Ilegalni migranti u BiH

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderators: Benq, O'zone

Locked
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 66037
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#17676 Re: Ilegalni migranti u BiH

Post by _BataZiv_0809 »

Pocela ih raja bost
User avatar
Cherry-Cherry
Posts: 6765
Joined: 20/02/2013 14:14

#17677 Re: Ilegalni migranti u BiH

Post by Cherry-Cherry »

Pukao ljudima film. Bit će ovoga još više. Bost ćemo se s njima po ulici. Država nas neće zaštiti, dakle vlada zakon jačega.
User avatar
Logovan
Posts: 94350
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#17678 Re: Ilegalni migranti u BiH

Post by Logovan »

Evolution_IV wrote: 02/09/2020 18:08 jasta ce,to su nase brace :) :run:
Braća i turisti... :D
User avatar
MorningStar
Posts: 9431
Joined: 22/11/2019 18:43

#17679 Re: Ilegalni migranti u BiH

Post by MorningStar »

xvassido wrote: 03/09/2020 15:25 koliko vidim ovim migrantima je ko bubregu u loju, ima se za mesa, ima se za kurava, ima se za alkohola i droge, odnedavno vise i po kladionicama.
Evo hin iz sport life kese se kupuju odjece,obuca i tako .. bijeda jasta :oops:
User avatar
un1ted
Posts: 9957
Joined: 20/10/2012 13:29
Location: Tema onih koji zaradjuju do 500KM viewtopic.php?f=77&t=82867&p=17676078#p17676

#17680 Re: Ilegalni migranti u BiH

Post by un1ted »

Cherry-Cherry wrote: 03/09/2020 08:23 Zamislite koje dno od fuksače treba biti, pa se izvucarati sa migrantima, što džaba što za pare, fuj dno dna. To neka normalna :mrgreen: kurva ne bi uradila. :mrgreen:
10x po 30KM = 300KM za dan. Napaljeni onako kozojebi su gotovi cim sjevne bikini zona.
Heller
Posts: 4404
Joined: 02/05/2012 22:32
Location: Tuzla

#17681 Re: Ilegalni migranti u BiH

Post by Heller »

Cherry-Cherry wrote: 03/09/2020 08:23 Zamislite koje dno od fuksače treba biti, pa se izvucarati sa migrantima, što džaba što za pare, fuj dno dna. To neka normalna :mrgreen: kurva ne bi uradila. :mrgreen:
Mislim da je savršeno vrijeme da se ulože pare u par koza. :thumbup:
RtrnOfSalisbury
Posts: 3599
Joined: 13/02/2008 04:52
Location: Tullarosa

#17682 Re: Ilegalni migranti u BiH

Post by RtrnOfSalisbury »

...treba sad vidjet jel bolje kozu za djabe jal neku fuxu za 20 maruna :run: al da imaju izbora, imaju. nemeres govnare zajebat nikako. izbjeglice kojima 20 puta rvati uzimaju telefon i pare, siromasi koji bi placali krvninu tj. pare za glooovu ... ko je ovdje blentav :shock: :lol:
ono malo govno kae: samo nek nas puste u gejm, nista drugo ne trazimo :? kobiva, mi svoj poso vi vas .... jebemti logiku :run:
Heller
Posts: 4404
Joined: 02/05/2012 22:32
Location: Tuzla

#17683 Re: Ilegalni migranti u BiH

Post by Heller »

Ništa džaba. Jaran ima plac kraj ceste u Kalesiji. Tu prolaze. Eh, nabavit par koza i 10-15 KM i nek udaraju. 20 kozojeba dnevno eto nam 300 KM
Naslovnica
Posts: 27901
Joined: 20/03/2013 15:38

#17684 Re: Ilegalni migranti u BiH

Post by Naslovnica »

Pita li iko koze šta one misle o tome?!
Đeće vam duša ljudi?!
User avatar
Cherry-Cherry
Posts: 6765
Joined: 20/02/2013 14:14

#17685 Re: Ilegalni migranti u BiH

Post by Cherry-Cherry »

Bolje nabaviti auspuhe. Meni je žao koza.
belfy
Posts: 7665
Joined: 06/08/2007 09:00

