Sebija All about

Post Reply
User avatar
Cherry-Cherry
Posts: 6772
Joined: 20/02/2013 14:14

#9326 Re: Sebija All about

Post by Cherry-Cherry »

Kraljica trotoara
User avatar
victom
Posts: 4062
Joined: 04/04/2012 17:15

#9327 Re: Sebija All about

Post by victom »

pošto je ovaj auto nov ?
Last edited by victom on 01/03/2021 02:18, edited 2 times in total.
User avatar
ultima_palabra
Posts: 55690
Joined: 15/12/2008 16:53

#9328 Re: Sebija All about

Post by ultima_palabra »

Cherry-Cherry wrote: 29/09/2020 05:03 Kraljica trotoara
:lol: :lol: :lol:
baglama
Posts: 987
Joined: 13/11/2010 16:09

#9329 Re: Sebija All about

Post by baglama »

Dozer wrote: 28/09/2020 23:55 Lepo...Obnovila je vozni park...
S novog RAVa4 s komplenom opremom je nakon godinu dana presla na Merca GLK, a ni on nije potrajao predugo i sad je ovaj. Ima se, moze se, jbg...
Najzalosnije je sto ni ona ni muzic joj nemaju ni jedan jedini dan radnog staza "zaradjen" mimo nekog budzeta...jal drzavnog, jal entitetskog, jal kantonalnog, sto ce reci - sve to uredno mi placamo.

Glup je ovaj narod, i to je tako...
Pa jebiga morala je,jer RAV4asocira na RAVAKU
User avatar
Control panel
Posts: 5911
Joined: 10/04/2008 12:12
Location: Sarajevo

#9330 Re: Sebija All about

Post by Control panel »

victom wrote: 29/09/2020 05:16 pošto je ovaj auto nov ?
Cca +200.000 KM, obicni.
Kod kramara polovan 140.000 KM. Jbg ona se hadzija, nosi garderobe i nakota na sebi 15-20.000 KM, auta mijenja ko carape, a nas bakir tesko zivi sa jedva 8.000 KM za pola godine.
promaha
Posts: 601
Joined: 04/01/2011 21:11

#9331 Re: Sebija All about

Post by promaha »

e jbg ne mogu ih smislit al ne treba tako srati ..

ovo je glc coupe tako da nov bi trebao biti cca 100-120k ne više ..

200k i više je GLS
User avatar
oldtajmer
Posts: 5057
Joined: 13/04/2013 09:43
Location: Royston Vasey

#9332 Re: Sebija All about

Post by oldtajmer »

kritikos wrote: 29/09/2020 00:42 Tačno provociraju da nekom film pukne i počne silom probleme rješavati. Mnogim su se zamjerili, što bahaćenjem, što liječenjem, a posebno koronom gdje tek dolaze posljedice neimaštine i nezaposlenosti. Vrlo brzo bi mogle padati mrtve glave, a anarhija je sve bliže i bliže a onda neka nam je Bog na pomoći kad krene divljanje koje će biti nekontrolisano.
komsija (borac od prvog dana) ima duze vec problem sa mrenom, intenzivno zadnju godinu jer skoro nista ne vidi, ganja operaciju od pocetka godine i onda uleti korona koja sve takve operacije stavi na cekanje, prije nekih mjesec dana mu iz kcusa jave da napokon imaju termin za njega I da povadi sve papire koji mu trebaju, covjek place od srece, zavrsio sve papire jos samo pred operaciju da uradi test na koronu I da se rijesi muke, kad ponovno zovu iz kcusa I javljaju mu da na odljenju nema glavne sestre I sve se operacije odgadjaju do daljnjeg,

nece biti anarhije niti bilo kakvih belaja, ljudi su kao nikada prije ubijeni u mozak, zabavili se svojim jadom, umiru u tisini
elk
Posts: 2806
Joined: 14/08/2006 12:03

#9333 Re: Sebija All about

Post by elk »

Kakva ba anarhija :? Nas je domet ponizno se uslikati pored mecke i metnuti na fejs. Nesto odvazniji ce je morebit i " naruziti" u komentaru. I to bi bilo to.
User avatar
Dozer
Posts: 28404
Joined: 19/09/2008 10:14
Location: Zemlja maloumne ENV matrice...

