Premijer liga BiH

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

Locked
Plunkett
Posts: 1950
Joined: 01/06/2020 15:15

#115676 Re: Premijer liga BiH

Post by Plunkett »

Labirint wrote: 28/10/2020 21:44
Didier wrote: 28/10/2020 21:40 Dobro je Sidran rekao, uvijek su papci navijali za Sarajevo, to se vidi po ovom kurčenju kad kao imaš para.

Nikad se normalni ljudi nisu kurčili ako imaju više od ostalih, a kamoli zvali sebe divovima.

Što je najsmješnije, i pored toga samo im neko može dodijeliti titulu jer je osvojiti sami ne mogu.
:roll: ovaj lupetanjima je u zadnje vrijeme i nosaru iz najboljih dana nadmašio, a to je gotovo pa nemogućim se činilo... :oops:
Čak mu se i profilna uklapa sa pričom tj mitovima koje prosipa.
User avatar
Didier
Posts: 2203
Joined: 10/04/2014 19:54
Location: Naselje starosjedilaca

#115677 Re: Premijer liga BiH

Post by Didier »

F&N wrote: 28/10/2020 22:03
Didier wrote: 28/10/2020 21:40 Dobro je Sidran rekao, uvijek su papci navijali za Sarajevo, to se vidi po ovom kurčenju kad kao imaš para.

Nikad se normalni ljudi nisu kurčili ako imaju više od ostalih, a kamoli zvali sebe divovima.

Što je najsmješnije, i pored toga samo im neko može dodijeliti titulu jer je osvojiti sami ne mogu.
Ko da gledam ti si neka stara sarajevska porodica, tu ste od '92.

Ljudi obicno komplekse svoje pokusavaju lijeciti isticanjem suprotnog kod sebe ili pokusavajhci postici suprotno. Tako i ti vjerovatno si neki "papak" ciji su roditelji 80tih ili poslije dosli u grad a sad ovda svako malo pises o tome.

Pa nisam ja taj koji se kurči s lovom, nego vas 486 ovdje, pardon sva trojica koji imate toliko nickova.
User avatar
Maharadza
Posts: 16726
Joined: 30/01/2013 15:13

#115678 Re: Premijer liga BiH

Post by Maharadza »

Didier wrote: 28/10/2020 21:40 Dobro je Sidran rekao, uvijek su papci navijali za Sarajevo, to se vidi po ovom kurčenju kad kao imaš para.

Nikad se normalni ljudi nisu kurčili ako imaju više od ostalih, a kamoli zvali sebe divovima.

Što je najsmješnije, i pored toga samo im neko može dodijeliti titulu jer je osvojiti sami ne mogu.


A gdje vam je to lazar-polje...a gdje je tebi ćirilica, zaboravio od prpe?! :oops:
User avatar
turbofolk
Posts: 3139
Joined: 13/05/2014 09:37

#115679 Re: Premijer liga BiH

Post by turbofolk »

Pošto dolazi iz književnog miljea, lijepo bi bilo da Sidran poduči jeziku i pravopisu "starosjedioce" s kojima dijeli trEbinu. One koji pripremaju i pišu parole. :D

Edit: par stranica ranije neko je postavio tačan Abdulahov citat. Nigdje čovjek nije rekao papci, nego došljaci. Ovo "papci" u gornjem postu se nekom namjerno omaklo.
User avatar
Ricken
Posts: 6037
Joined: 03/05/2011 23:00
Location: Tamo na jugu daleko od sjevera
Contact:

#115680 Re: Premijer liga BiH

Post by Ricken »

made_in_sarajevo wrote: 28/10/2020 18:30 Sta amar bunca da je zeljo ostecen, a oni sami trazili promjenu utakmica i sami sebi ga zabili.
Sve je fino nacrtao, samo treba poslušati. Pitarski savez, nastavlja sve po starom...........

https://www.youtube.com/watch?v=MYAVXVk ... =emb_title
User avatar
East_side
Posts: 4046
Joined: 11/11/2011 01:35
Location: Dovoljno blizu

#115681 Re: Premijer liga BiH

Post by East_side »

Ja ne znam čemu vodi ovo silno trolanje i neprestano trubljenje za koga navija gradska raja, za koga došljaci, za koga ovi, za koga oni...