#17686 Re: Ilegalni migranti u BiH

Post by belfy »

paladinka wrote: 02/09/2020 22:04
belfy wrote: 01/09/2020 21:20
ljuspica wrote: 01/09/2020 13:31 E sad me zanima, onako, kao građanina ove jadne drzave koju bi rado volila da nema puno smeća. Zanima me zasto neko ne dokaze to (mislim taj novac donaciju) jer sam sigurna da su informacije tacne, zbog cega se nesto ne poduzme u smilsu da se nista vise ne trazi ovdje u BiH (neka pravda, nesto slicno itd), jer ovdje je Bog pravdi reko zbogom, vec da se nesto poduzima van BiH. E sad na sta konkretno mislim? Oprostite ako budem smjesna (zapravo uopste me ne zanima hocu li nekom bit smjesna ), ali ja se ne razumijem u pravosudje niti u bilo kakve rezime, politiku i slicno, stoga mogu i da mastam /fantaziram moze mi bit oprosteno. Dakle htjedoh reci, jel postoji neko drugi iznad nas ko bi mogao suditi onima koji su dobili taj novac a proslijedili ga na nesto drugo? Jel postoji neko ko bi svemu tome usao u trag? Jel postoji neko i nesto sto bi reklo stop a onda da sami isprave krivu Drinu u nasoj zemlji? Nisam pravnik, ne znam nista o tome, ali se sjecam da su cesto spominjali stari ono "Docete on meni i do suda u Strazburu"-mda iskreno ne znam ni sta to znaci hahah, ali znam da je neki istinit/ispravan pravedan sud kao i ovaj u Hagu. Moje pitanje je ima li neka institucija takvog karaktera koja bi mogla da rijesi nas problem u drzavi jer ocito nesto se desava, a niko nista ne cini. Migranti smetaju ljudima, patimo se i mi i oni, ne mogu da shvatim da to vlast nije briga i da ne potezu pitanje u vezi njih a nije da su mali problem , vec postaju ogroman problem za nase drutsvo. Ne mogu da shvatim da nikog nije briga za to? Tu mi nesto srmdi, i to moram reci glasno i jasno. Njih je sve vise i vise, nemira sve vise i vise, a niko nista? Hocemo li se sad medjusobno ubijati? Hocemo li strahovati sad i od njih? I ja kao obicni gradjanin sad treba da strahujem prvo od korone, onda od migranata i od nekih kaznjivih zakona preko noci kojima mase policajac pred nosom sa nekom kaznom (citaj cifrom) jer sam iznijela neko svoje licno misljenje. Mene lagano sve ubija u pojam. Gubim se. Ajmo rec da na sve nas djeluje posttraumatski sindrom rata. Pa cak i na one koji odlucuju nesto, zato se i gubimo u nasoj sposobnosti, tj. nesposobni smo za dovodjenje bilo kakvog reda. Jel se moze neki spas trazit van nase drzave i ako moze od koga? Kojoj god drzavi da se obratimo da nesto regulise mislim da ce regulisati na najljepsi nacin, drugi kod nas, ne mi, nego drugi ljudi, druge drzave, uređenije koji se brinu o građanima. Ne znam da li me iko razumio sta sam htjela reci.
naravno da lako razumjeti tvoj upis. ne znas ovo, ne znas ono pa "hahaha", i nije te briga ako ce se neko smijati pa "hahaha" i ne znas sta nesto znaci, pa "hahaha". no vec tvoj iduci upis olaksava odgovor na tvoja pitanja...
ljuspica wrote: 01/09/2020 13:55 Pa dobro, eto da zavrnu pipu i to je ok. Ko treba i moze pokrenuti da se prestane sa bilo kakvim donacijama u BiH? Ako ja rradim 15 godina u drzavnom poslu i placam zdravtsvo 15 godina, zasto ja moram radit npr.komercijalni test na koronu? Znamo da je doslo neke donacije oko testova jel tako? (ovo navodim kao primjer koji sam dozvijela licno). Svjedok sam da dnevno ima 300 zarazenih, znaci u Sa, se testira mnoogooo ljudi dnevno, a u gradovima koji su mozda 1-2-3 sata udaljeni od Sa, nema tetsova-oskudica, mole se gradjani za strpljenje ili se cuvaju testovi za strogo hitne slucajeve tj.one koji trebaju na neke opercije, jer nema testova-mora se stediti. Zbog cega ja placam zdravstvo 15 godina, od jedne moje plate idu dooooooobre pare njima, a za sve moram da se obracam privatnim poliklinikama? Zar je problem da se posudi koji test od Sarajevskih bolnica jer eto svjedoci smo da je dnevno 300 zarazenih tamo. Znaci Sa ima testove? Ja placam zdravstvo, ali nemam prava na test osim da platim komercijalni 200 KM. Ja idem privatnom zubaru, snimam se privatno, idem na privatan CT, sve radim privatno i sad ko je ovde glup? Zbog cega nam neko ne ponudi opciju da ne placamo zdravstvo kad ga vec ne koristimo? No, htjedoh reci nesto drugo- ko bi mogao pokrenuti to da se pipa zavrne da nasa jadna drzava vise ne dobija nikakve donacije, jer ne idu tamo gdje treba? sto to neko ne pokrene? i kako se to uopste radi?
ti si uhljeb vec 15 godina i pitas se sto bi placala komercijalni test na koronu. evo pitanje onda i tebi - ko ti je trazio da placas komercijalni test na koronu i zasto?

