Narod i Pravda (Konakovic)

Post Reply
User avatar
madner
Posts: 56761
Joined: 09/08/2004 16:35

#6551 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by madner »

Jedini efikasan plan za odrzavanje izbora. :D
User avatar
Idemedosumom
Posts: 7841
Joined: 15/11/2012 12:42
Location: ..

#6552 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Idemedosumom »



:bih:
User avatar
Point.
Posts: 27791
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Castra

#6553 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Point. »

finansijska kriza wrote: 30/05/2020 10:42
Point. wrote: 30/05/2020 10:35
Prpa.ba wrote: 30/05/2020 10:27

Na stranu i Konakovic i Komsic, ali ova prica mi je uvijek smijesna a stalno se p(r)ovlaci.

Sta je problem sto je neko fokusiran na Kanton Sarajevo? Po cemu federalno i drzavno politicarenje zahtijeva "vise" (znanja? patriotizma? rada?) od politicara poredjeno sa kantonalnom politikom? Kako se mjeri briga za "ostatak BiH"? Zar "ostatak BiH" nema svoje neke lokalne politicare koji bi trebali brinuti brigu o svojim kantonima i lokalnim zajednicama?

Ovo moze biti samo rezultat politicke nesazrelosti i nepismenosti, jer se kantone poistovjecuje sa opstinama i oznacava kao nebitne. A u sustini vecina stvari koje su bitne gradjanima u svakodnevnici su upravo ta dva nivoa. Formiranje nevertikalne Vlade KS i njeno rusenje bio nulti prioritet za SDA godinu dana, toliko je nebitno. :mrgreen:

Pa onda preostane zakljucak da ostatak BiH ne zna nista i treba im sarajevska ruka da ih vodi u prosperitetnije sutra. Pa se zabrinuti forumski mostarci prepadaju sto se u sarajevu neko usudio baviti svojim tramvajima i stambenim fondom na kantonalnom nivou, umjesto da kanton rjesava NATO i pravno-teritorijalna pitanja sa katolicima po hercegovini. :mrgreen:

Evo, ja cu prvi podrzati Cetvorku za opstine, kanton i federaciju, a SDA i DF za drzavni nivo ako je od presudnog znacaja za odbranu domovine. Ipak oni su politicari za vise, a Cetvorka za lokalna pitanja. Probracemo adekvatno za svaki nivo, pajel. :mrgreen:
NiP i slične stranke su stranke lokalnog nivoa, koga u Mostaru, Bihaću, Bugojnu briga za Konakovića i njegove sarajevske brige? Nije samo Sarajevo BiH. Nije mi jasno da neki u Konakoviću vide nekog Mesaju koji će povesti narod u bolje sutra a vamo ga preveslaju polupismeni SDA ruljci i preotmu vlast. Ili je naivan ili inkompetentan a takvih na bh političkoj sceni imaš na pretek.
Ubiše te forumaši na forumu i sakama i nogama, a kod tebe pameti ni grama....takvi ste svi
Ko mi? :)
Last edited by Point. on 31/05/2020 01:40, edited 1 time in total.
User avatar
Point.
Posts: 27791
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Castra

#6554 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Point. »

ultima_palabra wrote: 30/05/2020 18:35
Point. wrote: 30/05/2020 08:59
ultima_palabra wrote: 30/05/2020 01:18 Opet fula, covjek je sam napustio SDA.

Spocitavas mu da je napravio stranku jednog lica, a Zeljko i svoje ime stavio u ime stranke.
Sve su stranke u BiH u biti stranke jednog lica. Ko zna prave razloge njegovog napuštanja SDA. Što se tiče Komšića, barem ga malo više briga za ostatak BiH u odnosu na Konakovića, kojem je KS plafon. Jednostavno nije političar za više.
Upravo obrnuto, Komsic godinama ne izlazi iz KS... Dino je par mjeseci prije korone svu FBiH obisao osnivajuci opstinske odbore stranke.
Konaković se profilirao već kao isključivo sarajevski političar. Ja jednostavno ne vidim kapacitet u košarkašu slash političaru koji se vodi prvenstveno gnjevu prema SDA. Ko ti garantuje da se sutra ne vrati u staro gnijezdo ako se poklope stvari?
User avatar
malakh
Posts: 7181
Joined: 05/02/2016 22:11
Location: šeher rajvosa - http://aqicn.org/city/bosnia-herzegovin ... s-embassy/

