Milos Lucic - ministar propalica

User avatar
apsidejzi
Posts: 8259
Joined: 25/05/2013 23:49

#1 Milos Lucic - ministar propalica

Post by apsidejzi »

Ponavljao 4 razred srednje skole i studirao 12 godina na faksu. SDA glasala za njega. Sada ce lik kesirati par milja mjesecno a vi sto ste isli u skolu i jebavali se... ko vas jebe.

Ja ne znam hoce li iko normalan ostati u ovoj Bosni kad se granice otvore. Fakat moras biti sifra da i dalje budes dole a da nisi dio tala.

https://www.klix.ba/vijesti/bih/ko-je-g ... /200515159

Zna li se iz cega je pao i koji profesor ga obori. Moze li se to nekako otkriti :D
User avatar
Veigar
Posts: 2346
Joined: 07/01/2020 12:17

#2 Re: Milos Lucic - ministar propalica

Post by Veigar »

apsidejzi wrote: 15/05/2020 20:02 Ponavljao 4 razred srednje skole i studirao 12 godina na faksu. SDA glasala za njega. Sada ce lik kesirati par milja mjesecno a vi sto ste isli u skolu i jebavali se... ko vas jebe.

Ja ne znam hoce li iko normalan ostati u ovoj Bosni kad se granice otvore. Fakat moras biti sifra da i dalje budes dole a da nisi dio tala.

https://www.klix.ba/vijesti/bih/ko-je-g ... /200515159

Zna li se iz cega je pao i koji profesor ga obori. Moze li se to nekako otkriti :D
Ko da gledam da je matematika u pitanju :)
User avatar
@mba
Posts: 3208
Joined: 22/08/2011 12:57
Location: Çanakkale

#3 Re: Milos Lucic - ministar propalica

Post by @mba »

ljudi moji to im je najobrazovaniji „konj za utrku“ kojeg su imali, jos uz onog bisera zamjenika ministra sigurnosti, „duo“ sedmice nema sta :D
User avatar
Edin H.
Posts: 47029
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#4 Re: Milos Lucic - ministar propalica

Post by Edin H. »

Cetvrti je zaje... razred :oops:
User avatar
plain vanilla
Posts: 66782
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#5 Re: Milos Lucic - ministar propalica

Post by plain vanilla »

Makar nije kupio :mrgreen:
neko_sa_strane
Posts: 2687
Joined: 04/04/2013 12:06

#6 Re: Milos Lucic - ministar propalica

Post by neko_sa_strane »

Kakav cirkus od države!
Bobi
Forum administrator
Posts: 32162
Joined: 30/10/2002 00:00
Location: http://www.klix.ba
Grijem se na: J.P."Grijanje"Zenica
Vozim: TDI sve crveno
Contact:

#7 Re: Milos Lucic - ministar propalica

Post by Bobi »

On je, naime, na upit kako namjerava riješiti migrantsku krizu izjavio:

"Da, razmišljao sam o tome. Potrebno je smanjiti broj ulazaka migranata u BiH, a povećati broj izlazaka migranata iz BiH".
Ma ovaj kao da se školovao na klix forumu :lol: ...ovako nešto se samo ovdje može pročitati :D.
User avatar
Hemel
Posts: 6605
Joined: 08/11/2003 00:00
Location: prije i poslije tobe ista

#8 Re: Milos Lucic - ministar propalica

Post by Hemel »

Bobi wrote: 15/05/2020 21:54
On je, naime, na upit kako namjerava riješiti migrantsku krizu izjavio:

"Da, razmišljao sam o tome. Potrebno je smanjiti broj ulazaka migranata u BiH, a povećati broj izlazaka migranata iz BiH".
Ma ovaj kao da se školovao na klix forumu :lol: ...ovako nešto se samo ovdje može pročitati :D.
Cita, cita i uzima najbolje. :lol:
User avatar
Hemel
Posts: 6605
Joined: 08/11/2003 00:00
Location: prije i poslije tobe ista

#9 Re: Milos Lucic - ministar propalica

Post by Hemel »

Dodik se zakleo da ce mu takvi kadrovi predstavljati drzavu BiH.
Sjetite se Slavuja pa svi drugi koji dodju u Sarajevo.
Cinjenica da se ne mozemo ni mi necim pohvaliti(priroda odradila svoje pa nam dala sve glupake), ali eto nadje se poneki pojedinac.
User avatar
He1972
Posts: 1497
Joined: 17/09/2017 08:05

#10 Re: Milos Lucic - ministar propalica

Post by He1972 »

