Teorije zavjera, bre.... pa opletite

Moderator: O'zone

Locked
Korisničkoime
Posts: 4828
Joined: 18/11/2010 00:26

#1576 Re: Teorije zavjera, bre.... pa opletite

Post by Korisničkoime »

znalacf wrote: 07/08/2020 21:35 Kako ne kontate da nije ovo stvar nauke, nebitan je virus. Radi se o ukidanju ljidskih prava. Pravo na kretanje, na rad, na školovanje, na okupljanje, slobodu govora.
Pa sva su prava iz konvencije potpuno ukinuta zar ne vidite.
Ko žrtvuje slobodu za malo sigurnosti, izgubiće i slobodu i sigurnost. Vidjeli smo to u Srebrenici. A naročito se moze povuci paralela sa Prijedorom i bijelim trakama koje su u ovom slucaju maske koje nam nameću. Ovo je fašizam !
Na kraju kad se sve ovo zavrsi i kad svi nastavimo svojim zivotima kao da nista nije bilo hoces li tada priznati da nisi bio u pravu i da si valjao gluposti.
User avatar
Diwan
Posts: 6546
Joined: 12/11/2005 00:59
Location: Transcendencija

#1577 Re: Teorije zavjera, bre.... pa opletite

Post by Diwan »

Korisničkoime wrote: 09/08/2020 10:31
znalacf wrote: 07/08/2020 21:35 Kako ne kontate da nije ovo stvar nauke, nebitan je virus. Radi se o ukidanju ljidskih prava. Pravo na kretanje, na rad, na školovanje, na okupljanje, slobodu govora.
Pa sva su prava iz konvencije potpuno ukinuta zar ne vidite.
Ko žrtvuje slobodu za malo sigurnosti, izgubiće i slobodu i sigurnost. Vidjeli smo to u Srebrenici. A naročito se moze povuci paralela sa Prijedorom i bijelim trakama koje su u ovom slucaju maske koje nam nameću. Ovo je fašizam !
Na kraju kad se sve ovo zavrsi i kad svi nastavimo svojim zivotima kao da nista nije bilo hoces li tada priznati da nisi bio u pravu i da si valjao gluposti.
Uopšte čovjek ne valja gluposti. Zašto si tako ohol? Upravo se radi o porobljavanju ljudi pod plaštom nekog virusa, koji nije čak ni prirodan nego biološko oružje.
User avatar
un1ted
Posts: 9957
Joined: 20/10/2012 13:29
Location: Tema onih koji zaradjuju do 500KM viewtopic.php?f=77&t=82867&p=17676078#p17676

#1578 Re: Teorije zavjera, bre.... pa opletite

Post by un1ted »

Diwan wrote: 09/08/2020 10:46 Uopšte čovjek ne valja gluposti.
Valja gluposti, baš kao i ti. Sva prava pojedinca NESTAJU kada su bitnija prava SVIH NAS!
Diwan wrote: 09/08/2020 10:46 Upravo se radi o porobljavanju ljudi pod plaštom nekog virusa
Taj, kako ga nazivas "neki virus" je vec sada uništio mnoge porodice, zdravstveno. Ti i slični okrećete glavu i mislite da ste supermeni, sve dok vas, ili nekoga koga volite ne obori, pa onda dođe iz guzice u glavu.
Diwan wrote: 09/08/2020 10:46 koji nije čak ni prirodan nego biološko oružje.
Napisati nešto ovako, bez dokaza, može samo ispodprosječno inteligentna (ako se moze koristiti termin inteligentna) osoba. U ovakvom trenutku, šest mjeseci nakon, bez ijednog obiljnog stručnog rada i analize, on kaže biološko. Doba interneta, svako ima mogućnost da zatruje druge.

