Žene pitaju muškarce (pročitajte prvi post) vol. 2

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

Post Reply
User avatar
Phoenix-sad
Posts: 543
Joined: 01/08/2019 23:34

#23276 Re: Žene pitaju muškarce (pročitajte prvi post) vol. 2

Post by Phoenix-sad »

Ramzess Veliki wrote: 07/05/2020 08:14
Phoenix-sad wrote: 06/05/2020 20:51 Decki, da li je istina ili zabluda, da je nekim muskarcima problem i tesko reci "volim te" i kada to stvarno osjecaju..ili je to samo supljak koji govore zenama, tipa ne trebam to reci nego pokazati, u slucaju kada ne osjecaju da vole neku zenu?

Znam da imaju i muskarci i zene kojima je to teze izgovoriti od nekih drugih, i ne govorim o vezama koje su tek na pocetku, nego npr o situaciji kada je neko u vezi najmanje godinu i po, na neke nacine se i pokazuje ljubav, nacelno se planira zajednicka buducnost, ali "volim te" ne postoji u rjecniku.
Iz ekstremno bogatog iskustva (ne vjeruj svemu sto pisem) i velikog broja veza (suplja) dosao sam do saznanja i provjerenih dokaza (cuo za sankom od par pijanih filozofa) da si kao muskarac naj... onog trenutka kad zeni kazes da je volis.
Od tog trenutka pocinje tortura ... :run:
Ja bih rekla da je obratno jos gore hahah..onda te muskarac pocne uzimati zdravo za gotovo, misli da se sve podrazumijeva a i kad raskines tu vezu godinama poslije zivi u ubjedjenju da ga jos uvijek volis :shock:
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#23277 Re: Žene pitaju muškarce (pročitajte prvi post) vol. 2

Post by Tomahawk11 »

Phoenix-sad wrote: 06/05/2020 20:51 Decki, da li je istina ili zabluda, da je nekim muskarcima problem i tesko reci "volim te" i kada to stvarno osjecaju..ili je to samo supljak koji govore zenama, tipa ne trebam to reci nego pokazati, u slucaju kada ne osjecaju da vole neku zenu?

Znam da imaju i muskarci i zene kojima je to teze izgovoriti od nekih drugih, i ne govorim o vezama koje su tek na pocetku, nego npr o situaciji kada je neko u vezi najmanje godinu i po, na neke nacine se i pokazuje ljubav, nacelno se planira zajednicka buducnost, ali "volim te" ne postoji u rjecniku.
Nije i jeste.
Nije kad je to to, kad je popraćeno djelima.
Jeste ako će biti pro forme. Koja je svrha svakodnevnog volim te ako je to postalo kao dobar dan.

Vjerovatno postoje i oni kojima je teško reći ili imaju neki problem sa tim da to kažu.
Ako će to pokazati na drugi način, ako partnerica ima filing za osjećaj, onda....ne znam što bi te dvije riječi uopšte falile.
User avatar
Ramzess Veliki
Posts: 18172
Joined: 11/02/2013 11:32

#23278 Re: Žene pitaju muškarce (pročitajte prvi post) vol. 2

Post by Ramzess Veliki »

Tomahawk11 wrote: 07/05/2020 08:27
Phoenix-sad wrote: 06/05/2020 20:51 Decki, da li je istina ili zabluda, da je nekim muskarcima problem i tesko reci "volim te" i kada to stvarno osjecaju..ili je to samo supljak koji govore zenama, tipa ne trebam to reci nego pokazati, u slucaju kada ne osjecaju da vole neku zenu?

Znam da imaju i muskarci i zene kojima je to teze izgovoriti od nekih drugih, i ne govorim o vezama koje su tek na pocetku, nego npr o situaciji kada je neko u vezi najmanje godinu i po, na neke nacine se i pokazuje ljubav, nacelno se planira zajednicka buducnost, ali "volim te" ne postoji u rjecniku.
Nije i jeste.
Nije kad je to to, kad je popraćeno djelima.
Jeste ako će biti pro forme. Koja je svrha svakodnevnog volim te ako je to postalo kao dobar dan.

