Šta kada se Korona virus pojavi u BiH?? POGLEDATI PRVI POST!

Moderator: O'zone

Locked
User avatar
dječak sa šibicama
Posts: 40719
Joined: 29/06/2011 23:39

#18351 Re: Šta kada se Korona virus pojavi u BiH?? POGLEDATI PRVI POST!

Post by dječak sa šibicama »

Tesanj najbolji primjer, njih 40 odbijaju hospitalizaciju, i ne samo to vec krse karantin i druze se okolo sa familijom i prijateljima, sad ovi iz kantona traze da se i policija ukljuci jer sa budalama ne mozes drugacije.
avijon
Posts: 1529
Joined: 20/08/2012 22:10

#18352 Re: Šta kada se Korona virus pojavi u BiH?? POGLEDATI PRVI POST!

Post by avijon »

konektovan wrote: 10/06/2020 22:35
BadBoy wrote: 10/06/2020 22:30 Nema razuma kod nas sekunde jedne. Ili su teški teoretičari zavjere il' su nesposobni.

Ovo dolazi tačno 14 dana nakon Bajrama i maksimalnog popuštanja mjera, naročito ukidanje izolacije na ulasku u zemlju. Kako neočekivano.

Znaci da su u RS-u isto bajramovali..... :-)
Docekali ovi panicari svojih 5 minuta da likuju :lol:
Prosjek je inace 5 dana za inkubaciju a veoma rijetko neko bude 14ti dan pozitivan.
Ali eto nek im bude bajramski klaster :lol:
BadBoy
Posts: 8077
Joined: 01/11/2005 21:55

#18353 Re: Šta kada se Korona virus pojavi u BiH?? POGLEDATI PRVI POST!

Post by BadBoy »

Niko nije paničar a ponajmanje da likuje. Zreli, odrasli i odgovorni ljudi me žele ništa od ovoga i čine sve u svojoj moći da doprinesu smanjenu širenja zaraze.

Idioti hodaju okolo, prozivaju druge da su paničari i vjeruju da je ovo sve ubleha.
User avatar
Edin H.
Posts: 47001
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#18354 Re: Šta kada se Korona virus pojavi u BiH?? POGLEDATI PRVI POST!

Post by Edin H. »

dječak sa šibicama wrote: 10/06/2020 22:40 Tesanj najbolji primjer, njih 40 odbijaju hospitalizaciju, i ne samo to vec krse karantin i druze se okolo sa familijom i prijateljima, sad ovi iz kantona traze da se i policija ukljuci jer sa budalama ne mozes drugacije.
Ne mogu vjerovati :D

Dobro hospitalizacija nije neophodna ukoliko ne dodje do otezanog disanja, pada kiseonika u krvi, plave usne ili neki drugi ozbiljniji problemi.
Ali zna se da ne smijes izlaziti iz sobe, niti imati kontakt sa ukucanima, a kamoli sa familijom i prijateljima.
User avatar
index_box
Posts: 556
Joined: 03/07/2010 22:48

#18355 Re: Šta kada se Korona virus pojavi u BiH?? POGLEDATI PRVI POST!

Post by index_box »

Ali koliko su se obradovali paničari :lol: važi, čik da vidim ko će uvesti mjere na teritoriji cijele Federacije zbog Teslića i Zavidovića :)
User avatar
Casual's
Posts: 5726
Joined: 19/01/2012 00:08
Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°

#18356 Re: Šta kada se Korona virus pojavi u BiH?? POGLEDATI PRVI POST!

Post by Casual's »

Tesanj ima 60 zaraženih, njih 60 nema simptome. Mene interesuje zbpg čega još UKC vrši testiranja? Zbog čega KBZ to ne radi, pa i bolnica Tešanj? Dobili su sve dozvole.

Oco mi više ide na to da dobiju još donacija obzirom da sci prijavljuju manje zaraženih.
Danas u beogradu utakmica za 15.000 ljudi na tribinama. Kod njih svaki dan 50-60 novih.
User avatar
Tesla Edison
Posts: 8364
Joined: 08/05/2017 19:17

#18357 Re: Šta kada se Korona virus pojavi u BiH?? POGLEDATI PRVI POST!

Post by Tesla Edison »

Casual's wrote: 10/06/2020 23:31 Tesanj ima 60 zaraženih, njih 60 nema simptome. Mene interesuje zbpg čega još UKC vrši testiranja? Zbog čega KBZ to ne radi, pa i bolnica Tešanj? Dobili su sve dozvole.

