Svi mi razvedeni - tuspasimo se :)

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

Post Reply
almir90
Posts: 7799
Joined: 08/06/2008 00:56

#3576 Re: Svi mi razvedeni - tuspasimo se :)

Post by almir90 »

vjesticanametli wrote: 14/05/2020 08:21 Uci almir 8) nafatan je ;-)
Dika me skonta i izdade
almir90
Posts: 7799
Joined: 08/06/2008 00:56

#3577 Re: Svi mi razvedeni - tuspasimo se :)

Post by almir90 »

Euridika wrote: 14/05/2020 06:52 I za kraj, poruka tebi, Almiru i ostalim koji misle da se šegače na ovoj temi - razligu. Ako nisi među razvedenim (jer o njima je tema), a dođeš(te) ovdje da se njima izrugujete, bićete ispraćeni na terenski rad. Frustracije liječite na drugom mjestu.

P.S. Almir nije ni bio oženjen, ni cure ne može da nađe. :wink:
Ako si ti ovo shvatila kao izrugivanje, ismijavanje ili šta već, bojim se da si malo fulila. Nek' se jave slobodno koji su se našli uvrijeđeni.
User avatar
Entropio
Posts: 7808
Joined: 21/11/2010 21:49

#3578 Re: Svi mi razvedeni - tuspasimo se :)

Post by Entropio »

Euridika wrote: 14/05/2020 06:52
Entropio wrote: 13/05/2020 21:18 Jebote, kakve trebe pisu po ovom forumu... pa nije ni cudo sto ste sve razvedene. Kakva razmisljanja, kakve fiks ideje... Znate li vi gdje vi zivite? Pa niste vi neka Birgit iz Dizeldorfa ili Amanda iz Londona, nego Halima iz Banovica. Prema tome, ne mozete dobiti Michaela ili Johna, nego Mehu. A Mehi ili ces spremati lavor sa slanom vodom kad dodje kuci s posla, masirati ga redovno, rucak i dezert svaki dan, sutis kad ti kaze da sutis, ne ides materi svaki dan... ili neces biti sretna. Ako to ne mozes podnijeti, idi onda nadji Johna... jer svaki Meho je isti. U pogresnom moru pecate.

Ovaj @almir90 imao normalne zahtjeve, ali nazalost potrefio ovo neku sto hoce da je Amanda... i hop, razvod.

Pravda za Mehu. Svi smo mi Meho.
Greška u koracima, pripisat ću je tvom neiskustvu, možda čak i balavosti: Halima iz Banovića može privući Johna iz Engleske, ali Meho iz Kaknja neće nikad privući Birgit aus Deutchland. ;-)
Samo nemoj(te) poslije kukati kako nema žena u Bosni.

Ako ti je do pranja nogu u lavoru, vrati se materi ili otiđi u kakav spa salon, oni to rade (u spa salon ponesi i pare, ne rade na "lijepe" oči).

I za kraj, poruka tebi, Almiru i ostalim koji misle da se šegače na ovoj temi - razligu. Ako nisi među razvedenim (jer o njima je tema), a dođeš(te) ovdje da se njima izrugujete, bićete ispraćeni na terenski rad. Frustracije liječite na drugom mjestu.

P.S. Almir nije ni bio oženjen, ni cure ne može da nađe. :wink:
:lol:

U nedostatku argumenata, potezes svoju funkciju kao prijetnju... wow. Klasicno ponasanje razvedene zene. Pa to ne bi trpio ni John. Banuj me slobodno ako ce to zadovoljiti tvoj ego, koji usput receno prava zena nema.

Mislim ipak da je gresku u koracima napravila zena koja je razvedena. Dok tjesi sebe da je tako bolje i da ce doci onaj pravi John nekad dok se ona igra s mackama... i da ona ima kvalitete koje John trazi... i da Meho nije za nju... i da je ona iznad Mehe... i da je lavor njoj ispod casti... prodje je zivot.

Otvori oci... ti meni lavor, ja tebi sve sto zelis. U cemu je problem?

Meho >>>>>>>>> John
User avatar
Euphoria
Posts: 10638
Joined: 15/11/2018 23:40
Location: Samo drsko na fin način!

