Milos Lucic - ministar propalica

User avatar
seoBIH
Posts: 8414
Joined: 22/03/2003 00:00

#26 Re: Milos Lucic - ministar propalica

Post by seoBIH »

Zašto nisi dodao sve političare, a ne izdvajati samo jednog?
User avatar
purgatorio
Posts: 1065
Joined: 05/11/2012 09:45
Location: Velika Kladuša

#27 Re: Milos Lucic - ministar propalica

Post by purgatorio »

Po meni, ponavljanje razreda u srednjoj školi i studiranje 12 godina nije mjerilo apsolutno ničega.

Možda će čovjek biti najgori BH ministar, možda će biti najbolji. Treba suditi po rezultatima rada. Društvo koje automatski deskriminira temeljem ovakvih stvari je bolesno.

Nekima bi bilo lakše proždrijeti da je diplomirao nakon 6 mjeseci studiranja u Cazinu i nakon toga skontao da je lako i srednju završiti pa je nabrzinu završio.
chombe trajla be
Posts: 245
Joined: 22/09/2015 19:53

#28 Re: Milos Lucic - ministar propalica

Post by chombe trajla be »

apsidejzi wrote: 15/05/2020 20:02 Ponavljao 4 razred srednje skole i studirao 12 godina na faksu. SDA glasala za njega. Sada ce lik kesirati par milja mjesecno a vi sto ste isli u skolu i jebavali se... ko vas jebe.

Ja ne znam hoce li iko normalan ostati u ovoj Bosni kad se granice otvore. Fakat moras biti sifra da i dalje budes dole a da nisi dio tala.

https://www.klix.ba/vijesti/bih/ko-je-g ... /200515159

Zna li se iz cega je pao i koji profesor ga obori. Moze li se to nekako otkriti :D
Jesi li ikad u životu pomislio da izađeš na neki protest? Iskreno reci, neće ti niko ništa. Znaš kako ćeš ga zajebat ako odeš, i Lučića i ostale?
User avatar
deer_hunter
Posts: 1012
Joined: 28/09/2012 15:46

#29 Re: Milos Lucic - ministar propalica

Post by deer_hunter »

apsidejzi wrote: 15/05/2020 20:02 Ponavljao 4 razred srednje skole i studirao 12 godina na faksu. SDA glasala za njega. Sada ce lik kesirati par milja mjesecno a vi sto ste isli u skolu i jebavali se... ko vas jebe.

Ja ne znam hoce li iko normalan ostati u ovoj Bosni kad se granice otvore. Fakat moras biti sifra da i dalje budes dole a da nisi dio tala.

https://www.klix.ba/vijesti/bih/ko-je-g ... /200515159

Zna li se iz cega je pao i koji profesor ga obori. Moze li se to nekako otkriti :D
nema potrebe da se otvara tema za svaki primjer, utrpat sve zajedno, ova propalica, ministar nargilas iz Zenice i Dino Konakovic, super student koji polaze 10 ispita u roku od 12 dana :mrgreen:
User avatar
Billy The Pljuc
Posts: 3381
Joined: 06/02/2015 07:59
Location: Odakle sam bio, više nisam...

#30 Re: Milos Lucic - ministar propalica

Post by Billy The Pljuc »

Čuj propalica, toe jedan gospodin čoek, nemate vi pojma... :lol: :lol: :lol:

https://noviglas.info/2020/05/18/bivsa- ... -kabineta/
high_volume
Posts: 5916
Joined: 09/06/2010 22:51

#31 Re: Milos Lucic - ministar propalica

Post by high_volume »

dječak sa šibicama wrote: 16/05/2020 13:57 Skola nije odraz inteligencije, najveci umovi svijeta su batalili skolu, nauka je vec dokazala da nadprosjecno inteligentim ljudima skola je jednostavno dosadna.

Milos Lucic, novi Ajnstajn
Šta ima novo u Bleiburgu
high_volume
Posts: 5916
Joined: 09/06/2010 22:51

#32 Re: Milos Lucic - ministar propalica

Post by high_volume »

Seyfo wrote: 15/05/2020 23:48 Nemojte biti tako zajedljivi: pa eno od Billa Getesa,Stevea Jobsa i ostale ekipe,niko nije diplomirao , a i kod nas ima uspjesnih i pametnih ljudi i u zemlji i vani koji su bili propalice u skoli. Skola nije mjerilo znanja i uspjeha,odavno je tako. Cak stavise,najbolji ucenici su obicno ostali u prosvjeti i nisu nista znacajno ostvarili. Ovom novom ministru se smiju zato sto je informacija tako servirana,a sta je npr. Fahro zavrsio? Srednju skolu za nastavnika likovne kulture. A eno napravio imperiju Avaz a sada je ministar sigurnosti. Jeste li vidjeli ocjene iz srednje skole vecine ljudi koji vode drzavu?
Imamo Ramića na čelu federalnog ministarstva, doktorirao nauke. Treba samo proći kroz grantove koje je podijelio na ime održivog povratka, i kome...

