Bila je sa prijateljem od bivšeg

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

Mak5m3
Posts: 29
Joined: 25/04/2020 22:40

#1 Bila je sa prijateljem od bivšeg

Post by Mak5m3 »

Priča je sledeća. Upoznao sam jednu veoma lepu devojku na fakultetu. Izašli smo nekoliko puta na kafu. Mnogo mi se sviđa a i ja njoj uveren sam. Što se tiče godina u ranim dvadesetim smo oboje. Znam da je menjala momke pre mene. Kad sam to saznao nije mi bilo drago ali nekako sam prešao preko toga. Ali kad sam saznao da je njen prvi dečko bio prijatelj sa njenim drugim dečkom a njen drugi dečko prijatelj sa njenim trećim dečkom ostao sam zaprepašten. Ako je već menjala momke pa gde baš da skoro svi oni budu drugovi međusobno. Što je najbizarnije kada je bila u vezi sa trećim dečkom oni su izlazili vani i išli na žurke skupa sa društvom u kojem je bio njen drugi dečko tada bivši naravno. Ja ne mogu da zamislim da smo ja i moja devojka u društvu njenog bivšeg koji je ujedno i moj prijatelj. Osećao bi se neugodno. Ne znam kako njima to nije bilo čudno. Plašim se što je ona u stanju da uradi i dokle je spremna da ide ako joj nije problem da bude sa momkom onda prekinu pa ona nastavi sa njegovim prijateljem.
Safete Dilbere
Posts: 538
Joined: 06/12/2019 21:55
Location: Sajo utovaraj istovaraj

#2 Re: Bila je sa prijateljem od bivšeg

Post by Safete Dilbere »

Mak5m3 wrote: 28/04/2020 00:20 Priča je sledeća. Upoznao sam jednu veoma lepu devojku na fakultetu. Izašli smo nekoliko puta na kafu. Mnogo mi se sviđa a i ja njoj uveren sam. Što se tiče godina u ranim dvadesetim smo oboje. Znam da je menjala momke pre mene. Kad sam to saznao nije mi bilo drago ali nekako sam prešao preko toga. Ali kad sam saznao da je njen prvi dečko bio prijatelj sa njenim drugim dečkom a njen drugi dečko prijatelj sa njenim trećim dečkom ostao sam zaprepašten. Ako je već menjala momke pa gde baš da skoro svi oni budu drugovi međusobno. Što je najbizarnije kada je bila u vezi sa trećim dečkom oni su izlazili vani i išli na žurke skupa sa društvom u kojem je bio njen drugi dečko tada bivši naravno. Ja ne mogu da zamislim da smo ja i moja devojka u društvu njenog bivšeg koji je ujedno i moj prijatelj. Osećao bi se neugodno. Ne znam kako njima to nije bilo čudno. Plašim se što je ona u stanju da uradi i dokle je spremna da ide ako joj nije problem da bude sa momkom onda prekinu pa ona nastavi sa njegovim prijateljem.
Ovde vazi ona "ma samo nek' je u raji"
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#3 Re: Bila je sa prijateljem od bivšeg

Post by moonca »

Mak5m3 wrote: 28/04/2020 00:20 Ne znam kako njima to nije bilo čudno. Plašim se što je ona u stanju da uradi i dokle je spremna da ide ako joj nije problem da bude sa momkom onda prekinu pa ona nastavi sa njegovim prijateljem.
I tebi je cudno, pa ipak razmisljas da nastavis zapoceti odnos- vjerujem da si u ti prijatelji-- slicno razmisljali.
Zasto se ne pitash, kako su oni mogli s njom u vezu, ako su znali, da je ona jos uvijek s jednim od prijatelja? :zoka:
CikaFajer666
Posts: 67
Joined: 08/11/2018 18:33

#4 Re: Bila je sa prijateljem od bivšeg

Post by CikaFajer666 »

Svako drustvo je imalo/ima takvu jednu jaranicu.
:izet:
User avatar
sadie_forever
Posts: 6009
Joined: 24/08/2014 21:34

#5 Re: Bila je sa prijateljem od bivšeg

Post by sadie_forever »

