Prof. Hadzikadic - Poziv na masovne proteste 30.05.!

Locked
User avatar
shbc
Posts: 3346
Joined: 20/07/2012 12:13

#626 Re: Prof. Hadzikadic - Poziv na masovne proteste 30.05.!

Post by shbc »

staxx wrote: 03/06/2020 07:29
shbc wrote: 02/06/2020 16:37
staxx wrote: 02/06/2020 16:36

Ožeži
Hajde procitaj sta pise crvenim slovima na toj slici sto si postavio, pa javi je li klix medij u kontroli cetvorke preko kojeg oni prisvajaju protest i okrecu na "sve ovo ja" :mrgreen:
Ma daj bolan ne budi smijesan...
Jel ti fakat mislis da je slucajnost naziv, i naslov, velicina fonta u bilo kojem mediju? sitnim slovima skracenicom napisano PzP? A dole hadzije jasno i glasno bez Hadzikadica 🤣🤣🤣

A od ovakvih i slicnih naslova mediji u subotu prekucali...

Sve je itekako pazljivo odvagano, slike vrlo pazljivo odabrane i slike također... cilj je jasan prisvojiti zasluge za organizaciju protesta koliko god je moguce.
Ma ja, zavjera protiv Profe :lol:

Zajebi sto je tu, pa jos jednom u clanku navedeno ko je organizator protesta. Zajebi sto je to sporedni clanak na ta desavanja taj dan. Zajebi sto je Profa taj koji je drzao govore, bio u prvom redu. Zajebi sto su se njih trojica tokom protesta i setnje stopili negdje u masu pa ih ne mozes ni naci na slikama. Opet je to sve zavjera protiv revolucionarnih ideja (koje nigdje ne mozes naci koje su) :mrgreen:

Mozes misliti novinari na protestu intervjuisali opozicione lidere koji su dosli da podrze. Ja sam sokiran :shock:
User avatar
staxx
Posts: 508
Joined: 09/02/2008 23:57

#627 Re: Prof. Hadzikadic - Poziv na masovne proteste 30.05.!

Post by staxx »

shbc wrote: 03/06/2020 07:56
staxx wrote: 03/06/2020 07:29
shbc wrote: 02/06/2020 16:37

Hajde procitaj sta pise crvenim slovima na toj slici sto si postavio, pa javi je li klix medij u kontroli cetvorke preko kojeg oni prisvajaju protest i okrecu na "sve ovo ja" :mrgreen:
Ma daj bolan ne budi smijesan...
Jel ti fakat mislis da je slucajnost naziv, i naslov, velicina fonta u bilo kojem mediju? sitnim slovima skracenicom napisano PzP? A dole hadzije jasno i glasno bez Hadzikadica 🤣🤣🤣

A od ovakvih i slicnih naslova mediji u subotu prekucali...

Sve je itekako pazljivo odvagano, slike vrlo pazljivo odabrane i slike također... cilj je jasan prisvojiti zasluge za organizaciju protesta koliko god je moguce.
Ma ja, zavjera protiv Profe :lol:

Zajebi sto je tu, pa jos jednom u clanku navedeno ko je organizator protesta. Zajebi sto je to sporedni clanak na ta desavanja taj dan. Zajebi sto je Profa taj koji je drzao govore, bio u prvom redu. Zajebi sto su se njih trojica tokom protesta i setnje stopili negdje u masu pa ih ne mozes ni naci na slikama. Opet je to sve zavjera protiv revolucionarnih ideja (koje nigdje ne mozes naci koje su) :mrgreen:

Mozes misliti novinari na protestu intervjuisali opozicione lidere koji su dosli da podrze. Ja sam sokiran :shock:
Nije to sporedni članak, to je prvi članak koji se uopšte pojavio vezano za proteste... Kažem da je sve vrlo pažljivo napravljeno a sve sa ciljem da se utiša efekat promocije Hadzikadicevog imena i Platforme kao organizatora vrlo uspješnih protesta, koje ta ista opozicija nije imala petlje organizovati godinama - a da je bilo potrebe za njima ti govori cifra ljudi koji su izašli i podržali.

