Zaljubljivanje, signali i prilazak djevojci

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
User avatar
dystopia
Posts: 1337
Joined: 26/10/2020 12:16
Location: Utopia

#26 Re: Zaljubljivanje, signali i prilazak djevojci

Post by dystopia »

Zaljubi se ti u nekog drugog.
User avatar
Dinostula
Posts: 3594
Joined: 30/04/2009 19:10
Location: Sarajevo
Contact:

#27 Re: Zaljubljivanje, signali i prilazak djevojci

Post by Dinostula »

Njemu garant 35 a njoj 20 nego ovdje voli pilece meso koliko vidim. :D
TouchMyTip
Posts: 37
Joined: 29/10/2020 20:31

#28 Re: Zaljubljivanje, signali i prilazak djevojci

Post by TouchMyTip »

Haj žene recite mi jednu stvar.

Upoznamo se, napijemo. Prođe vremena završimo na istom afteru. Odemo ujutro na pivo, nastavimo čitav dan. Naveče pijan joj kažem da mi se sviđa kako mi se dugo djevojka nije svidjela. A godinama sam držao gard. Nakon jedne veze slabo sam šta osjećao emotivno. Kaže ne zna šta da mi kaže, ima Karaula između nas. Kasnije non stop komuniciramo, kaže da se ne sjeća šta sam joj govorio. Najboljim prijateljima kaže da se sjeća svega i oni me gurnu da nastavim, i sve je super, samo me baš kopka što govori da ne sjeća a njima sve prepriča od te večeri.
1Namcor
Posts: 290
Joined: 29/05/2020 17:52

#29 Re: Zaljubljivanje, signali i prilazak djevojci

Post by 1Namcor »

TouchMyTip wrote: 29/10/2020 20:37 Haj žene recite mi jednu stvar.

Upoznamo se, napijemo. Prođe vremena završimo na istom afteru. Odemo ujutro na pivo, nastavimo čitav dan. Naveče pijan joj kažem da mi se sviđa kako mi se dugo djevojka nije svidjela. A godinama sam držao gard. Nakon jedne veze slabo sam šta osjećao emotivno. Kaže ne zna šta da mi kaže, ima Karaula između nas. Kasnije non stop komuniciramo, kaže da se ne sjeća šta sam joj govorio. Najboljim prijateljima kaže da se sjeća svega i oni me gurnu da nastavim, i sve je super, samo me baš kopka što govori da ne sjeća a njima sve prepriča od te večeri.
Nisam zena al ta ti ima drugog :D
Budi u blizini kad prekine s "Karaulom" :-D
User avatar
ortodont
Posts: 1810
Joined: 02/02/2011 12:34
Location: Sarajevo

#30 Re: Zaljubljivanje, signali i prilazak djevojci

Post by ortodont »

dobar osjecaj wrote: 29/10/2020 12:14
apsidejzi wrote: 29/10/2020 12:03 Ako ne pridjes uskoro ona ce ohladit jer ce skontat da nemas muda i da nisi musko. Na tvoju zalost, ne pali kad si fin i dobar. Moras unijet malo drskosti i sebicnosti inace si previse mekan, ili da se drugacije izrazim: emitujes zenstvenost a zena ako nije lezbejka, zenstvenost joj nece biti privlacna. Odlucnost, drskost i drcnost.
Meni su apsolutno odbojne te muske osobine o kojima govoris koje idu skoro do nivoa krkanluka. Odbojna mi je grubost, dominantnost, zapisavanje terotorija, drskost, drcnost i sebicnost. Jedva sam dozivjela dan da se otarasim svega toga. Njeznost i uljudnost muskarca su jako pozeljne osobine posebno kad ti ne treba nikakav gonic robova ni bilo cije izivljavanje.
Sve ok osim dominantnosti koju si prekrižila, dominantnost je muška crta i poželjna je, a u genetskom kodu većini žena privlačna (kao što je muškima privlačna ženska submisivnost). Pod tim naravno ne mislim na ono što si ti asocirala uz taj pojam, a to je iz napisanog gonič robova, iživljavanje. A pod ženskom submisivnošću opet ne mislim na ono što tzv. feministice asociraju uz istu.
TouchMyTip
Posts: 37
Joined: 29/10/2020 20:31