#6555 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by malakh »

Idemedosumom wrote: 31/05/2020 00:46

:bih:
a gdje je sdp? nermin na putu, masic pise poruke kako ne treba pomagati hadzikadicu...

ovo je upravo ta potkapacitiranost kadrova koji vode sdp. politicka kratkovidnost i nedostatak autoriteta. kompletnu ovu pricu je morao voditi sdp, a sada im se nametnuo hadzikadic.

neka i treba biti tako, kada se pitaju sebicni, neostvareni oportunisti kojima je parlament jedini posao kojim su se bavili u zivotu.
User avatar
drug_profi
Posts: 50610
Joined: 16/07/2012 16:00

#6556 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by drug_profi »

Mislim da SDP to ne bi mogao voditi radi crvene boje i nasljedja. Mislim da je bas dobro sto se Hadzikadic pojavio kao underdog i sto je dobio respekt opozicije.
Da se razumijemo, ovdje ako neko pocne da se ponasa kao sef, ovo se raspada. Pa bolje da SDP nema taj instinkt jer bi vrlo brzo ostali samo kao BH blok, a onda i potpuno sami. Vec vidjeno.
User avatar
refffko
Posts: 1136
Joined: 05/03/2014 18:25

#6557 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by refffko »

Point. wrote: 31/05/2020 01:38
ultima_palabra wrote: 30/05/2020 18:35
Point. wrote: 30/05/2020 08:59

Sve su stranke u BiH u biti stranke jednog lica. Ko zna prave razloge njegovog napuštanja SDA. Što se tiče Komšića, barem ga malo više briga za ostatak BiH u odnosu na Konakovića, kojem je KS plafon. Jednostavno nije političar za više.
Upravo obrnuto, Komsic godinama ne izlazi iz KS... Dino je par mjeseci prije korone svu FBiH obisao osnivajuci opstinske odbore stranke.
Konaković se profilirao već kao isključivo sarajevski političar. Ja jednostavno ne vidim kapacitet u košarkašu slash političaru koji se vodi prvenstveno gnjevu prema SDA. Ko ti garantuje da se sutra ne vrati u staro gnijezdo ako se poklope stvari?
I dobro je sto ti ne vidis. Onaj ko treba da vidi, on vidi.
Mani se spinovanja ziv bio.

Napomena, Konakovic je oformio stranku prije koliko?
Nevjerovatno koliko je uradio za ovako kratak period. Zamisli dokle ce dogurati tek onda za par godina? Grad po grad, kanton po kanton, polakoooo.

P. S. Nisam njegov glasac, lijevo sam.
User avatar
Point.
Posts: 27791
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Castra

#6558 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Point. »

refffko wrote: 31/05/2020 02:06
Point. wrote: 31/05/2020 01:38
ultima_palabra wrote: 30/05/2020 18:35

Upravo obrnuto, Komsic godinama ne izlazi iz KS... Dino je par mjeseci prije korone svu FBiH obisao osnivajuci opstinske odbore stranke.
Konaković se profilirao već kao isključivo sarajevski političar. Ja jednostavno ne vidim kapacitet u košarkašu slash političaru koji se vodi prvenstveno gnjevu prema SDA. Ko ti garantuje da se sutra ne vrati u staro gnijezdo ako se poklope stvari?
I dobro je sto ti ne vidis. Onaj ko treba da vidi, on vidi.
Mani se spinovanja ziv bio.

Napomena, Konakovic je oformio stranku prije koliko?
Nevjerovatno koliko je uradio za ovako kratak period. Zamisli dokle ce dogurati tek onda za par godina? Grad po grad, kanton po kanton, polakoooo.

P. S. Nisam njegov glasac, lijevo sam.
Dobro, vrijeme će pokazati.
User avatar
ultima_palabra
Posts: 55683
Joined: 15/12/2008 16:53

#6559 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by ultima_palabra »

Point. wrote: 31/05/2020 01:38
ultima_palabra wrote: 30/05/2020 18:35
Upravo obrnuto, Komsic godinama ne izlazi iz KS... Dino je par mjeseci prije korone svu FBiH obisao osnivajuci opstinske odbore stranke.
Konaković se profilirao već kao isključivo sarajevski političar. Ja jednostavno ne vidim kapacitet u košarkašu slash političaru koji se vodi prvenstveno gnjevu prema SDA. Ko ti garantuje da se sutra ne vrati u staro gnijezdo ako se poklope stvari?
Ne garantuje niko, tako politika funkcionise. Ali su svakako manje sanse nego sa nekim ko je vec pet puta koalirao sa SDA, zar ne?
stranacc
Posts: 941
Joined: 30/04/2006 06:11
Location: Amerika to je rad i znoj

