Narod i Pravda (Konakovic)

Post Reply
orbita12
Posts: 477
Joined: 12/12/2019 19:23

#8801 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by orbita12 »

invincible1921 wrote: 26/10/2020 11:50
orbita12 wrote: 25/10/2020 22:35
drug_profi wrote: 25/10/2020 22:32 Meni se to ne svidja. Mladi koji nista u zivotu jos nisu naucili hoce odmah na budzet da se prikace.
Drugo, posto je drustvo totalno devastirano na sve nacine, oportunizam je jako izrazen. Bojim se da je vecina tu samo radi licnog probitka.
Niko vam živ ugoditi, kad su stare prdonje , gdje su mladi , kad su mladi opet ne valja
Trebaju sposobni..to sto je neko mlad ne moze bit argnumemt..tj moze ako ima i drugih argumenata. Ako je jedini kvalitet sto je mlad onda ce se desiti ko sa SDPom, a eo vidis kako njima dobro ide
prvo nisi upravu, koliko sam vidio da su skoro svi studenti ili su zavrsili fax. Drugo, posto sam i ja iz male sredine, znam kako je, mladi kad zavrse studije u nekom vecem gradu, uglavnom tu i ostanu, rijetko ko se vrati. A ako se neko i vrati to su uglavnom sinovi lokalnih tajkuna koji vec imaju osiguran posao, dok ostali camce na birou.
I nije mi jasno kako mozete svemu naci minus, pa mi ne zivimo u Njemackoj nego u Bosni gdje je sasvim normalno traziti stelu za posao, gdje je normalno platiti za posao, i onda jos treba dodatno obeshrabriti mlade koji odluce stati na crtu onima koji vec 25 godina unistavaju ovo drustvo
User avatar
Roccohljup
Posts: 6995
Joined: 19/02/2014 18:04

#8802 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Roccohljup »

Patton44 wrote: 26/10/2020 10:20 Sta znaci potura pricu.
Skup bio,nisu se postovale ni preporuke ni naredbe i postoje slike sa istog.
Isto tako su objavljivali i za SDA skupove,al ti je tad godilo i nije bilo poturanje. :run:
Znači da nema nikakvih dokaza da se radi o skupu koji je NiP održao. Jedino je gore navedeni tabloid isto objavio a info koji sam ja čuo od čovjeka iz NiP je da je ovo izmišljena priča. U tom smislu "potura".
invincible1921
Posts: 3685
Joined: 09/04/2013 02:46

#8803 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by invincible1921 »

orbita12 wrote: 26/10/2020 12:18
invincible1921 wrote: 26/10/2020 11:50
orbita12 wrote: 25/10/2020 22:35

Niko vam živ ugoditi, kad su stare prdonje , gdje su mladi , kad su mladi opet ne valja
Trebaju sposobni..to sto je neko mlad ne moze bit argnumemt..tj moze ako ima i drugih argumenata. Ako je jedini kvalitet sto je mlad onda ce se desiti ko sa SDPom, a eo vidis kako njima dobro ide
prvo nisi upravu, koliko sam vidio da su skoro svi studenti ili su zavrsili fax. Drugo, posto sam i ja iz male sredine, znam kako je, mladi kad zavrse studije u nekom vecem gradu, uglavnom tu i ostanu, rijetko ko se vrati. A ako se neko i vrati to su uglavnom sinovi lokalnih tajkuna koji vec imaju osiguran posao, dok ostali camce na birou.
I nije mi jasno kako mozete svemu naci minus, pa mi ne zivimo u Njemackoj nego u Bosni gdje je sasvim normalno traziti stelu za posao, gdje je normalno platiti za posao, i onda jos treba dodatno obeshrabriti mlade koji odluce stati na crtu onima koji vec 25 godina unistavaju ovo drustvo
1. Nisam osporio nikoga pojedinacno, niti sam kritikovao nego kazem opcenito. Znaci mozda je lista ok nemam nista protiv ako je tako ko sto kazes

2. Pa sta treba pokrenuti neku akciju preko biroa "Zaposlimo se u vijeca i parlamente"?

3. Sposobnost rad i trud ce se isplatiti kad i sa stelom i bez nje, sad sto neko konta cim zavrsi fax da treba dobit poso to je do njegove pogresne percepcije svijeta.