#31 Re: Zaljubljivanje, signali i prilazak djevojci

Post by TouchMyTip »

1Namcor wrote: 29/10/2020 21:27
TouchMyTip wrote: 29/10/2020 20:37 Haj žene recite mi jednu stvar.

Upoznamo se, napijemo. Prođe vremena završimo na istom afteru. Odemo ujutro na pivo, nastavimo čitav dan. Naveče pijan joj kažem da mi se sviđa kako mi se dugo djevojka nije svidjela. A godinama sam držao gard. Nakon jedne veze slabo sam šta osjećao emotivno. Kaže ne zna šta da mi kaže, ima Karaula između nas. Kasnije non stop komuniciramo, kaže da se ne sjeća šta sam joj govorio. Najboljim prijateljima kaže da se sjeća svega i oni me gurnu da nastavim, i sve je super, samo me baš kopka što govori da ne sjeća a njima sve prepriča od te večeri.
Nisam zena al ta ti ima drugog :D
Budi u blizini kad prekine s "Karaulom" :-D
Karaula kao Tz-Sarajevo.

Bila je u dužoj vezi prvi put kad smo se upoznali, to je prije par mjeseci
Strpljiva
Posts: 3123
Joined: 30/01/2010 23:49

#32 Re: Zaljubljivanje, signali i prilazak djevojci

Post by Strpljiva »

TouchMyTip wrote: 29/10/2020 20:37 Haj žene recite mi jednu stvar.

Upoznamo se, napijemo. Prođe vremena završimo na istom afteru. Odemo ujutro na pivo, nastavimo čitav dan. Naveče pijan joj kažem da mi se sviđa kako mi se dugo djevojka nije svidjela. A godinama sam držao gard. Nakon jedne veze slabo sam šta osjećao emotivno. Kaže ne zna šta da mi kaže, ima Karaula između nas. Kasnije non stop komuniciramo, kaže da se ne sjeća šta sam joj govorio. Najboljim prijateljima kaže da se sjeća svega i oni me gurnu da nastavim, i sve je super, samo me baš kopka što govori da ne sjeća a njima sve prepriča od te večeri.
Zar se ne smije sa svog profila pisati? Nije neki skandal.

Tipicna situacija kad ti se neko svidja, pa ne vidis sumu od drveta. Drzi te ko rezervu.
User avatar
dystopia
Posts: 1337
Joined: 26/10/2020 12:16
Location: Utopia

#33 Re: Zaljubljivanje, signali i prilazak djevojci

Post by dystopia »

mene večeras zaustavi momak na ulici, pita možemo li se upoznati.

da nije postavljač teme?! :-)
User avatar
ortodont
Posts: 1810
Joined: 02/02/2011 12:34
Location: Sarajevo

#34 Re: Zaljubljivanje, signali i prilazak djevojci

Post by ortodont »

Dinostula wrote: 29/10/2020 19:15 Njemu garant 35 a njoj 20
Oboje na peak-u dakle. :kravata:
Nedzada
Posts: 519
Joined: 14/09/2020 10:09

#35 Re: Zaljubljivanje, signali i prilazak djevojci

Post by Nedzada »

dystopia wrote: 29/10/2020 23:07 mene večeras zaustavi momak na ulici, pita možemo li se upoznati.

da nije postavljač teme?! :-)
Jesi mu rekla: "Odgovoriću ti na forumu"
:lol:
User avatar
plain vanilla
Posts: 66775
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#36 Re: Zaljubljivanje, signali i prilazak djevojci

Post by plain vanilla »

stetoskop wrote: 29/10/2020 12:40 Pritisni nekad enter kada pišeš duži post!

