Dešavanja u Srbiji

User avatar
SmokingMan
Posts: 18592
Joined: 08/07/2012 18:11
Location: I am back!

#45251 Re: Dešavanja u Srbiji

Post by SmokingMan »

Dobar intervjuu kojeg mi je padjdo poslao na čitanje.

„Opozicija danas želi da nastupi samo na izborima na kojima može odmah da pobedi - nokautom, ali za to nema snage i zato nam je potrebna akumulacija manjih pobeda, umesto velikih poraza usled nerealnih ambicija i neodgovornih procena."


https://www.bbc.com/serbian/lat/srbija- ... W-bqMYe318
zavrzlama
Posts: 10303
Joined: 15/01/2006 18:35

#45252 Re: Dešavanja u Srbiji

Post by zavrzlama »

Tadic konacno shvatio:

Vlast u srbiji se dobija na rusofiliji,velicanjem ratnih zlocinaca,mrznjom prema komsijama,kosovskom mitom,saradnjom sa spc i antievropskim vrinednostima....i na kraju je shvatio da obicni srbenda ne razumije salonsko cetnikovanje,nego javno i drsko...

Priznas genocid i izvines se zrtvama i gubis izbore glat...srbija je to brale :lol:
Duka Dizel II
Posts: 1127
Joined: 01/04/2020 09:04

#45253 Re:

Post by Duka Dizel II »

zavrzlama wrote: 26/12/2007 17:47 Kosovo je najmanj problem Srbiji i srpskom narodu..glavni problem je kako zaustaviti daljnu losu politiku koja se odnosi na susjedne drzave i narode...Srbija je zaratila sa svima i nema niti jednog prijatelja kako u susjedstvu tako i u svijetu..osim lazne Rusije..to je problem...jer ovakvom politikom,jakim radikalima,Srbija ce sebi sama stvoriti nova Kosova na Sandzaku,Vojvodini itd...Uzmimo srpsku politiku u BIH..oni i 12 godina poslije rata guse svoj narod parolom kako im je BIH nuzno zlo i kako sve trebaju da rade da se odvoje od BIH...a svi znamo da to odvajanje je nemoguce bez rata...Propast Srbije je tek pocela...a zavrsit ce se novim 5. Oktobrom s nadom bez vecih zrtava...
Kliknuh na prvu stranicu ove teme. :lol:

Zavrzlama, ti ladno 12,5 godina ne propuštaš nijednu stranicu ovde. Ispratio si i Koštunicu i Tadića i Nikolića u penziju i razne vlade i koalicije u Srbiji.
I još uvek ništa ne znaš.
zilog
Posts: 7496
Joined: 06/03/2009 11:19

#45254 Re: Dešavanja u Srbiji

Post by zilog »

Urnebes :pisnuo:

User avatar
Banksy
Posts: 28557
Joined: 18/07/2008 09:33

#45255 Re: Dešavanja u Srbiji

Post by Banksy »

Bože sačuvaj :lol: :lol:

Šteta što se Kesić preklapa s Utiskom, baš nikakav termin, i još šeta, kasni, ne pamtim kad sam ga pogledala na tvu.
User avatar
SmokingMan
Posts: 18592
Joined: 08/07/2012 18:11
Location: I am back!

#45256 Re: Dešavanja u Srbiji

Post by SmokingMan »

Ovo je "mantra" ili neka pro-srpska new.age religija koju je preporodila aktuelna vlast, a propagiraju je mediji u njihovom vlasništvu.
zilog
Posts: 7496
Joined: 06/03/2009 11:19

#45257 Re: Dešavanja u Srbiji

Post by zilog »

Onda babuni dodju ovdje i naprdjuju kako ce im dogodine porasti ekonomija...

Niko od njih ne komentarise u kakvu im se psihijatrijsku ustanovu pretvorila drzava.

Ova dvojica sa videa su mainstream srbijanskog javnog zivota, nisu bilo ko. Vucic slusa Nestorovica vise od Kona, a Dacic je Ministar "spolnih" poslova. "Voditeljica" je posebna prica...

