Ima raspon kazna od-do
Crna hronika BH cesta
Moderators: _BataZiv_0809, anex
-
zigson
- Posts: 4817
- Joined: 04/04/2015 22:17
#5201 Re: Crna hronika BH cesta
- Logovan
- Posts: 102756
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#5202 Re: Crna hronika BH cesta
https://radiosarajevo.ba/vijesti/crna-h ... jka/387436
https://radiosarajevo.ba/vijesti/crna-h ... bil/387484
Kritična situacija je na cestama. Ovo je strašno. Svaki dan isto čitamo.
https://radiosarajevo.ba/vijesti/crna-h ... bil/387484
Kritična situacija je na cestama. Ovo je strašno. Svaki dan isto čitamo.
-
BiBi911
- Posts: 5330
- Joined: 09/12/2018 17:47
#5203 Re: Crna hronika BH cesta
Garant se vozi po ogranicenjimaLogovan wrote: ↑22/08/2020 20:23 https://radiosarajevo.ba/vijesti/crna-h ... jka/387436
https://radiosarajevo.ba/vijesti/crna-h ... bil/387484
![]()
Kritična situacija je na cestama. Ovo je strašno. Svaki dan isto čitamo.
-
Throttle
- Posts: 14680
- Joined: 10/06/2016 12:35
#5204 Re: Crna hronika BH cesta
Danas Punto.u Jelah polju istjera dva auta na trotoar. Idemo u koloni, lola pretice komplet kolonu, auta iz kontra smjera. Ljudi bjeze na ivicnjak, mi desno a on sredinom... svasta sam vidio al ono.jos nisam
Mislio sam da ce opalit u Signuma iz kontra smjera, ne znam kako su prosli bez ostecenja
Mislio sam da ce opalit u Signuma iz kontra smjera, ne znam kako su prosli bez ostecenja
- Optimus09
- Posts: 3717
- Joined: 27/11/2017 06:48
- Location: Berlin
#5205 Re: Crna hronika BH cesta
Skoro pisao bas o tome,nije mi se jednom desiloThrottle wrote: ↑22/08/2020 20:51 Danas Punto.u Jelah polju istjera dva auta na trotoar. Idemo u koloni, lola pretice komplet kolonu, auta iz kontra smjera. Ljudi bjeze na ivicnjak, mi desno a on sredinom... svasta sam vidio al ono.jos nisam
Mislio sam da ce opalit u Signuma iz kontra smjera, ne znam kako su prosli bez ostecenja
Ide danas lola,Srbijanske tablice,hladno otvori prozor i baci flasu.
Htio sam po gasu i udariti ga
-
Throttle
- Posts: 14680
- Joined: 10/06/2016 12:35
#5206 Re: Crna hronika BH cesta
Ma.ja razumijem da se preracunao pa izletio u lijevu, auto u susret brzo doslo pa kocenje i to. Al ovaj tarzan ne popusta gas
svi koce osim njega
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39555
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#5207 Re: Crna hronika BH cesta
ko koći taj gubi 
-
citroen xm
- Posts: 20441
- Joined: 17/04/2012 22:57
#5208 Re: Crna hronika BH cesta
Trebao se neko postaviti pa neka završi karijeru u toj slabašnoj limenoj kutiji.
- Optimist
- Posts: 15519
- Joined: 08/02/2010 19:01
- Location: Sarajevo
#5209 Re: Crna hronika BH cesta
Ovaj dan jos nije zavrsio...Logovan wrote: ↑22/08/2020 20:23 https://radiosarajevo.ba/vijesti/crna-h ... jka/387436
https://radiosarajevo.ba/vijesti/crna-h ... bil/387484
![]()
Kritična situacija je na cestama. Ovo je strašno. Svaki dan isto čitamo.
Jedna osoba poginula u sudaru automobila i kamiona u Prozoru
http://www.klix.ba/clanak/200822089
- mk ultra
- Posts: 24032
- Joined: 31/12/2012 14:05
- Location: Fiume
- Grijem se na: Ugalj
- Vozim: Bahato
- Horoskop: Maćak
#5210 Re: Crna hronika BH cesta
Kako se ovo u prozoru dogodilo, zar kamion nema šinu nazad protiv ovoga ili je teret visio preko kamiona?
