SDA-All about

zippoo87
Posts: 15642
Joined: 13/05/2009 19:04
Location: TK

#52151 Re: SDA-All about

Post by zippoo87 »

evo odlicna analiza sta su uradili od rudnika i kako su unistili rudnike a evo sada se urusava i elektroprivreda...a sve samo da bi se sakrio njihov kriminal upravljanja preduzecima i kradje rudnika
od brankovica do svih ostalih SDA mahera...kakvi su ovo kriminalci,talijanske mafijaske porodice su mala maca za ove
ruke bi osjekao svakome ko glas da ovoj mafiji

https://nomad.ba/muhamedbegovic-konsoli ... niusmmtoaE
zippoo87
Posts: 15642
Joined: 13/05/2009 19:04
Location: TK

#52152 Re: SDA-All about

Post by zippoo87 »

bunk wrote: 15/10/2020 12:13 Bosnje su kraljevi politike.
sda,sdp,sbb,ns,nip,asda,pda,nezavisni svih profila,sve parlamentarno i sve u 99% zivi od glasova Bosnjaka.
Programi su preslikani,nacin bavljenja politikom isto pogledi na Drzavu skoro svi isto zelimo.
Koliko tesko se dogovoriti.
Od ovolike razjedinjenosti korist imaju samo oni koji ne vole BiH.
Spas je u cenzusu,dici ga na nivou kantona i entiteta na 10% na nivou Drzave isto.
Ovo za opcinske barem na 5%.
Cisto da se svako kome se digne prestane misliti da je novi Bobby Kennedy ili Obama(onaj lik sto sam cesto pisao o njemu je kad mu je skolski odbor rekao da je smijenjen napisao post u stilu Mendele :lol: :lol: kao da je skola njegova ocevina i niko vise ne moze biti direktor a pogotovu ne zena,skolski obor je imenovao zenu na mjesto i evo skola radi kao sat)..
Znam ,pluralizam,znam sve mi je jasno,moramo kao najbrojniji narod davati primjer...ali evo dajemo primjer 30 godina niko nas ne sljivi ni 1%,nego ljudi furaju svoje ideje o destrukciji,podjeli,aparthejdu ukratko..
Al hajde,evo da vidimo okalne,da vidimpo Mostar kako ce proci pa cemo pricati.
mozes li bunkec pojasniti gdje su ovom kriminalu od milijardu + KM ,cetnici,srbi,hrvati i svi ovi protiv kojih se ti i tvoji borite ?
https://nomad.ba/muhamedbegovic-konsoli ... niusmmtoaE

pokazi mi te cetnike koji nam unistise rudnike i elektroprivredu,molim te...pa se mozda i grupisemo,kada vidimo od kojih smo "cetnika" ugrozeni
MUNAFIK
Posts: 5260
Joined: 23/03/2004 00:04

#52153 Re: SDA-All about

Post by MUNAFIK »

bunk wrote: 15/10/2020 12:13 Bosnje su kraljevi politike.
sda,sdp,sbb,ns,nip,asda,pda,nezavisni svih profila,sve parlamentarno i sve u 99% zivi od glasova Bosnjaka.
Programi su preslikani,nacin bavljenja politikom isto pogledi na Drzavu skoro svi isto zelimo.
Koliko tesko se dogovoriti.
Od ovolike razjedinjenosti korist imaju samo oni koji ne vole BiH.
Spas je u cenzusu,dici ga na nivou kantona i entiteta na 10% na nivou Drzave isto.
Ovo za opcinske barem na 5%.
Cisto da se svako kome se digne prestane misliti da je novi Bobby Kennedy ili Obama(onaj lik sto sam cesto pisao o njemu je kad mu je skolski odbor rekao da je smijenjen napisao post u stilu Mendele :lol: :lol: kao da je skola njegova ocevina i niko vise ne moze biti direktor a pogotovu ne zena,skolski obor je imenovao zenu na mjesto i evo skola radi kao sat)..
Znam ,pluralizam,znam sve mi je jasno,moramo kao najbrojniji narod davati primjer...ali evo dajemo primjer 30 godina niko nas ne sljivi ni 1%,nego ljudi furaju svoje ideje o destrukciji,podjeli,aparthejdu ukratko..
Al hajde,evo da vidimo okalne,da vidimpo Mostar kako ce proci pa cemo pricati.

