Je li se Bakir tokom rata krio u trezoru?

Locked
User avatar
Veigar
Posts: 2346
Joined: 07/01/2020 12:17

#76 Re: Je li se Bakir tokom rata krio u trezoru?

Post by Veigar »

Kako je krenulo biće ovdje malo do Banovića. Ohante malo momci, nije sve tako crno ba. ima malo i zelene i crvene, pomalo za sve. :)
User avatar
Qler
Posts: 23597
Joined: 18/10/2004 14:49
Location: Sarajevo

#77 Re: Je li se Bakir tokom rata krio u trezoru?

Post by Qler »

Brezan2020 wrote: 28/04/2020 13:53
I, ne umanjujuci Aliju, mislim da je Tito ipak bio u malo tezim uslovima :D

I da, ustao sam kad sam ga spomenuo :) Tita...
Inače svaki puta na spomen Tita ti ustaneš?

Jbt šta je reći indoktrinacija. Štokholmski sindrom je opaka bolest.
ma navika, kako svaki put pljucnem na spomen Bakira i SDA tako i ustanem na spomen Tita... ovi danas ne mogu da okrece sta je on sve napravio...
User avatar
dr_Evil
Posts: 12354
Joined: 01/07/2019 15:35
Location: Ispod Koscele

#78 Re: Je li se Bakir tokom rata krio u trezoru?

Post by dr_Evil »

Brezan2020 wrote: 28/04/2020 13:47


...Ono kad pokupis relevatne cinjenice iz Turske serije :-)
Nije istina da smo napadnuti od strane Srbije i Hrvatske
- Istina
, izdani od domaćih srba i hrvata + abdićevaca
Istina do nekle, domaci srbi nikad nisu ni rekli da su za BiH, tako da nisu izdali, sve su uradili kako su rekli
da smo bili goloruki, da smo branili državu, i da smo na kraju izašli kao vojni i morali pobjednici? Ja i ti ne zivimo izgleda u istoj drzavi
Ja i ti ne zivimo izgleda u istoj drzavi, nismo mi nikakvi pobjednici, ovde je svako izgubio
Nije istina da se nismo svetili i uzvraćali istom mjerom? Nije istina da je Alija bio predjednik države u najtežem mogućem momentu? Itd...
Alije je sam dobrovoljno izgurao Fikreta da moze da bude po njegovom, losom politikom i biranjem pogresnih saveznika doveo bosnu u takvu situaciju.

Nismo se svetili.. nazalost.

E hajde sada nova tura:

Nije istina da je SDA pokrala milijarde ratnih donacija od kojih je Armija BiH mogla imati najjacu vojsku na balkanu.

Nije istina da je SDA pokrala drustvenu imovinu od koje smo mogli imati ekonomiju kao Austrija

Nije istina da je Alija poklonio Hercegovinu Tudjmanu i pristao na konfederaciju sa Hrvatskom

Nije istina da je diretno svojim neradom i pogresnim savjetima bio zasluzan za ostanak Bosnjaka u istocnoj Bosni, Prijedoru i Kozarcu..

Dokle cemmo
broj dva
Posts: 4544
Joined: 15/07/2014 20:59
Location: Šeher Oslo

#79 Re: Je li se Bakir tokom rata krio u trezoru?

Post by broj dva »

ovako_onako wrote: 28/04/2020 13:46
Brezan2020 wrote: 28/04/2020 13:43 Image

Mnogi bi volili da se Alija ponašao kao agresori jer bi sada komotno mogli reći "svi su bili isti".
Asocijacija mladih sda kljuc
HAAHHAHAHAHHAHAHHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHHAHAH idi bilmeze jedan
Kakva god da je SDA, popisana i kradljiva i nemocna i krezuba, ovo, ovo je jedan civilizacijski uspjeh naroda koji je u istorijski mozda najtazem trenutku uspjeo u puno vecoj mjeri nego komsije da obuzda svoj nagon za osvetom i kaljenjem bjesa tamo gdje se prilika pruzila.
Zato se ne moze reci "svi su bili isti" i za to se imalo smisla boriti i tome se imalo smisla nadati.
A ova kaljuza u kojoj smo sada, e to smo sajednickim snagama pravili menscini.
Brezan2020
Posts: 53
Joined: 26/04/2020 18:09

#80 Re: Je li se Bakir tokom rata krio u trezoru?

