Fikret (srebrena malina) i respiratori

Post Reply
deny_s
Posts: 750
Joined: 22/04/2018 20:55

#5951 Re: Fikret (srebrena malina) i respiratori

Post by deny_s »

japin_mutapi wrote: 31/05/2020 18:13 Sendvicari sad misle da ih je sud oslobodio krivice.
Naravno da ih je oslobodio..zar je iko mogao i pomisliti da će biti drugačije..
155_mm
Posts: 12057
Joined: 25/03/2011 17:44

#5952 Re: Fikret (srebrena malina) i respiratori

Post by 155_mm »

tempuser wrote: 31/05/2020 18:29
155_mm wrote: 31/05/2020 18:18 kakav zaokret u kratkom vremenu na ovom forumu. od euforije o pocetku rada pravosudnog sistema u BiH pa do otvaranja teme o ukudanju suda BiH.

i to samo zato sto sud nije bio njihovog misljenja oko pritvora.
Jedino si ti ostao konstantan lavor! :D
a ti i dalje pljujes. tvoje ponasanje dosta lici na tucu zena. one se cesto pljuju kad nisu istog misljenja.
User avatar
relativno84
Posts: 15304
Joined: 26/10/2012 16:49
Location: mahala

#5953 Re: Fikret (srebrena malina) i respiratori

Post by relativno84 »

deny_s wrote: 31/05/2020 17:53 Šta je relativni,šta tebe muči ,šta se javljaš kad te niko nije ništa pitao..pjevaš li ti onu,ko ne skače,mrzi bosnu.aaaa :lol:
Sokolicu nesto si mi neurotican :D Obicno se pjeva malo vas je, malo vas je ... :D
tempuser
Posts: 17100
Joined: 08/04/2015 10:35

#5954 Re: Fikret (srebrena malina) i respiratori

Post by tempuser »

155_mm wrote: 31/05/2020 18:35
a ti i dalje pljujes. tvoje ponasanje dosta lici na tucu zena. one se cesto pljuju kad nisu istog misljenja.
Ne bih ti znao reći, nisam žena, ali se postavlja pitanje kako ti znaš?! :D
User avatar
Maraschino
Posts: 18997
Joined: 10/11/2006 16:15
Location: ...

#5955 Re: Fikret (srebrena malina) i respiratori

Post by Maraschino »

155_mm
Posts: 12057
Joined: 25/03/2011 17:44

#5956 Re: Fikret (srebrena malina) i respiratori

Post by 155_mm »

tempuser wrote: 31/05/2020 18:38
155_mm wrote: 31/05/2020 18:35
a ti i dalje pljujes. tvoje ponasanje dosta lici na tucu zena. one se cesto pljuju kad nisu istog misljenja.
Ne bih ti znao reći, nisam žena, ali se postavlja pitanje kako ti znaš?! :D
sta si ti to je tvoja stvar. zbog cega se postavlja to pitanje?
User avatar
atmel
Posts: 1624
Joined: 02/02/2005 20:05
Location: planet zemlja

#5957 Re: Fikret (srebrena malina) i respiratori

Post by atmel »

155_mm wrote: 31/05/2020 18:43
tempuser wrote: 31/05/2020 18:38
155_mm wrote: 31/05/2020 18:35
a ti i dalje pljujes. tvoje ponasanje dosta lici na tucu zena. one se cesto pljuju kad nisu istog misljenja.
Ne bih ti znao reći, nisam žena, ali se postavlja pitanje kako ti znaš?! :D
sta si ti to je tvoja stvar. zbog cega se postavlja to pitanje ?
:lol: :lol:
Last edited by atmel on 31/05/2020 18:45, edited 1 time in total.
User avatar
Billy The Pljuc
Posts: 3379
Joined: 06/02/2015 07:59
Location: Odakle sam bio, više nisam...

#5958 Re: Fikret (srebrena malina) i respiratori

Post by Billy The Pljuc »

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Image

Dobar dan!

