N1

TV i novinske vijesti, vaši komentari, vaše teme...

Moderator: anex

Post Reply
Bazinga1234
Posts: 7610
Joined: 17/07/2017 15:20
Location: Mostar

#2376 Re: N1

Post by Bazinga1234 »

Ne kontam sto raja hejta Emelu, meni je bas super kako je oštra prema gostima.
User avatar
dulekrele
Posts: 3838
Joined: 10/04/2014 18:25

#2377 Re: N1

Post by dulekrele »

Rasturi Emela ovog uju na proste faktore. Svaka joj cast.
User avatar
Toffee karamela
Posts: 2669
Joined: 25/03/2009 22:36
Location: SDAistan

#2378 Re: N1

Post by Toffee karamela »

ExNihilo wrote: 02/05/2020 01:52 Šta je sa Zukićem i Pressingom? Da ga nije korona satrala.
Sto se mene tice neka ga satre i da tog brata blizanca Mate Djakovica nikad vise ne ugledam u ulozi intervjuera bilo kog osim Serifa Konjevica.

Kad ga uporedim sa Stefanicem ili Jugoslavom Cosicem place mi se.

Ne razumijem salve pljuvacke na Emelu i Zvonka Komsica, pa oni imaju posla s najvecim politickim olosem u ovom dijelu Evrope, hvala bogu da su se pretvorili u napadacke mašine s ostrim jezicinama....trebaju i oni da se ugledaju na Zukica ili sta?

Iku Ferrer sam cijenila dok nisam vidjela da od botoxa skoro ne moze da prica, usta joj sredstvo za rad, ali bukvalno, i ona se izbotoksira da mrmlja ko cirkuski medjed, pa kakva kaša ti je u tintari namjesto mozga?
User avatar
ExNihilo
Posts: 17073
Joined: 23/01/2008 07:05
Location: In the sheltering shade of the forest

#2379 Re: N1

Post by ExNihilo »

Toffee karamela wrote: 23/05/2020 12:26
ExNihilo wrote: 02/05/2020 01:52 Šta je sa Zukićem i Pressingom? Da ga nije korona satrala.
Sto se mene tice neka ga satre i da tog brata blizanca Mate Djakovica nikad vise ne ugledam u ulozi intervjuera bilo kog osim Serifa Konjevica.

Kad ga uporedim sa Stefanicem ili Jugoslavom Cosicem place mi se.

Ne razumijem salve pljuvacke na Emelu i Zvonka Komsica, pa oni imaju posla s najvecim politickim olosem u ovom dijelu Evrope, hvala bogu da su se pretvorili u napadacke mašine s ostrim jezicinama....trebaju i oni da se ugledaju na Zukica ili sta?

Iku Ferrer sam cijenila dok nisam vidjela da od botoxa skoro ne moze da prica, usta su joj sredstvo ta rad ali bukvalno i ona se izbotoksira da mrmlja ko cirkuski medjed, pa kakva kaša ti je u tintari namjesto mozga?
Zukić je odron, ali je za Emelu i malog nadrkanku Komšića David Frost. :D

Btw, Zukić is back. I ne afektira ništa manje. :lol:
User avatar
Manual
Posts: 2124
Joined: 01/10/2018 18:07

#2380 Re: N1

Post by Manual »

Kakav ba Zukic, moze na hajatu da vodi
User avatar
video
Posts: 6817
Joined: 26/06/2006 12:13
Location: Teheran

#2381 Re: N1

Post by video »

Njegov zivotni moto je bio " kad porastem bit cu senad"
User avatar
KatarinaKosaca
Posts: 20066
Joined: 30/08/2008 17:28
Location: Izmedju kurvinih sinova i pokvarenih kurvinih sinova

#2382 Re: N1

Post by KatarinaKosaca »

N1 u Srbiji ima sjajne novinare, Žaklina, onda onaj momak što je pencilin Vučiću (ne mogu se trenutno sjetiti imena), Jugoslav itd. Ekipa super. A N1 BIh ima Emelu, IKu sve sa Amirom kao šefom... odron.
Company85
Posts: 688
Joined: 27/12/2016 15:11

#2383 Re: N1

Post by Company85 »

