Novi korona virus - velika opasnost ili ne ? POGLEDATI PRVI POST!

Moderator: O'zone

Locked
User avatar
moa
Posts: 3631
Joined: 19/09/2007 13:08
Location: nestala lokacija

#28701 Re: Novi korona virus - velika opasnost ili ne ? POGLEDATI PRVI POST!

Post by moa »

Čovjeka testirali koji radi u Njemačkoj u staračkom domu i čitavo vrijeme je bio negativan, vratio se u Bosnu da završi neke obaveze i po povratku u Njemačku urade mu ponovo test i ustanovili da je čovjek prebolovo Coronu nekad u Maju. Ludiloooo
User avatar
Lajavikrelac
Posts: 6124
Joined: 18/07/2012 20:32
Location: Stanica milicije Gornje Polje
Vozim: Fiću sa rotacijom

#28702 Re: Novi korona virus - velika opasnost ili ne ? POGLEDATI PRVI POST!

Post by Lajavikrelac »

Objavio fotografiju drug Čeda koju je ljekar momentalno demantovao. Opet te pitam @Mogy87 koliko teških bolesnika kači svoje selfije iz bolesničkog kreveta osim ako se ne radi o publicitetu? Jesi li čula da se iko ponosi hemotreapijom ili možda teškom saobraćajnom nesrećom?
Jel isto reklamna kampanja poznatih koji ukazuju na neki problem i kada se neko slika u defektu?

Dizanje svijesti :-) :run:
Last edited by Lajavikrelac on 13/07/2020 09:52, edited 1 time in total.
Mogy87
Posts: 5966
Joined: 27/05/2013 10:49

#28703 Re: Novi korona virus - velika opasnost ili ne ? POGLEDATI PRVI POST!

Post by Mogy87 »

Lajavikrelac wrote: 13/07/2020 09:50 Objavio fotografiju drug Čeda koju je ljekar momentalno demantovao. Opet te pitam @Mogy87 koliko teških bolesnika kači svoje selfije iz bolesničkog kreveta osim ako se ne radi o publicitetu? Jesi li čula da se iko ponosi hemotreapijom ili možda teškom saobraćajnom nesrećom?

Dizanje svijesti :-) :run:
Jesi procitao ko je taj ljekar? Covjek tvrdi da je Ratko Mladic heroj. I s tim se slazes?
Ne zelim da kacim slike bolesne djece, ali ukucaj pediatric cancer awareness na primjer. Objavljene su slike djeteta u zadnjim trenucima zivota. Da podignu svijest. I prikupe novac za istrazivanja jer se u prebogatoj Americi samo 4% novca odvaja za istrazivanje pedijatrijskih rakova
Last edited by Mogy87 on 13/07/2020 09:55, edited 1 time in total.
User avatar
Lajavikrelac
Posts: 6124
Joined: 18/07/2012 20:32
Location: Stanica milicije Gornje Polje
Vozim: Fiću sa rotacijom

#28704 Re: Novi korona virus - velika opasnost ili ne ? POGLEDATI PRVI POST!

Post by Lajavikrelac »

I onaj iz SA je imao nebulozne izjave, ali ne mijenja činjenicu da je ljekar po struci i zna kako se stavlja infuzija i graft.
Mogy87
Posts: 5966
Joined: 27/05/2013 10:49

#28705 Re: Novi korona virus - velika opasnost ili ne ? POGLEDATI PRVI POST!

Post by Mogy87 »

Lajavikrelac wrote: 13/07/2020 09:54 I onaj iz SA je imao nebulozne izjave, ali ne mijenja činjenicu da je ljekar po struci i zna kako se stavlja infuzija i graft.
Ne moze tako. Ili se slazes ili se ne slazes. Nema cherry pickinga. Ako po meni "laze" za Mladica zasto da mu ovo vjerujem. Ili smo sami sebe granatirali?
Da. Objavljuju slike djece u posljednjim trenucima zivota da podignu svijest da se treba odvajati vise od 4% od ukupnog novca za istrazivanje za djecije rakove. Tebe to uopste ne zanima. Tebi je to bolesni argument u raspravi.
User avatar
Bloo
Globalna šefica
Posts: 50450
Joined: 16/01/2008 23:03
Location: Korriban

#28706 Re: Novi korona virus - velika opasnost ili ne ? POGLEDATI PRVI POST!

