Stadioni u BiH

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

Post Reply
User avatar
avetinja
Posts: 31431
Joined: 19/07/2014 13:31

#2226 Re: Stadioni u BiH

Post by avetinja »

:lol:

Ne smije čovjek ni reći svoje mišljenje da ga ne napadnu.
User avatar
budzetlija
Posts: 2046
Joined: 24/11/2019 21:39

#2227 Re: Stadioni u BiH

Post by budzetlija »

avetinja wrote: 30/07/2020 08:31 :lol:

Ne smije čovjek ni reći svoje mišljenje da ga ne napadnu.
Sta je smiješno?

Ko je koga napao?
Melbourne_Australia
Posts: 2577
Joined: 06/11/2012 14:20

#2228 Re: Stadioni u BiH

Post by Melbourne_Australia »

avetinja wrote: 30/07/2020 08:31 :lol:

Ne smije čovjek ni reći svoje mišljenje da ga ne napadnu.
Kod njih je odmah izdajnik ako kaze drugacije misljenje..Oni ferceraju "uglavnom" kao skupstina rs :lol: E cuj ono ce hotel i zgrade da prave i 30 miliona je spremno :lol: Prvo dresove promjenite, djeca vam se smiju..Igrate 5 godina u jednim te istim..Pa onda da pricamo o spremnih 30 miliona..Dobro rece Grean :lol: Kontejner jedan imaju u Butmiru za 5 godina. :lol:
Last edited by Melbourne_Australia on 30/07/2020 09:00, edited 2 times in total.
User avatar
nosara
Posts: 22695
Joined: 30/03/2005 12:10
Location: Socijalistička Federativna Republika Jugoslavija

#2229 Re: Stadioni u BiH

Post by nosara »

Melbourne_Australia wrote: 30/07/2020 08:55
avetinja wrote: 30/07/2020 08:31 :lol:

Ne smije čovjek ni reći svoje mišljenje da ga ne napadnu.
Kod njih je odmah izdajnik ako kaze drugacije misljenje..Oni ferceraju "uglavnom" kao skupstina rs :lol: E cuj ono ce hotel i zgrade da prave i 30 miliona je spremno :lol: Prvo dresove promjenite, djeca vam se smiju..Igrate 5 godina u jednim te istim..Pa onda da pricamo o spremnih 30 miliona..Dobro rece Grean :lol: Kontejner jedan imaju u Butmiru za 5 godina. :lol:
:lol:
User avatar
budzetlija
Posts: 2046
Joined: 24/11/2019 21:39

#2230 Re: Stadioni u BiH

Post by budzetlija »

A gledaj ti mitova :lol: od izmišljene stvari napraviše raspravu :lol: jebo te dres, trofeji su tu....

A biće i stadion, kmeco si lažni Australijanac kako ne moze Koševo Sarajevu, to je i tvoje :lol: al u kurcu
User avatar
avetinja
Posts: 31431
Joined: 19/07/2014 13:31

#2231 Re: Stadioni u BiH

Post by avetinja »

budzetlija wrote: 30/07/2020 08:41 Sta je smiješno?

Ko je koga napao?
Evo ovo tvoje je bilo u tonu "šta ti znaš", bar sam ja tako doživio.

Melbourne_Australia wrote: 30/07/2020 08:55 Kod njih je odmah izdajnik ako kaze drugacije misljenje..Oni ferceraju "uglavnom" kao skupstina rs :lol: E cuj ono ce hotel i zgrade da prave i 30 miliona je spremno :lol: Prvo dresove promjenite, djeca vam se smiju..Igrate 5 godina u jednim te istim..Pa onda da pricamo o spremnih 30 miliona..Dobro rece Grean :lol: Kontejner jedan imaju u Butmiru za 5 godina. :lol:
On i još par njih su dali realnu prognozu, a to je kategorija 4 i to ne odmah. Ali jok, ostali se ufatili hotela, bazena i trista čuda, kao da je lik do sada ko zna koliko davao para.
Melbourne_Australia
Posts: 2577
Joined: 06/11/2012 14:20

#2232 Re: Stadioni u BiH

Post by Melbourne_Australia »

avetinja wrote: 30/07/2020 09:13
budzetlija wrote: 30/07/2020 08:41 Sta je smiješno?