#9334 Re: Sebija All about

Post by Dozer »

promaha wrote: 29/09/2020 08:57 e jbg ne mogu ih smislit al ne treba tako srati ..

ovo je glc coupe tako da nov bi trebao biti cca 100-120k ne više ..

200k i više je GLS
Ja, i...?
User avatar
jazzer
Posts: 7216
Joined: 20/12/2004 14:44

#9335 Re: Sebija All about

Post by jazzer »

promaha wrote: 29/09/2020 08:57 e jbg ne mogu ih smislit al ne treba tako srati ..

ovo je glc coupe tako da nov bi trebao biti cca 100-120k ne više ..

200k i više je GLS
Da, bilo joj je neprijatno zbog naroda pa je kupila jeftiniju verziju.
User avatar
irac300
Posts: 9031
Joined: 18/07/2009 18:36

#9336 Re: Sebija All about

Post by irac300 »

elk wrote: 29/09/2020 10:19 Kakva ba anarhija :? Nas je domet ponizno se uslikati pored mecke i metnuti na fejs. Nesto odvazniji ce je morebit i " naruziti" u komentaru. I to bi bilo to.
Najbolji sinovi ove zemlje su odavno pod zemljom, ostali ili su otisli ili obolili. Ostatak drustva zapao u tesku apatiju. Mladje generacije poluretardirane. Tako da, slazem se. Kakva crna anarhija, jahat ce nas dok ne izumremo.
User avatar
victom
Posts: 4062
Joined: 04/04/2012 17:15

#9337 Re: Sebija All about

Post by victom »

120 k i nije puno. jedan respirator.
Last edited by victom on 01/03/2021 02:18, edited 2 times in total.
sumirprimus
Posts: 81696
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#9338 Re: Sebija All about

Post by sumirprimus »

dragma wrote: 28/09/2020 23:23 Sebija Izetbegović parkirala Mercedes nasred trotoara u Titovoj ulici dok je bila u šopingu

Image

https://pressmedia.ba/vijesti/2020/28/0 ... -u-soping/
gospodza, u svakom smislu te rijeci.
sebija. kako prorocansko ime...
User avatar
Edin H.
Posts: 47033
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#9339 Re: Sebija All about

Post by Edin H. »

ultima_palabra wrote: 29/09/2020 05:18
Cherry-Cherry wrote: 29/09/2020 05:03 Kraljica trotoara
:lol: :lol: :lol:
:shock: :D :lol:
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#9340 Re: Sebija All about

Post by moonca »

sumirprimus wrote: 29/09/2020 14:23 gospodza, u svakom smislu te rijeci.
sebija. kako prorocansko ime...


.. sta je tu gospodsko- maskirat se i ici u prodavnicu..... skakati po ivicnjacima....po polozaju- igleda da i ona vozi... :shock: nema licnog vozaca.. :sad:
sumirprimus
Posts: 81696
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#9341 Re: Sebija All about

Post by sumirprimus »

moonca wrote: 29/09/2020 14:35
sumirprimus wrote: 29/09/2020 14:23 gospodza, u svakom smislu te rijeci.
sebija. kako prorocansko ime...


.. sta je tu gospodsko- maskirat se i ici u prodavnicu..... skakati po ivicnjacima....po polozaju- igleda da i ona vozi... :shock: nema licnog vozaca.. :sad:
true selebRti...
malo druge zene ljubomorne sto i one ne mogu ovako, s kolima pred prodavnicu, i lagano u soping. gospodza :izet:
User avatar
Billy The Pljuc
Posts: 3382
Joined: 06/02/2015 07:59
Location: Odakle sam bio, više nisam...

#9342 Re: Sebija All about

Post by Billy The Pljuc »

Jes vala, da je prava hanuma imala bi vozača ili bi njega i kućnu poslugu poslala u nabavku. Isti bi se takođe k'o i ona parkirao jer je njemu to njegova borba dala a i nije šala voziti najveću od svih hanuma, mi bi svejedno lajali.