Svi se bore za ministarsva finansija, SDA to radi perfidnije, uzme ministarstvo raseljenih i sve novce namijenjene povratku izbjeglica, sve bez nadzora i bilo kakve kontrole. Lukavo i odlično organizirano uzimanje velikog novca na legalan način :-)

https://fmroi.gov.ba/
User avatar
oldtajmer
Posts: 5044
Joined: 13/04/2013 09:43
Location: Royston Vasey

#33 Re: Milos Lucic - ministar propalica

Post by oldtajmer »

User avatar
mayab
Posts: 27180
Joined: 06/03/2008 13:00
Location: SARAJEVO

#35 Re: Milos Lucic - ministar propalica

Post by mayab »

Ne vidim problem što je nju uzeo za savjetnicu, završila ženska faks u Sa, to što je zgodna nikako ne može biti minus!
Nemojte srati!
Šta treba da uzme nekog gabora ko dušanku majkić ili presjenice željke, koje em su ružne, em pokvarene , em rade protiv države koja ih masno plaća?!
Uostalom, brzo će se vidjeti šta dotična zna i kako radi, ako bude loše i pokvareno, e onda dajte hajku!
Hendrix
Posts: 4112
Joined: 27/02/2004 00:00

#36 Re: Milos Lucic - ministar propalica

Post by Hendrix »

mayab wrote: 19/05/2020 06:53 Ne vidim problem što je nju uzeo za savjetnicu, završila ženska faks u Sa, to što je zgodna nikako ne može biti minus!
Nemojte srati!
Šta treba da uzme nekog gabora ko dušanku majkić ili presjenice željke, koje em su ružne, em pokvarene , em rade protiv države koja ih masno plaća?!
Uostalom, brzo će se vidjeti šta dotična zna i kako radi, ako bude loše i pokvareno, e onda dajte hajku!
Nije problem njen dekolte nego cinjenica da je ona savjetnica ministra...sama pozicija da ti nekog savjetujes znaci da bi trebao imati dobrog iskustva u toj oblasti. Koliko vidim ona je prije ove pozicije bila sekretarica u ministarstvu. Gdje to ima ba zavrsis faks i ti savjetnik ministra odma? Halo ba?

I de mi reci kako ces ti vidjeti je li ona zna sta radi ili ne? Ima li neki izvjestaj...plan ministarstva koji ti pratis? Ona je necija bumbatre i ocigledno joj se fino namjestio posao da hibernira i paradira drzavnim sluzbama. Ni prva ni zadnja koja je tako uletila. Ministar jedva srednju skolu zavrsio, savjetnica bivsa sekretarica...da vidimo ostatak ovog obecavajuceg tima!

I treba je podjebavati i sve njih redom, i Dusanku i bilo koga, pa dobro je vise pranja mozga i njihovih poslova "po zakonu". Ocigledno joj smeta sto se svi ne divimo njenoj poziciji...treba non stop objavljivati clanke o svima njima. Ne moze to njihov ego podnijeti. Pogledaj Fikreta malinu, satra se od pokusaja pranja obraza...njima nisu dovoljne pare i vlast, nego ocekuju i divljenje masa.
User avatar
geralt
Posts: 5199
Joined: 14/09/2017 12:45

#37 Re: Milos Lucic - ministar propalica

Post by geralt »

Eto dokaza da nam Milos nije glup, bitna je zivotna skola :D
User avatar
JThomas
Posts: 69048
Joined: 24/05/2008 15:01
Location: Sic semper tyrannis

#38 Re: Milos Lucic - ministar propalica

Post by JThomas »

Hendrix wrote: 19/05/2020 08:47 njima nisu dovoljne pare i vlast, nego ocekuju i divljenje masa.
ja jebote. umjesto da šute i udaraju se nogama u guzicu što im je pala u med, oni hoće i aplauze...
Seyfo
Posts: 4338
Joined: 23/08/2011 14:12

#39 Re: Milos Lucic - ministar propalica

Post by Seyfo »

I ja bi sve isto ko i Miloš !
mmmmmmmm pičetineeee..
User avatar
dječak sa šibicama
Posts: 40816
Joined: 29/06/2011 23:39

#40 Re: Milos Lucic - ministar propalica

Post by dječak sa šibicama »

Marina <3
User avatar
Veigar
Posts: 2346
Joined: 07/01/2020 12:17

#41 Re: Milos Lucic - ministar propalica

Post by Veigar »

deer_hunter wrote: 18/05/2020 21:22
apsidejzi wrote: 15/05/2020 20:02 Ponavljao 4 razred srednje skole i studirao 12 godina na faksu. SDA glasala za njega. Sada ce lik kesirati par milja mjesecno a vi sto ste isli u skolu i jebavali se... ko vas jebe.