Na kraju, da li bi pristao da ti se zabrani bilo koja aktivnost, osim odlaska do posla i kupovine osnovnih namirnica, ako to znaci da ces spasiti jedan život, u narednih 6 mjeseci?
Korisničkoime
Posts: 4828
Joined: 18/11/2010 00:26

#1579 Re: Teorije zavjera, bre.... pa opletite

Post by Korisničkoime »

Diwan wrote: 09/08/2020 10:46
Korisničkoime wrote: 09/08/2020 10:31
znalacf wrote: 07/08/2020 21:35 Kako ne kontate da nije ovo stvar nauke, nebitan je virus. Radi se o ukidanju ljidskih prava. Pravo na kretanje, na rad, na školovanje, na okupljanje, slobodu govora.
Pa sva su prava iz konvencije potpuno ukinuta zar ne vidite.
Ko žrtvuje slobodu za malo sigurnosti, izgubiće i slobodu i sigurnost. Vidjeli smo to u Srebrenici. A naročito se moze povuci paralela sa Prijedorom i bijelim trakama koje su u ovom slucaju maske koje nam nameću. Ovo je fašizam !
Na kraju kad se sve ovo zavrsi i kad svi nastavimo svojim zivotima kao da nista nije bilo hoces li tada priznati da nisi bio u pravu i da si valjao gluposti.
Uopšte čovjek ne valja gluposti. Zašto si tako ohol? Upravo se radi o porobljavanju ljudi pod plaštom nekog virusa, koji nije čak ni prirodan nego biološko oružje.
Ja zivim u BiH i ne postoje vise nikakve restrikcije, idemo gdje zelimo (unutar BiH), okupljanja su slobodna, sve radi ne znam o kakvom porobljavanju konkretno govoris. Vecina drzava koja je imala restrikcije odustala je od njih ili je zadrzala neke simbolicne koje u sustini niko ne kontrolira i ne sankcionise.
Ukidanje ljudskih prava na osnovu situacije ili dogadjaja koji ce ocigledno biti vremenski ogranicen. Znaci situacija uzrokovana virusom je vremenski ogranicena jer ce se ili pronaci vakcina ili ce se vremenom steci kolektivni imunitet da ce broj novozarazenih minimalan te posljedice zaraze u rijetkim slucajevima smrtonosne.
Eventualni pokusaj ukidanja ili ogranicavanja ljudskih prava da bi bio ucinkovit i dugotrajan ne moze se zasnivati na vremenski ogranicenom dogadjaju te se ne moze govoriti o ukidanju i ogranicavanju ljudiskih prava kada toga realno i nema jer kao sto rekoh u vecini zemalja koje su i imale neke restrikcije vise ih nema.
Nisam ohol ali postavlja se pitanje do koje mjere treba pustiti ljude da sire neutemeljene tvrdnje i da sami sebe predstavljaju kao eksperte u oblastima o kojima realno ne znaju dovoljno. Prica ne ja nisam epidemiolog ne nisam cak ni doktor medicine pa ne nisam cak ni zdravstveni radnik nego sam nezaposleni ekonomista/bravar/trgovac ali ZNAM dovoljno kako bi druge mogao poducavati o cemu se radi u ovom slucaju nebi smjela da prolazi. Ne radi se o politici ili drugim stvarima nego o zdravlju konktrtno javnom zdravstvu koje se tice ne samo njega koji pise ili tebe ili mene nego svih nas.
User avatar
Sara03
Posts: 3295
Joined: 22/02/2017 03:17

#1580 Re: Teorije zavjera, bre.... pa opletite

Post by Sara03 »

Ne razumijem zašto se gotovo ozbiljno raspravljate sa intelektualno subnormalnom osobom. Ameba je pobornik 90% teorija zavjere, jednostavno živi u nekom svom pomahnitalom mikrosvijetu. Sve je laž, prevara, manipulacija, Soros, Gates, ljudi gušteri, vanzemaljci... Oni što to ne uviđaju su glupi, ludi i zavedeni. Nema smisla, popustite malo.
armin071
Posts: 5292
Joined: 27/11/2008 22:26
Location: prvi red treci dzep.

#1581 Re: Teorije zavjera, bre.... pa opletite

Post by armin071 »

Sabitov gazda:

Godina je 2120-ta...

Budim se..žena još spava...vidim je na monitoru u drugoj sobi...Reko neću je buditi laserom...idem do grada moram se šišati..kafu popiti u miru..nek spava..vidim nafrljila je aparat za vlagu u iber...a prozor joj otvoren...eto kako se režije duplaju..al nema veze...

Oblačim se, ono klasika..uvijek sam bio vragolast..

Crvena maska, plave rukavice, crne naočale....a na nogama Nike Handshake Air, specijalno razvijene patike za prisno rukovanje nogom...

Sredim se dakle i eto me napolju na ulici..