Vjerovatno postoje i oni kojima je teško reći ili imaju neki problem sa tim da to kažu.
Ako će to pokazati na drugi način, ako partnerica ima filing za osjećaj, onda....ne znam što bi te dvije riječi uopšte falile.
Pitam se zasto uopce postoji erekcija kad je zene ne razumiju ... :?
User avatar
MarlboroGold
Posts: 21574
Joined: 24/06/2013 17:14
Location: Chaos Sanctuary

#23279 Re: Žene pitaju muškarce (pročitajte prvi post) vol. 2

Post by MarlboroGold »

Phoenix-sad wrote: 06/05/2020 23:00 Ja sam iskreno zbunjena...ono znam da nema nekog hajd da kazem vremenskog pravila kad ce se to desiti ili hoce li ili nece, ali nas dvoje nismo balavci imamo 30+ i nekako smatram da smo oboje dovoljno zreli da znamo sta hocemo i da ne treba sad pet deset godina veze da znas na cemu si, kao kad si mladji pa ne znas sta hoces ni sam od sebe...

Ja sam njega za ovo vrijeme i zavoljela a i osjecam da pocinjem da se hladim, bas zbog ovoga, i nisam ni ja izjavila ljubav..jednostavno ne mogu da prevalim jer ne osjecam sigurnost u njegova osjecanja dok na sve nacine pokusavam da pokazem i dokazem ako je i kod njega u pitanju nesigurnost. Vodim se onom devizom ne mozes natjerati nekoga da te voli ali mozes biti osoba koja se moze voljeti. I lomim se vec danima i suzdrzavam se da ne istresem sve u lice hahah
Umjesto što kidaš latice cvijeća i govoriš voli me ne voli me kao neka mala curica izjavi to i sama, pa onda u skladu sa njegovom reakcijom procijeni isplati li se ostati u toj vezi. Ako bude nešto da šuti i muti batali to. Žališ se u vezi nečeg a ni ti sama nisi učinila ništa da to popraviš, već očekuješ isključivo od druge strane da napravi prvi korak. Možda on isto misli o tebi. Vas dvoje ste u dužoj vezi i niste na samom početku kad se inače od muškaraca očekuje da naprave prvi korak.

I ja sam rijetko izgovaram te riječi... samo u posebnim momentima. Njoj ne smeta jer zna šta osjećam.
User avatar
shmizlica
Posts: 57850
Joined: 18/11/2010 14:35
Location: u oku posmatrača

#23280 Re: Žene pitaju muškarce (pročitajte prvi post) vol. 2

Post by shmizlica »

meni ovo miriše na ono ja ću se ogoliti i reći mu šta osjećam, a ako on ne osjeća, provalit ću se i ismijat će me...stvari možeš istjerat na čistac i ne bojat se svojih osjećaja ili i dalje živjet u drami tipa ko zna šta on osjeća i šta sa ja njemu.... u ovom drugom slučaju vrlo česte žene razmišljaju (i drame) previše :mrgreen:
u principu trebalo bi da iz vašeg odnosa, iz onog kako se odnosi prema tebi vidiš šta mu značiš...nije ni u riječima sve. kakvih sve lažova ima...ihhh :-)
User avatar
Euphoria
Posts: 10638
Joined: 15/11/2018 23:40
Location: Samo drsko na fin način!

#23281 Re: Žene pitaju muškarce (pročitajte prvi post) vol. 2

Post by Euphoria »

MarlboroGold wrote: 07/05/2020 12:10
Phoenix-sad wrote: 06/05/2020 23:00 Ja sam iskreno zbunjena...ono znam da nema nekog hajd da kazem vremenskog pravila kad ce se to desiti ili hoce li ili nece, ali nas dvoje nismo balavci imamo 30+ i nekako smatram da smo oboje dovoljno zreli da znamo sta hocemo i da ne treba sad pet deset godina veze da znas na cemu si, kao kad si mladji pa ne znas sta hoces ni sam od sebe...