Ja ne znam hoce li iko normalan ostati u ovoj Bosni kad se granice otvore. Fakat moras biti sifra da i dalje budes dole a da nisi dio tala.

https://www.klix.ba/vijesti/bih/ko-je-g ... /200515159

Zna li se iz cega je pao i koji profesor ga obori. Moze li se to nekako otkriti :D
nema potrebe da se otvara tema za svaki primjer, utrpat sve zajedno, ova propalica, ministar nargilas iz Zenice i Dino Konakovic, super student koji polaze 10 ispita u roku od 12 dana :mrgreen:
Izvini molim te ja sam jednom prilikom polozio 12 ispita za 9 dana i to ne na maternjem jeziku već na stranom, tih devet dana i dva mjeseca prije je bilo nevjerojatno. Spavalo se po 2 do 3 sata dnevno samo. I gle čuda sve sam ih položio. Znači moguće je.
User avatar
deer_hunter
Posts: 1012
Joined: 28/09/2012 15:46

#42 Re: Milos Lucic - ministar propalica

Post by deer_hunter »

Veigar wrote: 19/05/2020 14:13
deer_hunter wrote: 18/05/2020 21:22
apsidejzi wrote: 15/05/2020 20:02 Ponavljao 4 razred srednje skole i studirao 12 godina na faksu. SDA glasala za njega. Sada ce lik kesirati par milja mjesecno a vi sto ste isli u skolu i jebavali se... ko vas jebe.

Ja ne znam hoce li iko normalan ostati u ovoj Bosni kad se granice otvore. Fakat moras biti sifra da i dalje budes dole a da nisi dio tala.

https://www.klix.ba/vijesti/bih/ko-je-g ... /200515159

Zna li se iz cega je pao i koji profesor ga obori. Moze li se to nekako otkriti :D
nema potrebe da se otvara tema za svaki primjer, utrpat sve zajedno, ova propalica, ministar nargilas iz Zenice i Dino Konakovic, super student koji polaze 10 ispita u roku od 12 dana :mrgreen:
Izvini molim te ja sam jednom prilikom polozio 12 ispita za 9 dana i to ne na maternjem jeziku već na stranom, tih devet dana i dva mjeseca prije je bilo nevjerojatno. Spavalo se po 2 do 3 sata dnevno samo. I gle čuda sve sam ih položio. Znači moguće je.
Svaka cast :thumbup: Nisam ni rekao da je nemoguce, ali cisto sumnjam da je ovaj odvojio 22 sata dnevno na ucenje i tako dva mjeseca. :mrgreen:
User avatar
Veigar
Posts: 2346
Joined: 07/01/2020 12:17

#43 Re: Milos Lucic - ministar propalica

Post by Veigar »

deer_hunter wrote: 28/05/2020 11:01
Veigar wrote: 19/05/2020 14:13
deer_hunter wrote: 18/05/2020 21:22
nema potrebe da se otvara tema za svaki primjer, utrpat sve zajedno, ova propalica, ministar nargilas iz Zenice i Dino Konakovic, super student koji polaze 10 ispita u roku od 12 dana :mrgreen:
Izvini molim te ja sam jednom prilikom polozio 12 ispita za 9 dana i to ne na maternjem jeziku već na stranom, tih devet dana i dva mjeseca prije je bilo nevjerojatno. Spavalo se po 2 do 3 sata dnevno samo. I gle čuda sve sam ih položio. Znači moguće je.
Svaka cast :thumbup: Nisam ni rekao da je nemoguce, ali cisto sumnjam da je ovaj odvojio 22 sata dnevno na ucenje i tako dva mjeseca. :mrgreen:
Lik je priča za sebe. :)
User avatar
Billy The Pljuc
Posts: 3381
Joined: 06/02/2015 07:59
Location: Odakle sam bio, više nisam...

#44 Re: Milos Lucic - ministar propalica

Post by Billy The Pljuc »

Vid' lutke naše, podašiš'o se i sredio, vi navrli propalica, velim ja da je to jedan gospodin čo'ek.

https://www.klix.ba/vijesti/bih/minista ... /200602104
Locked