Online klix

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

Post Reply
User avatar
scorpio
Posts: 1230
Joined: 11/12/2019 08:49
Location: samo malo provociram :P

#51 Re: Online klix

Post by scorpio »

zar ne vidite da vas frajer loži....
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

savjet: samo ignore ;)
aminchev2
Posts: 1849
Joined: 17/07/2007 16:08
Location: London, Engleska

#52 Re: Online klix

Post by aminchev2 »

scorpio wrote: 20/05/2020 16:13 zar ne vidite da vas frajer loži....
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

savjet: samo ignore ;)
ali i ja hocu da mi neko noge pere :(
User avatar
scorpio
Posts: 1230
Joined: 11/12/2019 08:49
Location: samo malo provociram :P

#53 Re: Online klix

Post by scorpio »

aminchev2 wrote: 20/05/2020 16:14
scorpio wrote: 20/05/2020 16:13 zar ne vidite da vas frajer loži....
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

savjet: samo ignore ;)
ali i ja hocu da mi neko noge pere :(
pošalji mu pp ;)

možda ti da par savjeta
aminchev2
Posts: 1849
Joined: 17/07/2007 16:08
Location: London, Engleska

#54 Re: Online klix

Post by aminchev2 »

scorpio wrote: 20/05/2020 16:16
aminchev2 wrote: 20/05/2020 16:14
scorpio wrote: 20/05/2020 16:13 zar ne vidite da vas frajer loži....
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

savjet: samo ignore ;)
ali i ja hocu da mi neko noge pere :(
pošalji mu pp ;)

možda ti da par savjeta
sumnjam... jer on od nas trazi savjet. :)
User avatar
scorpio
Posts: 1230
Joined: 11/12/2019 08:49
Location: samo malo provociram :P

#55 Re: Online klix

Post by scorpio »

aminchev2 wrote: 20/05/2020 16:17
scorpio wrote: 20/05/2020 16:16
aminchev2 wrote: 20/05/2020 16:14

ali i ja hocu da mi neko noge pere :(
pošalji mu pp ;)

možda ti da par savjeta
sumnjam... jer on od nas trazi savjet. :)
kako sam ja shvatio (druga tema je u pitanju) on to već ima ;)... i sada to promoviše kao must za Bosanskog muškarca... u priči Muju
User avatar
l33t
Posts: 4326
Joined: 04/09/2011 22:15
Location: Sarajevo

#56 Re: Online klix

Post by l33t »

imam ja 2 lavora pa cemo u isto vrijeme jedno drugom noge prat ak oš. a imam vala i gulas u konzervi cuj pastetu da jedem... to samo kifle umacem one male
User avatar
scorpio
Posts: 1230
Joined: 11/12/2019 08:49
Location: samo malo provociram :P

#57 Re: Online klix

Post by scorpio »

l33t wrote: 20/05/2020 16:25
... cuj pastetu da jedem... to samo kifle umacem one male
jes vala... gdje ćeš kašiku prljati :D , kifla i opleti ;)
User avatar
vjesticanametli
Posts: 15704
Joined: 15/02/2008 09:31
Location: Sarajevo X

#58 Re: Online klix

Post by vjesticanametli »

Pitajte sveznajucu oko lavora :oops: zna sveee
User avatar
Henry Chinaski
Posts: 2589
Joined: 03/08/2005 08:12

#59 Re: Online klix

Post by Henry Chinaski »

l33t wrote: 20/05/2020 16:25 imam ja 2 lavora pa cemo u isto vrijeme jedno drugom noge prat ak oš. a imam vala i gulas u konzervi cuj pastetu da jedem... to samo kifle umacem one male
Pranje nogu u 69 pozi. A mislio sam da sam sve probao?! :shock:
User avatar
Entropio
Posts: 7807
Joined: 21/11/2010 21:49

#60 Re: Online klix

Post by Entropio »

Miss Moonlight wrote: 20/05/2020 15:59Ti si @Entropio vidim proživio aman, pa ne vidiš dalje od tog lavora I te svoje poslušne hanume.
Kad budeš u životu imao priliku sa obrazovanom, poslovnom ženom biti u vezi pa nam onda bgt javi zna li kuhati, kako je s njom itd.
Do tada nas molim te poštedi generalisanja i zatucanih stavova.
Sramota je da neko ima 18+ i očekuje od žene da mu spremi obrok tj pomaže paštete po hljebu :roll:
Nisi ti jos dosla do nivoa na kojem sam ja, pa me ne razumijes.