Ko je koga napao?
Evo ovo tvoje je bilo u tonu "šta ti znaš", bar sam ja tako doživio.

Melbourne_Australia wrote: 30/07/2020 08:55 Kod njih je odmah izdajnik ako kaze drugacije misljenje..Oni ferceraju "uglavnom" kao skupstina rs :lol: E cuj ono ce hotel i zgrade da prave i 30 miliona je spremno :lol: Prvo dresove promjenite, djeca vam se smiju..Igrate 5 godina u jednim te istim..Pa onda da pricamo o spremnih 30 miliona..Dobro rece Grean :lol: Kontejner jedan imaju u Butmiru za 5 godina. :lol:
On i još par njih su dali realnu prognozu, a to je kategorija 4 i to ne odmah. Ali jok, ostali se ufatili hotela, bazena i trista čuda, kao da je lik do sada ko zna koliko davao para.
Shvatam ih..Znas ono, svi imaju bajk u raji samo ti nemas..I nakon par godina ti tata na leasing kupu krs od bajka ali ti sretan jer ga imas konacno..I onda pocnes da mastas i kako ce da napucas bajk. :-D
User avatar
budzetlija
Posts: 2046
Joined: 24/11/2019 21:39

#2233 Re: Stadioni u BiH

Post by budzetlija »

Hahahha :lol: a tebi tata naprosio za bajka :run: glupo poređenje ali kad hoćeš tako da se igraš, može
User avatar
budzetlija
Posts: 2046
Joined: 24/11/2019 21:39

#2234 Re: Stadioni u BiH

Post by budzetlija »

avetinja wrote: 30/07/2020 09:13
budzetlija wrote: 30/07/2020 08:41 Sta je smiješno?

Ko je koga napao?
Evo ovo tvoje je bilo u tonu "šta ti znaš", bar sam ja tako doživio.


Pa @grean nije pogodio ništa živo nikad, a mojne ti tumačiti kako sam ja sta napisao :thumbup:
User avatar
manijak1
Posts: 47640
Joined: 16/01/2003 00:00
Location: https://www.klix.ba/
Contact:

#2235 Re: Stadioni u BiH

Post by manijak1 »

:oops: To je to :D ko je , nisam ja to reko .....vako nako, helem kod njih je sve naopako.
Eh , kako li će sad čuvati sanitarne čvorove na Koševu ? :lol:
Kako će plakat ako im neko razvali stolice :?
Ma ja :D ništa nije do njih.On može blablirati :D i tumačiti šta je neko drugi napisao , ali kad se tumači njegovo , e onda to nije dozvoljeno. :lol: fakat su preteški za bilo koji vid komunikacije.
saabsa
Posts: 1856
Joined: 07/10/2009 01:17

#2236 Re: Stadioni u BiH

Post by saabsa »

avetinja wrote: 30/07/2020 09:13
budzetlija wrote: 30/07/2020 08:41 Sta je smiješno?

Ko je koga napao?
Evo ovo tvoje je bilo u tonu "šta ti znaš", bar sam ja tako doživio.

Melbourne_Australia wrote: 30/07/2020 08:55 Kod njih je odmah izdajnik ako kaze drugacije misljenje..Oni ferceraju "uglavnom" kao skupstina rs :lol: E cuj ono ce hotel i zgrade da prave i 30 miliona je spremno :lol: Prvo dresove promjenite, djeca vam se smiju..Igrate 5 godina u jednim te istim..Pa onda da pricamo o spremnih 30 miliona..Dobro rece Grean :lol: Kontejner jedan imaju u Butmiru za 5 godina. :lol:
On i još par njih su dali realnu prognozu, a to je kategorija 4 i to ne odmah. Ali jok, ostali se ufatili hotela, bazena i trista čuda, kao da je lik do sada ko zna koliko davao para.
Davanje para je jedno, a ulaganje u iskoristive projekte nešto sasvim drugo.
Ovo što daje za prvi tim i akademiju je otprilike kao da igraš rulet sa 25 pokrivenih brojeva i imaš realno šanse da izvučeš zaradu a opet možeš i potonuti.
Sa druge strane ulaganje u poslovni objekat u sklopu stadiona je kao da si poklopio 34 broja, pa ti ostanu veoma male šanse da budeš loš a veoma velike da ćeš zaraditi.
Stadion bez pratećih objekata bi bilo bacanje para, a čisto sumnjam da će Nam ili Tan tek tako bacati pare. Jbg, nisu ljudi pare na playback napravili...
User avatar
Tvrtko II Kotromanić
Posts: 4850
Joined: 15/03/2009 01:28
Location: Rajvosa