#6560 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by stranacc »

Od danas pocinje kraj dine konakovica.
Mark my words ladies and gents
:bih:
made_in_sarajevo
Posts: 5584
Joined: 06/05/2013 23:05

#6561 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by made_in_sarajevo »

Sto, sjebat ce ga Seka koju jebe u mozak otkako je izasao iz sda? :lol:

Kojovic je rekao odlicnu stvar, a ta stvar znaci ogromna podrska stranaca da se krene u rusenje nacionalno razjebane drzave. Mi i konakovic se u milion misljenja ne slazemo nikao, ali kad se na papir stavi i vidi se da je po zakonu i da mora tako, onda nema nikakvih problema. Dino je srao i za pedere, ali srao nije ni pomislio da ih sjebe. To jest najbolje, mogu se nikako misljenjima ne slagati, ali na papir bace plan i program, nadju ljude koji mogu i sve dok se.drze programa i zakona oni ce funkcionisati. Nema udara dvije iste stranke pa da je belaj nakon mjesec dana. Sdp je po strani, pustaju im dovoljno da imaju broj ruku samo. Pa isto je i hadzikadic rekao, ko ce se drzati programa i zakona hajmo odma.u posao.
high_volume
Posts: 5916
Joined: 09/06/2010 22:51

#6562 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by high_volume »

made_in_sarajevo wrote: 31/05/2020 07:52 Sto, sjebat ce ga Seka koju jebe u mozak otkako je izasao iz sda? :lol:

Kojovic je rekao odlicnu stvar, a ta stvar znaci ogromna podrska stranaca da se krene u rusenje nacionalno razjebane drzave. Mi i konakovic se u milion misljenja ne slazemo nikao, ali kad se na papir stavi i vidi se da je po zakonu i da mora tako, onda nema nikakvih problema. Dino je srao i za pedere, ali srao nije ni pomislio da ih sjebe. To jest najbolje, mogu se nikako misljenjima ne slagati, ali na papir bace plan i program, nadju ljude koji mogu i sve dok se.drze programa i zakona oni ce funkcionisati. Nema udara dvije iste stranke pa da je belaj nakon mjesec dana. Sdp je po strani, pustaju im dovoljno da imaju broj ruku samo. Pa isto je i hadzikadic rekao, ko ce se drzati programa i zakona hajmo odma.u posao.
U tih "milion mišljenja" problem nastaje kad-tad, a najprije će nastati kada obje stranke, sa pozicija vlasti, počnu kreirati nove zakone, ili drastično mijenjati postojeće, po kojima oboje i svi moramo postupati i funkcionisati.

Jedino, ako šefovi stranaka i dalje budu dovoljno snažni i karizmatični, da potisnu unutrašnja nezadovoljstva, jedni drugima, i da i tada nastave saradnju - partnerstvo, na vlasti. Šta bi tada bio njihov interes, dvije ideološki različite stranke, obje na vlasti, od kojih svaka ima različite članove i različite stavove o društvenim kretanjima. Možda ekonomska i privredna situacija... Ili jednostavno, volja - "haj'mo živjeti zajedno"...
User avatar
Point.
Posts: 27791
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Castra

#6563 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Point. »

ultima_palabra wrote: 31/05/2020 04:30
Point. wrote: 31/05/2020 01:38
ultima_palabra wrote: 30/05/2020 18:35
Upravo obrnuto, Komsic godinama ne izlazi iz KS... Dino je par mjeseci prije korone svu FBiH obisao osnivajuci opstinske odbore stranke.
Konaković se profilirao već kao isključivo sarajevski političar. Ja jednostavno ne vidim kapacitet u košarkašu slash političaru koji se vodi prvenstveno gnjevu prema SDA. Ko ti garantuje da se sutra ne vrati u staro gnijezdo ako se poklope stvari?
Ne garantuje niko, tako politika funkcionise. Ali su svakako manje sanse nego sa nekim ko je vec pet puta koalirao sa SDA, zar ne?
Ne znam baš, ovaj je već bio tolike godine u SDA, ta stranka ga je maltene izgradila.
made_in_sarajevo
Posts: 5584
Joined: 06/05/2013 23:05

