Damir Nikšić - all about - ESPo

Post Reply
User avatar
dječak sa šibicama
Posts: 40830
Joined: 29/06/2011 23:39

#151 Re: Damir Niksic - ESP

Post by dječak sa šibicama »

Mozda, mada mi je vjerovatnije da se zeznuo i nije ni pogledao ko sve nije usvojio rezoluciju, nego da je u pitanju neki dugorocno koristan potez.

Cim su njega ambasade opalile po prstima, i on se vec izvinjava i povlaci sve, bas i nije profitirao.

Meni licno nije pao u ocima ili da mu nesto zamjeram, smatram ga prilicno pozitivnom osobom. Ali drugi ce mu zamjeriti, jedva cekaju.
User avatar
Veigar
Posts: 2346
Joined: 07/01/2020 12:17

#152 Re: Damir Niksic - ESP

Post by Veigar »

dječak sa šibicama wrote: 30/07/2020 13:11 Oni jedan dan saradjuju sa Karadzicevim SDS-om, drugi dan sa SNSD-om, treci sa HDZ-om, a cetvrti dan udaraju packe onima koji se usudjuju reci da je voda mokra.
ti ne razumiješ izgleda, radi ovog gore napisanog lik i jest napravio to što je napravio. De malo jebemu, stvarno misliš da nije znao da je nemoguće sprovesti odluku ili šta je već usvojeno. Ne razumiješ ti dosta stvari, viša matematika je to za tebe, gledaš na stvari prizemno.
high_volume
Posts: 5916
Joined: 09/06/2010 22:51

#153 Re: Damir Niksic - ESP

Post by high_volume »

Veigar wrote: 30/07/2020 13:20
dječak sa šibicama wrote: 30/07/2020 13:11 Oni jedan dan saradjuju sa Karadzicevim SDS-om, drugi dan sa SNSD-om, treci sa HDZ-om, a cetvrti dan udaraju packe onima koji se usudjuju reci da je voda mokra.
ti ne razumiješ izgleda, radi ovog gore napisanog lik i jest napravio to što je napravio. De malo jebemu, stvarno misliš da nije znao da je nemoguće sprovesti odluku ili šta je već usvojeno. Ne razumiješ ti dosta stvari, viša matematika je to za tebe, gledaš na stvari prizemno.
Znaš li ti značenje termina rezolucija?
User avatar
dječak sa šibicama
Posts: 40830
Joined: 29/06/2011 23:39

#154 Re: Damir Niksic - ESP

Post by dječak sa šibicama »

Ja vidim sta je napravio, zamjerio se nizu ambasadora koji su ironicno pitali "hocemo li mi sada kupiti prnje?"

To je valjda najvaznije, ipak su oni gazde ovdje.
User avatar
Veigar
Posts: 2346
Joined: 07/01/2020 12:17

#155 Re: Damir Niksic - ESP

Post by Veigar »

high_volume wrote: 30/07/2020 13:22
Veigar wrote: 30/07/2020 13:20
dječak sa šibicama wrote: 30/07/2020 13:11 Oni jedan dan saradjuju sa Karadzicevim SDS-om, drugi dan sa SNSD-om, treci sa HDZ-om, a cetvrti dan udaraju packe onima koji se usudjuju reci da je voda mokra.
ti ne razumiješ izgleda, radi ovog gore napisanog lik i jest napravio to što je napravio. De malo jebemu, stvarno misliš da nije znao da je nemoguće sprovesti odluku ili šta je već usvojeno. Ne razumiješ ti dosta stvari, viša matematika je to za tebe, gledaš na stvari prizemno.
Znaš li ti značenje termina rezolucija?
Rekoh da nisam upratio šta je doneseno stoga i "ili šta je već usvojeno". I da ne znam, google saves the day every time. :D
User avatar
dječak sa šibicama
Posts: 40830
Joined: 29/06/2011 23:39

#156 Re: Damir Niksic - ESP

Post by dječak sa šibicama »

Niksic realno jeste ogolio stvar do srzi, ako je Srbija usvojila deklaraciju (je li?) a Turska, VB, Francuska ili Njemacka nisu, zapravo nije ni BiH parlament, o cemu je tu rijec.