Ja sam njega za ovo vrijeme i zavoljela a i osjecam da pocinjem da se hladim, bas zbog ovoga, i nisam ni ja izjavila ljubav..jednostavno ne mogu da prevalim jer ne osjecam sigurnost u njegova osjecanja dok na sve nacine pokusavam da pokazem i dokazem ako je i kod njega u pitanju nesigurnost. Vodim se onom devizom ne mozes natjerati nekoga da te voli ali mozes biti osoba koja se moze voljeti. I lomim se vec danima i suzdrzavam se da ne istresem sve u lice hahah
Umjesto što kidaš latice cvijeća i govoriš voli me ne voli me kao neka mala curica izjavi to i sama, pa onda u skladu sa njegovom reakcijom procijeni isplati li se ostati u toj vezi. Ako bude nešto da šuti i muti batali to. Žališ se u vezi nečeg a ni ti sama nisi učinila ništa da to popraviš, već očekuješ isključivo od druge strane da napravi prvi korak. Možda on isto misli o tebi. Vas dvoje ste u dužoj vezi i niste na samom početku kad se inače od muškaraca očekuje da naprave prvi korak.

I ja sam rijetko izgovaram te riječi... samo u posebnim momentima. Njoj ne smeta jer zna šta osjećam.
Slažem se, glupo je nešto očekivati što ni sama nisi spremna pokazati ili dati. Mada su meni riječi nebitne, djela uvijek puno više govore. Može mi reci 20x dnevno volim te, ali ako to njegovo ponašanje ne govori, ništa mi to ne znači.
S druge strane ne mora mi nikad reci Volim te, ali kada pokazuje pažnju i brigu za mene, ne treba mi više. Ne kažu džaba više emocija ima u onome Čuvaj se, obuci se, je li ti hladno, jesi li umorna, gladna, kako si putovala.... Nego u hiljadu Volim te :wink:
Ako te toliko to muči, reci mu prva pa ces vidjeti nakon toga sta ce se desiti. :thumbup:
User avatar
Phoenix-sad
Posts: 543
Joined: 01/08/2019 23:34

#23282 Re: Žene pitaju muškarce (pročitajte prvi post) vol. 2

Post by Phoenix-sad »

MarlboroGold wrote: 07/05/2020 12:10
Phoenix-sad wrote: 06/05/2020 23:00 Ja sam iskreno zbunjena...ono znam da nema nekog hajd da kazem vremenskog pravila kad ce se to desiti ili hoce li ili nece, ali nas dvoje nismo balavci imamo 30+ i nekako smatram da smo oboje dovoljno zreli da znamo sta hocemo i da ne treba sad pet deset godina veze da znas na cemu si, kao kad si mladji pa ne znas sta hoces ni sam od sebe...

Ja sam njega za ovo vrijeme i zavoljela a i osjecam da pocinjem da se hladim, bas zbog ovoga, i nisam ni ja izjavila ljubav..jednostavno ne mogu da prevalim jer ne osjecam sigurnost u njegova osjecanja dok na sve nacine pokusavam da pokazem i dokazem ako je i kod njega u pitanju nesigurnost. Vodim se onom devizom ne mozes natjerati nekoga da te voli ali mozes biti osoba koja se moze voljeti. I lomim se vec danima i suzdrzavam se da ne istresem sve u lice hahah
Umjesto što kidaš latice cvijeća i govoriš voli me ne voli me kao neka mala curica izjavi to i sama, pa onda u skladu sa njegovom reakcijom procijeni isplati li se ostati u toj vezi. Ako bude nešto da šuti i muti batali to. Žališ se u vezi nečeg a ni ti sama nisi učinila ništa da to popraviš, već očekuješ isključivo od druge strane da napravi prvi korak. Možda on isto misli o tebi. Vas dvoje ste u dužoj vezi i niste na samom početku kad se inače od muškaraca očekuje da naprave prvi korak.

I ja sam rijetko izgovaram te riječi... samo u posebnim momentima. Njoj ne smeta jer zna šta osjećam.
Moja inicijalna namjera sa ovim postom je bila o samo cinu izjavljivanja ljubavi po prvi put, ne toliko o konstantnom izgovaranju te dvije rijeci. Priznajem da je problem i u meni sto ja sama imam tu kocnicu da ja prva nastupim sa tim jer jesam nesigurna u ono sto je sa druge strane. Ne bjezim od toga da ja to prva uradim, ali treba mi nesto sto ce me da kazem "ohrabriti", kao i muskarce vjerujem.
User avatar
Phoenix-sad
Posts: 543
Joined: 01/08/2019 23:34

