno sjetih cim on to napomeni da sam iste zabranio,uglavnom stoji evidentirano da su brojevi zabranjeni..Evo gledao sam na portalu racun je izradjen i uracunati su i ti pozivi,iako im je momak taj dan iz poslovnice poslao e- mail da je nastao propust.Doduse rade u toj poslovnici neka dva sposobna insana ,pa su isti propust primjetili..I kaze ovaj jedan kad dobijes racun na kucnu adresu dodji odmah ovde pa cemo to rijesit.Sad ne znam hoce li piti vode zalba ili neka primjedba posto je racun vec obracunat za prosli mjesec..Brojevi su zaista zvati sa moga telefona,medjutim ujedno je i veliki propust iz BHT jer sam ja iste pozive zabranio i nisu trebali biti ostvareni uglavnom evidentan je greska od strane Bht to ima dokumentovano.Ima li neko savjet kako postupiti u ovom slučaju ? :|
Ma to je to onda, ocekujem da prenes sta je bilo kasnije, da vidim hoce li te ispostovati.
Evo imam duznost da ti prenesem da su uvažili moju žalbu i priznali gresku danas mi je dosla koverta..Eto nesto pozitivno vezano za Bht,iako je njihova greska dobrim djelom nisu puno eskivirali postupili su posteno i odmah korigovali racun.Sreca pa su 2 momka koji rade u poslovnici TC Dzananovic u Zenici uocili gresku u sistemu ,savjetovali mi sta da uradim dalje i na kraju mi žalbu napravili...Da je Bogdom vise ovakvih savjesni i stručni ljudi u BH Telecom ova kompanija bi danas sigurno imala 3x vecu vrijednost i sigurno daleko veći broj korisnika! :bih:
Nisam ni sumnjao :thumbup: :bih:
Tornjo1 wrote: 29/10/2020 15:24 Jel oduvijek postoji u onoj aplikaciji ono 6km 20gb 6 dana.. jer ja kad sam u bih potrosim hrpu para uvijek ono po 2gb 2km
To je novija akcija i bit će tu neko vrijeme.
User avatar
dend
Posts: 3440
Joined: 08/10/2018 14:07

#73463 Re: BHTelecom All About

Post by dend »

Danas sam primjetio da kanal
235 - Trebević LiveCam više se ne nalazi na listi kanala na STB

Tako da od danas MojaTV ima:

Ukupno------------357

Radio----------------61
LiveCam------------48
Radio+Cam--------109

Kanali--------------248
HD-------------------59
SD------------------189

Timeshift 7 dana---61
Last edited by dend on 29/10/2020 15:56, edited 1 time in total.
User avatar
-Chesterfield-
Posts: 5639
Joined: 04/08/2020 19:22

#73464 Re: BHTelecom All About

Post by -Chesterfield- »

Ali_G wrote: 29/10/2020 10:51
dend wrote: 29/10/2020 10:41
Ali_G wrote: 29/10/2020 10:35 Odlicna ponuda. Sam HBO GO kosta 12km. Ovako dobije 3HBO, 2 cinemaxxa i GO.
I videoteka HBO On Demand
E jedino ne znam sta je smisao OD pored GO
Pa nemaju svi smart tv i aplikaciju HBO GO, zbog toga treba OD.

A da je odlična ponuda, ne bih se složio.

Image


Na ovo dodaj još 12 KM, izađe sve 34 KM.

Dok kod konkurencije imaš sve ovo za 21,4 KM.
Plus aplikaciju za mobitel koja se ne plaća.
Ali_G
Posts: 4642
Joined: 02/03/2002 00:00

#73465 Re: BHTelecom All About

Post by Ali_G »

Nisam uporedjivao koliko kosta kod konkurencije. Da se pretplatis samo na HBO GO mjesecno je 12KM. Ovako za 12KM dobijes GO, 3 HBO kanala i 2 Cinemaxxa. Za iste pare dobijem 2 dodatna kanala
User avatar
dend
Posts: 3440
Joined: 08/10/2018 14:07

#73466 Re: BHTelecom All About

Post by dend »

-Chesterfield- wrote: 29/10/2020 15:52
Ali_G wrote: 29/10/2020 10:51
dend wrote: 29/10/2020 10:41

I videoteka HBO On Demand
E jedino ne znam sta je smisao OD pored GO
Pa nemaju svi smart tv i aplikaciju HBO GO, zbog toga treba OD.

A da je odlična ponuda, ne bih se složio.

Image


Na ovo dodaj još 12 KM, izađe sve 34 KM.

Dok kod konkurencije imaš sve ovo za 21,4 KM.
Plus aplikaciju za mobitel koja se ne plaća.
Predajem se, nmg naći. Kod koga, gdje ?
User avatar
dend
Posts: 3440
Joined: 08/10/2018 14:07

#73467 Re: BHTelecom All About

Post by dend »

Oke to, nego ovaj pominje HBO GO u 21KM
User avatar
-Chesterfield-
Posts: 5639
Joined: 04/08/2020 19:22

#73468 Re: BHTelecom All About

Post by -Chesterfield- »

Jesu se pretrgli :lol:


Do kraja godine po marku. Ne znam tačno računaju li i decembar, jer račun za taj mjesec dođe u januaru.