Post by Bloo »

Ceda objavi promo sliku u cilju kupljenja politickih poena.
Jedan lijecnik/psihijatar ga demantuje.

Da li se jos neko oglasio glede i unatoc Cedine slike, a da je medicinar?
User avatar
Diwan
Posts: 6546
Joined: 12/11/2005 00:59
Location: Transcendencija

#28707 Re: Novi korona virus - velika opasnost ili ne ? POGLEDATI PRVI POST!

Post by Diwan »

Mogy87 wrote: 13/07/2020 07:04
Diwan wrote: 12/07/2020 23:01 Politika elite koji guraju ovu kurtona prevaru je da u njoj učestvuju i poznate ličnosti kako bi sve dobilo na ozbiljnosti. Sjećam se kad je negdje na početku 'obolio' i princ Cahrles. Tako da ova parodija sa poznatim ličnostima je baš ono zanimljiva za posmatrati. In

Image

A i ova interesantna stvar, posebice što kod nas a i svugdje u svijetu ljudi ne skidaju maske za ronjenje sa lica. Ali ko hebe oči, bitna je njuška :lol:

Image
Vise nisu bugarski sad su srpski desnacari:

"Lepi, zapamti me. Ja ću da te nađem. Kad izađemo. Ja. Ja ću da te nađem. A ja kad te nađem, majka neće da te prepozna. Čekam te."

Ove pretnje upućene su jednom od posetilaca male sale Kolarčeve zadužbene, gde je održan razgovor i predstavljanje predstave "Srebrenica. Kad mi ubijeni ustanemo", Zlatka Pakovića, a među dvadesetak ljudi koji su ometali događaj, vikali, pretili i tvrdili da u Srebrenici nije bilo genocida, pevali nacionalističke pesme i veličali lik Ratka Mladića, osuđenog ratnog zločinca, našla se i Jovana Stojković, poznata antivakcinašica.
Naime, u želji da iskažu svoje neslaganje sa stavom da su ubistva u Srebrenici bila genocid, nekoliko članova pokreta "Živim za Srbiju", čiji je član Jovana Stojković, pojavili su se u Kolarcu, na razgovoru o predstavi "Srebrenica. Kad mi ubijeni ustanemo", koja će biti prikazana naredne godine.

Dvadesetak ekstremnih desničara, članova raznih pokreta i udruženja, ušetalo je u Kolarac, a pred samim vratima sale, jedna devojka pokušala da ih spreči da uđu jer je događaj već počeo, a oni su prosto otišli na druga vrata.

Usput, "gospodin" kojeg citiras je njen suprug koji itekako dijeli njene stavove:
Image
Bude li te nekad sramota kakve ljude citiras ili ti je bitno samo da imaju isto misljenje kao ti o koroni? Ja bi se zapitala s kim sve dijelim misljenje :-?
Demonizacija svih ljudi koji imaju ikakve veze sa istinom i iznošenjem istine u vezi kurtone je glavni zadatak botova. Vidim da se usrdno trudiš da pronađeš bilo koji 'kompromitirajući' materijal koji nema veze sa činjenicama o kurtoni nego o ljudima koji ih iznose, kako bi kompromitovala i samu činjenicu zavodeći druge na taj način, pošto ekipa slična tebi neumorno radi po netu na diskriminiranju ljudi koji iznose istine i kurtoni, na ovaj ili onaj način. To samo mogu ljudi koji imaju koristi od kurtone, na ovaj ili onaj način i koji su svjesno ili nesvjesno dio agende porobljavanja i najveće teorije zavjere. Naravno da takvi ljudi nemaju obraza i da im je svejedno, pošto su se odavno pozdravili sa svojom dušom i izgubili je.

Mesiju niko ne može da ospori da je možda najbolji fudabler na svetu, ali vi ne 'sudite' po fudbalu, tj, kurtoni, nego o tome koje čarape nosi, šta pije, u šta vjeruje itd. Sve to kako bi se diskreditovao on kao fudbaler.

