Žene pitaju muškarce (pročitajte prvi post) vol. 2

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

Post Reply
User avatar
Euridika
Globalna šefica
Posts: 7926
Joined: 25/08/2015 21:31

#23451 Re: Žene pitaju muškarce (pročitajte prvi post) vol. 2

Post by Euridika »

radiostar wrote: 18/05/2020 14:01
Euridika wrote: 18/05/2020 13:57
Phoenix-sad wrote: 18/05/2020 13:50

Meni je strasno sto jako puno ljudi misli da i to nije prevara...
Pa ljudi različito kvalifikuju prevare. Nekom mora doći do fizičkog kontakta, nekom ni to nije definicija prevare ako nema emocija.
haha, pa zavisi od tacke gledista

onaj koji to radi obicno to ne smatra prevarom

osobi ciji partner to radi obicno to smatra prevarom, osim u slucaju ako je i ta osoba sklona tome
Pa to i kažem :D ... svako tumači po svojim aršinima, nekom je i pogled u drugu osobu (mimo partnera) prevara, a nekom je taj prag daleko iznad toga.
User avatar
Henry Chinaski
Posts: 2589
Joined: 03/08/2005 08:12

#23452 Re: Žene pitaju muškarce (pročitajte prvi post) vol. 2

Post by Henry Chinaski »

animals wrote: 18/05/2020 13:49 Evo jedan primjer..
ja jucer u parku sa malim..
prilazi zena sa isto tako deckicom njegovi godina i pia mogu li se igrai njih dvojica..
ja kazem ako oni hoce, zasto da ne..
i malo po malo ja ona u pricu..
mogli smo tako da dodjemo do kontakta, da se zblizimo i na kraju da se desi sex, pod uslovom da postoji privlacnost medju nama..
znaci ne treba ti internet za takve stvari, ako si sklon tome..
Malo ga pretjera sa konstatacijom da, koja god ti se obrati i ljubazna je, opcija je sex. I to samo ako si ti sklon tome... :mrgreen:
User avatar
Henry Chinaski
Posts: 2589
Joined: 03/08/2005 08:12

#23453 Re: Žene pitaju muškarce (pročitajte prvi post) vol. 2

Post by Henry Chinaski »

radiostar wrote: 18/05/2020 13:48
eto, sama si sebi odgovorila, nemam sta dodati. to nije flert.

flert je usputna insinuacija.

to sto si ti napisala je vec puno ozbiljnije.
Al' ga ti komplikuješ. Kako ljudi znaju napraviti dosadnim i dugim odgovor na jednostavno pitanje.
Nikad od tebe jebača... :mrgreen:
radiostar
Posts: 2262
Joined: 15/03/2007 12:39

#23454 Re: Žene pitaju muškarce (pročitajte prvi post) vol. 2

Post by radiostar »

Henry Chinaski wrote: 18/05/2020 16:07
radiostar wrote: 18/05/2020 13:48
eto, sama si sebi odgovorila, nemam sta dodati. to nije flert.

flert je usputna insinuacija.

to sto si ti napisala je vec puno ozbiljnije.
Al' ga ti komplikuješ. Kako ljudi znaju napraviti dosadnim i dugim odgovor na jednostavno pitanje.
Nikad od tebe jebača... :mrgreen:
biti kratak je moja vrlina ;-)

svakako je moje proslo, okacio kopacke o klin :skoljka:
User avatar
dobar osjecaj
Posts: 3957
Joined: 01/08/2014 11:31

#23455 Re: Žene pitaju muškarce (pročitajte prvi post) vol. 2

Post by dobar osjecaj »