Sta mi dajemo... Vozimo isti otrcani razvaljeni tramvaj vec 20 godina po glavnom gradu i krpimo ga, po razvaljenim sinama a auta po razvaljenim cestama... Sve u gradu gdje SDA vlada skoro pa 20 godina samostalno i suvereno...

Koji mi primjer dajemo?

Ako si Budnjo mozes sta zelis i kolko zelis... Stranka je mjesto gdje se zavrsavajuu svi tvoji problemi, a ne institucije drzave...

Koji to cetnici po Sarajevu sad rastjeravaju mlade ljude i sire.ovu nepravdu... Jel to cetnici zaposljavaju neaposobne kadrove sa SDA clanski kartama? Jel vas sramota vise na istu se pricu vadit....
User avatar
pici
Posts: 43590
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#52154 Re: SDA-All about

Post by pici »

Image

samo opusteno... idemo u duboku recesiju, petak 13 kanalizicija ostavilja manji budjet u KS za 300 miliona KM... valja prizivit s 8000 KM mjesecno budjetske plaTČe...
User avatar
drndalo
Posts: 22823
Joined: 26/06/2006 16:34
Location: Sarajevo

#52155 Re: SDA-All about

Post by drndalo »

pici wrote: 15/10/2020 12:41 Image

samo opusteno... idemo u duboku recesiju, petak 13 kanalizicija ostavilja manji budjet u KS za 300 miliona KM... valja prizivit s 8000 KM mjesecno budjetske plaTČe...
U sitnoj kucici na periferiji Opstine Centar...
statixx
Posts: 8804
Joined: 15/12/2011 14:40
Location: Sarajevo

#52156 Re: SDA-All about

Post by statixx »

zippoo87 wrote: 15/10/2020 12:29 evo odlicna analiza sta su uradili od rudnika i kako su unistili rudnike a evo sada se urusava i elektroprivreda...a sve samo da bi se sakrio njihov kriminal upravljanja preduzecima i kradje rudnika
od brankovica do svih ostalih SDA mahera...kakvi su ovo kriminalci,talijanske mafijaske porodice su mala maca za ove
ruke bi osjekao svakome ko glas da ovoj mafiji

https://nomad.ba/muhamedbegovic-konsoli ... niusmmtoaE
Sad ih spasavaju kreditom od 1,5 mlrd KM za Blok 7.
Gradnjom zamjenskih termoblokova obezbjeđuje se i siguran plasman uglja i time opstanak rudnika.

Pored zamjenskih termoenergetskih kapaciteta koji su neophodni za osiguranje baznog dijela proizvodnje i kontinuiteta u radu rudnika,
https://www.epbih.ba/stranica/kapitalne-investicije
User avatar
Nike af1 white
Posts: 813
Joined: 27/03/2018 11:33

#52157 Re: SDA-All about

Post by Nike af1 white »

sva kanalizacija bosnjackog drustva podrzava sda vidi naseg bunkeca jadan on sve se sikira za bosnjacki narod kojem su njegovi miljenici skinuli i gace sa guzice :run: :run: i ova prica o ujedinjavanju a sama mu sda duopol sebije i baketa :-)
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#52158 Re: SDA-All about

Post by spreca »

Roccohljup wrote: 12/10/2020 08:51 fakat kad pomisliš da ne mogu gore, oni te namah iznenade :D
Krenuo na proslavu SDA, pa zaradio kaznu jer je ‘morao isprazniti mokraćni mjehur’

Nesvakidašnje obrazloženje Općini Kalesija, uputio je gost sa obilježavanja 30 godina SDA Kalesija, koji se na tu proslavu uputio čak iz Sarajeva i to kako on kaže ‘o svom trošku’.