To su stare oprobane taktike i načini djelovanja tajnih službi - kompromitovanje, diskreditovanje, pa vjerujem da si prošla neku obuku kod nekih, s obzirom na energiju i napor koji ulažeš.
Mogy87
Posts: 5966
Joined: 27/05/2013 10:49

#28708 Re: Novi korona virus - velika opasnost ili ne ? POGLEDATI PRVI POST!

Post by Mogy87 »

Samo da naglasim sta o djelovanju i strucnosti njegove supruge koja je itekako dobila podrsku i supruga misle kolege ljekari u Srbiji. Pokrenuli su postupak da joj se oduzme licenca i terete je i za ŽRTVOVANJE ZDRAVLJA DJECE zarad političkih ambicija. Optuznica je podnesena pred Sudom casti Ljekarske komore. Znaci bukvalno cijela medicinska zajednica u Srbiji je osudila njeno ponasanje.
Evo sta o svemu kaze sud:

"Sudija istražitelj konstatuje da je dr Jovana Stojković u svom delovanju kao lekar, svojoj agresivnosti, okupljanju i organizovanju ljudi da se bore protiv medicinske nauke, pre svega protiv vakcinacije, u medijima, na društvenim mrežama (facebook, linkedin, viber, google+, itd), tribinama intervjuima, portalu "Inicijativa NoVa", udruženju građana "Građanska inicijativa"... predstavljajući svoje stavove kao deo svog političkog opredeljenja, DIREKTNO ODGOVORNA za razvoj epidemije malih boginja tokom 2017. godine."

Image
Last edited by Mogy87 on 13/07/2020 10:15, edited 1 time in total.
User avatar
zubi
Posts: 5161
Joined: 16/07/2009 00:27

#28709 Re: Novi korona virus - velika opasnost ili ne ? POGLEDATI PRVI POST!

Post by zubi »

Hahahahaha... nije bitno KO ti nesto kaze??? Svaka cast.....jbt sta sve covjek procita...

Moze to biti smece od covjeka, totalni salabajzer, covjek sa skrivenim motivima i agendama, ali necemo sad gledati te detelje.... ako govori ISTINU (dakle slaze se sa tvojim unaprijed formiranim stavom) to je vrijedan sagovornik koji iznosi kvalitetne argumente... :? :shock:
Mogy87
Posts: 5966
Joined: 27/05/2013 10:49

#28710 Re: Novi korona virus - velika opasnost ili ne ? POGLEDATI PRVI POST!

Post by Mogy87 »

Diwan wrote: 13/07/2020 10:06
Mogy87 wrote: 13/07/2020 07:04
Diwan wrote: 12/07/2020 23:01 Politika elite koji guraju ovu kurtona prevaru je da u njoj učestvuju i poznate ličnosti kako bi sve dobilo na ozbiljnosti. Sjećam se kad je negdje na početku 'obolio' i princ Cahrles. Tako da ova parodija sa poznatim ličnostima je baš ono zanimljiva za posmatrati. In

Image

A i ova interesantna stvar, posebice što kod nas a i svugdje u svijetu ljudi ne skidaju maske za ronjenje sa lica. Ali ko hebe oči, bitna je njuška :lol:

Image
Vise nisu bugarski sad su srpski desnacari:

"Lepi, zapamti me. Ja ću da te nađem. Kad izađemo. Ja. Ja ću da te nađem. A ja kad te nađem, majka neće da te prepozna. Čekam te."

Ove pretnje upućene su jednom od posetilaca male sale Kolarčeve zadužbene, gde je održan razgovor i predstavljanje predstave "Srebrenica. Kad mi ubijeni ustanemo", Zlatka Pakovića, a među dvadesetak ljudi koji su ometali događaj, vikali, pretili i tvrdili da u Srebrenici nije bilo genocida, pevali nacionalističke pesme i veličali lik Ratka Mladića, osuđenog ratnog zločinca, našla se i Jovana Stojković, poznata antivakcinašica.
Naime, u želji da iskažu svoje neslaganje sa stavom da su ubistva u Srebrenici bila genocid, nekoliko članova pokreta "Živim za Srbiju", čiji je član Jovana Stojković, pojavili su se u Kolarcu, na razgovoru o predstavi "Srebrenica. Kad mi ubijeni ustanemo", koja će biti prikazana naredne godine.