Post by Brezan2020 »


Ja i ti ne zivimo izgleda u istoj drzavi, nismo mi nikakvi pobjednici, ovde je svako izgubio
Vojni smo pobjednici zato što smo upjeli odbraniti državu unatoč dvostrukoj agresiji, našoj golorukosti, domaćim izdajnicima, svetskom licemjerstvu itd... Po svakoj logici BiH je trebala da nestane sa lica zemlje. Iza Alije je ostala BiH u svojim prijeratnim grranicama a Velika Srbija i Velika Hrvatska nisu nigdje ni na mapi.

Moralni smo pobjednici jer se nismo svetili i činili masovne zločine. Ostali smo svijetla obraza. To je itekako itekako bitno!
User avatar
dr_Evil
Posts: 12354
Joined: 01/07/2019 15:35
Location: Ispod Koscele

#81 Re: Je li se Bakir tokom rata krio u trezoru?

Post by dr_Evil »

broj dva wrote: 28/04/2020 14:04
Kakva god da je SDA, popisana i kradljiva i nemocna i krezuba, ovo, ovo je jedan civilizacijski uspjeh naroda koji je u istorijski mozda najtazem trenutku uspjeo u puno vecoj mjeri nego komsije da obuzda svoj nagon za osvetom i kaljenjem bjesa tamo gdje se prilika pruzila.
Zato se ne moze reci "svi su bili isti" i za to se imalo smisla boriti i tome se imalo smisla nadati.
A ova kaljuza u kojoj smo sada, e to smo sajednickim snagama pravili menscini.
I sta ima SDA sa tim? To sto je neki cetnik silovao pola sela, i nikad mu se nije niko osvetio sada cemo dati zaslugu SDA?

Ja bih to proglasio civilizacijsko greskom sto nisu napravili tajnu policiju kao MOSAD koja bi isla po svijetu i ubijala ratne zlocince koje pravda nikad nece dostici. Nema tu civilizacije
User avatar
dr_Evil
Posts: 12354
Joined: 01/07/2019 15:35
Location: Ispod Koscele

#82 Re: Je li se Bakir tokom rata krio u trezoru?

Post by dr_Evil »

Brezan2020 wrote: 28/04/2020 14:15

Ja i ti ne zivimo izgleda u istoj drzavi, nismo mi nikakvi pobjednici, ovde je svako izgubio
Vojni smo pobjednici zato što smo upjeli odbraniti državu unatoč dvostrukoj agresiji, našoj golorukosti, domaćim izdajnicima, svetskom licemjerstvu itd... Po svakoj logici BiH je trebala da nestane sa lica zemlje. Iza Alije je ostala BiH u svojim prijeratnim grranicama a Velika Srbija i Velika Hrvatska nisu nigdje ni na mapi.

Moralni smo pobjednici jer se nismo svetili i činili masovne zločine. Ostali smo svijetla obraza. To je itekako itekako bitno!
Kao sto rekoh ne zivimo u istoj drzavi, ja ne osjecam da smo pobijedili, samo da smo prezivili. I ako se moze reci da je prezivljanje pobjeda u tim uslovim, hajde neka bude necu se buniti. Ali ta pobjeda je izgubljena u miru ovim sta sada imamo
User avatar
Raigor Stonehoof
Posts: 11384
Joined: 15/07/2014 14:30

#83 Re: Je li se Bakir tokom rata krio u trezoru?

