Sta vas najvise nervira kod vozaca

Automobili, pitanja, pomoć, savjeti...

Moderators: anex, _BataZiv_0809

tempuser
Posts: 17100
Joined: 08/04/2015 10:35

#30001 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by tempuser »

basicm wrote: 14/10/2020 22:30 Ne znam sta jos moram napisati :)
Znas li sta je cejf? Onaj iz pjesme B. Dugmeta :)
To je isto da meni smeta sto ti prdis u svom autu. Cejf :)
Ne znam šta moraš, ali sve nešto pišeš, vrti okolo-unaokolo, a ništa da napišeš.
Ćejf - gušt, merak, uživanje u stvarima koje voliš, meni ne smeta, ali ostaje misterija i fenomen koju još nisi objasnio, kako uživaš u nečemu što nit vidiš nit imaš koristi od toga???
Ja kad ga odvalim u autu, to je prije svega fiziološka potreba, ali jeste i pravi ćejf, ne moram se ustezati i puštati tihomire, nego ga odvalim punim, osjećam olakšanje, manje napetosti u stomaku, fizički se bolje osjećam - imam direktne koristi.
E kako sam ja tebi objasnio u ćemu ćejf kad prneš u autu, tako ti meni objasni u ćemu je ćejf kad upališ maglenke bez potrebe. :D
Last edited by tempuser on 14/10/2020 22:55, edited 2 times in total.
Naslovnica
Posts: 27897
Joined: 20/03/2013 15:38

#30002 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Naslovnica »

tempuser wrote: 14/10/2020 22:27
basicm wrote: 14/10/2020 22:22 @tempuser
Ja rekoh da ih upalim kad god mi je “cejf”. Ne branim se ja. Ja sam odgovorio na pitanje, razlog moze biti bilo koji, u svakom slucaju ne prelazim granicu u analiziranje namjera korisnika maglenki. Isto tako meni ne smetaju zatamnjena stakla, velike, male, ruzne felge, led rasvjeta tablica, velika, mala, slomljena ili nikakva antena...
Meni smetaju duga svjetla, rastelovana, zaboravljen ugasen zmigavac, sdi smrdljivi ispred mene, neispravnost siganlizacije itd. Znaci ono sto direktno utice na moju interakciju sa doticnim vozacem i vozilom.
Pa objasni u čemu je ćejf paliti maglenke koje nit vidiš kad su upaljene nit imaš koristi od toga što su upaljene?! Znači, pitanje nema veze sa tim da li mi smeta ili ne, samo da razrješiš misteriju maglenki bez potrebe budući si jedan od tih...
Ne znam kako mu se da gledati u tablu sa onom upaljenom lampicom za maglenke (koja nije bespotrebno tu da te obavijesti da su ti upaljene maglenke), isto kao što nije ni bespotrebna lampica za duga svjetla.
Za kratka svjetla nema nikakve lampice.
tempuser
Posts: 17100
Joined: 08/04/2015 10:35

#30003 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by tempuser »

Naslovnica wrote: 14/10/2020 22:45
tempuser wrote: 14/10/2020 22:27 Pa objasni u čemu je ćejf paliti maglenke koje nit vidiš kad su upaljene nit imaš koristi od toga što su upaljene?! Znači, pitanje nema veze sa tim da li mi smeta ili ne, samo da razrješiš misteriju maglenki bez potrebe budući si jedan od tih...
Ne znam kako mu se da gledati u tablu sa onom upaljenom lampicom za maglenke (koja nije bespotrebno tu da te obavijesti da su ti upaljene maglenke), isto kao što nije ni bespotrebna lampica za duga svjetla.
Za kratka svjetla nema nikakve lampice.
Vjeruj, ukini mu indikaciju i 99% po mraku neće skontati jesu li mu upaljene maglenke, a možda i po magli...
User avatar
Evolution_IV
Posts: 13263
Joined: 29/08/2020 22:58
Location: Tahiti

#30004 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Evolution_IV »

Naslovnica wrote: 14/10/2020 22:42 Na Pug 307 FL maglenke poprilično smetaju, da se ne lažemo.
U kombinaciji sa kratkim, još ako je kiša, Pug 307 mogu uočiti na kilometar.
Doduše, Pug 307 je mnogo zajebaniji s upaljenim maglenkama po vedrom danu, u podne.
Gaćice same spadaju.
:lol:
:lol:

najvece govno od maglenjaka..svaki ali svaki mi smeta sa upaljenim :-)