Svi smo se valjda kroz godine uvjerili da za oba kluba navijaju i prvi i drugi i peti i deseti...

Dva brata rođena pa navijaju za različite klubove. A da i ne spominjem pomiješanost po familijama.

Dalje, kada je bahatost u pitanju, nema vala ni tu nikakve razlike. Ne tako davno ste i vi bili u povoljnijoj poziciji od nas i bilo je ku*čenja itekako.

Ne od strane svih ali ni sada se ne ku*če baš svi iz našeg tabora. Proporcionalno gledano, tu je sve to u par deka.

Mi jesmo u boljoj poziciji trenutno. Međutim, i pored toga zaostatak je minimalan i sve dok bodovna razlika nije dvocifrena ili barem blizu toga, meni je bahaćenje besmisleno.

Ide još jedno kolo pa derbi i unatoč svim okolnostima ja ipak neću reći da smo favoriti. Zapravo favorita nema. Bit će nadam se zanimljiva utakmica koju, na moju žalost, neću biti u prilici gledati.
User avatar
ultima_palabra
Posts: 55667
Joined: 15/12/2008 16:53

#115682 Re: Premijer liga BiH

Post by ultima_palabra »

Ma ja razumijem kurcenje kad te neko razvali u medjusobnom okrsaju ili pobjegne puno bodova. Kurciti se da imas puno para, a u isto vrijeme si u par deka sa rivalom koji je finansijski slab, to je kao pisanje uz vjetar.

8-1-2 skor za nas je vise nego dobar, obzirom na sve okolnosti.
made_in_sarajevo
Posts: 5583
Joined: 06/05/2013 23:05

#115683 Re: Premijer liga BiH

Post by made_in_sarajevo »

Ricken wrote: 28/10/2020 22:46
made_in_sarajevo wrote: 28/10/2020 18:30 Sta amar bunca da je zeljo ostecen, a oni sami trazili promjenu utakmica i sami sebi ga zabili.
Sve je fino nacrtao, samo treba poslušati. Pitarski savez, nastavlja sve po starom...........

https://www.youtube.com/watch?v=MYAVXVk ... =emb_title
Jebem mu mater nisam lud, odlicno se sjecam i prica po forumu i clanaka po portalima, zeljo trazio promjenu rasporeda. Bila i zajebancija sami sebe zajebali. Nije to prije 3 godine bilo, nego prije mjesec dana.
User avatar
emigrazione
Posts: 7370
Joined: 01/09/2010 13:40

#115684 Re: Premijer liga BiH

Post by emigrazione »

ultima_palabra wrote: 29/10/2020 01:21 Ma ja razumijem kurcenje kad te neko razvali u medjusobnom okrsaju ili pobjegne puno bodova. Kurciti se da imas puno para, a u isto vrijeme si u par deka sa rivalom koji je finansijski slab, to je kao pisanje uz vjetar.

8-1-2 skor za nas je vise nego dobar, obzirom na sve okolnosti.
Sve je dobro kada se takmicis sa pozicije mučenika, sve je "vise nego dobro, obzirom na sve okolnosti", kada ste se vi kurcili imali ste 5 poraza u nizu...
Sve je to u par deka, Mercedes ili Jugo isti kurac i jedno i drugo ima 4 tocka i vozi od tacke A do tacke B...
90minut
Posts: 12889
Joined: 07/04/2019 10:56

#115685 Re: Premijer liga BiH

Post by 90minut »

emigrazione wrote: 29/10/2020 08:05
ultima_palabra wrote: 29/10/2020 01:21 Ma ja razumijem kurcenje kad te neko razvali u medjusobnom okrsaju ili pobjegne puno bodova. Kurciti se da imas puno para, a u isto vrijeme si u par deka sa rivalom koji je finansijski slab, to je kao pisanje uz vjetar.