Hemel wrote: 15/05/2020 22:00
Bobi wrote: 15/05/2020 21:54
On je, naime, na upit kako namjerava riješiti migrantsku krizu izjavio:

"Da, razmišljao sam o tome. Potrebno je smanjiti broj ulazaka migranata u BiH, a povećati broj izlazaka migranata iz BiH".
Ma ovaj kao da se školovao na klix forumu :lol: ...ovako nešto se samo ovdje može pročitati :D.
Cita, cita i uzima najbolje. :lol:
pa frajer je policajac, šta ste očekivali naučnu disertaciju :lol:
Behem0th
Posts: 188
Joined: 11/05/2020 19:45

#11 Re: Milos Lucic - ministar propalica

Post by Behem0th »

jeste cjepidlake
..... izjavio da je ponavljao četvrti razred jer je imao problem s jednim profesorom.
znao je on taj predmet, samo ga profesor nije gotivio :mrgreen:
Bobi
Forum administrator
Posts: 32162
Joined: 30/10/2002 00:00
Location: http://www.klix.ba
Grijem se na: J.P."Grijanje"Zenica
Vozim: TDI sve crveno
Contact:

#12 Re: Milos Lucic - ministar propalica

Post by Bobi »

Budimo realni, u srednjoj školi propadneš razred samo ako ne dolaziš :D, samo da se pojavljivao u školi i mučio dobio bi 2 :D .
zippoo87
Posts: 15614
Joined: 13/05/2009 19:04
Location: TK

#13 Re: Milos Lucic - ministar propalica

Post by zippoo87 »

Bobi wrote: 15/05/2020 22:10 Budimo realni, u srednjoj školi propadneš razred samo ako ne dolaziš :D, samo da se pojavljivao u školi i mučio dobio bi 2 :D .
zavisi od srednje skole ...nije bas u svakoj ovako kako si napisao

ali sada nije da su se profe trudile da obore sto vise ucenika...nego ako je neko bas ono totalno nezainteresovan i ako je jos i mangup ,eh onda i profe znaju biti malo bezobrazni :D

ali eto na sta smo spali...drzavni ministar neki smokljo sto ni srednju nije sposban zavrsiti u roku a fax studira haman 12 godina...ocekujem da diplomira u narednoj godini ,citaj da kupi diplomu sada kada je ministar
oni stvarno vise nemaju nikoga iple normalnog da ponude a od svog kriminala i plajcke kojom se bave,nemaju vremena ni da pregledaju par imena koja su iole reprezentativna

ovo sto se ovdje radi,samo oruzje moze promijeniti...ovakva stoka sama nece nikada "sjahati"
User avatar
Slo Burner
Posts: 5358
Joined: 09/03/2012 14:20
Location: Apsurdistan
Grijem se na: Pelet
Vozim: Bembaru

#14 Re: Milos Lucic - ministar propalica

Post by Slo Burner »

Ima da sad jebe mater onom profesoru
convict
Posts: 2993
Joined: 10/02/2008 01:20

#15 Re: Milos Lucic - ministar propalica

Post by convict »

gospodin se skolovao 25 godina, raja opet nezadovoljna
Novak20
Posts: 13964
Joined: 11/02/2014 18:55
Location: Taboo(t) teme i brisani postovi

#16 Re: Milos Lucic - ministar propalica

Post by Novak20 »

:lol: :lol: :lol:

https://www.slobodna-bosna.ba/vijest/15 ... sbb_a.html
SA ČIME LI ĆE IZAĆ' PRED MILOŠA: FAHRUDIN RADONČIĆ češće je propadao u srednjoj školi od LUČIĆA, a novi državni ministar duže je studirao od svog kolege iz SBB-a
User avatar
Roccohljup
Posts: 6995
Joined: 19/02/2014 18:04

#17 Re: Milos Lucic - ministar propalica

Post by Roccohljup »

Pa kad je toliko ucio mora da je expert :mrgreen:
Hendrix
Posts: 4110
Joined: 27/02/2004 00:00

#18 Re: Milos Lucic - ministar propalica

Post by Hendrix »

Uci sine da ne bi bio ministar :D
Seyfo
Posts: 4337
Joined: 23/08/2011 14:12

#19 Re: Milos Lucic - ministar propalica

Post by Seyfo »