Oco mi više ide na to da dobiju još donacija obzirom da sci prijavljuju manje zaraženih.
Danas u beogradu utakmica za 15.000 ljudi na tribinama. Kod njih svaki dan 50-60 novih.
Samo karantin ništa drugo. Nek sve ide do vraga. Prodali smo slobodu zbog prehlade. Ništa bolje nismo ni zaslužili. Svaka im čast kako nas handre.

Nek uvedu najstrožije mjere. Nek zabrane i porodicama da žive u istoj kući. Sve razdvojiti i uvesti 24-satni nadzor. Nema komunikacije, nema djece, nema žena ni muževa, nema sexa osim onog kad nam ga križni stožer ućera.
User avatar
pici
Posts: 43564
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#18358 Re: Šta kada se Korona virus pojavi u BiH?? POGLEDATI PRVI POST!

Post by pici »

57 AKTIVNIH SLUČAJEVA
I doktor među zaraženima u Živinicama, Tuzlanski kanton proglašava epidemiju koronavirusa

https://www.klix.ba/vijesti/bih/i-dokto ... /200610159


Zbog konstantnog rasta broja zaraženih te usložnjavanja stanja Kantonalni krizni štab Ministarstva zdravstva pokrenuo je proceduru proglašenja epidemije koronavirusa u Tuzlanskom kantonu. Najsloženija situacija je u Živinicama koje broje najveći broj zaraženih, a u naselju Dubrave otkriven je i ljekar koji je pozitivan na SARS-CoV-2, saznaje Klix.ba.-koronavirusa/200610159
eeevveee gaaaaa.... bajram baročola korona, bujrum bujrum... :bih:
User avatar
ANamelessGhoul
Posts: 1077
Joined: 23/02/2020 14:50

#18359 Re: Šta kada se Korona virus pojavi u BiH?? POGLEDATI PRVI POST!

Post by ANamelessGhoul »

Logično da ljudi neće u bolnicu kad nemaju nikakve simptome, koji će kurac. Ohanite paničari nema karantina i zatvaranja više
Benjo34
Posts: 1992
Joined: 21/01/2018 00:49

#18360 Re: Šta kada se Korona virus pojavi u BiH?? POGLEDATI PRVI POST!

Post by Benjo34 »

Imam poznanika iz Tešnja koji su pozitivni.. Ne znam, mnogo ljude zbunjuje to što gotovo niko nema simptome. Jedna žena je imala temperaturu par dana ali važno je reći da žena imala više operacija, drugi, čovjek koji od svake gripe dobije upalu pluća sad ništa, stariji ljudi također. Bez ikakvih simptoma, čak ima slučajeva gdje je kćer bila u kontaktu sa materom, cijelo vrijeme, sve dok nije potvrđeno da ima coronu i kćer na 2 testa negativna itd.. Ljude zbunjuje ovo sve, zamisli osjećaš se dobro i dođe ti neko i kaže da si bolestan, neshvatljivo.

Kako god, ja, obavezno u objekte s maskom, kafu popio do sad 1 u kafiću i to u bašti, mogu reć da je na mene ostaviko ovo sve uticaja jer sam osoba koja ima dijagnostikovan panični poremećaj, ne znam, trudim sr zaštitit sebe i svoje ali kada vidim da danas u gradu nilo, ama bas niko ne nosi masku.. Čudno
high_volume
Posts: 5916
Joined: 09/06/2010 22:51

#18361 Re: Šta kada se Korona virus pojavi u BiH?? POGLEDATI PRVI POST!

Post by high_volume »

TESLA_EDISON wrote: 10/06/2020 23:49
Casual's wrote: 10/06/2020 23:31 Tesanj ima 60 zaraženih, njih 60 nema simptome. Mene interesuje zbpg čega još UKC vrši testiranja? Zbog čega KBZ to ne radi, pa i bolnica Tešanj? Dobili su sve dozvole.

Oco mi više ide na to da dobiju još donacija obzirom da sci prijavljuju manje zaraženih.
Danas u beogradu utakmica za 15.000 ljudi na tribinama. Kod njih svaki dan 50-60 novih.
Samo karantin ništa drugo. Nek sve ide do vraga. Prodali smo slobodu zbog prehlade. Ništa bolje nismo ni zaslužili. Svaka im čast kako nas handre.