4. Stela treba svugdje negdje manje negdje vise. Ja radim u struci za koju vlada generalno misljenje da stela ne treba. Sto jes jes tvoja sposobnost ce ti donkjeti uspjeh i poso lakse nego u drugim struka...ali da i tu nema stele na svakom koraku...varas se itekako. Kako ovdje tako i vani. Ja sam dobio tacno 79 odbijenica za godinu prije nego sam preko prakse dobio poso...a znam ih mali milion koji su sa malo ilk nimall znanja preko nekoga dobijali poslove.

5. Ne omalovazavam nicije obrazovanje niti uzdizem svoje ali jbg ne mogu svi sa drustvenim naukama raditi u ministarstvu i opstini..
User avatar
Styling
Posts: 12596
Joined: 08/10/2013 10:29
Location: Izvan lokalnih dešavanja

#8804 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Styling »

drug_profi wrote: 25/10/2020 22:39
orbita12 wrote: 25/10/2020 22:35
drug_profi wrote: 25/10/2020 22:32 Meni se to ne svidja. Mladi koji nista u zivotu jos nisu naucili hoce odmah na budzet da se prikace.
Drugo, posto je drustvo totalno devastirano na sve nacine, oportunizam je jako izrazen. Bojim se da je vecina tu samo radi licnog probitka.
Niko vam živ ugoditi, kad su stare prdonje , gdje su mladi , kad su mladi opet ne valja
Meni nije bitno godiste. Necu samo na listama one koji nista u zivotu ne znaju korisno uraditi, niti imaju ikakve mudrosti. Kako ce onaj sa 26 godinma skontati sta mu se u materijalima za sjednice nudi i predlaze? Hoce li uopste procitati? Razumjeti? Uvidjeti mane ili zamke?
Zaista se tim mandatima pristupa olako.
Ako Finska moze imati premijerku od 34 godine ne vidim zasto i mi ne bi imali nekoga od 26 u opstinskom vijecu.
User avatar
Roccohljup
Posts: 6995
Joined: 19/02/2014 18:04

#8805 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Roccohljup »

Styling wrote: 26/10/2020 14:07
Ako Finska moze imati premijerku od 34 godine ne vidim zasto i mi ne bi imali nekoga od 26 u opstinskom vijecu.
Samo ako ne živi kod roditelja još uvijek :D :D :D
User avatar
Styling
Posts: 12596
Joined: 08/10/2013 10:29
Location: Izvan lokalnih dešavanja

#8806 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Styling »

Roccohljup wrote: 26/10/2020 15:19
Styling wrote: 26/10/2020 14:07
Ako Finska moze imati premijerku od 34 godine ne vidim zasto i mi ne bi imali nekoga od 26 u opstinskom vijecu.
Samo ako ne živi kod roditelja još uvijek :D :D :D
Da :mrgreen: :mrgreen:
User avatar
drug_profi
Posts: 50549
Joined: 16/07/2012 16:00

#8807 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by drug_profi »

Styling wrote: 26/10/2020 14:07
drug_profi wrote: 25/10/2020 22:39
orbita12 wrote: 25/10/2020 22:35

Niko vam živ ugoditi, kad su stare prdonje , gdje su mladi , kad su mladi opet ne valja
Meni nije bitno godiste. Necu samo na listama one koji nista u zivotu ne znaju korisno uraditi, niti imaju ikakve mudrosti. Kako ce onaj sa 26 godinma skontati sta mu se u materijalima za sjednice nudi i predlaze? Hoce li uopste procitati? Razumjeti? Uvidjeti mane ili zamke?
Zaista se tim mandatima pristupa olako.
Ako Finska moze imati premijerku od 34 godine ne vidim zasto i mi ne bi imali nekoga od 26 u opstinskom vijecu.
Ma ne razumijete šta želim reći. Ne može jedini kriterij biti - dajte mladih. Može mlada osoba biti sposbna za određene odgovorne poslove, ali dajte još kriterija uspostavite.
invincible1921
Posts: 3685
Joined: 09/04/2013 02:46

#8808 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by invincible1921 »

drug_profi wrote: 26/10/2020 16:09
Styling wrote: 26/10/2020 14:07
drug_profi wrote: 25/10/2020 22:39