#6564 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by made_in_sarajevo »

Pa.jednostavno hajmo poceti zivjeti. Isti su 30 godina na vlasti pa evo vidimo sta imamo i kako zivimo. Pederi su prosli, a da ne prodju druge stvari. NS nije SDS da negira genocid, armiju ili tako nesto da bi Dino bio uveliko uvrijedjen. Najveci im je problem pederi, a i to proslo bez problema. Njima je preko glave ove politike. daj promijeni, daj pokreni nesto i ljudi jednostavno shvatili mani se prica, stavi na papir sta nam treba i udri. Oni sve dok imaju papir ce funkcionisati odlicno i toliko jako da ce nacionalne stranke dobro izjebati. Nikakvih tu skakljivih zakona nema da bi se oni razjebali, kad im je isti cilj. Svi hoce da se drzava pokrene, da krene i mogu se razjebati naravno ali nece sigurno u narednih 4-5 godina, a to je dovoljno da se zavrte mnoge stvari.
User avatar
muha_sa
Posts: 128646
Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa

#6565 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by muha_sa »

Fino ih imenom i prezimenom proziva--to do sad niko nije.

Od mene ima sigurna 4 glasa---još malo pa cu ko naš kmirsad što je za Našu stranku propagandu vršio--tako cu ja za Konakovica
El_comadante
Posts: 7947
Joined: 10/05/2007 13:38
Location: Sarajevo

#6566 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by El_comadante »

made_in_sarajevo wrote: 31/05/2020 07:52 Sto, sjebat ce ga Seka koju jebe u mozak otkako je izasao iz sda? :lol:

Kojovic je rekao odlicnu stvar, a ta stvar znaci ogromna podrska stranaca da se krene u rusenje nacionalno razjebane drzave. Mi i konakovic se u milion misljenja ne slazemo nikao, ali kad se na papir stavi i vidi se da je po zakonu i da mora tako, onda nema nikakvih problema. Dino je srao i za pedere, ali srao nije ni pomislio da ih sjebe. To jest najbolje, mogu se nikako misljenjima ne slagati, ali na papir bace plan i program, nadju ljude koji mogu i sve dok se.drze programa i zakona oni ce funkcionisati. Nema udara dvije iste stranke pa da je belaj nakon mjesec dana. Sdp je po strani, pustaju im dovoljno da imaju broj ruku samo. Pa isto je i hadzikadic rekao, ko ce se drzati programa i zakona hajmo odma.u posao.
a to je i konaković potvrdio, i dodao da se neslažu u više stvari nego što se slažu.
User avatar
muha_sa
Posts: 128646
Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa

#6567 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by muha_sa »

made_in_sarajevo wrote: 31/05/2020 08:28 Pa.jednostavno hajmo poceti zivjeti. Isti su 30 godina na vlasti pa evo vidimo sta imamo i kako zivimo. Pederi su prosli, a da ne prodju druge stvari. NS nije SDS da negira genocid, armiju ili tako nesto da bi Dino bio uveliko uvrijedjen. Najveci im je problem pederi, a i to proslo bez problema. Njima je preko glave ove politike. daj promijeni, daj pokreni nesto i ljudi jednostavno shvatili mani se prica, stavi na papir sta nam treba i udri. Oni sve dok imaju papir ce funkcionisati odlicno i toliko jako da ce nacionalne stranke dobro izjebati. Nikakvih tu skakljivih zakona nema da bi se oni razjebali, kad im je isti cilj. Svi hoce da se drzava pokrene, da krene i mogu se razjebati naravno ali nece sigurno u narednih 4-5 godina, a to je dovoljno da se zavrte mnoge stvari.
Prvo i osnovno porijeklo imovine.
Kako sinoc fino rece a vjerujem da ce u djelo pretvorit. Oduzimanje pokradenog :thumbup: Jest da je dug proces i da ce trajat, al se nadam da ce moja djeca docekat da lopovi koji su milijarde pokrali završe u prdekani pa kad izadju na slobodu završe pod šatorom il u kakvoj trošnoj kucici
high_volume
Posts: 5916
Joined: 09/06/2010 22:51