Pa i treba im dobra ekonomija, psihijatri su skupi... :pisnuo:
User avatar
RunnerX
Posts: 3358
Joined: 13/03/2014 17:38
Contact:

#45258 Re: Dešavanja u Srbiji

Post by RunnerX »

Banksy wrote: 25/05/2020 10:57 Bože sačuvaj :lol: :lol:

Šteta što se Kesić preklapa s Utiskom, baš nikakav termin, i još šeta, kasni, ne pamtim kad sam ga pogledala na tvu.
Kako se preklapa sa utiskom? Kesić je subotom, a utisak nedjeljom?
User avatar
Banksy
Posts: 28557
Joined: 18/07/2008 09:33

#45259 Re: Dešavanja u Srbiji

Post by Banksy »

RunnerX wrote: 25/05/2020 12:41
Banksy wrote: 25/05/2020 10:57 Bože sačuvaj :lol: :lol:

Šteta što se Kesić preklapa s Utiskom, baš nikakav termin, i još šeta, kasni, ne pamtim kad sam ga pogledala na tvu.
Kako se preklapa sa utiskom? Kesić je subotom, a utisak nedjeljom?
Subotom je na Srbiji, nama je zatamnjen, kod nas je nedjeljom, klizni termin, kad završi neki rijaliti, obavezno kasni, hrpa reklama poslije svakog skeča, ne vrijedi čekati,
Uz to, pao je kvalitetom drastično kako je prešao na novu.
User avatar
RunnerX
Posts: 3358
Joined: 13/03/2014 17:38
Contact:

#45260 Re: Dešavanja u Srbiji

Post by RunnerX »

Banksy wrote: 25/05/2020 14:54 Subotom je na Srbiji, nama je zatamnjen, kod nas je nedjeljom, klizni termin, kad završi neki rijaliti, obavezno kasni, hrpa reklama poslije svakog skeča, ne vrijedi čekati,
Uz to, pao je kvalitetom drastično kako je prešao na novu.
A to, ma svakako je na Youtube extended verzija.

Što se kvaliteta tiče, prvih par epizoda su bile prosječne, ali ove posljednje su brutalne.

Pa ovaj prilog o Vučiću i televizorima je vjerovatno u top 5 svih vremena.
User avatar
RunnerX
Posts: 3358
Joined: 13/03/2014 17:38
Contact:

#45262 Re: Dešavanja u Srbiji

Post by RunnerX »

PREDIZBORNA KAMPANJA
Vučićev ambiciozni plan: U 2025. godini prosječna plata 900 eura, a penzija 400

Prosječna plata u Srbiji trebala bi u narednih pet godina biti udvostručena, ako je vjerovati predizbornim obećanjima ministra finansija i jednog od najbližih saradnika predsjednika Aleksandra Vučića - Siniše Malog.

"Oko 14 milijardi eura ćemo u narednih pet godina investirati u infrastrukturu, zdravstveni sistem, obrazovanje, vodovod i kanalizaciju i sve ono što će podići standard i našu privredu. Plan je da u Srbiji 2025. prosječna plata bude 900 eura, a prosječna penzija oko 400 eura i to je apsolutno moguće i mi taj novac imamo djelimično osiguran", kazao je Mali, a prenose srbijanski mediji.
:D :D :D
User avatar
Maraschino
Posts: 18997
Joined: 10/11/2006 16:15
Location: ...

#45263 Re: Dešavanja u Srbiji

Post by Maraschino »

Vulin: Vlast u Crnoj Gori se ne bori protiv virusa, već protiv Srba
svako odredjuje svoj prioritet
User avatar
prljavi Hare
Posts: 10553
Joined: 28/02/2011 09:14
Location: Šta se ono u Njujorku plavi,Donaldovi prameni na glavi

#45264 Re: Dešavanja u Srbiji

Post by prljavi Hare »

20-te,20-te Bugar udario..... :mrgreen:


Novi spor o "jezicima" na Balkanu: Akademija tvrdi da je srpski proistekao iz bugarskog



Image


Bugarska akademija nauka je objavila knjigu u kojoj navodi da su bugarski koreni jezika u krajevima od Dunava do Đevđelije, i od Kopaonika
do Timoka, Pčinja i Ohrida. Udruženje Spona iz Severne Makedonije je obavestilo SANU da reaguje.