Gužva neka, skoro svaka 2 metra čovjek..svako malo pišti mi smartphone da sam bliže od 3 metra od drugog čovjeka..stvarno ti ljudi nisu normalni..

Dolazim pred frizerski salon..vidim unutra radi Slavica, ona najbolje šiša..Skonto sam je po zelenom odijelu vakumskom..jbt ko astronaut izgleda..

Pokazuje mi kroz prozor i viče da odem negdje na kafu mora počistiti imala je već 3 šišanja, sada mora napraviti dnevni test sebi, da se vidi jel negativna na COVID 243..pa onda može dalje raditi..ako nije 20 dana je nema...jbg takav je zakon.

Ok reko, taman sat vremena ubijem u kafiću..

Ulazim u birtiju...skoro svi stolovi puni...za nekima ovim većim sjede i po dvoje...al razmak je ok, pa ajd..ne treba ih prijaviti...

No dobro, odem za šank..vidim iza stakla na šanku rade neke dve dobre ženske...jedna mi se čini deblja malo u odijelu vakumskom, ali ok lijepo je znati da je žensko unutra ..eto je do mene...kaže , izvolite ?

Reko može kafa.....

iiii tako krene priča...

Priča mi ta konobarica kako joj je sin u školi juče prošao...

Kaze učiteljica započela nastavu sa nekom čudnom pričom..

Znate djeco draga nekada su se ljudi rukovali u znak pozdrava, hodali su jedan uz drugog jako blizu, šišalo se više ljudi od jednom, u kafićima se sjedilo jedan do drugog kao "sardine u konzervi" konobari nisu imali maske, nisu imali odijela i rukavice, plaćalo se papirnatim novcem...ma ne bi vjerovali... kada je neko kihnuo vikali su mu " nazdravlje" ili "istina"..!!!

U to se cijeli razred nasmije, pa mali Marko kaže : " ja kući imam sliku djeda i bake, a na njoj se njih dvoje ljube i grle"!

O da ! Kaže učiteljica!

I to se nekada smatralo normalnim...

Pa zar nije bolje "rukovati" se nogom? I poslati pusu elektro magnetnim dodirom ?

Pa kad dodjemo kući i skinemo maske, na kućnom testeru vidimo da nismo pozitivni na trenutni virus, smijemo li se zagrliti ? upita učiteljica...

Ovaj put Anđela kaže ;

Ne smijemoo!! Samo ukoliko smo 20 dana u obostranoj izolaciji i imamo svaki po 2 negativna testa!

Bravo !

Ushićeno vikne učiteljica !

Sjedi 5 !

I kako se sagnula da utipka ocjenu na tablet, maskica joj padne sa lica na sto...

Profesorica ne razmišljajući primi masku i stavi je nazad na lice...tek onda shvati da je pogriješila ...

Cijeli razred se skamenio...Ona mora sada 20 dana u izolaciju...to se ne smije..maska je pala na moguće kontaminiranu površinu...

Na to se javi Perica,sin od konobarice...

"Profesorice, zadaću ćete slati online?"

Ili će Vas hologram opet mjenjati dok se ne vratite ?

Hologram Perice!
Za tvoje provokacije eto ti opomena ! Dobro znate da su takve šale neumjesne ! To što sam ja staromodna po vama pa i dalje šaljem online neke stvari, to je moj način da se prisjetim svojih djedova i baka koji su bili pioniri on- line nastave !

Ajde sada svi prema kućama, i zapamtite ! Dronovi nas kući prate, 2 metra je razmak! toliko da znate !

Eto to mi konobarica ispriča...

O reko jebem ti belaj kakva živčana profesorica...

Pa kud ovaj svijet ide...daj mi reko jedan pelinkovac u tableti, pa ću ga kući popiti navečer uz online video poziv sa ženom...danas imamo virtualno druženje sa komšijama...moram u 20 kući biti, okupan i steriliziran.

Da mi ona 2 tablete pelinkovca...veli ; " kuća časti "

Reko mala.. hvala ti !

Od sad tu dolazim na kafu..

Ostavim joj bakšiša na kraju bez da je skontala..

Utipkao sam dupli iznos na" pay šta si poloko" aplikaciji..

O kakav divan dan ❤️... i još me predivan crveni dron pratio do kuće..izmjerio mi temperaturu 3 puta...

Kud ćeš bolje ?