Euridika wrote: 18/05/2020 15:22 Pa to i kažem :D ... svako tumači po svojim aršinima, nekom je i pogled u drugu osobu (mimo partnera) prevara, a nekom je taj prag daleko iznad toga.
Mojoj poznanici koja je nakon puno godina braka upala u cari paznje raznih muskaraca preko drustvenih mreza, te izasla s brojnim muskarcima (ta radost se na nekom nivou moze porediti s radoscu siromasnog djeteta kad ga ubacite u veliku trgovinu igracaka i kazete da uzme sta zeli), jako tesko pada sto neke kolegice njenog supruga stavljaju lajkove na njegove objave na drustvenim mrezama. Iz izbora likova s kojima je izlazila je bilo jasno da se radi o znatizelji i velikom osjecaju propustenog zivota ali ne razumijem zasto ne razumije da se mozda i njen suprug osjeca slicno i zasto joj smeta da i on iskusi ono sto je ona probala.
radiostar
Posts: 2262
Joined: 15/03/2007 12:39

#23456 Re: Žene pitaju muškarce (pročitajte prvi post) vol. 2

Post by radiostar »

dobar osjecaj wrote: 18/05/2020 16:50
Euridika wrote: 18/05/2020 15:22 Pa to i kažem :D ... svako tumači po svojim aršinima, nekom je i pogled u drugu osobu (mimo partnera) prevara, a nekom je taj prag daleko iznad toga.
Mojoj poznanici koja je nakon puno godina braka upala u cari paznje raznih muskaraca preko drustvenih mreza, te izasla s brojnim muskarcima (ta radost se na nekom nivou moze porediti s radoscu siromasnog djeteta kad ga ubacite u veliku trgovinu igracaka i kazete da uzme sta zeli), jako tesko pada sto neke kolegice njenog supruga stavljaju lajkove na njegove objave na drustvenim mrezama. Iz izbora likova s kojima je izlazila je bilo jasno da se radi o znatizelji i velikom osjecaju propustenog zivota ali ne razumijem zasto ne razumije da se mozda i njen suprug osjeca slicno i zasto joj smeta da i on iskusi ono sto je ona probala.
egoizam
User avatar
Phoenix-sad
Posts: 543
Joined: 01/08/2019 23:34

#23457 Re: Žene pitaju muškarce (pročitajte prvi post) vol. 2

Post by Phoenix-sad »

dobar osjecaj wrote: 18/05/2020 16:50
Euridika wrote: 18/05/2020 15:22 Pa to i kažem :D ... svako tumači po svojim aršinima, nekom je i pogled u drugu osobu (mimo partnera) prevara, a nekom je taj prag daleko iznad toga.
Mojoj poznanici koja je nakon puno godina braka upala u cari paznje raznih muskaraca preko drustvenih mreza, te izasla s brojnim muskarcima (ta radost se na nekom nivou moze porediti s radoscu siromasnog djeteta kad ga ubacite u veliku trgovinu igracaka i kazete da uzme sta zeli), jako tesko pada sto neke kolegice njenog supruga stavljaju lajkove na njegove objave na drustvenim mrezama. Iz izbora likova s kojima je izlazila je bilo jasno da se radi o znatizelji i velikom osjecaju propustenog zivota ali ne razumijem zasto ne razumije da se mozda i njen suprug osjeca slicno i zasto joj smeta da i on iskusi ono sto je ona probala.
Dvostruki aršini, ne znam jel ima sta gore.
radiostar
Posts: 2262
Joined: 15/03/2007 12:39

#23458 Re: Žene pitaju muškarce (pročitajte prvi post) vol. 2

Post by radiostar »

Phoenix-sad wrote: 18/05/2020 17:17
dobar osjecaj wrote: 18/05/2020 16:50
Euridika wrote: 18/05/2020 15:22 Pa to i kažem :D ... svako tumači po svojim aršinima, nekom je i pogled u drugu osobu (mimo partnera) prevara, a nekom je taj prag daleko iznad toga.
Mojoj poznanici koja je nakon puno godina braka upala u cari paznje raznih muskaraca preko drustvenih mreza, te izasla s brojnim muskarcima (ta radost se na nekom nivou moze porediti s radoscu siromasnog djeteta kad ga ubacite u veliku trgovinu igracaka i kazete da uzme sta zeli), jako tesko pada sto neke kolegice njenog supruga stavljaju lajkove na njegove objave na drustvenim mrezama. Iz izbora likova s kojima je izlazila je bilo jasno da se radi o znatizelji i velikom osjecaju propustenog zivota ali ne razumijem zasto ne razumije da se mozda i njen suprug osjeca slicno i zasto joj smeta da i on iskusi ono sto je ona probala.
Dvostruki aršini, ne znam jel ima sta gore.
dvostruki arsini kao posljedica egoizma

ne radi nekome nesto ako nisi spreman da taj neko to isto uradi tebi
User avatar
animals
Posts: 21500
Joined: 19/04/2013 22:13