Nek uvedu najstrožije mjere. Nek zabrane i porodicama da žive u istoj kući. Sve razdvojiti i uvesti 24-satni nadzor. Nema komunikacije, nema djece, nema žena ni muževa, nema sexa osim onog kad nam ga križni stožer ućera.
Nemoguće je. Bez apsolutnog zatvaranja granica, bez zabrane komunikacija unutar BiH, bez policijskog sata i ponovnih strogih mjera socijalne udaljenosti i obaveza maski na licima, ne može se spriješiti nekontrolirano širenje coronavirusom, sada više ne Federacijom, nego i kroz RS, znači cijelom BiH.

A to je sada nemoguće. Niti imamo sposoban i stručan Štab Civilne zaštite FBiH, niti bi stanovništvo bilo disciplinirano kao sredinom marta, niti šta slično. Pa još uvijek je na snazi zabrana kretanja stranih osoba - migranata, i naredba Vijeća ministara o njihovom sklanjanju sa ulica, a sve ulice i trgovi po Sarajevu krcate migrantima. Potpuna anarhija... :-) :(
User avatar
Tesla Edison
Posts: 8364
Joined: 08/05/2017 19:17

#18362 Re: Šta kada se Korona virus pojavi u BiH?? POGLEDATI PRVI POST!

Post by Tesla Edison »

high_volume wrote: 11/06/2020 00:06
TESLA_EDISON wrote: 10/06/2020 23:49
Casual's wrote: 10/06/2020 23:31 Tesanj ima 60 zaraženih, njih 60 nema simptome. Mene interesuje zbpg čega još UKC vrši testiranja? Zbog čega KBZ to ne radi, pa i bolnica Tešanj? Dobili su sve dozvole.

Oco mi više ide na to da dobiju još donacija obzirom da sci prijavljuju manje zaraženih.
Danas u beogradu utakmica za 15.000 ljudi na tribinama. Kod njih svaki dan 50-60 novih.
Samo karantin ništa drugo. Nek sve ide do vraga. Prodali smo slobodu zbog prehlade. Ništa bolje nismo ni zaslužili. Svaka im čast kako nas handre.

Nek uvedu najstrožije mjere. Nek zabrane i porodicama da žive u istoj kući. Sve razdvojiti i uvesti 24-satni nadzor. Nema komunikacije, nema djece, nema žena ni muževa, nema sexa osim onog kad nam ga križni stožer ućera.
Nemoguće je. Bez apsolutnog zatvaranja granica, bez zabrane komunikacija unutar BiH, bez policijskog sata i ponovnih strogih mjera socijalne udaljenosti i obaveza maski na licima, ne može se spriješiti nekontrolirano širenje coronavirusom, sada više ne Federacijom, nego i kroz RS, znači cijelom BiH.

A to je sada nemoguće. Niti imamo sposoban i stručan Štab Civilne zaštite FBiH, niti bi stanovništvo bilo disciplinirano kao sredinom marta, niti šta slično. Pa još uvijek je na snazi zabrana kretanja stranih osoba - migranata, i naredba Vijeća ministara o njihovom sklanjanju sa ulica, a sve ulice i trgovi po Sarajevu krcate migrantima. Potpuna anarhija... :-) :(
Ma bravo! Samo karantin. Ubiće nas prehlada, sve treba zatvoriti. I pijace i pekare i telekome i Elektroprivredu i grobare i hodže i popove i vodovode i prijevoz, ma sve. Zabraniti izaći i na balkon. Isključiti svima struju, vodu, zabraniti bilo kakav kontakt sa drugim osobama, čak i preko mobitela.

Ja mislim da bi smo, nakon toga, možda, kažem, možda i imali neke, makar i najsitnije, ali neke šanse da preživimo. Ne garantujem ali mala, minimalna šansa postoji da se ne zarazimo i ne umremo.

Čerkezu, Drljeviću, Mandiću NAVALITE!
biglebovski
Posts: 3167
Joined: 02/11/2005 16:43

#18363 Re: Šta kada se Korona virus pojavi u BiH?? POGLEDATI PRVI POST!