Nemojte biti tako zajedljivi: pa eno od Billa Getesa,Stevea Jobsa i ostale ekipe,niko nije diplomirao , a i kod nas ima uspjesnih i pametnih ljudi i u zemlji i vani koji su bili propalice u skoli. Skola nije mjerilo znanja i uspjeha,odavno je tako. Cak stavise,najbolji ucenici su obicno ostali u prosvjeti i nisu nista znacajno ostvarili. Ovom novom ministru se smiju zato sto je informacija tako servirana,a sta je npr. Fahro zavrsio? Srednju skolu za nastavnika likovne kulture. A eno napravio imperiju Avaz a sada je ministar sigurnosti. Jeste li vidjeli ocjene iz srednje skole vecine ljudi koji vode drzavu?
User avatar
Irsar
Posts: 1604
Joined: 10/03/2017 16:49

#20 Re: Milos Lucic - ministar propalica

Post by Irsar »

apsidejzi wrote: 15/05/2020 20:02 Ponavljao 4 razred srednje skole i studirao 12 godina na faksu. SDA glasala za njega. Sada ce lik kesirati par milja mjesecno a vi sto ste isli u skolu i jebavali se... ko vas jebe.
Kao da su ovi visoko obrazovani sa diplomama išta bolji kao ljudi, šanse su da su još i gori jer im obrazovanje daje vještine iskorištavanja struktura sistema države u svoju korist, vješto iskorištavajući rupe u zakonu ili prosto kršeći zakon kako im je ćejf.
User avatar
dječak sa šibicama
Posts: 40793
Joined: 29/06/2011 23:39

#21 Re: Milos Lucic - ministar propalica

Post by dječak sa šibicama »

Skola nije odraz inteligencije, najveci umovi svijeta su batalili skolu, nauka je vec dokazala da nadprosjecno inteligentim ljudima skola je jednostavno dosadna.

Milos Lucic, novi Ajnstajn
User avatar
mk ultra
Posts: 19516
Joined: 31/12/2012 14:05
Location: Bošnjačka verzija države
Grijem se na: Ugalj
Vozim: Bahato
Horoskop: Maćak

#22 Re: Milos Lucic - ministar propalica

Post by mk ultra »

apsidejzi wrote: 15/05/2020 20:02

Ja ne znam hoce li iko normalan ostati u ovoj Bosni kad se granice otvore. Fakat moras biti sifra da i dalje budes dole a da nisi dio tala.

Sudeci po "dole", vjerovatno si vec van BiH

Evo nisam dio tala, pa živim i raznorazne nepravde gledam i štele, i ovog je neko izabrao, demokratija, a izabrali su ga isti ko i on, polupismeni kakvih je najvise.
neko_sa_strane
Posts: 2687
Joined: 04/04/2013 12:06

#23 Re: Milos Lucic - ministar propalica

Post by neko_sa_strane »

Kako je neko lijepo rekao vladavina kod nas okarakterisana je kao osveta loših đaka.
User avatar
apsidejzi
Posts: 8259
Joined: 25/05/2013 23:49

#24 Re: Milos Lucic - ministar propalica

Post by apsidejzi »

mk ultra wrote: 16/05/2020 14:48
apsidejzi wrote: 15/05/2020 20:02

Ja ne znam hoce li iko normalan ostati u ovoj Bosni kad se granice otvore. Fakat moras biti sifra da i dalje budes dole a da nisi dio tala.

Sudeci po "dole", vjerovatno si vec van BiH

Evo nisam dio tala, pa živim i raznorazne nepravde gledam i štele, i ovog je neko izabrao, demokratija, a izabrali su ga isti ko i on, polupismeni kakvih je najvise.
Upravu si. Ja sam gore. Dole samo dodjem da obidjem mamu dok je jos ziva. Nekada sam gajio iluzije da se vratim i pomognem na neki nacin. Na kraju sam shvatio da su politicari odraz naroda i da jedini razlog zasto nema masovnih protesta da se govna uklone upravo to sto vecina razmislja na isti nacin kao i oni. Jednostavno, kome god se ukaze prilika da nesto ukrade on to i uradi. KOme god se ukaze prilika da uradi nesto preko stele on to i uradi. Nije sistem takav. Narod je takav. Od takvog naroda treba bjezati.
User avatar
LBVIEW
Posts: 9241
Joined: 01/04/2010 22:35

#25 Re: Milos Lucic - ministar propalica

Post by LBVIEW »

Bobi wrote: 15/05/2020 21:54
On je, naime, na upit kako namjerava riješiti migrantsku krizu izjavio:

"Da, razmišljao sam o tome. Potrebno je smanjiti broj ulazaka migranata u BiH, a povećati broj izlazaka migranata iz BiH".
Ma ovaj kao da se školovao na klix forumu :lol: ...ovako nešto se samo ovdje može pročitati :D.
Image
:lol:
Locked