#6568 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by high_volume »

muha_sa wrote: 31/05/2020 08:39
made_in_sarajevo wrote: 31/05/2020 08:28 Pa.jednostavno hajmo poceti zivjeti. Isti su 30 godina na vlasti pa evo vidimo sta imamo i kako zivimo. Pederi su prosli, a da ne prodju druge stvari. NS nije SDS da negira genocid, armiju ili tako nesto da bi Dino bio uveliko uvrijedjen. Najveci im je problem pederi, a i to proslo bez problema. Njima je preko glave ove politike. daj promijeni, daj pokreni nesto i ljudi jednostavno shvatili mani se prica, stavi na papir sta nam treba i udri. Oni sve dok imaju papir ce funkcionisati odlicno i toliko jako da ce nacionalne stranke dobro izjebati. Nikakvih tu skakljivih zakona nema da bi se oni razjebali, kad im je isti cilj. Svi hoce da se drzava pokrene, da krene i mogu se razjebati naravno ali nece sigurno u narednih 4-5 godina, a to je dovoljno da se zavrte mnoge stvari.
Prvo i osnovno porijeklo imovine.
Kako sinoc fino rece a vjerujem da ce u djelo pretvorit. Oduzimanje pokradenog :thumbup: Jest da je dug proces i da ce trajat, al se nadam da ce moja djeca docekat da lopovi koji su milijarde pokrali završe u prdekani pa kad izadju na slobodu završe pod šatorom il u kakvoj trošnoj kucici
I prije njihovog zakona o porijeklu imovine imali smo neki sličan zakon, i čini mi se da je bio nemoguć u potpunoj realizaciji, u dijelu oduzimanja "nelegalno" stečene imovine, jer je bilo nemoguće dokazati djelo. Ovaj zakon je donekle drugačiji, ali nije bitan zakon, koliko je bitno zajedničko djelovanje i njihovo partnerstvo.

Slažem se sa @made_in_sarajevo, bitna je saradnja na vlasti u njihovih 4-5 godina, taman da se mnoge stvrai pokrenu i postave na zdrave i normalne osnove, poslije će se odvijati po inerciji
User avatar
muha_sa
Posts: 128646
Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa

#6569 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by muha_sa »

Sjecam se kad je Senad radio svoj CD na Hajatu pa iznosio podatke o lopovluku.
DONACIJE iz arapskih zemalja samo za Srebrenicu su oko 8 milijardi necega--jal dolara jal maraka (ne sjecam se--star cojk, zaboravio a davno bilo :D )
Za svaku zemlju postavio iznos koliko su DONIRALI.

Zato sad iz tih istih zemalja za susjede jal komšije dodju donacije za medicinske potrebe a nama šalju SELAME i Vaktije :lol: :lol:
User avatar
Idemedosumom
Posts: 7841
Joined: 15/11/2012 12:42
Location: ..

#6570 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Idemedosumom »

stranacc wrote: 31/05/2020 06:37 Od danas pocinje kraj dine konakovica.
Mark my words ladies and gents
:bih:
Relativno odnedavno pratim temu, pošto ne živim u SA. Al meščini da je bilo hejbet Nostradamusa poput tebe. Haj se sad vrati onima koji su tebe (il' tvog nekog) zaposlili, il' će tek zapislit'. Selam.
Patton44
Posts: 2495
Joined: 26/11/2019 19:14

#6571 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Patton44 »

made_in_sarajevo wrote: 31/05/2020 07:52 Sto, sjebat ce ga Seka koju jebe u mozak otkako je izasao iz sda? :lol:

Kojovic je rekao odlicnu stvar, a ta stvar znaci ogromna podrska stranaca da se krene u rusenje nacionalno razjebane drzave. Mi i konakovic se u milion misljenja ne slazemo nikao, ali kad se na papir stavi i vidi se da je po zakonu i da mora tako, onda nema nikakvih problema. Dino je srao i za pedere, ali srao nije ni pomislio da ih sjebe. To jest najbolje, mogu se nikako misljenjima ne slagati, ali na papir bace plan i program, nadju ljude koji mogu i sve dok se.drze programa i zakona oni ce funkcionisati. Nema udara dvije iste stranke pa da je belaj nakon mjesec dana. Sdp je po strani, pustaju im dovoljno da imaju broj ruku samo. Pa isto je i hadzikadic rekao, ko ce se drzati programa i zakona hajmo odma.u posao.
:lol: :lol: :lol:
Na san mu dolazi... postala mu nocna mora ....pa ti vidi ko koga :izet: . Kako rece direktorica UKC .Koliko me je falio dok je bio u SDA , ZNALO MI JE BITI NEPRIJATNO .
armin071
Posts: 5291
Joined: 27/11/2008 22:26
Location: prvi red treci dzep.

