Draško Stanivuković

Post Reply
izvrsni direktor
Posts: 9321
Joined: 20/12/2018 16:11

#1301 Re: Draško Stanivuković

Post by izvrsni direktor »

A to vi ocekujete da ce u RS neko dobiti vecinu glasova na prici da su srbi genocidasi, da rs treba ukinuti, da rs nema veze sa srbijom?
Gdje vi zivite?
sumirprimus
Posts: 81283
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#1302 Re: Draško Stanivuković

Post by sumirprimus »

izvrsni direktor wrote: 16/09/2020 12:01 A to vi ocekujete da ce u RS neko dobiti vecinu glasova na prici da su srbi genocidasi, da rs treba ukinuti, da rs nema veze sa srbijom?
Gdje vi zivite?
naravno. mora istina kad tad i do njih stic.
sta je problem vjeruvat da ce istina jednom pobijedit. i neko normalno drustvo, gradjansko evropsko sa polaganjem racuna, kojem kao tezimo.
zlajaBHF
Posts: 2874
Joined: 31/03/2005 23:51
Location: Dijaspora

#1303 Re: Draško Stanivuković

Post by zlajaBHF »

izvrsni direktor wrote: 16/09/2020 12:01 A to vi ocekujete da ce u RS neko dobiti vecinu glasova na prici da su srbi genocidasi, da rs treba ukinuti, da rs nema veze sa srbijom?
Gdje vi zivite?
I zato mu trebamo oprostiti?

Ne razumijem poentu
izvrsni direktor
Posts: 9321
Joined: 20/12/2018 16:11

#1304 Re: Draško Stanivuković

Post by izvrsni direktor »

sumirprimus wrote: 16/09/2020 12:03
izvrsni direktor wrote: 16/09/2020 12:01 A to vi ocekujete da ce u RS neko dobiti vecinu glasova na prici da su srbi genocidasi, da rs treba ukinuti, da rs nema veze sa srbijom?
Gdje vi zivite?
naravno. mora istina kad tad i do njih stic.
sta je problem vjeruvat da ce istina jednom pobijedit. i neko normalno drustvo, gradjansko evropsko sa polaganjem racuna, kojem kao tezimo.
Valja vjerovati da ce nekad do toga doci. Nadamo se svi da ce dpci vrijeme kad nacionalisti vise nece vladati ovom drzavom. Da ce dpci vrijeme da ce se predstavnici birati na osnovu ekonomskog programa a ne na osnovu price o ukidanju, spajanju, cetnicima, mudzahedini itd. Nadamo se da ce doci vrijeme gdje nece biti bitno kako se zoves i kojem se bogu molis.

Ali trenutno? Sad? Sljedeci mjesec?
sumirprimus
Posts: 81283
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#1305 Re: Draško Stanivuković

Post by sumirprimus »

kako im onaj stari cetalj dobrica veli,
"Mi lažemo da bismo obmanuli sebe, da utešimo drugoga; lažemo iz samilosti, lažemo iz stida, da ohrabrimo, da sakrijemo svoju bedu, lažemo zbog poštenja. Lažemo zbog slobode. Laž je vid srpskog patriotizma i potvrda naše urođene inteligencije. Lažemo stvaralački, maštovito, inventivno"...

znaci istina mora pobijedit laz kad tad i kako god...
izvrsni direktor
Posts: 9321
Joined: 20/12/2018 16:11

#1306 Re: Draško Stanivuković

Post by izvrsni direktor »

zlajaBHF wrote: 16/09/2020 12:04
izvrsni direktor wrote: 16/09/2020 12:01 A to vi ocekujete da ce u RS neko dobiti vecinu glasova na prici da su srbi genocidasi, da rs treba ukinuti, da rs nema veze sa srbijom?
Gdje vi zivite?
I zato mu trebamo oprostiti?

Ne razumijem poentu
Oprastaj mu ti cetnikovanje ako hoces. Ja necu.

Imas na jednoj strani srpskog nacionalistu koji velica drazu.
Imas na drugoj strani srpskog nacionalistu koji velica drazu, i uz to je dugogodisnji kriminalac, osiromasio narod pljacajuci sve moguce, kriminal se mjeri milijardama.
Koji ti je manje zlo?

Isto kao sto na federalnoj strani imas s jedne strane bosnjacke nacionaliste koji djeluju kao organizovana kriminalna grupa gdje su direktno za nestalih nekoliko milijardi krivi. A sa druge strane imas samo nacionaliste.
Ko ti je manje zlo?

