Slike vaših kućnih ljubimaca

Za sve koji vole ta divna stvorenja...

Moderator: anex

Post Reply
User avatar
Russki
Posts: 19647
Joined: 28/05/2012 15:38
Location: Mentmore Towers

#8701 Re: Slike vaših kućnih ljubimaca

Post by Russki »

Moj je imao sve zive i nezive grebalice i opet gospodin čačkao kauč.

Ehh...:D
zippoo87
Posts: 15545
Joined: 13/05/2009 19:04
Location: TK

#8702 Re: Slike vaših kućnih ljubimaca

Post by zippoo87 »

dacu ja njoj grebalicu po guzici i po glavi...kada je puknem to odlicno razumije i smiri se :D

a ovako kada hoce da se igra,pa me zapocinje i izaziva i onda u onom ludilu,grebe mi ruke,grebe seciju,grebe jastuk...grebe sve zivo haha

moram se sa njom igrati svaki dan...navecer se aktivira kao lovac,sunja se i skace ,ganja lopticu i klupko i tako

naucila se penjati na sljivu,pa sada kad god ja izadjem vani,ona za mnom ide i obavezno sprint na vrh sljive haha
User avatar
shmizlica
Posts: 57850
Joined: 18/11/2010 14:35
Location: u oku posmatrača

#8703 Re: Slike vaših kućnih ljubimaca

Post by shmizlica »

Zuco motri okolinu dok ja berem tresnje :maca:

Image
User avatar
Russki
Posts: 19647
Joined: 28/05/2012 15:38
Location: Mentmore Towers

#8704 Re: Slike vaših kućnih ljubimaca

Post by Russki »

zippoo87 wrote: 17/06/2020 17:13 dacu ja njoj grebalicu po guzici i po glavi...kada je puknem to odlicno razumije i smiri se :D

a ovako kada hoce da se igra,pa me zapocinje i izaziva i onda u onom ludilu,grebe mi ruke,grebe seciju,grebe jastuk...grebe sve zivo haha

moram se sa njom igrati svaki dan...navecer se aktivira kao lovac,sunja se i skace ,ganja lopticu i klupko i tako

naucila se penjati na sljivu,pa sada kad god ja izadjem vani,ona za mnom ide i obavezno sprint na vrh sljive haha
Jel da sta je fino, ti bi da odmoris navecer, a njima naumpalo da devastiraju sve u kuci. :lol:

Jbg, tad su nekako najaktivnije i onda zaspu kao bebe.

Moj je macak jedno 15 dana svaku vecer isao na spavanje u isto vrijeme, kao da na posao mora :lol:

Jos ne vjerujem...
User avatar
vjesticanametli
Posts: 15704
Joined: 15/02/2008 09:31
Location: Sarajevo X

#8705 Re: Slike vaših kućnih ljubimaca

Post by vjesticanametli »

macak mora na posao :lol: :lol: :lol: :thumbup: e mace su zakon :mrgreen:
zippoo87
Posts: 15545
Joined: 13/05/2009 19:04
Location: TK

#8706 Re: Slike vaših kućnih ljubimaca

Post by zippoo87 »

Russki wrote: 19/06/2020 21:25
zippoo87 wrote: 17/06/2020 17:13 dacu ja njoj grebalicu po guzici i po glavi...kada je puknem to odlicno razumije i smiri se :D

a ovako kada hoce da se igra,pa me zapocinje i izaziva i onda u onom ludilu,grebe mi ruke,grebe seciju,grebe jastuk...grebe sve zivo haha

moram se sa njom igrati svaki dan...navecer se aktivira kao lovac,sunja se i skace ,ganja lopticu i klupko i tako

naucila se penjati na sljivu,pa sada kad god ja izadjem vani,ona za mnom ide i obavezno sprint na vrh sljive haha
Jel da sta je fino, ti bi da odmoris navecer, a njima naumpalo da devastiraju sve u kuci. :lol:

Jbg, tad su nekako najaktivnije i onda zaspu kao bebe.