#2237 Re: Stadioni u BiH

Post by Tvrtko II Kotromanić »

sto se mene tice, bilo kakva ulaganja i mogucnost dobijanja 4 kategorije jednog stadiona u Sarajevu je za mene plus

ne bi CRS ni opcina Centar za 10 godina nista uradili da je ovako nastavljeno

neka kone, koliko god se to moze, iskoriste Vijetnamca

a onako, nevezano za fudbal eto, vidim te neke ideje i snove o nekom aman građenju koje bi podrazumijevalo uklanjanje atletske staze

to je steta po meni, znam da bi pitari voljeli imati pravi fudbalski stadion, ali po meni, glavni grad bi trebao da ima jedan stadion koji na kojem se, pored fudbala, moze onako pismeno i nesto organizovati iz atletike

da je Bogdom pameti, postenja i para, da se onaj Atletski centar gore dovede u stanje prikladno 2020-oj, ali eto...


ugl kone nek vam je sa srecom, dabogda izgradili ljepoticu ili barem ucinili Kosevo manje ruznim i sto je najvaznije, da u zdravlju puno 2.mjesta docekate na njemu :D :bih:
User avatar
budzetlija
Posts: 2046
Joined: 24/11/2019 21:39

#2238 Re: Stadioni u BiH

Post by budzetlija »

manijak1 wrote: 30/07/2020 09:30 :oops: To je to :D ko je , nisam ja to reko .....vako nako, helem kod njih je sve naopako.
Eh , kako li će sad čuvati sanitarne čvorove na Koševu ? :lol:
Kako će plakat ako im neko razvali stolice :?
Ma ja :D ništa nije do njih.On može blablirati :D i tumačiti šta je neko drugi napisao , ali kad se tumači njegovo , e onda to nije dozvoljeno. :lol: fakat su preteški za bilo koji vid komunikacije.
Hahahha, jel to i ti o tonu kojim pišem, pa dje ste stručnjaci.... kmecis li ili si se pomirio sa tim da je Koševo dom FKS 😂 crknucete za stogodišnjicu, izdahnuti
User avatar
nosara
Posts: 22695
Joined: 30/03/2005 12:10
Location: Socijalistička Federativna Republika Jugoslavija

#2239 Re: Stadioni u BiH

Post by nosara »

saabsa wrote: 30/07/2020 09:30
avetinja wrote: 30/07/2020 09:13
budzetlija wrote: 30/07/2020 08:41 Sta je smiješno?

Ko je koga napao?
Evo ovo tvoje je bilo u tonu "šta ti znaš", bar sam ja tako doživio.

Melbourne_Australia wrote: 30/07/2020 08:55 Kod njih je odmah izdajnik ako kaze drugacije misljenje..Oni ferceraju "uglavnom" kao skupstina rs :lol: E cuj ono ce hotel i zgrade da prave i 30 miliona je spremno :lol: Prvo dresove promjenite, djeca vam se smiju..Igrate 5 godina u jednim te istim..Pa onda da pricamo o spremnih 30 miliona..Dobro rece Grean :lol: Kontejner jedan imaju u Butmiru za 5 godina. :lol:
On i još par njih su dali realnu prognozu, a to je kategorija 4 i to ne odmah. Ali jok, ostali se ufatili hotela, bazena i trista čuda, kao da je lik do sada ko zna koliko davao para.
Davanje para je jedno, a ulaganje u iskoristive projekte nešto sasvim drugo.
Ovo što daje za prvi tim i akademiju je otprilike kao da igraš rulet sa 25 pokrivenih brojeva i imaš realno šanse da izvučeš zaradu a opet možeš i potonuti.
Sa druge strane ulaganje u poslovni objekat u sklopu stadiona je kao da si poklopio 34 broja, pa ti ostanu veoma male šanse da budeš loš a veoma velike da ćeš zaraditi.
Stadion bez pratećih objekata bi bilo bacanje para, a čisto sumnjam da će Nam ili Tan tek tako bacati pare. Jbg, nisu ljudi pare na playback napravili...
Svaka marka ulozena u fks je bacena u halu. Godisnje pravite minus 3-4 miliona.

