FIFA 21

Hardware, software, mobiteli, programiranje, internet...

Moderator: Benq

Post Reply
User avatar
febo_acm
Posts: 10234
Joined: 10/02/2009 17:00
Location: SARAJEVO

#101 Re: FIFA 21

Post by febo_acm »

Izgurah nekako u 2 div sa ekipicom oko 600k.

Image

Image
vernes81
Posts: 1581
Joined: 25/04/2011 23:04

#102 Re: FIFA 21

Post by vernes81 »

MensurM wrote: 13/10/2020 20:08 @vernes81 subota

A na svom akauntu dam drugu da odigra draft. Izgubi finale i...

Image
Hahaha da je pobjedio mozda bi bio i r9.
Rodzer Mur
Posts: 322
Joined: 27/08/2018 18:28

#103 Re: FIFA 21

Post by Rodzer Mur »

Imam osjecaj da kasnim jedno mjesec za vecinom ljudi, ove godine svi ili su ulozili solidne cifre u fifa poene ili ih usere pa dobijaju kartice od 300k+ :roll: nekad i sve to zajedno :mrgreen:

Odradio sve advanced sbc, MM, dnevne sbcove, odradio objective za 100 finesse i 500 golova i asistencija (peglao se tri sata da zabijam po 50 golova protiv AI :-) ) to je 2 100k packa i jedan 50k, do sada od svega ukupno bukvalno jedan walkout imao i to 86 rated De Geu...

Sto je najgore mrsko mi i trejdati, imam ekipu od 330k i jos 500k za trejdanje, ali nemam volje da trejdam, protiv koga god igram imaju vec ekipe od preko milion :lol: vjerovatno svi u div 2-1 igraju vec od early accessa
Rodzer Mur
Posts: 322
Joined: 27/08/2018 18:28

#104 Re: FIFA 21

Post by Rodzer Mur »

Sad gledam moj pocetak sa fifa 20, 7 dana nakon pocetka imao tim od 200k, ne znam koliko sam coina imao pored toga, ali se cinilo da sam bare bare sa vecinom protiv kojih igram... ovdje za 5 dana imam 330k tim i 500k pored toga, a djeluje mi kao da bas kasnim... moguce jer sam tamo pocinjao iz divizije 3 a ovdje 2

Cudna fifa, ovi iz EA bas iz krajnosti u krajnost

Prosle godine svaki sut u blizi ugao ulazio, sad svaki sut u dalji ugao je gol
Proslu fifu sudijsko vrijeme znalo trajati po 10 minuta, sad mi u tri tekme prekine utakmicu kad sam 1v1 sa golmanom :-)
Fifa 20 kupovale se samo kartice sa 5* WF, niko nije ni gledao one sa 3* WF, sad igraci sutaju s obje noge manje-vise isto
Ranije ti napadace stizali odbrambeni bez obzira na brzinu i ocjene, sad te Mbappe na centru uhvati na kontru, ne mozes ga stici u 40m
Primio bukvalno 4-5 golova u fifa 20 glavom za preko 1000 meceva, sad mi vec ljudi 3-4 gola iz kornera dali i to nabace na 16m, VVD ima jaci sut glavom nego moj Hazard nogom :mrgreen: a prebacivanje igraca hvala bogu ne radi kako treba, pa iako izaberem pravog i markiram, samo mi prebaci na drugog
Tackling je komican, moras imati Varanea, Ramosa, VVDa da bi zadrzao loptu, ako imas ove smijesne CBove lopte se stalno vracaju napadacima...

Ali i dalje je bolje nego fifa 20, bar za sada, mada to ne znaci previse :mrgreen:
pepermint31
Posts: 346
Joined: 07/03/2012 18:39

#105 Re: FIFA 21

Post by pepermint31 »

https://www.metacritic.com/game/playsta ... er-reviews

Dosta igrača Fife je odlučilo na Metacritic user reviews ispoljiti frustracije. U potpunosti se slažem, ovo je već par godina postao ping pong te nema veze sa fudbalski igrom. Mislim da mi je ovo zadnja FIFA koju sam preorder. Ostale cu kupiti kad joj cijena opadne na najnižu moguću.
djama
Posts: 1796
Joined: 19/07/2013 20:52

#106 Re: FIFA 21

Post by djama »

