Premijer liga BiH

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

Locked
90minut
Posts: 12889
Joined: 07/04/2019 10:56

#111601 Re: Premijer liga BiH

Post by 90minut »

Fuj brate kako su odvratni, joj koliko smo pricali o ovom da ih ne testiraju da ništa ne rade.

A forumaši baljezgaju ili ti baljezgaju pa onda baljezgaju u vezi kraja lige.

Gledaj sad zarazili pola lige ma fuj.

Bukvalno cim se vrate momentalno da se moraju testirati i sve ih protiv Širokog u karantin.
User avatar
Gerro
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 10376
Joined: 19/12/2018 20:19

#111602 Re: Premijer liga BiH

Post by Gerro »

90minut wrote: 25/08/2020 02:00 Fuj brate kako su odvratni, joj koliko smo pricali o ovom da ih ne testiraju da ništa ne rade.

A forumaši baljezgaju ili ti baljezgaju pa onda baljezgaju u vezi kraja lige.

Gledaj sad zarazili pola lige ma fuj.

Bukvalno cim se vrate momentalno da se moraju testirati i sve ih protiv Širokog u karantin.
Da se razumijemo meni nije drago sto su fasovali koronu, ali ako su krili da imaju zarazene igrace, a evidentno je da jesu onda je to za svaku osudu...
90minut
Posts: 12889
Joined: 07/04/2019 10:56

#111603 Re: Premijer liga BiH

Post by 90minut »

Gerro wrote: 25/08/2020 02:23
90minut wrote: 25/08/2020 02:00 Fuj brate kako su odvratni, joj koliko smo pricali o ovom da ih ne testiraju da ništa ne rade.

A forumaši baljezgaju ili ti baljezgaju pa onda baljezgaju u vezi kraja lige.

Gledaj sad zarazili pola lige ma fuj.

Bukvalno cim se vrate momentalno da se moraju testirati i sve ih protiv Širokog u karantin.
Da se razumijemo meni nije drago sto su fasovali koronu, ali ako su krili da imaju zarazene igrace, a evidentno je da jesu onda je to za svaku osudu...
Ma evidentno ba to su isti ljudi koji su se naslađivali da je korona titula, a nisu ni odradili testiranja.

A naši odradili 2, 3 puta i bili spremni za nastavak sezone!
Tromblon
Posts: 2108
Joined: 18/01/2015 19:37

#111604 Re: Premijer liga BiH

Post by Tromblon »

Gerro wrote: 25/08/2020 00:42 Izbaciti iz lige ili u najboljem slucaju za njih oduzeti im 30 bodova minimum. Ovo su mutne radnje i iste se ne trebaju dopustati..

Zanimljivo je da se to bas saznalo pred put u Izrael da imaju izgovore za 5 komada

Neko pomenu da je Mujezinovic dao gol Slobodi dok je bio zarazen s toga taj gol bi trebalo ponistiti
Uzmi terapiju pa se logiraj na forum.
User avatar
sve_ovo_ja
Posts: 1957
Joined: 13/07/2016 11:10

#111605 Re: Premijer liga BiH

Post by sve_ovo_ja »

Zna se već danima što im neki ne igraju, da nije Europe ne bi se ni testirali. Jadno i neljudski.
User avatar
Mea_parvitas
Posts: 2608
Joined: 18/03/2015 01:36

#111606 Re: Premijer liga BiH

Post by Mea_parvitas »

Kako se zna ako se ne testiraju? :D zasto bi bili duzni bilo koga obavjestavati, kad se igrac tada vodi kao povrijedjen, a sve je radjeno prema protokolu saveza. ;)
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#111607 Re: Premijer liga BiH

Post by Tomahawk11 »

dr_arsla wrote: 25/08/2020 07:47 Pa u svakom klubu imaš igrača sa koronom. Šerbečić u Sarajevu (ko fol mišić :zzzz: ). Tino se oporavio od korone i tek sad počeo igrati :-)
Nego svi šute i vode igrača kao "povrijeđen".
Što je po pravilima saveza.