P.S. još večeras ima Liga Šampiona Juventus protiv Reala , prošli put im je 6 puta puko 12 G internet pa je pola igrača stajalo na terenu nisu bili spojeni na server 😆...."
znalacf
Posts: 91
Joined: 15/08/2013 14:46

#1582 Re: Teorije zavjera, bre.... pa opletite

Post by znalacf »

Extra , to je to sto zele da nam naprave koronaši !
Svaki je komentar suvišan eto Vam lektire za djecu.
User avatar
pojedinac
Posts: 1456
Joined: 02/06/2006 19:02
Contact:

#1583 Re: Teorije zavjera, bre.... pa opletite

Post by pojedinac »

Nije pitanje da li će uraditi isplanirano već ŠTA SVE MOŽE URADITI nanoČIP!?
Jadna djeca i mladost!



tindbe
Posts: 1358
Joined: 04/02/2020 20:46

#1584 Re: Teorije zavjera, bre.... pa opletite

Post by tindbe »

Bože, daj nam pameti. :skoljka:
User avatar
ultima_palabra
Posts: 55692
Joined: 15/12/2008 16:53

#1585 Re: Teorije zavjera, bre.... pa opletite

Post by ultima_palabra »

pojedinac wrote: 09/08/2020 16:38 Jadna djeca i mladost!
Mogy87
Posts: 5966
Joined: 27/05/2013 10:49

#1586 Re: Teorije zavjera, bre.... pa opletite

Post by Mogy87 »

pojedinac wrote: 09/08/2020 16:38 Nije pitanje da li će uraditi isplanirano već ŠTA SVE MOŽE URADITI nanoČIP!?
Jadna djeca i mladost!



A da li su jadna djeca sa posebnim potrebama (autizam) za koje taj kanal kaze da ih treba klistirati Domestosom da se izlijece?
Za njih bas nemas saosjecanja?
User avatar
pojedinac
Posts: 1456
Joined: 02/06/2006 19:02
Contact:

#1587 Re: Teorije zavjera, bre.... pa opletite

Post by pojedinac »

Mogy87 wrote: 09/08/2020 17:27
pojedinac wrote: 09/08/2020 16:38 Nije pitanje da li će uraditi isplanirano već ŠTA SVE MOŽE URADITI nanoČIP!?
Jadna djeca i mladost!
A da li su jadna djeca sa posebnim potrebama (autizam) za koje taj kanal kaze da ih treba klistirati Domestosom da se izlijece?
Za njih bas nemas saosjecanja?
:(
Gdje to ja napisah.

Nemam nikakve veze sa bilo kakvim kanalima i bilo kim.

Idi doktoru.
Mogy87
Posts: 5966
Joined: 27/05/2013 10:49

#1588 Re: Teorije zavjera, bre.... pa opletite

Post by Mogy87 »

pojedinac wrote: 09/08/2020 18:57
Mogy87 wrote: 09/08/2020 17:27
pojedinac wrote: 09/08/2020 16:38 Nije pitanje da li će uraditi isplanirano već ŠTA SVE MOŽE URADITI nanoČIP!?
Jadna djeca i mladost!
A da li su jadna djeca sa posebnim potrebama (autizam) za koje taj kanal kaze da ih treba klistirati Domestosom da se izlijece?
Za njih bas nemas saosjecanja?
:(
Gdje to ja napisah.

Nemam nikakve veze sa bilo kakvim kanalima i bilo kim.

Idi doktoru.
Kanal s kojeg si postavio video - Marija S promovise CD protokol koji je u sustini klistiranje djece s autizmom Domestosom.
Kad postavis neki sadrzaj (video) ne mozes birati sta ti se svidja, a sta ne.
Ovaj kanal promovise zlostavljanje djece s posebnim potrebama, a ti ga postavljas ovdje. Znaci slazes se sa sadrzajem.
User avatar
pojedinac
Posts: 1456
Joined: 02/06/2006 19:02
Contact:

#1589 Re: Teorije zavjera, bre.... pa opletite

Post by pojedinac »

Mogy87 wrote: 09/08/2020 19:02 Kanal s kojeg si postavio video - Marija S promovise CD protokol koji je u sustini klistiranje djece s autizmom Domestosom.
Kad postavis neki sadrzaj (video) ne mozes birati sta ti se svidja, a sta ne.
Ovaj kanal promovise zlostavljanje djece s posebnim potrebama, a ti ga postavljas ovdje. Znaci slazes se sa sadrzajem.
Idi doktoru.
User avatar
hatemondays
Posts: 1197
Joined: 28/10/2013 04:29
Location: vratio se kuci

