Dešavanja u Srbiji

DonieBrasco
Posts: 15361
Joined: 31/08/2016 16:09

#49251 Re: Dešavanja u Srbiji

Post by DonieBrasco »

Meni je ovo politicki vodstvo Srbije fascinantno na primjeru Koosova.

Generalno da kazem neosvjesceni ljudi u Srbiji koji idalje misle, vjeruju, neki cak i znaju da ce se Kosvoo vratiti Srbiji ili da ce se Kosovom upravljati iz Beograda, da ce se tamo neka nova "RS" praviti. Nije mjesec dana proslo od kad su u SAD potpisali pocetak priznanja, Izrael otvara ambasadu u Prstini ovi tamo u Jeruzalemu pa gdje ces dalje da je prica zavrsena.

Prave aerodrom u drugoj drzavi BiH i jasno porucuju nece se BiH nista pitati tu nego Srbija i RS, kao dvije srpske drzave. :lol:

P.S. Citam prije koji dan da u Makedoniji na gradnici Srb/Mak imaju neke srpske opstine, i sad navodno i to vracaju u granice Srbije, nece kao Makedonija u EU i NATO dok srbi ne kazu. :lol:
User avatar
bunk
Posts: 8774
Joined: 16/07/2016 19:58

#49252 Re: Dešavanja u Srbiji

Post by bunk »

Postoje lijepe sanse da je ovaj mig sto se jutros skrsio bas onaj sto je negdje u avgustu 1992 bombardovo nas..jlimfup
neko_sa_strane
Posts: 2687
Joined: 04/04/2013 12:06

#49253 Re: Dešavanja u Srbiji

Post by neko_sa_strane »

Makedonija odnosno Sjeverna Makedonija zvanično je već u NATO-u. I Srbija će tamo ući. Nisu džaba potpisali IPAP(Individual Partnership Action Plan) sa NATO-om.
DonieBrasco
Posts: 15361
Joined: 31/08/2016 16:09

#49254 Re: Dešavanja u Srbiji

Post by DonieBrasco »

bunk wrote: 25/09/2020 12:47 Postoje lijepe sanse da je ovaj mig sto se jutros skrsio bas onaj sto je negdje u avgustu 1992 bombardovo nas..jlimfup
Ruski sto dobili nedavno, samo im los servis obavili izgleda. :D
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#49255 Re: Dešavanja u Srbiji

Post by spreca »

bunk wrote: 25/09/2020 12:47 Postoje lijepe sanse da je ovaj mig sto se jutros skrsio bas onaj sto je negdje u avgustu 1992 bombardovo nas..jlimfup
Ja se nadam cescem rusenju
User avatar
pici
Posts: 43563
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#49256 Re: Dešavanja u Srbiji

Post by pici »

OGLASIO SE VUČIĆ IZ ISTANBULA: "Za Srbiju je jako važno da ima odlične odnose sa Turskom, TO SU NAŠI PRIJATELJI"
Image

Image
bhnapoleon1
Posts: 6499
Joined: 11/05/2014 23:47

#49257 Re: Dešavanja u Srbiji

Post by bhnapoleon1 »

izgleda na Drini ima zid pa kod kočenja proklizo i jbg sletio. jedan avion u službi četničke ideologije manje, fino
User avatar
pici
Posts: 43563
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#49258 Re: Dešavanja u Srbiji

Post by pici »



srbija dominira... :mrgreen:
User avatar
Maraschino
Posts: 18997
Joined: 10/11/2006 16:15
Location: ...

#49259 Re: Dešavanja u Srbiji

Post by Maraschino »

Image

brat moj
User avatar
Billy The Pljuc
Posts: 3380
Joined: 06/02/2015 07:59
Location: Odakle sam bio, više nisam...

#49260 Re: Dešavanja u Srbiji

Post by Billy The Pljuc »

Image

Valjda je bismillah proučio prije nego su krenuli hasati, inače se zna ne primiti.

Helem Vučko je kralj za žuto-riđe govno, najave su nake industrijske zone, onaj "naš" ode da obAđe imovinu i zamoli brata Erdu da mu to malo pripazi.
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#49261 Re: Dešavanja u Srbiji

Post by spreca »

Billy The Pljuc wrote: 25/09/2020 17:46 Image

Valjda je bismillah proučio prije nego su krenuli hasati, inače se zna ne primiti.

Helem Vučko je kralj za žuto-riđe govno, najave su nake industrijske zone, onaj "naš" ode da obAđe imovinu i zamoli brata Erdu da mu to malo pripazi.
A gdje pevaljka Ivica?penzionisan :lol: koli ce ga zamjeniti,vidim na Brki da je nesto nezadovoljan,vjerovatno nije bilo pesme u programu,doduse mogla je Ankica zapjevat i ona je isto ko Ivica samo suhoguzastija
User avatar
Billy The Pljuc
Posts: 3380
Joined: 06/02/2015 07:59
Location: Odakle sam bio, više nisam...

#49262 Re: Dešavanja u Srbiji

Post by Billy The Pljuc »

spreca wrote: 25/09/2020 18:09
Billy The Pljuc wrote: 25/09/2020 17:46 Image

Valjda je bismillah proučio prije nego su krenuli hasati, inače se zna ne primiti.