Image
User avatar
madner
Posts: 56761
Joined: 09/08/2004 16:35

#30005 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by madner »

Izgledam mocno :D
tempuser
Posts: 17100
Joined: 08/04/2015 10:35

#30006 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by tempuser »

Laplace wrote: 14/10/2020 22:35
tempuser wrote: 14/10/2020 22:27 Pa objasni u čemu je ćejf paliti maglenke koje nit vidiš kad su upaljene nit imaš koristi od toga što su upaljene?! Znači, pitanje nema veze sa tim da li mi smeta ili ne, samo da razrješiš misteriju maglenki bez potrebe budući si jedan od tih...
Jer mu puno pomažu upaljene maglenke po sunčanom danu bez traga magle.
Znam ja, odnosno znamo svi, u čemu je njegov ćejf i u ćemu mu pomažu maglenke kad nema magle, ali čekam da on to sam napiše, a on naravno izbjegava jer i on sam zna koliko su taj njegov ćejf i pomoć ofirni! :D
User avatar
hopi
Posts: 5699
Joined: 05/03/2009 23:03
Location: zemlja moja

#30007 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by hopi »

307 po meni ima baš loša kratka, barem što sam ja vozio, a nije da su bili zamaglili farovi ili da je nekih problema sa radom fara, ne znam je li kod svih tako šta je to, ali smiješno bilo 2 linije na podu.
User avatar
basicm
Posts: 10475
Joined: 16/01/2012 21:38

#30008 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by basicm »

A ova cornering svjetla, zasto su njih uveli? Neko kao ja medju inzinjerima? Budala pali maglenku a nema magle, a one se zovu maglenke jer iskljucivo i jedino po magli pomazu.
jelleMania
Posts: 858
Joined: 29/09/2020 09:18

#30009 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by jelleMania »

Meni je veca misterija sta vam smetaju upaljene maglenke po danu ...nidje veze ...nek pali ko sta hoce ...kakva glupa diskusija jbt.. u rangu sto ljudi farbaju felge u crno il sto vozis auto na 18 -ama kad mozes na 15 -ma i proces jeftinije za gume plus je auto udobnije .... hiljadu ljudi hiljadu cudi ... nek pali ko sta hoce dok ne ugrozava nikog ...a to sto tebi smeta takva glupost je za pshijatra i ozbiljnog razgovora ...
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 37289
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#30010 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by bitanga_sa_otesa »

palite li svjetlo u kuci po danu ? :D
Naslovnica
Posts: 27897
Joined: 20/03/2013 15:38

#30011 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Naslovnica »

jelleMania wrote: 15/10/2020 08:10 Meni je veca misterija sta vam smetaju upaljene maglenke po danu ...nidje veze ...nek pali ko sta hoce ...kakva glupa diskusija jbt.. u rangu sto ljudi farbaju felge u crno il sto vozis auto na 18 -ama kad mozes na 15 -ma i proces jeftinije za gume plus je auto udobnije .... hiljadu ljudi hiljadu cudi ... nek pali ko sta hoce dok ne ugrozava nikog ...a to sto tebi smeta takva glupost je za pshijatra i ozbiljnog razgovora ...
Zadnje maglenke kod većine automobila smetaju, ko kaže da nije tako - laže.
Na stranu debilizam paljenja prednjih maglenki kada za to apsolutno nema potrebe, koja je funkcija toga?
Za kratka se zna, zakonska obaveza, ali a maglenke bez magle u po bijela dana?! :?
jelleMania
Posts: 858
Joined: 29/09/2020 09:18

#30012 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by jelleMania »