Da se dopunim, nekada davno počeh je zvati kuja iz pakla (što i jeste da se razumijemo), vrlo mali broj žena tako karakterišem, neko napravi paralelu sa Elenom Čaušesku pa mi zasmetalo jer mi ogadiše lijepo ime Elena. Nisam upoznat iskreno sa zlom gospođe Čaušesku pa mi ova "naša" kuja djeluje daleko gore od pomenute, mislim da u najmanju ruku zaslužuje sudbinu kao i Elena, naravo skupa sa svojim žuto-riđim govnetom.
Last edited by Billy The Pljuc on 29/09/2020 14:50, edited 1 time in total.
sumirprimus
Posts: 81696
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#9343 Re: Sebija All about

Post by sumirprimus »

nije luda onakvu mecku svakom u ruke dat.
malo gasira, malo se folira, malo zamaskira, malo kulira.
pojma vi... :D
dorkcic
Posts: 754
Joined: 19/12/2008 20:26

#9344 Re: Sebija All about

Post by dorkcic »

Znači i ona je jedna od onih što bi i u granap parkirali da mogu, a kad već ne mogu onda stanu tik ispred ulaza. Mentalna bijeda.
User avatar
Logovan
Posts: 94415
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#9345 Re: Sebija All about

Post by Logovan »

Kako bi u sopingu? :? Je li kupila sve sto je planirala?
User avatar
jazzer
Posts: 7216
Joined: 20/12/2004 14:44

#9346 Re: Sebija All about

Post by jazzer »

Jbt, sjetim se '92, svi se digose na cetnike, da brane porodicu, cast, grad, drzavu..jedva sam cekao
18tu godinu da se i ja ukljucim (ukljucio se sa nepunih 18). Momci, porodicni ljudi, stariji, zene, svako na nacin
na koji je mogao dati doprinos. I odbranismo se.

Pogledajte gdje smo danas? Bezmuda masa koja ne zna da li je posla ili dosla. Kojoj moze bilo ko izvaditi
kitu i popisati je po glavu bez ikakve rekacije. Tako gledam i ovaj droljin cin. Ne zna vise sta bi od sebe, laze
za ustedjene milione, odbija pacijente sa UKC, smjenjuje, zaposljava, otima tudje, doslovno odlucuje o ljudskim sudbinama..igra se Boga.

Malo joj je to pa onda konta ''odoh sada u novom mercedesu u centar grada da kupujem u skupom butiku. Parkiracu
se na trotoar da me fukara gleda i uzdise''.

I uradi to. I nista. Komentari na drustvenim mrezama i to je to. Slijedeci put ce uci u bastu neke poznate
kafane i sve nas istjerati iz nje da moze u miru popiti kafu. Reci ce gazdi ''nosi ovu fukaru iz kafane, ne mogu ih gledati, smrde na vonj
a i nerviraju me njihovi futavi pogledi. Hocu u miru da popijem kafu.'' I popice je jer ce se fukara skloniti.

Teska smo mi bijeda postali kada nam jedna kuja poput seke i onog njenog ridjeg evnuha sudbinu kroje.
User avatar
hamza_sa
Posts: 1095
Joined: 25/02/2009 11:35

#9347 Re: Sebija All about

Post by hamza_sa »

jazzer wrote: 29/09/2020 16:03 Jbt, sjetim se '92, svi se digose na cetnike, da brane porodicu, cast, grad, drzavu..jedva sam cekao
18tu godinu da se i ja ukljucim (ukljucio se sa nepunih 18). Momci, porodicni ljudi, stariji, zene, svako na nacin
na koji je mogao dati doprinos. I odbranismo se.

Pogledajte gdje smo danas? Bezmuda masa koja ne zna da li je posla ili dosla. Kojoj moze bilo ko izvaditi
kitu i popisati je po glavu bez ikakve rekacije. Tako gledam i ovaj droljin cin. Ne zna vise sta bi od sebe, laze
za ustedjene milione, odbija pacijente sa UKC, smjenjuje, zaposljava, otima tudje, doslovno odlucuje o ljudskim sudbinama..igra se Boga.

Malo joj je to pa onda konta ''odoh sada u novom mercedesu u centar grada da kupujem u skupom butiku. Parkiracu
se na trotoar da me fukara gleda i uzdise''.

I uradi to. I nista. Komentari na drustvenim mrezama i to je to. Slijedeci put ce uci u bastu neke poznate
kafane i sve nas istjerati iz nje da moze u miru popiti kafu. Reci ce gazdi ''nosi ovu fukaru iz kafane, ne mogu ih gledati, smrde na vonj
a i nerviraju me njihovi futavi pogledi. Hocu u miru da popijem kafu.'' I popice je jer ce se fukara skloniti.