Helem Vučko je kralj za žuto-riđe govno, najave su nake industrijske zone, onaj "naš" ode da obAđe imovinu i zamoli brata Erdu da mu to malo pripazi.
A gdje pevaljka Ivica?penzionisan :lol: koli ce ga zamjeniti,vidim na Brki da je nesto nezadovoljan,vjerovatno nije bilo pesme u programu,doduse mogla je Ankica zapjevat i ona je isto ko Ivica samo suhoguzastija
Dača pevaljka nastupa samo na domaćem terenu, taj u goste više ne ide a kamoli peva, bezbeli radi sigurnosti prisutnih na eventu mada nezvanično kruže glasine da more puno pojesti i bude preskup za održavanje.

Bratu Erdi nije dobro bezbeli, malo malo neko mu dolazi i nešto kukumavče i mole, smoriše, ne zna se ko više, jal ovi iz srbistana jal ovi iz bosna hersek, on bi im haman najrađe reko da idu i nek se jebu al' jebe i njega što mu ostaviše u amanet da se zajebava sa nama svima.
User avatar
japin_mutapi
Posts: 11521
Joined: 11/06/2011 19:00
Location: Uostalom, mislim da genocidne Kartagene treba demontirati.

#49263 Re: Dešavanja u Srbiji

Post by japin_mutapi »

sve je isto kao što je nekad bilo
llull
Posts: 3067
Joined: 20/02/2014 19:36

#49264 Re: Dešavanja u Srbiji

Post by llull »



U jbt ovo vidjeh kod Reufa na tw ... Ovo je bas ozbiljan zajeb USA diplomatije
User avatar
Maraschino
Posts: 18997
Joined: 10/11/2006 16:15
Location: ...

#49265 Re: Dešavanja u Srbiji

Post by Maraschino »

Ovako ce tamo neke 2056.god. objasnjavati djeci kako su spasavali Francuske pilote od razularene ARBiH.

Image

Image
llull
Posts: 3067
Joined: 20/02/2014 19:36

#49266 Re: Dešavanja u Srbiji

Post by llull »

Jebe se meni sta srbi pisu, ovo je americka ambasada jbt ... Oni obiljezavaju tu akciju ... To nije srpsko mantranje vec zvanicni americki stav. To je problem.
User avatar
horkesh
Posts: 3380
Joined: 31/03/2008 10:15

#49267 Re: Dešavanja u Srbiji

Post by horkesh »

Evo ga opet :lol:
"Srbija i Kosovo- ubijali su se, ne vole se. Onda su došli, grlili se..."

Na jednom od svojih predizbornih skupova predsednik SAD Donald Tramp izjavio da su se lideri Srbije i Kosova grlili u Beloj kući i da je bilo divno videti ih.

Na predizbornom skupu u saveznoj državi Pensilvanija, Tramp je ponovo govorio o svom posredovanju između Srbije i Kosova, kao i između Izraela i arapskih zemalja, predstavljajući biračima da donosi mir sukobljenim stranama i kritikujući vodeće američke medije jer o tome ne izveštavaju.

"Kosovo i Srbija su se ubijali mnogo godina, jednostavno su se ubijali, ne vole se, kao Izraelci i Palestinci. Mi trgujemo sa obe strane, dakle imamo izvesnu moć. Rekao sam im, hajde da napravimo sporazum i stvorimo ekonomski mir i mir uopšte. Došli su u moju kancelariju da potpišu. Grlili su se, bilo je divno videti ih. Spasili smo mnogo života", kazao je Tramp sinoć.

https://www.b92.net/info/vesti/index.ph ... id=1738874
User avatar
enko 1964
Posts: 1082
Joined: 11/02/2010 10:45

#49268 Re: Dešavanja u Srbiji

Post by enko 1964 »

horkesh wrote: 28/09/2020 08:56 Evo ga opet :lol:
"Srbija i Kosovo- ubijali su se, ne vole se. Onda su došli, grlili se..."

Na jednom od svojih predizbornih skupova predsednik SAD Donald Tramp izjavio da su se lideri Srbije i Kosova grlili u Beloj kući i da je bilo divno videti ih.

Na predizbornom skupu u saveznoj državi Pensilvanija, Tramp je ponovo govorio o svom posredovanju između Srbije i Kosova, kao i između Izraela i arapskih zemalja, predstavljajući biračima da donosi mir sukobljenim stranama i kritikujući vodeće američke medije jer o tome ne izveštavaju.