Dvadesetak ekstremnih desničara, članova raznih pokreta i udruženja, ušetalo je u Kolarac, a pred samim vratima sale, jedna devojka pokušala da ih spreči da uđu jer je događaj već počeo, a oni su prosto otišli na druga vrata.

Usput, "gospodin" kojeg citiras je njen suprug koji itekako dijeli njene stavove:
Image
Bude li te nekad sramota kakve ljude citiras ili ti je bitno samo da imaju isto misljenje kao ti o koroni? Ja bi se zapitala s kim sve dijelim misljenje :-?
Demonizacija svih ljudi koji imaju ikakve veze sa istinom i iznošenjem istine u vezi kurtone je glavni zadatak botova. Vidim da se usrdno trudiš da pronađeš bilo koji 'kompromitirajući' materijal koji nema veze sa činjenicama o kurtoni nego o ljudima koji ih iznose, kako bi kompromitovala i samu činjenicu zavodeći druge na taj način, pošto ekipa slična tebi neumorno radi po netu na diskriminiranju ljudi koji iznose istine i kurtoni, na ovaj ili onaj način. To samo mogu ljudi koji imaju koristi od kurtone, na ovaj ili onaj način i koji su svjesno ili nesvjesno dio agende porobljavanja i najveće teorije zavjere. Naravno da takvi ljudi nemaju obraza i da im je svejedno, pošto su se odavno pozdravili sa svojom dušom i izgubili je.

Mesiju niko ne može da ospori da je možda najbolji fudabler na svetu, ali vi ne 'sudite' po fudbalu, tj, kurtoni, nego o tome koje čarape nosi, šta pije, u šta vjeruje itd. Sve to kako bi se diskreditovao on kao fudbaler.

To su stare oprobane taktike i načini djelovanja tajnih službi - kompromitovanje, diskreditovanje, pa vjerujem da si prošla neku obuku kod nekih, s obzirom na energiju i napor koji ulažeš.
Da li je Ratko Mladic heroj ili zlocinac?
Zasto vjerovati covjeku koji kaze da je prvo? Ja mu ne vjerujem da je more plavo.
User avatar
Bloo
Globalna šefica
Posts: 50450
Joined: 16/01/2008 23:03
Location: Korriban

#28711 Re: Novi korona virus - velika opasnost ili ne ? POGLEDATI PRVI POST!

Post by Bloo »

Dajte ba...klasicno politicko preseravanje.
Psihijatar je u stranci Zivim za Srbiju, Ceda je moron i politicar...
Mogy87
Posts: 5966
Joined: 27/05/2013 10:49

#28712 Re: Novi korona virus - velika opasnost ili ne ? POGLEDATI PRVI POST!

Post by Mogy87 »

zubi wrote: 13/07/2020 10:10 Hahahahaha... nije bitno KO ti nesto kaze??? Svaka cast.....jbt sta sve covjek procita...

Moze to biti smece od covjeka, totalni salabajzer, covjek sa skrivenim motivima i agendama, ali necemo sad gledati te detelje.... ako govori ISTINU (dakle slaze se sa tvojim unaprijed formiranim stavom) to je vrijedan sagovornik koji iznosi kvalitetne argumente... :? :shock:
Sta je Ceda kojeg direktno napada rekao za Srebrenicu? Ko je jedan od rijetkih politicara u Srbiji koji ima taj stav? Nije ni cudo da je ovom radikalnom smecu na tapeti.
Ovo veze s medicinom nema i "strucnoscu" doktora koji je psihijatar vec cista politika.
Last edited by Mogy87 on 13/07/2020 10:23, edited 1 time in total.
User avatar
zubi
Posts: 5161
Joined: 16/07/2009 00:27

#28713 Re: Novi korona virus - velika opasnost ili ne ? POGLEDATI PRVI POST!

Post by zubi »

Bloo wrote: 13/07/2020 10:13 Dajte ba...klasicno politicko preseravanje.
Psihijatar je u stranci Zivim za Srbiju, Ceda je moron i politicar...
Naravno, sve je to jasno...Ali ovaj napad jednog politicara na drugog je iskoristen kao argument da je korona prevara, da citiram zavjerasa-forumasa, Ceda i korona, to je zapravo "prevara da u njoj učestvuju i poznate ličnosti kako bi sve dobilo na ozbiljnosti"

:lol:
Mogy87
Posts: 5966
Joined: 27/05/2013 10:49

#28714 Re: Novi korona virus - velika opasnost ili ne ? POGLEDATI PRVI POST!