Moj je macak jedno 15 dana svaku vecer isao na spavanje u isto vrijeme, kao da na posao mora :lol:

Jos ne vjerujem...
pa mace su lovice...zato se aktiviraju kada se smraci
i ova moja svaku noc ima sat ipo dva ludila pred spavanje...pocne tutanj po cijeoj kuci,skace sa kauca na kauc,zavlaci se pod jastuke,grebe fotelje...sunja se...onda ja uzmem lopticu na koncu koju sam joj napravio,pa onda ona skace na to i ganja,pa klupko...pa jos pokoja igra i onda je odvedem na spavanje na spratu u wc i tu bude do ujutro :D
plane je da je uskoro pocnem drzati vani,da spava...pa cemo vidjeti kako ce to izgledati...jer vec mjesec dana psa ne vezem navecer...a sada cu morati ,jer nece moci spavati jedno pored drugog a da se ne koskaju :D
User avatar
pici
Posts: 43564
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#8707 Re: Slike vaših kućnih ljubimaca

Post by pici »

zippoo87 wrote: 17/06/2020 15:31 usput,gdje se imaju kupiti grebalice i moze li se nesto drugo napraviti da bude grebalica
ima li u trznim centrima ?

poderati ce mi cijelu kucu a prvo su na redu secije i jastuci :D
ma uzmes debljeg uzeta u pennyju il adezalu, nadjes nogaru od stola omotas je dole plocu drvenu da zasarafis nogaru i et ga... ima preko facebooka iz mostara dobrih grebalica, brzo im nestane i rasprodaju, sta je ovo svi macke drze :shock:

LD Torlo


zippoo87
Posts: 15545
Joined: 13/05/2009 19:04
Location: TK

#8708 Re: Slike vaših kućnih ljubimaca

Post by zippoo87 »

ne drzim...dosla mi sama,tj. zakacena u drvetu i mjauce :D

btw. nece ona meni jos dugo biti u kuci...plan je da je malo po malo istjeram iz kuce,pa neka grebe koru od drveca ili sta vec hoce haha

a mogao bi ja napraviti neku grebalicu u garazi,imam materijala,samo bi trebao kupiti spagu...ali necu sada,bolje je kada i ne grebe nista...ovako je pratim po kuci i cim vidim da se kaca,pucnem je i ona pobjegne :D
User avatar
pici
Posts: 43564
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#8709 Re: Slike vaših kućnih ljubimaca

Post by pici »

zippoo87 wrote: 20/06/2020 12:31 ne drzim...dosla mi sama,tj. zakacena u drvetu i mjauce :D

btw. nece ona meni jos dugo biti u kuci...plan je da je malo po malo istjeram iz kuce,pa neka grebe koru od drveca ili sta vec hoce haha

a mogao bi ja napraviti neku grebalicu u garazi,imam materijala,samo bi trebao kupiti spagu...ali necu sada,bolje je kada i ne grebe nista...ovako je pratim po kuci i cim vidim da se kaca,pucnem je i ona pobjegne :D
eeee nemres ti macku upratiti kad ona grebe... ujutro u 4-5h ranom zorom dok hrčeš ona ti po jastuku šara... i po tebi bezbeli :mrgreen:
zippoo87
Posts: 15545
Joined: 13/05/2009 19:04
Location: TK

#8710 Re: Slike vaših kućnih ljubimaca

Post by zippoo87 »

pici wrote: 21/06/2020 01:38
zippoo87 wrote: 20/06/2020 12:31 ne drzim...dosla mi sama,tj. zakacena u drvetu i mjauce :D

btw. nece ona meni jos dugo biti u kuci...plan je da je malo po malo istjeram iz kuce,pa neka grebe koru od drveca ili sta vec hoce haha

a mogao bi ja napraviti neku grebalicu u garazi,imam materijala,samo bi trebao kupiti spagu...ali necu sada,bolje je kada i ne grebe nista...ovako je pratim po kuci i cim vidim da se kaca,pucnem je i ona pobjegne :D
eeee nemres ti macku upratiti kad ona grebe... ujutro u 4-5h ranom zorom dok hrčeš ona ti po jastuku šara... i po tebi bezbeli :mrgreen:
to mozda vama sto spavate sa macama a meni ne grebe sigurno haha
:D

ja je preko noci stavim u wc na spratu,gdje nema nista (bez elemenata) a ne grebe ni vrata,barem za sada :D
doduse ima tu stari neki etison,sigurno njega grebe ali meni to ne smeta :D
jedino je prozor otvoren na kipu,nadam se da nece iskociti dok je ne naucim da spava vani :D
User avatar
vjesticanametli
Posts: 15704
Joined: 15/02/2008 09:31
Location: Sarajevo X