Naravno sada kada je to sve uspješno realizovano, gleda se uzeti učešće i zasluga koliko je moguće...
Ne govori o revolucionarnim idejama, kada ih bespomoćna opozicija tek nikako nema... Sjede i kmece u cosku pokazuju prstom na SDA i jedino sto rade je da pricaju kako su ovakvi i onakvi...
User avatar
shbc
Posts: 3346
Joined: 20/07/2012 12:13

#628 Re: Prof. Hadzikadic - Poziv na masovne proteste 30.05.!

Post by shbc »

staxx wrote: 03/06/2020 08:28
Nije to sporedni članak, to je prvi članak koji se uopšte pojavio vezano za proteste... Kažem da je sve vrlo pažljivo napravljeno a sve sa ciljem da se utiša efekat promocije Hadzikadicevog imena i Platforme kao organizatora vrlo uspješnih protesta, koje ta ista opozicija nije imala petlje organizovati godinama - a da je bilo potrebe za njima ti govori cifra ljudi koji su izašli i podržali.

Naravno sada kada je to sve uspješno realizovano, gleda se uzeti učešće i zasluga koliko je moguće...
Ne govori o revolucionarnim idejama, kada ih bespomoćna opozicija tek nikako nema... Sjede i kmece u cosku pokazuju prstom na SDA i jedino sto rade je da pricaju kako su ovakvi i onakvi...
Na prvi dio se mogu samo nasmijati. Svoju tezu da cetvorka prisvaja proteste putem klixa potvrdjujes clankom na kojem jasno pise da je PzP organizator. Tu se prica zavrsava.

Sto se drugog dijela tice, koliko ko kmeci i ne daje nista konkretno. Hajde da vidimo.

https://www.platformazaprogres.ba/
Stranica na kojoj mozes naci Hadzikadicevu biografiju i nacin kako mu dati pare. To je to. Nigdje planova, ciljeva, programa, platforme. Da ne spominjemo nacin kako to uraditi. Dalje, u praksi smo od doticnog mogli samo u medijima cuti prazne floskule koje svaki politicar ponavlja.

Sa druge strane:
https://www.nasastranka.ba/dokumenti/
https://www.narodipravda.ba/o-nama
http://www.sdp.ba/dokumenti/
http://www.nbl.ba/stranica/4
Stranice na kojim mozes naci planove, ciljeve, programe. U praksi smo mogli vidjeti plan 300 mjera u KS, nacin realizacije istog i impresivan procenat realiziranosti u odnosu na vrijeme koje je bilo na raspolaganju. Mozemo vidjeti NS i SDP sa najvise inicijativa, amandmana, pitanja i aktivnosti izabranih predstavnika u svim skupstinama, na svim nivoima vlasti, sirom drzave. Mozemo vidjeti nacelnika (NBL) sa najvise ispunjenih predizbornih obecanja. Mozemo vidjeti NiP sa najvise razotkrivenih afera, koruptivnih radnji i generalno kriminala onih na vlasti.

Eh sad, ko prica u prazno i kmeci, a ko nesto zapravo nudi, jasno je onome ko samo malo zagrebe ispod povrsine nastupa u medijima i lijepe price.
User avatar
Kikibombona
Posts: 34325
Joined: 29/06/2013 08:48

#629 Re: Prof. Hadzikadic - Poziv na masovne proteste 30.05.!

Post by Kikibombona »

staxx wrote: 03/06/2020 08:28Nije to sporedni članak, to je prvi članak koji se uopšte pojavio vezano za proteste... Kažem da je sve vrlo pažljivo napravljeno a sve sa ciljem da se utiša efekat promocije Hadzikadicevog imena i Platforme kao organizatora vrlo uspješnih protesta, koje ta ista opozicija nije imala petlje organizovati godinama - a da je bilo potrebe za njima ti govori cifra ljudi koji su izašli i podržali.

Naravno sada kada je to sve uspješno realizovano, gleda se uzeti učešće i zasluga koliko je moguće...
Ne govori o revolucionarnim idejama, kada ih bespomoćna opozicija tek nikako nema... Sjede i kmece u cosku pokazuju prstom na SDA i jedino sto rade je da pricaju kako su ovakvi i onakvi...
Zelis poruciti da je Klix pod kontrolom opozicije?