#23283 Re: Žene pitaju muškarce (pročitajte prvi post) vol. 2

Post by Phoenix-sad »

shmizlica wrote: 07/05/2020 12:26 meni ovo miriše na ono ja ću se ogoliti i reći mu šta osjećam, a ako on ne osjeća, provalit ću se i ismijat će me...stvari možeš istjerat na čistac i ne bojat se svojih osjećaja ili i dalje živjet u drami tipa ko zna šta on osjeća i šta sa ja njemu.... u ovom drugom slučaju vrlo česte žene razmišljaju (i drame) previše :mrgreen:
u principu trebalo bi da iz vašeg odnosa, iz onog kako se odnosi prema tebi vidiš šta mu značiš...nije ni u riječima sve. kakvih sve lažova ima...ihhh :-)
To je ono najgore sto iz odnosa ne mogu da istjeram na cistac tacno, neke stvari to pokazuju definitivno a neke ne, znam da mu je stalo do mene ali i dalje osjecam da ima odredjeni zid preko kojeg ne mogu dalje.
User avatar
MarlboroGold
Posts: 21574
Joined: 24/06/2013 17:14
Location: Chaos Sanctuary

#23284 Re: Žene pitaju muškarce (pročitajte prvi post) vol. 2

Post by MarlboroGold »

Kreni sa time što prije inače će biti sve veći problem za tebe, a možda i za njega.
User avatar
Phoenix-sad
Posts: 543
Joined: 01/08/2019 23:34

#23285 Re: Žene pitaju muškarce (pročitajte prvi post) vol. 2

Post by Phoenix-sad »

Slazem se i u pravu si sto posto, vec sad osjecam kako postajem jako negativna i losa a to se definitivno pocinje odrazavati i na njega.
User avatar
shmizlica
Posts: 57850
Joined: 18/11/2010 14:35
Location: u oku posmatrača

#23286 Re: Žene pitaju muškarce (pročitajte prvi post) vol. 2

Post by shmizlica »

razumijem da se bojiš da ćeš pokvariti sve, ali zapitaj se možeš li da budeš sretna u sadašnjem stanju stvari

edit: i sama si odgovorila na ovo :mrgreen:
User avatar
S4mpion
Posts: 19317
Joined: 24/11/2011 21:16

#23287 Re: Žene pitaju muškarce (pročitajte prvi post) vol. 2

Post by S4mpion »

Phoenix-sad wrote: 06/05/2020 20:51 Decki, da li je istina ili zabluda, da je nekim muskarcima problem i tesko reci "volim te" i kada to stvarno osjecaju..ili je to samo supljak koji govore zenama, tipa ne trebam to reci nego pokazati, u slucaju kada ne osjecaju da vole neku zenu?

Znam da imaju i muskarci i zene kojima je to teze izgovoriti od nekih drugih, i ne govorim o vezama koje su tek na pocetku, nego npr o situaciji kada je neko u vezi najmanje godinu i po, na neke nacine se i pokazuje ljubav, nacelno se planira zajednicka buducnost, ali "volim te" ne postoji u rjecniku.
Ženu ništa ne hladi tako brzo kao muškarac kojeg je oblikovala po vlastitoj mjeri.

Eto zašto "volim te" ne postoji u riječniku.
User avatar
cLo
Posts: 4550
Joined: 23/08/2011 09:19

#23288 Re: Žene pitaju muškarce (pročitajte prvi post) vol. 2

Post by cLo »

Phoenix-sad wrote: 06/05/2020 20:51 Decki, da li je istina ili zabluda, da je nekim muskarcima problem i tesko reci "volim te" i kada to stvarno osjecaju..ili je to samo supljak koji govore zenama, tipa ne trebam to reci nego pokazati, u slucaju kada ne osjecaju da vole neku zenu?

Znam da imaju i muskarci i zene kojima je to teze izgovoriti od nekih drugih, i ne govorim o vezama koje su tek na pocetku, nego npr o situaciji kada je neko u vezi najmanje godinu i po, na neke nacine se i pokazuje ljubav, nacelno se planira zajednicka buducnost, ali "volim te" ne postoji u rjecniku.
Image
User avatar
Phoenix-sad
Posts: 543
Joined: 01/08/2019 23:34

#23289 Re: Žene pitaju muškarce (pročitajte prvi post) vol. 2

Post by Phoenix-sad »

S4mpion wrote: 07/05/2020 23:22
Phoenix-sad wrote: 06/05/2020 20:51 Decki, da li je istina ili zabluda, da je nekim muskarcima problem i tesko reci "volim te" i kada to stvarno osjecaju..ili je to samo supljak koji govore zenama, tipa ne trebam to reci nego pokazati, u slucaju kada ne osjecaju da vole neku zenu?