Ja sam prije samo ganjao te obrazovane, poslovne zene jer sam mislio da je to vrh. I onda se probudis i shvatis da se ne zoves Michael i da ne zivis u New Yorku, a ni ona nije Amanda. Nego samo glumite moderne europejce i amerikance, a oboje ste klasicni bosancerosi, samo eto sto si ti bankar, a ona radi u Inditexu u racunovodstvu ili u jednoj firmi u Uniticu. Shvatis da je zivot prekratak da bi mazao pastetu, trpio njene promjene raspolozenja jer je umorna od posla, trpio price o njenim frendicama i radnim kolegama, nekim usranim kvazi projektima, nekim sastancima, nekom pseudo imidzu, nekoj umisljenoj visini i potajnom feminizmu. Kraj je bio onog trenutka kad mi je napravila kajganu za rodjendan. Kaze nisam stigla nista vise.

Oduvijek sam znao sta zelim, ali sam lagao sebe. Vrijeme, osmijeh, topla rijec, rucak, lavor... ali sve vrijeme sam trazio na pogresnom mjestu. Kad sam shvatio sta je sreca, bilo je lako. Ona mi je dala sve to i jos vise. A od mene je zbog toga dobila sve sto zeli i jos vise.

I da, kajganu vise nikad necu pojesti.
User avatar
dobar osjecaj
Posts: 3957
Joined: 01/08/2014 11:31

#61 Re: Online klix

Post by dobar osjecaj »

Entropio wrote: 20/05/2020 17:28 Kad sam shvatio sta je sreca, bilo je lako.
Tada si umjesto jedne tacke koju si ostavljao na raznim temama poceo pisati rijeci?
User avatar
Euphoria
Posts: 10638
Joined: 15/11/2018 23:40
Location: Samo drsko na fin način!

#62 Re: Online klix

Post by Euphoria »

Entropio wrote: 20/05/2020 17:28
Miss Moonlight wrote: 20/05/2020 15:59Ti si @Entropio vidim proživio aman, pa ne vidiš dalje od tog lavora I te svoje poslušne hanume.
Kad budeš u životu imao priliku sa obrazovanom, poslovnom ženom biti u vezi pa nam onda bgt javi zna li kuhati, kako je s njom itd.
Do tada nas molim te poštedi generalisanja i zatucanih stavova.
Sramota je da neko ima 18+ i očekuje od žene da mu spremi obrok tj pomaže paštete po hljebu :roll:
Nisi ti jos dosla do nivoa na kojem sam ja, pa me ne razumijes.

Nisam. Hvala Bogu. :roll:
To nije sreća već egoizam i zona komfora. Bitno ti je da je sve po tvom I tebi lijepo. Da li je ona sretna i ostvarena tebe ne zanima.
Svako može naći partnera intelektualno ispod svog nivoa.
Samo pravi muškarac se može nositi sa obrazovanijom i uspješnom ili uspješnom ženom. Njemu će ona biti izazov, kao što je tebi strah.
Lično, takve osobe su mi izaxov, enigma, uvijek mogu nesto I naučiti.
Ove mirne, tihe, sa lavorom bi mi brzo dosadile.
Drago mi je da si ti našao ono što te usrećuje. Ali te molim ne prosipaj ovdje politiku da žene koje su se trudile, učile i radile na sebi ne vrijede.
Ako ti je standard nečije vrijednosti da li zna napraviti pitu ili kajganu, na pogrešnom si mjestu :thumbup:
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#63 Re: Online klix

Post by moonca »

.............ne znam kako je u EU ali u Americi - brak izmedju dvije vrlo '. biznis aktivne osobe ne funkcionisu' , tj dr ne zene dr-ice. advokati - advokatice itd da ne nabrajam.... ne znaci da nisu obrazovane- ali takve zene ne rade. -- volontiraju- da bi ubile vrijeme, ili pak rade manje stres poslove, ali, da su tu da prirede sve da bi muz - gradio svoju karijeru...
. kad se razvode , ako se - zene dobivaju milione ili koliko je ko dokucio... :)
User avatar
Entropio
Posts: 7807
Joined: 21/11/2010 21:49