#8711 Re: Slike vaših kućnih ljubimaca

Post by vjesticanametli »

zippoo87 wrote: 21/06/2020 11:01
pici wrote: 21/06/2020 01:38
zippoo87 wrote: 20/06/2020 12:31 ne drzim...dosla mi sama,tj. zakacena u drvetu i mjauce :D

btw. nece ona meni jos dugo biti u kuci...plan je da je malo po malo istjeram iz kuce,pa neka grebe koru od drveca ili sta vec hoce haha

a mogao bi ja napraviti neku grebalicu u garazi,imam materijala,samo bi trebao kupiti spagu...ali necu sada,bolje je kada i ne grebe nista...ovako je pratim po kuci i cim vidim da se kaca,pucnem je i ona pobjegne :D
eeee nemres ti macku upratiti kad ona grebe... ujutro u 4-5h ranom zorom dok hrčeš ona ti po jastuku šara... i po tebi bezbeli :mrgreen:
to mozda vama sto spavate sa macama a meni ne grebe sigurno haha
:D

ja je preko noci stavim u wc na spratu,gdje nema nista (bez elemenata) a ne grebe ni vrata,barem za sada :D
doduse ima tu stari neki etison,sigurno njega grebe ali meni to ne smeta :D
jedino je prozor otvoren na kipu,nadam se da nece iskociti dok je ne naucim da spava vani :D
Alloooo imal slika....imal mace nestalice :-D
zippoo87
Posts: 15545
Joined: 13/05/2009 19:04
Location: TK

#8712 Re: Slike vaših kućnih ljubimaca

Post by zippoo87 »

vjesticanametli wrote: 06/07/2020 18:02
zippoo87 wrote: 21/06/2020 11:01
pici wrote: 21/06/2020 01:38

eeee nemres ti macku upratiti kad ona grebe... ujutro u 4-5h ranom zorom dok hrčeš ona ti po jastuku šara... i po tebi bezbeli :mrgreen:
to mozda vama sto spavate sa macama a meni ne grebe sigurno haha
:D

ja je preko noci stavim u wc na spratu,gdje nema nista (bez elemenata) a ne grebe ni vrata,barem za sada :D
doduse ima tu stari neki etison,sigurno njega grebe ali meni to ne smeta :D
jedino je prozor otvoren na kipu,nadam se da nece iskociti dok je ne naucim da spava vani :D
Alloooo imal slika....imal mace nestalice :-D
hah bilo je opet malo turbulentno...bila je bolesna 5-7 dana...opet gliste bile i nije nista okusila 5 dana...vodio je veterinaru,on joj direktno gurnuo usta tabletu i par dana nakon toga je zivnula...mislio sam da nece prezivjeti,jer je bila totalno izgubila snagu,nije mogla skociti 40cm na seciju...samo je lezala i spavala

ali evo zadnjih 5-6 dana je zivnula,sada jede ko luda,koliko stavis,sve pojede...narasla,dobila na kilazi...sve zna lopov,sve razumije...navikla se i na svoje ime,kada je zovnem Tigar,odmah reaguje :D

malo je i mene isjekla neki dan,htio joj nokte odrezati i jace je pritisnuo,iskasapila me po stomaku,rukama haha
novost je da je vise ne drzim da spava u kuci,spava vani sa psom zajedno...i sa psom se igra po cijeli dan,ganjaju jedni drugo,zapocinju i tako...tako da su oni dva drugara a mi smo im tu da ih hranimo samo...dodje samo do zdjelice i mjaukne par puta,znas sta hoce :D
one sto je nestala,nema,nisam je vise nikada vidio,dok im mama bude tu cesto,vrti se ali je sama,nema nikakvih maca oko nje

a slike...e to je malo teze napraviti,nece da pozira,samo se vrti negdje :D
evo par od sinoc

Image

Image

Image
zippoo87
Posts: 15545
Joined: 13/05/2009 19:04
Location: TK

#8713 Re: Slike vaših kućnih ljubimaca

Post by zippoo87 »

evo konacno slike gdje se ne vrti :D

Image

Image
User avatar
kakav nered
Posts: 640
Joined: 29/06/2009 16:45

#8714 Re: Slike vaših kućnih ljubimaca

Post by kakav nered »

zippoo87 wrote: 17/06/2020 15:31 usput,gdje se imaju kupiti grebalice i moze li se nesto drugo napraviti da bude grebalica
ima li u trznim centrima ?

poderati ce mi cijelu kucu a prvo su na redu secije i jastuci :D
ja sam uzela onu sredinu od stretch folije iz skladišta (svakako se bacaju a okrugla je i čvrsta) i u Kerametalu kupila kanap, prirodni, deblji... trebalo mi je nekih 40ak metara za 1m grebalice (0,60 KM je 1m), ni 25 KM... Nije mi trebalo postolje jer sam to ugradila u ormar koji sam pravila za hodnik... i moje mace su oduševljene... ostavile su kauč i stolice na miru... netko je napisao da mu mace ne koriste grebalicu nego i dalje namještaj deru... fazon je što im grebalica mora biti na dobrom mjestu, isturenom, ne negdje zavučeno, to neće...
User avatar
vjesticanametli
Posts: 15704
Joined: 15/02/2008 09:31
Location: Sarajevo X