Nit mogu glasati za draska, nit bi moju podrsku ikad dobio. Ali ako trebam birati ko je bolji za bosnu izmedju draska i dodika. Rekao bih drasko, za dodika znam da je kriminalac, da ga ekonomija i narod ne zanima, za dodika znam da sirenje mrznje koristi kako bi jos vise pljackao i osiromasio drzavu i entitet.

Isto kao npr za sarovica, nacionalista cisti, nista manji od dodika. Ali uradio je toliko dobrog u svom mandatu dok je bio ministar, vise nego ijedan iz RS, vise nego ijedan sda-ovac ikad. Uradio je dobrih stvari za sve, kako god se zvali i iz kojeg god entiteta ljudo dolazili, od njegovog rada su svi imali korist. I idalje imamo. I sad neko ovdje dodje i kaze, nema razlike izmedju sarovica i dodika? Taj je glup i zlonamjeran.
Onome kome je dodik drazi, taj je sda-ovac, jer samo sda ima koristi od dodika kroz stalnu koalicionu saradnju i sirenje mrznje, jer zna se kome iz sarajeva pogoduje sirenje mrznje i prijetnje ratom
high_volume
Posts: 5916
Joined: 09/06/2010 22:51

#1307 Re: Draško Stanivuković

Post by high_volume »

El_comadante wrote: 14/09/2020 12:29 pošto neki neznaju historiju kratki podsjednik: po Ustavu iz jeli 74te Jugoslavija je bila federativna rebulika i svaka je republika imala pravo na izdvajanje iz iste, ne narodi. i u CG je bio referendum 92 čini me se gdje su oni odlučili da ostanu u Jugoslaviji. ovde je bio rat pa smo imali preča posla od toga da pratimo gdje je sve bio referendum. Bošnjaci su bili večina u Foći, Srebrenicu, bilo ih je i u Bratuncu, Višegradi, Rogatici, hrvati u posavini. sada u mnogim tim opštinama nema nesrba i po jedan dva. npr. u Višegradu je prije rata načelnik opštine bio Bošnjak a sada ima samo jedan (1) čovjek u skupštini opštine. u Trebinju nema niti jedan bošnjak u OV ili SO kako to zovu u RSu. da li ovo zna Draško? vjerovatno.
Ovkvo poslijeratno stanje, koje si opisao, posljedica je uzajamne politike opstrukcije vraćanja stanovništva na prijeratna prebivališta, perfidna opstrukcija Anexa 7, Daytona. Ovakvo stanje odgovara, već dvije i po decenije, dominantnim strankama, koje tako i osvajaju vlast, svaka u svom području, obilježenom etničkim strukturama izbjeglog i raseljenog stanovništva, koje je zadržalo biračku novoostečenu adresu..
zlajaBHF
Posts: 2874
Joined: 31/03/2005 23:51
Location: Dijaspora

#1308 Re: Draško Stanivuković

Post by zlajaBHF »

izvrsni direktor wrote: 16/09/2020 12:12
zlajaBHF wrote: 16/09/2020 12:04
izvrsni direktor wrote: 16/09/2020 12:01 A to vi ocekujete da ce u RS neko dobiti vecinu glasova na prici da su srbi genocidasi, da rs treba ukinuti, da rs nema veze sa srbijom?
Gdje vi zivite?
I zato mu trebamo oprostiti?

Ne razumijem poentu
Oprastaj mu ti cetnikovanje ako hoces. Ja necu.

Imas na jednoj strani srpskog nacionalistu koji velica drazu.
Imas na drugoj strani srpskog nacionalistu koji velica drazu, i uz to je dugogodisnji kriminalac, osiromasio narod pljacajuci sve moguce, kriminal se mjeri milijardama.
Koji ti je manje zlo?

Isto kao sto na federalnoj strani imas s jedne strane bosnjacke nacionaliste koji djeluju kao organizovana kriminalna grupa gdje su direktno za nestalih nekoliko milijardi krivi. A sa druge strane imas samo nacionaliste.
Ko ti je manje zlo?

Nit mogu glasati za draska, nit bi moju podrsku ikad dobio. Ali ako trebam birati ko je bolji za bosnu izmedju draska i dodika. Rekao bih drasko, za dodika znam da je kriminalac, da ga ekonomija i narod ne zanima, za dodika znam da sirenje mrznje koristi kako bi jos vise pljackao i osiromasio drzavu i entitet.