Mak5m3 wrote: 28/04/2020 00:20 Priča je sledeća. Upoznao sam jednu veoma lepu devojku na fakultetu. Izašli smo nekoliko puta na kafu. Mnogo mi se sviđa a i ja njoj uveren sam. Što se tiče godina u ranim dvadesetim smo oboje. Znam da je menjala momke pre mene. Kad sam to saznao nije mi bilo drago ali nekako sam prešao preko toga. Ali kad sam saznao da je njen prvi dečko bio prijatelj sa njenim drugim dečkom a njen drugi dečko prijatelj sa njenim trećim dečkom ostao sam zaprepašten. Ako je već menjala momke pa gde baš da skoro svi oni budu drugovi međusobno. Što je najbizarnije kada je bila u vezi sa trećim dečkom oni su izlazili vani i išli na žurke skupa sa društvom u kojem je bio njen drugi dečko tada bivši naravno. Ja ne mogu da zamislim da smo ja i moja devojka u društvu njenog bivšeg koji je ujedno i moj prijatelj. Osećao bi se neugodno. Ne znam kako njima to nije bilo čudno. Plašim se što je ona u stanju da uradi i dokle je spremna da ide ako joj nije problem da bude sa momkom onda prekinu pa ona nastavi sa njegovim prijateljem.
To govori o njenom moralu,nije iskljuceno da ce sutra preci na nekog tvog prijatelja,sta ces onda? i say leave it,,a ako ipak hoces bar se potrudi da je ne upoznajes s prijateljima :D
L u c i f e r
Posts: 12308
Joined: 30/11/2013 14:50
Location: Bosna

#6 Re: Bila je sa prijateljem od bivšeg

Post by L u c i f e r »

moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#7 Re: Bila je sa prijateljem od bivšeg

Post by moonca »

_id=16459497 wrote:28/04/2020 00:56 Ali kad sam saznao da je njen prvi dečko bio prijatelj sa njenim drugim dečkom a njen drugi dečko prijatelj sa njenim trećim dečkom ostao sam zaprepašten
.............da li je treci bio prijatelj sa prvim?? :zoka:
User avatar
Optimus09
Posts: 3040
Joined: 27/11/2017 06:48
Location: Berlin

#8 Re: Bila je sa prijateljem od bivšeg

Post by Optimus09 »

Svi bi da j. a zene nevino.
Ne ide tako :roll:
Sto se tice price,ako nisi troler,isli su oni samo na sex,ukljucujuci i nju.
Bila im je trofej,ima takvih bolesnika i krkana vani koliko hoces.
Zaobidji u sirokom luku,ne budi toliko ocajan.
Mak5m3
Posts: 29
Joined: 25/04/2020 22:40

#9 Re: Bila je sa prijateljem od bivšeg

Post by Mak5m3 »

moonca wrote: 28/04/2020 00:45
Mak5m3 wrote: 28/04/2020 00:20 Ne znam kako njima to nije bilo čudno. Plašim se što je ona u stanju da uradi i dokle je spremna da ide ako joj nije problem da bude sa momkom onda prekinu pa ona nastavi sa njegovim prijateljem.
I tebi je cudno, pa ipak razmisljas da nastavis zapoceti odnos- vjerujem da si u ti prijatelji-- slicno razmisljali.
Zasto se ne pitash, kako su oni mogli s njom u vezu, ako su znali, da je ona jos uvijek s jednim od prijatelja? :zoka:
Krivo si shvatio. Nije ona bila u isto vreme sa više momaka. Ona bi bila sa jednim pa prekinu, pa sa drugim pa prekinu, pa sa trećim....itd. Nije varala nijednog. Ali problem je što su svi ti likovi bili međusobno prijatelji i družili se. Ući u vezu sa momkom koji je prijatelj tvog bivšeg to poštena devojka ne bi trebala da radi. Mnogo me zabolelo kada sam saznao to o njoj.
Mak5m3
Posts: 29
Joined: 25/04/2020 22:40

#10 Re: Bila je sa prijateljem od bivšeg

Post by Mak5m3 »

moonca wrote: 28/04/2020 01:03
_id=16459497 wrote:28/04/2020 00:56 Ali kad sam saznao da je njen prvi dečko bio prijatelj sa njenim drugim dečkom a njen drugi dečko prijatelj sa njenim trećim dečkom ostao sam zaprepašten
.............da li je treci bio prijatelj sa prvim?? :zoka:
Koliko ja znam ne.
Mak5m3
Posts: 29
Joined: 25/04/2020 22:40