Teska smo mi bijeda postali kada nam jedna kuja poput seke i onog njenog ridjeg evnuha sudbinu kroje.

Ma, kuja nedohebana.

Nadam se da ce i ona i ona njena izdrkotina od muza dobiti pocasno mjesto u dzehenemu, a da ce im put ka njemu ubrzati i poplocati ovaj narod.

A, potom u koloni jedan po jedan haveri im iz stranke i oni koji ih podrzavaju.

Nije kuja ni svjesna da se sepuri gazeci po kostima i zemlji natopljenoj krvlju najboljih sto je ova zemlja mogla izroditi, misleci da je Bogom data da to moze raditi. Ali Boga molim da im se vrlo brzo desi ona nasa narodna: "Ko visoko leti, nisko pada!"

Nadam se da ce taj pad ostati zapisan u nasoj istoriji. Prokleti bili.
last mohicans
Posts: 11987
Joined: 09/08/2012 23:19

#9348 Re: Sebija All about

Post by last mohicans »

hamza_sa wrote: 29/09/2020 22:40
jazzer wrote: 29/09/2020 16:03 Jbt, sjetim se '92, svi se digose na cetnike, da brane porodicu, cast, grad, drzavu..jedva sam cekao
18tu godinu da se i ja ukljucim (ukljucio se sa nepunih 18). Momci, porodicni ljudi, stariji, zene, svako na nacin
na koji je mogao dati doprinos. I odbranismo se.

Pogledajte gdje smo danas? Bezmuda masa koja ne zna da li je posla ili dosla. Kojoj moze bilo ko izvaditi
kitu i popisati je po glavu bez ikakve rekacije. Tako gledam i ovaj droljin cin. Ne zna vise sta bi od sebe, laze
za ustedjene milione, odbija pacijente sa UKC, smjenjuje, zaposljava, otima tudje, doslovno odlucuje o ljudskim sudbinama..igra se Boga.

Malo joj je to pa onda konta ''odoh sada u novom mercedesu u centar grada da kupujem u skupom butiku. Parkiracu
se na trotoar da me fukara gleda i uzdise''.

I uradi to. I nista. Komentari na drustvenim mrezama i to je to. Slijedeci put ce uci u bastu neke poznate
kafane i sve nas istjerati iz nje da moze u miru popiti kafu. Reci ce gazdi ''nosi ovu fukaru iz kafane, ne mogu ih gledati, smrde na vonj
a i nerviraju me njihovi futavi pogledi. Hocu u miru da popijem kafu.'' I popice je jer ce se fukara skloniti.

Teska smo mi bijeda postali kada nam jedna kuja poput seke i onog njenog ridjeg evnuha sudbinu kroje.

Ma, kuja nedohebana.

Nadam se da ce i ona i ona njena izdrkotina od muza dobiti pocasno mjesto u dzehenemu, a da ce im put ka njemu ubrzati i poplocati ovaj narod.

A, potom u koloni jedan po jedan haveri im iz stranke i oni koji ih podrzavaju.

Nije kuja ni svjesna da se sepuri gazeci po kostima i zemlji natopljenoj krvlju najboljih sto je ova zemlja mogla izroditi, misleci da je Bogom data da to moze raditi. Ali Boga molim da im se vrlo brzo desi ona nasa narodna: "Ko visoko leti, nisko pada!"