Znam da imaju i muskarci i zene kojima je to teze izgovoriti od nekih drugih, i ne govorim o vezama koje su tek na pocetku, nego npr o situaciji kada je neko u vezi najmanje godinu i po, na neke nacine se i pokazuje ljubav, nacelno se planira zajednicka buducnost, ali "volim te" ne postoji u rjecniku.
Ženu ništa ne hladi tako brzo kao muškarac kojeg je oblikovala po vlastitoj mjeri.

Eto zašto "volim te" ne postoji u riječniku.
Kad dodjes u odredjene godine shvatis da nikoga ne mozes niti oblikovati niti promijeniti, nego jednostavno zelis mir, sigurnost, postovanje i ljubav. I naravno, naucis sta mozes prihvatiti a sta ne mozes, sve je to individialno, jer pokusavati nekoga promijeniti je sizifov posao. Danas se jednostavno sve promijenilo, postalo je sve neka kalkulacija, sto je i ovo sto ti govoris. I ne vazi to samo za muskarce, vazi i za zene isto :)
User avatar
HowForWhom
Posts: 5530
Joined: 29/11/2015 22:33

#23290 Re: Žene pitaju muškarce (pročitajte prvi post) vol. 2

Post by HowForWhom »

Volim te treba pokazati.... to prije svega
Naravno to treba i reci, al dzaba prica ako djela koja to pokazuju nema.

I da, nekad su zene teze na tim rijecima
User avatar
S4mpion
Posts: 19317
Joined: 24/11/2011 21:16

#23291 Re: Žene pitaju muškarce (pročitajte prvi post) vol. 2

Post by S4mpion »

Phoenix-sad wrote: 08/05/2020 07:28
S4mpion wrote: 07/05/2020 23:22
Phoenix-sad wrote: 06/05/2020 20:51 Decki, da li je istina ili zabluda, da je nekim muskarcima problem i tesko reci "volim te" i kada to stvarno osjecaju..ili je to samo supljak koji govore zenama, tipa ne trebam to reci nego pokazati, u slucaju kada ne osjecaju da vole neku zenu?

Znam da imaju i muskarci i zene kojima je to teze izgovoriti od nekih drugih, i ne govorim o vezama koje su tek na pocetku, nego npr o situaciji kada je neko u vezi najmanje godinu i po, na neke nacine se i pokazuje ljubav, nacelno se planira zajednicka buducnost, ali "volim te" ne postoji u rjecniku.
Ženu ništa ne hladi tako brzo kao muškarac kojeg je oblikovala po vlastitoj mjeri.

Eto zašto "volim te" ne postoji u riječniku.
Kad dodjes u odredjene godine shvatis da nikoga ne mozes niti oblikovati niti promijeniti, nego jednostavno zelis mir, sigurnost, postovanje i ljubav. I naravno, naucis sta mozes prihvatiti a sta ne mozes, sve je to individialno, jer pokusavati nekoga promijeniti je sizifov posao. Danas se jednostavno sve promijenilo, postalo je sve neka kalkulacija, sto je i ovo sto ti govoris. I ne vazi to samo za muskarce, vazi i za zene isto :)
U kalkulaciji nema ništa loše. Uspješna veza ne opstaje bez kalkulacije, može trajat' par mjeseci, ali ne dalje.
Krespons
Posts: 60
Joined: 02/05/2020 20:14

#23292 Re: Žene pitaju muškarce (pročitajte prvi post) vol. 2

Post by Krespons »

S4mpion wrote: 07/05/2020 23:22
Phoenix-sad wrote: 06/05/2020 20:51 Decki, da li je istina ili zabluda, da je nekim muskarcima problem i tesko reci "volim te" i kada to stvarno osjecaju..ili je to samo supljak koji govore zenama, tipa ne trebam to reci nego pokazati, u slucaju kada ne osjecaju da vole neku zenu?