Naime on je uslijed ‘neodložnih fizioloških potreba’ zaradio prekršajni nalog, te je osjetio potrebu da pojasni nekoliko činjenica.

Pročitajte njegov dopis:

Image
Ako nije tajna o kome je rijec? :mrgreen:..moze i u pp :D
Last edited by spreca on 15/10/2020 13:22, edited 1 time in total.
Johnny_x
Posts: 1358
Joined: 23/10/2010 16:21

#52159 Re: SDA-All about

Post by Johnny_x »

Pogledajte zadnje objave premijera, sve izgleds kao kampanja, iako jos zvanicno nije ni pocela, CIK naravno nece sankcipnisati ovo, ali nadam se da ce narod na izborima. Covjek zloupotrebljava premijersku poziciju zarad svoje licne prompcije. Zasto nije obilazio mjesta u januaru ove godine?
https://m.facebook.com/premijerzdk/
User avatar
pici
Posts: 43590
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#52160 Re: SDA-All about

Post by pici »

drndalo wrote: 15/10/2020 12:45
pici wrote: 15/10/2020 12:41 Image

samo opusteno... idemo u duboku recesiju, petak 13 kanalizicija ostavilja manji budjet u KS za 300 miliona KM... valja prizivit s 8000 KM mjesecno budjetske plaTČe...
U sitnoj kucici na periferiji Opstine Centar...
brez aVta... jeBo mujicu kakog mi prdCenika imamo
izvrsni direktor
Posts: 9352
Joined: 20/12/2018 16:11

#52161 Re: SDA-All about

Post by izvrsni direktor »

spreca wrote: 15/10/2020 13:04
Roccohljup wrote: 12/10/2020 08:51 fakat kad pomisliš da ne mogu gore, oni te namah iznenade :D
Krenuo na proslavu SDA, pa zaradio kaznu jer je ‘morao isprazniti mokraćni mjehur’

Nesvakidašnje obrazloženje Općini Kalesija, uputio je gost sa obilježavanja 30 godina SDA Kalesija, koji se na tu proslavu uputio čak iz Sarajeva i to kako on kaže ‘o svom trošku’.

Naime on je uslijed ‘neodložnih fizioloških potreba’ zaradio prekršajni nalog, te je osjetio potrebu da pojasni nekoliko činjenica.

Pročitajte njegov dopis:

Image
Ako nije tajna o kome je rijec? :mrgreen:..moze i u pp :D
Ha osnivac sda. Pise ti :D
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#52162 Re: SDA-All about

Post by spreca »

izvrsni direktor wrote: 15/10/2020 13:29
spreca wrote: 15/10/2020 13:04
Roccohljup wrote: 12/10/2020 08:51 fakat kad pomisliš da ne mogu gore, oni te namah iznenade :D

Ako nije tajna o kome je rijec? :mrgreen:..moze i u pp :D
Ha osnivac sda. Pise ti :D
Aaaa sad vidjeh o kome je rijec,curac je on osnivac,laze ko pas a sto se tice pisanja,vidim ja neki se dzukac popisao uz banderu taj dan :lol: :lol:
Last edited by spreca on 15/10/2020 14:25, edited 1 time in total.
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#52163 Re: SDA-All about

Post by spreca »

Chmoljo wrote: 12/10/2020 13:24

Sve mu seljačko jebem. Ovakva konjina dođe i priča o komunjarama i fgrovcima. Ova ohrndana ojebina bi mijenjala nazive trgova i ulica po gradu.

Poserem mu se u Raince Donje.
Kakve on veze ima sa Raincima Donjim? :mrgreen:
izvrsni direktor
Posts: 9352
Joined: 20/12/2018 16:11

#52164 Re: SDA-All about

Post by izvrsni direktor »

spreca wrote: 15/10/2020 14:24
Chmoljo wrote: 12/10/2020 13:24

Sve mu seljačko jebem. Ovakva konjina dođe i priča o komunjarama i fgrovcima. Ova ohrndana ojebina bi mijenjala nazive trgova i ulica po gradu.