Ako je i to njegova namjera, opet se sa rogatima bode. Ne mozes se sa mafijom obracunavati preko sefova mafije, moje misljenje.
atticus_finch
Posts: 10
Joined: 26/09/2018 14:08

#157 Re: Damir Niksic - ESP

Post by atticus_finch »

koji glupani, kolektivno

čitam neki dan šta su donijeli, i kontam kako suvišna, nepromišljena i NEPROVODIVA odluka.

vjerovatno su svi mislili da je ovo glup potez ali nisu smjeli reagovati da ne bi ispali izdajnici bošnjačkog naroda i šta ja znam pa digli ruke ne razmišljajući o posljedicama

lokalni nivo vlasti u zemlji koja na državnom nivou nema usvojenu rezoluciju o Srebrenici odlučuje bojkotovati kompanije iz drugih zemalja koje to nemaju. kako od njih 35 niko nije postavio to pitanje prvo samom sebi pa onda ostalima???

kanton u zemlji koja ima nevjerovatno loš ugled u svijetu i još zanemarljiviji ekonomski značaj želi polugom bojkota natjerati neke druge zemlje na nešto!

nisam siguran da sličan dokument (rezoluciju o osudi genocida) ima čak i FBiH.. u svakom slučaju ne znaju to ni ovi što su glasali o tome?

za pronošenje glasa o srebreničkom genocidu nama trebaju prije svega dobri diplomati a ne inicijative lokalnih zastupnika.

koji glupani, a nikšić kralj glupana.
Stargate Atlantis
Posts: 18
Joined: 28/07/2020 18:10

#158 Re: Damir Niksic - ESP

Post by Stargate Atlantis »

dječak sa šibicama wrote: 30/07/2020 13:22 Ja vidim sta je napravio, zamjerio se nizu ambasadora koji su ironicno pitali "hocemo li mi sada kupiti prnje?"

To je valjda najvaznije, ipak su oni gazde ovdje.
e pa za kaznu sad nosa munirinu sliku 7 dana u novčaniku, ako opet zasere morat će je tetovirat na rame, a najgori oblik patriotizma zahtjeva da se slika dotične okači na kućni zid u dnevnu sobu.
User avatar
Veigar
Posts: 2346
Joined: 07/01/2020 12:17

#159 Re: Damir Niksic - ESP

Post by Veigar »

dječak sa šibicama wrote: 30/07/2020 13:26 Niksic realno jeste ogolio stvar do srzi, ako je Srbija usvojila deklaraciju (je li?) a Turska, VB, Francuska ili Njemacka nisu, zapravo nije ni BiH parlament, o cemu je tu rijec.

Ako je i to njegova namjera, opet se sa rogatima bode. Ne mozes se sa mafijom obracunavati preko sefova mafije, moje misljenje.
Ja koliko sam upratio on se rogatima bori od kako zna za sebe. Samo sad ima priliku i da tu borbu promoviše s obzirom da je zastupnik u KS. Pa to iskorištava maksimalno.
User avatar
MaksprotivMarksa
Posts: 1907
Joined: 28/07/2018 02:34

#160 Re: Damir Niksic - ESP

Post by MaksprotivMarksa »

Lik genijalno ukaze na licemjernost medjunarodne zajednice, drzave BiH, prvaka u Bosnjaka, ogoli nam to da nismo suverena i slobodna drzava, a nakon svega toga pametnice sa klixa i u javnosti samo kritikuju genijalan potez, valjda du se svi nadali da Srbija nije usvojila, kad ono .....
high_volume
Posts: 5916
Joined: 09/06/2010 22:51