Ovo gore na slikama je Tijana Maksimović ili poznatija kao Tijana Ajfon. Inače radi se o jednoj umjetnici u ljubavi čiji grijeh se sastoji u tome da je ilegalno prešla granicu BiH sa Srbijom skupa sa nekoliko drugarica. Ona znate nije prelazila granicu da bi se bavila krađom, švercom, prebacivanjem migranata ili nedajbože terorizmom i na taj način oštetila ili ugrozila građane BiH. Ona je naime došla kako bi usrećila određeni broj građana BiH i poboljšala međunacionalne odnose različitih naroda i narodnosti uključujući čak i slovence a što je za svaku pohvalu jer je opštepoznato da smo mi zemlja koja ima ratnu prošlost i prisutnu mržnju između različitih nacionalnosti koje su jelte bile sukobljene u istom ratu.

Ako niste znali, sud BiH je odredio jednomjesečni pritvor istoj jer je zaboga postojala indicija da će ista skupa sa svojim drugaricama za svoj nadasve hvale vrijedan angažman, iskazanu humanost i uložene napore na reizgradnji narušenih međunacionalnih odnosa eventualno ostvariti materijalnu dobit u visini od nekih 8.000,00 evrića. Pomenuta suma je bezbeli u očima pravosudnih organa BiH vjerovatno neoprostiv atak na bosanskohercegovačko društvo sa nesagledivim posljedicama za isto i njegovu ekonomiju.

Image

Za ova tri "gospodina" vjerujem da svi znamo. Naime ova trojka je u saradnji sa još neutvrđenim brojem osoba udruženim zločinačkim pothvatom pronašla način da uzme 10,53 miliona KM državnog/javnog novca u cilju ostvarivanja materijalne dobiti. Ono što je poznato sa sigurnošću jeste da je bosanskohercegovačko društvo oštećeno za oko 9.000.000,00 KM ako izuzmemo da je na određene troškove i blokade ove nadasve uspješne akcije u BiH ipak ostalo nešto malo više od 2 miliona KM.

Tom istom sudu BiH nisu bili dovoljni priloženi dokazi o udruživanju pomenute trojke koji nedvosmisleno pokazuju da se radi o višemjesečnoj akciji u kojoj su se određeni detalji planirali sa učešćem još nekih osoba kako bi se izrekla mjera jednomjesečnog pritvora za ovu "gospodu".

A šta drugo reći na sve ovo osim:

Laku noć!
Last edited by Billy The Pljuc on 31/05/2020 19:52, edited 1 time in total.
155_mm
Posts: 12057
Joined: 25/03/2011 17:44

#5959 Re: Fikret (srebrena malina) i respiratori

Post by 155_mm »

ima li jos neko na ovom forumu da nikad nije vidio svadju zena ili djevojka gdje se one pljuju i vrijedjaju jedna drugu?
User avatar
joint union
Posts: 2839
Joined: 31/01/2006 09:54

#5960 Re: Fikret (srebrena malina) i respiratori

Post by joint union »

Ima.
User avatar
The Saboteur
Posts: 50
Joined: 31/05/2020 00:04

#5961 Re: Fikret (srebrena malina) i respiratori

Post by The Saboteur »

Billy The Pljuc wrote: 31/05/2020 18:45 :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Image

Dobar dan!

Ovo gore na slikama je Tijana Maksimović ili poznatija kao Tijana Ajfon. Inače radi se o jednoj umjetnici u ljubavi čiji grijeh se sastoji u tome da je ilegalno prešla granicu BiH sa Srbijom skupa sa nekoliko drugarica. Ona znate nije prelazila granicu da bi se bavila krađom, švercom, prebacivanjem migranata ili nedajbože terorizmom i na taj način oštetila ili ugrozila građane BiH. Ona je naime došla kako bi usrećila određeni broj građana BiH i poboljšala međunacionalne odnose različitih naroda i narodnosti uključujući čak i slovence a što je za svaku pohvalu jer je opštepoznato da smo mi zemlja koja ima ratnu prošlost i prisutnu mržnju između različitih nacionalnosti koje su jelte bile sukobljene u istom ratu.