Za početak, trebao bi doći do saznanja da li je udata ili u vezi. Prati malo!
Isto htjedoh reci :mrgreen:
User avatar
dystopia
Posts: 1337
Joined: 26/10/2020 12:16
Location: Utopia

#37 Re: Zaljubljivanje, signali i prilazak djevojci

Post by dystopia »

Nedzada wrote: 30/10/2020 00:25
dystopia wrote: 29/10/2020 23:07 mene večeras zaustavi momak na ulici, pita možemo li se upoznati.

da nije postavljač teme?! :-)
Jesi mu rekla: "Odgovoriću ti na forumu"
:lol:
nije mi palo na pamet da odgovorim išta smisleno, prepala se guzica. :-?
Guadalajara
Posts: 32809
Joined: 24/04/2019 18:10
Contact:

#38 Re: Zaljubljivanje, signali i prilazak djevojci

Post by Guadalajara »

ne mogu ovo citati :-?
User avatar
Satori
Posts: 559
Joined: 05/06/2016 21:46

#39 Re: Zaljubljivanje, signali i prilazak djevojci

Post by Satori »

TouchMyTip wrote: 29/10/2020 20:37 Najboljim prijateljima kaže da se sjeća svega i oni me gurnu da nastavim, i sve je super, samo me baš kopka što govori da ne sjeća a njima sve prepriča od te večeri.
To sto se ona sjeca tvoje p'janske i ne mora biti neka pozitivna stvar. :mrgreen:
Jesu li ti njeni najbolji prijatelji rekli da si joj se svidio? Ti si bacio udicu, ja bih pricekala da vidim hoce li se upecati.

Apropo vaganja i procjenjivanja je li taj neko za ili nije za. Vremenom shvatis da stvari budu zapravo prilicno jasne (samo sto tvoje zelje zamagljuju procjenu), i da kad je neko zainteresovan, jasno ti to stavi do znanja.
User avatar
Haris.ba
Posts: 24399
Joined: 08/09/2005 20:08

#40 Re: Zaljubljivanje, signali i prilazak djevojci

Post by Haris.ba »

Imam i ja ulet. Cini li vam se da u vasem drustvu ima vise inicijative za stvaranja veza? Ovo kako je korona procepilo sa vezama.

Ne znam sta je. Zelja za paznjom, drustvenim intimnijim vezama u ovim distanciranim vremenima....

P.S.
Zena kojoj se svidjas ti to da do znanja. Ko ima vremena da gubi na osvajanja u ovim vremenima? Ustvari, meni je to uvijek gubljenje vremena. Ja ne bih mogao biti sa osobom koja se nesta necka, kalkulise, nije sigurna, ne zna bi li ili ne bi.
User avatar
bandit_mo
Posts: 1390
Joined: 13/08/2020 12:03

#41 Re: Zaljubljivanje, signali i prilazak djevojci

Post by bandit_mo »

Naopaki ste vi. Kao da mi ovdje možemo znati da li se sviđate curi ili ne. A ti koji s njom komuniciraš, ne znaš :roll:
Pitaš, ona odgovori i ideš dalje.
Meni sve ovo djeluje kao da vam je max 20 godina..
sssaaammmyyy
Posts: 72
Joined: 29/10/2020 08:17

#42 Re: Zaljubljivanje, signali i prilazak djevojci

Post by sssaaammmyyy »