Klix prenio Hadzikadicev govor

https://www.klix.ba/vijesti/bih/mirsad- ... /200530044

Klix uradio veliki intervju sa Hadzikadicem u kojem pljuje opoziciju, iako je ta opozicija njega hvalila i isticala kao pozitivno pricu

https://www.klix.ba/vijesti/bih/mirsad- ... /200601074

Ja ne znam kakva ste vi to osjetljiva kategorija, sve se nesto ljutite. Covjek sa vama mora kao da se zene u PMS-u.

Hoce li vam SDA gladati jaja kada sa njima udjete u koaliciju?

Za sada vas ovako tretiraju:

Image

Image

Image
User avatar
kokakolas
Posts: 1441
Joined: 15/03/2008 21:35

#630 Re: Prof. Hadzikadic - Poziv na masovne proteste 30.05.!

Post by kokakolas »

Hajmo iskreno. Bez ujedinjene opozicije je sve ovo jako tanko. Nadam se da će MH prepoznati momenat i kreirati snažnu petorku, koja jedina ima mogućnost šutnuti papke na smetljište istorije. Mada koliko gledam ova njegova "post-protestna" gostovanja graniče s arogancijom... frajer je poletio. I to dobro.
User avatar
Henry Chinaski
Posts: 2589
Joined: 03/08/2005 08:12

#631 Re: Prof. Hadzikadic - Poziv na masovne proteste 30.05.!

Post by Henry Chinaski »

Kakvu bolan petorku? Dvojicu od nabrojanih likova ne možeš spojiti da se dogovore oko podjele plijena, a ne petoricu.
Takva vlast bi potrošila prvu godinu samo na dogovaranju oko kadrova.
Takav blok bi uspio samo da se poznata imena nakon izbora povuku i izbace nekompromitovana imena sa besprijekornim CV-ima.

Ako bih morao gledati Konakovića cijeli mandat, dobro jutro Njemačka...
laik1981
Posts: 13006
Joined: 05/12/2012 13:04

#632 Re: Prof. Hadzikadic - Poziv na masovne proteste 30.05.!

Post by laik1981 »

Pa i SDA je u vlasti na svim nivoima kao dio neke "cetvorke" i "petorke".. Nisu ni oni sami na vlasti ni na jednom nivou, niti ce ikad biti..
User avatar
Henry Chinaski
Posts: 2589
Joined: 03/08/2005 08:12

#633 Re: Prof. Hadzikadic - Poziv na masovne proteste 30.05.!

Post by Henry Chinaski »

laik1981 wrote: 03/06/2020 10:11 Pa i SDA je u vlasti na svim nivoima kao dio neke "cetvorke" i "petorke".. Nisu ni oni sami na vlasti ni na jednom nivou, niti ce ikad biti..
Zato su ekstremno uspješni i usaglašeni sa svojim koalicionim partnerima (HDZ, SNSD, SBB, DF...), dišu kao jedno i vuku nas u progres?!
Ne znam šta si htio reći?
laik1981
Posts: 13006
Joined: 05/12/2012 13:04

#634 Re: Prof. Hadzikadic - Poziv na masovne proteste 30.05.!

Post by laik1981 »

Henry Chinaski wrote: 03/06/2020 10:25
laik1981 wrote: 03/06/2020 10:11 Pa i SDA je u vlasti na svim nivoima kao dio neke "cetvorke" i "petorke".. Nisu ni oni sami na vlasti ni na jednom nivou, niti ce ikad biti..
Zato su ekstremno uspješni i usaglašeni sa svojim koalicionim partnerima (HDZ, SNSD, SBB, DF...), dišu kao jedno i vuku nas u progres?!
Ne znam šta si htio reći?
Htio sam reci da nije problem koliko je stranaka u koaliciji nego koje su to stranke.. Kao SDA bi nas vodila u progres da je sama? Hav jes no...

Sustina promjene podrazumijeva micanje SDA kartela sa vlasti. Nema tu neke komplikovane matematike. Oni su najodgovorniji sto SNSD i HDZ imaju toliku moc.. HDZ-u su oni dali moc u domu naroda.. Oni su glasali za HDZ hrvate, a nisu glasali za hrvate iz NS..