#161 Re: Damir Niksic - ESP

Post by high_volume »

MaksprotivMarksa wrote: 30/07/2020 22:37 Lik genijalno ukaze na licemjernost medjunarodne zajednice, drzave BiH, prvaka u Bosnjaka, ogoli nam to da nismo suverena i slobodna drzava, a nakon svega toga pametnice sa klixa i u javnosti samo kritikuju genijalan potez, valjda du se svi nadali da Srbija nije usvojila, kad ono .....
Genijalna odluka jeste, ali mislim da se desila sasvim slučajno, neplanirano. Da su prethodno razmišljali o sadržaju Deklaracije, svi zastupnici bi izrešetali Nikšića, i ne bi bila prihvaćena njegova inicijativa.

On, ako sada predloži povlačenje Deklaracije, napravit će sebi još veću štetu, i totalno će ugroziti sav kredibilitet koji je stekao tamo u SKS, a jeste, jer da nije, Deklaracije ne bi bila prihvaćena bez riječi i glasa protiv.

Konačno, ništa i ne smeta ako Deklaracija SKS ostane na snazi. Niti je obavezujuća, a usklađena je sa Rezolucijom Evropskog parlamenta.
User avatar
BHCluster
Posts: 23424
Joined: 13/09/2007 18:41
Location: Time to get schwifty in here!
Contact:

#162 Re: Damir Niksic - ESP

Post by BHCluster »

Čak i pokvaren sat pokazuje tačno vrijeme dva puta na dan.
pemanapemani
Posts: 5358
Joined: 09/09/2008 15:12

#163 Re: Damir Niksic - ESP

Post by pemanapemani »

BHCluster wrote: 22/07/2020 12:09
piupiu wrote: 22/07/2020 07:06
BHCluster wrote: 22/07/2020 02:19

Kako god okrenes on je dezerter!
Jah. Dočim su razni Novalići i Čovići prave patriote, koji su, usput, i kradljivci državnog proračuna, prodavači magle, uništavači privrede, okoline, kulturnog nasljedja, pravnog i obrazovnog sistema, uzurpatori rijeka i same države, na kraju balade; i najveći lažovi koji su prošetali Bosnom u istoriji svih civilizacija koje su ovuda prošle. Ali su ratno kvalifikovani za učešće u političkom životu. Nešto kao Bakirova o(d)brana Sarajlića... 'nemojte njega, on je zaslužio da krade i ucjenjuje jer je branio BiH'. A ako je "naš", može i ubiti čovjeka u mirnodopsko vrijeme i biti nosilac izborne liste i načelnik opštine, na primjer.

Inače su nam i društvo i država pravo profitirali od 'ratnih zasluga' kao osnovnog kriterija za sposobnost za upravljanje i političko predstavljane. Otkad je na vlasti kartel 'zaslužnih', sve cvjeta.
Slazem se, medjutim ovo sto si napisala ne mijenja cinjenicu da je Damir Niksic dezerter. Ipored raznih izdajnika koje si navela postojali su istinski heroji njih na desetine hiljada (njegovih vrsnjaka) koji su ipak ostalo braniti ovu zemlju pa se ne kurche kao on.
Zašto se ne kurche kao on?

Hajmo biti brutalno realni - dio je zaglavio sa PTSP, a veliki dio su oportunisti (iskreno, ne mogu ih kriviti).

Ipak, u ovakvoj postavci stvari, moja malenkost je za kurchenje.
User avatar
BHCluster
Posts: 23424
Joined: 13/09/2007 18:41
Location: Time to get schwifty in here!
Contact:

#164 Re: Damir Niksic - ESP

Post by BHCluster »

pemanapemani wrote: 31/07/2020 00:52
BHCluster wrote: 22/07/2020 12:09
piupiu wrote: 22/07/2020 07:06