8-1-2 skor za nas je vise nego dobar, obzirom na sve okolnosti.
Sve je dobro kada se takmicis sa pozicije mučenika, sve je "vise nego dobro, obzirom na sve okolnosti", kada ste se vi kurcili imali ste 5 poraza u nizu...
Sve je to u par deka, Mercedes ili Jugo isti kurac i jedno i drugo ima 4 tocka i vozi od tacke A do tacke B...
Joj ovo je baš u sridu što se kaze kad si mučenik koji se bori da ostaneš u trci za titulu sve ti je dobro, druga strana gleda kako otici na 7+ bodova i nisu zadovoljni s manje od toga.
User avatar
0038733
Posts: 352
Joined: 12/02/2010 14:28

#115686 Re: Premijer liga BiH

Post by 0038733 »

Jednom radnička klasa, uvijek radnička klasa. :run:
User avatar
Pitar sa Kariba
Posts: 8581
Joined: 30/03/2011 15:00
Location: Grad ispod Trebevića, Gdje još uvijek ima pravo dobrih priča.

#115687 Re: Premijer liga BiH

Post by Pitar sa Kariba »

Ma Osim, k'o Osim. Nije slucajno ova prica sada. Skida odgovornost i pritisak sa svojih i tu je fakat najjaci u liZi. Do jucer igrali prijateljske u ovom istom ritmu jer je kukao kako im fali takmicarskog ritma a sad se malo alibi pravi. Citajuci komentare ovo jucer moze biti dobro za nas. Sad su poletili i radi gola iz nepostojeceg faula ne vide koliko je los Zrinjski bio a kolika su oni kanta. Poslije 90+ odgledanih minuta Zelje, ne mozes a da ne mrzis onakav tim i fudbal. Da u srijedu istrce u dresu recimo Celika ili Radnika samo bi "tri razlike" bio zadovoljavajuci rezultat za nas, ovako jbg derbi je i sve je moguce.
Kasnije cu prognozu postaviti! :mrgreen:
Nadzorna_ploca
Posts: 11043
Joined: 05/12/2013 16:06

#115688 Re: Premijer liga BiH

Post by Nadzorna_ploca »

Bice to fin derbi. Vrijeme je i da komsije pokazu malo od igre.
User avatar
studiorum_tuzlaensis
Posts: 5949
Joined: 08/07/2015 11:06
Location: dogodine u Mariupolju

#115689 Re: Premijer liga BiH

Post by studiorum_tuzlaensis »

U 100. derbiju na Koševu u sezoni 2012/2013, nuhanović je zabio neku frljoku parabolu za konačnih 1:0 ... Sjećam se ko da je danas bilo kako u onom dimu Bogićević, Kerla, Svraka i Antolović gledaju nemoguću loptu kako ulazi u gol.

Te sezone smo mljeli sve pred sobom što je bilo krunisano i titulom, ali na derbiju jedva da smo ošutali prema golu.
internazionale
Posts: 2209
Joined: 30/12/2009 15:52

#115690 Re: Premijer liga BiH

Post by internazionale »

Plunkett wrote: 28/10/2020 22:08
Labirint wrote: 28/10/2020 21:44
Didier wrote: 28/10/2020 21:40 Dobro je Sidran rekao, uvijek su papci navijali za Sarajevo, to se vidi po ovom kurčenju kad kao imaš para.

Nikad se normalni ljudi nisu kurčili ako imaju više od ostalih, a kamoli zvali sebe divovima.

Što je najsmješnije, i pored toga samo im neko može dodijeliti titulu jer je osvojiti sami ne mogu.
:roll: ovaj lupetanjima je u zadnje vrijeme i nosaru iz najboljih dana nadmašio, a to je gotovo pa nemogućim se činilo... :oops:
Čak mu se i profilna uklapa sa pričom tj mitovima koje prosipa.
Pa na mitovima su i opstali kao klub. Kome bi oni bili interesantni da nije bilo priče o borbama protiv sistema, radničkom klubu...
95% ih je postalo simpatizer tog kluba na takvim pričama. Ta priča je prolazila, naročito u bivšoj državi
Ovaj forumaš Gavrilo je samo plastičan primjer, prirodan slijed događaja. Još da zagudi na guslama u nekom od narednih javljanja
User avatar
sime_cipol
Posts: 16291
Joined: 20/12/2018 15:06
Location: Jedan grad, dva kluba. Jedan osnovala raja, drugi UDBA.
Grijem se na: Zdrvima
Vozim: Kola