Isto kao npr za sarovica, nacionalista cisti, nista manji od dodika. Ali uradio je toliko dobrog u svom mandatu dok je bio ministar, vise nego ijedan iz RS, vise nego ijedan sda-ovac ikad. Uradio je dobrih stvari za sve, kako god se zvali i iz kojeg god entiteta ljudo dolazili, od njegovog rada su svi imali korist. I idalje imamo. I sad neko ovdje dodje i kaze, nema razlike izmedju sarovica i dodika? Taj je glup i zlonamjeran.
Onome kome je dodik drazi, taj je sda-ovac, jer samo sda ima koristi od dodika kroz stalnu koalicionu saradnju i sirenje mrznje, jer zna se kome iz sarajeva pogoduje sirenje mrznje i prijetnje ratom
Zlo je svako ko zeli izbrisati nas narod i unistiti drzavu BiH.

Ono sto mi upada u oci je to sto se u Sarajevu ovaj tip i slicni kuju u zvijezde, kao da su pozitivci.

On i ljudi kao on podrzavaju politiku koja je nas narod kostala toliko patnje....Takav covjek nikad ne moze biti pozitivac.
El_comadante
Posts: 7914
Joined: 10/05/2007 13:38
Location: Sarajevo

#1309 Re: Draško Stanivuković

Post by El_comadante »

high_volume wrote: 16/09/2020 12:24
El_comadante wrote: 14/09/2020 12:29 pošto neki neznaju historiju kratki podsjednik: po Ustavu iz jeli 74te Jugoslavija je bila federativna rebulika i svaka je republika imala pravo na izdvajanje iz iste, ne narodi. i u CG je bio referendum 92 čini me se gdje su oni odlučili da ostanu u Jugoslaviji. ovde je bio rat pa smo imali preča posla od toga da pratimo gdje je sve bio referendum. Bošnjaci su bili večina u Foći, Srebrenicu, bilo ih je i u Bratuncu, Višegradi, Rogatici, hrvati u posavini. sada u mnogim tim opštinama nema nesrba i po jedan dva. npr. u Višegradu je prije rata načelnik opštine bio Bošnjak a sada ima samo jedan (1) čovjek u skupštini opštine. u Trebinju nema niti jedan bošnjak u OV ili SO kako to zovu u RSu. da li ovo zna Draško? vjerovatno.
Ovkvo poslijeratno stanje, koje si opisao, posljedica je uzajamne politike opstrukcije vraćanja stanovništva na prijeratna prebivališta, perfidna opstrukcija Anexa 7, Daytona. Ovakvo stanje odgovara, već dvije i po decenije, dominantnim strankama, koje tako i osvajaju vlast, svaka u svom području, obilježenom etničkim strukturama izbjeglog i raseljenog stanovništva, koje je zadržalo biračku novoostečenu adresu..
to si upravu za period poslije rata, medjutim ja kažem za vrijeme rata koje kriv što ti ljudi nema tamo? i nemožeš se vratiti ako ti nedalju da se zapoliš u policiji, opštini itsl, ako ratni zločinci slobodno hodaju recimo Višegradom i tako.
izvrsni direktor
Posts: 9321
Joined: 20/12/2018 16:11

#1310 Re: Draško Stanivuković

Post by izvrsni direktor »

zlajaBHF wrote: 16/09/2020 12:39
izvrsni direktor wrote: 16/09/2020 12:12
zlajaBHF wrote: 16/09/2020 12:04

I zato mu trebamo oprostiti?

Ne razumijem poentu
Oprastaj mu ti cetnikovanje ako hoces. Ja necu.

Imas na jednoj strani srpskog nacionalistu koji velica drazu.
Imas na drugoj strani srpskog nacionalistu koji velica drazu, i uz to je dugogodisnji kriminalac, osiromasio narod pljacajuci sve moguce, kriminal se mjeri milijardama.
Koji ti je manje zlo?

Isto kao sto na federalnoj strani imas s jedne strane bosnjacke nacionaliste koji djeluju kao organizovana kriminalna grupa gdje su direktno za nestalih nekoliko milijardi krivi. A sa druge strane imas samo nacionaliste.
Ko ti je manje zlo?