KatarinaKosaca wrote: 24/05/2020 07:30 N1 u Srbiji ima sjajne novinare, Žaklina, onda onaj momak što je pencilin Vučiću (ne mogu se trenutno sjetiti imena), Jugoslav itd. Ekipa super. A N1 BIh ima Emelu, IKu sve sa Amirom kao šefom... odron.
Kod njih je N1 pokret protiv Ace srbina i dosta se ulaze u taj segment dok je kod nas drugacija situacija, a inace smo sa kadrom tanki u svakom pogledu pa tako i u novinarskom segmentu
Dzontra_Volta
Posts: 6486
Joined: 20/01/2011 11:10

#2384 Re: N1

Post by Dzontra_Volta »

Kod nas je inače običaj da naš niko ne valja, a kod susjeda i komšija sve zvijezde.
Ima li iko, na bilo kojoj domaćoj televiziji, da bi po vama mogao dobiti prolaznu ocjenu?
User avatar
Leverage
Posts: 9496
Joined: 27/05/2018 16:32

#2385 Re: N1

Post by Leverage »

Dzontra_Volta wrote: 24/05/2020 10:45 Kod nas je inače običaj da naš niko ne valja, a kod susjeda i komšija sve zvijezde.
Ima li iko, na bilo kojoj domaćoj televiziji, da bi po vama mogao dobiti prolaznu ocjenu?
Image

Trutese, ratese i biČete naj naj.
User avatar
fusion_ba
Posts: 4406
Joined: 02/12/2017 20:10

#2386 Re: N1

Post by fusion_ba »

Dzontra_Volta wrote: 24/05/2020 10:45 Kod nas je inače običaj da naš niko ne valja, a kod susjeda i komšija sve zvijezde.
Ima li iko, na bilo kojoj domaćoj televiziji, da bi po vama mogao dobiti prolaznu ocjenu?
Po mom misljenju jedino N1 u BiH ima koliko toliko kvalitetan kadar. Eventualno Al Jazeera ali oni imaju daleko manje novinara.
Ostalo odron.
User avatar
KatarinaKosaca
Posts: 20066
Joined: 30/08/2008 17:28
Location: Izmedju kurvinih sinova i pokvarenih kurvinih sinova

#2387 Re: N1

Post by KatarinaKosaca »

Ponekad je i Emelina mahalska drskost sa pojedinim ljudima, jedini lijek. Sa Kadrićem, advokatom, odlično obranila dignitet profesije. Sa papkom se samo tako može, drsko i njegovim jezikom. Bravo Emela :thumbup:
Tempo
ZeModerator
Posts: 5186
Joined: 07/12/2003 00:00

#2388 Re: N1

Post by Tempo »

KatarinaKosaca wrote: 24/05/2020 23:33 Ponekad je i Emelina mahalska drskost sa pojedinim ljudima, jedini lijek. Sa Kadrićem, advokatom, odlično obranila dignitet profesije. Sa papkom se samo tako može, drsko i njegovim jezikom. Bravo Emela :thumbup:

dignitet profesije? koji crni dignitet. nema isprostituisanije prostitucije nego sto je novinarstvo. pa to su bjelosvjetska govna, krvave im ruke, na dusi nose hiljade zivota, ultrasupersonicno su odgovorni za rat, mrznju, zaglupljivanje, manipulaciju, laganje, ulizivanje, promociju seljaka, ludaka, kretena, ubica, primitivaca, kockastih neandeartalaca, ziska. kod svih ima jedna zajednicka crta, osim da su polupismena bagra, a to je da u njima nista dobro nema i nista dobro ne rade i nicemu dobrom ne sluze. oni su informisanje pretvorili u propagandu, svoju obrazovnu ulogu su zamjenili zaglupljivanjem, estetiku su srozali na takav nivo da su ondasnji ucesnici turneje 'nove zvjezde narodne muzike' sada bardovi nase kulture.

ali nisu najgori. ispod njih, na samom dnu, u skorenim govnima su stranacki botovi. olos koji dusu svoju i zemlju svoju prodaju za sitne pare.
User avatar
cyprus
Posts: 39272
Joined: 21/03/2007 22:00
Location: Σαράγεβο / Saraybosna

#2389 Re: N1

Post by cyprus »

Doduše, nakon što sam ranije više puta iskritikovao Emelu, ovaj put bih je i ja pohvalio za način na koji je 'odradila' Kadriju :)
Tempo
ZeModerator
Posts: 5186
Joined: 07/12/2003 00:00