platu koju dobijas je zaradjena u realnom sektoru i ako dooobre pare dajes za zdravstvo onda se zahvali onome ko te uhljebio i ne pricaj previse. a pravo na besplatni test imas ako dobijes simptome. isto kao i svi ostali gradjani BiH ukljucujuci i one u relnom sektoru koji ti zaradjuju platu i te doprinose za zdravstvo.

to sto ides za sve privatno samo govori da si na dobro uhljebljenom mjestu, bas kao i vecina uhljeba. penzioneri koji su vam placali skolovanje i obrazovanje nemaju taj luksuz nego cekaju po drzavnim ustanovama koje vode takvi tako ti koji nemaju pojma ni o cemu, ali "hahaha" ima li neko drugi iz neke druge drzave da nadje rjesenje... hebote...

i na kraju se jos pitas zasto placas zdravstveno ako ga ne koristis... zasto imas mozak ako ga ne koristis? (doduse mozda suvisno pitanje za toliko dugogodisnjeg uhljeba)
zato sto je ovo jebeni sistem solidarnosti koji ne znas ni sta znaci (na sto bi ti opet mogla "hahaha"). zato sto ti ne uplacujes samo sebi zdravstveno, kao sto ni oni koji su sada u penziji nisu samo uplacivali sebi. isto vrijedi i za obrazovanje.

a vrhunac je ovaj zadnji dio da se ukinu donacije... i opet, pitas kako se nesto radi. znaci opet neznanje... sta reci... nadam se da ce ti se zelje ispuniti...

odavno nisam potrosio vremena na ovako bezvrijedne stvari, ali mozda se nikome nije dalo citati onako glupo sastavljena dva bloka teksta....
Znaci migranti smetaju narodu , a citavoj europi nije smetala ?
kakva je ovo besmislena recenica? koja "ona" nije smetala europi? gdje sam to ja rekao kome sve migranti smetaju? da li odgovaras na moj post ili si pogresno kliknula? ovo pitam, jer ova besmislena recenica nema apsolutno nikakvog smisla, a isto tako ni veze sa onim sto sam ja napisao...
User avatar
howdy
Posts: 3545
Joined: 11/04/2010 09:09
Location: Fadil Novalic do mezara

#17687 Re: Ilegalni migranti u BiH

Post by howdy »

belfy wrote: 03/09/2020 19:00
paladinka wrote: 02/09/2020 22:04
belfy wrote: 01/09/2020 21:20
naravno da lako razumjeti tvoj upis. ne znas ovo, ne znas ono pa "hahaha", i nije te briga ako ce se neko smijati pa "hahaha" i ne znas sta nesto znaci, pa "hahaha". no vec tvoj iduci upis olaksava odgovor na tvoja pitanja...

ti si uhljeb vec 15 godina i pitas se sto bi placala komercijalni test na koronu. evo pitanje onda i tebi - ko ti je trazio da placas komercijalni test na koronu i zasto?

platu koju dobijas je zaradjena u realnom sektoru i ako dooobre pare dajes za zdravstvo onda se zahvali onome ko te uhljebio i ne pricaj previse. a pravo na besplatni test imas ako dobijes simptome. isto kao i svi ostali gradjani BiH ukljucujuci i one u relnom sektoru koji ti zaradjuju platu i te doprinose za zdravstvo.

to sto ides za sve privatno samo govori da si na dobro uhljebljenom mjestu, bas kao i vecina uhljeba. penzioneri koji su vam placali skolovanje i obrazovanje nemaju taj luksuz nego cekaju po drzavnim ustanovama koje vode takvi tako ti koji nemaju pojma ni o cemu, ali "hahaha" ima li neko drugi iz neke druge drzave da nadje rjesenje... hebote...