#23459 Re: Žene pitaju muškarce (pročitajte prvi post) vol. 2

Post by animals »

Henry Chinaski wrote: 18/05/2020 16:05
animals wrote: 18/05/2020 13:49 Evo jedan primjer..
ja jucer u parku sa malim..
prilazi zena sa isto tako deckicom njegovi godina i pia mogu li se igrai njih dvojica..
ja kazem ako oni hoce, zasto da ne..
i malo po malo ja ona u pricu..
mogli smo tako da dodjemo do kontakta, da se zblizimo i na kraju da se desi sex, pod uslovom da postoji privlacnost medju nama..
znaci ne treba ti internet za takve stvari, ako si sklon tome..
Malo ga pretjera sa konstatacijom da, koja god ti se obrati i ljubazna je, opcija je sex. I to samo ako si ti sklon tome... :mrgreen:
Ma ne..
samo kazem, da se moze svugdje desiti..
User avatar
animals
Posts: 21500
Joined: 19/04/2013 22:13

#23460 Re: Žene pitaju muškarce (pročitajte prvi post) vol. 2

Post by animals »

dobar osjecaj wrote: 18/05/2020 16:50
Euridika wrote: 18/05/2020 15:22 Pa to i kažem :D ... svako tumači po svojim aršinima, nekom je i pogled u drugu osobu (mimo partnera) prevara, a nekom je taj prag daleko iznad toga.
Mojoj poznanici koja je nakon puno godina braka upala u cari paznje raznih muskaraca preko drustvenih mreza, te izasla s brojnim muskarcima (ta radost se na nekom nivou moze porediti s radoscu siromasnog djeteta kad ga ubacite u veliku trgovinu igracaka i kazete da uzme sta zeli), jako tesko pada sto neke kolegice njenog supruga stavljaju lajkove na njegove objave na drustvenim mrezama. Iz izbora likova s kojima je izlazila je bilo jasno da se radi o znatizelji i velikom osjecaju propustenog zivota ali ne razumijem zasto ne razumije da se mozda i njen suprug osjeca slicno i zasto joj smeta da i on iskusi ono sto je ona probala.
U braku izlazila sa drugim muskarcima..
a sta je njen muz radio..
radiostar
Posts: 2262
Joined: 15/03/2007 12:39

#23461 Re: Žene pitaju muškarce (pročitajte prvi post) vol. 2

Post by radiostar »

Phoenix-sad wrote: 18/05/2020 17:17
dobar osjecaj wrote: 18/05/2020 16:50
Euridika wrote: 18/05/2020 15:22 Pa to i kažem :D ... svako tumači po svojim aršinima, nekom je i pogled u drugu osobu (mimo partnera) prevara, a nekom je taj prag daleko iznad toga.
Mojoj poznanici koja je nakon puno godina braka upala u cari paznje raznih muskaraca preko drustvenih mreza, te izasla s brojnim muskarcima (ta radost se na nekom nivou moze porediti s radoscu siromasnog djeteta kad ga ubacite u veliku trgovinu igracaka i kazete da uzme sta zeli), jako tesko pada sto neke kolegice njenog supruga stavljaju lajkove na njegove objave na drustvenim mrezama. Iz izbora likova s kojima je izlazila je bilo jasno da se radi o znatizelji i velikom osjecaju propustenog zivota ali ne razumijem zasto ne razumije da se mozda i njen suprug osjeca slicno i zasto joj smeta da i on iskusi ono sto je ona probala.
Dvostruki aršini, ne znam jel ima sta gore.

hoces da ti kazem sta je gore?
User avatar
Phoenix-sad
Posts: 543
Joined: 01/08/2019 23:34