Naslovnica wrote: 15/10/2020 08:13
jelleMania wrote: 15/10/2020 08:10 Meni je veca misterija sta vam smetaju upaljene maglenke po danu ...nidje veze ...nek pali ko sta hoce ...kakva glupa diskusija jbt.. u rangu sto ljudi farbaju felge u crno il sto vozis auto na 18 -ama kad mozes na 15 -ma i proces jeftinije za gume plus je auto udobnije .... hiljadu ljudi hiljadu cudi ... nek pali ko sta hoce dok ne ugrozava nikog ...a to sto tebi smeta takva glupost je za pshijatra i ozbiljnog razgovora ...
Zadnje maglenke kod većine automobila smetaju, ko kaže da nije tako - laže.
Na stranu debilizam paljenja prednjih maglenki kada za to apsolutno nema potrebe, koja je funkcija toga?
Za kratka se zna, zakonska obaveza, ali a maglenke bez magle u po bijela dana?! :?
Jel bitno koja je funkcija ...koja je funkcija kad lik stavi M opticu na Bmwa od 150 ks ... jel mora nesto imat funkciju....mozda taj sto pali misli da mu je auto lijepse tako ...mozda stedi kratka svjetila ... mozda 1000 zasto 1000 zato ... al da me to nervnira nidje veze ...ja bi najradnije da se nikakva ne pale po danu u gradu ...za otvoreni put ok ..
tempuser
Posts: 17100
Joined: 08/04/2015 10:35

#30013 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by tempuser »

basicm wrote: 15/10/2020 01:25 A ova cornering svjetla, zasto su njih uveli? Neko kao ja medju inzinjerima? Budala pali maglenku a nema magle, a one se zovu maglenke jer iskljucivo i jedino po magli pomazu.
Vidim ne odgovaraš koji ti je ćejf!
Znaš ti dobro zašto ne smiješ da odgovoriš! :D
Naslovnica
Posts: 27897
Joined: 20/03/2013 15:38

#30014 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Naslovnica »

jelleMania wrote: 15/10/2020 08:19
Naslovnica wrote: 15/10/2020 08:13
jelleMania wrote: 15/10/2020 08:10 Meni je veca misterija sta vam smetaju upaljene maglenke po danu ...nidje veze ...nek pali ko sta hoce ...kakva glupa diskusija jbt.. u rangu sto ljudi farbaju felge u crno il sto vozis auto na 18 -ama kad mozes na 15 -ma i proces jeftinije za gume plus je auto udobnije .... hiljadu ljudi hiljadu cudi ... nek pali ko sta hoce dok ne ugrozava nikog ...a to sto tebi smeta takva glupost je za pshijatra i ozbiljnog razgovora ...
Zadnje maglenke kod većine automobila smetaju, ko kaže da nije tako - laže.
Na stranu debilizam paljenja prednjih maglenki kada za to apsolutno nema potrebe, koja je funkcija toga?
Za kratka se zna, zakonska obaveza, ali a maglenke bez magle u po bijela dana?! :?
Jel bitno koja je funkcija ...koja je funkcija kad lik stavi M opticu na Bmwa od 150 ks ... jel mora nesto imat funkciju....mozda taj sto pali misli da mu je auto lijepse tako ...mozda stedi kratka svjetila ... mozda 1000 zasto 1000 zato ... al da me to nervnira nidje veze ...ja bi najradnije da se nikakva ne pale po danu u gradu ...za otvoreni put ok ..
BItno je ba, kako nije bitno.
Smetaju li ti upaljene zadnje maglenke? 8-)
tempuser
Posts: 17100
Joined: 08/04/2015 10:35

#30015 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by tempuser »

jelleMania wrote: 15/10/2020 08:10 Meni je veca misterija sta vam smetaju upaljene maglenke po danu ...nidje veze ...nek pali ko sta hoce ...kakva glupa diskusija jbt.. u rangu sto ljudi farbaju felge u crno il sto vozis auto na 18 -ama kad mozes na 15 -ma i proces jeftinije za gume plus je auto udobnije .... hiljadu ljudi hiljadu cudi ... nek pali ko sta hoce dok ne ugrozava nikog ...a to sto tebi smeta takva glupost je za pshijatra i ozbiljnog razgovora ...
Čitaj pažljivo... Nema misterije, meni ne smeta, samo me inreresuje kakva je svrha paljenih maglenki kad od njih nema koristi? Meni je to isto kao paliti brisače bez kiše ili grijač zadnjeg stakla mez kondenza.
Porediš neuporedivo, od felgi, kakve god da su, imaš neku "korist", auto ti je ljepši ili ružniji, staneš pored pa se diviš, pa ti kažu dobre ti felge a tebi drago, šta imas od maglenki kad nema magle?
Jbga, nije lako priznati da je nešto ofirno!
Last edited by tempuser on 15/10/2020 08:46, edited 2 times in total.
tempuser
Posts: 17100
Joined: 08/04/2015 10:35