Znam da imaju i muskarci i zene kojima je to teze izgovoriti od nekih drugih, i ne govorim o vezama koje su tek na pocetku, nego npr o situaciji kada je neko u vezi najmanje godinu i po, na neke nacine se i pokazuje ljubav, nacelno se planira zajednicka buducnost, ali "volim te" ne postoji u rjecniku.
Ženu ništa ne hladi tako brzo kao muškarac kojeg je oblikovala po vlastitoj mjeri.

Eto zašto "volim te" ne postoji u riječniku.
Znači potvrdio si ono što sam joj i ja odgovorio. Možda je onda stvarno istina. :-D
User avatar
Euphoria
Posts: 10638
Joined: 15/11/2018 23:40
Location: Samo drsko na fin način!

#23293 Re: Žene pitaju muškarce (pročitajte prvi post) vol. 2

Post by Euphoria »

Phoenix-sad wrote: 07/05/2020 13:22 Slazem se i u pravu si sto posto, vec sad osjecam kako postajem jako negativna i losa a to se definitivno pocinje odrazavati i na njega.
Samo da vidim jel' bilo "volim te" ? :kiss:
User avatar
animals
Posts: 21500
Joined: 19/04/2013 22:13

#23294 Re: Žene pitaju muškarce (pročitajte prvi post) vol. 2

Post by animals »

Valjda dijela govore vise od rijeci..
najveca laza je reci volim te..
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#23295 Re: Žene pitaju muškarce (pročitajte prvi post) vol. 2

Post by moonca »

:-)

Potrebno je, ........... nista teatralno..- ;-) ..
User avatar
Euphoria
Posts: 10638
Joined: 15/11/2018 23:40
Location: Samo drsko na fin način!

#23296 Re: Žene pitaju muškarce (pročitajte prvi post) vol. 2

Post by Euphoria »

Ako se nešto osjeća, treba se reći. Niko ne čita misli. A da li je to "volim te" laž ili istina, djela pokažu. Ali malo je čudno biti u dužoj vezi bez da se to kaže . Nekako probudi sumnje.
User avatar
animals
Posts: 21500
Joined: 19/04/2013 22:13

#23297 Re: Žene pitaju muškarce (pročitajte prvi post) vol. 2

Post by animals »

Volim te, kako to teatralno zvuci...
pa to kad jednom slazes, onda mozes svakome izjaviti..
User avatar
Euphoria
Posts: 10638
Joined: 15/11/2018 23:40
Location: Samo drsko na fin način!

#23298 Re: Žene pitaju muškarce (pročitajte prvi post) vol. 2

Post by Euphoria »

animals wrote: 13/05/2020 21:01 Volim te, kako to teatralno zvuci...
pa to kad jednom slazes, onda mozes svakome izjaviti..
Blago tvojoj ženi :lol:

Vjerovao ili ne, neki od nas to ne govore ako stvarno ne misle i ne vole o tome lagati 😉
almir90
Posts: 7799
Joined: 08/06/2008 00:56

#23299 Re: Žene pitaju muškarce (pročitajte prvi post) vol. 2

Post by almir90 »

Miss Moonlight wrote: 13/05/2020 20:56 Ako se nešto osjeća, treba se reći. Niko ne čita misli. A da li je to "volim te" laž ili istina, djela pokažu. Ali malo je čudno biti u dužoj vezi bez da se to kaže . Nekako probudi sumnje.
Priđe ti s leđa, uhvati te i okrene, pa te zagrli jako, i dok te gleda u oči kaže ti "što volim one tvoje filovane paprike." Đeš' bolje od toga.
User avatar
animals
Posts: 21500
Joined: 19/04/2013 22:13

#23300 Re: Žene pitaju muškarce (pročitajte prvi post) vol. 2

Post by animals »

Miss Moonlight wrote: 13/05/2020 21:38
animals wrote: 13/05/2020 21:01 Volim te, kako to teatralno zvuci...
pa to kad jednom slazes, onda mozes svakome izjaviti..
Blago tvojoj ženi :lol:

Vjerovao ili ne, neki od nas to ne govore ako stvarno ne misle i ne vole o tome lagati 😉
Ako nisi svatila, nisam za sebe govorio..
niti za svoju zenu..
htio sam samo reci, jedno je reci volim te a drugo je stvarno voliti..
Post Reply