#23462 Re: Žene pitaju muškarce (pročitajte prvi post) vol. 2

Post by Phoenix-sad »

radiostar wrote: 18/05/2020 18:02
Phoenix-sad wrote: 18/05/2020 17:17
dobar osjecaj wrote: 18/05/2020 16:50
Mojoj poznanici koja je nakon puno godina braka upala u cari paznje raznih muskaraca preko drustvenih mreza, te izasla s brojnim muskarcima (ta radost se na nekom nivou moze porediti s radoscu siromasnog djeteta kad ga ubacite u veliku trgovinu igracaka i kazete da uzme sta zeli), jako tesko pada sto neke kolegice njenog supruga stavljaju lajkove na njegove objave na drustvenim mrezama. Iz izbora likova s kojima je izlazila je bilo jasno da se radi o znatizelji i velikom osjecaju propustenog zivota ali ne razumijem zasto ne razumije da se mozda i njen suprug osjeca slicno i zasto joj smeta da i on iskusi ono sto je ona probala.
Dvostruki aršini, ne znam jel ima sta gore.

hoces da ti kazem sta je gore?
Reci
radiostar
Posts: 2262
Joined: 15/03/2007 12:39

#23463 Re: Žene pitaju muškarce (pročitajte prvi post) vol. 2

Post by radiostar »

Phoenix-sad wrote: 18/05/2020 18:04
radiostar wrote: 18/05/2020 18:02
Phoenix-sad wrote: 18/05/2020 17:17

Dvostruki aršini, ne znam jel ima sta gore.

hoces da ti kazem sta je gore?
Reci
ravnodusnost
User avatar
Phoenix-sad
Posts: 543
Joined: 01/08/2019 23:34

#23464 Re: Žene pitaju muškarce (pročitajte prvi post) vol. 2

Post by Phoenix-sad »

radiostar wrote: 18/05/2020 18:07
Phoenix-sad wrote: 18/05/2020 18:04
radiostar wrote: 18/05/2020 18:02


hoces da ti kazem sta je gore?
Reci
ravnodusnost
Slazem se, ima dosta gorih stvari ali u kontekstu ovog navedenog primjera, ja ne vidim tu ravnodusnost nego egoizam, nepostovanje i svasta nesto jos.
radiostar
Posts: 2262
Joined: 15/03/2007 12:39

#23465 Re: Žene pitaju muškarce (pročitajte prvi post) vol. 2

Post by radiostar »

Phoenix-sad wrote: 18/05/2020 18:17
radiostar wrote: 18/05/2020 18:07
Phoenix-sad wrote: 18/05/2020 18:04

Reci
ravnodusnost
Slazem se, ima dosta gorih stvari ali u kontekstu ovog navedenog primjera, ja ne vidim tu ravnodusnost nego egoizam, nepostovanje i svasta nesto jos.
ma ja... to je bezveze

ljudi svasta rade jedno drugom
User avatar
MarlboroGold
Posts: 21564
Joined: 24/06/2013 17:14
Location: Chaos Sanctuary

#23466 Re: Žene pitaju muškarce (pročitajte prvi post) vol. 2

Post by MarlboroGold »

To se najčešće dešava kad se rano uzmu ili ako je u pitanju prva veza koja traje 5 godina i više, pa se zažele života kojeg su propustili.
Ne mora biti uvijek prevara u pitanju. Mogu biti i stalni izlasci i provodi nakon određenog vremena koji zasmetaju partneru ili partnerici, pa ljudi počnu i sumnjati.
User avatar
Ramzess Veliki
Posts: 18168
Joined: 11/02/2013 11:32