#115691 Re: Premijer liga BiH

Post by sime_cipol »

made_in_sarajevo wrote: 29/10/2020 06:13
Ricken wrote: 28/10/2020 22:46
made_in_sarajevo wrote: 28/10/2020 18:30 Sta amar bunca da je zeljo ostecen, a oni sami trazili promjenu utakmica i sami sebi ga zabili.
Sve je fino nacrtao, samo treba poslušati. Pitarski savez, nastavlja sve po starom...........

https://www.youtube.com/watch?v=MYAVXVk ... =emb_title
Jebem mu mater nisam lud, odlicno se sjecam i prica po forumu i clanaka po portalima, zeljo trazio promjenu rasporeda. Bila i zajebancija sami sebe zajebali. Nije to prije 3 godine bilo, nego prije mjesec dana.
Jesi li uopste poslusao sta covjek kaze? Tražili smo da se igra u pauzi, nisu nam dali.
Iz saveza skontali da su zajebali, jer bi se utakmica 9. kola (derbi) igrala prije utakmice 6. kola (mi protiv Zrinjskog) pa su ih istunbali.
Nama je raspored bio Sarajevo-Velez-Zrinjski-Radnik, pa su ga prepravili na Velez-Zrinjski-Radnik-Sarajevo-Borac.
Umjesto ranijeg normalnog rasporeda, zbog evropskih utakmica drugih klubova nam prvo uvale 6 utakmica zaredom u ritmu subota-srijeda, a onda to produze na 7.
User avatar
ZonFon
Posts: 2122
Joined: 17/11/2013 01:58

#115692 Re: Premijer liga BiH

Post by ZonFon »

studiorum_tuzlaensis wrote: 29/10/2020 09:25 U 100. derbiju na Koševu u sezoni 2012/2013, nuhanović je zabio neku frljoku parabolu za konačnih 1:0 ... Sjećam se ko da je danas bilo kako u onom dimu Bogićević, Kerla, Svraka i Antolović gledaju nemoguću loptu kako ulazi u gol.

Te sezone smo mljeli sve pred sobom što je bilo krunisano i titulom, ali na derbiju jedva da smo ošutali prema golu.
Sto je najgore,to samo pokazuje nekvalitet nase lige, gdje pobjeda tima ovisi o motivu ekipe a ne nekoj kvaliteti i superiornosti (najsvjeziji primjer TC - juniori SB).
90minut
Posts: 12889
Joined: 07/04/2019 10:56

#115693 Re: Premijer liga BiH

Post by 90minut »

sime_cipol wrote: 29/10/2020 09:50
made_in_sarajevo wrote: 29/10/2020 06:13
Ricken wrote: 28/10/2020 22:46

Sve je fino nacrtao, samo treba poslušati. Pitarski savez, nastavlja sve po starom...........

https://www.youtube.com/watch?v=MYAVXVk ... =emb_title
Jebem mu mater nisam lud, odlicno se sjecam i prica po forumu i clanaka po portalima, zeljo trazio promjenu rasporeda. Bila i zajebancija sami sebe zajebali. Nije to prije 3 godine bilo, nego prije mjesec dana.
Jesi li uopste poslusao sta covjek kaze? Tražili smo da se igra u pauzi, nisu nam dali.
Iz saveza skontali da su zajebali, jer bi se utakmica 9. kola (derbi) igrala prije utakmice 6. kola (mi protiv Zrinjskog) pa su ih istunbali.
Nama je raspored bio Sarajevo-Velez-Zrinjski-Radnik, pa su ga prepravili na Velez-Zrinjski-Radnik-Sarajevo-Borac.
Umjesto ranijeg normalnog rasporeda, zbog evropskih utakmica drugih klubova nam prvo uvale 6 utakmica zaredom u ritmu subota-srijeda, a onda to produze na 7.
A nije mu problem igrati s amaterima svake sedmice
User avatar
Blixen
Posts: 3234
Joined: 11/02/2019 14:28
Location: prva decenija bez zeljine titule