#11 Re: Bila je sa prijateljem od bivšeg

Post by Mak5m3 »

Optimus09 wrote: 28/04/2020 01:03 Svi bi da j. a zene nevino.
Ne ide tako :roll:
Sto se tice price,ako nisi troler,isli su oni samo na sex,ukljucujuci i nju.
Bila im je trofej,ima takvih bolesnika i krkana vani koliko hoces.
Zaobidji u sirokom luku,ne budi toliko ocajan.
Nisam siguran da li je imala seks sa njima. To znaju samo ona i oni. Možda i nije dala baš svakom jer bila je maloletna. Sa trećim je najduže bila, više od godinu dana.
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#12 Re: Bila je sa prijateljem od bivšeg

Post by moonca »

Mak5m3 wrote: 28/04/2020 01:33 Krivo si shvatio. Nije ona bila u isto vreme sa više momaka. Ona bi bila sa jednim pa prekinu, pa sa drugim pa prekinu, pa sa trećim....itd. Nije varala nijednog. Ali problem je što su svi ti likovi bili međusobno prijatelji i družili se. Ući u vezu sa momkom koji je prijatelj tvog bivšeg to poštena devojka ne bi trebala da radi. Mnogo me zabolelo kada sam saznao to o njoj.
Da li su oni posteni.. ako uopste -vagash-- postenje.
Drugo, sta si ti cuo, ne znaci da je istina..
I, jesi li ti nju pitao za te veze -ili je sve sto znash o njoj - rekla --kazala- je od koga ?
Mak5m3
Posts: 29
Joined: 25/04/2020 22:40

#13 Re: Bila je sa prijateljem od bivšeg

Post by Mak5m3 »

moonca wrote: 28/04/2020 01:44
Mak5m3 wrote: 28/04/2020 01:33 Krivo si shvatio. Nije ona bila u isto vreme sa više momaka. Ona bi bila sa jednim pa prekinu, pa sa drugim pa prekinu, pa sa trećim....itd. Nije varala nijednog. Ali problem je što su svi ti likovi bili međusobno prijatelji i družili se. Ući u vezu sa momkom koji je prijatelj tvog bivšeg to poštena devojka ne bi trebala da radi. Mnogo me zabolelo kada sam saznao to o njoj.
Da li su oni posteni.. ako uopste -vagash-- postenje.
Drugo, sta si ti cuo, ne znaci da je istina..
I, jesi li ti nju pitao za te veze -ili je sve sto znash o njoj - rekla --kazala- je od koga ?
Po meni su ispali bolesni i oni i ona. Njih je lakše razumeti jer su muškarci. Mada ja ne bi nikad mogao da budem sa bivšom devojkom nekog mog druga. Ma nisam je pitao. Gde ću to da je pitam a zvanično još nismo ni ušli u vezu. Verovatno bi rekla da su to njene intimne stvari i ne bi htela da mi odgovori ili bi jednostavno lagala i umanjivala. Retko koja žena će sadašnjem momku pričati o bivšima i zašto je bila sa njima. Nisu te priče rekla kazala. To je dokazano. Sve je na fejsbuku objavila, stavila je slike na kojima se ljubi u usta sa njima, i doslovno je napisala statuse gde priznaje da je bila u vezama sa tim momcima, pisala im ljubavi i slala im srca a oni njoj isto.
akibhf
Posts: 117
Joined: 06/01/2012 23:00

#14 Re: Bila je sa prijateljem od bivšeg

Post by akibhf »

Slusaj prijatelju dobro. Posto si se registrovao samo da to pitas, a i dosta si mlad, da ti dam jedan savjet. KAd god upoznas djevojku i pocinje ti se svidjati, nikada nemoj da se na pocetku previse uzivljavas, da se ludo zaljubljujes, a tek ste na pocetku i upoznajete se. Ako to uradis, postaces ljubomoran na prosle veze, mnogo ces razmisljati, poceti i njoj pricati svoje probleme i misli, te ces na kraju nju dovesti do situacije da misli da nisi muskarac sa kojim ona zeli biti. Ona treba da razmislja, da joj budes misteriozan, zagonetan, da bude "luda" za tobom, a ne ti.
Zbog toga jednostavno se nastavi vidjati sa njom, posveti se svom zivotu, a u kontaktu sa njom uzivaj i polako saznaji sve vise i vise. Nakon 2-3 mjeseca ces otprilike znati je li to nesto ozbiljno ili tu vezu mozes kategorisati u neku mladalacku romansu bez vecih ocekivanja.
Cuvaj sebe. Na taj nacin ces sacuvati i ljepotu ljubavnog zivota. Ako ovako ne postupis postoji mogicnost da se zajebes, pa to platis bolnim raskidom.
To sto si do sada napisao su sve signali koji te upozoravaju da se ne zalijeces. Ima zena koje mogu biti samo tvoje, a ima ih i koje su javno dobro (budu tvoje samo za neko vrijeme, pa predas nekom sljedecem). Sretno!
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#15 Re: Bila je sa prijateljem od bivšeg