i na kraju se jos pitas zasto placas zdravstveno ako ga ne koristis... zasto imas mozak ako ga ne koristis? (doduse mozda suvisno pitanje za toliko dugogodisnjeg uhljeba)
zato sto je ovo jebeni sistem solidarnosti koji ne znas ni sta znaci (na sto bi ti opet mogla "hahaha"). zato sto ti ne uplacujes samo sebi zdravstveno, kao sto ni oni koji su sada u penziji nisu samo uplacivali sebi. isto vrijedi i za obrazovanje.

a vrhunac je ovaj zadnji dio da se ukinu donacije... i opet, pitas kako se nesto radi. znaci opet neznanje... sta reci... nadam se da ce ti se zelje ispuniti...

odavno nisam potrosio vremena na ovako bezvrijedne stvari, ali mozda se nikome nije dalo citati onako glupo sastavljena dva bloka teksta....
Znaci migranti smetaju narodu , a citavoj europi nije smetala ?
kakva je ovo besmislena recenica? koja "ona" nije smetala europi? gdje sam to ja rekao kome sve migranti smetaju? da li odgovaras na moj post ili si pogresno kliknula? ovo pitam, jer ova besmislena recenica nema apsolutno nikakvog smisla, a isto tako ni veze sa onim sto sam ja napisao...
Mislila je da invazija migranata nikom nije smetala
neko_sa_strane
Posts: 2687
Joined: 04/04/2013 12:06

#17688 Re: Ilegalni migranti u BiH

Post by neko_sa_strane »

Danas je grupa migosa pazarila nove smartphone u Fontele-u.
User avatar
escobar__
Posts: 8876
Joined: 07/06/2010 22:48
Location: 🇪🇺

#17689 Re: Ilegalni migranti u BiH

Post by escobar__ »

MorningStar wrote: 02/09/2020 21:39 :lol: :run: :D
Marokanac Halid Amravi (Khalid Amrawi) (20) osumnjičen za ubistvo migranta na Ilidži danas na početku sjednice na Kantonalnom sudu u Sarajevu na kojoj je razmatran prijedlog za određivanje pritvora, uz pomoć prevoditeljice, odmah je upitao sutkinju Indiru Jahić može li on pozvati svoju robinu da plate mrtvu glavu i da tako završe postupak. Plaćanje krvarine, odnosno naknade porodici za ubijenu osobu, uobičajeno je u njegovoj zemlji.

Sutkinja Jahić objasnila je Marokancu da to zakoni BiH ne predviđaju, te je ročište otvorila.

Marokanac je u sudnicu doveden u pratnji sudske policije, te u prvim kontaktima s prevoditeljicom koja mu je pokušala objasniti za šta se tereti, počeo plakati. Ubrzo se smirio kada mu je donesane voda, te kada je u sudnicu ušao advokat Omar Mehmedbašić koji ga je pokušao razvedriti.
:lol: :lol: :lol: :-)
RtrnOfSalisbury
Posts: 3599
Joined: 13/02/2008 04:52
Location: Tullarosa

#17690 Re: Ilegalni migranti u BiH

Post by RtrnOfSalisbury »

neko_sa_strane wrote: 03/09/2020 19:30 Danas je grupa migosa pazarila nove smartphone u Fontele-u.
nemoreju oni nakupovat kolko rvatska policija more otet, jal nemore rvatska policija naotimat kolko govnari moreju nakupovat ... 8)
a bejundha zadovoljno trlja ruke kako telefonski bizmis dobro ide :-x
RtrnOfSalisbury
Posts: 3599
Joined: 13/02/2008 04:52
Location: Tullarosa

#17691 Re: Ilegalni migranti u BiH

Post by RtrnOfSalisbury »

...
User avatar
SanskiBiser
Posts: 8743
Joined: 14/05/2007 02:18
Location: Unsko-Sansko-Migrantski Kanton

#17692 Re: Ilegalni migranti u BiH

Post by SanskiBiser »

Strava u PC! :-)
Migranti siju strah u Gradišci: Alžirci ga napali u dvorištu i izgrebali

GRADIŠKA - Alžirci A.K. i E.B. uhapšeni su jer su u srijedu naveče došli u dvorište Almira Timirotića (55), gdje su ga napali i nanijeli mu povrede i ogrebotine po tijelu.