Post by Raigor Stonehoof »

broj dva wrote: 28/04/2020 14:04 [

Kakva god da je SDA, popisana i kradljiva i nemocna i krezuba, ovo, ovo je jedan civilizacijski uspjeh naroda koji je u istorijski mozda najtazem trenutku uspjeo u puno vecoj mjeri nego komsije da obuzda svoj nagon za osvetom i kaljenjem bjesa tamo gdje se prilika pruzila.
Zato se ne moze reci "svi su bili isti" i za to se imalo smisla boriti i tome se imalo smisla nadati.
A ova kaljuza u kojoj smo sada, e to smo sajednickim snagama pravili menscini.
Naroda, a ne stranke. Ne kontam kakve veze ova slika ima sa temom.

Nisu isti u smislu da su nas jedni htjeli pobiti, dok su nas drugi uspjeli opljackati.

Za zatvora su i jedni i drugi.
User avatar
General War
Posts: 24423
Joined: 18/09/2013 22:04

#84 Re: Je li se Bakir tokom rata krio u trezoru?

Post by General War »

Brezan2020 wrote: 28/04/2020 13:47


...Ono kad pokupis relevatne cinjenice iz Turske serije :-)
Nije istina da smo napadnuti od strane Srbije i Hrvatske, izdani od domaćih srba i hrvata + abdićevaca, da smo bili goloruki, da smo branili državu, i da smo na kraju izašli kao vojni i morali pobjednici? Nije istina da se nismo svetili i uzvraćali istom mjerom? Nije istina da je Alija bio predjednik države u najtežem mogućem momentu? Itd...
Istina jest...ali kako dodjosmo u tu situaciju? Alija nije bio izabran za predsjednika drzave...tebi za informaciju.
broj dva
Posts: 4544
Joined: 15/07/2014 20:59
Location: Šeher Oslo

#85 Re: Je li se Bakir tokom rata krio u trezoru?

Post by broj dva »

Raigor Stonehoof wrote: 28/04/2020 14:24
broj dva wrote: 28/04/2020 14:04 [

Kakva god da je SDA, popisana i kradljiva i nemocna i krezuba, ovo, ovo je jedan civilizacijski uspjeh naroda koji je u istorijski mozda najtazem trenutku uspjeo u puno vecoj mjeri nego komsije da obuzda svoj nagon za osvetom i kaljenjem bjesa tamo gdje se prilika pruzila.
Zato se ne moze reci "svi su bili isti" i za to se imalo smisla boriti i tome se imalo smisla nadati.
A ova kaljuza u kojoj smo sada, e to smo sajednickim snagama pravili menscini.
Naroda, a ne stranke. Ne kontam kakve veze ova slika ima sa temom.

Nisu isti u smislu da su nas jedni htjeli pobiti, dok su nas drugi uspjeli opljackati.

Za zatvora su i jedni i drugi.
Upravo tako, narod a ne jebena SDA. Ja kada za nekoga saznam da je u SDA kategoriziram ga kao kriminalca ili wannabe kriminalca. Aparatcnik/kriminalac.
Ali to sto je SDA omladina stavila sliku i poslala poruku je ne negira. To sto SDA omladina nastoji politicki kapitalizirati na tome je isto druga, malo suptilnija prica ali slican smrad.
Jebi ga. Ali, ali, ali - ne dam protiv osnovne poruke jebene slike jer je bitna, istinita, bolna, friska i jos puno toga.
User avatar
General War
Posts: 24423
Joined: 18/09/2013 22:04

#86 Re: Je li se Bakir tokom rata krio u trezoru?

Post by General War »

Brezan2020 wrote: 28/04/2020 14:15

Ja i ti ne zivimo izgleda u istoj drzavi, nismo mi nikakvi pobjednici, ovde je svako izgubio
Vojni smo pobjednici zato što smo upjeli odbraniti državu unatoč dvostrukoj agresiji, našoj golorukosti, domaćim izdajnicima, svetskom licemjerstvu itd... Po svakoj logici BiH je trebala da nestane sa lica zemlje. Iza Alije je ostala BiH u svojim prijeratnim grranicama a Velika Srbija i Velika Hrvatska nisu nigdje ni na mapi.