#1590 Re: Teorije zavjera, bre.... pa opletite

Post by hatemondays »

Pogledah neki dan 3 identical strangers na netflixu prosto sam se najezio sta ljudi rade jedni drugima.Na sta je sve ljudski um spreman onda moras htio ne htio imati teorije na svako sranje koje se dogadja u svijetu.
Mogy87
Posts: 5966
Joined: 27/05/2013 10:49

#1591 Re: Teorije zavjera, bre.... pa opletite

Post by Mogy87 »

pojedinac wrote: 10/08/2020 00:36
Mogy87 wrote: 09/08/2020 19:02 Kanal s kojeg si postavio video - Marija S promovise CD protokol koji je u sustini klistiranje djece s autizmom Domestosom.
Kad postavis neki sadrzaj (video) ne mozes birati sta ti se svidja, a sta ne.
Ovaj kanal promovise zlostavljanje djece s posebnim potrebama, a ti ga postavljas ovdje. Znaci slazes se sa sadrzajem.
Idi doktoru.
Doktoru treba prije svega autor ovih video klipova. A i sljedbenici.
Zapitaj se kakvi ljudi mogu predlagati stvari koje sam navela i da li je ok promovisati takve osobe i njihove bolesne ideje. Ili je samo bitno sta misle o koroni? Promovisat ces zlostavljace djece samo da "otvoris oci" ljudima o koroni?
User avatar
pojedinac
Posts: 1456
Joined: 02/06/2006 19:02
Contact:

#1592 Re: Teorije zavjera, bre.... pa opletite

Post by pojedinac »

Mogy87 wrote: 10/08/2020 07:36
pojedinac wrote: 10/08/2020 00:36
Mogy87 wrote: 09/08/2020 19:02 Kanal s kojeg si postavio video - Marija S promovise CD protokol koji je u sustini klistiranje djece s autizmom Domestosom.
Kad postavis neki sadrzaj (video) ne mozes birati sta ti se svidja, a sta ne.
Ovaj kanal promovise zlostavljanje djece s posebnim potrebama, a ti ga postavljas ovdje. Znaci slazes se sa sadrzajem.
Idi doktoru.
Doktoru treba prije svega autor ovih video klipova. A i sljedbenici.
Zapitaj se kakvi ljudi mogu predlagati stvari koje sam navela i da li je ok promovisati takve osobe i njihove bolesne ideje. Ili je samo bitno sta misle o koroni? Promovisat ces zlostavljace djece samo da "otvoris oci" ljudima o koroni?
:shock:
pojedinac wrote: 09/08/2020 16:38 Jadna djeca i mladost!
User avatar
zubi
Posts: 5161
Joined: 16/07/2009 00:27

#1593 Re: Teorije zavjera, bre.... pa opletite

Post by zubi »

pojedinac wrote: 09/08/2020 18:57 Nemam nikakve veze sa bilo kakvim kanalima i bilo kim.
Nemas, ti samo postavljas klipove sa tih kanala i promovises ih....
User avatar
vet
Posts: 444
Joined: 21/07/2003 00:00

#1594 Re: Teorije zavjera, bre.... pa opletite

Post by vet »

Postoji jedan patent za spojeve hlorokvina koji nam možda daje odgovor na pitanje zašto je on djelotvoran kod tretmana tzv. Covid-19?!
Chloroquine compounds for treatment of radiation disorders: US20050014785A1

Treatment of radiation disorders

Abstract

The present invention provides methods and compositions for the treatment of DNA damage related disorders. One embodiment is a method for the inhibition of side effects associated with chemotherapeutic and radiotherapeutic agents using chloroquine compounds. Another embodiment is a method for treatment and/or prevention of lethal or sub-lethal radiation toxicities associated with terrorist acts or war.