Kako "Nezavisne" saznaju, incident se desio u Savskoj ulici, a Timirotić, koji inače ima zdravstvenih problema, u vrijeme napada bio je sam kod kuće.

Saznajemo da je najprije čuo lavež pasa pa je izašao da vidi šta se dešava, a po izlasku iz kuće napala su ga dvojica muškaraca, koji su, po svemu sudeći, migranti. Žrtvu su uhvatili za vrat i udarili u , zbog čega je pao na zemlju.

U borbi s njima zadobio je lakše povrede i ostale su mu vidne ogrebotine po licu i vratu. Napadači su potom pobjegli, a šokirani čovjek je nakon napada otišao kod ljekara, gdje je medicinski zbrinut.

Kako su nam ispričali mještani, ono što je ozbiljnije od fizičkih povreda je šok koji je čovjek pretrpio, jer nije ni sanjao da će ga u njegovom dvorištu neko napasti, a zbog ovog incidenta mještani su u strahu.

"On je bio sam kod kuće, jer mu je supruga taj dan bila odsutna. Almir, inače, ima problema sa zdravljem i ovo je na njega ostavilo velike posljedice. Nakon svega nikome nije svejedno i nadamo se da će nas neko zaštititi", kažu mještani.

Dodaju da ovo nije prvi napad koji se desio u uvoj ulici, jer su migranti nekoliko dana ranije, takođe, napali mještane. Ističu da su nedaleko od mjesta incidenta vidjeli šator u skrovitom dijelu gdje su migranati viđeni te da je ovo drugi napad u zadnjih nekoliko dana, zbog čega su u strahu.

"Vidjeli smo da imaju šator gdje su boravili, e sad da li su to ti migranti koji napadaju ljude ne znamo, možda ih ima još. Svi smo u strahu. Čovjek više nije siguran ni u sopstvenoj kući", kažu uznemireni mještani.

Kako je navedeno u saopštenju Policijske uprave Gradiška, Policijskoj stanici Gradiška u srijedu u 20.57 oštećeni je prijavio da su ga u dvorištu porodične kuće fizički napala dva nepoznata muškarca, koja svojim izgledom asociraju na migrante. Kako dodaju, operativnim radom policija je identifikovala i uhapsila A.K. i E.B., dok je oštećenom ukazana ljekarska pomoć u Opštoj bolnici Gradiška, prilikom čega su konstatovane tjelesne povrede.

"O svim okolnostima događaja obaviješten je dežurni tužilac Okružnog javnog tužilaštva Banjaluka, a koji je naložio da se po dokumentovanju predmeta protiv lica A.K. i E.B., državljana Alžira, podnese izvještaj o počinjenom krivičnom djelu", dodaje se u saopštenju. Takođe, o svemu su obaviješteni radnici Terenskog centra za strance Banjaluka, koji su preduzeli mjere i radnje iz svoje nadležnosti.

Podsjećamo, posljednjih dana bilo je više krivičnih djela koja su migranti počinili na području Gradiške.
User avatar
Maraschino
Posts: 18997
Joined: 10/11/2006 16:15
Location: ...

#17693 Re: Ilegalni migranti u BiH

Post by Maraschino »

SanskiBiser wrote: 03/09/2020 19:53 Strava u PC! :-)
Migranti siju strah u Gradišci: Alžirci ga napali u dvorištu i izgrebali

GRADIŠKA - Alžirci A.K. i E.B. uhapšeni su jer su u srijedu naveče došli u dvorište Almira Timirotića (55), gdje su ga napali i nanijeli mu povrede i ogrebotine po tijelu.

Kako "Nezavisne" saznaju, incident se desio u Savskoj ulici, a Timirotić, koji inače ima zdravstvenih problema, u vrijeme napada bio je sam kod kuće.

Saznajemo da je najprije čuo lavež pasa pa je izašao da vidi šta se dešava, a po izlasku iz kuće napala su ga dvojica muškaraca, koji su, po svemu sudeći, migranti. Žrtvu su uhvatili za vrat i udarili u , zbog čega je pao na zemlju.

U borbi s njima zadobio je lakše povrede i ostale su mu vidne ogrebotine po licu i vratu. Napadači su potom pobjegli, a šokirani čovjek je nakon napada otišao kod ljekara, gdje je medicinski zbrinut.

Kako su nam ispričali mještani, ono što je ozbiljnije od fizičkih povreda je šok koji je čovjek pretrpio, jer nije ni sanjao da će ga u njegovom dvorištu neko napasti, a zbog ovog incidenta mještani su u strahu.