Ako niste znali, sud BiH je odredio jednomjesečni pritvor istoj jer je zaboga postojala indicija da će ista skupa sa svojim drugaricama za svoj nadasve hvale vrijedan angažman, iskazanu humanost i uložene napore na reizgradnji narušenih međunacionalnih odnosa eventualno ostvariti materijalnu dobit u visini od nekih 8.000,00 evrića. Pomenuta suma je bezbeli u očima pravosudnih organa BiH vjerovatno neoprostiv atak na bosanskohercegovačko društvo sa nesagledivim poslijedicama za isto i njegovu ekonomiju.

Image

Za ova tri "gospodina" vjerujem da svi znamo. Naime ova trojka je u saradnji sa još neutvrđenim brojem osoba udruženim zločinačkim pothvatom pronašla način da uzme 10,53 miliona KM državnog/javnog novca u cilju ostvarivanja materijalne dobiti. Ono što je poznato sa sigurnošću jeste da je bosanskohercegovačko društvo oštećeno za oko 9.000.000,00 KM ako izuzmemo da je na određene troškove i blokade ove nadasve uspješne akcije u BiH ipak ostalo nešto malo više od 2 miliona KM.

Tom istom sudu BiH nisu bili dovoljni priloženi dokazi o udruživanju pomenute trojke koji nedvosmisleno pokazuju da se radi o višemjesečnoj akciji u kojoj su se određeni detalji planirali sa učešćem još nekih osoba kako bi se izrekla mjera jednomjesečnog pritvora za ovu "gospodu".

A šta drugo reći na sve ovo osim:

Laku noć!
Ne objavljuj više ove hot slike,što više gledam više nagona imam a apstiniram :D :D :D :D.Vjeruj da više poštujem ove kurave jer je i to pošten posao nego za ovu trojicu retarda dole
Last edited by The Saboteur on 31/05/2020 18:53, edited 1 time in total.
deny_s
Posts: 750
Joined: 22/04/2018 20:55

#5962 Re: Fikret (srebrena malina) i respiratori

Post by deny_s »

relativno84 wrote: 31/05/2020 18:36
deny_s wrote: 31/05/2020 17:53 Šta je relativni,šta tebe muči ,šta se javljaš kad te niko nije ništa pitao..pjevaš li ti onu,ko ne skače,mrzi bosnu.aaaa :lol:
Sokolicu nesto si mi neurotican :D Obicno se pjeva malo vas je, malo vas je ... :D
malo jes ali vas minderaše hebu kao da ih je 3x više :D
ma jok moj relativni ,odakle ti ideja da ja spadam u tu skupinu(kamo sreće da jesam ali jbg.nisam)..
daddy-kool
Posts: 12709
Joined: 30/07/2012 12:45
Location: muslimansko ostrvo

#5963 Re: Fikret (srebrena malina) i respiratori

Post by daddy-kool »

tempuser wrote: 30/05/2020 22:51
daddy-kool wrote: 30/05/2020 21:57
tempuser wrote: 30/05/2020 21:49

Trgovina uticajem je sama po sebi krivično djelo...
Nije jasno da je trgovao.
Ako se dokaže navod da je urgirao da S. Malina preko reda dobije dozvolu za uvoz onda saamo lobotomiranom SDA proizvodu, botu ili trolu neće biti jasno. Ti se sad sam svrstaj...
On sigurno jeste urgirao, toliko se da zaključiti iz štampe, ali za trgovinu je morao nešto i dati? Nedostaje taj dio trgovinskog dogovora, šta je dobila druga strana koja po definiciji mora postojati. Druga stvar je da se potpuno zaobilazi odgovornost agencije, jer ko god da je zvao, pa makar i predsjednik države, imaju valjda obavezu da rade po zakonu?
User avatar
relativno84
Posts: 15304
Joined: 26/10/2012 16:49
Location: mahala