#64 Re: Online klix

Post by Entropio »

Miss Moonlight wrote: 20/05/2020 17:58 Nisam. Hvala Bogu. :roll:
To nije sreća već egoizam i zona komfora. Bitno ti je da je sve po tvom I tebi lijepo. Da li je ona sretna i ostvarena tebe ne zanima.
Svako može naći partnera intelektualno ispod svog nivoa.
Samo pravi muškarac se može nositi sa obrazovanijom i uspješnom ili uspješnom ženom. Njemu će ona biti izazov, kao što je tebi strah.
Lično, takve osobe su mi izaxov, enigma, uvijek mogu nesto I naučiti.
Ove mirne, tihe, sa lavorom bi mi brzo dosadile.
Drago mi je da si ti našao ono što te usrećuje. Ali te molim ne prosipaj ovdje politiku da žene koje su se trudile, učile i radile na sebi ne vrijede.
Ako ti je standard nečije vrijednosti da li zna napraviti pitu ili kajganu, na pogrešnom si mjestu :thumbup:
Kakva gomila neistina i tvrdji koje ja uopste nisam rekao!

Uopste nije sve po mom. Njena sreca je moja prva briga i cilj. Kao sto je i moja njoj. Ona je itekako ostvarena, visokoobrazovana, uspjesna, ali ipak normalna zena koja zna sta je bitno a sta nije. Puno je uspjesnija od tih modernih, zapadnoorjentisanih zena po svim parametrima, ali zna sta je najvaznije. A ti ne znas. Ja promovisem to da zena treba da radi na sebi, da se trudi, da uci, ali da ne zaboravi sta je najvaznije. Jer samo tako moze biti sretna. To ti i takve kao ti ne shvatate. Vi mislite vi uspjesne, pa sad mozete nesto srati i glumiti neku visinu. Zato ste sve same ili razvedene. I naravno nesretne, iako necete da priznate. Takve zene nisu izazov, nego teret.

I da, kuhanje je vrlina i zanat kojim se zena koja to zna raditi treba ponositi i naravno da je to kriterij kod izbora i podize vrijednost zene. Kajganasice mogu imati 14 fakulteta, nista to.
Behem0th
Posts: 188
Joined: 11/05/2020 19:45

#65 Re: Online klix

Post by Behem0th »

ja što iznapadaste lika, bez veze.
Svako ima svoje želje i viđenja zajedničkog života. Lik vam je fino napisao
Entropio wrote: 20/05/2020 17:28 Ona mi je dala sve to i jos vise. A od mene je zbog toga dobila sve sto zeli i jos vise.
Ako je njima super, ko ste vi da furate svoju hajku na neistomišljenike.
Bez veze, a sve ono lafo sloboda govora, izražavanja i mišljenja. A duplih aršina na bacanje :roll:
User avatar
Yenna
Posts: 6837
Joined: 11/03/2019 08:41
Location: Tu i tamo...

#66 Re: Online klix

Post by Yenna »

Amanda, lavor, kajgana vazda ista priča...

Napravit ce ti i ta kajganu samo polako dok skonta da visiš na forumu 24/7 umjesto da koji krompir ogulis za pite da je smota dok u 18h dodje s posla... :run:
Behem0th
Posts: 188
Joined: 11/05/2020 19:45

#67 Re: Online klix

Post by Behem0th »

a jel vama gule krompire?
sve se ne kuha i sve se prave kajgane za ručak i otvara pašteta, a vamo bacate slike po temi šta ste danas skuhali :lol:
eto slike stavljate nako, ja ba :lol:
User avatar
Entropio
Posts: 7807
Joined: 21/11/2010 21:49

#68 Re: Online klix

Post by Entropio »

Yenna wrote: 20/05/2020 19:14 Amanda, lavor, kajgana vazda ista priča...