Moralni smo pobjednici jer se nismo svetili i činili masovne zločine. Ostali smo svijetla obraza. To je itekako itekako bitno!
Dovoljno je zlocina pocinjeno u ono malo sto je oslobodjeno...da ste se svetili po mjeri, ovi bi jos gore se svetili i tako ukrug...sta mislis ko bi pobjedio na kraju?
User avatar
Kikibombona
Posts: 34325
Joined: 29/06/2013 08:48

#87 Re: Je li se Bakir tokom rata krio u trezoru?

Post by Kikibombona »

Škobo Habu wrote: 28/04/2020 10:10 To da li se krio u trezoru ili nije - zna najbolje Željko Komšić.



Pustite nam jedan džingl! Jedan manji džingl!

:rofl:
Kako se Zeljko na kraju prodao Bakiru, sada zajedno uvoze respiratore iz Kine preko malinara Fikreta.

Fuj gamadi...
User avatar
dr_Evil
Posts: 12354
Joined: 01/07/2019 15:35
Location: Ispod Koscele

#88 Re: Je li se Bakir tokom rata krio u trezoru?

Post by dr_Evil »

General War wrote: 28/04/2020 14:31
Brezan2020 wrote: 28/04/2020 14:15

Ja i ti ne zivimo izgleda u istoj drzavi, nismo mi nikakvi pobjednici, ovde je svako izgubio
Vojni smo pobjednici zato što smo upjeli odbraniti državu unatoč dvostrukoj agresiji, našoj golorukosti, domaćim izdajnicima, svetskom licemjerstvu itd... Po svakoj logici BiH je trebala da nestane sa lica zemlje. Iza Alije je ostala BiH u svojim prijeratnim grranicama a Velika Srbija i Velika Hrvatska nisu nigdje ni na mapi.

Moralni smo pobjednici jer se nismo svetili i činili masovne zločine. Ostali smo svijetla obraza. To je itekako itekako bitno!
Dovoljno je zlocina pocinjeno u ono malo sto je oslobodjeno...da ste se svetili po mjeri, ovi bi jos gore se svetili i tako ukrug...sta mislis ko bi pobjedio na kraju?

Generale, niko se nije smio svetiti na nacin da otvara nove masovne grobnice nad civilima, ali ja stojim da je trebao biti MOSAD koji gonja ratne zlocince po svijetu. Lik silovao djecu po Foci, i setka se slobodan po Torontu, i neko mi kaze ne treba se svetit.

DA li bi ti zbog ubistva takvog krenuo u rat?
User avatar
manijak1
Posts: 47640
Joined: 16/01/2003 00:00
Location: https://www.klix.ba/
Contact:

#89 Re: Je li se Bakir tokom rata krio u trezoru?

Post by manijak1 »

Onda mu i reci ko je bio izabran ...Babo jel Fikret Abdić :? Njemu je ustupio mjesto, konsenzusom.
Inače ja bih krenuo od Ovoga
I Ovoga
pa bih onda se upuštao u zajebancije trezora , agresije...molio bih da se zamandali ova tema :D ne zbog Baketa , već zbog bisera :oops:
Jbg-a , možda je sad u special vakuumu , da ga ne dohvati korona.
Ne kontam kakve veze ima Željko s ovim aparatima :? :D
Mi smo gamad prvo , pa tek onda oni o kojima se mahala ovdje :D
Ovo je ipak igra u kojoj moraš biti čigra :D ko sad što je Fahro prvoborac :oops: :D veteran.
User avatar
General War
Posts: 24423
Joined: 18/09/2013 22:04

#90 Re: Je li se Bakir tokom rata krio u trezoru?

