Fikret (srebrena malina) i respiratori

Post Reply
User avatar
Haris.ba
Posts: 24866
Joined: 08/09/2005 20:08

#1376 Re: Fikret (srebrena malina) i respiratori

Post by Haris.ba »

Član 38.
(1) Zabranjeno je poslovnim subjektima da vrše plaćanja preko računa kod ovlašćenih
organizacija, ako imaju blokirane račune.
(2) Zabranjeno je korišćenje sredstava koja poslovni subjekat ima na računima kod
ovlašćenih organizacija, a koja su blokirana na osnovu naloga za prinudnu naplatu, za
druga plaćanja poslovnog subjekta.
(3) Zabranjeno je ovlašćenim organizacijama da poslovnim subjektima, čiji su računi
blokirani, otvaraju nove račune.

Član 48.
(1) Novčanom kaznom u iznosu od 20.000 KM do 80.000 KM kazniće se za prekršaj
ovlašćena organizacija ako:

j) ne izvrši naloge za prinudnu naplatu u skladu sa čl. 36. i 37. ovog zakona,
k) poslovnom subjektu, čiji su računi blokirani, izvrši plaćanja i otvari nove račune
suprotno članu 38. st. 2. i 3. ovog zakona,

(2) Za prekršaje iz stava 1. ovog člana kazniće se i odgovorno lice u ovlašćenoj
organizaciji novčanom kaznom u iznosu od 5.000 KM do 20.000 KM.
Zanimljivo je ovo sve. Veoma zanimljivo. :bih:
zrakomlat
Posts: 10240
Joined: 23/09/2012 17:22

#1377 Re: Fikret (srebrena malina) i respiratori

Post by zrakomlat »

costacurta wrote: 02/05/2020 23:05
BrziGonzales wrote: 02/05/2020 22:29 https://avaz.ba/vijesti/bih/567403/sreb ... uplati-pdv

Treba ovdje malo upratiti i banku koja je plasirala novac u inostranstvo. Prema zakonu o sprječavanju pranja novca BiH, sve transakcije preko 30.000 KM se moraju dokumentacijom potkovati, priložiti fakture, ugovore na osnovu čega se vrši transakcija...Na osnovu čega su oni vršili uplate na više računa prema vani? Izgleda da su odmah poslali sav novac vani na više strana pa se naša malina morala kreditno zadužiti kod banke da plati PDV. Zanima me kakva je to garancija ponuđena banci da ista banka dadne kredit od preko milon maraka u par dana firmi koja ima godišnji promet od 100-200.000 KM? De malo pritisnite i te hoštaplere iz banaka, da se čuje kako pjevaju visoki "c".
Blokiran račun i frajko ode u 4 druge banke i otvori 4 nova računa?! :shock: , jel neko pitao što su mu blokirani računi, ne do bog LRC upitali. Sve se može, samo trebaš znati prave ljude.
Ljudi dižu kredite 5000KM i traže im krvnu sliku da donesu, žirante i šta sve ne, frajer dobije 200k poticaja hladnjaču da napravi, pazi ako sam shvatio taj lik uopšte nema svoje malinjake već samo otkupljuje i lageruje, i kao takav neko je procijenio da mu se da 1M kredita.
Sine moj, ovo je samo primjer, jedan mali primjer kako se peru pare. Sinoć je dobru stvar rekao Miletić 5.5B je rebalans budžeta, ovih 10M je školskim primjerom pokazano kako i gdje završi većina novca.
I to mu se milion odobri vrlo brzo, u vremenu pandemije, kad su banke opterećene moratorijima itd. Dobio milion maraka od banke ko 1000 u mikrokreditnoj. Još samo fali da je to ona turska linija kredita bez kamate :D
User avatar
Haris.ba
Posts: 24866
Joined: 08/09/2005 20:08

#1378 Re: Fikret (srebrena malina) i respiratori

Post by Haris.ba »

zrakomlat wrote: 02/05/2020 23:16 I to mu se milion odobri vrlo brzo, u vremenu pandemije, kad su banke opterećene moratorijima itd. Dobio milion maraka od banke ko 1000 u mikrokreditnoj. Još samo fali da je to ona turska linija kredita bez kamate
A šta će mu pare za pdv? Piše u ugovoru avanst 100%, ili sam nešta pomješao? Ne znam šta će mu kredit za pdv?