LINK
Prijevod:
Patent za hlorokvinske spojeve za liječenje poremećaja nastalih usljed zračenja: US20050014785A1

Liječenje poremećaja nastalih usljed zračenja

Sažetak

Predmetni izum pruža metode i spojeve za tretiranje poremećaja povezanih sa oštećenjem DNK. Jedna varijanta je metoda inhibicije nuspojava povezanih sa hemoterapeutskim i radioterapijskim agensima uz upotrebu hlorokvinskih spojeva. Druga aplikacija je kao metoda za liječenje i / ili sprječavanje smrtonosnih ili sub-smrtonosnih toksičnosti usljed zračenja povezanih sa terorističkim aktima ili ratom.
Mislim da postoji sasvim dovoljno indikacija da je Covid-19 radijacijska bolest koja nastaje usljed ozračavanja ljudi talasima određenih frekvencija a posebno onih iz 5G spektra i da je to glavni razlog zašto su se neki spojevi hlorokvina kao npr. hidroksihlorokvin, pokazali djelotvornim.

..
User avatar
Tesla Edison
Posts: 8364
Joined: 08/05/2017 19:17

#1595 Re: Teorije zavjera, bre.... pa opletite

Post by Tesla Edison »

vet wrote: 11/08/2020 10:14 Postoji jedan patent za spojeve hlorokvina koji nam možda daje odgovor na pitanje zašto je on djelotvoran kod tretmana tzv. Covid-19?!
Chloroquine compounds for treatment of radiation disorders: US20050014785A1

Treatment of radiation disorders

Abstract

The present invention provides methods and compositions for the treatment of DNA damage related disorders. One embodiment is a method for the inhibition of side effects associated with chemotherapeutic and radiotherapeutic agents using chloroquine compounds. Another embodiment is a method for treatment and/or prevention of lethal or sub-lethal radiation toxicities associated with terrorist acts or war.

LINK
Prijevod:
Patent za hlorokvinske spojeve za liječenje poremećaja nastalih usljed zračenja: US20050014785A1

Liječenje poremećaja nastalih usljed zračenja

Sažetak

Predmetni izum pruža metode i spojeve za tretiranje poremećaja povezanih sa oštećenjem DNK. Jedna varijanta je metoda inhibicije nuspojava povezanih sa hemoterapeutskim i radioterapijskim agensima uz upotrebu hlorokvinskih spojeva. Druga aplikacija je kao metoda za liječenje i / ili sprječavanje smrtonosnih ili sub-smrtonosnih toksičnosti usljed zračenja povezanih sa terorističkim aktima ili ratom.
Mislim da postoji sasvim dovoljno indikacija da je Covid-19 radijacijska bolest koja nastaje usljed ozračavanja ljudi talasima određenih frekvencija a posebno onih iz 5G spektra i da je to glavni razlog zašto su se neki spojevi hlorokvina kao npr. hidroksihlorokvin, pokazali djelotvornim.

..
Haj napiši šta je jonizirajuće zračenje, koju bolest ono izaziva i da li je 5G frekvencija jonizirajuće zračenje?

Vrlo jednostavno pitanje budući da barataš terminima kao što je radijacijska bolest i sl.
User avatar
Industrialyzer
Posts: 4839
Joined: 11/06/2011 23:51

#1596 Re: Teorije zavjera, bre.... pa opletite

Post by Industrialyzer »

vet wrote: 11/08/2020 10:14 Postoji jedan patent za spojeve hlorokvina koji nam možda daje odgovor na pitanje zašto je on djelotvoran kod tretmana tzv. Covid-19?!
Chloroquine compounds for treatment of radiation disorders: US20050014785A1

Treatment of radiation disorders

Abstract

The present invention provides methods and compositions for the treatment of DNA damage related disorders. One embodiment is a method for the inhibition of side effects associated with chemotherapeutic and radiotherapeutic agents using chloroquine compounds. Another embodiment is a method for treatment and/or prevention of lethal or sub-lethal radiation toxicities associated with terrorist acts or war.

LINK
Prijevod:
Patent za hlorokvinske spojeve za liječenje poremećaja nastalih usljed zračenja: US20050014785A1

Liječenje poremećaja nastalih usljed zračenja

Sažetak

Predmetni izum pruža metode i spojeve za tretiranje poremećaja povezanih sa oštećenjem DNK. Jedna varijanta je metoda inhibicije nuspojava povezanih sa hemoterapeutskim i radioterapijskim agensima uz upotrebu hlorokvinskih spojeva. Druga aplikacija je kao metoda za liječenje i / ili sprječavanje smrtonosnih ili sub-smrtonosnih toksičnosti usljed zračenja povezanih sa terorističkim aktima ili ratom.
Mislim da postoji sasvim dovoljno indikacija da je Covid-19 radijacijska bolest koja nastaje usljed ozračavanja ljudi talasima određenih frekvencija a posebno onih iz 5G spektra i da je to glavni razlog zašto su se neki spojevi hlorokvina kao npr. hidroksihlorokvin, pokazali djelotvornim.