Poserem mu se u Raince Donje.
Kakve on veze ima sa Raincima Donjim? :mrgreen:
Iz rainaca je coek valjda
User avatar
Better Man
Posts: 16773
Joined: 01/10/2006 20:10

#52165 Re: SDA-All about

Post by Better Man »

izvrsni direktor wrote: 15/10/2020 13:29
spreca wrote: 15/10/2020 13:04
Roccohljup wrote: 12/10/2020 08:51 fakat kad pomisliš da ne mogu gore, oni te namah iznenade :D

Ako nije tajna o kome je rijec? :mrgreen:..moze i u pp :D
Ha osnivac sda. Pise ti :D
Fuj, Fuj i opet fuj. Kako ga nije stid i sramota pisati ovakve nebuloze? Da ima pravde, visio bi na prvom drvetu.
Novak20
Posts: 13969
Joined: 11/02/2014 18:55
Location: Taboo(t) teme i brisani postovi

#52166 Re: SDA-All about

Post by Novak20 »

Better Man wrote: 15/10/2020 14:30
izvrsni direktor wrote: 15/10/2020 13:29
spreca wrote: 15/10/2020 13:04

Ako nije tajna o kome je rijec? :mrgreen:..moze i u pp :D
Ha osnivac sda. Pise ti :D
Fuj, Fuj i opet fuj. Kako ga nije stid i sramota pisati ovakve nebuloze? Da ima pravde, visio bi na prvom drvetu.
Obješen za pišalo.

:lol: :lol: :lol: :lol:
detroit-mercy
Posts: 16088
Joined: 07/04/2009 16:54
Location: povis jajca

#52167 Re: SDA-All about

Post by detroit-mercy »

bunk wrote: 15/10/2020 12:13 Bosnje su kraljevi politike.
sda,sdp,sbb,ns,nip,asda,pda,nezavisni svih profila,sve parlamentarno i sve u 99% zivi od glasova Bosnjaka.
Programi su preslikani,nacin bavljenja politikom isto pogledi na Drzavu skoro svi isto zelimo.
Koliko tesko se dogovoriti.
Od ovolike razjedinjenosti korist imaju samo oni koji ne vole BiH.
Spas je u cenzusu,dici ga na nivou kantona i entiteta na 10% na nivou Drzave isto.
Ovo za opcinske barem na 5%.
Cisto da se svako kome se digne prestane misliti da je novi Bobby Kennedy ili Obama(onaj lik sto sam cesto pisao o njemu je kad mu je skolski odbor rekao da je smijenjen napisao post u stilu Mendele :lol: :lol: kao da je skola njegova ocevina i niko vise ne moze biti direktor a pogotovu ne zena,skolski obor je imenovao zenu na mjesto i evo skola radi kao sat)..
Znam ,pluralizam,znam sve mi je jasno,moramo kao najbrojniji narod davati primjer...ali evo dajemo primjer 30 godina niko nas ne sljivi ni 1%,nego ljudi furaju svoje ideje o destrukciji,podjeli,aparthejdu ukratko..
Al hajde,evo da vidimo okalne,da vidimpo Mostar kako ce proci pa cemo pricati.
Haj ne moras bas ovoliko pisati, samo podvuces da su svi isti :mrgreen: ne diraj nista :mrgreen:
Bunkec, ti djelujes dosta elokventno ali samo za odredjenu vrstu publike, ono kad te stranka posalje u Ljepunice, Tojsice, Raince Donje ili kao govornika na otvrenju vasera u Puracicu.
Tu vrstu audijencije puno ne zanima ova visa politika, to su pragamticni ljudi koji su bili zajebani od svakog sistema od turskog vakta pa do danasnjih dana, njih jednostavno interesuje je li u kesici leglo po kile kahve, kila kocke, jel se privela koja steona junica, jel prelio koji motokultivator od Fike Malinara i sl. Sta njih zanim konsenzus drzavne politike, daj sta opipiljivo :mrgreen:. A stranka nije da ne dijeli :mrgreen:.
Tvoj problem je prvo sto ti ne kontas da kad das glas za SDA da si zajebao svoje dijete i unuce. To najbolje vide oni sto su prije 20-25 godina davali glasove za SDA pa im sad djeca bjeze ko sa Titanica.
Drugo, sto je tvoja velika greska, ti smatras da je u BiH drugacija teritorijalana organizacija da bi bili u rangu Slovenije/Ceske, Njemacka je ipak podaleko :mrgreen:.
Ti smatras da bi tek u cjelovitoj/centralizovanoj BiH, Bake i Asim ispoljili sve svoje drzavnicko/upravljacke sposobnosti i da bi bili malte ko Dzemo Bijedic i Branko Mikulic, da bi Brankovic bio novi Emerik Blum a Seka naparavila kliniku Mayo u RajvuSa a zdravstvo postavila na nivo zdravstva u Svici :mrgreen:.
Ne bi, realno Bake i Asim su kapacitet MZ Boljakovog Potoka ako i to. Brankovic je kapacitet da vodi seoski granap mjesovite robe, seoska zadruga je ipak veci zalogaj. A Seka bi se dobro snasla vodeci ambulantu u Ljepunicama. Ovo sto su trenutno postigli je rezultat rada u kriminalnoj organizaciji prvenstveno za "svoju" korist i vrijeme je da vec jednom skines ruzicaste naocare.
Do tada cekaj da nam Ameri ili Nijemci posalju nekog za borbu protiv korupcije a svoj glas redovno zapikiraj stranci :mrgreen:.
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#52168 Re: SDA-All about

