Crna hronika BH cesta

Automobili, pitanja, pomoć, savjeti...

Moderators: _BataZiv_0809, anex

Post Reply
zigson
Posts: 4817
Joined: 04/04/2015 22:17

#5201 Re: Crna hronika BH cesta

Post by zigson »

sime_cipol wrote: 22/08/2020 15:02 Zar narušavanje JRiM nije kazna 500+ KM :?
Ima raspon kazna od-do
User avatar
Logovan
Posts: 102756
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#5202 Re: Crna hronika BH cesta

Post by Logovan »

https://radiosarajevo.ba/vijesti/crna-h ... jka/387436

https://radiosarajevo.ba/vijesti/crna-h ... bil/387484

:shock:
Kritična situacija je na cestama. Ovo je strašno. Svaki dan isto čitamo.
BiBi911
Posts: 5330
Joined: 09/12/2018 17:47

#5203 Re: Crna hronika BH cesta

Post by BiBi911 »

Logovan wrote: 22/08/2020 20:23 https://radiosarajevo.ba/vijesti/crna-h ... jka/387436

https://radiosarajevo.ba/vijesti/crna-h ... bil/387484

:shock:
Kritična situacija je na cestama. Ovo je strašno. Svaki dan isto čitamo.
Garant se vozi po ogranicenjima
Throttle
Posts: 14680
Joined: 10/06/2016 12:35

#5204 Re: Crna hronika BH cesta

Post by Throttle »

Danas Punto.u Jelah polju istjera dva auta na trotoar. Idemo u koloni, lola pretice komplet kolonu, auta iz kontra smjera. Ljudi bjeze na ivicnjak, mi desno a on sredinom... svasta sam vidio al ono.jos nisam
Mislio sam da ce opalit u Signuma iz kontra smjera, ne znam kako su prosli bez ostecenja
User avatar
Optimus09
Posts: 3717
Joined: 27/11/2017 06:48
Location: Berlin

#5205 Re: Crna hronika BH cesta

Post by Optimus09 »

Throttle wrote: 22/08/2020 20:51 Danas Punto.u Jelah polju istjera dva auta na trotoar. Idemo u koloni, lola pretice komplet kolonu, auta iz kontra smjera. Ljudi bjeze na ivicnjak, mi desno a on sredinom... svasta sam vidio al ono.jos nisam
Mislio sam da ce opalit u Signuma iz kontra smjera, ne znam kako su prosli bez ostecenja
Skoro pisao bas o tome,nije mi se jednom desilo :-)
Ide danas lola,Srbijanske tablice,hladno otvori prozor i baci flasu.
Htio sam po gasu i udariti ga :evil:
Throttle
Posts: 14680
Joined: 10/06/2016 12:35

#5206 Re: Crna hronika BH cesta

Post by Throttle »

Ma.ja razumijem da se preracunao pa izletio u lijevu, auto u susret brzo doslo pa kocenje i to. Al ovaj tarzan ne popusta gas :-) svi koce osim njega
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39555
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#5207 Re: Crna hronika BH cesta

Post by bitanga_sa_otesa »

ko koći taj gubi :D
citroen xm
Posts: 20441
Joined: 17/04/2012 22:57

#5208 Re: Crna hronika BH cesta

Post by citroen xm »

Trebao se neko postaviti pa neka završi karijeru u toj slabašnoj limenoj kutiji.
User avatar
Optimist
Posts: 15519
Joined: 08/02/2010 19:01
Location: Sarajevo

#5209 Re: Crna hronika BH cesta

Post by Optimist »

Logovan wrote: 22/08/2020 20:23 https://radiosarajevo.ba/vijesti/crna-h ... jka/387436

https://radiosarajevo.ba/vijesti/crna-h ... bil/387484

:shock:
Kritična situacija je na cestama. Ovo je strašno. Svaki dan isto čitamo.
Ovaj dan jos nije zavrsio...

Jedna osoba poginula u sudaru automobila i kamiona u Prozoru
http://www.klix.ba/clanak/200822089
User avatar
mk ultra
Posts: 24032
Joined: 31/12/2012 14:05
Location: Fiume
Grijem se na: Ugalj
Vozim: Bahato
Horoskop: Maćak

#5210 Re: Crna hronika BH cesta

Post by mk ultra »

Kako se ovo u prozoru dogodilo, zar kamion nema šinu nazad protiv ovoga ili je teret visio preko kamiona?