#5964 Re: Fikret (srebrena malina) i respiratori

Post by relativno84 »

deny_s wrote: 31/05/2020 18:53 malo jes ali vas minderaše hebu kao da ih je 3x više :D
ma jok moj relativni ,odakle ti ideja da ja spadam u tu skupinu(kamo sreće da jesam ali jbg.nisam)..
Ah sad je jasnije, jos jedan od onih sa problemom identiteta, jebena je to stvar ali sta ces, takva ti nafaka, samo saburli.
deny_s
Posts: 750
Joined: 22/04/2018 20:55

#5965 Re: Fikret (srebrena malina) i respiratori

Post by deny_s »

Maraschino wrote: 31/05/2020 18:40 Ako treba sta potkovati, tu sam.

https://www.klix.ba/vijesti/bih/tegelti ... /200531081
Potkovali su oni milana odavno..eh,sad ne znam,nisam ekspert, koliko često se obnavlja to potkivanje
User avatar
Maraschino
Posts: 18997
Joined: 10/11/2006 16:15
Location: ...

#5966 Re: Fikret (srebrena malina) i respiratori

Post by Maraschino »

Zao mi ovakve teme kada pocne padati dole negdje pa je moras traziti kao Pandoru, potkivanje, diploma...
User avatar
Maraschino
Posts: 18997
Joined: 10/11/2006 16:15
Location: ...

#5967 Re: Fikret (srebrena malina) i respiratori

Post by Maraschino »

deny_s wrote: 31/05/2020 19:03
Maraschino wrote: 31/05/2020 18:40 Ako treba sta potkovati, tu sam.

https://www.klix.ba/vijesti/bih/tegelti ... /200531081
Potkovali su oni milana odavno..eh,sad ne znam,nisam ekspert, koliko često se obnavlja to potkivanje
Ove nisu trebali nikako pustati nego kljuceve baciti u Miljacku.

A sta cemo dalje?
deny_s
Posts: 750
Joined: 22/04/2018 20:55

#5968 Re: Fikret (srebrena malina) i respiratori

Post by deny_s »

relativno84 wrote: 31/05/2020 18:59
deny_s wrote: 31/05/2020 18:53 malo jes ali vas minderaše hebu kao da ih je 3x više :D
ma jok moj relativni ,odakle ti ideja da ja spadam u tu skupinu(kamo sreće da jesam ali jbg.nisam)..
Ah sad je jasnije, jos jedan od onih sa problemom identiteta, jebena je to stvar ali sta ces, takva ti nafaka, samo saburli.
ma jok,moj relativni,dobro znam ko sam išta sam što ne mogu reći za vas
User avatar
dječak sa šibicama
Posts: 40355
Joined: 29/06/2011 23:39

#5969 Re: Fikret (srebrena malina) i respiratori

Post by dječak sa šibicama »

Potpuna sprega, halka, oni koji pljackaju drzavu i njihovi sljedbenici i botovi koji ih stite, brane, advokaturu im udaraju po internetu, medijima.

Uglavnom je rijec o (ne)ljudima koji danas sutra nece morati na Fadilove ventilatore u slucaju novog vala korona virusa za par mjeseci, oni ili zive na zapadu a pametuju i zele odlucivati o zivotima gradjana BiH, ili su dio stranacke guje koja se ne mora brinuti hoce li moci uci na KCUS vec imaju privatne opcije ili ih Sebija kao dio mafijaskog repa uvodi na sporedna vrata.