I baš me zanima ko mu je dao milion kredita, i šta mu je bilo garancija. Meni u banci nisu htjeli dati lombardni kredit (dam im unaprijed kao garanciju vraćanja stopostotni iznos kredita koji hoću, znači nema bolje garancije).
User avatar
Hajlac
Posts: 3843
Joined: 15/02/2012 15:08
Location: Chris Hedges!

#1379 Re: Fikret (srebrena malina) i respiratori

Post by Hajlac »

BrziGonzales wrote: 02/05/2020 22:29 https://avaz.ba/vijesti/bih/567403/sreb ... uplati-pdv

Treba ovdje malo upratiti i banku koja je plasirala novac u inostranstvo. Prema zakonu o sprječavanju pranja novca BiH, sve transakcije preko 30.000 KM se moraju dokumentacijom potkovati, priložiti fakture, ugovore na osnovu čega se vrši transakcija...Na osnovu čega su oni vršili uplate na više računa prema vani? Izgleda da su odmah poslali sav novac vani na više strana pa se naša malina morala kreditno zadužiti kod banke da plati PDV. Zanima me kakva je to garancija ponuđena banci da ista banka dadne kredit od preko milon maraka u par dana firmi koja ima godišnji promet od 100-200.000 KM? De malo pritisnite i te hoštaplere iz banaka, da se čuje kako pjevaju visoki "c".
Da se kladimo da je u pitanju neka banka jal bliska SDA tajkunima poput Vakufske, BBI, Preventove bla bla jal "postenjacka" poput Hypo pardon Addiko ili NLB Ljubljanske i tako to :evil:

I da je bar dio tih miliončića 'crkavice' otislo u pravcu jal Kipra jal Austrije jal Sejsela, Kajmana, Djevicanskih pomorskih perača novca.
User avatar
vjesticanametli
Posts: 15704
Joined: 15/02/2008 09:31
Location: Sarajevo X

#1380 Re: Fikret (srebrena malina) i respiratori

Post by vjesticanametli »

Ovo je srebrenicki kredit....nemaju oni Ote lombardne :mrgreen:
User avatar
Billy The Pljuc
Posts: 3382
Joined: 06/02/2015 07:59
Location: Odakle sam bio, više nisam...

#1381 Re: Fikret (srebrena malina) i respiratori

Post by Billy The Pljuc »

I šta kaže "brat" naš lijepi, dobri, prepošteni, ako Senad ne laže, moji advokati su me savjetovali da ne istupam u javnosti.

Šta će ti advokati ako si ispravan i posluješ po zakonu???

Svaka čast Haris.ba kad ti se da provjeriti šta zakon veli na navode o blokiranom računu.

I laiku je jasno da su Solak i Fikret prekršili masu zakona u postupku nabavke "respiratora" ali nisu jedini koji bi trebali odgovarati kako već napisah u jednom od prethodnih postova jer smrdi na svim nivoima.

Teško da budemo gledali ikoga kako ide na robiju, ovo ispade pregolemo na kraju.
Novak20
Posts: 13969
Joined: 11/02/2014 18:55
Location: Taboo(t) teme i brisani postovi

#1382 Re: Fikret (srebrena malina) i respiratori

Post by Novak20 »

Ljudi im još u ožujku davali ponude i cijene respiratora dok su oni smišljali kako da ponude iskoriste za sebe. Nikome nisu odgovorili ni sa hvala.


[/quote]
User avatar
O'zone
Globalni moderator
Posts: 22352
Joined: 17/02/2008 20:29
Location: Kad god popizdite na vlast, sjetite se da i u opoziciji sjede ista takva govna...."

#1383 Re: Fikret (srebrena malina) i respiratori

Post by O'zone »

Ma glupo je više i raspravljati o ovome.

Maznuto je 10.5 miliona.

I ništa.