Generalno je problem što kod nas igrači slobodno luftaju okolo, sjede po kafama i šišama, puno su u kontaktu s ostalim svijetom.
User avatar
sve_ovo_ja
Posts: 1957
Joined: 13/07/2016 11:10

#111608 Re: Premijer liga BiH

Post by sve_ovo_ja »

dr_arsla wrote: 25/08/2020 07:47 Pa u svakom klubu imaš igrača sa koronom. Šerbečić u Sarajevu (ko fol mišić :zzzz: ). Tino se oporavio od korone i tek sad počeo igrati :-)
Nego svi šute i vode igrača kao "povrijeđen".
Da si pametan kao što nisi, skontao bi da je Serbecic putovao u Wales sa ekipom i na treningu otpao. A da bi došao do Walesa, moraš testove odraditi, i da je bilo pozitivnih igrača, bila bi diskvalifikacija kao Slovan ili Kosovari.
Nemoj više, ne ide ti spin.
User avatar
_Reds_
Posts: 9356
Joined: 14/01/2012 20:01
Location: Aqua S....

#111609 Re: Premijer liga BiH

Post by _Reds_ »

Juče zezam jednog kolegu koji je blizak FKZ za Mladost, i on mi kaže ma korona, ne mogu meda.

I ja mu govorim, daj ne zezaj se, kaže on ma fakat, što znači da su znali i prije 100%.

Za krivičnog djela, najmanje.
Plunkett
Posts: 1949
Joined: 01/06/2020 15:15

#111610 Re: Premijer liga BiH

Post by Plunkett »

Savez je ovdje najgori.
Mislio sam naivno da je testiranje obavezno na nekoj sedmičnoj bazi.
Pitao sam nedavno za par igrača i dobio sam sarkastičan odgovor.
Izgleda da su dole odlučili da pod svaku cijenu ugroze i živote momaka koji igraju protiv njih samo da bi bili prvaci.
U svakom slučaju, želim brzo ozdravljenje momcima, nisu oni krivi što ih se guralo da igraju i što nisu testirani. To je klub morao da organizuje. Ali jebiga, kamate stisle nema se para, ima preče od prečeg.
Fuj.
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#111611 Re: Premijer liga BiH

Post by Tomahawk11 »

Problem bi bio ako je među igračima koji su igrali/bili na klupi bio neko ko je bio pozitivan.
To ne znamo. Ne znam ko je od ovih 6 bio u protokolu za posljednju utakmicu. To opet ne znači da je bio u tom momentu pozitivan.
Ovi koji su izostali a nalaze se među tih 6 vjerovatno su već bili, ali opet ponavljam, savez je rekao da se pozitivni igrači vode kao povrijeđeni.
User avatar
sime_cipol
Posts: 16254
Joined: 20/12/2018 15:06
Location: Jedan grad, dva kluba. Jedan osnovala raja, drugi UDBA.
Grijem se na: Zdrvima
Vozim: Kola

#111612 Re: Premijer liga BiH

Post by sime_cipol »

Mislim da niko u ligi ne testira na sedmicnoj bazi. Pogotovo ne PCR test. Nego ako igrac dodje sa simptomima tipa temperatura i sl da ga se posalje na testiranje i ako je pozitivan u izolaciju. Sigurno da u klubovima ima asimptomatskih slucajeva gdje igrac bez ikakvih naznaka ima koronu i bez problema trenira i igra.
User avatar
sime_cipol
Posts: 16254
Joined: 20/12/2018 15:06
Location: Jedan grad, dva kluba. Jedan osnovala raja, drugi UDBA.
Grijem se na: Zdrvima
Vozim: Kola

#111613 Re: Premijer liga BiH

Post by sime_cipol »

Koliko je takvih asimptomatskih slucajeva medju nama Boga pitaj.
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#111614 Re: Premijer liga BiH

Post by Tomahawk11 »

treba dodati da će se Vrhovac u Željezničari priključiti svojim nekadašnjim saigračima iz Čelika, Jamaku, Miletiću i Blaževiću
Živi duh Čelika u PL :oops:
User avatar
Ricken
Posts: 6037
Joined: 03/05/2011 23:00
Location: Tamo na jugu daleko od sjevera
Contact:

#111615 Re: Premijer liga BiH

Post by Ricken »

Tomahawk11 wrote: 25/08/2020 08:14 Problem bi bio ako je među igračima koji su igrali/bili na klupi bio neko ko je bio pozitivan.
To ne znamo. Ne znam ko je od ovih 6 bio u protokolu za posljednju utakmicu. To opet ne znači da je bio u tom momentu pozitivan.
Ovi koji su izostali a nalaze se među tih 6 vjerovatno su već bili, ali opet ponavljam, savez je rekao da se pozitivni igrači vode kao povrijeđeni.
Bekrić i Mujezinović.