Napravit ce ti i ta kajganu samo polako dok skonta da visiš na forumu 24/7 umjesto da koji krompir ogulis za pite da je smota dok u 18h dodje s posla... :run:
Ne mogu na poslu guliti krompire, ali bih i to uradio ako bi mi rekla da ce je to uciniti sretnom. A pitu je smotala sinoc, da imamo danas kad dodjemo. Ali to je visa matematika za forumske trebe. :lol:

Kajganasice, bjez‘te od mene!
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#69 Re: Online klix

Post by moonca »

Ma, sta je loshe i u kajgani , pastetI, sendvicima.... par puta u sedmici ok. treci dan kod svekrve, pa kod punice.. i gotova sedmica.. :oops: :-)
User avatar
Entropio
Posts: 7807
Joined: 21/11/2010 21:49

#70 Re: Online klix

Post by Entropio »

Behem0th wrote: 20/05/2020 19:11 ja što iznapadaste lika, bez veze.
Svako ima svoje želje i viđenja zajedničkog života. Lik vam je fino napisao
Entropio wrote: 20/05/2020 17:28 Ona mi je dala sve to i jos vise. A od mene je zbog toga dobila sve sto zeli i jos vise.
Ako je njima super, ko ste vi da furate svoju hajku na neistomišljenike.
Bez veze, a sve ono lafo sloboda govora, izražavanja i mišljenja. A duplih aršina na bacanje :roll:
Cijenim podrsku, jarane. Imas pice od mene. Inace, ja ih zajebavam sve vrijeme. Uopste nisam ozenjen i imam 16 godina.
User avatar
Euphoria
Posts: 10638
Joined: 15/11/2018 23:40
Location: Samo drsko na fin način!

#71 Re: Online klix

Post by Euphoria »

Entropio wrote: 20/05/2020 17:28
Miss Moonlight wrote: 20/05/2020 15:59Ti si @Entropio vidim proživio aman, pa ne vidiš dalje od tog lavora I te svoje poslušne hanume.
Kad budeš u životu imao priliku sa obrazovanom, poslovnom ženom biti u vezi pa nam onda bgt javi zna li kuhati, kako je s njom itd.
Do tada nas molim te poštedi generalisanja i zatucanih stavova.
Sramota je da neko ima 18+ i očekuje od žene da mu spremi obrok tj pomaže paštete po hljebu :roll:
Nisi ti jos dosla do nivoa na kojem sam ja, pa me ne razumijes.

Ja sam prije samo ganjao te obrazovane, poslovne zene jer sam mislio da je to vrh. I onda se probudis i shvatis da se ne zoves Michael i da ne zivis u New Yorku, a ni ona nije Amanda. Nego samo glumite moderne europejce i amerikance, a oboje ste klasicni bosancerosi, samo eto sto si ti bankar, a ona radi u Inditexu u racunovodstvu ili u jednoj firmi u Uniticu. Shvatis da je zivot prekratak da bi mazao pastetu, trpio njene promjene raspolozenja jer je umorna od posla, trpio price o njenim frendicama i radnim kolegama, nekim usranim kvazi projektima, nekim sastancima, nekom pseudo imidzu, nekoj umisljenoj visini i potajnom feminizmu. Kraj je bio onog trenutka kad mi je napravila kajganu za rodjendan. Kaze nisam stigla nista vise.

Oduvijek sam znao sta zelim, ali sam lagao sebe. Vrijeme, osmijeh, topla rijec, rucak, lavor... ali sve vrijeme sam trazio na pogresnom mjestu. Kad sam shvatio sta je sreca, bilo je lako. Ona mi je dala sve to i jos vise. A od mene je zbog toga dobila sve sto zeli i jos vise.

I da, kajganu vise nikad necu pojesti.
Meni je taj dio sporan. Kome nije, ok
Sve njeno mu je fuj. Jarane ako te ne zanima kako je provela dan i sta joj se dešava u zivotu, s kim se druži, čime se bavi... šta ste onda zanima?
Drugo je što si ti naletio možda na neku sebičnu I umišljenju, ali svaku poslovnu ženu zbog toga obezvrijediti nije uredu.
Lično kuham sve što ti um zamisli, ali nikada ne bih ženu po tome vrijednovala, niti muškarca po tome zna li odčepiti odvod ili ne.
Način na koji ti upadaš sa svojom pričom je totalno ne kulturan i degradirajući.
User avatar
Yenna
Posts: 6837
Joined: 11/03/2019 08:41
Location: Tu i tamo...

#72 Re: Online klix

Post by Yenna »

Entropio wrote: 20/05/2020 19:23
Yenna wrote: 20/05/2020 19:14 Amanda, lavor, kajgana vazda ista priča...