Nit mogu glasati za draska, nit bi moju podrsku ikad dobio. Ali ako trebam birati ko je bolji za bosnu izmedju draska i dodika. Rekao bih drasko, za dodika znam da je kriminalac, da ga ekonomija i narod ne zanima, za dodika znam da sirenje mrznje koristi kako bi jos vise pljackao i osiromasio drzavu i entitet.

Isto kao npr za sarovica, nacionalista cisti, nista manji od dodika. Ali uradio je toliko dobrog u svom mandatu dok je bio ministar, vise nego ijedan iz RS, vise nego ijedan sda-ovac ikad. Uradio je dobrih stvari za sve, kako god se zvali i iz kojeg god entiteta ljudo dolazili, od njegovog rada su svi imali korist. I idalje imamo. I sad neko ovdje dodje i kaze, nema razlike izmedju sarovica i dodika? Taj je glup i zlonamjeran.
Onome kome je dodik drazi, taj je sda-ovac, jer samo sda ima koristi od dodika kroz stalnu koalicionu saradnju i sirenje mrznje, jer zna se kome iz sarajeva pogoduje sirenje mrznje i prijetnje ratom
Zlo je svako ko zeli izbrisati nas narod i unistiti drzavu BiH.

Ono sto mi upada u oci je to sto se u Sarajevu ovaj tip i slicni kuju u zvijezde, kao da su pozitivci.

On i ljudi kao on podrzavaju politiku koja je nas narod kostala toliko patnje....Takav covjek nikad ne moze biti pozitivac.
Znaci, dodik ti je drazi od ovog? Po tvojoj mjeri? Smatras da dpdik vise doprinosi kvaliteti zivota nego sarovic, i nego sto bi stanivukovic?
User avatar
okanomalo
Posts: 921
Joined: 09/01/2015 16:10

#1311 Re: Draško Stanivuković

Post by okanomalo »

izvrsni direktor wrote: 16/09/2020 12:06
sumirprimus wrote: 16/09/2020 12:03
izvrsni direktor wrote: 16/09/2020 12:01 A to vi ocekujete da ce u RS neko dobiti vecinu glasova na prici da su srbi genocidasi, da rs treba ukinuti, da rs nema veze sa srbijom?
Gdje vi zivite?
naravno. mora istina kad tad i do njih stic.
sta je problem vjeruvat da ce istina jednom pobijedit. i neko normalno drustvo, gradjansko evropsko sa polaganjem racuna, kojem kao tezimo.
Valja vjerovati da ce nekad do toga doci. Nadamo se svi da ce dpci vrijeme kad nacionalisti vise nece vladati ovom drzavom. Da ce dpci vrijeme da ce se predstavnici birati na osnovu ekonomskog programa a ne na osnovu price o ukidanju, spajanju, cetnicima, mudzahedini itd. Nadamo se da ce doci vrijeme gdje nece biti bitno kako se zoves i kojem se bogu molis.

Ali trenutno? Sad? Sljedeci mjesec?
mozda nasi unuci....samo kazem mozda.
User avatar
Maraschino
Posts: 18997
Joined: 10/11/2006 16:15
Location: ...

#1312 Re: Draško Stanivuković

Post by Maraschino »

izvrsni direktor wrote: 16/09/2020 13:34

Znaci, dodik ti je drazi od ovog? Po tvojoj mjeri? Smatras da dpdik vise doprinosi kvaliteti zivota nego sarovic, i nego sto bi stanivukovic?
neko kaze kaka, neko izmet a neko govno...a u stvari je sve isto
ima razlike jedino u razini smrada.
zlajaBHF
Posts: 2874
Joined: 31/03/2005 23:51
Location: Dijaspora

#1313 Re: Draško Stanivuković

Post by zlajaBHF »

izvrsni direktor wrote: 16/09/2020 13:34
zlajaBHF wrote: 16/09/2020 12:39
izvrsni direktor wrote: 16/09/2020 12:12

Oprastaj mu ti cetnikovanje ako hoces. Ja necu.

Imas na jednoj strani srpskog nacionalistu koji velica drazu.
Imas na drugoj strani srpskog nacionalistu koji velica drazu, i uz to je dugogodisnji kriminalac, osiromasio narod pljacajuci sve moguce, kriminal se mjeri milijardama.
Koji ti je manje zlo?

Isto kao sto na federalnoj strani imas s jedne strane bosnjacke nacionaliste koji djeluju kao organizovana kriminalna grupa gdje su direktno za nestalih nekoliko milijardi krivi. A sa druge strane imas samo nacionaliste.
Ko ti je manje zlo?