Rodzer Mur wrote: 14/10/2020 01:28 Imam osjecaj da kasnim jedno mjesec za vecinom ljudi, ove godine svi ili su ulozili solidne cifre u fifa poene ili ih usere pa dobijaju kartice od 300k+ :roll: nekad i sve to zajedno :mrgreen:

Odradio sve advanced sbc, MM, dnevne sbcove, odradio objective za 100 finesse i 500 golova i asistencija (peglao se tri sata da zabijam po 50 golova protiv AI :-) ) to je 2 100k packa i jedan 50k, do sada od svega ukupno bukvalno jedan walkout imao i to 86 rated De Geu...

Sto je najgore mrsko mi i trejdati, imam ekipu od 330k i jos 500k za trejdanje, ali nemam volje da trejdam, protiv koga god igram imaju vec ekipe od preko milion :lol: vjerovatno svi u div 2-1 igraju vec od early accessa
ma ti si jos dobar i zalis se
ja imam ekipu 240 k i jos 60 k coinsa i u div 3 se borim kod lav
dolaze ekipe sve preko miliona i neke uspijem da dobijem

jucer kupio alabu i klostermana a prije toga imao lucas hernandez i konate
odigrao sinoc 3 tekme i sve tri dobio
znaci nebo i zemlja razlika u odbrambenim igracima, sto se tice napada imam halanda i lik je totalno nepredvidljiv
sutevi u blizi ugao vise sam puta profulio cijelu go sa njim nego sto sam dao
generalno koliko losu ekipu za svoju diviziju imam ja sam prezadovoljan kad vidim kakvih ekipa ljudi imaju vec po izlasku igre
Rodzer Mur
Posts: 322
Joined: 27/08/2018 18:28

#107 Re: FIFA 21

Post by Rodzer Mur »

Moras malo kukati u nadi da ces dobiti nesto :lol:

Ulozim 30k u upgrade packove i dobijem Wijnalduma, sad ne'am pojma koga dovesti... igraci iz Premier lige imaju smijesne cijene, Ake 79 rated 40k :lol: da su Talisca i Paulinho iz Premier lige bili bi po 50k, ovako po 2000...

Kupio Depaya, sad nemam pojma da li ga igrati kao drugog napadaca ili sta raditi, ostaje mi jos Promes kao jedina opcija, fali mi LCM za 41212(2) koji moze biti i CAM u 4231, mislio Firmina, ali i on preskup za to... ovaj Portu nije los, ali trebao bih boljeg CAMa, problem je sto su RW kartice ove godine bas tanke

Necu da se uvaljujem u ove 79-82 rated sto ce propasti vec nakon prve WL

Image

Nema trenera iz Holandije na marketu, moram snajpati :-)

@djama nista blizi ugao ove godine osim ako ne nabavis neku masinu sto ne fula, samo sutaj svaku u kaznenom iz trka u dalji ugao i to je to, meni manje-vise svaki sut ulazi tako
MensurM
Posts: 4153
Joined: 04/10/2015 00:19

#108 Re: FIFA 21

Post by MensurM »

Triput bio svjetski viceprvak. Baš sam ga zgazio, izvinjavao mi se na posljednjem golu. A u ekipi Pele, Zidane, Blanc, Ronaldo, Neymar, Mbappe, Dijk, Lahm :-)

Image
Rodzer Mur
Posts: 322
Joined: 27/08/2018 18:28

#109 Re: FIFA 21

Post by Rodzer Mur »

Al' je lik napucao opis na twitteru, ja mislio tekz u najmanju ruku, provjerim wiki stranicu, kvalifikovao se na bukvalno jedan turnir u zadnje 3 godine :lol:

Mozda bio viceprvak kad je krasi bio pro igrac, igrali turnire sa 6 ucesnika :mrgreen:

Samo ih maltretiraj :thumbup: "pro" igraci :mrgreen:

Ako igras na onom accu sto si postavio sliku ovdje, onda se mojne zaliti, ekipe su vam tu negdje, manja je razlika izmedju njegove i tvoje, nego izmedju tvoje i bilo koje druge prosjecne trenutno :razz:
User avatar
hopi
Posts: 5685
Joined: 05/03/2009 23:03
Location: zemlja moja