Post by moonca »

Mak5m3 wrote: 28/04/2020 02:01 To je dokazano. Sve je na fejsbuku objavila, stavila je slike na kojima se ljubi u usta sa njima, i doslovno je napisala statuse gde priznaje da je bila u vezama sa tim momcima, pisala im ljubavi i slala im srca a oni njoj isto.
Ocito ti smeta takvo ponasanje-- i bilo bi opetecenje, nepovjerenje u vezi- tako, bolje da nista ne pocinjes .
Ne znaci da je losha djevojka, mozda je zeljna paznje..pa takve detalje objavljuje... a slanje srca- ne znaci puno... :)
User avatar
Norm
Posts: 2867
Joined: 27/10/2011 11:29
Location: Prokleta Avlija

#16 Re: Bila je sa prijateljem od bivšeg

Post by Norm »

...to ti je super, sve ostaje u krugu prijatelja...
Mak5m3
Posts: 29
Joined: 25/04/2020 22:40

#17 Re: Bila je sa prijateljem od bivšeg

Post by Mak5m3 »

moonca wrote: 28/04/2020 04:23
Mak5m3 wrote: 28/04/2020 02:01 To je dokazano. Sve je na fejsbuku objavila, stavila je slike na kojima se ljubi u usta sa njima, i doslovno je napisala statuse gde priznaje da je bila u vezama sa tim momcima, pisala im ljubavi i slala im srca a oni njoj isto.
Ocito ti smeta takvo ponasanje-- i bilo bi opetecenje, nepovjerenje u vezi- tako, bolje da nista ne pocinjes .
Ne znaci da je losha djevojka, mozda je zeljna paznje..pa takve detalje objavljuje... a slanje srca- ne znaci puno... :)
Željna pažnje ? Pa valjda joj je jasno da će takvom vrstom pažnje samo navući negativno mišljenje ljudi.
Mak5m3
Posts: 29
Joined: 25/04/2020 22:40

#18 Re: Bila je sa prijateljem od bivšeg

Post by Mak5m3 »

:sax:
Norm wrote: 28/04/2020 11:06 ...to ti je super, sve ostaje u krugu prijatelja...
Meni nije super. Čak mi se gadi.
Mak5m3
Posts: 29
Joined: 25/04/2020 22:40

#19 Re: Bila je sa prijateljem od bivšeg

Post by Mak5m3 »

moonca wrote: 28/04/2020 04:23
Mak5m3 wrote: 28/04/2020 02:01 To je dokazano. Sve je na fejsbuku objavila, stavila je slike na kojima se ljubi u usta sa njima, i doslovno je napisala statuse gde priznaje da je bila u vezama sa tim momcima, pisala im ljubavi i slala im srca a oni njoj isto.
Ocito ti smeta takvo ponasanje-- i bilo bi opetecenje, nepovjerenje u vezi- tako, bolje da nista ne pocinjes .
Ne znaci da je losha djevojka, mozda je zeljna paznje..pa takve detalje objavljuje... a slanje srca- ne znaci puno... :)
Mak5m3
Posts: 29
Joined: 25/04/2020 22:40