Nadam se da ce taj pad ostati zapisan u nasoj istoriji. Prokleti bili.
Obojicu vas razumijem i na sličnom sam fonu. Frustriran, ljut, nezadovoljan slikom u drustvu. Prva u Bošnjaka se piša po sirotinji, osjeca se nedodirljivom, baš kao što se faraon osjecao, a riđi blecak je tu da se pobrine ne bi li je ko dirnuo. Pa ona je samo 150 security primila u UKC, vecinu da bi nju pazili i čuvali. Zašto, zašto nekom direktoru UKC treba toliko osiguranje, jesu li ga prethodnici imali? Svijesna je da je narod, barem vecina, ne moze nacrtane, ne mislim na krezeve degene poput onog sa skupa u Zenici. On jadan i ne zna za vise, ona je njemu sultanija. Mislim da je ona svijesna svoje nepopularnosti i da je taj njeni arogantni stav, bahatost, faraonština hrane i daju joj snagu. U narodu se kaze Bog im silu ukinuo! Njima to zelim, kad tad ce pasti kur.. za uši, ona i njen tevecelija. On sve radi i na dobrom je putu da sjebe stranku. Svakim korakom ide ka tome. Za stranačke ahbabe se slazem, da je vecina korumpirana, podla, sakrivena pod plaštom Islama, spremna za dzehemske autostrade. Jos kad uvazeni reis stane neke poruke slati, kao između redova, dođem mi da demonstrativno napustim dzumu. Tako sam se osjecao kad je prije 2,3 petka reis drzao. Kad smo mogli čuti da ce se u kampanji igrati prljavo, podmetati, lagati, neistina govoriti, ali ne rece o kome? Ja,i..? Eto kao podmetat ce se jadnoj stranci, braniocima suverene BiH, zaštitnicima vjere i Bošnjaka, nece oni nama Asima našeg, koji je dva puta ranjavan. Eto i ti si hamza_sa, ranjavan pa koje priveligije uzivas od tih ratnih strahota i patnji koje je debeli krmak iz Ugorskog stekao. Znam kakva je bijeda bio iza rata, u kuci sam mu bio, ali sve se steknu, afera po afera, mandat po mandat, prvi do Bakira. I lično sam imao 18 god kad sam se prikljucio ABiH, nego opet bi nafake, da me to zakačilo 95, a ne 92.,93. Svakakvih sranja sam se nazivio,strahova, patnje,neimastine. Skolovao se u najgori vakat, kada mi je brdo stvari u zivotu falilo. Kao klinac sam mahao tom prokletom SDA zastavom, zaslijepljen nečim novim, našim. Haram im za sve bilo, za svaku suzu koje je obični insan prolio, za svaki tender, marku, poziciju, namjesteni konkurs, za svaki mito itd,itd. Da ne nabrajam dalje. Samo se nadam da narod, ovo mozga sto ima, ako nas ima dovoljno, izaci na izbore, dati glas bilo kome ko sigurno nece s njima, pa crnom ciganinu ako treba. Bolje je nego ovoj cosa nostri sakrivenoj iza vjere, nacije i toboze drzave. Fuj, hraknuti kad se spomenu.
User avatar
Control panel
Posts: 5911
Joined: 10/04/2008 12:12
Location: Sarajevo

#9349 Re: Sebija All about

Post by Control panel »

sumirprimus wrote: 29/09/2020 14:41
true selebRti...
Mislis seLJobriti.
User avatar
Control panel
Posts: 5911
Joined: 10/04/2008 12:12
Location: Sarajevo

#9350 Re: Sebija All about

Post by Control panel »

last mohicans wrote: 29/09/2020 23:06
hamza_sa wrote: 29/09/2020 22:40
jazzer wrote: 29/09/2020 16:03 Jbt, sjetim se '92, svi se digose na cetnike, da brane porodicu, cast, grad, drzavu..jedva sam cekao
18tu godinu da se i ja ukljucim (ukljucio se sa nepunih 18). Momci, porodicni ljudi, stariji, zene, svako na nacin
na koji je mogao dati doprinos. I odbranismo se.

Pogledajte gdje smo danas? Bezmuda masa koja ne zna da li je posla ili dosla. Kojoj moze bilo ko izvaditi
kitu i popisati je po glavu bez ikakve rekacije. Tako gledam i ovaj droljin cin. Ne zna vise sta bi od sebe, laze
za ustedjene milione, odbija pacijente sa UKC, smjenjuje, zaposljava, otima tudje, doslovno odlucuje o ljudskim sudbinama..igra se Boga.

Malo joj je to pa onda konta ''odoh sada u novom mercedesu u centar grada da kupujem u skupom butiku. Parkiracu
se na trotoar da me fukara gleda i uzdise''.

I uradi to. I nista. Komentari na drustvenim mrezama i to je to. Slijedeci put ce uci u bastu neke poznate
kafane i sve nas istjerati iz nje da moze u miru popiti kafu. Reci ce gazdi ''nosi ovu fukaru iz kafane, ne mogu ih gledati, smrde na vonj
a i nerviraju me njihovi futavi pogledi. Hocu u miru da popijem kafu.'' I popice je jer ce se fukara skloniti.