#23467 Re: Žene pitaju muškarce (pročitajte prvi post) vol. 2

Post by Ramzess Veliki »

dobar osjecaj wrote: 18/05/2020 16:50 Mojoj poznanici koja je nakon puno godina braka upala u cari paznje raznih muskaraca preko drustvenih mreza, te izasla s brojnim muskarcima (ta radost se na nekom nivou moze porediti s radoscu siromasnog djeteta kad ga ubacite u veliku trgovinu igracaka i kazete da uzme sta zeli), jako tesko pada sto neke kolegice njenog supruga stavljaju lajkove na njegove objave na drustvenim mrezama. Iz izbora likova s kojima je izlazila je bilo jasno da se radi o znatizelji i velikom osjecaju propustenog zivota ali ne razumijem zasto ne razumije da se mozda i njen suprug osjeca slicno i zasto joj smeta da i on iskusi ono sto je ona probala.
Valjda ce mu se oci otvoriti sa kakvom osobom je procerdao zivot ... :|
User avatar
dobar osjecaj
Posts: 3957
Joined: 01/08/2014 11:31

#23468 Re: Žene pitaju muškarce (pročitajte prvi post) vol. 2

Post by dobar osjecaj »

Ramzess Veliki wrote: 19/05/2020 07:20 Valjda ce mu se oci otvoriti sa kakvom osobom je procerdao zivot ... :|
Ako izuzmemo bas neke ekstremne primjere tajni i paralelnih zivota koje neki ljudi bas dobro skrivaju, svi ljudi znaju s kim zive. Znaju sustinu.
I nema tu nista procerdano. Ljudi koji se u danasnjim uslovima zivota vjencaju s 19 i postanu roditelji vec s 20, prodju podstanarstva, pljacke, rodjenja, smrti, podijele valjda i vise od jedne poslovicne vrece soli, kad docekaju da polako sve vise drze glavu iznad vode normalno da pomisle sta li su sve propustili ili propustaju.
User avatar
Ramzess Veliki
Posts: 18168
Joined: 11/02/2013 11:32

#23469 Re: Žene pitaju muškarce (pročitajte prvi post) vol. 2

Post by Ramzess Veliki »

dobar osjecaj wrote: 19/05/2020 09:19
Ramzess Veliki wrote: 19/05/2020 07:20 Valjda ce mu se oci otvoriti sa kakvom osobom je procerdao zivot ... :|
Ako izuzmemo bas neke ekstremne primjere tajni i paralelnih zivota koje neki ljudi bas dobro skrivaju, svi ljudi znaju s kim zive. Znaju sustinu.
I nema tu nista procerdano. Ljudi koji se u danasnjim uslovima zivota vjencaju s 19 i postanu roditelji vec s 20, prodju podstanarstva, pljacke, rodjenja, smrti, podijele valjda i vise od jedne poslovicne vrece soli, kad docekaju da polako sve vise drze glavu iznad vode normalno da pomisle sta li su sve propustili ili propustaju.
Pa ne trebaju se u tom slucaju ni vjencavati. I tako je planeta prenakrcana ...

Ili posteno u svingere, pa ko koga stigne. Samo posteno, a ne jedno se tambura provodi, djecija radoznalost da isproba polnih organa svakojakih a ono drugo sjedi kuci nina djecu ...
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#23470 Re: Žene pitaju muškarce (pročitajte prvi post) vol. 2

Post by Tomahawk11 »

Ma treba se okrenuti kakvom hobiju....čitanju knjiga...izučavanju nečeg...
Društvo je otišlo u neku stvar. Ljudi su uglavnom egoistični smradovi koji gledaju jedno drugom da zagorčaju život.
To ljubav, ma nema dalje...i onda se jednog dana probude, ne znaju šta rade jedno s drugim.
Prošlo koja godina u kojem su se trudili da jebu majku jedno drugom.
Zreli smo za jednog asteroida.
User avatar
Yenna
Posts: 6837
Joined: 11/03/2019 08:41
Location: Tu i tamo...