#8715 Re: Slike vaših kućnih ljubimaca

Post by vjesticanametli »

zippoo87 wrote: 07/07/2020 12:23 evo konacno slike gdje se ne vrti :D

Image

Image
catkaaaaaaaaa je bas ono bas hamsa :-D :D :thumbup:
zippoo87
Posts: 15545
Joined: 13/05/2009 19:04
Location: TK

#8716 Re: Slike vaših kućnih ljubimaca

Post by zippoo87 »

evo kako se kod mene "mrze" Tigar i Masa :D

zippoo87
Posts: 15545
Joined: 13/05/2009 19:04
Location: TK

#8717 Re: Slike vaših kućnih ljubimaca

Post by zippoo87 »

jesu li vam zivi kucni ljubimci...niko nista ne posta :D

evo ova moja je ziva i luda pravo...narasla pofino a evo napravio sam joj i novu igracku...neka brzinska grebalica pa se igra sa njom :D

edit:
morao sam obrisati video,dok ne skontam ukloniti glasove iz videa hah
nisam ni skontao da kone melju pred vratima,ja se igrao sa macom :D

edit 2:
evo napravio sam,uzivajte :D

Last edited by zippoo87 on 18/07/2020 20:59, edited 3 times in total.
Zoya
Posts: 23153
Joined: 09/06/2008 14:54

#8718 Re: Slike vaših kućnih ljubimaca

Post by Zoya »

Preslatka. Meni se dodatno sviđaju glasovi u pozadini :-D

Ja, gdje su ljubimci. Gdje su psi??? Ja sam dog lover 😍
User avatar
Jimmy McNulty
Čiča Gliša
Posts: 6520
Joined: 11/04/2012 11:32

#8719 Re: Slike vaših kućnih ljubimaca

Post by Jimmy McNulty »

Moj Žuleeee :maca:

Image
User avatar
Logovan
Posts: 94353
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#8720 Re: Slike vaših kućnih ljubimaca

Post by Logovan »

Zajeban Žule, mangup pravi. :D
User avatar
Jimmy McNulty
Čiča Gliša
Posts: 6520
Joined: 11/04/2012 11:32

#8721 Re: Slike vaših kućnih ljubimaca

Post by Jimmy McNulty »

Logovan wrote: 18/07/2020 21:48 Zajeban Žule, mangup pravi. :D
Ma namazan je ali u biti dobrica. Imam i jednu crnu macu, ona i Žule su postali roditelji :-D tako da imam 4 mačeta i njih dvoje, Žule im ulovi guštera i donese, liže mačiće i sklupča se uz njih kad spavaju. :maca:
User avatar
Jimmy McNulty
Čiča Gliša
Posts: 6520
Joined: 11/04/2012 11:32

#8722 Re: Slike vaših kućnih ljubimaca

Post by Jimmy McNulty »

Evo i mačića mojih, potroših po plate dok nahranim sve ovo :-D

Image
User avatar
SaraFina
Posts: 20421
Joined: 28/04/2014 20:32
Location: Antananarivu

#8723 Re: Slike vaših kućnih ljubimaca

Post by SaraFina »

Jimmy McNulty wrote: 18/07/2020 21:21 Moj Žuleeee :maca:

Image
Prelijep je :thumbup:
zippoo87
Posts: 15545
Joined: 13/05/2009 19:04
Location: TK

#8724 Re: Slike vaših kućnih ljubimaca

Post by zippoo87 »

Jimmy McNulty wrote: 19/07/2020 20:36 Evo i mačića mojih, potroših po plate dok nahranim sve ovo :-D

Image
haha 2 konzerve dnevno treba za te termite plus dvije velike jos konzerva...znaci 3,5 KM dnevno na hranu :D
mjesecno se nabere fino hah

ja hranim psa i macku,nije neki trosak a ako se okoti,onda ce biti :D
User avatar
Jimmy McNulty
Čiča Gliša
Posts: 6520
Joined: 11/04/2012 11:32

#8725 Re: Slike vaših kućnih ljubimaca

Post by Jimmy McNulty »

Kupim im one 2 Madi salame od po 750 grama i kilu granula za 3 marke, dakle 2×2.20+3 jednako je 7.4 kaem sedmično. Može se izdurat.

A lovci su svi, jučer im je majka donijela živog poskoka :roll: ja se istravio dok sam gledao, a ove se igraju sa njim pa naveče goluba su nekog čerupali, danas smocalja.

Strah me u avliju nos promolit :run: znam da će bit neka lešina tu negdje.
Post Reply