Teska smo mi bijeda postali kada nam jedna kuja poput seke i onog njenog ridjeg evnuha sudbinu kroje.

Ma, kuja nedohebana.

Nadam se da ce i ona i ona njena izdrkotina od muza dobiti pocasno mjesto u dzehenemu, a da ce im put ka njemu ubrzati i poplocati ovaj narod.

A, potom u koloni jedan po jedan haveri im iz stranke i oni koji ih podrzavaju.

Nije kuja ni svjesna da se sepuri gazeci po kostima i zemlji natopljenoj krvlju najboljih sto je ova zemlja mogla izroditi, misleci da je Bogom data da to moze raditi. Ali Boga molim da im se vrlo brzo desi ona nasa narodna: "Ko visoko leti, nisko pada!"

Nadam se da ce taj pad ostati zapisan u nasoj istoriji. Prokleti bili.
Obojicu vas razumijem i na sličnom sam fonu. Frustriran, ljut, nezadovoljan slikom u drustvu. Prva u Bošnjaka se piša po sirotinji, osjeca se nedodirljivom, baš kao što se faraon osjecao, a riđi blecak je tu da se pobrine ne bi li je ko dirnuo. Pa ona je samo 150 security primila u UKC, vecinu da bi nju pazili i čuvali. Zašto, zašto nekom direktoru UKC treba toliko osiguranje, jesu li ga prethodnici imali? Svijesna je da je narod, barem vecina, ne moze nacrtane, ne mislim na krezeve degene poput onog sa skupa u Zenici. On jadan i ne zna za vise, ona je njemu sultanija. Mislim da je ona svijesna svoje nepopularnosti i da je taj njeni arogantni stav, bahatost, faraonština hrane i daju joj snagu. U narodu se kaze Bog im silu ukinuo! Njima to zelim, kad tad ce pasti kur.. za uši, ona i njen tevecelija. On sve radi i na dobrom je putu da sjebe stranku. Svakim korakom ide ka tome. Za stranačke ahbabe se slazem, da je vecina korumpirana, podla, sakrivena pod plaštom Islama, spremna za dzehemske autostrade. Jos kad uvazeni reis stane neke poruke slati, kao između redova, dođem mi da demonstrativno napustim dzumu. Tako sam se osjecao kad je prije 2,3 petka reis drzao. Kad smo mogli čuti da ce se u kampanji igrati prljavo, podmetati, lagati, neistina govoriti, ali ne rece o kome? Ja,i..? Eto kao podmetat ce se jadnoj stranci, braniocima suverene BiH, zaštitnicima vjere i Bošnjaka, nece oni nama Asima našeg, koji je dva puta ranjavan. Eto i ti si hamza_sa, ranjavan pa koje priveligije uzivas od tih ratnih strahota i patnji koje je debeli krmak iz Ugorskog stekao. Znam kakva je bijeda bio iza rata, u kuci sam mu bio, ali sve se steknu, afera po afera, mandat po mandat, prvi do Bakira. I lično sam imao 18 god kad sam se prikljucio ABiH, nego opet bi nafake, da me to zakačilo 95, a ne 92.,93. Svakakvih sranja sam se nazivio,strahova, patnje,neimastine. Skolovao se u najgori vakat, kada mi je brdo stvari u zivotu falilo. Kao klinac sam mahao tom prokletom SDA zastavom, zaslijepljen nečim novim, našim. Haram im za sve bilo, za svaku suzu koje je obični insan prolio, za svaki tender, marku, poziciju, namjesteni konkurs, za svaki mito itd,itd. Da ne nabrajam dalje. Samo se nadam da narod, ovo mozga sto ima, ako nas ima dovoljno, izaci na izbore, dati glas bilo kome ko sigurno nece s njima, pa crnom ciganinu ako treba. Bolje je nego ovoj cosa nostri sakrivenoj iza vjere, nacije i toboze drzave. Fuj, hraknuti kad se spomenu.
Sakrijes se iza islama, vjere, bosnjastva, genocida, fatihe, patriotizma i sve ti je dozvoljeno i oprosteno.
Ustvari najveci lopovi ove drzave su sakriveni iza nabrojanog. U sva tri naroda slicno.
Post Reply