Testirali smo pred svaki meč, samo se rezultati ne objavljuju. Igrači koji nisu bili u zapisniku, nisu bili jer su imali pozitivan test ili kartone, isto kao što kod vas nije bilo Sušića ili Rahmanovića u početku, koji je imao problem sa koronom. Tako da je priča bezveze, jer se stvari ne mogu kontrolisati 100%, jer testiraš danas, negativan, a za dva dana pozitivan, ti već odigrao tekmu. Ovo je protokol saveza i on nije normalan. Čim postoji jedan igrač pozitivan, to je epidemiološki rizik, pa bi bilo normalno da ekipa ide u karantin (svi mogući kontakti), a ne samo pojedinac. Ali ko nam vodi savez dobro smo ikako.
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#111616 Re: Premijer liga BiH

Post by Tomahawk11 »

Ricken wrote: 25/08/2020 09:27
Tomahawk11 wrote: 25/08/2020 08:14 Problem bi bio ako je među igračima koji su igrali/bili na klupi bio neko ko je bio pozitivan.
To ne znamo. Ne znam ko je od ovih 6 bio u protokolu za posljednju utakmicu. To opet ne znači da je bio u tom momentu pozitivan.
Ovi koji su izostali a nalaze se među tih 6 vjerovatno su već bili, ali opet ponavljam, savez je rekao da se pozitivni igrači vode kao povrijeđeni.
Bekrić i Mujezinović.

Testirali smo pred svaki meč, samo se rezultati ne objavljuju. Igrači koji nisu bili u zapisniku, nisu bili jer su imali pozitivan test ili kartone, isto kao što kod vas nije bilo Sušića ili Rahmanovića u početku, koji je imao problem sa koronom. Tako da je priča bezveze, jer se stvari ne mogu kontrolisati 100%, jer testiraš danas, negativan, a za dva dana pozitivan, ti već odigrao tekmu. Ovo je protokol saveza i on nije normalan. Čim postoji jedan igrač pozitivan, to je epidemiološki rizik, pa bi bilo normalno da ekipa ide u karantin (svi mogući kontakti), a ne samo pojedinac. Ali ko nam vodi savez dobro smo ikako.
Znaš li pouzdano ovo ili nagađaš?

Uglavnom se slažemo većinu posta, međutim ako nije zvanično ili pak imaš osobu iznutra, možeš samo nagađati zašto je neko van protokola.
User avatar
mousstapha
Posts: 4181
Joined: 14/07/2008 03:13
Location: Stuttgart

#111617 Re: Premijer liga BiH

Post by mousstapha »

Ma lupa. Pa Rahmanovic nije igrao prvu tekmu zbog zutih kartona iz prosle sezone. Sad je vec ponovo naredao tri, tako da ga nema ni u sljedecoj.
User avatar
Pitar sa Kariba
Posts: 8578
Joined: 30/03/2011 15:00
Location: Grad ispod Trebevića, Gdje još uvijek ima pravo dobrih priča.

#111618 Re: Premijer liga BiH

Post by Pitar sa Kariba »

Hajde ba ne lazite. Ne mozete ovo opravdati, a i zdrav razum ne bi trazio opravdanje.
Poganceri cu vam u klubu i to je tako.
User avatar
Ricken
Posts: 6037
Joined: 03/05/2011 23:00
Location: Tamo na jugu daleko od sjevera
Contact:

#111619 Re: Premijer liga BiH

Post by Ricken »

Tomahawk11 wrote: 25/08/2020 09:33
Ricken wrote: 25/08/2020 09:27
Tomahawk11 wrote: 25/08/2020 08:14 Problem bi bio ako je među igračima koji su igrali/bili na klupi bio neko ko je bio pozitivan.
To ne znamo. Ne znam ko je od ovih 6 bio u protokolu za posljednju utakmicu. To opet ne znači da je bio u tom momentu pozitivan.
Ovi koji su izostali a nalaze se među tih 6 vjerovatno su već bili, ali opet ponavljam, savez je rekao da se pozitivni igrači vode kao povrijeđeni.
Bekrić i Mujezinović.