"Kosovo i Srbija su se ubijali mnogo godina, jednostavno su se ubijali, ne vole se, kao Izraelci i Palestinci. Mi trgujemo sa obe strane, dakle imamo izvesnu moć. Rekao sam im, hajde da napravimo sporazum i stvorimo ekonomski mir i mir uopšte. Došli su u moju kancelariju da potpišu. Grlili su se, bilo je divno videti ih. Spasili smo mnogo života", kazao je Tramp sinoć.

https://www.b92.net/info/vesti/index.ph ... id=1738874
Hoće l' se uzet' na kraju :D
Duka Dizel II
Posts: 1127
Joined: 01/04/2020 09:04

#49269 Re: Dešavanja u Srbiji

Post by Duka Dizel II »

llull wrote: 28/09/2020 08:42 Jebe se meni sta srbi pisu, ovo je americka ambasada jbt ... Oni obiljezavaju tu akciju ... To nije srpsko mantranje vec zvanicni americki stav. To je problem.
Ameri ne priznaju da je Srbija imala dva pokreta otpora u WWII.
Samo ovi što su spašavali njihove pilote su legitiman pokret otpora.
User avatar
Maraschino
Posts: 18997
Joined: 10/11/2006 16:15
Location: ...

#49270 Re: Dešavanja u Srbiji

Post by Maraschino »

Duka Dizel II wrote: 28/09/2020 09:25
llull wrote: 28/09/2020 08:42 Jebe se meni sta srbi pisu, ovo je americka ambasada jbt ... Oni obiljezavaju tu akciju ... To nije srpsko mantranje vec zvanicni americki stav. To je problem.
Ameri ne priznaju da je Srbija imala dva pokreta otpora u WWII.
Samo ovi što su spašavali njihove pilote su legitiman pokret otpora.
:lol:

Tito cetnik.
Duka Dizel II
Posts: 1127
Joined: 01/04/2020 09:04

#49271 Re: Dešavanja u Srbiji

Post by Duka Dizel II »

Maraschino wrote: 28/09/2020 09:27
Duka Dizel II wrote: 28/09/2020 09:25
llull wrote: 28/09/2020 08:42 Jebe se meni sta srbi pisu, ovo je americka ambasada jbt ... Oni obiljezavaju tu akciju ... To nije srpsko mantranje vec zvanicni americki stav. To je problem.
Ameri ne priznaju da je Srbija imala dva pokreta otpora u WWII.
Samo ovi što su spašavali njihove pilote su legitiman pokret otpora.
:lol:

Tito cetnik.
Romantična gerila

Image
User avatar
Maraschino
Posts: 18997
Joined: 10/11/2006 16:15
Location: ...

#49272 Re: Dešavanja u Srbiji

Post by Maraschino »

Pa to i kazem.
Svi predsjednici SAD su zivjeli u zabludi ali eto sada neka znaju sa kime su imali posla. Objavljen je jedan clanak o spasavanju americkih pilota.

To da su uradili i njemacki vojnici neko bi im bio zahvalan.(jednokratno) a ne sistematski :wink:
Duka Dizel II
Posts: 1127
Joined: 01/04/2020 09:04

#49273 Re: Dešavanja u Srbiji

Post by Duka Dizel II »

Maraschino wrote: 28/09/2020 09:47 Pa to i kazem.
Svi predsjednici SAD su zivjeli u zabludi ali eto sada neka znaju sa kime su imali posla. Objavljen je jedan clanak o spasavanju americkih pilota.

To da su uradili i njemacki vojnici neko bi im bio zahvalan.(jednokratno) a ne sistematski :wink:
Potcenjuješ politiku.
U njoj nema zabluda, nego samo interesa koji su itekako promenljiva kategorija.

Istorija tu služi samo kao orudje, koje se po potrebi iskopava.

Američki odnos prema JVuO ili četnicima je takav da ne samo što su snimali filmove i štampali stripove o njima, nego je i predsednik SAD odlikovao posthumno vodju četničkog pokreta, a najveći broj četnika emigrirao upravo u SAD. Kao što su ustaše masovno bežale u katoličke zemlje Južne Amerike ili Španiju.
Teško da se to može nazvati jednokratnom zahvalnošću za spasavanje pilota.

To je istorija.
A zašto je tu istoriju neko sad rešio da iskopava, to je pitanje koje se tiče trenutnih političkih interesa.
User avatar
Maraschino
Posts: 18997
Joined: 10/11/2006 16:15
Location: ...

#49274 Re: Dešavanja u Srbiji

Post by Maraschino »

Da skratimo, vasa posla.
Vadite i tumacite kako vama odgovara a najmanje koristite fakte i historijske dokumente(sudske ovaj put necemo).
User avatar
horkesh
Posts: 3380
Joined: 31/03/2008 10:15

#49275 Re: Dešavanja u Srbiji

Post by horkesh »

Dačić koristi zadnje dane ministrovanja :lol:
"Ovi ajatolasi iz Sarajeva sada govore Azerbejdžan, Nagorno-Karabah, teritorijani integritet. Pa kako te nije sramota, đubre jedno, a zalažeš se za priznanje Kosova? Gde su tu principi", rekao je Dačić na televiziji Hepi.
...
Dačić je večeras upitao i "da li Evropa i SAD misle da će Srbija da dozvoli da bude džamahirija" na Balkanu i ocenio kao "istorijski" dogovor Srba i Hrvata u BiH.

On je kazao i da Srbi ne umeju da predstave sebe kao žrtve.

"Umesto da mi kažemo da su Srbi u BiH žrtve muslimanskog nacionalizma i verskog fanatizma, ispada da smo mi glavni problem za BiH", naveo je Dačić.
Stari diplomata.
Post Reply