Post by spreca »

izvrsni direktor wrote: 15/10/2020 14:30
spreca wrote: 15/10/2020 14:24
Chmoljo wrote: 12/10/2020 13:24

Sve mu seljačko jebem. Ovakva konjina dođe i priča o komunjarama i fgrovcima. Ova ohrndana ojebina bi mijenjala nazive trgova i ulica po gradu.

Poserem mu se u Raince Donje.
Kakve on veze ima sa Raincima Donjim? :mrgreen:
Iz rainaca je coek valjda
Ja iz onog teksta na slici procitah da je rijec o Bakiru....radi se o autu mrcedes i pise da taj dan za volanom nije bila njegova zena ,znaci Sebija :lol: a njemu se pripisalo...mozda sam u krivu,u onom tekstu mada se slabo vidi nigdje ne vidjeh da pise Donji Rainci....poznam to selo pa bi bas volio da vidim o kome je rijec, a ja koliko znam nema nikoga ko zivi u Sa a da je iz Donjih Rainaca...
palermo
Posts: 22371
Joined: 23/07/2007 21:46
Location: BiH

#52169 Re: SDA-All about

Post by palermo »

detroit-mercy wrote: 15/10/2020 14:50

samo podvuces da su svi isti
manje više....u globalu tačno
User avatar
Prpa.ba
Posts: 11035
Joined: 15/08/2006 21:34
Location: Podrucje pod Upravom OHR-a

#52170 Re: SDA-All about

Post by Prpa.ba »

Svaka cast za predstavnike stranke SDA i njenog omalenog satelita DF-a na vizionarskom suzdrzavanju na glasanju o priznanju Kosova koje su sami inicirali. Potrebno je relaksirati odnose unutar Velike Srb.. ovaj, Malog Sengena. :thumbup: :lol:
User avatar
Chisum
Posts: 4685
Joined: 12/02/2009 13:25
Location: SARAJEVO

#52171 Re: SDA-All about

Post by Chisum »

Ridjobradi Srbin se opet ukenjao pred laktaskim ceribasom.

Sta kazu Topsom tovljena mindercad, idu li sankcije Kosovu, ili cemo samo da ih karamo, onako, na kasiku, suzdrzano?