Testirali smo pred svaki meč, samo se rezultati ne objavljuju. Igrači koji nisu bili u zapisniku, nisu bili jer su imali pozitivan test ili kartone, isto kao što kod vas nije bilo Sušića ili Rahmanovića u početku, koji je imao problem sa koronom. Tako da je priča bezveze, jer se stvari ne mogu kontrolisati 100%, jer testiraš danas, negativan, a za dva dana pozitivan, ti već odigrao tekmu. Ovo je protokol saveza i on nije normalan. Čim postoji jedan igrač pozitivan, to je epidemiološki rizik, pa bi bilo normalno da ekipa ide u karantin (svi mogući kontakti), a ne samo pojedinac. Ali ko nam vodi savez dobro smo ikako.
Znaš li pouzdano ovo ili nagađaš?

Uglavnom se slažemo većinu posta, međutim ako nije zvanično ili pak imaš osobu iznutra, možeš samo nagađati zašto je neko van protokola.
Naravno, tebi ili bilo kome na volju da li ćeš ili nećeš vjerovati ili dalje provjeriti. Ja sam zadovoljan sa svojim izvorom.
User avatar
Ricken
Posts: 6037
Joined: 03/05/2011 23:00
Location: Tamo na jugu daleko od sjevera
Contact:

#111620 Re: Premijer liga BiH

Post by Ricken »

Pitar sa Kariba wrote: 25/08/2020 09:36 Hajde ba ne lazite. Ne mozete ovo opravdati, a i zdrav razum ne bi trazio opravdanje.
Poganceri cu vam u klubu i to je tako.
o čemu ti?
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#111621 Re: Premijer liga BiH

Post by Tomahawk11 »

mousstapha wrote: 25/08/2020 09:34 Ma lupa. Pa Rahmanovic nije igrao prvu tekmu zbog zutih kartona iz prosle sezone. Sad je vec ponovo naredao tri, tako da ga nema ni u sljedecoj.
Upravo :thumbup:

A bio je i u Velsu, da je bilo šta od toga, nema šanse da bi mogao tamo igrati.
Plunkett
Posts: 1949
Joined: 01/06/2020 15:15

#111622 Re: Premijer liga BiH

Post by Plunkett »

Sve i da jeste tako, Rahmanovic nije igrao.
Opet ti kazem, pitao sam ovdje za neke igrace i dobio sam sarkastican odgovor upravo od Rickena u vezi Rahmanovica.
A ja opet pitam, kako je moguće da Zec recimo krsi izolaciju, Juric da igra sa temperaturom skupa sa Ericem... Ili opet zli Pitari izmisljaju?
User avatar
0038733
Posts: 352
Joined: 12/02/2010 14:28

#111623 Re: Premijer liga BiH

Post by 0038733 »

E čuj Rahman imao koronu a čovjek prenio žute kartone od prošle sezone :lol:

Stvarno će čovjek svašta pročitati... Onaj piše da je Besim pozitivan zato nije igrao, a momak išao u Wels i povrijedio nogu na treningu... :skoljka:

Stavrno nekad idete do krajnjih granica sa glupostima. :)
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#111624 Re: Premijer liga BiH

Post by Tomahawk11 »

Ne kontam što se pokušavate oprati preko naših leđa.
Fakt je da nas ne bi pustili u Vels da je tako kako pričate.
User avatar
Charuga
Globalni moderator
Posts: 24261
Joined: 26/08/2007 17:10

#111625 Re: Premijer liga BiH

Post by Charuga »

90minut wrote: 25/08/2020 02:00 Fuj brate kako su odvratni, joj koliko smo pricali o ovom da ih ne testiraju da ništa ne rade.

A forumaši baljezgaju ili ti baljezgaju pa onda baljezgaju u vezi kraja lige.

Gledaj sad zarazili pola lige ma fuj.

Bukvalno cim se vrate momentalno da se moraju testirati i sve ih protiv Širokog u karantin.
A nisi razmišljao da je možda neko iz neke druge ekipe zarazio ovu petoricu? Ne postoji ta mogučnost? Sve se druge ekipe testiraju PCR testovima prije utakmica? Ne postoji mogučnost da Bekrić i Mujezinović nisu imali temperaturu u petak, a dobili je u subotu?

Sve ekipe su odradile PCR testove pred početak sezone, i to je to.

Lupate baš, ko da je korona od jučer prisutna.

Ni jedna ekipa u našoj ligi nije dužna da testira igrače PCR testovima pred utakmicu, i sumnjam da i jedna to radi. Sve što se radi je mjerenje temperature, i bilo koji igrač koji ima povišenu temperaturu sigurno neće igrati tu utakmicu.
Locked