#3579 Re: Svi mi razvedeni - tuspasimo se :)

Post by Euphoria »

"Ti meni lavor, ja tebi sve što poželiš....."

Jel Meho traži ženu i partnericu ili služavku/sponzorušu? :hm:
To mi ne zvuči korektno jer onda Fata to ne radi iz gušta za Mehu, mislim lavor i sve to, već iz interesa....a tu već nešto ne štima.
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#3580 Re: Svi mi razvedeni - tuspasimo se :)

Post by Tomahawk11 »

Ja nisam Meho :blento:
User avatar
Entropio
Posts: 7808
Joined: 21/11/2010 21:49

#3581 Re: Svi mi razvedeni - tuspasimo se :)

Post by Entropio »

Miss Moonlight wrote: 14/05/2020 09:30 "Ti meni lavor, ja tebi sve što poželiš....."

Jel Meho traži ženu i partnericu ili služavku/sponzorušu? :hm:
To mi ne zvuči korektno jer onda Fata to ne radi iz gušta za Mehu, mislim lavor i sve to, već iz interesa....a tu već nešto ne štima.
Kakvog ba interesa? Ako nekog volis, radis sve da taj neko bude sretan. Ako ce Meho biti sretan s lavorom, ona ce to uraditi i uzivati u tome. Isto tako ako ce zena biti sretna da ode s Mehom u shopping i provede 5 sati dirajuci svaki artikal, Meho ce to uraditi zato sto je voli.

Problem je sto vi takve nikog ne volite osim sebe, pa trazite Johna koji za vas sve radi, a vi njemu ne trebate nista. To nije John, to je debil. E takav Meho ne postoji. I fala Bogu pa ne postoji.

Cuj sluzavka... u kakvim ste vi porodicama odrasli, sta ste vi gledali cijeli zivot... strasno.
User avatar
Entropio
Posts: 7808
Joined: 21/11/2010 21:49

#3582 Re: Svi mi razvedeni - tuspasimo se :)

Post by Entropio »

Tomahawk11 wrote: 14/05/2020 09:34 Ja nisam Meho :blento:
Edukuj se, radi na sebi i kroz neko vrijeme mozes postati jedan od nas. Ceremonija uclanjenja je svakog 31.12. u 00:00. Dobije se i certifikat.
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#3583 Re: Svi mi razvedeni - tuspasimo se :)

Post by Tomahawk11 »

Entropio wrote: 14/05/2020 09:45
Tomahawk11 wrote: 14/05/2020 09:34 Ja nisam Meho :blento:
Edukuj se, radi na sebi i kroz neko vrijeme mozes postati jedan od nas. Ceremonija uclanjenja je svakog 31.12. u 00:00. Dobije se i certifikat.
Kasno je za mene.
Nit imam lavora kući niti znam gdje ga ima nabaviti.
User avatar
Yenna
Posts: 6837
Joined: 11/03/2019 08:41
Location: Tu i tamo...

#3584 Re: Svi mi razvedeni - tuspasimo se :)

Post by Yenna »

Fino je žena rekla da si zalutao na temu, ako procitas naslov shvatit ćeš, jedino ako zelis da se razvedes pa čitaš iskustva, al ni to nije razlog da se šprdaš i cirkuzaš i zakljucujes ko je i zašto razveden...
Donosis zaključke ko je gdje odrastao i kako, šta želi i za šta je sposoban, živi s mačkama itd
Sve svoje zahtjeve o Mehi si sam iznio konkretno, i sta očekujes od Halime, i ocito ne znas stati.
Ja nemam šta drugo da ti poželim nego da sav taj stav i odnos preneses na kćerku ili sestru pa da nam javis nekad kako ide...
Pozdravljam te, neću pusu, ne brini.
sumirprimus
Posts: 81632
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#3585 Re: Svi mi razvedeni - tuspasimo se :)