#20 Re: Bila je sa prijateljem od bivšeg

Post by Mak5m3 »

akibhf wrote: 28/04/2020 02:44 Slusaj prijatelju dobro. Posto si se registrovao samo da to pitas, a i dosta si mlad, da ti dam jedan savjet. KAd god upoznas djevojku i pocinje ti se svidjati, nikada nemoj da se na pocetku previse uzivljavas, da se ludo zaljubljujes, a tek ste na pocetku i upoznajete se. Ako to uradis, postaces ljubomoran na prosle veze, mnogo ces razmisljati, poceti i njoj pricati svoje probleme i misli, te ces na kraju nju dovesti do situacije da misli da nisi muskarac sa kojim ona zeli biti. Ona treba da razmislja, da joj budes misteriozan, zagonetan, da bude "luda" za tobom, a ne ti.
Zbog toga jednostavno se nastavi vidjati sa njom, posveti se svom zivotu, a u kontaktu sa njom uzivaj i polako saznaji sve vise i vise. Nakon 2-3 mjeseca ces otprilike znati je li to nesto ozbiljno ili tu vezu mozes kategorisati u neku mladalacku romansu bez vecih ocekivanja.
Cuvaj sebe. Na taj nacin ces sacuvati i ljepotu ljubavnog zivota. Ako ovako ne postupis postoji mogicnost da se zajebes, pa to platis bolnim raskidom.
To sto si do sada napisao su sve signali koji te upozoravaju da se ne zalijeces. Ima zena koje mogu biti samo tvoje, a ima ih i koje su javno dobro (budu tvoje samo za neko vrijeme, pa predas nekom sljedecem). Sretno!
Puno toga si napisao ali malo konkretnog.
kecho412
Posts: 353
Joined: 27/04/2015 11:42

#21 Re: Bila je sa prijateljem od bivšeg

Post by kecho412 »

Aj sad ti stisni pa je upaznaj sa svojim jaranima :lol: :lol:
User avatar
Ramzess Veliki
Posts: 18167
Joined: 11/02/2013 11:32

#22 Re: Bila je sa prijateljem od bivšeg

Post by Ramzess Veliki »

Mak5m3 wrote: 28/04/2020 14:51
Puno toga si napisao ali malo konkretnog.
Dovoljno ti je napisao. Sa tom prekini jer vec sumnjas u nju, znaci povjerenje u nju je naceto. Nadji drugu, a dok je trazis razmisli sta zelis od djevojke i takvu trazi. Razmisli i sta ti imas pruziti djevojci, kako zelis da te ona vidi jer je to medjusobno bitno. Ni djevojke nece svakakvog muskarca.
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#23 Re: Bila je sa prijateljem od bivšeg

Post by moonca »

Mak5m3 wrote: 28/04/2020 14:48 Željna pažnje ? Pa valjda joj je jasno da će takvom vrstom pažnje samo navući negativno mišljenje ljudi.
Nije joj jasno i ne znaci da ce biti negativno..... :zoka: --
Kao i muskarci- na svojim fb, ig - nove djevojke , slike- odmori, auti itd... i to je za neke djevojke- dovoljno za bijeg.. :run:
Mak5m3
Posts: 29
Joined: 25/04/2020 22:40

#24 Re: Bila je sa prijateljem od bivšeg

Post by Mak5m3 »

[media][/media]
moonca wrote: 28/04/2020 15:23
Mak5m3 wrote: 28/04/2020 14:48 Željna pažnje ? Pa valjda joj je jasno da će takvom vrstom pažnje samo navući negativno mišljenje ljudi.
Nije joj jasno i ne znaci da ce biti negativno..... :zoka: --
Kao i muskarci- na svojim fb, ig - nove djevojke , slike- odmori, auti itd... i to je za neke djevojke- dovoljno za bijeg.. :run:
Znači bila je sa momkom pa prekinuli pa onda ona sa njegovim prijateljem. Budimo realni velika većina ljudi će takvo nešto osuditi i smatrati da je to nenormalno. Ako joj to nije jasno onda nemam reči.
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#25 Re: Bila je sa prijateljem od bivšeg

Post by moonca »

Mak5m3 wrote: 28/04/2020 15:33 Znači bila je sa momkom pa prekinuli pa onda ona sa njegovim prijateljem. Budimo realni velika većina ljudi će takvo nešto osuditi i smatrati da je to nenormalno. Ako joj to nije jasno onda nemam reči.
Sta te briga, sta ce vecina / manjina ----- osuditi... do neke granice pazish - ali, znaj da ima i 'okoline' koja ima svoje ciljeve... tako, imaj na umu, ali radi kako ti to osjecas i da li te cini zadovoljnim to sto radish.

Nemam misljenje o djevojci, i bila je s jednim, godinu dana - tako da ne mislim da je promiskuitet -- prisutan :zoka:
Post Reply