Meni nije bitno godiste. Necu samo na listama one koji nista u zivotu ne znaju korisno uraditi, niti imaju ikakve mudrosti. Kako ce onaj sa 26 godinma skontati sta mu se u materijalima za sjednice nudi i predlaze? Hoce li uopste procitati? Razumjeti? Uvidjeti mane ili zamke?
Zaista se tim mandatima pristupa olako.
Ako Finska moze imati premijerku od 34 godine ne vidim zasto i mi ne bi imali nekoga od 26 u opstinskom vijecu.
Ma ne razumijete šta želim reći. Ne može jedini kriterij biti - dajte mladih. Može mlada osoba biti sposbna za određene odgovorne poslove, ali dajte još kriterija uspostavite.
:thumbup: :thumbup:
Patton44
Posts: 2495
Joined: 26/11/2019 19:14

#8809 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Patton44 »

Roccohljup wrote: 26/10/2020 12:30
Patton44 wrote: 26/10/2020 10:20 Sta znaci potura pricu.
Skup bio,nisu se postovale ni preporuke ni naredbe i postoje slike sa istog.
Isto tako su objavljivali i za SDA skupove,al ti je tad godilo i nije bilo poturanje. :run:
Znači da nema nikakvih dokaza da se radi o skupu koji je NiP održao. Jedino je gore navedeni tabloid isto objavio a info koji sam ja čuo od čovjeka iz NiP je da je ovo izmišljena priča. U tom smislu "potura".
Pa postoji demant,ako nece SB hoce aljosina press media.
Dzematlija
Posts: 567
Joined: 29/04/2015 12:06

#8810 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Dzematlija »

invincible1921 wrote: 26/10/2020 13:54
orbita12 wrote: 26/10/2020 12:18 prvo nisi upravu, koliko sam vidio da su skoro svi studenti ili su zavrsili fax. Drugo, posto sam i ja iz male sredine, znam kako je, mladi kad zavrse studije u nekom vecem gradu, uglavnom tu i ostanu, rijetko ko se vrati. A ako se neko i vrati to su uglavnom sinovi lokalnih tajkuna koji vec imaju osiguran posao, dok ostali camce na birou.
I nije mi jasno kako mozete svemu naci minus, pa mi ne zivimo u Njemackoj nego u Bosni gdje je sasvim normalno traziti stelu za posao, gdje je normalno platiti za posao, i onda jos treba dodatno obeshrabriti mlade koji odluce stati na crtu onima koji vec 25 godina unistavaju ovo drustvo
1. Nisam osporio nikoga pojedinacno, niti sam kritikovao nego kazem opcenito. Znaci mozda je lista ok nemam nista protiv ako je tako ko sto kazes

2. Pa sta treba pokrenuti neku akciju preko biroa "Zaposlimo se u vijeca i parlamente"?

3. Sposobnost rad i trud ce se isplatiti kad i sa stelom i bez nje, sad sto neko konta cim zavrsi fax da treba dobit poso to je do njegove pogresne percepcije svijeta.

4. Stela treba svugdje negdje manje negdje vise. Ja radim u struci za koju vlada generalno misljenje da stela ne treba. Sto jes jes tvoja sposobnost ce ti donkjeti uspjeh i poso lakse nego u drugim struka...ali da i tu nema stele na svakom koraku...varas se itekako. Kako ovdje tako i vani. Ja sam dobio tacno 79 odbijenica za godinu prije nego sam preko prakse dobio poso...a znam ih mali milion koji su sa malo ilk nimall znanja preko nekoga dobijali poslove.

5. Ne omalovazavam nicije obrazovanje niti uzdizem svoje ali jbg ne mogu svi sa drustvenim naukama raditi u ministarstvu i opstini..
Pa ne kandiduju se da vode hebeni NATO, već da uđu u opštinska vijeća! Nije nuklearna fizika u pitanju, već lokalni problemi!
User avatar
_Reds_
Posts: 9352
Joined: 14/01/2012 20:01
Location: Aqua S....

#8811 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by _Reds_ »

Zelis promjenu iz temelja i onda stavis jednog Stabmolića za br. 1.
User avatar
Billy The Pljuc
Posts: 3380
Joined: 06/02/2015 07:59
Location: Odakle sam bio, više nisam...