#115694 Re: Premijer liga BiH

Post by Blixen »

omega369 wrote: 28/10/2020 19:22
luckylaka wrote: 28/10/2020 19:13 Gigant protuv,,raspalog" jos malo samo na bod razlike..Dzaba vam novci ...
:lol: :lol: kakve zablude

Ovdje se bolan ne radi o jednoj sezoni ili jednom trofeju. Samo lova i investitor

upravo to
samo lova
bez para nema nista
novci su bitni
:D
User avatar
Blixen
Posts: 3234
Joined: 11/02/2019 14:28
Location: prva decenija bez zeljine titule

#115695 Re: Premijer liga BiH

Post by Blixen »

luckylaka wrote: 28/10/2020 21:28 Daj boze da svi rijese finansijske probleme,stadione,igracki kadar da se krene napred.
i ja kazem daj Boze
User avatar
sime_cipol
Posts: 16291
Joined: 20/12/2018 15:06
Location: Jedan grad, dva kluba. Jedan osnovala raja, drugi UDBA.
Grijem se na: Zdrvima
Vozim: Kola

#115696 Re: Premijer liga BiH

Post by sime_cipol »

90minut wrote: 29/10/2020 10:05
sime_cipol wrote: 29/10/2020 09:50
made_in_sarajevo wrote: 29/10/2020 06:13

Jebem mu mater nisam lud, odlicno se sjecam i prica po forumu i clanaka po portalima, zeljo trazio promjenu rasporeda. Bila i zajebancija sami sebe zajebali. Nije to prije 3 godine bilo, nego prije mjesec dana.
Jesi li uopste poslusao sta covjek kaze? Tražili smo da se igra u pauzi, nisu nam dali.
Iz saveza skontali da su zajebali, jer bi se utakmica 9. kola (derbi) igrala prije utakmice 6. kola (mi protiv Zrinjskog) pa su ih istunbali.
Nama je raspored bio Sarajevo-Velez-Zrinjski-Radnik, pa su ga prepravili na Velez-Zrinjski-Radnik-Sarajevo-Borac.
Umjesto ranijeg normalnog rasporeda, zbog evropskih utakmica drugih klubova nam prvo uvale 6 utakmica zaredom u ritmu subota-srijeda, a onda to produze na 7.
A nije mu problem igrati s amaterima svake sedmice
Protiv amatera igraju oni koji su rijetko u prvom timu, koji se vraćaju nakon povrede, juniori. I to je trening utakmica, zato se igra sa amaterima.
User avatar
Didier
Posts: 2203
Joined: 10/04/2014 19:54
Location: Naselje starosjedilaca

#115697 Re: Premijer liga BiH

Post by Didier »

internazionale wrote: 29/10/2020 09:26
Pa na mitovima su i opstali kao klub. Kome bi oni bili interesantni da nije bilo priče o borbama protiv sistema, radničkom klubu...
95% ih je postalo simpatizer tog kluba na takvim pričama. Ta priča je prolazila, naročito u bivšoj državi
Ovaj forumaš Gavrilo je samo plastičan primjer, prirodan slijed događaja. Još da zagudi na guslama u nekom od narednih javljanja
Па ти би требало назад у основну школу да се вратиш.

Какве везе Гаврило има с гуслама?
90minut
Posts: 12889
Joined: 07/04/2019 10:56

#115698 Re: Premijer liga BiH

Post by 90minut »