Strasno...
Strasno...
-
Naslovnica
- Posts: 35443
- Joined: 20/03/2013 15:38
#5212 Re: Crna hronika BH cesta
Danas sam odvezao turu Sa-Tz-Brčko-Bijeljina-Stanišić-Zvornik-Vlasenica-Sokolac-Sa.
U odlasku katastrofa od zastoja usljed izborne godine.
U povratku mnogo brže.
Gust saobraćaj, a stalno mi ju glavi ova tema i pogibije.
Svega na cesti.
Nije skup autoput sekunde, pričajte šta hoćete.
U odlasku katastrofa od zastoja usljed izborne godine.
U povratku mnogo brže.
Gust saobraćaj, a stalno mi ju glavi ova tema i pogibije.
Svega na cesti.
Nije skup autoput sekunde, pričajte šta hoćete.
- Optimus09
- Posts: 3717
- Joined: 27/11/2017 06:48
- Location: Berlin
#5213 Re: Crna hronika BH cesta
Ja bih najradije da imamo redovne linije vozom.
Ovo je trenutno ludilo.
Ovo je trenutno ludilo.
- Jimmy McNulty
- Čiča Gliša
- Posts: 6520
- Joined: 11/04/2012 11:32
- drug_profi
- Posts: 65411
- Joined: 16/07/2012 16:00
#5215 Re: Crna hronika BH cesta
MOzda sam ja psihopata, ali ja vise volim svoj auto nego njega. Kurac bi se ja u ljeljke zabijao. Gini burazeru u Fiat sepetu.Throttle wrote: ↑22/08/2020 20:51 Danas Punto.u Jelah polju istjera dva auta na trotoar. Idemo u koloni, lola pretice komplet kolonu, auta iz kontra smjera. Ljudi bjeze na ivicnjak, mi desno a on sredinom... svasta sam vidio al ono.jos nisam
Mislio sam da ce opalit u Signuma iz kontra smjera, ne znam kako su prosli bez ostecenja
-
Mlad i Nevin
- Posts: 2365
- Joined: 07/11/2010 16:05
#5216 Re: Crna hronika BH cesta
Koje je boje puntoOptimus09 wrote: ↑22/08/2020 21:11Skoro pisao bas o tome,nije mi se jednom desiloThrottle wrote: ↑22/08/2020 20:51 Danas Punto.u Jelah polju istjera dva auta na trotoar. Idemo u koloni, lola pretice komplet kolonu, auta iz kontra smjera. Ljudi bjeze na ivicnjak, mi desno a on sredinom... svasta sam vidio al ono.jos nisam
Mislio sam da ce opalit u Signuma iz kontra smjera, ne znam kako su prosli bez ostecenja![]()
Ide danas lola,Srbijanske tablice,hladno otvori prozor i baci flasu.
Htio sam po gasu i udariti ga![]()
- vjeshalica
- Posts: 20766
- Joined: 31/03/2019 14:56
- basicm
- Posts: 11634
- Joined: 16/01/2012 21:38
#5218 Re: Crna hronika BH cesta
Trkac a nije bruda. Sve nam poremeti svojim pojavljivanjem.
Ona izgleda cim kljuc u bravu stavi prekrsaj napravi.
Ona izgleda cim kljuc u bravu stavi prekrsaj napravi.
- drug_profi
- Posts: 65411
- Joined: 16/07/2012 16:00
#5220 Re: Crna hronika BH cesta
E da je MILF nešto sumnjam... MIDLF prije...
- vjeshalica
- Posts: 20766
- Joined: 31/03/2019 14:56
- johntra
- Posts: 11853
- Joined: 11/04/2004 02:17
- Location: Palma de Hrasno
- insaneinthebrain
- Posts: 25477
- Joined: 12/08/2013 12:51
- vjeshalica
- Posts: 20766
- Joined: 31/03/2019 14:56
#5224 Re: Crna hronika BH cesta
Divljo majmun eto sta je...
- vjeshalica
- Posts: 20766
- Joined: 31/03/2019 14:56