Sta Tan pokriva tim parama, mozda i saznamo, eno mu je jedan taldzija naguzen, mozda i on dodje na red.

Stadion je u postupku koncesije, nije poklonjen niti je vlasnistvo na bilo koji nacin osporeno. Nesto kao Butmir. S tim sto slucaj Butmir ceka promjenu vlasti da bi se rijesio u interesu drzave.

Ono sto ce uslijediti, ako ovo do sad ne ospori neko prije ili poslije izbora, je sminkanje postojeceg stanja da bi se, eventualno, dobila kategorija. I to je to. Kakvi hoteli i kurci, saberite se.
User avatar
budzetlija
Posts: 2046
Joined: 24/11/2019 21:39

#2240 Re: Stadioni u BiH

Post by budzetlija »

Pa to se čeka nosara :kiss: falile su tvoje prognoze, jedno vrijeme si pogađao sa Amidzom i onda si nestao jedno 5 godina :lol: sad si izašao iz pećine i nastavio gdje si stao, zato kad se vratiš u pećinu mojne više izlaziti, ništa čovječanstvo ne gubi jer te nema :thumbup:
User avatar
manijak1
Posts: 47640
Joined: 16/01/2003 00:00
Location: https://www.klix.ba/
Contact:

#2241 Re: Stadioni u BiH

Post by manijak1 »

Vala ....ne znam šta ti onda radiš ovdje :D samo dobacuješ i kako ne znaš normalno i učtivo se dopisivati :D lagano plešeš po žici :lol: koja vodi put rudnika.
Ovo je baš svojstveno za tipičnog SDA-ovca :lol: .
User avatar
budzetlija
Posts: 2046
Joined: 24/11/2019 21:39

#2242 Re: Stadioni u BiH

Post by budzetlija »

manijak1 wrote: 30/07/2020 09:51 Vala ....ne znam šta ti onda radiš ovdje :D samo dobacuješ i kako ne znaš normalno i učtivo se dopisivati :D lagano plešeš po žici :lol: koja vodi put rudnika.
Ovo je baš svojstveno za tipičnog SDA-ovca :lol: .
Kme, Kme.... zamoli moderaciju, nemoj tako hinjski :lol: fino pošalješ zamolbu
saabsa
Posts: 1856
Joined: 07/10/2009 01:17

#2243 Re: Stadioni u BiH

Post by saabsa »

nosara wrote: 30/07/2020 09:39
saabsa wrote: 30/07/2020 09:30
avetinja wrote: 30/07/2020 09:13

Evo ovo tvoje je bilo u tonu "šta ti znaš", bar sam ja tako doživio.




On i još par njih su dali realnu prognozu, a to je kategorija 4 i to ne odmah. Ali jok, ostali se ufatili hotela, bazena i trista čuda, kao da je lik do sada ko zna koliko davao para.
Davanje para je jedno, a ulaganje u iskoristive projekte nešto sasvim drugo.
Ovo što daje za prvi tim i akademiju je otprilike kao da igraš rulet sa 25 pokrivenih brojeva i imaš realno šanse da izvučeš zaradu a opet možeš i potonuti.
Sa druge strane ulaganje u poslovni objekat u sklopu stadiona je kao da si poklopio 34 broja, pa ti ostanu veoma male šanse da budeš loš a veoma velike da ćeš zaraditi.
Stadion bez pratećih objekata bi bilo bacanje para, a čisto sumnjam da će Nam ili Tan tek tako bacati pare. Jbg, nisu ljudi pare na playback napravili...
Svaka marka ulozena u fks je bacena u halu. Godisnje pravite minus 3-4 miliona.