Nit mogu glasati za draska, nit bi moju podrsku ikad dobio. Ali ako trebam birati ko je bolji za bosnu izmedju draska i dodika. Rekao bih drasko, za dodika znam da je kriminalac, da ga ekonomija i narod ne zanima, za dodika znam da sirenje mrznje koristi kako bi jos vise pljackao i osiromasio drzavu i entitet.

Isto kao npr za sarovica, nacionalista cisti, nista manji od dodika. Ali uradio je toliko dobrog u svom mandatu dok je bio ministar, vise nego ijedan iz RS, vise nego ijedan sda-ovac ikad. Uradio je dobrih stvari za sve, kako god se zvali i iz kojeg god entiteta ljudo dolazili, od njegovog rada su svi imali korist. I idalje imamo. I sad neko ovdje dodje i kaze, nema razlike izmedju sarovica i dodika? Taj je glup i zlonamjeran.
Onome kome je dodik drazi, taj je sda-ovac, jer samo sda ima koristi od dodika kroz stalnu koalicionu saradnju i sirenje mrznje, jer zna se kome iz sarajeva pogoduje sirenje mrznje i prijetnje ratom
Zlo je svako ko zeli izbrisati nas narod i unistiti drzavu BiH.

Ono sto mi upada u oci je to sto se u Sarajevu ovaj tip i slicni kuju u zvijezde, kao da su pozitivci.

On i ljudi kao on podrzavaju politiku koja je nas narod kostala toliko patnje....Takav covjek nikad ne moze biti pozitivac.
Znaci, dodik ti je drazi od ovog? Po tvojoj mjeri? Smatras da dpdik vise doprinosi kvaliteti zivota nego sarovic, i nego sto bi stanivukovic?
I jedan i drugi su neprijatelji i nikad ne mogu biti bolji od politicara koji su probosanski orijentisani.

U Sarajevskim medijima imas osjecaj da je Stanivukovic pozitivac, a on to nije.....Naprotiv, on podrzava genocidnu i sovinisticku politiku.
El_comadante
Posts: 7914
Joined: 10/05/2007 13:38
Location: Sarajevo

#1314 Re: Draško Stanivuković

Post by El_comadante »

Maraschino wrote: 16/09/2020 15:46
izvrsni direktor wrote: 16/09/2020 13:34

Znaci, dodik ti je drazi od ovog? Po tvojoj mjeri? Smatras da dpdik vise doprinosi kvaliteti zivota nego sarovic, i nego sto bi stanivukovic?
neko kaze kaka, neko izmet a neko govno...a u stvari je sve isto
ima razlike jedino u razini smrada.
meni je Dodik bolji jer je barem iskren. ovo dvoje, Draško i Jelena, nova generaciji fini ovo ono a ustvari isti kao Dodik samo su bolje upakovani i misliš da su bolji i samim tim su i opasniji. jelena recimo podržaje Dražu a to Dodik nikada nije barem javno rekao.
Hektorijan
Posts: 229
Joined: 21/11/2019 22:48

#1315 Re: Draško Stanivuković

Post by Hektorijan »

Neki su zaboravili kako je dodik došao na vlast. Koju je spiku furao. Ko ga je tada podržavao i hvalio? U što je kasnije evoluirao?


Oni su svi isti i o Bošnjacima isto misle, isto im žele. Samo to iskazuju drugačije zbog političke pozicije u kojoj se trenutno nalaze.

Dođu li na vlast, neka se niko ne vara, biti će isti kao dodik pa vjerovatno i gori.
User avatar
Maraschino
Posts: 18997
Joined: 10/11/2006 16:15
Location: ...

#1316 Re: Draško Stanivuković

Post by Maraschino »

U ovoj zemlji ima mjesta za sve ali mira nece biti sve dok Dodik i dodikovci sanjaju Srbiju.
Ova garnitura politicara NE ZELI u EU jer im tamo nema mjesta a tamo je gradjanski koncept. Vecina preuzima na sebe odgovornost.
izvrsni direktor
Posts: 9321
Joined: 20/12/2018 16:11

#1317 Re: Draško Stanivuković

Post by izvrsni direktor »