Image
User avatar
Mirzareli
Posts: 1031
Joined: 18/03/2013 20:34

#73469 Re: BHTelecom All About

Post by Mirzareli »

-Chesterfield- wrote: 29/10/2020 16:38 Jesu se pretrgli :lol:


Do kraja godine po marku. Ne znam tačno računaju li i decembar, jer račun za taj mjesec dođe u januaru.

Image
Marka po markica 101 markica :lol:
User avatar
zubi
Posts: 5159
Joined: 16/07/2009 00:27

#73470 Re: BHTelecom All About

Post by zubi »

-Chesterfield- wrote: 29/10/2020 16:38 Jesu se pretrgli :lol:
Do kraja godine po marku. Ne znam tačno računaju li i decembar, jer račun za taj mjesec dođe u januaru.
To sto si ti frisko otkrio ovu akciju, ne znaci da je ona od juce...
User avatar
golfiista
Posts: 4685
Joined: 04/05/2012 14:48

#73471 Re: BHTelecom All About

Post by golfiista »

Ja fkt ne znam sta rade ovi iz Telecoma, da li neko namjerno ide da obezvrijedi firmu ( uz pomoć konkurencije ) ili su samo poglupi i polijeni ili im se fućka.
Prije par godina u mahali razvukli najnoviju podzemnu mrežu i naravno neko je u projektu koji je masno koštao, klepio nekakve pojacivace, pa je sad brzina interneta, umjesto maksimalnih, omogućena ona minimalna. Al hajde bar TV funkcionise i taj smiješni upload od garantiranih 2 mb iznosi jedva 0.6 mb.Ali drugih problema nema.
No, priključak postoji na nekoliko kuća već par godina. Komsija podnese zahtjev za priključak Full paketa, bas kao i drugi do njega i levati hladno ih odbiju, kažu nema tehničke mogućnosti. Mreža nova, podzemna, svi okolo regularan priključak imaju, nema kopanja, neka smetnji, ali kažu ne moze. Sto ne može? Kažu ne može, treba kopati ?!?. Ali gospodine priključak je u mojoj basti, Ne interesuju me, ne može. !?!
Dabogda propali. Inače mjesto dešavanja je Kanton Sarajevo. Mogu misliti kako je u drugim mjestima. Odron!
Tornjo1
Posts: 64
Joined: 13/12/2019 20:13

#73472 Re: BHTelecom All About

Post by Tornjo1 »

Sory na puno poruka jos me ovo zanima znaci 35km 100gb na max brzni i poslje kad se iskoristi onda je brzina 128kbps moze li se sa tom brznom koristiti išta fb mesenger ili skroz slaba pa je bolje dokupit da ima do isteka mjeseca...
I pise omogucava pristup kućni sta znaci kucni dali je to uvijek u kuci moras biti da imas tih 100gb ?


NET FLAT - GO
Omogućava kućni pristup internetu putem mobilnih mreža nove generacije.

35,00
KM
Ovaj paket uključuje:

100 GB internet saobraćaja (upload+download) po maksimalnim brzinama,
neograničen pristup internetu uz umanjenje pristupne brzine na 128 kbps nakon prekoračenih 100 GB,
mogućnost jednokratnih dokupa dodatne količine internet saobraćaja
User avatar
sagosen
Posts: 822
Joined: 24/08/2015 02:44

#73473 Re: BHTelecom All About

Post by sagosen »

Brat na BHT mobilnoj mrezi. Jel moguce da samo njemu ne mogu poslati SMS poruku, dok ostalima svima ide normalno. Za njega neku gresku izbacuje sta znam. Ja saljem sa haloa.
allem_77
Posts: 3422
Joined: 17/09/2015 15:46

#73474 Re: BHTelecom All About

Post by allem_77 »

Tornjo1 wrote: 29/10/2020 23:37
I pise omogucava pristup kućni sta znaci kucni dali je to uvijek u kuci moras biti da imas tih 100gb ?
Možeš negdje i na livadi koristi, ali će ti trebati produžni kabal da uštekaš modem.

A ako slučajno navratiš u moj zavičaj i poneseš modem, to ti je beskorisno, bez obzira što imaš struju za modem. Kod mene je još 2G mreža. Milina surfati... :D
Tornjo1
Posts: 64
Joined: 13/12/2019 20:13

#73475 Re: BHTelecom All About

Post by Tornjo1 »

allem_77 wrote: 29/10/2020 23:48
Tornjo1 wrote: 29/10/2020 23:37
I pise omogucava pristup kućni sta znaci kucni dali je to uvijek u kuci moras biti da imas tih 100gb ?
Možeš negdje i na livadi koristi, ali će ti trebati produžni kabal da uštekaš modem.

A ako slučajno navratiš u moj zavičaj i poneseš modem, to ti je beskorisno, bez obzira što imaš struju za modem. Kod mene je još 2G mreža. Milina surfati... :D
Znaci to je ko neki ruter na struju a usebi ima hotspot 4g 100gb i dje kod ukljucis radi
Locked