Post by biglebovski »

duh_sa_sjekirom wrote: 10/06/2020 21:33 U tržne centre i veće objekte ne bi trebalo dozvoliti ulazak bez maske i dezinfekcije ruku na ulazu. Dakle, zabraniti a ne preporučiti.
I ovo za karanten prilikom ulaska u zemlju se slažem, makar 7 dana
Pa de nam duše reci znaš li i za jedan jedini slučaj kod nas a i u svijetu da se korona proširila po tržnom centru. Tri mjeseca ovo na svjetskom nivou pratim i strane portale i sve i niko nikad nigdje nije spomenuo da se neko u tržnom centru zarazio. Nikakve informacije, samo je bila ona grafika kako se to tobože širi među rafama. Radnice u Bingu su heroji, a ne ova korumpirana bagra medicinska kojima se pljeskalo.
Ovo sve je odavno izgubilo bilo kakav smisao. Ljudi ko da su sad s Marsa pali pa zaboravljaju da je karantin i ostale stroge mjere donesene kada se kao ništa nije znalo o virusu i kada smo kao morali spasiti zdravstveni sistem od kolapsa. Nama su bolnice prazne već mjesec dana, a imamo kamaru nekakvih zaraženih. Policiju hoće angažovati da sprovodi zaražene iz Tešnja u Zenicu. Počet će hapsit ljude što je kao zaražen nekim virusom a niti se zakašljo niti ga šta boli. Nije kuga, šta je vama ljudi.
Ako si star bolestan, tri terapije uzimaš, smanji kontakte, stavi masku u doticaju sa drugim ljudima i vozi dalje. Ako si star bolestan i još te je strah, sjedi u kući, ne mrdaj i gotovo. Vrijeme nam niko nadoknaditi neće.
high_volume
Posts: 5916
Joined: 09/06/2010 22:51

#18364 Re: Šta kada se Korona virus pojavi u BiH?? POGLEDATI PRVI POST!

Post by high_volume »

biglebovski wrote: 11/06/2020 00:23
duh_sa_sjekirom wrote: 10/06/2020 21:33 U tržne centre i veće objekte ne bi trebalo dozvoliti ulazak bez maske i dezinfekcije ruku na ulazu. Dakle, zabraniti a ne preporučiti.
I ovo za karanten prilikom ulaska u zemlju se slažem, makar 7 dana
Pa de nam duše reci znaš li i za jedan jedini slučaj kod nas a i u svijetu da se korona proširila po tržnom centru. Tri mjeseca ovo na svjetskom nivou pratim i strane portale i sve i niko nikad nigdje nije spomenuo da se neko u tržnom centru zarazio.
A inače, kako se zarazuje od coronavirusa? Kako neko zna kad je i gdje, u kojem trenutku, dobio coronavirus?
User avatar
dječak sa šibicama
Posts: 40719
Joined: 29/06/2011 23:39

#18365 Re: Šta kada se Korona virus pojavi u BiH?? POGLEDATI PRVI POST!

Post by dječak sa šibicama »

Edin H. wrote: 10/06/2020 23:03
dječak sa šibicama wrote: 10/06/2020 22:40 Tesanj najbolji primjer, njih 40 odbijaju hospitalizaciju, i ne samo to vec krse karantin i druze se okolo sa familijom i prijateljima, sad ovi iz kantona traze da se i policija ukljuci jer sa budalama ne mozes drugacije.
Ne mogu vjerovati :D

Dobro hospitalizacija nije neophodna ukoliko ne dodje do otezanog disanja, pada kiseonika u krvi, plave usne ili neki drugi ozbiljniji problemi.
Ali zna se da ne smijes izlaziti iz sobe, niti imati kontakt sa ukucanima, a kamoli sa familijom i prijateljima.
Da, prije dva tri dana na N1 ja mislim, neki doktor iz Tesnja kaze odbijaju hospitalizaciju sto je njihovo pravo, ali ne zele u karantin i namjerno hodaju okolo.

Kad sa debilima imas posla, nista specijalno se od njih ne trazi, samo da se drze samoizolacije da ne bi sirili zarazu dalje. Ali jok, bosnjo zna najbolje, ta ce virus sve je zavjera, cipuju nas.

Ne vrijedi, ne zele ni osnovna pravila postivati.
User avatar
piupiu
Posts: 16623
Joined: 05/01/2008 05:08

#18366 Re: Šta kada se Korona virus pojavi u BiH?? POGLEDATI PRVI POST!