Predugo je mirovao bugarski front,kad sutra Vulin i Dačić zagrme! :lol: :lol: :lol:
Image
omar little
Posts: 16354
Joined: 14/03/2008 21:14

#45265 Re: Dešavanja u Srbiji

Post by omar little »

alo, oce se prestane sa ovim amaterizmom po 24 minuta? bilo je simpaticno i korisno, korona, sve super, bravo, ali dosta, bre, vise sad. ako mi se budu gledali sobni talenti, muzicki bracni parovi i tudja djeca sa projektima, otici cu na jutub ili poceti pratiti jedan od 4678 takmicarskih rijalitija.

berem ja da je lakse kad ti neko drugi dostavi sadrzaj pa se ne moras ti jebavat koncipiranjem, razvijanjem i pisanjem, ali ne valja, braćo.
zrakomlat
Posts: 10240
Joined: 23/09/2012 17:22

#45266 Re: Dešavanja u Srbiji

Post by zrakomlat »

Image
User avatar
dumpa
Posts: 392
Joined: 16/04/2020 12:47

#45267 Re: Dešavanja u Srbiji

Post by dumpa »

nek ih pozove da ne ljetuju ni u BiH. :lol:
Vučić: Njemačka ima 30 puta više mrtvih od Srbije, a Nijemce puštaju u Crnu Goru
vi ste za mnoge mrtvi, nema korona veze s tim. :lol:
User avatar
RunnerX
Posts: 3358
Joined: 13/03/2014 17:38
Contact:

#45268 Re: Dešavanja u Srbiji

Post by RunnerX »

omar little wrote: 27/05/2020 00:23 alo, oce se prestane sa ovim amaterizmom po 24 minuta? bilo je simpaticno i korisno, korona, sve super, bravo, ali dosta, bre, vise sad. ako mi se budu gledali sobni talenti, muzicki bracni parovi i tudja djeca sa projektima, otici cu na jutub ili poceti pratiti jedan od 4678 takmicarskih rijalitija.

berem ja da je lakse kad ti neko drugi dostavi sadrzaj pa se ne moras ti jebavat koncipiranjem, razvijanjem i pisanjem, ali ne valja, braćo.
Ide ovo vjerovatno do kraja sezone, još par epizoda.
User avatar
escobar__
Posts: 8869
Joined: 07/06/2010 22:48
Location: 🇪🇺

#45269 Re: Dešavanja u Srbiji

Post by escobar__ »

Ali kakvi su to ba bolesnici željni nemira i zatezanja odnosa... Ono nevažno je što ni Italijani npr. ne mogu u Crnu Goru, bitno da se aktivira mašinerija i pranje mozga i da se polupismenim idiotima proda priča kako tamo strašni Crnogorci postaju peta nacija okruženja koja maltretira i ugnjetava nejač i golobrade mladiće.

Govna fašistička.
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#45270 Re: Dešavanja u Srbiji

Post by spreca »

dumpa wrote: 27/05/2020 23:36
nek ih pozove da ne ljetuju ni u BiH. :lol:
Vučić: Njemačka ima 30 puta više mrtvih od Srbije, a Nijemce puštaju u Crnu Goru
vi ste za mnoge mrtvi, nema korona veze s tim. :lol:
Sta se pickousti buni,mnogi srbi imaju njemacki pasos :lol:
User avatar
Kikibombona
Posts: 34325
Joined: 29/06/2013 08:48

#45271 Re: Dešavanja u Srbiji

Post by Kikibombona »

Ima li neko da dodje kod nas, da ga dovede SDA sekta... makar investitora iz Zimbabvea.