..


Opet se linkaju samo Abstract od studije :lol:

Nisi procitao cijelu studiju jel tako?
User avatar
Tesla Edison
Posts: 8364
Joined: 08/05/2017 19:17

#1597 Re: Teorije zavjera, bre.... pa opletite

Post by Tesla Edison »

Industrialyzer wrote: 11/08/2020 13:31
vet wrote: 11/08/2020 10:14 Postoji jedan patent za spojeve hlorokvina koji nam možda daje odgovor na pitanje zašto je on djelotvoran kod tretmana tzv. Covid-19?!
Chloroquine compounds for treatment of radiation disorders: US20050014785A1

Treatment of radiation disorders

Abstract

The present invention provides methods and compositions for the treatment of DNA damage related disorders. One embodiment is a method for the inhibition of side effects associated with chemotherapeutic and radiotherapeutic agents using chloroquine compounds. Another embodiment is a method for treatment and/or prevention of lethal or sub-lethal radiation toxicities associated with terrorist acts or war.

LINK
Prijevod:
Patent za hlorokvinske spojeve za liječenje poremećaja nastalih usljed zračenja: US20050014785A1

Liječenje poremećaja nastalih usljed zračenja

Sažetak

Predmetni izum pruža metode i spojeve za tretiranje poremećaja povezanih sa oštećenjem DNK. Jedna varijanta je metoda inhibicije nuspojava povezanih sa hemoterapeutskim i radioterapijskim agensima uz upotrebu hlorokvinskih spojeva. Druga aplikacija je kao metoda za liječenje i / ili sprječavanje smrtonosnih ili sub-smrtonosnih toksičnosti usljed zračenja povezanih sa terorističkim aktima ili ratom.
Mislim da postoji sasvim dovoljno indikacija da je Covid-19 radijacijska bolest koja nastaje usljed ozračavanja ljudi talasima određenih frekvencija a posebno onih iz 5G spektra i da je to glavni razlog zašto su se neki spojevi hlorokvina kao npr. hidroksihlorokvin, pokazali djelotvornim.

..


Opet se linkaju samo Abstract od studije :lol:

Nisi procitao cijelu studiju jel tako?
Pa kada se razumije u tematiku ko Mara u kriv k....

Čim čuje zračenje, odmah misli na radijacijsku bolest a ne zna da i Sunce zrači :D
Tambure
Posts: 838
Joined: 12/12/2019 16:50

#1598 Re: Teorije zavjera, bre.... pa opletite

Post by Tambure »

Corona je bila upozorenje .. slijedi epidemija velikih boginja .... pad populacije za 30% - 40% . Ostace samo korporacije. Protesti nasilje i krv na ulicama.
User avatar
banjaluka078
Moderator
Posts: 7436
Joined: 16/01/2007 23:38

#1599 Re: Teorije zavjera, bre.... pa opletite

Post by banjaluka078 »

pravda za vilenjake! prokleta pet ge!

Image
User avatar
Diwan
Posts: 6546
Joined: 12/11/2005 00:59
Location: Transcendencija

#1600 Re: Teorije zavjera, bre.... pa opletite

Post by Diwan »

Nije tako davno bilo, ali se opet ponavlja :mrgreen:

VELIKA PREVARA FARMACEUTA?
Histerija na kojoj su zaradili 20 milijardi dolara

https://www.jutarnji.hr/vijesti/histeri ... OUyjDCjtVs
ZAGREB - Hoće li se polovicom prošle godine proglašena pandemija svinjske gripe koja bi, govorilo se i pisalo, mogla desetkovati stanovništvo poput famozne španjolke pretvoriti u najveću blamažu Svjetske zdravstvene organizacije i svjetskih autoriteta za zarazne bolesti? Je li svinjska gripa samo grandiozan skandal, ni blizu opasan onoliko koliko su nas svih ovih mjeseci uvjeravali? I, tko je i koliko zaradio na ovoj priči?
Locked