Nek ide sve u K..krasni
User avatar
Haris.ba
Posts: 24866
Joined: 08/09/2005 20:08

#1384 Re: Fikret (srebrena malina) i respiratori

Post by Haris.ba »

Samo da dodam oko računa firme, firma može imati samo jedan glavni račun. Može otvarati i druge račune, stotinu ako joj treba, ali samo jedan račun je glavni i nema baš jednostavno situacija koje su bile prije da kad ti je glavni račun blokiran otvori novi i tjeraj dalje (banka ne smije otvoriti novi račun ako je glavni u blokadi, i prate se plaćanja i ako duguješ državi odmah pare legnu država uzme). Barem je tako u teoriji.
User avatar
Entropio
Posts: 7808
Joined: 21/11/2010 21:49

#1385 Re: Fikret (srebrena malina) i respiratori

Post by Entropio »

Zamisli pacijent lezi na intenzivnoj, COPD, jedva dise... i kazu mu sad cemo vas spojiti na Fikretov respirator, bez brige. :-)
Novak20
Posts: 13969
Joined: 11/02/2014 18:55
Location: Taboo(t) teme i brisani postovi

#1386 Re: Fikret (srebrena malina) i respiratori

Post by Novak20 »

O'zone wrote: 02/05/2020 23:37 Ma glupo je više i raspravljati o ovome.

Maznuto je 10.5 miliona.

I ništa.

Nek ide sve u K..krasni
Pa ako je tako onda fino lokot na temu... :D

Riješi nas belaja.
User avatar
JanuaryJones
Posts: 4193
Joined: 25/08/2013 13:31

#1387 Re: Fikret (srebrena malina) i respiratori

Post by JanuaryJones »

Entropio wrote: 02/05/2020 23:46 Zamisli pacijent lezi na intenzivnoj, COPD, jedva dise... i kazu mu sad cemo vas spojiti na Fikretov respirator, bez brige. :-)
I onda neko umre. Bilo bi mrtvih glava. Ili ne bi.
User avatar
JThomas
Posts: 69048
Joined: 24/05/2008 15:01
Location: Sic semper tyrannis

#1389 Re: Fikret (srebrena malina) i respiratori

Post by JThomas »

Haris.ba wrote: 02/05/2020 23:39 Samo da dodam oko računa firme, firma može imati samo jedan glavni račun. Može otvarati i druge račune, stotinu ako joj treba, ali samo jedan račun je glavni i nema baš jednostavno situacija koje su bile prije da kad ti je glavni račun blokiran otvori novi i tjeraj dalje (banka ne smije otvoriti novi račun ako je glavni u blokadi, i prate se plaćanja i ako duguješ državi odmah pare legnu država uzme). Barem je tako u teoriji.
u kakvoj god blokadi da je bio, 10,5 miliona bi ga valjda deblokiralo :mrgreen: i lično ne znam za slučajeve da se danas tako "elegantno" izbjegavaju blokade kao ranije. tako da ja vjerujem da je to u redu. zato ništa drugo nije.

pravo je najčešće logična nauka, i u suštini, ovdje pravo i zdrav razum govore isto. kako si se ti uvjerio da on to može odraditi, eto čak da jeste zakon suspendovan - a nije. odgovora koji drži vodu nema, a sve dalje proizlazi iz toga.
User avatar
Ricken
Posts: 6038
Joined: 03/05/2011 23:00
Location: Tamo na jugu daleko od sjevera
Contact:

#1390 Re: Fikret (srebrena malina) i respiratori

Post by Ricken »

Billy The Pljuc wrote: 02/05/2020 17:02 Pokušavaju zataškati al' baš ofirno, Kreštalica????

Ako Avaz ne pretjeruje a vjerujem gdje ima dima ima i vatre:

https://avaz.ba/vijesti/bih/567403/sreb ... uplati-pdv

Kao nešto sastanče i kupuju vrijeme a sva govna upletena u ovo su odavno trebala biti iza rešetaka dok traje istražni proces.

Unfuckingbeliavable...