Strasno...
L u c i f e r
Posts: 12480
Joined: 30/11/2013 14:50

#5211 Re: Crna hronika BH cesta

Post by L u c i f e r »

Luda 2020
Naslovnica
Posts: 35443
Joined: 20/03/2013 15:38

#5212 Re: Crna hronika BH cesta

Post by Naslovnica »

Danas sam odvezao turu Sa-Tz-Brčko-Bijeljina-Stanišić-Zvornik-Vlasenica-Sokolac-Sa.
U odlasku katastrofa od zastoja usljed izborne godine.
U povratku mnogo brže.
Gust saobraćaj, a stalno mi ju glavi ova tema i pogibije.
Svega na cesti.
Nije skup autoput sekunde, pričajte šta hoćete.
User avatar
Optimus09
Posts: 3717
Joined: 27/11/2017 06:48
Location: Berlin

#5213 Re: Crna hronika BH cesta

Post by Optimus09 »

Ja bih najradije da imamo redovne linije vozom.
Ovo je trenutno ludilo.
User avatar
Jimmy McNulty
Čiča Gliša
Posts: 6520
Joined: 11/04/2012 11:32

#5214 Re: Crna hronika BH cesta

Post by Jimmy McNulty »

Optimus09 wrote: 22/08/2020 23:08 Ja bih najradije da imamo redovne linije vozom.
Ovo je trenutno ludilo.
Ti i još 2% normalnih insana. Ostali vole 30 iznad ograničenja u svom folksvagenu jer je brže rođo moj pa.zato i nemamo ni pruge ni normalnih linija između prugom već povezanih gradova.
User avatar
drug_profi
Posts: 65411
Joined: 16/07/2012 16:00

#5215 Re: Crna hronika BH cesta

Post by drug_profi »

Throttle wrote: 22/08/2020 20:51 Danas Punto.u Jelah polju istjera dva auta na trotoar. Idemo u koloni, lola pretice komplet kolonu, auta iz kontra smjera. Ljudi bjeze na ivicnjak, mi desno a on sredinom... svasta sam vidio al ono.jos nisam
Mislio sam da ce opalit u Signuma iz kontra smjera, ne znam kako su prosli bez ostecenja
MOzda sam ja psihopata, ali ja vise volim svoj auto nego njega. Kurac bi se ja u ljeljke zabijao. Gini burazeru u Fiat sepetu.
Mlad i Nevin
Posts: 2365
Joined: 07/11/2010 16:05

#5216 Re: Crna hronika BH cesta

Post by Mlad i Nevin »

Optimus09 wrote: 22/08/2020 21:11
Throttle wrote: 22/08/2020 20:51 Danas Punto.u Jelah polju istjera dva auta na trotoar. Idemo u koloni, lola pretice komplet kolonu, auta iz kontra smjera. Ljudi bjeze na ivicnjak, mi desno a on sredinom... svasta sam vidio al ono.jos nisam
Mislio sam da ce opalit u Signuma iz kontra smjera, ne znam kako su prosli bez ostecenja
Skoro pisao bas o tome,nije mi se jednom desilo :-)
Ide danas lola,Srbijanske tablice,hladno otvori prozor i baci flasu.
Htio sam po gasu i udariti ga :evil:
Koje je boje punto😂
User avatar
vjeshalica
Posts: 20766
Joined: 31/03/2019 14:56

#5217 Re: Crna hronika BH cesta

Post by vjeshalica »

User avatar
basicm
Posts: 11634
Joined: 16/01/2012 21:38

#5218 Re: Crna hronika BH cesta

Post by basicm »

Trkac a nije bruda. Sve nam poremeti svojim pojavljivanjem. :-D
Ona izgleda cim kljuc u bravu stavi prekrsaj napravi.
User avatar
vjeshalica
Posts: 20766
Joined: 31/03/2019 14:56

#5219 Re: Crna hronika BH cesta

Post by vjeshalica »

Milf bruda
User avatar
drug_profi
Posts: 65411
Joined: 16/07/2012 16:00

#5220 Re: Crna hronika BH cesta

Post by drug_profi »

E da je MILF nešto sumnjam... MIDLF prije...
User avatar
johntra
Posts: 11853
Joined: 11/04/2004 02:17
Location: Palma de Hrasno

#5222 Re: Crna hronika BH cesta

Post by johntra »

User avatar
vjeshalica
Posts: 20766
Joined: 31/03/2019 14:56

#5224 Re: Crna hronika BH cesta

Post by vjeshalica »

Divljo majmun eto sta je...
Post Reply