Vučić: Ovo je velika šansa, Korejci su umesto Turske izabrali Srbiju za gradnju fabrike auto-delova

https://biznis.telegraf.rs/info-biz/319 ... ase-zemlje
User avatar
animals
Posts: 21500
Joined: 19/04/2013 22:13

#45272 Re: Dešavanja u Srbiji

Post by animals »

Pa vjerovatno kod nas je sistem ko i u nogometu u Hrvatskoj..
moras dati 100 tisuca eura da bi igrao u Dinamu..
nema drugog objasnjenja..
jedino jos moze biti, da u Srbiji ono daju po zaposlenom 50 tisuca eura tim firmama i
jos plate su 200 eura..takvi investitori rado dolaze u Srbiju..
User avatar
Kikibombona
Posts: 34325
Joined: 29/06/2013 08:48

#45273 Re: Dešavanja u Srbiji

Post by Kikibombona »

animals wrote: 28/05/2020 10:59 Pa vjerovatno kod nas je sistem ko i u nogometu u Hrvatskoj..
moras dati 100 tisuca eura da bi igrao u Dinamu..
nema drugog objasnjenja..
jedino jos moze biti, da u Srbiji ono daju po zaposlenom 50 tisuca eura tim firmama i
jos plate su 200 eura..takvi investitori rado dolaze u Srbiju..
Bolje da dolaze firme taman plate bile 200e. Kada nezaposlenost padne ispod 5%, plate po automatizmu rastu jer ih poslodavac mora povecavati da bi zadrzao radnike.

...

Ja ne mislim da je problem sto nase vlasti traze da ih se podmaze... Problem je sto su totalno nezainteresovani za ekonomiju, sto se ne bore da investitori dodju u BiH.

Ova korejska firma je prema navodima ambasadora Juzne Koreje birala izmedju Turske, Bugarske, Albanije i Srbije... ne vidim da smo mi bili u igri. I nikad nismo. I to je glavni problem.

Pa dokle majku im jebem vasljivu. :(
User avatar
animals
Posts: 21500
Joined: 19/04/2013 22:13

#45274 Re: Dešavanja u Srbiji

Post by animals »

Kikibombona wrote: 28/05/2020 11:04
animals wrote: 28/05/2020 10:59 Pa vjerovatno kod nas je sistem ko i u nogometu u Hrvatskoj..
moras dati 100 tisuca eura da bi igrao u Dinamu..
nema drugog objasnjenja..
jedino jos moze biti, da u Srbiji ono daju po zaposlenom 50 tisuca eura tim firmama i
jos plate su 200 eura..takvi investitori rado dolaze u Srbiju..
Bolje da dolaze firme taman plate bile 200e. Kada nezaposlenost padne ispod 5%, plate po automatizmu rastu jer ih poslodavac mora povecavati da bi zadrzao radnike.

...

Ja ne mislim da je problem sto nase vlasti traze da ih se podmaze... Problem je sto su totalno nezainteresovani za ekonomiju, sto se ne bore da investitori dodju u BiH.

Ova korejska firma je prema navodima ambasadora Juzne Koreje birala izmedju Turske, Bugarske, Albanije i Srbije... ne vidim da smo mi bili u igri. I nikad nismo. I to je glavni problem.

Pa dokle majku im jebem vasljivu. :(
Pa nema infastrukture..nema cesta, nema pruga, pa nitko i ne razmislja o BIH..
a i slozena je i zamrsena pravna situacija..
vidis sta Vucic sve daje stranim investitorima..
tako da drzava fakticki prvi pet godina placa te radnike..
User avatar
animals
Posts: 21500
Joined: 19/04/2013 22:13

#45275 Re: Dešavanja u Srbiji

Post by animals »

Ne znam koliko je dobro da takve firme i ulaze u zemlju..
jerdanasnji zapadni veliki igraci traze samo jeftinu proizvodnju sa
sto manje izdataka..da bi izvukli sto vecu zaradu..
zato su sve firme fakticki na tim trzistima gdje je jeftina radna snaga i mali porezi..
sta mislis da ce WV, napraviti fabriku u BIH i radnici ce imati 1000 eura platu..
nikada..
Post Reply