#30016 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by tempuser »

jelleMania wrote: 15/10/2020 08:19 Jel bitno koja je funkcija ...koja je funkcija kad lik stavi M opticu na Bmwa od 150 ks ... jel mora nesto imat funkciju....mozda taj sto pali misli da mu je auto lijepse tako ...mozda stedi kratka svjetila ... mozda 1000 zasto 1000 zato ... al da me to nervnira nidje veze ...ja bi najradnije da se nikakva ne pale po danu u gradu ...za otvoreni put ok ..
Ajd reci da nisi ozbiljan???? :-) :lol: :lol:
Jel problem odgovoriti šta je bar jedno oih tih 1000 zašto?
Šta je problem napisati da to radiš jer misliš da ti auto izgleda za*ebanije, a ne pričati šuplju priču?
I meni dnevna soba izgleda zajebanije kad upalim luster radi! :D
jelleMania
Posts: 858
Joined: 29/09/2020 09:18

#30017 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by jelleMania »

tempuser wrote: 15/10/2020 08:37
jelleMania wrote: 15/10/2020 08:10 Meni je veca misterija sta vam smetaju upaljene maglenke po danu ...nidje veze ...nek pali ko sta hoce ...kakva glupa diskusija jbt.. u rangu sto ljudi farbaju felge u crno il sto vozis auto na 18 -ama kad mozes na 15 -ma i proces jeftinije za gume plus je auto udobnije .... hiljadu ljudi hiljadu cudi ... nek pali ko sta hoce dok ne ugrozava nikog ...a to sto tebi smeta takva glupost je za pshijatra i ozbiljnog razgovora ...
Čitaj pažljivo... Nema misterije, meni ne smeta, samo me inreresuje kakva je svrha paljenih maglenki kad od njih nema koristi? Meni je to isto kao paliti brisače bez kiše ili grijać zadnjeg stakla mez kondenza.
Porediš neuporedivo, od felgi, kakve god da su imaš neku "korist", auto ti je ljepši ili ružniji, staneš pored pa se diviš, pa ti kažu dobre ti felge a tebi drago, šta imas od maglenki kad nema magle?
Jbga, nije lako priznati da si papak!
Citaj ti pazljivo ...nije isto to sto ti spominjes s ovim ...bar prednjim maglenkama ...jer se mora imat upaljena svijetla naprijed - MORA ... e sad posto se mora neko pali led , neko kratka , a neko maglenke jel misli da su kuL itd ...jbt valjda nisi toliko glup da to ne mozes svatit ... niko ih ne pali bezveze, jer mora nesto naprijed da gori , a da nisu duga ...si svatio sad ... nea veze s svrhom jbt ... da je dozvoljeno da se nista ne pali onda ni maglenke ne bi niko palio logicno ...on svrhu trazi u paljenu maglenki svasta ...bas imas vremena se zamarat budalestinama
Naslovnica
Posts: 27897
Joined: 20/03/2013 15:38

#30018 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Naslovnica »