#110 Re: FIFA 21

Post by hopi »

ma ne ide online opet, ne reaguje kontroler kada uđem ništa. I dalje u sb utakmicama ok. Možda bi online mogao igrati na tastaturi ali nemam želju za time, niti mi se kupuje novi kontroler kada je ovaj xbox ispravan.
Probati ću sa suportom njihovim mada nemam nadu da će pomoći, eventualno čekati do apdejta igre :-?
MensurM
Posts: 4153
Joined: 04/10/2015 00:19

#111 Re: FIFA 21

Post by MensurM »

Rodzer Mur wrote: 14/10/2020 15:15 Al' je lik napucao opis na twitteru, ja mislio tekz u najmanju ruku, provjerim wiki stranicu, kvalifikovao se na bukvalno jedan turnir u zadnje 3 godine :lol:

Mozda bio viceprvak kad je krasi bio pro igrac, igrali turnire sa 6 ucesnika :mrgreen:

Samo ih maltretiraj :thumbup: "pro" igraci :mrgreen:

Ako igras na onom accu sto si postavio sliku ovdje, onda se mojne zaliti, ekipe su vam tu negdje, manja je razlika izmedju njegove i tvoje, nego izmedju tvoje i bilo koje druge prosjecne trenutno :razz:
Jesi ti sigurno pravog gledao?

https://liquipedia.net/fifa/TimoX

U Wolfburgu je i Auba bio. Nije ovo da dobiješ dres i igraš tek tako. Ozbiljni su turniri i vidim da je ružio najbolje na svijetu.

Ma ja, finala s Aubom igra. Pro je pravi.

https://m.youtube.com/watch?v=jWjeDTkMqIw

https://m.youtube.com/watch?v=apiZ2sPQJWA
Rodzer Mur
Posts: 322
Joined: 27/08/2018 18:28

#112 Re: FIFA 21

Post by Rodzer Mur »

Ja sam pratio zadnjih par godina samo ove vece turnire (zbog dropova na twitchu :lol: ) i nisam ga nikad vidio tamo, a ovo sto mi je izbacilo bio samo jedan veci turnir gdje je zavrsio u top 16, al' maloprije na mobitelu samo povrsno bacio pogled, nije bilo statistike za fifu 17, nista solidan onda :thumbup:

Meni je prvi ultimate team u fifi 18, pa ne znam nista od ranije, sutao pes 20 godina :mrgreen:
djama
Posts: 1796
Joined: 19/07/2013 20:52

#113 Re: FIFA 21

Post by djama »

jao nagrade katastrofa ziva, najbolja karta weghorst...
bolje da sam uzeo 47k mogao sam sastaviti witsela hladno
Zux
Posts: 906
Joined: 30/03/2005 22:03

#114 Re: FIFA 21

Post by Zux »

Dobih Varanea u nagradama :izet:

Šta se dešava sa upload slike na forum, nikako da ubodem kako treba, OK kliknem na IMG kopiram link, ali ne prikaže kako treba?

Zasad mi se ovo čini boljim of FIFA 20, div 5, ali s obzirom da mi je Bundesliga tim od oko 130 k to je taman.
User avatar
TinNBANFL
Posts: 531
Joined: 29/12/2012 23:51

#115 Re: FIFA 21

Post by TinNBANFL »

evo vec prvi update na PC-u ja jos nisam stigao utakmice odigrat bice veselo ako uspijem skupit poena za WL a trebao bi jer cu vjerovatno dobit DIV 3 poslije placement
User avatar
forum_selektor
Posts: 593
Joined: 15/11/2009 14:27
Location: Villa Ravijojla

#116 Re: FIFA 21

Post by forum_selektor »

Ode i mladi Kante za pristojnu sumu :D

Image
MensurM
Posts: 4153
Joined: 04/10/2015 00:19

#117 Re: FIFA 21

Post by MensurM »

Spremni smo

Image
djama
Posts: 1796
Joined: 19/07/2013 20:52

#118 Re: FIFA 21

Post by djama »

ja cu s ovim pa sta Bog da, samo cu jos danas - sutra vjerovatno uzeti Goretzku umjesto Laimera i to je to

Image
Rodzer Mur
Posts: 322
Joined: 27/08/2018 18:28

#119 Re: FIFA 21

Post by Rodzer Mur »