Napravit ce ti i ta kajganu samo polako dok skonta da visiš na forumu 24/7 umjesto da koji krompir ogulis za pite da je smota dok u 18h dodje s posla... :run:
Ne mogu na poslu guliti krompire, ali bih i to uradio ako bi mi rekla da ce je to uciniti sretnom. A pitu je smotala sinoc, da imamo danas kad dodjemo. Ali to je visa matematika za forumske trebe. :lol:

Kajganasice, bjez‘te od mene!
A mozes na poslu forumat' o bivšoj :lol:
Tebi je bas dosadno u životu, sta koga briga sta jedes i gdje peres noge, svaki post ti se na to svodi...
To je nesto sumLjivo :skoljka:

Izgori mi kajgana :run:
Behem0th
Posts: 188
Joined: 11/05/2020 19:45

#73 Re: Online klix

Post by Behem0th »

ma i neka ih trolaš :mrgreen:
sve se ubiše nekim lafo feminizmom na forumu,
a eno ih svaka sve iftare nakuhale, ponjave istresle, šlifere zategle i čekaju deliju da se dovuče iz nepoznatog pravca :lol:
;krtola: sve im lik krtole nagulio i narezao za pite :mrgreen:
User avatar
Boemica
Posts: 8617
Joined: 03/09/2018 21:55
Location: Žena bez koje se može.

#74 Re: Online klix

Post by Boemica »

Behem0th wrote: 20/05/2020 19:21 a jel vama gule krompire?
sve se ne kuha i sve se prave kajgane za ručak i otvara pašteta, a vamo bacate slike po temi šta ste danas skuhali :lol:
eto slike stavljate nako, ja ba :lol:
:lol:
User avatar
vjesticanametli
Posts: 15704
Joined: 15/02/2008 09:31
Location: Sarajevo X

#75 Re: Online klix

Post by vjesticanametli »

Entropio wrote: 20/05/2020 17:28
Miss Moonlight wrote: 20/05/2020 15:59Ti si @Entropio vidim proživio aman, pa ne vidiš dalje od tog lavora I te svoje poslušne hanume.
Kad budeš u životu imao priliku sa obrazovanom, poslovnom ženom biti u vezi pa nam onda bgt javi zna li kuhati, kako je s njom itd.
Do tada nas molim te poštedi generalisanja i zatucanih stavova.
Sramota je da neko ima 18+ i očekuje od žene da mu spremi obrok tj pomaže paštete po hljebu :roll:
Nisi ti jos dosla do nivoa na kojem sam ja, pa me ne razumijes.

Ja sam prije samo ganjao te obrazovane, poslovne zene jer sam mislio da je to vrh. I onda se probudis i shvatis da se ne zoves Michael i da ne zivis u New Yorku, a ni ona nije Amanda. Nego samo glumite moderne europejce i amerikance, a oboje ste klasicni bosancerosi, samo eto sto si ti bankar, a ona radi u Inditexu u racunovodstvu ili u jednoj firmi u Uniticu. Shvatis da je zivot prekratak da bi mazao pastetu, trpio njene promjene raspolozenja jer je umorna od posla, trpio price o njenim frendicama i radnim kolegama, nekim usranim kvazi projektima, nekim sastancima, nekom pseudo imidzu, nekoj umisljenoj visini i potajnom feminizmu. Kraj je bio onog trenutka kad mi je napravila kajganu za rodjendan. Kaze nisam stigla nista vise.

Oduvijek sam znao sta zelim, ali sam lagao sebe. Vrijeme, osmijeh, topla rijec, rucak, lavor... ali sve vrijeme sam trazio na pogresnom mjestu. Kad sam shvatio sta je sreca, bilo je lako. Ona mi je dala sve to i jos vise. A od mene je zbog toga dobila sve sto zeli i jos vise.

I da, kajganu vise nikad necu pojesti.
Bome ja razvijam pite....i takooo
3 posla ....hahhaha jedan se zajebajem lova kapa...2 volim pa radim kako hocu. 3 dobra lova i to radim....al pita je pita :lol:
a lavor je ostvarenje nasih snova ....mislim kako bismo bez lavora zato lajk za lavor :oops: :thumbup: :D

Nisam amanda vec sevala
Image
:lol:
Last edited by vjesticanametli on 20/05/2020 20:11, edited 2 times in total.
Post Reply