"On je bio sam kod kuće, jer mu je supruga taj dan bila odsutna. Almir, inače, ima problema sa zdravljem i ovo je na njega ostavilo velike posljedice. Nakon svega nikome nije svejedno i nadamo se da će nas neko zaštititi", kažu mještani.

Dodaju da ovo nije prvi napad koji se desio u uvoj ulici, jer su migranti nekoliko dana ranije, takođe, napali mještane. Ističu da su nedaleko od mjesta incidenta vidjeli šator u skrovitom dijelu gdje su migranati viđeni te da je ovo drugi napad u zadnjih nekoliko dana, zbog čega su u strahu.

"Vidjeli smo da imaju šator gdje su boravili, e sad da li su to ti migranti koji napadaju ljude ne znamo, možda ih ima još. Svi smo u strahu. Čovjek više nije siguran ni u sopstvenoj kući", kažu uznemireni mještani.

Kako je navedeno u saopštenju Policijske uprave Gradiška, Policijskoj stanici Gradiška u srijedu u 20.57 oštećeni je prijavio da su ga u dvorištu porodične kuće fizički napala dva nepoznata muškarca, koja svojim izgledom asociraju na migrante. Kako dodaju, operativnim radom policija je identifikovala i uhapsila A.K. i E.B., dok je oštećenom ukazana ljekarska pomoć u Opštoj bolnici Gradiška, prilikom čega su konstatovane tjelesne povrede.

"O svim okolnostima događaja obaviješten je dežurni tužilac Okružnog javnog tužilaštva Banjaluka, a koji je naložio da se po dokumentovanju predmeta protiv lica A.K. i E.B., državljana Alžira, podnese izvještaj o počinjenom krivičnom djelu", dodaje se u saopštenju. Takođe, o svemu su obaviješteni radnici Terenskog centra za strance Banjaluka, koji su preduzeli mjere i radnje iz svoje nadležnosti.

Podsjećamo, posljednjih dana bilo je više krivičnih djela koja su migranti počinili na području Gradiške.
:thumbup:

dolazi naplata :izet:
User avatar
MorningStar
Posts: 9431
Joined: 22/11/2019 18:43

#17694 Re: Ilegalni migranti u BiH

Post by MorningStar »

E to tako , sad miletu kad udju na ranc da vidimo sta misli o ojacavanju granice j**li ga oni u gu*icu.
User avatar
SanskiBiser
Posts: 8743
Joined: 14/05/2007 02:18
Location: Unsko-Sansko-Migrantski Kanton

#17695 Re: Ilegalni migranti u BiH

Post by SanskiBiser »

Dakle to je ta sloboda kretanja zagrantovana po medj. hum. pravu i kud koji milimi moji u EU...malo morgen...

Danas u Sloveniji...


eto njih nazad kod nas za koji dan...
User avatar
MorningStar
Posts: 9431
Joined: 22/11/2019 18:43

#17696 Re: Ilegalni migranti u BiH

Post by MorningStar »

SanskiBiser wrote: 03/09/2020 23:13 Dakle to je ta sloboda kretanja zagrantovana po medj. hum. pravu i kud koji milimi moji u EU...malo morgen...

Danas u Sloveniji...


eto njih nazad kod nas za koji dan...
Jes zagarantovana al u k****, zagarantovano je kad legalno putujes ili trazis azil a to moras u prvoj sigurnoj zemlji.
biscanka2
Posts: 1722
Joined: 07/04/2009 00:46

#17697 Re: Ilegalni migranti u BiH

Post by biscanka2 »

Ovako to slovenci rade - nema voznje, lijepo pod konac pa pjesaka.
biscanka2
Posts: 1722
Joined: 07/04/2009 00:46

#17698 Re: Ilegalni migranti u BiH

Post by biscanka2 »

Ovako to slovenci rade - sve pod konac pa pjesaka.
biscanka2
Posts: 1722
Joined: 07/04/2009 00:46

#17699 Re: Ilegalni migranti u BiH

Post by biscanka2 »

Zamoljavam moderatora da moja zadnja dva posta izbrise.Dupliranje sory. :D
biscanka2
Posts: 1722
Joined: 07/04/2009 00:46

#17700 Re: Ilegalni migranti u BiH

Post by biscanka2 »

Zamoljavam moderatora da moja zadnja dva posta izbrise. Dupliranje - sory. :mrgreen:
Locked