Post by piupiu »

dječak sa šibicama wrote: 11/06/2020 00:46 Da, prije dva tri dana na N1 ja mislim, neki doktor iz Tesnja kaze odbijaju hospitalizaciju sto je njihovo pravo, ali ne zele u karantin i namjerno hodaju okolo.

Kad sa debilima imas posla, nista specijalno se od njih ne trazi, samo da se drze samoizolacije da ne bi sirili zarazu dalje. Ali jok, bosnjo zna najbolje, ta ce virus sve je zavjera, cipuju nas.

Ne vrijedi, ne zele ni osnovna pravila postivati.
To je klasika. Ljudi su drčni jer 'neće meni niko!!!', a imaju totalno nepoštovanje prema ostalim članovima zajednice. Ono, boli ih da li će nekoga zaraziti, samo je bitno da 'neće njemu niko', ja, ja, pa ja.
avijon
Posts: 1529
Joined: 20/08/2012 22:10

#18367 Re: Šta kada se Korona virus pojavi u BiH?? POGLEDATI PRVI POST!

Post by avijon »

high_volume wrote: 11/06/2020 00:41
biglebovski wrote: 11/06/2020 00:23
duh_sa_sjekirom wrote: 10/06/2020 21:33 U tržne centre i veće objekte ne bi trebalo dozvoliti ulazak bez maske i dezinfekcije ruku na ulazu. Dakle, zabraniti a ne preporučiti.
I ovo za karanten prilikom ulaska u zemlju se slažem, makar 7 dana
Pa de nam duše reci znaš li i za jedan jedini slučaj kod nas a i u svijetu da se korona proširila po tržnom centru. Tri mjeseca ovo na svjetskom nivou pratim i strane portale i sve i niko nikad nigdje nije spomenuo da se neko u tržnom centru zarazio.
A inače, kako se zarazuje od coronavirusa? Kako neko zna kad je i gdje, u kojem trenutku, dobio coronavirus?

Pa ako vidis neki praznik da ce uskoro kao sto je ramazan i bajram, ti onda kad vidis neku cifru koja zadovoljava tvoju mastu ti onda kazes eh bajramski klaster eh iftarski klaster eh dudlaone klaster ali samo ti je bitno da je ta cifra unutar 14 dana i mozes pripisati kome hoces.
Ako si musliman govoris kasike a obrnuto iftari baklave itd :thumbup:
User avatar
index_box
Posts: 556
Joined: 03/07/2010 22:48

#18368 Re: Šta kada se Korona virus pojavi u BiH?? POGLEDATI PRVI POST!

Post by index_box »

Jadni ste, vidjeli u Makedoniji, pa bi odmah prepisivali. Gledajte malo kako u Hrvatskoj nema korone, a granice širom otvorili. Kad to budete mogli objasniti, uvodite mjere kakve hoćete!

Budu li kakve dodatne mjere uvedene osim ovih preporuka za maske, higijenu i distancu, znajte da ih ja prvi neću poštovati. Baš da vidim ko će me natjerati. I mene, i milion drugih ljudi. :)
breba
Posts: 1707
Joined: 19/01/2005 04:37

#18369 Re: Šta kada se Korona virus pojavi u BiH?? POGLEDATI PRVI POST!

Post by breba »

index_box wrote: 11/06/2020 02:51 ... u Hrvatskoj nema korone, a granice širom otvorili. Kad to budete mogli objasniti, uvodite mjere kakve hoćete!...
Ne valja pokvariti turističku sezonu?
User avatar
mk ultra
Posts: 19479
Joined: 31/12/2012 14:05
Location: Bošnjačka verzija države
Grijem se na: Ugalj
Vozim: Bahato
Horoskop: Maćak

#18370 Re: Šta kada se Korona virus pojavi u BiH?? POGLEDATI PRVI POST!

Post by mk ultra »

breba wrote: 11/06/2020 05:44
index_box wrote: 11/06/2020 02:51 ... u Hrvatskoj nema korone, a granice širom otvorili. Kad to budete mogli objasniti, uvodite mjere kakve hoćete!...
Ne valja pokvariti turističku sezonu?
Ja po 1000ti put kazem da je nemoguce sakriti umrle, a bilo bi ih do sad da ista od ovoga ima ovdje... mislim i na nas i na HR
Ci-Nick
Posts: 5174
Joined: 15/03/2015 17:38

#18371 Re: Šta kada se Korona virus pojavi u BiH?? POGLEDATI PRVI POST!