Post by sumirprimus »

ma i razvode se jer su nezreli i sa prevelikim ocekivanjima i maksimalistickim zahtjevima usli u bracnu zajednicu. bez obzira radi li se o musku ili zensku. svak na svoju stranu, tipicno rekli bi neki moderno.
al nije ni razvod kraj zivota, ako vec prepoznas da si se zajebo , sijeci spagu bolje danas nego sutra.
radostan dan
Posts: 27093
Joined: 31/01/2010 20:26
Location: madera

#3586 Re: Svi mi razvedeni - tuspasimo se :)

Post by radostan dan »

je suis meho....
almir90
Posts: 7799
Joined: 08/06/2008 00:56

#3587 Re: Svi mi razvedeni - tuspasimo se :)

Post by almir90 »

Ja bih se slożio da je bitno da oboje se trude zadovoljiti jedno drugo, sad šta će to zapravo biti zavisi samo od njih dvoje. Jeste problem kada je jedna strana sebična i traži od druge da mu/joj udovoljava svim uslovima bez da reciprocira. Samo se ne slažem da ovo samo žene rade, ima i muškaraca sebičnih isto tako koji daju malo/nimalo a dobijaju više zauzvrat. Teško nam je to shvatiti ako nikada nismo imali takvo iskustvo.
User avatar
Euphoria
Posts: 10638
Joined: 15/11/2018 23:40
Location: Samo drsko na fin način!

#3588 Re: Svi mi razvedeni - tuspasimo se :)

Post by Euphoria »

Entropio wrote: 14/05/2020 09:40
Miss Moonlight wrote: 14/05/2020 09:30 "Ti meni lavor, ja tebi sve što poželiš....."

Jel Meho traži ženu i partnericu ili služavku/sponzorušu? :hm:
To mi ne zvuči korektno jer onda Fata to ne radi iz gušta za Mehu, mislim lavor i sve to, već iz interesa....a tu već nešto ne štima.
Kakvog ba interesa? Ako nekog volis, radis sve da taj neko bude sretan. Ako ce Meho biti sretan s lavorom, ona ce to uraditi i uzivati u tome. Isto tako ako ce zena biti sretna da ode s Mehom u shopping i provede 5 sati dirajuci svaki artikal, Meho ce to uraditi zato sto je voli.

Problem je sto vi takve nikog ne volite osim sebe, pa trazite Johna koji za vas sve radi, a vi njemu ne trebate nista. To nije John, to je debil. E takav Meho ne postoji. I fala Bogu pa ne postoji.

Cuj sluzavka... u kakvim ste vi porodicama odrasli, sta ste vi gledali cijeli zivot... strasno.
Ne znam jesi li skontao, ali mi ovdje diskutujemo. Nismo tu nikoga da napadamo i osudjujemo, niti smo došli da se na nekome istresamo jer u svojoj kući to ne smijemo :thumbup:
Međusobono poštujemo naše razlike, u karakterima, mišljenjima i stavovima.
Drgo mi je da ti imaš svoju Fatu i da uživate. Ako je vama lijepo, i mi smo sretni zbog vas :thumbup:
Guadalajara
Posts: 32809
Joined: 24/04/2019 18:10
Contact:

#3589 Re: Svi mi razvedeni - tuspasimo se :)

Post by Guadalajara »

@moonca jesi se ti razvodila? :roll:
User avatar
Euridika
Globalna šefica
Posts: 7926
Joined: 25/08/2015 21:31

#3590 Re: Svi mi razvedeni - tuspasimo se :)

Post by Euridika »

Entropio wrote: 14/05/2020 09:27
Euridika wrote: 14/05/2020 06:52
Entropio wrote: 13/05/2020 21:18 Jebote, kakve trebe pisu po ovom forumu... pa nije ni cudo sto ste sve razvedene. Kakva razmisljanja, kakve fiks ideje... Znate li vi gdje vi zivite? Pa niste vi neka Birgit iz Dizeldorfa ili Amanda iz Londona, nego Halima iz Banovica. Prema tome, ne mozete dobiti Michaela ili Johna, nego Mehu. A Mehi ili ces spremati lavor sa slanom vodom kad dodje kuci s posla, masirati ga redovno, rucak i dezert svaki dan, sutis kad ti kaze da sutis, ne ides materi svaki dan... ili neces biti sretna. Ako to ne mozes podnijeti, idi onda nadji Johna... jer svaki Meho je isti. U pogresnom moru pecate.