jelleMania wrote: 15/10/2020 08:47
tempuser wrote: 15/10/2020 08:37
jelleMania wrote: 15/10/2020 08:10 Meni je veca misterija sta vam smetaju upaljene maglenke po danu ...nidje veze ...nek pali ko sta hoce ...kakva glupa diskusija jbt.. u rangu sto ljudi farbaju felge u crno il sto vozis auto na 18 -ama kad mozes na 15 -ma i proces jeftinije za gume plus je auto udobnije .... hiljadu ljudi hiljadu cudi ... nek pali ko sta hoce dok ne ugrozava nikog ...a to sto tebi smeta takva glupost je za pshijatra i ozbiljnog razgovora ...
Čitaj pažljivo... Nema misterije, meni ne smeta, samo me inreresuje kakva je svrha paljenih maglenki kad od njih nema koristi? Meni je to isto kao paliti brisače bez kiše ili grijać zadnjeg stakla mez kondenza.
Porediš neuporedivo, od felgi, kakve god da su imaš neku "korist", auto ti je ljepši ili ružniji, staneš pored pa se diviš, pa ti kažu dobre ti felge a tebi drago, šta imas od maglenki kad nema magle?
Jbga, nije lako priznati da si papak!
Citaj ti pazljivo ...nije isto to sto ti spominjes s ovim ...bar prednjim maglenkama ...jer se mora imat upaljena svijetla naprijed - MORA ... e sad posto se mora neko pali led , neko kratka , a neko maglenke jel misli da su kuL itd ...jbt valjda nisi toliko glup da to ne mozes svatit ... niko ih ne pali bezveze, jer mora nesto naprijed da gori , a da nisu duga ...si svatio sad ... nea veze s svrhom jbt ... da je dozvoljeno da se nista ne pali onda ni maglenke ne bi niko palio logicno ...on svrhu trazi u paljenu maglenki svasta ...
Kada već spominjemo ko je glup...
Zakonski, naprijed moraš imati upaljena ili dnevna svjetla ili kratka svjetla.
Maglenke ne mijenjaju DL ili kratka.
Prednje maglenke bi trebalo koristiti kao pomoć pri gustoj magli.
jelleMania
Posts: 858
Joined: 29/09/2020 09:18

#30019 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by jelleMania »

Vidis da mjenjaju kod 80 % ljudi koji nemaju dnevna svjetla i nisam jos vidio da je policija nekog kaznila zbog toga ....al haj to je nebitno ... bitno je da ti trazis odgovor na isto pitanje , a znas i sam sto koriste ti isti maglenke po danu ... svrha im je da zamjene dnevna il kratka svjetla ...
kakaljin
Posts: 11647
Joined: 14/03/2008 12:30
Location: Sarajevo
Contact:

#30020 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by kakaljin »

Problem je ako su upaljene samo maglenke bez glavnih svjetala, sto je velika nebuloza i kaznjivo je zakonom jer nisu ulajene svjetla koja su obavzna.

Meni ne smeta kada su pored glavnih svjetala upaljene i maglenke, ali mi smeta ovo iznad kada upale samo maglenke.

A najvise mi smete sto pale zadnju maglenku koja se pali samo kada je bas velika magla.
tempuser
Posts: 17100
Joined: 08/04/2015 10:35

#30021 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by tempuser »

jelleMania wrote: 15/10/2020 08:47
tempuser wrote: 15/10/2020 08:37
jelleMania wrote: 15/10/2020 08:10 Meni je veca misterija sta vam smetaju upaljene maglenke po danu ...nidje veze ...nek pali ko sta hoce ...kakva glupa diskusija jbt.. u rangu sto ljudi farbaju felge u crno il sto vozis auto na 18 -ama kad mozes na 15 -ma i proces jeftinije za gume plus je auto udobnije .... hiljadu ljudi hiljadu cudi ... nek pali ko sta hoce dok ne ugrozava nikog ...a to sto tebi smeta takva glupost je za pshijatra i ozbiljnog razgovora ...
Čitaj pažljivo... Nema misterije, meni ne smeta, samo me inreresuje kakva je svrha paljenih maglenki kad od njih nema koristi? Meni je to isto kao paliti brisače bez kiše ili grijać zadnjeg stakla mez kondenza.
Porediš neuporedivo, od felgi, kakve god da su imaš neku "korist", auto ti je ljepši ili ružniji, staneš pored pa se diviš, pa ti kažu dobre ti felge a tebi drago, šta imas od maglenki kad nema magle?
Jbga, nije lako priznati da si papak!
Citaj ti pazljivo ...nije isto to sto ti spominjes s ovim ...bar prednjim maglenkama ...jer se mora imat upaljena svijetla naprijed - MORA ... e sad posto se mora neko pali led , neko kratka , a neko maglenke jel misli da su kuL itd ...jbt valjda nisi toliko glup da to ne mozes svatit ... niko ih ne pali bezveze, jer mora nesto naprijed da gori , a da nisu duga ...si svatio sad ... nea veze s svrhom jbt ... da je dozvoljeno da se nista ne pali onda ni maglenke ne bi niko palio logicno ...on svrhu trazi u paljenu maglenki svasta ...bas imas vremena se zamarat budalestinama
I dalje ne odgovaraš, navedi bar jedan od 1000 razloga da pališ maglenke kad od njih nemaš nikakve koristi?!?! Ako ih pališ postoji razlog, koji je to razlog? Pitao bih te isto da vidim da nosiš otvoren kišobran da ne pada kiša!
Ne mogu sVatiti :lol: jer je zakon jasan, ili oborena ili dnevna svjetle, nema tu slobode izbora, nema "nešto mora da gori" pa neko LED, neko maglenke. Bogati imaš li ti vozačku uopšte?
Ako misliš da ti auto izgleda kul sa upaljenim maglenkama šta je problem da napišeš to?
Eto dokon pa imam vremena da se bavim budaleštinama, sVataš li... :D
Naslovnica
Posts: 27897
Joined: 20/03/2013 15:38