A ovce sute, ili bjeze.
User avatar
JThomas
Posts: 69048
Joined: 24/05/2008 15:01
Location: Sic semper tyrannis

#5970 Re: Fikret (srebrena malina) i respiratori

Post by JThomas »

sve je do volje, koja je uvijek izmiješana sa političkom. kriminala sigurno ima i dokaza sigurno ima. ni da im je određen pritvor ne bi značilo da će na kraju biti osuđeni (mnogima je određen bar jedan ili dva, pa na kraju nije bilo ništa), niti ovo znači da neće.

a glavni razlog za skepticizam nije ova odluka o pritvoru (za takvu odluku je dovoljno da sudija smatra da se svrha može postići i mjerama zabrane, koje jesu određene, a ne bi bile da nema sumnje i za djelo i da može doći do uticaja na dokaze i svjedoke), nego istorija nedodirljivosti "visokih" krivaca bukvalno od nezavisnosti države.
tempuser
Posts: 17100
Joined: 08/04/2015 10:35

#5971 Re: Fikret (srebrena malina) i respiratori

Post by tempuser »

daddy-kool wrote: 31/05/2020 18:57
tempuser wrote: 30/05/2020 22:51
daddy-kool wrote: 30/05/2020 21:57

Nije jasno da je trgovao.
Ako se dokaže navod da je urgirao da S. Malina preko reda dobije dozvolu za uvoz onda saamo lobotomiranom SDA proizvodu, botu ili trolu neće biti jasno. Ti se sad sam svrstaj...
On sigurno jeste urgirao, toliko se da zaključiti iz štampe, ali za trgovinu je morao nešto i dati? Nedostaje taj dio trgovinskog dogovora, šta je dobila druga strana koja po definiciji mora postojati. Druga stvar je da se potpuno zaobilazi odgovornost agencije, jer ko god da je zvao, pa makar i predsjednik države, imaju valjda obavezu da rade po zakonu?
Nije morao ništa dati zato se to i zove trgovina uticajem, kad imas uticaj ne moraš dati. Da je nešto morao dati zauzvrat onda ne bi bila trgovina uticajem nego obično mito ili ti ga korupcija dostupno svakome, a na koje je druga strana mogla ostati imuna.
Ako je aplikacija za dozvolu Srebrene Maline bila kompletna i uredna, šta je odgovornost agencije, što je predmet uzela prekoreda?! BIg f.... deal! U zakonu o upravnom postupku je definisan rok do kad, a ne od kad, se zahtjev mora rješiti.
155_mm
Posts: 12057
Joined: 25/03/2011 17:44

#5972 Re: Fikret (srebrena malina) i respiratori

Post by 155_mm »

Maraschino wrote: 31/05/2020 19:04
deny_s wrote: 31/05/2020 19:03
Maraschino wrote: 31/05/2020 18:40 Ako treba sta potkovati, tu sam.

https://www.klix.ba/vijesti/bih/tegelti ... /200531081
Potkovali su oni milana odavno..eh,sad ne znam,nisam ekspert, koliko često se obnavlja to potkivanje
Ove nisu trebali nikako pustati nego kljuceve baciti u Miljacku.

A sta cemo dalje?
pa valjda bi tuzilastvo trebalo pokretati nove tuzbe. na primjer vitezit. ima onaj prilog "prsten oko vitezita" gdje radnici iz viteza otvoreno govore o kriminalu u toj firmi vrijednoj nekoliko stotina miliona. cudo da tuzilastvo nije pokrenulo tuzbu. nadam se u iducim sedmicama da ce se to dogoditi.
deny_s
Posts: 750
Joined: 22/04/2018 20:55

#5973 Re: Fikret (srebrena malina) i respiratori

Post by deny_s »

Billy The Pljuc wrote: 31/05/2020 18:45 :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Image

Dobar dan!