#2390 Re: N1

Post by Tempo »

cyprus wrote: 25/05/2020 01:05 Doduše, nakon što sam ranije više puta iskritikovao Emelu, ovaj put bih je i ja pohvalio za način na koji je 'odradila' Kadriju :)

eto, na sta su nas sveli: nakon sto je on iskritikovo emelu sad bi je pohvalio. jebem ti tito mater sto nas nisi sve pobio.
User avatar
cyprus
Posts: 39272
Joined: 21/03/2007 22:00
Location: Σαράγεβο / Saraybosna

#2391 Re: N1

Post by cyprus »

Tempo wrote: 25/05/2020 16:36
cyprus wrote: 25/05/2020 01:05 Doduše, nakon što sam ranije više puta iskritikovao Emelu, ovaj put bih je i ja pohvalio za način na koji je 'odradila' Kadriju :)

eto, na sta su nas sveli: nakon sto je on iskritikovo emelu sad bi je pohvalio. jebem ti tito mater sto nas nisi sve pobio.
:?: :D
User avatar
karanana
Posts: 47214
Joined: 26/02/2004 00:00

#2392 Re: N1

Post by karanana »

pohvalio bi je bez onog H.
prokurchila se. iduci dan ista taktika na lozancica.

ako ce ovako raditi svaki put, ma kolika govna bili gosti, mislim da je bezveze da ovako kloshari.
Zijo77
Posts: 416
Joined: 20/12/2019 16:07

#2393 Re: N1

Post by Zijo77 »

Jedini tv voditelj u BiH koji vrijedi je Senad Hadzifejzović! Stari iskusni lisac! Njegove emisije sa gostima na temu respiratora su bile dobre. Može Senad i bolje, ali i on potegne ručnu u nekim momentima! Ova voditeljica na N1, sestra od one sa FTV, je obična spikerka! (Sjećate se Midhete Kurspahić, ista sorta glumica)
User avatar
fusion_ba
Posts: 4406
Joined: 02/12/2017 20:10

#2394 Re: N1

Post by fusion_ba »

Emela cak zavrsila u prijedlozima u Utisku kod Olje Beckovic koja ju je pohvalila :D
User avatar
karanana
Posts: 47214
Joined: 26/02/2004 00:00

#2395 Re: N1

Post by karanana »

ako sam dobro skonto, mislim da je cak i pobedila. ili je mozda bila oljin izbor.
mahalik
Posts: 1918
Joined: 12/09/2009 16:48

#2396 Re: N1

Post by mahalik »

sve u krugu porodice
User avatar
fusion_ba
Posts: 4406
Joined: 02/12/2017 20:10

#2397 Re: N1

Post by fusion_ba »

karanana wrote: 25/05/2020 20:13 ako sam dobro skonto, mislim da je cak i pobedila. ili je mozda bila oljin izbor.
Pobijedila
User avatar
Manual
Posts: 2124
Joined: 01/10/2018 18:07

#2398 Re: N1

Post by Manual »

dobro Zvonko naruži ovu SDA
User avatar
Maraschino
Posts: 18997
Joined: 10/11/2006 16:15
Location: ...

#2399 Re: N1

Post by Maraschino »

Strasno sta Zlatko Miletic prica. Dosta toga svi znamo ali se tjesimo da nije tako.
Bukvalno kriminalci imaju drzavu i nedodirljivi su.
User avatar
Maraschino
Posts: 18997
Joined: 10/11/2006 16:15
Location: ...

#2400 Re: N1

Post by Maraschino »

ZLATKO MILETIĆ OTVORENO: "Pet delegata državnog parlamenta koji su kriminalistički procesuirani, za neke od njih su Gaši i Turković gospoda..."

Na pitanje ima li među političarima kriminalaca, Miletić je kazao da jedna emisija ne bi bila dovoljna da ih pobroji.

Politika

Prije 2h Prije 2h

1

Delegat u Domu naroda Parlamentarne Skupštine Bosne i Hercegovine Zlatko Miletić večeras je u Pressingu na N1 govorio o političkim odnosima u BiH, posebno sa aspekta kršenja zakona s obzirom da je Miletić nekadašnji direktor FUP-a.

Na pitanje ima li među političarima kriminalaca, Miletić je kazao da jedna emisija ne bi bila dovoljna da ih pobroji.