Hvala svima na komentarima i savjetima, ima svega kao što sam i očekivao.Ima savjeta koji se podudaraju sa mojim razmišljanjem, ali i onih potpuno suprotnih.Što se tiče komentara da budem grublji to ne mogu da prihvatim, ovakav sam kakav sam i treba mi ženska osoba koja će me takvog prihvatiti, a i ja nju, to bi bila gluma i pretvaranje i ako se njoj sviđa neko takav čak i da se odglumi i ako bi pristala na prvu kad bi vidjela vremenom da nisam takav ništa od toga ne bi bilo.Najviše se slažem sa komentarom da treba pustiti da malo ohladi par dana, dati joj vremena pa onda pokušati ponovo pa šta bude, ako je zainteresovana pokazaće se da li su joj imalo nedostajali naši susreti ili ne.Ne znam kojih ste godina svi vi koji ste komentarisali, ali imam osjećaj da ste svi mlađi i da još niste bili u prilici da osjetite zaljubljenost u zrelijim godinama.Ona se u tom periodu mnogo teže ostvaruje nego u mladim godinama, a kada se tako teško i sporo ostvari jer kad si zreo ništa više ne radiš na brzinu pa ni zaljubljivanje, to postaje ozbiljan proces, a ne kao u mlađim godinama zaljubiš se i odljubiš nekoliko puta na dan.Ja sam se sad zaljubio nakon vrlo lošeg iskustva iza sebe iza kojeg nisam vjerovao više ženskom rodu nikako, zamislite koliko je teško nekom takvom da se zaljubi i da ga neko uopšte ponovo uspije nečim privući, zbog toga se ja toj djevojci ili ženi divim i zahvalan sam joj do neba.Zbog nje mi se vraća snaga za život, svaki susret s njom mi daje novu volju i snagu da nastavim dalje koju sve dok je nisam sreo nisam imao, a to se ne može ničim platiti, to su osjećanja zbog kojih vrijedi živjeti iako ne znam ni ko je ni šta je ni u kakvoj je životnoj poziciji samo znam da mi se zbog nje ponovi živi i da me je vratila iz mrtvih.Volio bih bar na tome da joj se zahvalim ako ništa više od toga..
User avatar
vjesticanametli
Posts: 15704
Joined: 15/02/2008 09:31
Location: Sarajevo X

#43 Re: Zaljubljivanje, signali i prilazak djevojci

Post by vjesticanametli »

Ojjjjj covjece 🙈 nismo balavci ali hajd proci ce te ljubav😂
sssaaammmyyy
Posts: 72
Joined: 29/10/2020 08:17

#44 Re: Zaljubljivanje, signali i prilazak djevojci

Post by sssaaammmyyy »

dystopia wrote: 29/10/2020 18:46 Zaljubi se ti u nekog drugog.
Zašto?
sssaaammmyyy
Posts: 72
Joined: 29/10/2020 08:17

#45 Re: Zaljubljivanje, signali i prilazak djevojci

Post by sssaaammmyyy »

vjesticanametli wrote: 30/10/2020 09:42 Ojjjjj covjece 🙈 nismo balavci ali hajd proci ce te ljubav😂
sssaaammmyyy
Posts: 72
Joined: 29/10/2020 08:17

#46 Re: Zaljubljivanje, signali i prilazak djevojci

Post by sssaaammmyyy »

sssaaammmyyy wrote: 30/10/2020 09:44
vjesticanametli wrote: 30/10/2020 09:42 Ojjjjj covjece 🙈 nismo balavci ali hajd proci ce te ljubav😂
Proći će me ljubav, proći će i život, šta si radio ništa, gdje si bio nigdje !!!
User avatar
Satori
Posts: 559
Joined: 05/06/2016 21:46

#47 Re: Zaljubljivanje, signali i prilazak djevojci

Post by Satori »

sssaaammmyyy wrote: 30/10/2020 09:21 ...
Bas zato sto si u zrelim godinama (sta to znaci? Ti 45 - 55? Ona 30-40), nejasno mi je kako ocekujes da se i ti njoj svidis samo na osnovu toga sto te vidi svaki dan.
Ona moze da procijeni da si uredan, ispeglan, vodis racuna o sebi, visok... Ali sta je to na osnovu cega bi ona trebala procijeniti da bi ti bio dobar partner ili imati neka mastanja o suzivotu s tobom.