Jah. Dočim su razni Novalići i Čovići prave patriote, koji su, usput, i kradljivci državnog proračuna, prodavači magle, uništavači privrede, okoline, kulturnog nasljedja, pravnog i obrazovnog sistema, uzurpatori rijeka i same države, na kraju balade; i najveći lažovi koji su prošetali Bosnom u istoriji svih civilizacija koje su ovuda prošle. Ali su ratno kvalifikovani za učešće u političkom životu. Nešto kao Bakirova o(d)brana Sarajlića... 'nemojte njega, on je zaslužio da krade i ucjenjuje jer je branio BiH'. A ako je "naš", može i ubiti čovjeka u mirnodopsko vrijeme i biti nosilac izborne liste i načelnik opštine, na primjer.

Inače su nam i društvo i država pravo profitirali od 'ratnih zasluga' kao osnovnog kriterija za sposobnost za upravljanje i političko predstavljane. Otkad je na vlasti kartel 'zaslužnih', sve cvjeta.
Slazem se, medjutim ovo sto si napisala ne mijenja cinjenicu da je Damir Niksic dezerter. Ipored raznih izdajnika koje si navela postojali su istinski heroji njih na desetine hiljada (njegovih vrsnjaka) koji su ipak ostalo braniti ovu zemlju pa se ne kurche kao on.
Zašto se ne kurche kao on?

Hajmo biti brutalno realni - dio je zaglavio sa PTSP, a veliki dio su oportunisti (iskreno, ne mogu ih kriviti).

Ipak, u ovakvoj postavci stvari, moja malenkost je za kurchenje.
Samo sto ti je to "kurchenje" bez pokricha.
pemanapemani
Posts: 5358
Joined: 09/09/2008 15:12

#165 Re: Damir Niksic - ESP

Post by pemanapemani »

BHCluster wrote: 31/07/2020 01:08
pemanapemani wrote: 31/07/2020 00:52
BHCluster wrote: 22/07/2020 12:09

Slazem se, medjutim ovo sto si napisala ne mijenja cinjenicu da je Damir Niksic dezerter. Ipored raznih izdajnika koje si navela postojali su istinski heroji njih na desetine hiljada (njegovih vrsnjaka) koji su ipak ostalo braniti ovu zemlju pa se ne kurche kao on.
Zašto se ne kurche kao on?

Hajmo biti brutalno realni - dio je zaglavio sa PTSP, a veliki dio su oportunisti (iskreno, ne mogu ih kriviti).

Ipak, u ovakvoj postavci stvari, moja malenkost je za kurchenje.
Samo sto ti je to "kurchenje" bez pokricha.
Zašto se ne kurche oni sa pokrićem?

Ko im brani?

Ko ih je "natjerao" da odu 20 godina nakon agresije na BiH?

Nešto sumnjam da je "kurcheviti" Damir Nikšić.
User avatar
BHCluster
Posts: 23424
Joined: 13/09/2007 18:41
Location: Time to get schwifty in here!
Contact:

#166 Re: Damir Niksic - ESP

Post by BHCluster »

pemanapemani wrote: 31/07/2020 01:13
BHCluster wrote: 31/07/2020 01:08
pemanapemani wrote: 31/07/2020 00:52

Zašto se ne kurche kao on?

Hajmo biti brutalno realni - dio je zaglavio sa PTSP, a veliki dio su oportunisti (iskreno, ne mogu ih kriviti).

Ipak, u ovakvoj postavci stvari, moja malenkost je za kurchenje.
Samo sto ti je to "kurchenje" bez pokricha.
Zašto se ne kurche oni sa pokrićem?

Ko im brani?

Ko ih je "natjerao" da odu 20 godina nakon agresije na BiH?