Kad izadje ovako neki dnevni sbc kao MM moze se lako zaraditi tako sto snajpate gold common kartice za 350-450 i prodajete po 700-900, ja sam danas to odradio prije nego sto je izbacen MM, a evo i sad se moze zaraditi, uduplao ulozeno, dobar oko 100k u 30 minuta posla... sto se ne proda, samo ponovo na prodaju staviti... najbolje traziti odbranu i krila

Isto tako na futbinu pogledati sbc solutions, pa traziti kartice kojim cijena nije prepravljena, dosta silver kartica i dalje pise da su po 300-400, a u igri po 2000... snajpao i njih malo, ali me strah preprodavati silver kartice jer su prethodnih godina najvise banovali oko toga, a najlakse se moze obrnuti za dobar profit :roll:
User avatar
hopi
Posts: 5685
Joined: 05/03/2009 23:03
Location: zemlja moja

#120 Re: FIFA 21

Post by hopi »

čuj, nisam znao da su banovali zbog prodaje silver kartica?

nego fala ..... na današnjem apdetju igre, izgleda da su popravili ovo sranje što me mučilo, ušao u rivals i gle čuda kontroler radi.
Novi bug je kada pokušam staviti igrača na transfer market je da mi buy now mogu staviti samo na 0 coinsa ili na maximum-10 000 coinsa, ali eto valjda će se i to riješti ali barem mogu igrati.
User avatar
hopi
Posts: 5685
Joined: 05/03/2009 23:03
Location: zemlja moja

#121 Re: FIFA 21

Post by hopi »

prerano sam se radovao, 2 utakmice ok odigrao radi, 2 opet po starom ne radi
vidjeću još malo ali nemam živaca za ovo bojim se, sutra još neke tutoriale na you tube za neke programe što pomažu kod ovoga, ako i to ne uspije ćao

market i dalje neće, ni prodaja ni kupovina
Zux
Posts: 906
Joined: 30/03/2005 22:03

#122 Re: FIFA 21

Post by Zux »

Image

Nakon Varanea u rivals nagradama, izvučem Mbappea u nekoj smiješnoj nagradi, tipa 50 golova u rivals two rare players pack :-)

Koliko je samo sreća bitna u ovoj igri. Mbappe je strahota, fucking cheat. A ovaj Laimer je nerealno dobar, posebno za cijenu njegovu
Rodzer Mur
Posts: 322
Joined: 27/08/2018 18:28

#123 Re: FIFA 21

Post by Rodzer Mur »

Ma ja ba, laganini, svi Mbappea, Neymara itd dobijaju, a ja lagano markica po markica :mrgreen: valjda upali kukanje


Image

Ekipica je spremna, bez prevelikih ambicija, dosta za gold 1, ne ciljamo previsoko za prvu WL, ako mi dosadi stanem na gold 3 ili ako me pocnu maltretirati sa ekipama od 2m+ :mrgreen:

Ovaj Wijnaldum mi je pegla za sklopiti ekipu, kako god okrenem on nije na 10 chem... htio Mertensa i Nainggolana dodati, nema sanse...

Imam Zakariu i Hernandeza untradeable, ne mogu ni njih uklopiti nikako


Sreca da sam prodao ono od ranije, sve se cijene prepolovile ovim low rated karticama, zato i necu da se uvaljujem na startu previse, dok malo naucim kako se market ponasa nakon WL i tokom sedmice...

Sutra novi promo sa OTW karticama, u nedjelju rasprodaja nakon WL i squad battles nagrade, moglo bi dosta stvari bas pasti u ovom srednjem rangu 100-300k, ove sitne od 5-50k ce nastaviti da tonu, dok bi ove kvalitetnije trebale ici prema gore...
djama
Posts: 1796
Joined: 19/07/2013 20:52

#124 Re: FIFA 21

Post by djama »

sinoc odradim marquee matchups i izvucem havertza i ben yeddera
havertza mi nije problem uklopiti ali ben yedder nema sanse, a dobro mi doslo da ga uklopim i prodam haalanda
i coinse iskoristim za upgrade na drugom mjestu
Zux
Posts: 906
Joined: 30/03/2005 22:03

#125 Re: FIFA 21

Post by Zux »

Ping je dobar 18-20. Što je puno bolje nego na prošloj fifi.
Post Reply