Post by Mogy87 »

Bloo wrote: 13/07/2020 10:13 Dajte ba...klasicno politicko preseravanje.
Psihijatar je u stranci Zivim za Srbiju, Ceda je moron i politicar...
Naravno. Ali na spomen gospodje i supruga protiv koje je zasijedao Sud casti Ljekarske komore Srbije digne mi se kosa na glavi.
User avatar
cLo
Posts: 4550
Joined: 23/08/2011 09:19

#28715 Re: Novi korona virus - velika opasnost ili ne ? POGLEDATI PRVI POST!

Post by cLo »

Bloo wrote: 13/07/2020 10:00 Ceda objavi promo sliku u cilju kupljenja politickih poena.
Jedan lijecnik/psihijatar ga demantuje.

Da li se jos neko oglasio glede i unatoc Cedine slike, a da je medicinar?
Ja nisam ni medicinar, ni doktor, ali sam priključivala infuziju x puta, tako da znam da infuzija ide na gornji čepić iz prakse, ako to nešto znači.
User avatar
Bloo
Globalna šefica
Posts: 50450
Joined: 16/01/2008 23:03
Location: Korriban

#28716 Re: Novi korona virus - velika opasnost ili ne ? POGLEDATI PRVI POST!

Post by Bloo »

cLo wrote: 13/07/2020 10:40
Bloo wrote: 13/07/2020 10:00 Ceda objavi promo sliku u cilju kupljenja politickih poena.
Jedan lijecnik/psihijatar ga demantuje.

Da li se jos neko oglasio glede i unatoc Cedine slike, a da je medicinar?
Ja nisam ni medicinar, ni doktor, ali sam priključivala infuziju x puta, tako da znam da infuzija ide na gornji čepić iz prakse, ako to nešto znači.
I sad uradimo jednu spekulaciju.
Ceda laze da ima Covid, ergo Covid ne postoji?
Ako na jedan tas stavimo fake Ceda Covid case a na drugu stvarne Covid slucajeve, da li bi to.bilo.dovoljno da nekoga ubijedi da je Covid stvaran ili pak jedan fake case urusava istinitost i stvarnost svih.ostalih slucajeva?
sumirprimus
Posts: 81696
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#28717 Re: Novi korona virus - velika opasnost ili ne ? POGLEDATI PRVI POST!

Post by sumirprimus »

Diwan wrote: 13/07/2020 10:06
Mogy87 wrote: 13/07/2020 07:04
Diwan wrote: 12/07/2020 23:01 Politika elite koji guraju ovu kurtona prevaru je da u njoj učestvuju i poznate ličnosti kako bi sve dobilo na ozbiljnosti. Sjećam se kad je negdje na početku 'obolio' i princ Cahrles. Tako da ova parodija sa poznatim ličnostima je baš ono zanimljiva za posmatrati. In

Image

A i ova interesantna stvar, posebice što kod nas a i svugdje u svijetu ljudi ne skidaju maske za ronjenje sa lica. Ali ko hebe oči, bitna je njuška :lol:

Image
Vise nisu bugarski sad su srpski desnacari:

"Lepi, zapamti me. Ja ću da te nađem. Kad izađemo. Ja. Ja ću da te nađem. A ja kad te nađem, majka neće da te prepozna. Čekam te."

Ove pretnje upućene su jednom od posetilaca male sale Kolarčeve zadužbene, gde je održan razgovor i predstavljanje predstave "Srebrenica. Kad mi ubijeni ustanemo", Zlatka Pakovića, a među dvadesetak ljudi koji su ometali događaj, vikali, pretili i tvrdili da u Srebrenici nije bilo genocida, pevali nacionalističke pesme i veličali lik Ratka Mladića, osuđenog ratnog zločinca, našla se i Jovana Stojković, poznata antivakcinašica.
Naime, u želji da iskažu svoje neslaganje sa stavom da su ubistva u Srebrenici bila genocid, nekoliko članova pokreta "Živim za Srbiju", čiji je član Jovana Stojković, pojavili su se u Kolarcu, na razgovoru o predstavi "Srebrenica. Kad mi ubijeni ustanemo", koja će biti prikazana naredne godine.