Ovo gore na slikama je Tijana Maksimović ili poznatija kao Tijana Ajfon. Inače radi se o jednoj umjetnici u ljubavi čiji grijeh se sastoji u tome da je ilegalno prešla granicu BiH sa Srbijom skupa sa nekoliko drugarica. Ona znate nije prelazila granicu da bi se bavila krađom, švercom, prebacivanjem migranata ili nedajbože terorizmom i na taj način oštetila ili ugrozila građane BiH. Ona je naime došla kako bi usrećila određeni broj građana BiH i poboljšala međunacionalne odnose različitih naroda i narodnosti uključujući čak i slovence a što je za svaku pohvalu jer je opštepoznato da smo mi zemlja koja ima ratnu prošlost i prisutnu mržnju između različitih nacionalnosti koje su jelte bile sukobljene u istom ratu.

Ako niste znali, sud BiH je odredio jednomjesečni pritvor istoj jer je zaboga postojala indicija da će ista skupa sa svojim drugaricama za svoj nadasve hvale vrijedan angažman, iskazanu humanost i uložene napore na reizgradnji narušenih međunacionalnih odnosa eventualno ostvariti materijalnu dobit u visini od nekih 8.000,00 evrića. Pomenuta suma je bezbeli u očima pravosudnih organa BiH vjerovatno neoprostiv atak na bosanskohercegovačko društvo sa nesagledivim poslijedicama za isto i njegovu ekonomiju.

Image

Za ova tri "gospodina" vjerujem da svi znamo. Naime ova trojka je u saradnji sa još neutvrđenim brojem osoba udruženim zločinačkim pothvatom pronašla način da uzme 10,53 miliona KM državnog/javnog novca u cilju ostvarivanja materijalne dobiti. Ono što je poznato sa sigurnošću jeste da je bosanskohercegovačko društvo oštećeno za oko 9.000.000,00 KM ako izuzmemo da je na određene troškove i blokade ove nadasve uspješne akcije u BiH ipak ostalo nešto malo više od 2 miliona KM.

Tom istom sudu BiH nisu bili dovoljni priloženi dokazi o udruživanju pomenute trojke koji nedvosmisleno pokazuju da se radi o višemjesečnoj akciji u kojoj su se određeni detalji planirali sa učešćem još nekih osoba kako bi se izrekla mjera jednomjesečnog pritvora za ovu "gospodu".

A šta drugo reći na sve ovo osim:

Laku noć!
tijana ajfon je oličenje poštenja za tu trojku,kud ćeš to porediti.žena radi to što radi,ne krade ni od koga
PM72
Posts: 17638
Joined: 30/04/2012 16:54

#5974 Re: Fikret (srebrena malina) i respiratori

Post by PM72 »

U svakoj državi postoji mafija samo je ovdje ona vlast.SDA je bolje organizovana od američke mafije.U titinoj državu (bog mu lijepi dženet dao) poslovođa granapa ako ima manjak zaglavi odmah u zatvoru...
Šta kažu - digle se boračke organizacije da brane Fadila.Nabijem na kardan sve ijednu boračku organizaciju.
User avatar
Maraschino
Posts: 18997
Joined: 10/11/2006 16:15
Location: ...

#5975 Re: Fikret (srebrena malina) i respiratori

Post by Maraschino »

JThomas wrote: 31/05/2020 19:08 sve je do volje, koja je uvijek izmiješana sa političkom. kriminala sigurno ima i dokaza sigurno ima. ni da im je određen pritvor ne bi značilo da će na kraju biti osuđeni (mnogima je određen bar jedan ili dva, pa na kraju nije bilo ništa), niti ovo znači da neće.

a glavni razlog za skepticizam nije ova odluka o pritvoru (za takvu odluku je dovoljno da sudija smatra da se svrha može postići i mjerama zabrane, koje jesu određene, a ne bi bile da nema sumnje i za djelo i da može doći do uticaja na dokaze i svjedoke), nego istorija nedodirljivosti "visokih" krivaca bukvalno od nezavisnosti države.
upravo tako

pretpostavljam da su ovi krivi i trebaju snositi posljedice za to sto su uradili ali nikako me ne popusta utisak selektivne pravde.

slobodan bobar se i dalje cudi kako je na slobodi.
Post Reply