Svi mi se svakodnevno trebamo podsjećati na Fikreta, ne ovog smrada iz sela Sućeska, nego na siromaha kojeg ista ova govna zatvoriše zbog tri metra drva i da svako od nas može sutra biti on.
Ne valjaju podaci LRC-u. Društvo ima račune u 4 banke, a zadnji je otvoren 20.12.2019. Ovo što piše zadnja promjena, je moglo biti dodavanje potpisnika i slično, ali računi postoje duži period, osim jednog iz decembra 2019.
User avatar
Pitar sa Kariba
Posts: 8583
Joined: 30/03/2011 15:00
Location: Grad ispod Trebevića, Gdje još uvijek ima pravo dobrih priča.

#1391 Re: Fikret (srebrena malina) i respiratori

Post by Pitar sa Kariba »

Ma da bezveze novinari lupaju. Kao sto je lupanje ovo sa "glavnim"racunom. Ovi racuni sa promjenama u 4 mjesecu su BBI, Spar i Zirat banka. Sudeci po brojevima.
User avatar
Ricken
Posts: 6038
Joined: 03/05/2011 23:00
Location: Tamo na jugu daleko od sjevera
Contact:

#1392 Re: Fikret (srebrena malina) i respiratori

Post by Ricken »

costacurta wrote: 02/05/2020 23:05
BrziGonzales wrote: 02/05/2020 22:29 https://avaz.ba/vijesti/bih/567403/sreb ... uplati-pdv

Treba ovdje malo upratiti i banku koja je plasirala novac u inostranstvo. Prema zakonu o sprječavanju pranja novca BiH, sve transakcije preko 30.000 KM se moraju dokumentacijom potkovati, priložiti fakture, ugovore na osnovu čega se vrši transakcija...Na osnovu čega su oni vršili uplate na više računa prema vani? Izgleda da su odmah poslali sav novac vani na više strana pa se naša malina morala kreditno zadužiti kod banke da plati PDV. Zanima me kakva je to garancija ponuđena banci da ista banka dadne kredit od preko milon maraka u par dana firmi koja ima godišnji promet od 100-200.000 KM? De malo pritisnite i te hoštaplere iz banaka, da se čuje kako pjevaju visoki "c".
Blokiran račun i frajko ode u 4 druge banke i otvori 4 nova računa?! :shock: , jel neko pitao što su mu blokirani računi, ne do bog LRC upitali. Sve se može, samo trebaš znati prave ljude.
Ljudi dižu kredite 5000KM i traže im krvnu sliku da donesu, žirante i šta sve ne, frajer dobije 200k poticaja hladnjaču da napravi, pazi ako sam shvatio taj lik uopšte nema svoje malinjake već samo otkupljuje i lageruje, i kao takav neko je procijenio da mu se da 1M kredita.
Sine moj, ovo je samo primjer, jedan mali primjer kako se peru pare. Sinoć je dobru stvar rekao Miletić 5.5B je rebalans budžeta, ovih 10M je školskim primjerom pokazano kako i gdje završi većina novca.
Prema finansijskim izvještajima ima i svoju biološku imovinu, a u njima iskazana knjigovodstvena vrijednost je nekih cca KM 20.000.

Računi su prema bonitetnim podacima druge kuće otvoreni u prije, a zadnji u decembru 2019, ako je to uopšte važno.
User avatar
Haris.ba
Posts: 24866
Joined: 08/09/2005 20:08

#1393 Re: Fikret (srebrena malina) i respiratori

Post by Haris.ba »

JThomas wrote: 02/05/2020 23:51
Haris.ba wrote: 02/05/2020 23:39 Samo da dodam oko računa firme, firma može imati samo jedan glavni račun. Može otvarati i druge račune, stotinu ako joj treba, ali samo jedan račun je glavni i nema baš jednostavno situacija koje su bile prije da kad ti je glavni račun blokiran otvori novi i tjeraj dalje (banka ne smije otvoriti novi račun ako je glavni u blokadi, i prate se plaćanja i ako duguješ državi odmah pare legnu država uzme). Barem je tako u teoriji.
u kakvoj god blokadi da je bio, 10,5 miliona bi ga valjda deblokiralo :mrgreen: i lično ne znam za slučajeve da se danas tako "elegantno" izbjegavaju blokade kao ranije. tako da ja vjerujem da je to u redu. zato ništa drugo nije.