"Ova emisija ne bi bila dovoljna ako bi ih pobrajali po imenima. Jedan dio nosilaca javnih funkcija u BiH koji trebaju napraviti ključne aspekte reformi, nažalost i sami učestvuju u nedjelima i njima nije u interesu da se takve reforme u BiH pokrenu", kazao je i dodao:

"Mi moramo pronaći mehanizme kako da počne funkcionisati pravna država. To je suština svih problema u BiH. Ima dosta poštenih ljudi u političkim partijama, treba raditi da maknemo vlastodršce koji su tu 30 godina. Ne govorim o strankama jer ima dobrih i poštenih ljudi, nego da pokušamo promijeniti i dati tračak nade građanima".

Ko je pet delegata u Domu naroda državnog parlamenta koje ste vi obrađivali?

Asim Sarajlić? - "Čovjek ima jednu aferu, danas vidim da je SIPA poduzela neke aktivnosti oko posljednje afere. Situacija je jasna".

Nikola Špirić? - "Na američkoj listi je, situacija je jasna"

Dragan Čović? - "Da ne pričamo".

Lidija Bradara? - "Nemam bilo kakve informacije".

Mladen Bosić? - "Ne"

Bariša Čolak? - "Nemam nikakve informacije".

Amir Fazlić? - "Ne"

Bakir Izetbegović? - "Bio je prva osoba koju sam prijavio zbog dodjele objekta Avazu, dakle Fahrudinu Radončiću".

Munib Jusufović? - "Koliko znam da je presuđen za kriminal".

Dušanka Majkić? - "Nemam informacije".

Sredoje Nović? - "Također, policajac je".

Marina Pendeš? - "Nemam"

Lazar Prodanović? - "Također, fin čovjek".

Denis Bećirović ? "Također, isto dobar".

Miletić je kazao da ga je dosta građana kontaktiralo prije dolaska u emisiju.

"Prije dolaska u emisiju, vjerujte da me toliko građana nazvalo da me upoznaju sa svojim problemom koje su imali sa institucijama ove zemlje, što je meni pokazatelj da građni ove zemlje žude za pravdom".

"Opet se bavimo sami sobom, raznim aferama od maski, raznih čuda. Ovo mene, pravo da vam kažem podsjeća na ono što se dešavalo 92 - 95 kada smo konzerve pomoći viđali na pijacama umjesto u domovima naših građana, te smo ih morali kupiti", dodao je.

Miletić je kazao da su pojedini političari "višestruki povratnici u vršenje kaznenih djela".

"Zato se i toliko krade. Taj koji vrši određeno kazneno djelo i vidi da nema posljedica se nada da on neće biti taj na kome će se iskaliti Tužiteljstvo BiH. I to tako prođe. Pojedini su višestruki povratnici u vršenje kaznenih djela da se može reći da su profesionalni kriminalci. Imao sam na nesreću priliku da čujem i preslušam neke njihove presretnute razgovore. Vjerujte mi na riječ, za njih su Muhamed Ali Gaši i Zijad Turković gospoda od toga šta se može čuti", kaže i dodaje:

"Kod "opštih" kriminalaca barem postoji neki kodeks, kod ovih nema nikakvog kodeksa i gaze i ponašaju se kako njima u datom trenutku odgovara".

Miletić je pojasnio da je "najveći problem u agencijama koje se trebaju baviti ovom problematikom".

"Najveći problem je u agencijama koje se trebaju baviti tim problemima. Kod nas su sve agencije koje se bave tim krivičnim djelima, nalaze se pod neprimjerenim ili negativnim političkim uticajem".

Objasnio je na konkretnom primjeru kako taj "sistem" funkcioniše.

"Da bi građanima bilo jasno kako to rade, objasniću na problemu koji smo imali. Kada su poslije 2002. godine uspostavljene policijske agencije, uspostavljene su na najboljim demokratskim principima u SAD. Znači najbolji demokratski principi. S obzirom da su ti rukovoditelji bili pošteni ljudi, vidjeli su da te osobe ne mogu skloniti nazor i na ovaj način. Onda su tražili način kako da dohakaju, i to su uradili preko neovisnih odbora. Umjesto da odbori predstavljaju građane, stavili su pojedince iz partija koji su odani i poslušni. U međuvremenu su poklapali institucije BiH i sve ostale agencije. Danas nema nijednog policijskog rukovoditelja niti tužitelja za kojeg oni ne daju pristanak da mogu raditi. Tako se osiguraju i ponašaju ovako komotno bez obzira o kojoj vrsti djela se radi. Tolikoi su uvezani, ta hobotnica radi"

Post Reply