I sve se oni dogovore sto im je u interesu sa svojim koalicionim partnerima.. Dogovore se oko podjela fotelja i pljacke, a to su im osnovni ciljevi..
User avatar
Henry Chinaski
Posts: 2589
Joined: 03/08/2005 08:12

#635 Re: Prof. Hadzikadic - Poziv na masovne proteste 30.05.!

Post by Henry Chinaski »

Moja poenta je bila da ovih pet vodi suštinski istu politiku kao SDA. Bore se za kadrove nad kojima će imati kontrolu i to je glavna preokupacija, a u konstalaciji gdje ih je pet, dogovor je nemoguć. Napredak u smislu izbacivanja HDZ i SNSD je svakako dobar ali među ovih pet bi svakako bil blokada i teškog dogovora.
laik1981
Posts: 13006
Joined: 05/12/2012 13:04

#636 Re: Prof. Hadzikadic - Poziv na masovne proteste 30.05.!

Post by laik1981 »

Dogovor je svakako moguc.. Politika koju vode nije ni slicna, a ne ista.. Razlika je u transparentnosti i tu i jeste sva sustina.. Samo nema dogovora sa onima koji koketiraju sa SDA.. Jasno kao dan.. Opozicija se, koliko toliko, iskristalisala i sebi ne smiju dopustiti da ovise o sumnjivim likovima koji bi da sjede na pet stolica.. SBB i DF su se diskvalifikovali, kao i Hadzikadic sa svojim folovima.. Sledeca protestna setnja koju bude organizovao ce mu dati sve odgovore.. Rekao je da ce ih organizovati svaki mjesec, tako da cemo brzo vidjeti..
zlajaBHF
Posts: 2874
Joined: 31/03/2005 23:51
Location: Dijaspora

#637 Re: Prof. Hadzikadic - Poziv na masovne proteste 30.05.!

Post by zlajaBHF »

Henry Chinaski wrote: 03/06/2020 11:18 Moja poenta je bila da ovih pet vodi suštinski istu politiku kao SDA. Bore se za kadrove nad kojima će imati kontrolu i to je glavna preokupacija, a u konstalaciji gdje ih je pet, dogovor je nemoguć. Napredak u smislu izbacivanja HDZ i SNSD je svakako dobar ali među ovih pet bi svakako bil blokada i teškog dogovora.
Bas tako…

Mislim da svi ovdje to znaju, ali su valjda clanovi tih stranaka, pa se ljudi nadaju nekoj poziciji :(

Daj da mi skinemo SDA, pa da otpustimo Fatu, da bi moja Zejna dobila posao.....Na to nam se svodi politika
User avatar
SaraFina
Posts: 20421
Joined: 28/04/2014 20:32
Location: Antananarivu

#638 Re: Prof. Hadzikadic - Poziv na masovne proteste 30.05.!

Post by SaraFina »

Kikibombona wrote: 03/06/2020 09:30
staxx wrote: 03/06/2020 08:28Nije to sporedni članak, to je prvi članak koji se uopšte pojavio vezano za proteste... Kažem da je sve vrlo pažljivo napravljeno a sve sa ciljem da se utiša efekat promocije Hadzikadicevog imena i Platforme kao organizatora vrlo uspješnih protesta, koje ta ista opozicija nije imala petlje organizovati godinama - a da je bilo potrebe za njima ti govori cifra ljudi koji su izašli i podržali.

Naravno sada kada je to sve uspješno realizovano, gleda se uzeti učešće i zasluga koliko je moguće...
Ne govori o revolucionarnim idejama, kada ih bespomoćna opozicija tek nikako nema... Sjede i kmece u cosku pokazuju prstom na SDA i jedino sto rade je da pricaju kako su ovakvi i onakvi...
Zelis poruciti da je Klix pod kontrolom opozicije?

Klix prenio Hadzikadicev govor

https://www.klix.ba/vijesti/bih/mirsad- ... /200530044

Klix uradio veliki intervju sa Hadzikadicem u kojem pljuje opoziciju, iako je ta opozicija njega hvalila i isticala kao pozitivno pricu

https://www.klix.ba/vijesti/bih/mirsad- ... /200601074

Ja ne znam kakva ste vi to osjetljiva kategorija, sve se nesto ljutite. Covjek sa vama mora kao da se zene u PMS-u.