pravo je najčešće logična nauka, i u suštini, ovdje pravo i zdrav razum govore isto. kako si se ti uvjerio da on to može odraditi, eto čak da jeste zakon suspendovan - a nije. odgovora koji drži vodu nema, a sve dalje proizlazi iz toga.
Ma ovo oko blokade mi je samo veza sa veoma čudnom situacijom da nisu imali za pdv bez kredita. Valjda je istinita informacija. I u tom kontekstu moguće je da je država uplatila firmi avans na blokirani račun i neko se namirio čim su pare legle. Jedan od razloga što se u javnim nabavkama traži da račun firme koja je dobavljač nije blokiran jeste upravo da se izbjegnu takve situacije.
mesihtrko
Posts: 341
Joined: 23/09/2008 01:38

#1394 Re: Fikret (srebrena malina) i respiratori

Post by mesihtrko »

Huriccan01 wrote: 02/05/2020 21:35 Gledam slusam ovoga Zahiragica.
- ako je Fikret Pljevljak poltron porodice Izetbegovic. Onda je ovaj mali mali od Sebije
-Tolika doza arogancije i ne postovanja prema Prof.Dr. Suljevicu. Djecace dragi sta su tebe u kuci i u skoli ucili. Pokazi postovanjem prvo prema prof. godinam a drugo prema njemu njegov tituli.
- mali je izgleda Bog za medicinu, pravo, ekonomiju i ocito za elektorniku
-isturen od vrha SDA da radi kriticni PR
- po svemu sto je rekao najebao je Fikret i Solak
- i tu ce biti i kraj cijele price
Gledam ovog Zahiragića na Face TV,Ovaj nije pao s Marsa al je veliki lažov
Ovaj lik misli da su Bošnjaci slijepci ,ili misli ,il mu je to neko od starijih kolega šapnuo, a ovaj naglas ponovio
Kaže nije došao da brani Sebiju a iznio je čojk takve podatke da bi zdravi poželjeli da se razbole kako bi se smjestili u ovu bolnicu.
Kaže u bolnici rade iskusni doktori
Kaže da je bolnica puna
Kaže da su prije njega bili ljudi koji su krali (ljudi iz prvog safa) tih ljudi više nema
Poredi čovjek njemačke i Kineske respiratore(76000 KM )
last mohicans
Posts: 11982
Joined: 09/08/2012 23:19

#1395 Re: Fikret (srebrena malina) i respiratori

Post by last mohicans »

costacurta wrote: 02/05/2020 23:05
BrziGonzales wrote: 02/05/2020 22:29 https://avaz.ba/vijesti/bih/567403/sreb ... uplati-pdv

Treba ovdje malo upratiti i banku koja je plasirala novac u inostranstvo. Prema zakonu o sprječavanju pranja novca BiH, sve transakcije preko 30.000 KM se moraju dokumentacijom potkovati, priložiti fakture, ugovore na osnovu čega se vrši transakcija...Na osnovu čega su oni vršili uplate na više računa prema vani? Izgleda da su odmah poslali sav novac vani na više strana pa se naša malina morala kreditno zadužiti kod banke da plati PDV. Zanima me kakva je to garancija ponuđena banci da ista banka dadne kredit od preko milon maraka u par dana firmi koja ima godišnji promet od 100-200.000 KM? De malo pritisnite i te hoštaplere iz banaka, da se čuje kako pjevaju visoki "c".
Blokiran račun i frajko ode u 4 druge banke i otvori 4 nova računa?! :shock: , jel neko pitao što su mu blokirani računi, ne do bog LRC upitali. Sve se može, samo trebaš znati prave ljude.
Ljudi dižu kredite 5000KM i traže im krvnu sliku da donesu, žirante i šta sve ne, frajer dobije 200k poticaja hladnjaču da napravi, pazi ako sam shvatio taj lik uopšte nema svoje malinjake već samo otkupljuje i lageruje, i kao takav neko je procijenio da mu se da 1M kredita.
Sine moj, ovo je samo primjer, jedan mali primjer kako se peru pare. Sinoć je dobru stvar rekao Miletić 5.5B je rebalans budžeta, ovih 10M je školskim primjerom pokazano kako i gdje završi većina novca.
Ma kakav ovaj LRC kao relavantan izvor. Privatna firma koja nema sve podatke. Havaz nema pristup centralnom registru, tj. CRR, sto sve banke imaju prilikom obrade svakog fizičkog i pravnog lica, pa su ove uzeli. Mozda je i tačno da je otvorio, ali tesko to i jedna banka prihvata da otvara nove račune ako su prethodni blokirani. Ali kad mogu nabavljati respiratore kao relevantni, vjerovatno su nasli put i do otvaranja novih računa.
User avatar
Ricken
Posts: 6038
Joined: 03/05/2011 23:00
Location: Tamo na jugu daleko od sjevera
Contact:

#1396 Re: Fikret (srebrena malina) i respiratori

Post by Ricken »

Haris.ba wrote: 03/05/2020 00:04
JThomas wrote: 02/05/2020 23:51
Haris.ba wrote: 02/05/2020 23:39 Samo da dodam oko računa firme, firma može imati samo jedan glavni račun. Može otvarati i druge račune, stotinu ako joj treba, ali samo jedan račun je glavni i nema baš jednostavno situacija koje su bile prije da kad ti je glavni račun blokiran otvori novi i tjeraj dalje (banka ne smije otvoriti novi račun ako je glavni u blokadi, i prate se plaćanja i ako duguješ državi odmah pare legnu država uzme). Barem je tako u teoriji.
u kakvoj god blokadi da je bio, 10,5 miliona bi ga valjda deblokiralo :mrgreen: i lično ne znam za slučajeve da se danas tako "elegantno" izbjegavaju blokade kao ranije. tako da ja vjerujem da je to u redu. zato ništa drugo nije.

pravo je najčešće logična nauka, i u suštini, ovdje pravo i zdrav razum govore isto. kako si se ti uvjerio da on to može odraditi, eto čak da jeste zakon suspendovan - a nije. odgovora koji drži vodu nema, a sve dalje proizlazi iz toga.
Ma ovo oko blokade mi je samo veza sa veoma čudnom situacijom da nisu imali za pdv bez kredita. Valjda je istinita informacija. I u tom kontekstu moguće je da je država uplatila firmi avans na blokirani račun i neko se namirio čim su pare legle. Jedan od razloga što se u javnim nabavkama traži da račun firme koja je dobavljač nije blokiran jeste upravo da se izbjegnu takve situacije.
Račun je bio blokiran od 21.2.2020, godine do 24.2.2020. godine. Znači za jedan vikend u februaru, kada je sve jo bilo ok. Mislim sve je jasno, ali se povlače stvari, koje su lako provjerljive i u kojima nema indicija. Druga stvar je što novinari ništa ne provjeravaju.
pinkman
Posts: 2958
Joined: 07/09/2013 18:57

#1397 Re: Fikret (srebrena malina) i respiratori

Post by pinkman »

Huriccan01 wrote: 02/05/2020 21:35 Gledam slusam ovoga Zahiragica.
- ako je Fikret Pljevljak poltron porodice Izetbegovic. Onda je ovaj mali mali od Sebije
-Tolika doza arogancije i ne postovanja prema Prof.Dr. Suljevicu. Djecace dragi sta su tebe u kuci i u skoli ucili. Pokazi postovanjem prvo prema prof. godinam a drugo prema njemu njegov tituli.
- mali je izgleda Bog za medicinu, pravo, ekonomiju i ocito za elektorniku
-isturen od vrha SDA da radi kriticni PR
- po svemu sto je rekao najebao je Fikret i Solak
- i tu ce biti i kraj cijele price
Ako padne Fikret, onda ce se iduci fikreti teze odluciti na ovo.. :D
User avatar
Ricken
Posts: 6038
Joined: 03/05/2011 23:00
Location: Tamo na jugu daleko od sjevera
Contact:

#1398 Re: Fikret (srebrena malina) i respiratori

Post by Ricken »

Pitar sa Kariba wrote: 03/05/2020 00:03 Ma da bezveze novinari lupaju. Kao sto je lupanje ovo sa "glavnim"racunom. Ovi racuni sa promjenama u 4 mjesecu su BBI, Spar i Zirat banka. Sudeci po brojevima.
Svaka čast! :thumbup: S tim da nije spar, nego sber. :D

Ima još jedna banka, naša, u domaćem vlasništvu, grupe poslovnih ljudi, vrlo blizu srebreničkog kraja, je li to ne znaš? :lol:

Da malo zakuham.
User avatar
cenecimoveocino
Posts: 2451
Joined: 31/12/2013 23:00
Location: Zenica

#1399 Re: Fikret (srebrena malina) i respiratori

Post by cenecimoveocino »

https://klix.ba/zvijezda-ne-mozes-bit ... h-emisija/

I fakat vratim na zmbt od 1.5. kad je emitiran i nema ga nigdje.
last mohicans
Posts: 11982
Joined: 09/08/2012 23:19

#1400 Re: Fikret (srebrena malina) i respiratori

Post by last mohicans »

mesihtrko wrote: 03/05/2020 00:06
Huriccan01 wrote: 02/05/2020 21:35 Gledam slusam ovoga Zahiragica.
- ak :lol: o je Fikret Pljevljak poltron porodice Izetbegovic. Onda je ovaj mali mali od Sebije
-Tolika doza arogancije i ne postovanja prema Prof.Dr. Suljevicu. Djecace dragi sta su tebe u kuci i u skoli ucili. Pokazi postovanjem prvo prema prof. godinam a drugo prema njemu njegov tituli.
- mali je izgleda Bog za medicinu, pravo, ekonomiju i ocito za elektorniku
-isturen od vrha SDA da radi kriticni PR
- po svemu sto je rekao najebao je Fikret i Solak
- i tu ce biti i kraj cijele price
Gledam ovog Zahiragića na Face TV,Ovaj nije pao s Marsa al je veliki lažov
Ovaj lik misli da su Bošnjaci slijepci ,ili misli ,il mu je to neko od starijih kolega šapnuo, a ovaj naglas ponovio
Kaže nije došao da brani Sebiju a iznio je čojk takve podatke da bi zdravi poželjeli da se razbole kako bi se smjestili u ovu bolnicu.
Kaže u bolnici rade iskusni doktori
Kaže da je bolnica puna
Kaže da su prije njega bili ljudi koji su krali (ljudi iz prvog safa) tih ljudi više nema
Poredi čovjek njemačke i Kineske respiratore(76000 KM )
Gledao sam. Čudno kako se često prozivaju mladi kadrovi SDPa, skojevcima i nadubudnim mladicima, prvi Bakir, sta tek reci za ovoga? Koja nadmenost, bahatost i samoumisljenost da je bitan, nije on dosao braniti Fadila i Sebiju, ali mu ne izlaze iz usta. Malo napravio sebi besplatnog marketinga, ali je dovoljno namazan da Senad nije mogao iščupati neke ekskluzive. Nekad me Senad razočara nespremnoscu, pustio ga da mlati o UKC standardnu vjesticinu spiku, umjesto da ga je ubio činjenicama i pravim podacima. Spominje da je kroz satore proslo 30000 pacijenata i to neki bitan podatak. Mozda ih se pola vratilo, bez pruzene usluge. A ne sjeti ga se pitati koliko inače za isti period UKC primi pacijenata. Ni 10% pacijenata ne primaju. Danas sam pitao za pregled jedne bebe, naravno nikoga ne primaju. Idi privatno. Ono se naslo da komentarise rad UKC, objektivno. :-)
A koliko svoju guzicu cijeni i uzdize kad kaze da je prekvalifikovan za posao koji radi u Zavodu za zdravstvo, jbt. Koja sloboda i umišljatost. Al je kazao da dzaba radi za stranku. :lol:
Post Reply