Nešto sumnjam da je "kurcheviti" Damir Nikšić.
Kurce se i jedni i drugi samo sto jedni kurce sa a drugi bez pokricha.
User avatar
exliberal-ex
Posts: 7707
Joined: 11/04/2013 00:01

#167 Re: Damir Niksic - ESP

Post by exliberal-ex »

high_volume wrote: 30/07/2020 22:47
MaksprotivMarksa wrote: 30/07/2020 22:37 Lik genijalno ukaze na licemjernost medjunarodne zajednice, drzave BiH, prvaka u Bosnjaka, ogoli nam to da nismo suverena i slobodna drzava, a nakon svega toga pametnice sa klixa i u javnosti samo kritikuju genijalan potez, valjda du se svi nadali da Srbija nije usvojila, kad ono .....
Genijalna odluka jeste, ali mislim da se desila sasvim slučajno, neplanirano. Da su prethodno razmišljali o sadržaju Deklaracije, svi zastupnici bi izrešetali Nikšića, i ne bi bila prihvaćena njegova inicijativa.

On, ako sada predloži povlačenje Deklaracije, napravit će sebi još veću štetu, i totalno će ugroziti sav kredibilitet koji je stekao tamo u SKS, a jeste, jer da nije, Deklaracije ne bi bila prihvaćena bez riječi i glasa protiv.

Konačno, ništa i ne smeta ako Deklaracija SKS ostane na snazi. Niti je obavezujuća, a usklađena je sa Rezolucijom Evropskog parlamenta.
Zasto bi ga resetali?...zato sto je prozvao i ukazao na licemjernost medjunarodne politike ali i sda kojoj su usta puna srebrenice ?
User avatar
BHCluster
Posts: 23424
Joined: 13/09/2007 18:41
Location: Time to get schwifty in here!
Contact:

#168 Re: Damir Niksic - ESP

Post by BHCluster »

„Moja telefonska kartica je isključena zato što sam na odmoru van BiH pa me niko nije mogao dobiti čak i da je htio vršiti pritisak na mene lično. Mene je putem Vibera nazvao predsjedavajući Čelik od kojeg sam saznao da je pod pritiskom diplomatskog kora koji zahtijeva odgovore na pitanja u vezi statusa biznisa, firmi, banaka, kompanija itd. porijeklom iz njihovih zemalja, a koji su prisutni u Sarajevu. Ako se ne varam Njemačka ambasada je naročito insistirala na jasnim instrukcijama“, kaže Nikšić.

„Ne vjerujem da je predsjedavajući Čelik izmislio sve ovo da bi me natjerao da pristanem pisati kolegiju SKS da povučemo deklaraciju na narednoj hitnoj sjednici i revidiram njen tekst za ubuduće. Mislim da je bio iskreno zabrinut i ja sam pristao to učiniti zbog ostalih kolegica i kolega, a i kako ne bi ekonomsku situaciju u Kantonu Sarajevo dodatno otežali“, kazao je Damir Nikšić.
Ma jebes ovo nek si ti na zasluzenom odmoru. :lol:
high_volume
Posts: 5916
Joined: 09/06/2010 22:51

#169 Re: Damir Niksic - ESP

Post by high_volume »

exliberal-ex wrote: 31/07/2020 02:33
high_volume wrote: 30/07/2020 22:47
MaksprotivMarksa wrote: 30/07/2020 22:37 Lik genijalno ukaze na licemjernost medjunarodne zajednice, drzave BiH, prvaka u Bosnjaka, ogoli nam to da nismo suverena i slobodna drzava, a nakon svega toga pametnice sa klixa i u javnosti samo kritikuju genijalan potez, valjda du se svi nadali da Srbija nije usvojila, kad ono .....
Genijalna odluka jeste, ali mislim da se desila sasvim slučajno, neplanirano. Da su prethodno razmišljali o sadržaju Deklaracije, svi zastupnici bi izrešetali Nikšića, i ne bi bila prihvaćena njegova inicijativa.

On, ako sada predloži povlačenje Deklaracije, napravit će sebi još veću štetu, i totalno će ugroziti sav kredibilitet koji je stekao tamo u SKS, a jeste, jer da nije, Deklaracije ne bi bila prihvaćena bez riječi i glasa protiv.