#6572 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by armin071 »

Patton44 wrote: Na san mu dolazi... postala mu nocna mora ....pa ti vidi ko koga :izet: . Kako rece direktorica UKC .Koliko me je falio dok je bio u SDA , ZNALO MI JE BITI NEPRIJATNO .
Poselami direktoricu i cire joj da se ne sekira Fadil je rekao da on izdati ne zna.....
made_in_sarajevo
Posts: 5584
Joined: 06/05/2013 23:05

#6573 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by made_in_sarajevo »

Patton44 wrote: 31/05/2020 10:52
made_in_sarajevo wrote: 31/05/2020 07:52 Sto, sjebat ce ga Seka koju jebe u mozak otkako je izasao iz sda? :lol:

Kojovic je rekao odlicnu stvar, a ta stvar znaci ogromna podrska stranaca da se krene u rusenje nacionalno razjebane drzave. Mi i konakovic se u milion misljenja ne slazemo nikao, ali kad se na papir stavi i vidi se da je po zakonu i da mora tako, onda nema nikakvih problema. Dino je srao i za pedere, ali srao nije ni pomislio da ih sjebe. To jest najbolje, mogu se nikako misljenjima ne slagati, ali na papir bace plan i program, nadju ljude koji mogu i sve dok se.drze programa i zakona oni ce funkcionisati. Nema udara dvije iste stranke pa da je belaj nakon mjesec dana. Sdp je po strani, pustaju im dovoljno da imaju broj ruku samo. Pa isto je i hadzikadic rekao, ko ce se drzati programa i zakona hajmo odma.u posao.
:lol: :lol: :lol:
Na san mu dolazi... postala mu nocna mora ....pa ti vidi ko koga :izet: . Kako rece direktorica UKC .Koliko me je falio dok je bio u SDA , ZNALO MI JE BITI NEPRIJATNO .
Prije ce biti da Dino njoj na san dolazi jer ga moze u guzicu poljubiti samo i to da budem blag
Patton44
Posts: 2495
Joined: 26/11/2019 19:14

#6574 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Patton44 »

armin071 wrote: 31/05/2020 10:56
Patton44 wrote: Na san mu dolazi... postala mu nocna mora ....pa ti vidi ko koga :izet: . Kako rece direktorica UKC .Koliko me je falio dok je bio u SDA , ZNALO MI JE BITI NEPRIJATNO .
Poselami direktoricu i cire joj da se ne sekira Fadil je rekao da on izdati ne zna.....
Zahvaljuje se , i ona tebe selami .
Patton44
Posts: 2495
Joined: 26/11/2019 19:14

#6575 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Patton44 »

made_in_sarajevo wrote: 31/05/2020 11:01
Patton44 wrote: 31/05/2020 10:52
made_in_sarajevo wrote: 31/05/2020 07:52 Sto, sjebat ce ga Seka koju jebe u mozak otkako je izasao iz sda? :lol:

Kojovic je rekao odlicnu stvar, a ta stvar znaci ogromna podrska stranaca da se krene u rusenje nacionalno razjebane drzave. Mi i konakovic se u milion misljenja ne slazemo nikao, ali kad se na papir stavi i vidi se da je po zakonu i da mora tako, onda nema nikakvih problema. Dino je srao i za pedere, ali srao nije ni pomislio da ih sjebe. To jest najbolje, mogu se nikako misljenjima ne slagati, ali na papir bace plan i program, nadju ljude koji mogu i sve dok se.drze programa i zakona oni ce funkcionisati. Nema udara dvije iste stranke pa da je belaj nakon mjesec dana. Sdp je po strani, pustaju im dovoljno da imaju broj ruku samo. Pa isto je i hadzikadic rekao, ko ce se drzati programa i zakona hajmo odma.u posao.
:lol: :lol: :lol:
Na san mu dolazi... postala mu nocna mora ....pa ti vidi ko koga :izet: . Kako rece direktorica UKC .Koliko me je falio dok je bio u SDA , ZNALO MI JE BITI NEPRIJATNO .
Prije ce biti da Dino njoj na san dolazi jer ga moze u guzicu poljubiti samo i to da budem blag
Od 10 istupa 9 puta spomene Sebiju... :izet:
Post Reply