#8812 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Billy The Pljuc »

Zašto stati samo na Stamboliću, de malo spomeni i Kemu Ademovića, Okerića, Mekića, Bukvu itd., možeš finiširati sa Almedinom Zukorlić-Pašalić.
User avatar
Industrialyzer
Posts: 4839
Joined: 11/06/2011 23:51

#8813 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Industrialyzer »

A sta vi ocekujete od kandidata za OV?! Da budu doktori nauka, diplomate... Pa to su ljudi koji trebaju donositi jednostavne odluke i jedini kriteriji su zdrav razum i moral. I ne zaboravite da je 70% liste u svakoj stranci samo da se popuni ista i sve se pravi i podredjeno je za 5-6 kapitalaca koji vuku listu.

Ako neko misli da ce intelektualce kalibra Damira Marjanovica naci na listi za OV, taj je fulio sport :mrgreen:
User avatar
Roccohljup
Posts: 6995
Joined: 19/02/2014 18:04

#8814 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Roccohljup »

vala od debila poput meme, braće stojnić, itd., niko ne može biti gori.
User avatar
Billy The Pljuc
Posts: 3380
Joined: 06/02/2015 07:59
Location: Odakle sam bio, više nisam...

#8815 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Billy The Pljuc »

Industrialyzer wrote: 27/10/2020 09:39 A sta vi ocekujete od kandidata za OV?! Da budu doktori nauka, diplomate... Pa to su ljudi koji trebaju donositi jednostavne odluke i jedini kriteriji su zdrav razum i moral. I ne zaboravite da je 70% liste u svakoj stranci samo da se popuni ista i sve se pravi i podredjeno je za 5-6 kapitalaca koji vuku listu.

Ako neko misli da ce intelektualce kalibra Damira Marjanovica naci na listi za OV, taj je fulio sport :mrgreen:
Sarkazam kolega, sarkazam...

Mislim OK je tražiti bilo šta za što bi upirao prstom u drugu stranu, valjda to treba tako, pljuj druge da bi svoje opravdao.
User avatar
Industrialyzer
Posts: 4839
Joined: 11/06/2011 23:51

#8816 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Industrialyzer »

Billy The Pljuc wrote: 27/10/2020 09:50
Industrialyzer wrote: 27/10/2020 09:39 A sta vi ocekujete od kandidata za OV?! Da budu doktori nauka, diplomate... Pa to su ljudi koji trebaju donositi jednostavne odluke i jedini kriteriji su zdrav razum i moral. I ne zaboravite da je 70% liste u svakoj stranci samo da se popuni ista i sve se pravi i podredjeno je za 5-6 kapitalaca koji vuku listu.

Ako neko misli da ce intelektualce kalibra Damira Marjanovica naci na listi za OV, taj je fulio sport :mrgreen:
Sarkazam kolega, sarkazam...

Mislim OK je tražiti bilo šta za što bi upirao prstom u drugu stranu, valjda to treba tako, pljuj druge da bi svoje opravdao.

Ma nije ciljano upuceno tebi, nego opcenito se povlace izjave tog tipa, kao da vijecnici moraju biti izraziti intelektualci koji ce satima raspravljati o trotoaru u buca potoku...

Mada, bicu iskren, ja ne volim ni kada "moja" strana upire u drugu jer traze dlaku u jajetu i gube kredibilitet zbog lose kritike. Bar se za vladajucu strukturu moze naci sta dusa pozeli i svaka kritika moze biti vrlo jasna i konkretna.
User avatar
Billy The Pljuc
Posts: 3380
Joined: 06/02/2015 07:59
Location: Odakle sam bio, više nisam...

#8817 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Billy The Pljuc »

Industrialyzer wrote: 27/10/2020 09:55
Billy The Pljuc wrote: 27/10/2020 09:50
Industrialyzer wrote: 27/10/2020 09:39 A sta vi ocekujete od kandidata za OV?! Da budu doktori nauka, diplomate... Pa to su ljudi koji trebaju donositi jednostavne odluke i jedini kriteriji su zdrav razum i moral. I ne zaboravite da je 70% liste u svakoj stranci samo da se popuni ista i sve se pravi i podredjeno je za 5-6 kapitalaca koji vuku listu.