Mada, sumnjam da bi iko normalan na Kosovu i pomislio da bi se na ovakvom sastanku nesto drugo moglo desiti... znaju o kakvim se pickicama i politickim pigmejima radi.
Last edited by Chisum on 15/10/2020 16:43, edited 1 time in total.
User avatar
drug_profi
Posts: 50610
Joined: 16/07/2012 16:00

#52172 Re: SDA-All about

Post by drug_profi »

bunk wrote: 15/10/2020 12:13 Bosnje su kraljevi politike.
sda,sdp,sbb,ns,nip,asda,pda,nezavisni svih profila,sve parlamentarno i sve u 99% zivi od glasova Bosnjaka.
Programi su preslikani,nacin bavljenja politikom isto pogledi na Drzavu skoro svi isto zelimo.
Koliko tesko se dogovoriti.
Od ovolike razjedinjenosti korist imaju samo oni koji ne vole BiH.
Spas je u cenzusu,dici ga na nivou kantona i entiteta na 10% na nivou Drzave isto.
Ovo za opcinske barem na 5%.
Cisto da se svako kome se digne prestane misliti da je novi Bobby Kennedy ili Obama(onaj lik sto sam cesto pisao o njemu je kad mu je skolski odbor rekao da je smijenjen napisao post u stilu Mendele :lol: :lol: kao da je skola njegova ocevina i niko vise ne moze biti direktor a pogotovu ne zena,skolski obor je imenovao zenu na mjesto i evo skola radi kao sat)..
Znam ,pluralizam,znam sve mi je jasno,moramo kao najbrojniji narod davati primjer...ali evo dajemo primjer 30 godina niko nas ne sljivi ni 1%,nego ljudi furaju svoje ideje o destrukciji,podjeli,aparthejdu ukratko..
Al hajde,evo da vidimo okalne,da vidimpo Mostar kako ce proci pa cemo pricati.
Najbolje je jelde jedan narod, jedna partija, jedan vođa...
Ili da ti opet na njemackom napisem?
detroit-mercy
Posts: 16088
Joined: 07/04/2009 16:54
Location: povis jajca

#52173 Re: SDA-All about

Post by detroit-mercy »

palermo wrote: 15/10/2020 15:59
detroit-mercy wrote: 15/10/2020 14:50

samo podvuces da su svi isti
manje više....u globalu tačno
Onda da proglasimo sultanat, sultana i sultaniju vec imamo, dinastija je uspostavljena, koj kurac se koprcamo :mrgreen:
palermo
Posts: 22371
Joined: 23/07/2007 21:46
Location: BiH

#52174 Re: SDA-All about

Post by palermo »

detroit-mercy wrote: 15/10/2020 17:47
Onda da proglasimo sultanat, sultana i sultaniju vec imamo, dinastija je uspostavljena, koj kurac se koprcamo :mrgreen:
To si ti rekao ne ja, ono što sam ja rekao uopšte ne implicira ovu tvoju misao....

Pobogu, ono što sam ja rekao zaista nije teško za razumjeti
detroit-mercy
Posts: 16088
Joined: 07/04/2009 16:54
Location: povis jajca

#52175 Re: SDA-All about

Post by detroit-mercy »

palermo wrote: 15/10/2020 18:37
detroit-mercy wrote: 15/10/2020 17:47
Onda da proglasimo sultanat, sultana i sultaniju vec imamo, dinastija je uspostavljena, koj kurac se koprcamo :mrgreen:
To si ti rekao ne ja, ono što sam ja rekao uopšte ne implicira ovu tvoju misao....

Pobogu, ono što sam ja rekao zaista nije teško za razumjeti
Slusaj, to mi je nekako argument koji najcesce potezu SDA-ovci, sto opet navodi na zakljucak da nema potrebe da se ista dira jer inoako nema svrhe, svi su isti :mrgreen:.
Pa da barem ne trosimo dzabe vrijeme i novac na izbore, ovako ustolicis sultana a pare ionaku idu sultanu i porti, valjda bude sta i za raju :mrgreen: .
Post Reply