Konačno, ništa i ne smeta ako Deklaracija SKS ostane na snazi. Niti je obavezujuća, a usklađena je sa Rezolucijom Evropskog parlamenta.
Zasto bi ga resetali?...zato sto je prozvao i ukazao na licemjernost medjunarodne politike ali i sda kojoj su usta puna srebrenice ?
Ma nije zbog toga, po defaultu... :D
User avatar
BHCluster
Posts: 23424
Joined: 13/09/2007 18:41
Location: Time to get schwifty in here!
Contact:

#170 Re: Damir Niksic - ESP

Post by BHCluster »

Styling wrote: 27/07/2020 14:13
BHCluster wrote: 25/07/2020 22:29
Kikibombona wrote: 25/07/2020 22:25

Nasa realnost je takva da je sirotinja podbacila ledja a elita se ekstremno obogatila.

I tako je nazalost svugdje. Sirotan kidise sa puskom a elita ga sokoli i puni dzepove.

...

Bas sam gledao dokumentarac iz 2SR. Svabe opkolile 200 000 Rusa, ostali bez municije. Moskva poslala avione da izvuku generale i oficire, njih par stotina. Samo 2 oficira nisu zeljela otici, odlucili umrijeti sa svojim vojnicima. I to nizerangirana oficira. Generali utekli.

E to ti je rat.
I onda mi neko kaze da izaberem izmedju dezertera ili izdajnika (kiminalaca itd...). Zajebi to!
Ne mozemo nikoga zvati dezerterom jer ta kategoija je prestala da postoji onog momenta kada je poslije rata usvoje amnestija. Tada se pola pobjegulja, od kojih je znacajan dio bio SDA vratilo svijetla obraza kao da se nista nije desilo. Ne znam sto bi se za,jeralo Damiru a ne i rahmetli Tihicu, Zvizdicu, i mnogima koji nisu bili tu kad je bilo najteze.
Toli ko me briga za SDA izdajnike i kriminalce medjutim cudi me da struĆnjak poput tebe ne zna da je Tihic bio logoras a Zvizdic ranjen ali kao sto kazes sve je to isto kao biti dezerter, pobjegulja ili sta vec.
User avatar
Styling
Posts: 12655
Joined: 08/10/2013 10:29
Location: Izvan lokalnih dešavanja

#171 Re: Damir Niksic - ESP

Post by Styling »

BHCluster wrote: 31/07/2020 20:28
Styling wrote: 27/07/2020 14:13
BHCluster wrote: 25/07/2020 22:29
I onda mi neko kaze da izaberem izmedju dezertera ili izdajnika (kiminalaca itd...). Zajebi to!
Ne mozemo nikoga zvati dezerterom jer ta kategoija je prestala da postoji onog momenta kada je poslije rata usvoje amnestija. Tada se pola pobjegulja, od kojih je znacajan dio bio SDA vratilo svijetla obraza kao da se nista nije desilo. Ne znam sto bi se za,jeralo Damiru a ne i rahmetli Tihicu, Zvizdicu, i mnogima koji nisu bili tu kad je bilo najteze.
Toli ko me briga za SDA izdajnike i kriminalce medjutim cudi me da struĆnjak poput tebe ne zna da je Tihic bio logoras a Zvizdic ranjen ali kao sto kazes sve je to isto kao biti dezerter, pobjegulja ili sta vec.
Da to je bio 1992 i iste godine razmijenjen i oslobodjen, a vec 1994 je bio imenovan za sefa konzularnog u ambasadi u Njemackoj. Sigurno nije imenovan zbog logoraskog staza.
User avatar
BHCluster
Posts: 23424
Joined: 13/09/2007 18:41
Location: Time to get schwifty in here!
Contact:

#172 Re: Damir Niksic - ESP

Post by BHCluster »

Styling wrote: 31/07/2020 21:25
BHCluster wrote: 31/07/2020 20:28
Styling wrote: 27/07/2020 14:13