Ako neko misli da ce intelektualce kalibra Damira Marjanovica naci na listi za OV, taj je fulio sport :mrgreen:
Sarkazam kolega, sarkazam...

Mislim OK je tražiti bilo šta za što bi upirao prstom u drugu stranu, valjda to treba tako, pljuj druge da bi svoje opravdao.

Ma nije ciljano upuceno tebi, nego opcenito se povlace izjave tog tipa, kao da vijecnici moraju biti izraziti intelektualci koji ce satima raspravljati o trotoaru u buca potoku...

Mada, bicu iskren, ja ne volim ni kada "moja" strana upire u drugu jer traze dlaku u jajetu i gube kredibilitet zbog lose kritike. Bar se za vladajucu strukturu moze naci sta dusa pozeli i svaka kritika moze biti vrlo jasna i konkretna.
Apsolutno se slažem. :thumbup:
invincible1921
Posts: 3685
Joined: 09/04/2013 02:46

#8818 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by invincible1921 »

Dzematlija wrote: 26/10/2020 22:10
invincible1921 wrote: 26/10/2020 13:54
orbita12 wrote: 26/10/2020 12:18 prvo nisi upravu, koliko sam vidio da su skoro svi studenti ili su zavrsili fax. Drugo, posto sam i ja iz male sredine, znam kako je, mladi kad zavrse studije u nekom vecem gradu, uglavnom tu i ostanu, rijetko ko se vrati. A ako se neko i vrati to su uglavnom sinovi lokalnih tajkuna koji vec imaju osiguran posao, dok ostali camce na birou.
I nije mi jasno kako mozete svemu naci minus, pa mi ne zivimo u Njemackoj nego u Bosni gdje je sasvim normalno traziti stelu za posao, gdje je normalno platiti za posao, i onda jos treba dodatno obeshrabriti mlade koji odluce stati na crtu onima koji vec 25 godina unistavaju ovo drustvo
1. Nisam osporio nikoga pojedinacno, niti sam kritikovao nego kazem opcenito. Znaci mozda je lista ok nemam nista protiv ako je tako ko sto kazes

2. Pa sta treba pokrenuti neku akciju preko biroa "Zaposlimo se u vijeca i parlamente"?

3. Sposobnost rad i trud ce se isplatiti kad i sa stelom i bez nje, sad sto neko konta cim zavrsi fax da treba dobit poso to je do njegove pogresne percepcije svijeta.

4. Stela treba svugdje negdje manje negdje vise. Ja radim u struci za koju vlada generalno misljenje da stela ne treba. Sto jes jes tvoja sposobnost ce ti donkjeti uspjeh i poso lakse nego u drugim struka...ali da i tu nema stele na svakom koraku...varas se itekako. Kako ovdje tako i vani. Ja sam dobio tacno 79 odbijenica za godinu prije nego sam preko prakse dobio poso...a znam ih mali milion koji su sa malo ilk nimall znanja preko nekoga dobijali poslove.

5. Ne omalovazavam nicije obrazovanje niti uzdizem svoje ali jbg ne mogu svi sa drustvenim naukama raditi u ministarstvu i opstini..
Pa ne kandiduju se da vode hebeni NATO, već da uđu u opštinska vijeća! Nije nuklearna fizika u pitanju, već lokalni problemi!

A doduse upravu si :D ja sam presiroki otiso halalite mi :D hahaha
Dzematlija
Posts: 567
Joined: 29/04/2015 12:06

#8819 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Dzematlija »

Industrialyzer wrote: 27/10/2020 09:39 A sta vi ocekujete od kandidata za OV?! Da budu doktori nauka, diplomate... Pa to su ljudi koji trebaju donositi jednostavne odluke i jedini kriteriji su zdrav razum i moral. I ne zaboravite da je 70% liste u svakoj stranci samo da se popuni ista i sve se pravi i podredjeno je za 5-6 kapitalaca koji vuku listu.