Sta Tan pokriva tim parama, mozda i saznamo, eno mu je jedan taldzija naguzen, mozda i on dodje na red.

Stadion je u postupku koncesije, nije poklonjen niti je vlasnistvo na bilo koji nacin osporeno. Nesto kao Butmir. S tim sto slucaj Butmir ceka promjenu vlasti da bi se rijesio u interesu drzave.

Ono sto ce uslijediti, ako ovo do sad ne ospori neko prije ili poslije izbora, je sminkanje postojeceg stanja da bi se, eventualno, dobila kategorija. I to je to. Kakvi hoteli i kurci, saberite se.
Živi bili pa vidjeli....
Izgleda da je kod nas u gradu ona poslovica "sit gladnom ne vjeruje" doživjela potpuni prevrat, pa je sad "gladan sitom ne vjeruje" :lol: :lol:
Komšije puno vi više svojih problema imate a trošite vrijeme na nas ubjeđujući nas evo 5 godina kako će nas strani milijarder(i) uništiti :lol: :lol: :lol:
A posljedice evo vidimo, mi brojimo titule a vi... :skoljka: :mrgreen:
User avatar
Logovan
Posts: 94455
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#2244 Re: Stadioni u BiH

Post by Logovan »

Grean wrote: 30/07/2020 01:27 Dobro je da je ispostovano ono sto je klub zelio ali ja nisam nesto presretan s ovim, nadao sam se nekoj lokaciji pod koncesiju za novi stadion.

Bojim se da smo se sa ovim halalili od sna pravog fudbalskog stadiona.

Sto se velikih planova o rusenju tice koji se cuju u nasim redovima moram reci da (na zalost) vise vjerujem u prognoze kona, da ce ulaganja biti minimalna.

Zasnivam to prije svega na procjeni koliko je Kosevo komplikovan projekat i za rusenje (ukopane tri tribine), o gradnji da ne pricam a onda i na dinamici radova na kampu koji nije mrdnuo u zadnje dvije godine izuzev onog kontejnera.

Naravno da bih volio da sam u krivu.
A gdje bi ti da preselimo? Vidiš da skoro pa i nema normalne lokacije. One koje su privlačne ili su zauzete ili se dobro trebaš namučiti da dođeš do njih. Ne bi meni bio problem da se preselimo, išao bih na utakmice taman da je na drugoj planeti. Nisam jedan od onih koji misli da treba biti na staroj lokaciji, ako odemo izgubit ćemo identitet i tako ta priča, ali ako imaš priliku da ostaneš, što ne bi ostao. Kada sve sabereš, na Koševu je najbolje. Imaš parking iza istoka i još par njih blizu stadiona, imaš normalne prilaze stadionu, itd. A još možda cestovna infrastruktura bude bolja u narednih 10, 15 i više godina, ovdje mislim na prvu transverzalu.
Melbourne_Australia wrote: 30/07/2020 03:35 Ovako normalan covjek razmislja..Steta sto vas je malo nazalost
Ti ćeš vazda u kontru šta god da je u pitanju. Da odemo sa Koševa na jednu od najboljih lokacija u gradu, ti bi se javio sa komentarom kako je sramota što smo napustili Koševo.
User avatar
budzetlija
Posts: 2046
Joined: 24/11/2019 21:39

#2245 Re: Stadioni u BiH

Post by budzetlija »

Oj vune mati mila :lol:
The 51st State
Posts: 16743
Joined: 12/01/2008 12:06

#2246 Re: Stadioni u BiH

Post by The 51st State »

ako nista nece biti vise kontroverze oko 5%
User avatar
decko_sa_kovaca
Posts: 2962
Joined: 09/11/2014 18:28

#2247 Re: Stadioni u BiH

Post by decko_sa_kovaca »

Sretno u adaptaciji
Grad zasluzuje da ima sto vise modernih sportskih objekata

Abd prvo teren
Melbourne_Australia
Posts: 2577
Joined: 06/11/2012 14:20

#2248 Re: Stadioni u BiH

Post by Melbourne_Australia »

Logovan wrote: 30/07/2020 10:04
Grean wrote: 30/07/2020 01:27 Dobro je da je ispostovano ono sto je klub zelio ali ja nisam nesto presretan s ovim, nadao sam se nekoj lokaciji pod koncesiju za novi stadion.