Ovaj @almir90 imao normalne zahtjeve, ali nazalost potrefio ovo neku sto hoce da je Amanda... i hop, razvod.

Pravda za Mehu. Svi smo mi Meho.
Greška u koracima, pripisat ću je tvom neiskustvu, možda čak i balavosti: Halima iz Banovića može privući Johna iz Engleske, ali Meho iz Kaknja neće nikad privući Birgit aus Deutchland. ;-)
Samo nemoj(te) poslije kukati kako nema žena u Bosni.

Ako ti je do pranja nogu u lavoru, vrati se materi ili otiđi u kakav spa salon, oni to rade (u spa salon ponesi i pare, ne rade na "lijepe" oči).

I za kraj, poruka tebi, Almiru i ostalim koji misle da se šegače na ovoj temi - razligu. Ako nisi među razvedenim (jer o njima je tema), a dođeš(te) ovdje da se njima izrugujete, bićete ispraćeni na terenski rad. Frustracije liječite na drugom mjestu.

P.S. Almir nije ni bio oženjen, ni cure ne može da nađe. :wink:
:lol:

U nedostatku argumenata, potezes svoju funkciju kao prijetnju... wow. Klasicno ponasanje razvedene zene. Pa to ne bi trpio ni John. Banuj me slobodno ako ce to zadovoljiti tvoj ego, koji usput receno prava zena nema.

Mislim ipak da je gresku u koracima napravila zena koja je razvedena. Dok tjesi sebe da je tako bolje i da ce doci onaj pravi John nekad dok se ona igra s mackama... i da ona ima kvalitete koje John trazi... i da Meho nije za nju... i da je ona iznad Mehe... i da je lavor njoj ispod casti... prodje je zivot.

Otvori oci... ti meni lavor, ja tebi sve sto zelis. U cemu je problem?

Meho >>>>>>>>> John
Opet fulaš - nisam ja ni Halima, ni Birgit ni Fata. Nisam uopće tema priče.

A u čemu je tvoj problem - pa u temeljima. Ti si postavio sebe na pijedestal kraljeva, a da ti žena glumi služavku (kojoj će ti kao nešto dati ??). I onda se žališ kad ti žene kažu da to možeš samo sanjati. Kad se spustiš na zemlju i počneš žene tretirati jednako kao sebe, tad možemo (možda) pričati na ovu temu.
User avatar
Hannibal41
Posts: 823
Joined: 21/04/2020 16:11

#3591 Re: Svi mi razvedeni - tuspasimo se :)

Post by Hannibal41 »

dva puta sretno razveden, trazim trecu zrtvu 😂
User avatar
Yenna
Posts: 6837
Joined: 11/03/2019 08:41
Location: Tu i tamo...

#3592 Re: Svi mi razvedeni - tuspasimo se :)

Post by Yenna »

Sparta41 wrote: 14/05/2020 11:10 dva puta sretno razveden, trazim trecu zrtvu 😂
I to je pošteno, bitno je da je sretno... :zoka:
User avatar
dobar osjecaj
Posts: 3957
Joined: 01/08/2014 11:31

#3593 Re: Svi mi razvedeni - tuspasimo se :)

Post by dobar osjecaj »

Entropio wrote: 13/05/2020 21:18 Pravda za Mehu. Svi smo mi Meho.
Vizionarski osvrt.
User avatar
Entropio
Posts: 7808
Joined: 21/11/2010 21:49

#3594 Re: Svi mi razvedeni - tuspasimo se :)

Post by Entropio »

Image

Jednom se zivi. :thumbup:
User avatar
Phoenix-sad
Posts: 543
Joined: 01/08/2019 23:34

#3595 Re: Svi mi razvedeni - tuspasimo se :)

Post by Phoenix-sad »

Nisam razvedena ali imam pitanje za razvedene muskarce. Tek sam frisko izasla iz veze i nemam namjeru ista sad novo pocinjati ali obzirom da, jel, ne zelim ostati sama, a moja generacija i malo starije je ili sve ozenjeno ili razvedeno, ako bih dosla u situaciju za potencijalnu vezu sa razvedenim muskarcem voljela bih da znam sljedece.