Ako neko misli da ce intelektualce kalibra Damira Marjanovica naci na listi za OV, taj je fulio sport :mrgreen:
Tačno se vidi da ovdje imaš pametnjakovića koji serendaju k'o foke - a ni sami nisu upućeni u nadležnosti opštinskih vijeća.
Naravno, svako normalan bi volio da na listi imaš 30 doktora nauka, ljudi koji znanju znanje - ali to nije realno!

https://www.aarhus.ba/~aarhus/images/do ... -06%29.pdf
Član 13.
Organ odlučivanja jedinice lokalne samouprave je općinsko vijeće u općini, a gradsko vijeće u gradu (u daljnjem tekstu: vijeće).
Vijeće u okviru svojih nadležnosti:
- priprema i dvotrećinskom većinom glasova usvaja statut jedinice lokalne samouprave;
- usvaja budžet i izvještaj o izvršenju budžeta jedinice lokalne samouprave;
- donosi razvojne, prostorne i urbanističke planove i programe, te provedbene planove, uključujući zoniranje;
- donosi propise o porezima, taksama, naknadama i doprinosima jedinice lokalne samouprave u skladu sa zakonom;
- donosi odluke o upravljanju i raspolaganju imovinom jedinice lokalne samouprave;
- donosi odluke o zaduživanju;
- donosi programe uređenja građevinskog zemljišta;
- donosi plan korištenja javnih površina;
- donosi odluke o organizaciji mjesne samouprave i nazivima ulica, trgova i dijelova naseljenih mjesta;
- donosi odluke o udruživanju jedinica lokalne samouprave u savez i druge oblike organiziranja;
- donosi odluke o proglašenju praznika jedinice lokalne samouprave;
- donosi odluke o nagradama i priznanjima jedinica lokalne samouprave;
- bira i razrješava predsjedavajućeg i zamjenika predsjedavajućeg vijeća;
- donosi odluke o raspisivanju referenduma;
- razmatra godišnje izvještaje o provođenju politike jedinice lokalne samouprave i aktivnostima načelnika/ce;
- osniva preduzeća i ustanove za obavljanje poslova od interesa za jedinicu lokalne samouprave;
- donosi poslovnik o svom radu;
- obavlja i druge poslove utvrđene zakonom i statutom.
Članovi vijeća odgovaraju za ustavnost i zakonitost akata koje vijeće donosi u okviru svojih nadležnosti
User avatar
Porodice Foht
Posts: 2820
Joined: 14/01/2019 04:56

#8821 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Porodice Foht »

A jest Avdo udrobio, nema sta nema. Mozda 3/4 napisanog moze svako od nas s ovih i slicnih tema napisati. Ili samo citajuci klix. :-)
User avatar
Roccohljup
Posts: 6995
Joined: 19/02/2014 18:04

#8822 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Roccohljup »

oj kralj te hebo......ko game of bosniak thrones :D
User avatar
Styling
Posts: 12596
Joined: 08/10/2013 10:29
Location: Izvan lokalnih dešavanja

#8823 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Styling »

Roccohljup wrote: 27/10/2020 13:05 oj kralj te hebo......ko game of bosniak thrones :D
Kod nas se to moze nazvati “Bitka za minder”.
User avatar
Roccohljup
Posts: 6995
Joined: 19/02/2014 18:04

#8824 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Roccohljup »

Styling wrote: 27/10/2020 22:35
Roccohljup wrote: 27/10/2020 13:05 oj kralj te hebo......ko game of bosniak thrones :D
Kod nas se to moze nazvati “Bitka za minder”.
Baš tako :D :D :D :D
Samo vrli Avduka ne napisa kojem klanu on pripada ili za koji trenutno radi. men se čini da je kao joker....svaka igra svaka dobija.
User avatar
Styling
Posts: 12596
Joined: 08/10/2013 10:29
Location: Izvan lokalnih dešavanja

#8825 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Styling »

Roccohljup wrote: 28/10/2020 08:28
Styling wrote: 27/10/2020 22:35
Roccohljup wrote: 27/10/2020 13:05 oj kralj te hebo......ko game of bosniak thrones :D
Kod nas se to moze nazvati “Bitka za minder”.
Baš tako :D :D :D :D
Samo vrli Avduka ne napisa kojem klanu on pripada ili za koji trenutno radi. men se čini da je kao joker....svaka igra svaka dobija.
On je voli piti kafe s Osmicom. :per:
Post Reply