Hoce li vam SDA gladati jaja kada sa njima udjete u koaliciju?

Za sada vas ovako tretiraju:

Image

Image

Image

Joj Kiki dragi... :P

U USA napeta situacija, za koga ćemo navijati?
User avatar
Kikibombona
Posts: 34325
Joined: 29/06/2013 08:48

#639 Re: Prof. Hadzikadic - Poziv na masovne proteste 30.05.!

Post by Kikibombona »

SaraFina wrote: 03/06/2020 23:06Joj Kiki dragi... :P

U USA napeta situacija, za koga ćemo navijati?
Od zla oca i gore majke, ne zna se ko je gori, Sleepy Joe il Žujan. Na jednoj strani ANTIFA idioti, na drugoj fasisti i rasisti. :roll:

Mada, eto, kada se podvuce crta, vjerovatno je Sleepy Joe za nas bolja opcija.

...

Zalosno je sto americku politiku vode senilne osobe, fosili staromodnih shvatanja. Za cijeli svijet bi puno znacilo da Ameriku vodi liberalna i progresivna opcija kao sto je slucaj u Finskoj i drugim drzavama sjevera.

...

Ja sam svoje uzore nasao u politikama Finske, Svedske, Norveske, Islanda... to je moja ekipa. :D 8-) I zemlje Baltika, narocito Estoniju, lajkam. :thumbup:
User avatar
Chmoljo
Administrativni siledžija u penziji
Posts: 45496
Joined: 05/06/2008 03:41
Location: i vukove stid reći odakle sam...

#640 Re: Prof. Hadzikadic - Poziv na masovne proteste 30.05.!

Post by Chmoljo »

Bih u banovicima pa ne stigoh ranije, ali:

Eto vam profesor, jebo vas on.
User avatar
General War
Posts: 24423
Joined: 18/09/2013 22:04

#641 Re: Prof. Hadzikadic - Poziv na masovne proteste 30.05.!

Post by General War »

Chmoljo wrote: 04/06/2020 08:08 Bih u banovicima pa ne stigoh ranije, ali:

Eto vam profesor, jebo vas on.
:lol:
Image

Haj nisi jedini :D

A sta je profa izvalio?
User avatar
SaraFina
Posts: 20421
Joined: 28/04/2014 20:32
Location: Antananarivu

#642 Re: Prof. Hadzikadic - Poziv na masovne proteste 30.05.!

Post by SaraFina »

Kikibombona wrote: 04/06/2020 07:00
SaraFina wrote: 03/06/2020 23:06Joj Kiki dragi... :P

U USA napeta situacija, za koga ćemo navijati?
Od zla oca i gore majke, ne zna se ko je gori, Sleepy Joe il Žujan. Na jednoj strani ANTIFA idioti, na drugoj fasisti i rasisti. :roll:

Mada, eto, kada se podvuce crta, vjerovatno je Sleepy Joe za nas bolja opcija.

...

Zalosno je sto americku politiku vode senilne osobe, fosili staromodnih shvatanja. Za cijeli svijet bi puno znacilo da Ameriku vodi liberalna i progresivna opcija kao sto je slucaj u Finskoj i drugim drzavama sjevera.

...

Ja sam svoje uzore nasao u politikama Finske, Svedske, Norveske, Islanda... to je moja ekipa. :D 8-) I zemlje Baltika, narocito Estoniju, lajkam. :thumbup:

A profesoru još uvjek pružaš bezrezervnu podršku ili si promijenio mišljenje nakon zadnjih incidenata?
User avatar
shbc
Posts: 3346
Joined: 20/07/2012 12:13

#643 Re: Prof. Hadzikadic - Poziv na masovne proteste 30.05.!

Post by shbc »

SaraFina wrote: 04/06/2020 11:07
Kikibombona wrote: 04/06/2020 07:00
SaraFina wrote: 03/06/2020 23:06Joj Kiki dragi... :P

U USA napeta situacija, za koga ćemo navijati?
Od zla oca i gore majke, ne zna se ko je gori, Sleepy Joe il Žujan. Na jednoj strani ANTIFA idioti, na drugoj fasisti i rasisti. :roll:

Mada, eto, kada se podvuce crta, vjerovatno je Sleepy Joe za nas bolja opcija.