Hektorijan wrote: 16/09/2020 18:13 Neki su zaboravili kako je dodik došao na vlast. Koju je spiku furao. Ko ga je tada podržavao i hvalio? U što je kasnije evoluirao?
I upravo zato sto smo izvarani tada, treba da budemo pametniji i ostavimo idalje tog dodika koji je nas sve prevario na pocetku?
Jer oni su svi isti, ne dirajmo nista. Tako nekako kao i za sda: nema se za koga glasati svi su isti neka sda ostane.
User avatar
GandalfSivi
Posts: 18190
Joined: 09/09/2006 00:38
Contact:

#1318 Re: Draško Stanivuković

Post by GandalfSivi »

Kakav Dodik i nacionalizam, on je samo jedan obicni kriminalac i wannabe diktator (sto je jednako opasno i za drzavu i za mir). Ove nove generacije se trebaju ugledati u ono krepalo pasce Krajisnika, kakav je to samo nacionalista bio. Pravi romanticar koji najiskrenije nije mogao shvatiti zasto “muslimani” ne mogu prihvatiti da su genetski inferiorniji i da se ne trebaju mijesati sa Srbima niti zivjeti na “srpskom” teritoriju. Genocid je bio nepopularno ali nadasve prihvatljivo rjesenje, kada etnicko ciscenje nije moglo rijesiti sve probleme.

Ovi danas, ove pickice tipa Dodika, sve je to lazno, nema tu one srcanosti (zli jezici bi rekli zadrtosti) kakvu ie imala ta stara garda tipa Krajisnika, Karadzica, Plavsicke, Koljevica i ostalih. To su pravi idealisti bili.
User avatar
Kikibombona
Posts: 34325
Joined: 29/06/2013 08:48

#1319 Re: Draško Stanivuković

Post by Kikibombona »

Stanivukovic izgleda ima ogromnu prednost u odnosu na Radojcica. Samo je pitanje da li moze uzeti dovoljno glasova da prebaci razliku koju ce SNSD pokrasti.

https://banjaluka-24.com/ipsos-stanivuk ... adojicica/
User avatar
RunnerX
Posts: 3358
Joined: 13/03/2014 17:38
Contact:

#1320 Re: Draško Stanivuković

Post by RunnerX »

Amfilohije će odlikovati Stanivukovića, malo ga je korona zeznula, ali vjerujem da će se to desiti kad izađe iz bolnice. To bi mogao biti ključni vjetar u leđa.
User avatar
banjaluka078
Moderator
Posts: 7408
Joined: 16/01/2007 23:38

#1321 Re: Draško Stanivuković

Post by banjaluka078 »

Ja Draška baš ne mogu smisliti. Ovom patetikom ubi. A ovce aplaudiraju, suza u oku...



sitni svercer
Posts: 995
Joined: 08/09/2018 14:43

#1322 Re: Draško Stanivuković

Post by sitni svercer »

banjaluka078 wrote: 16/11/2020 22:43 Ja Draška baš ne mogu smisliti. Ovom patetikom ubi. A ovce aplaudiraju, suza u oku...



sitni klosarski element je zreo za hapsenja :izet: mile ce ovo pocistit sa prvim snijegom
User avatar
Ja_Ja
Posts: 2630
Joined: 07/03/2006 06:59
Location: tamo daleko...

#1323 Re: Draško Stanivuković

Post by Ja_Ja »

Bilo kakva promjena u danasnjem drustvu je dobra promjena. Nadam se da ce ovaj momak koristiti manje nacionalisticke patetike a vise konkretnih koraka da tim ljudima u manjem entitetu poboljsa zivot.

Za nas “ovamo” je on isti krc kao i svaki drugi i nije vrijedan paznje.
90minut
Posts: 12889
Joined: 07/04/2019 10:56

#1324 Re: Draško Stanivuković

Post by 90minut »

sitni svercer wrote: 17/11/2020 00:30
banjaluka078 wrote: 16/11/2020 22:43 Ja Draška baš ne mogu smisliti. Ovom patetikom ubi. A ovce aplaudiraju, suza u oku...



sitni klosarski element je zreo za hapsenja :izet: mile ce ovo pocistit sa prvim snijegom
Ovo ti je buducnost kakvo crno ciscenje prošlo je Dodikovo.
User avatar
banjaluka078
Moderator
Posts: 7408
Joined: 16/01/2007 23:38

#1325 Re: Draško Stanivuković

Post by banjaluka078 »

Vala, ako mi je Draško budućnost, odoh ja u Njemačku.
Post Reply