Bojim se da smo se sa ovim halalili od sna pravog fudbalskog stadiona.

Sto se velikih planova o rusenju tice koji se cuju u nasim redovima moram reci da (na zalost) vise vjerujem u prognoze kona, da ce ulaganja biti minimalna.

Zasnivam to prije svega na procjeni koliko je Kosevo komplikovan projekat i za rusenje (ukopane tri tribine), o gradnji da ne pricam a onda i na dinamici radova na kampu koji nije mrdnuo u zadnje dvije godine izuzev onog kontejnera.

Naravno da bih volio da sam u krivu.
A gdje bi ti da preselimo? Vidiš da skoro pa i nema normalne lokacije. One koje su privlačne ili su zauzete ili se dobro trebaš namučiti da dođeš do njih. Ne bi meni bio problem da se preselimo, išao bih na utakmice taman da je na drugoj planeti. Nisam jedan od onih koji misli da treba biti na staroj lokaciji, ako odemo izgubit ćemo identitet i tako ta priča, ali ako imaš priliku da ostaneš, što ne bi ostao. Kada sve sabereš, na Koševu je najbolje. Imaš parking iza istoka i još par njih blizu stadiona, imaš normalne prilaze stadionu, itd. A još možda cestovna infrastruktura bude bolja u narednih 10, 15 i više godina, ovdje mislim na prvu transverzalu.
Melbourne_Australia wrote: 30/07/2020 03:35 Ovako normalan covjek razmislja..Steta sto vas je malo nazalost
Ti ćeš vazda u kontru šta god da je u pitanju. Da odemo sa Koševa na jednu od najboljih lokacija u gradu, ti bi se javio sa komentarom kako je sramota što smo napustili Koševo.
Ne bi fakat u kontru..Jer i ja i ti znamo da ce kosevo biti rupa i kad se uhaviza..Pa i da Zeljo igra gore, pisao bi isto..Jednostavno prevelik za nase posjete i nema dusu zbog komplet stadiona i kako je napravljen..A vasa uprava moze pricati mitomanije ..Ovo su izabrali jer para nema niti ce ikad biti za gradnju novog stadiona i mislim da to nikad ozb opcija nije bila..Vise je to bila suplja..I svako normalan bi volio da mu klub izgradi novi i dobar stadion...Uglavnom Kosevo izgleda cemerno kad dodje 3 milje ljudi na tekmu i zato nema dusu i plus atletska staza.
User avatar
budzetlija
Posts: 2046
Joined: 24/11/2019 21:39

#2249 Re: Stadioni u BiH

Post by budzetlija »

:x :x
User avatar
avetinja
Posts: 31431
Joined: 19/07/2014 13:31

#2250 Re: Stadioni u BiH

Post by avetinja »

saabsa wrote: 30/07/2020 09:30 Davanje para je jedno, a ulaganje u iskoristive projekte nešto sasvim drugo.
Ovo što daje za prvi tim i akademiju je otprilike kao da igraš rulet sa 25 pokrivenih brojeva i imaš realno šanse da izvučeš zaradu a opet možeš i potonuti.
Sa druge strane ulaganje u poslovni objekat u sklopu stadiona je kao da si poklopio 34 broja, pa ti ostanu veoma male šanse da budeš loš a veoma velike da ćeš zaraditi.
Stadion bez pratećih objekata bi bilo bacanje para, a čisto sumnjam da će Nam ili Tan tek tako bacati pare. Jbg, nisu ljudi pare na playback napravili...
Ako vodiš fudbalski klub, onda ti je valjda cilj dići taj klub na viši nivo (čitaj ulazak u Evropu), a to ne možeš bez većeg ulaganja. Isto tako je i za akademiju. Jedan dug plan i sistem koji se na nekih 5 godina isplati. Tako se gradi samoodrživ klub.
Ovo za zaradu za objekte se slažem, ali, opet kažem, to je ogroman novac. Kategorija 4 nije toliko daleka i skupa, pogotovo ne za period od 10 godina. To je moje mišljenje, a vidjet ćemo kako će biti.
Post Reply