Post by Ci-Nick »

Nešto nije u redu, ili sa testovima ili sa koronom.
Vrijeme je da se pređe na Švedski model.
Ako među novozaraženim nema ljudi sa težim simptomima, čemu panika.
Prestati brojati i testirati i do kraja augusta riješen problem.
Ko je rizičan nek se pazi...
User avatar
insaneinthebrain
Posts: 20531
Joined: 12/08/2013 12:51

#18372 Re: Šta kada se Korona virus pojavi u BiH?? POGLEDATI PRVI POST!

Post by insaneinthebrain »

Ci-Nick wrote: 11/06/2020 07:10 Nešto nije u redu, ili sa testovima ili sa koronom.
Vrijeme je da se pređe na Švedski model.
Ako među novozaraženim nema ljudi sa težim simptomima, čemu panika.
Prestati brojati i testirati i do kraja augusta riješen problem.
Ko je rizičan nek se pazi...
IDEMO na svedski akcioni model, otvaraj dudlaone, balone i sifone :zzzz:
https://www.klix.ba/vijesti/bih/na-kcus ... /200611002
User avatar
Tesla Edison
Posts: 8364
Joined: 08/05/2017 19:17

#18373 Re: Šta kada se Korona virus pojavi u BiH?? POGLEDATI PRVI POST!

Post by Tesla Edison »

insaneinthebrain wrote: 11/06/2020 07:38
Ci-Nick wrote: 11/06/2020 07:10 Nešto nije u redu, ili sa testovima ili sa koronom.
Vrijeme je da se pređe na Švedski model.
Ako među novozaraženim nema ljudi sa težim simptomima, čemu panika.
Prestati brojati i testirati i do kraja augusta riješen problem.
Ko je rizičan nek se pazi...
IDEMO na svedski akcioni model, otvaraj dudlaone, balone i sifone :zzzz:
https://www.klix.ba/vijesti/bih/na-kcus ... /200611002
Sebija zakukala kako je izlotarij neiskorišten i eto lažnih brojki. Mora se opravdati trošak a i unovčiti donacije.
kritikos
Posts: 784
Joined: 12/01/2018 09:17

#18374 Re: Šta kada se Korona virus pojavi u BiH?? POGLEDATI PRVI POST!

Post by kritikos »

Veći je broj zaraženih od H1n1 u posljednjih pola godine nego od Covid19. Kada radiš 500 uzoraka dnevno na Covid a 0 na H1n1 logično je da ćeš imati i statističke razlike i odstupanja. Stotine ljudi se dnevno javlja sa simptomima sezonske gripe a nisu pozitivni na Covid. Proteklih 15 dana su se građani Sarajeva smrzavali po stanovima i pad imuniteta dovede do podložnosti virusima, pogotovo kad je nestabilno vrijeme. Sezona gripe je početak proljeća i kraj jeseni. Tada je imunitet najslabiji i najpodložniji virusima koji su tu cijelu godinu sa mutiranjem iz sezone u sezonu. Covid postoji hiljadama godina, a kad ne radiš testove, virus isčezne a kada radiš testove, virus je tu među nama. Bilo bi lijepo vidjeti podatak smrtnosti u BiH proteklih godina za mjesec mart-april-maj i uporediti sa smrtnošću za ovu godinu + ovi od Covida. Garantujem vam da je ovogodišnja smrtnost znatno manja. Veća je bila prošle godine u novembru od H1n1. U novembru je prema podacima do kojih sam došao u ambulante sarajevske se javilo preko 15. 000 građana sa simptomima gripe. Mi ova 3 mjeseca nismo nagurali u cijeloj BiH 3000 pozitvnih, a 2/3 ih je bilo sa blagim simptomima. Garantujem da u novembru 2019 nema domaćinstva u Sarajevu koje nije imalo jednog člana sa gripom (H1n1).
Ci-Nick
Posts: 5174
Joined: 15/03/2015 17:38

#18375 Re: Šta kada se Korona virus pojavi u BiH?? POGLEDATI PRVI POST!

Post by Ci-Nick »

U februaru je u Zenici umrlo troje ljudi od H1N1, da su ove teško oboljele od korone testirali i na H1N1, vjerovatno bi našli mnogo pozitivnih.
Locked