#30022 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Naslovnica »

jelleMania wrote: 15/10/2020 08:56 Vidis da mjenjaju kod 80 % ljudi koji nemaju dnevna svjetla i nisam jos vidio da je policija nekog kaznila zbog toga ....al haj to je nebitno ... bitno je da ti trazis odgovor na isto pitanje , a znas i sam sto koriste ti isti maglenke po danu ... svrha im je da zamjene dnevna il kratka svjetla ...
Nije tačno.
Ja nemam DL i 95% automobila nema DL, ali koriste kratka svjetla, kako je zakon i propisao.
Maglenke nisu zamjena za DL ili kratka svjetla i tu sva polemika treba da prestane.
jelleMania
Posts: 858
Joined: 29/09/2020 09:18

#30023 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by jelleMania »

Naslovnica wrote: 15/10/2020 09:16
jelleMania wrote: 15/10/2020 08:56 Vidis da mjenjaju kod 80 % ljudi koji nemaju dnevna svjetla i nisam jos vidio da je policija nekog kaznila zbog toga ....al haj to je nebitno ... bitno je da ti trazis odgovor na isto pitanje , a znas i sam sto koriste ti isti maglenke po danu ... svrha im je da zamjene dnevna il kratka svjetla ...
Nije tačno.
Ja nemam DL i 95% automobila nema DL, ali koriste kratka svjetla, kako je zakon i propisao.
Maglenke nisu zamjena za DL ili kratka svjetla i tu sva polemika treba da prestane.
Hahahahahahah ....dobro sefe .... ti se onda i dalje pitaj sto ljudi koriste prednje maglenke po danu ... al nemoj na forumu jel polemika prestaje :D
User avatar
basicm
Posts: 10475
Joined: 16/01/2012 21:38

#30024 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by basicm »

tempuser wrote: 15/10/2020 08:29
basicm wrote: 15/10/2020 01:25 A ova cornering svjetla, zasto su njih uveli? Neko kao ja medju inzinjerima? Budala pali maglenku a nema magle, a one se zovu maglenke jer iskljucivo i jedino po magli pomazu.
Vidim ne odgovaraš koji ti je ćejf!
Znaš ti dobro zašto ne smiješ da odgovoriš! :D
Ne mogu ja dalje, to je to. Ja sam napisao imam cejf, a ti slobodno izaberi razlog zbog kojeg to radim.
Da, i kratka nam gore po danju, ali to je ok jer je drzava rekla. Cak smatrate to korisnim.
Maglenke kao da su ratni zlocinac, kompleks stvaraju.
tempuser
Posts: 17100
Joined: 08/04/2015 10:35

#30025 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by tempuser »

jelleMania wrote: 15/10/2020 08:56 Vidis da mjenjaju kod 80 % ljudi koji nemaju dnevna svjetla i nisam jos vidio da je policija nekog kaznila zbog toga ....al haj to je nebitno ... bitno je da ti trazis odgovor na isto pitanje , a znas i sam sto koriste ti isti maglenke po danu ... svrha im je da zamjene dnevna il kratka svjetla ...
Ako nemaš dnevna svjetla moraš voziti sa oborenim svjetlima, sVataš?
Ja se iskreno nadam da si pubertetlija koji još nije dobacio do vozačke...
Post Reply