Sem ako je njoj 15, tebi 30, ali to bi vec bila patologija.
User avatar
nepass1
Posts: 9520
Joined: 06/07/2017 07:35

#48 Re: Zaljubljivanje, signali i prilazak djevojci

Post by nepass1 »

Ja donekle razumijem covjeka. Ono skonto si da ti je zivot bio sranje, da si se zajebao, pogresne poteze, odluke u zivotu uradio/donio. Onda naleti neko i vrati te iz mrtvih. I kad kontas da ljubav ne postoji i da si se smijao drugima kad kazu zaljubljeni, pocnes se ponasati i osjecati kao tinejdzer.

E sad samo treba imati srece da taj neko uzvrati.
User avatar
dystopia
Posts: 1337
Joined: 26/10/2020 12:16
Location: Utopia

#49 Re: Zaljubljivanje, signali i prilazak djevojci

Post by dystopia »

sssaaammmyyy wrote: 30/10/2020 09:43
dystopia wrote: 29/10/2020 18:46 Zaljubi se ti u nekog drugog.
Zašto?
zato što proiciraš. ne možeš bit zaljubljen u nekog koga samo gledaš u prolazu.
User avatar
dystopia
Posts: 1337
Joined: 26/10/2020 12:16
Location: Utopia

#50 Re: Zaljubljivanje, signali i prilazak djevojci

Post by dystopia »

sssaaammmyyy wrote: 30/10/2020 09:21 Hvala svima na komentarima i savjetima, ima svega kao što sam i očekivao.Ima savjeta koji se podudaraju sa mojim razmišljanjem, ali i onih potpuno suprotnih.Što se tiče komentara da budem grublji to ne mogu da prihvatim, ovakav sam kakav sam i treba mi ženska osoba koja će me takvog prihvatiti, a i ja nju, to bi bila gluma i pretvaranje i ako se njoj sviđa neko takav čak i da se odglumi i ako bi pristala na prvu kad bi vidjela vremenom da nisam takav ništa od toga ne bi bilo.Najviše se slažem sa komentarom da treba pustiti da malo ohladi par dana, dati joj vremena pa onda pokušati ponovo pa šta bude, ako je zainteresovana pokazaće se da li su joj imalo nedostajali naši susreti ili ne.Ne znam kojih ste godina svi vi koji ste komentarisali, ali imam osjećaj da ste svi mlađi i da još niste bili u prilici da osjetite zaljubljenost u zrelijim godinama.Ona se u tom periodu mnogo teže ostvaruje nego u mladim godinama, a kada se tako teško i sporo ostvari jer kad si zreo ništa više ne radiš na brzinu pa ni zaljubljivanje, to postaje ozbiljan proces, a ne kao u mlađim godinama zaljubiš se i odljubiš nekoliko puta na dan.Ja sam se sad zaljubio nakon vrlo lošeg iskustva iza sebe iza kojeg nisam vjerovao više ženskom rodu nikako, zamislite koliko je teško nekom takvom da se zaljubi i da ga neko uopšte ponovo uspije nečim privući, zbog toga se ja toj djevojci ili ženi divim i zahvalan sam joj do neba.Zbog nje mi se vraća snaga za život, svaki susret s njom mi daje novu volju i snagu da nastavim dalje koju sve dok je nisam sreo nisam imao, a to se ne može ničim platiti, to su osjećanja zbog kojih vrijedi živjeti iako ne znam ni ko je ni šta je ni u kakvoj je životnoj poziciji samo znam da mi se zbog nje ponovi živi i da me je vratila iz mrtvih.Volio bih bar na tome da joj se zahvalim ako ništa više od toga..
a na osnovu čega si se to ti zaljubio u djevojku iz prolaza?
kažeš da ne možeš više vjerovati ženskom rodu, a kako možeš njoj vjerovat?
u koju to njenu dobru osobinu si se zaljubio? osim što je 15tak godina mlađa od tebe.
Post Reply