Ne mozemo nikoga zvati dezerterom jer ta kategoija je prestala da postoji onog momenta kada je poslije rata usvoje amnestija. Tada se pola pobjegulja, od kojih je znacajan dio bio SDA vratilo svijetla obraza kao da se nista nije desilo. Ne znam sto bi se za,jeralo Damiru a ne i rahmetli Tihicu, Zvizdicu, i mnogima koji nisu bili tu kad je bilo najteze.
Toli ko me briga za SDA izdajnike i kriminalce medjutim cudi me da struĆnjak poput tebe ne zna da je Tihic bio logoras a Zvizdic ranjen ali kao sto kazes sve je to isto kao biti dezerter, pobjegulja ili sta vec.
Da to je bio 1992 i iste godine razmijenjen i oslobodjen, a vec 1994 je bio imenovan za sefa konzularnog u ambasadi u Njemackoj. Sigurno nije imenovan zbog logoraskog staza.
Sta ces kad Damir Niksic nije bio dostupan i ako prav zdrav, bez ranjavnja i zatvaranja.
User avatar
Styling
Posts: 12655
Joined: 08/10/2013 10:29
Location: Izvan lokalnih dešavanja

#173 Re: Damir Niksic - ESP

Post by Styling »

BHCluster wrote: 31/07/2020 21:28
Styling wrote: 31/07/2020 21:25
BHCluster wrote: 31/07/2020 20:28

Toli ko me briga za SDA izdajnike i kriminalce medjutim cudi me da struĆnjak poput tebe ne zna da je Tihic bio logoras a Zvizdic ranjen ali kao sto kazes sve je to isto kao biti dezerter, pobjegulja ili sta vec.
Da to je bio 1992 i iste godine razmijenjen i oslobodjen, a vec 1994 je bio imenovan za sefa konzularnog u ambasadi u Njemackoj. Sigurno nije imenovan zbog logoraskog staza.
Sta ces kad Damir Niksic nije bio dostupan i ako prav zdrav, bez ranjavnja i zatvaranja.
Mozda je i bio dostupan ali nije pripadao stranci odabranih.
User avatar
BHCluster
Posts: 23424
Joined: 13/09/2007 18:41
Location: Time to get schwifty in here!
Contact:

#174 Re: Damir Niksic - ESP

Post by BHCluster »

Styling wrote: 31/07/2020 21:29
BHCluster wrote: 31/07/2020 21:28
Styling wrote: 31/07/2020 21:25

Da to je bio 1992 i iste godine razmijenjen i oslobodjen, a vec 1994 je bio imenovan za sefa konzularnog u ambasadi u Njemackoj. Sigurno nije imenovan zbog logoraskog staza.
Sta ces kad Damir Niksic nije bio dostupan i ako prav zdrav, bez ranjavnja i zatvaranja.
Mozda je i bio dostupan ali nije pripadao stranci odabranih.
Ocigledno, sto je pokazalo i njegovo dezerterstvo, a onda zahvaljujuci amnestiji izdajnika i kriminalac je to sta je sad.
User avatar
Styling
Posts: 12655
Joined: 08/10/2013 10:29
Location: Izvan lokalnih dešavanja

#175 Re: Damir Niksic - ESP

Post by Styling »

BHCluster wrote: 31/07/2020 21:42
Styling wrote: 31/07/2020 21:29
BHCluster wrote: 31/07/2020 21:28

Sta ces kad Damir Niksic nije bio dostupan i ako prav zdrav, bez ranjavnja i zatvaranja.
Mozda je i bio dostupan ali nije pripadao stranci odabranih.
Ocigledno, sto je pokazalo i njegovo dezerterstvo, a onda zahvaljujuci amnestiji izdajnika i kriminalac je to sta je sad.
Dezerteri zvanicno ne postoje. A, koliko znam, kriminalci nisu amnestirani.
Post Reply