1. Koliko vremena je vama trebalo da prodje od razvoda da mozete da zavolite drugu osobu? Hajmo reci da je situacija kada bivsa zena zahtijeva razvod a on je jos uvijek u tom momentu voli i ne zeli kraj ali se pomiri sa tom cinjenicom i na kraju se razvedu nakon uzaludnih pokusaja da ostanu zajedno.

2. Ako je brak trajao najmanje recimo 10 god (u tim sam godinama tako da je to moguce za taj slucaj), pored ljubavi tu bude i navike dosta, da li se moze u potpunosti otrgnuti od proslog tog zivota i biti spreman da gradi novi sa novom osobom?

3. Ako je brak bio recimo bez djece, znaci nema nekih dodatnih okolnosti koje bi mozda otezale sve to (strah kako ce djeca prihvatiti novu osobu i slicno), ali je iz tog braka izasao povrijedjen i slomljenog srca, da li moze opet da zavoli a ne da bude sa novom osobom jer je "dovoljno dobra".

Nemam nista protiv veze sa nekim ko je vec bio u braku, ali imam taj odredjeni strah, da cu uvijek biti "druga" i nikad "ona", ako je situacija kada muskarac nije taj koji je zelio razvod i koji je prestao da voli.

Hvala :)
User avatar
Euphoria
Posts: 10638
Joined: 15/11/2018 23:40
Location: Samo drsko na fin način!

#3596 Re: Svi mi razvedeni - tuspasimo se :)

Post by Euphoria »

Nisam muškarac ali ti mogu reci da se oni vrlo brzo adaptiraju i za 15 dana žive najnormalnije, kao da nemaju iza sebe nista :lol:
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#3597 Re: Svi mi razvedeni - tuspasimo se :)

Post by moonca »

Entropio wrote: 14/05/2020 12:57 Image

Jednom se zivi. :thumbup:
Prica se da je bila tradicija na Balkanu.... kao i ovo


Image--
User avatar
dobar osjecaj
Posts: 3957
Joined: 01/08/2014 11:31

#3598 Re: Svi mi razvedeni - tuspasimo se :)

Post by dobar osjecaj »

Miss Moonlight wrote: 14/05/2020 13:51 Nisam muškarac ali ti mogu reci da se oni vrlo brzo adaptiraju i za 15 dana žive najnormalnije, kao da nemaju iza sebe nista :lol:
Jucer se razvedeni muskarac zali kolegi kojeg povrsno zna kako vec tri godine nije imao seks. Usput kroz pricu dalje spomenu kako i rodjeno dijete koje zivi u istom gradu nije vidio pet godina - veli ne zeli dijete da ima ista s njim. Boga pitaj imaju li dvije godisnjice slicnu ili razlicitu tezinu u zivotu tog covjeka. Mozda stvarno iskreno pati a nije znao kako da bude otac svom djetetu.
User avatar
Phoenix-sad
Posts: 543
Joined: 01/08/2019 23:34

#3599 Re: Svi mi razvedeni - tuspasimo se :)

Post by Phoenix-sad »

Miss Moonlight wrote: 14/05/2020 13:51 Nisam muškarac ali ti mogu reci da se oni vrlo brzo adaptiraju i za 15 dana žive najnormalnije, kao da nemaju iza sebe nista :lol:
Ma i njih ima razlicitih koji drugacije reaguju na to, neko nastavi bez problema a neko pati godinama, samo sto to ne mozes znati jer vrlo cesto dobro kriju :D

Pokusavam evo da nadjem, pretrazujem temu, da li ima neko bas sa ovim slucajem pa da pitam ali ne mogu da nadjem :D
User avatar
MarlboroGold
Posts: 21580
Joined: 24/06/2013 17:14
Location: Chaos Sanctuary

#3600 Re: Svi mi razvedeni - tuspasimo se :)

Post by MarlboroGold »

Lavovima trebaju donositi lavor i ne očekivati ništa zauzvrat... ostali ne zaslužuju.


:mrgreen:
Post Reply