Dvadesetak ekstremnih desničara, članova raznih pokreta i udruženja, ušetalo je u Kolarac, a pred samim vratima sale, jedna devojka pokušala da ih spreči da uđu jer je događaj već počeo, a oni su prosto otišli na druga vrata.

Usput, "gospodin" kojeg citiras je njen suprug koji itekako dijeli njene stavove:
Image
Bude li te nekad sramota kakve ljude citiras ili ti je bitno samo da imaju isto misljenje kao ti o koroni? Ja bi se zapitala s kim sve dijelim misljenje :-?
Demonizacija svih ljudi koji imaju ikakve veze sa istinom i iznošenjem istine u vezi kurtone je glavni zadatak botova. Vidim da se usrdno trudiš da pronađeš bilo koji 'kompromitirajući' materijal koji nema veze sa činjenicama o kurtoni nego o ljudima koji ih iznose, kako bi kompromitovala i samu činjenicu zavodeći druge na taj način, pošto ekipa slična tebi neumorno radi po netu na diskriminiranju ljudi koji iznose istine i kurtoni, na ovaj ili onaj način. To samo mogu ljudi koji imaju koristi od kurtone, na ovaj ili onaj način i koji su svjesno ili nesvjesno dio agende porobljavanja i najveće teorije zavjere. Naravno da takvi ljudi nemaju obraza i da im je svejedno, pošto su se odavno pozdravili sa svojom dušom i izgubili je.

Mesiju niko ne može da ospori da je možda najbolji fudabler na svetu, ali vi ne 'sudite' po fudbalu, tj, kurtoni, nego o tome koje čarape nosi, šta pije, u šta vjeruje itd. Sve to kako bi se diskreditovao on kao fudbaler.

To su stare oprobane taktike i načini djelovanja tajnih službi - kompromitovanje, diskreditovanje, pa vjerujem da si prošla neku obuku kod nekih, s obzirom na energiju i napor koji ulažeš.
strasno je sta ovaj lik i jos uvijek pise po forumu.
ima li kakav ban za ovakve ? :-)
sumirprimus
Posts: 81696
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#28718 Re: Novi korona virus - velika opasnost ili ne ? POGLEDATI PRVI POST!

Post by sumirprimus »

nidje veze teoreticaru zavjera, nit si poso nit si doso s ovim tekstovima? o cemu pricas jebte?
nisi jos jednu smislenu recenicu napiso nit pro nit kontra u vezi korone. samo skidas ove kopi pejst tudje teporije zavjera i sranja s cetaljskih portala.
Last edited by sumirprimus on 13/07/2020 10:54, edited 1 time in total.
User avatar
cLo
Posts: 4550
Joined: 23/08/2011 09:19

#28719 Re: Novi korona virus - velika opasnost ili ne ? POGLEDATI PRVI POST!

Post by cLo »

Bloo wrote: 13/07/2020 10:48
cLo wrote: 13/07/2020 10:40
Bloo wrote: 13/07/2020 10:00 Ceda objavi promo sliku u cilju kupljenja politickih poena.
Jedan lijecnik/psihijatar ga demantuje.

Da li se jos neko oglasio glede i unatoc Cedine slike, a da je medicinar?
Ja nisam ni medicinar, ni doktor, ali sam priključivala infuziju x puta, tako da znam da infuzija ide na gornji čepić iz prakse, ako to nešto znači.
I sad uradimo jednu spekulaciju.
Ceda laze da ima Covid, ergo Covid ne postoji?
Ako na jedan tas stavimo fake Ceda Covid case a na drugu stvarne Covid slucajeve, da li bi to.bilo.dovoljno da nekoga ubijedi da je Covid stvaran ili pak jedan fake case urusava istinitost i stvarnost svih.ostalih slucajeva?
Ne znam šta se dešava, ne bih da špekulišem, nezahvalno je, jer je i struka neodlučna i oprečna. Ja samo vidim da ima dosta nelogičnosti, što ne znači da virus ne postoji, ali može biti da se pumpa iz ko zna kakvih razloga.
Mogy87
Posts: 5966
Joined: 27/05/2013 10:49

#28720 Re: Novi korona virus - velika opasnost ili ne ? POGLEDATI PRVI POST!