...

Zalosno je sto americku politiku vode senilne osobe, fosili staromodnih shvatanja. Za cijeli svijet bi puno znacilo da Ameriku vodi liberalna i progresivna opcija kao sto je slucaj u Finskoj i drugim drzavama sjevera.

...

Ja sam svoje uzore nasao u politikama Finske, Svedske, Norveske, Islanda... to je moja ekipa. :D 8-) I zemlje Baltika, narocito Estoniju, lajkam. :thumbup:

A profesoru još uvjek pružaš bezrezervnu podršku ili si promijenio mišljenje nakon zadnjih incidenata?
Mislim da je Kiki jedno 16 puta napisao u posljednjih par dana da vise ne podrzava Hadzikadica :mrgreen:
User avatar
General War
Posts: 24423
Joined: 18/09/2013 22:04

#644 Re: Prof. Hadzikadic - Poziv na masovne proteste 30.05.!

Post by General War »

Bezveze je profi ovo kinjenje opozicije ni zbog cega...umjesto da motivira pa i ako je u pravu (ne kazem da jeste)...kriva adresa i krivi ljudi...mada da je opzicija trebala se prva sjetiti toga...to sigurno.
User avatar
SaraFina
Posts: 20421
Joined: 28/04/2014 20:32
Location: Antananarivu

#645 Re: Prof. Hadzikadic - Poziv na masovne proteste 30.05.!

Post by SaraFina »

shbc wrote: 04/06/2020 11:12
SaraFina wrote: 04/06/2020 11:07
Kikibombona wrote: 04/06/2020 07:00

Od zla oca i gore majke, ne zna se ko je gori, Sleepy Joe il Žujan. Na jednoj strani ANTIFA idioti, na drugoj fasisti i rasisti. :roll:

Mada, eto, kada se podvuce crta, vjerovatno je Sleepy Joe za nas bolja opcija.

...

Zalosno je sto americku politiku vode senilne osobe, fosili staromodnih shvatanja. Za cijeli svijet bi puno znacilo da Ameriku vodi liberalna i progresivna opcija kao sto je slucaj u Finskoj i drugim drzavama sjevera.

...

Ja sam svoje uzore nasao u politikama Finske, Svedske, Norveske, Islanda... to je moja ekipa. :D 8-) I zemlje Baltika, narocito Estoniju, lajkam. :thumbup:

A profesoru još uvjek pružaš bezrezervnu podršku ili si promijenio mišljenje nakon zadnjih incidenata?
Mislim da je Kiki jedno 16 puta napisao u posljednjih par dana da vise ne podrzava Hadzikadica :mrgreen:

Ne pratim ovu temu, pa nisam vidjela. Drago mi je to čuti. Imali smo na početku verbalnih duela, zbog Mirse. A poznavajući njegovu predanost idejama... pomislih ići će do kraja.
User avatar
Arachnoidea
Posts: 722
Joined: 30/11/2019 00:22

#647 Re: Prof. Hadzikadic - Poziv na masovne proteste 30.05.!

Post by Arachnoidea »

Evo zakazani novi protesti u Tuzli i u Sarajevu, ko ide :D
Bazinga1234
Posts: 7619
Joined: 17/07/2017 15:20
Location: Mostar

#648 Re: Prof. Hadzikadic - Poziv na masovne proteste 30.05.!

Post by Bazinga1234 »

Živo me zanima koliko će raje biti ovaj put.
User avatar
MaksprotivMarksa
Posts: 1907
Joined: 28/07/2018 02:34

#649 Re: Prof. Hadzikadic - Poziv na masovne proteste 30.05.!

Post by MaksprotivMarksa »

Jedva cekam da vidim crvenu Tuzlu koju u proteste predvodi sitni brokac glasova iz SDA 😁
User avatar
amidzazeher
Posts: 3081
Joined: 14/04/2011 23:41

#650 Re: Prof. Hadzikadic - Poziv na masovne proteste 30.05.!

Post by amidzazeher »

Imam osjecaj profa hoce ljudima da ”ogadi” proteste.
Locked