#23471 Re: Žene pitaju muškarce (pročitajte prvi post) vol. 2

Post by Yenna »

Tomahawk11 wrote: 19/05/2020 11:05 Ma treba se okrenuti kakvom hobiju....čitanju knjiga...izučavanju nečeg...
Društvo je otišlo u neku stvar. Ljudi su uglavnom egoistični smradovi koji gledaju jedno drugom da zagorčaju život.
To ljubav, ma nema dalje...i onda se jednog dana probude, ne znaju šta rade jedno s drugim.
Prošlo koja godina u kojem su se trudili da jebu majku jedno drugom.
Zreli smo za jednog asteroida.
Pa hocemo zapad, svako svoj život, što više provoda što manje djece i nataliteta, promiskuitet na svakom ćosku, nema porodičnih okupljanja, moderne mame svaki vikend s drugaricama u kafane, djeca željna ljubavi, nebriga o starim roditeljima, online dejtovi i online prevare...
Tuga, da ne može biti veća.
Ja bih u 80te. :sad:
User avatar
Jimmy McNulty
Čiča Gliša
Posts: 6520
Joined: 11/04/2012 11:32

#23472 Re: Žene pitaju muškarce (pročitajte prvi post) vol. 2

Post by Jimmy McNulty »

U 80-im se isto živjelo, pilo, kurvalo, hodalo samo što nisi imao internet da to sve objaviš da svako vidi.
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#23473 Re: Žene pitaju muškarce (pročitajte prvi post) vol. 2

Post by Tomahawk11 »

Yenna wrote: 19/05/2020 11:28
Tomahawk11 wrote: 19/05/2020 11:05 Ma treba se okrenuti kakvom hobiju....čitanju knjiga...izučavanju nečeg...
Društvo je otišlo u neku stvar. Ljudi su uglavnom egoistični smradovi koji gledaju jedno drugom da zagorčaju život.
To ljubav, ma nema dalje...i onda se jednog dana probude, ne znaju šta rade jedno s drugim.
Prošlo koja godina u kojem su se trudili da jebu majku jedno drugom.
Zreli smo za jednog asteroida.
Pa hocemo zapad, svako svoj život, što više provoda što manje djece i nataliteta, promiskuitet na svakom ćosku, nema porodičnih okupljanja, moderne mame svaki vikend s drugaricama u kafane, djeca željna ljubavi, nebriga o starim roditeljima, online dejtovi i online prevare...
Tuga, da ne može biti veća.
Ja bih u 80te. :sad:
Definitivno...kult porodice izumire, rađaju se neki novi trendovi (da su bogdo pozitivni), uglavnom put u dubiozu besmisla...a tek generacije koje dolaze, to će biti roboti.
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#23474 Re: Žene pitaju muškarce (pročitajte prvi post) vol. 2

Post by Tomahawk11 »

Jimmy McNulty wrote: 19/05/2020 11:32 U 80-im se isto živjelo, pilo, kurvalo, hodalo samo što nisi imao internet da to sve objaviš da svako vidi.
I u 60-tim, 50-tim.

Nije to poenta.

Nije društvo bilo ovako beskrvno.

Mislim možda sam ja neka idealistička budala, ali ja to tako vidim.
User avatar
dobar osjecaj
Posts: 3957
Joined: 01/08/2014 11:31

#23475 Re: Žene pitaju muškarce (pročitajte prvi post) vol. 2

Post by dobar osjecaj »

Ramzess Veliki wrote: 19/05/2020 10:52 Pa ne trebaju se u tom slucaju ni vjencavati. I tako je planeta prenakrcana ...

Ili posteno u svingere, pa ko koga stigne. Samo posteno, a ne jedno se tambura provodi, djecija radoznalost da isproba polnih organa svakojakih a ono drugo sjedi kuci nina djecu ...
Tvoja crnobijela slika je za ovu pricu malo suvise brutalna. Nisam stekla utisak da je taj istrazivacki poduhvat u trci za izgubljenim vremenom imao za prevashodni ili ikakav cilj lov na polne organe uopste, pa ni u svrhu pravljenja nekog popisa i kategorizacije.

Mogu shvatiti sta znaci kad ljudi imaju osjecaj da su nesto propustili u bilo kom smislu koji je njima trenutno ili trajnije bitan. Brak je jedan jako tezak i zahtjevan zivotni projekat za koji niko nikad nije spreman. Puno ljudi u razlicitim fazama braka osjeca zapostavljenost, otudjenost, umor od osjecaja da daju vise i bezbroj drugih emocija... Ljudi se uglavnom odricu mnostva sitnih i krupnih potreba i unutrasnjih pobuna da bi sacuvali brak.
Post Reply