sime_cipol wrote: 29/10/2020 10:29
90minut wrote: 29/10/2020 10:05
sime_cipol wrote: 29/10/2020 09:50
Jesi li uopste poslusao sta covjek kaze? Tražili smo da se igra u pauzi, nisu nam dali.
Iz saveza skontali da su zajebali, jer bi se utakmica 9. kola (derbi) igrala prije utakmice 6. kola (mi protiv Zrinjskog) pa su ih istunbali.
Nama je raspored bio Sarajevo-Velez-Zrinjski-Radnik, pa su ga prepravili na Velez-Zrinjski-Radnik-Sarajevo-Borac.
Umjesto ranijeg normalnog rasporeda, zbog evropskih utakmica drugih klubova nam prvo uvale 6 utakmica zaredom u ritmu subota-srijeda, a onda to produze na 7.
A nije mu problem igrati s amaterima svake sedmice
Protiv amatera igraju oni koji su rijetko u prvom timu, koji se vraćaju nakon povrede, juniori. I to je trening utakmica, zato se igra sa amaterima.
Izvinjavam se trcim bez da provjeravam.

Bice ovo zanimljiv derbi malo je reci.
User avatar
Charuga
Globalni moderator
Posts: 24267
Joined: 26/08/2007 17:10

#115699 Re: Premijer liga BiH

Post by Charuga »

East_side wrote: 29/10/2020 00:47 Ja ne znam čemu vodi ovo silno trolanje i neprestano trubljenje za koga navija gradska raja, za koga došljaci, za koga ovi, za koga oni...

Svi smo se valjda kroz godine uvjerili da za oba kluba navijaju i prvi i drugi i peti i deseti...

Dva brata rođena pa navijaju za različite klubove. A da i ne spominjem pomiješanost po familijama.

Dalje, kada je bahatost u pitanju, nema vala ni tu nikakve razlike. Ne tako davno ste i vi bili u povoljnijoj poziciji od nas i bilo je ku*čenja itekako.

Ne od strane svih ali ni sada se ne ku*če baš svi iz našeg tabora. Proporcionalno gledano, tu je sve to u par deka.

Mi jesmo u boljoj poziciji trenutno. Međutim, i pored toga zaostatak je minimalan i sve dok bodovna razlika nije dvocifrena ili barem blizu toga, meni je bahaćenje besmisleno.

Ide još jedno kolo pa derbi i unatoč svim okolnostima ja ipak neću reći da smo favoriti. Zapravo favorita nema. Bit će nadam se zanimljiva utakmica koju, na moju žalost, neću biti u prilici gledati.
:thumbup:
User avatar
Didier
Posts: 2203
Joined: 10/04/2014 19:54
Location: Naselje starosjedilaca

#115700 Re: Premijer liga BiH

Post by Didier »

Charuga wrote: 29/10/2020 10:51
East_side wrote: 29/10/2020 00:47 Ja ne znam čemu vodi ovo silno trolanje i neprestano trubljenje za koga navija gradska raja, za koga došljaci, za koga ovi, za koga oni...

Svi smo se valjda kroz godine uvjerili da za oba kluba navijaju i prvi i drugi i peti i deseti...

Dva brata rođena pa navijaju za različite klubove. A da i ne spominjem pomiješanost po familijama.

Dalje, kada je bahatost u pitanju, nema vala ni tu nikakve razlike. Ne tako davno ste i vi bili u povoljnijoj poziciji od nas i bilo je ku*čenja itekako.

Ne od strane svih ali ni sada se ne ku*če baš svi iz našeg tabora. Proporcionalno gledano, tu je sve to u par deka.

Mi jesmo u boljoj poziciji trenutno. Međutim, i pored toga zaostatak je minimalan i sve dok bodovna razlika nije dvocifrena ili barem blizu toga, meni je bahaćenje besmisleno.

Ide još jedno kolo pa derbi i unatoč svim okolnostima ja ipak neću reći da smo favoriti. Zapravo favorita nema. Bit će nadam se zanimljiva utakmica koju, na moju žalost, neću biti u prilici gledati.
:thumbup:
Апсолутно се слажем са свим што је Источна Страна написао, иако је прозвао и мене.

Међутим, разлог због којег сам написао неколико провокативних постова није он, нити његови постови, него Раигор и слична екипа која минира сваку јебену тему и због којих се више уопште не може нормално разговарати.

Кад би све комшије писале као што је писан овај пост, имали бисмо здраву и нормалну расправу, а не константно тролање, гдје је Весели позитиван, а Ахметовић на респиратору.
Locked