Post by Mogy87 »

cLo wrote: 13/07/2020 10:53
Bloo wrote: 13/07/2020 10:48
cLo wrote: 13/07/2020 10:40

Ja nisam ni medicinar, ni doktor, ali sam priključivala infuziju x puta, tako da znam da infuzija ide na gornji čepić iz prakse, ako to nešto znači.
I sad uradimo jednu spekulaciju.
Ceda laze da ima Covid, ergo Covid ne postoji?
Ako na jedan tas stavimo fake Ceda Covid case a na drugu stvarne Covid slucajeve, da li bi to.bilo.dovoljno da nekoga ubijedi da je Covid stvaran ili pak jedan fake case urusava istinitost i stvarnost svih.ostalih slucajeva?
Ne znam šta se dešava, ne bih da špekulišem, nezahvalno je, jer je i struka neodlučna i oprečna. Ja samo vidim da ima dosta nelogičnosti, što ne znači da virus ne postoji, ali može biti da se pumpa iz ko zna kakvih razloga.
Ko je to imenom i prezimenom od struke "neodlucan i oprecan"?
BadBoy
Posts: 8088
Joined: 01/11/2005 21:55

#28721 Re: Novi korona virus - velika opasnost ili ne ? POGLEDATI PRVI POST!

Post by BadBoy »

Lajavikrelac wrote: 13/07/2020 09:50 Objavio fotografiju drug Čeda koju je ljekar momentalno demantovao. Opet te pitam @Mogy87 koliko teških bolesnika kači svoje selfije iz bolesničkog kreveta osim ako se ne radi o publicitetu? Jesi li čula da se iko ponosi hemotreapijom ili možda teškom saobraćajnom nesrećom?
Jel isto reklamna kampanja poznatih koji ukazuju na neki problem i kada se neko slika u defektu?

Dizanje svijesti :-) :run:
Ovo ti nije tačno uopšte, bruka ljudi objavljuje slike haman sa samrti.
User avatar
mO k3
Posts: 34082
Joined: 23/09/2009 14:16
Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg

#28722 Re: Novi korona virus - velika opasnost ili ne ? POGLEDATI PRVI POST!

Post by mO k3 »

Image
Ne vjerujem u neke teoprije zavjere , ali kod cede kako mi kaze moja bolja polovica jer sam joj pokazao sliku nema smislia kako je neznam kako se na nas zove "peripheren Venenverweilkatheters " jer igla ide prema saki
sumirprimus
Posts: 81696
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#28723 Re: Novi korona virus - velika opasnost ili ne ? POGLEDATI PRVI POST!

Post by sumirprimus »

mozda su mu prikopcali neki lijek, sam kaze da su mu modificirali terapiju zbog nesnosnih bolova?wtf? ba diwan i ovaj psihijatar, raskirnali lgobalnu zaveru bog te mazo :lol: :-)
niste nikad primali lijek u venu jel rodjaci? :D
User avatar
cLo
Posts: 4550
Joined: 23/08/2011 09:19

#28724 Re: Novi korona virus - velika opasnost ili ne ? POGLEDATI PRVI POST!

Post by cLo »

Mogy87 wrote: 13/07/2020 10:55
Ko je to imenom i prezimenom od struke "neodlucan i oprecan"?
Svaki dan imamo neku novu teoriju. Došli su do toga da zapravo nisu sigurni da li je virus ili bakterija. Znaš sve te teorije sigurno bolje od mene :D. Sa ljetom virus nestaje? Maske: da ili ne? Zadržava se na različitim površinama- koliko? Vrijeme inkubacije? Simptomi? Novi (nepoznat) virus ili stari (poznati rođak) virus? Na svako od ovih i još 100tine drugih pitanja imaš najmanje po 2 teorije. U suštini, zna se vrlo malo. Posebno ljudi koji nemaju veze sa medicinom imaju pravo da ne vjeruju, jer ne znaju kome.
sumirprimus
Posts: 81696
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#28725 Re: Novi korona virus - velika opasnost ili ne ? POGLEDATI PRVI POST!

Post by sumirprimus »

ko je to tacno nesiguran da li je u pitanju virus ili bakterija? koji je to strucnjak?
Locked