Post by General War »

dr_Evil wrote: 28/04/2020 14:39
General War wrote: 28/04/2020 14:31
Brezan2020 wrote: 28/04/2020 14:15

Vojni smo pobjednici zato što smo upjeli odbraniti državu unatoč dvostrukoj agresiji, našoj golorukosti, domaćim izdajnicima, svetskom licemjerstvu itd... Po svakoj logici BiH je trebala da nestane sa lica zemlje. Iza Alije je ostala BiH u svojim prijeratnim grranicama a Velika Srbija i Velika Hrvatska nisu nigdje ni na mapi.

Moralni smo pobjednici jer se nismo svetili i činili masovne zločine. Ostali smo svijetla obraza. To je itekako itekako bitno!
Dovoljno je zlocina pocinjeno u ono malo sto je oslobodjeno...da ste se svetili po mjeri, ovi bi jos gore se svetili i tako ukrug...sta mislis ko bi pobjedio na kraju?

Generale, niko se nije smio svetiti na nacin da otvara nove masovne grobnice nad civilima, ali ja stojim da je trebao biti MOSAD koji gonja ratne zlocince po svijetu. Lik silovao djecu po Foci, i setka se slobodan po Torontu, i neko mi kaze ne treba se svetit.

DA li bi ti zbog ubistva takvog krenuo u rat?
ASOLUTNO se slazem...samo sto moram te ispraviti ili podsjetiti... MOSAD pod imenom SEVE je postojao ali ne za tu namjenu.
User avatar
dr_Evil
Posts: 12354
Joined: 01/07/2019 15:35
Location: Ispod Koscele

#91 Re: Je li se Bakir tokom rata krio u trezoru?

Post by dr_Evil »

General War wrote: 28/04/2020 14:45
dr_Evil wrote: 28/04/2020 14:39
General War wrote: 28/04/2020 14:31
Dovoljno je zlocina pocinjeno u ono malo sto je oslobodjeno...da ste se svetili po mjeri, ovi bi jos gore se svetili i tako ukrug...sta mislis ko bi pobjedio na kraju?

Generale, niko se nije smio svetiti na nacin da otvara nove masovne grobnice nad civilima, ali ja stojim da je trebao biti MOSAD koji gonja ratne zlocince po svijetu. Lik silovao djecu po Foci, i setka se slobodan po Torontu, i neko mi kaze ne treba se svetit.

DA li bi ti zbog ubistva takvog krenuo u rat?
ASOLUTNO se slazem...samo sto moram te ispraviti ili podsjetiti... MOSAD pod imenom SEVE je postojao ali ne za tu namjenu.
Istina, iskoristili SEVE kao sto danas koriste OSU, i sta ti ga vec ne
User avatar
General War
Posts: 24423
Joined: 18/09/2013 22:04

#92 Re: Je li se Bakir tokom rata krio u trezoru?

Post by General War »

dr_Evil wrote: 28/04/2020 14:48
General War wrote: 28/04/2020 14:45
dr_Evil wrote: 28/04/2020 14:39


Generale, niko se nije smio svetiti na nacin da otvara nove masovne grobnice nad civilima, ali ja stojim da je trebao biti MOSAD koji gonja ratne zlocince po svijetu. Lik silovao djecu po Foci, i setka se slobodan po Torontu, i neko mi kaze ne treba se svetit.

DA li bi ti zbog ubistva takvog krenuo u rat?
ASOLUTNO se slazem...samo sto moram te ispraviti ili podsjetiti... MOSAD pod imenom SEVE je postojao ali ne za tu namjenu.
Istina, iskoristili SEVE kao sto danas koriste OSU, i sta ti ga vec ne
...[pa smo pogledaj kakvi likovi tu setaju u svim obavjestajnim sluzbama u regionu i sve ce ti se kas'ti, ne samo u ovo djelu Bosne. pricas o osveti a ljudi akrtivno saradjuju i "ljuduju" po sijelima.
User avatar
Bloo
Globalna šefica
Posts: 50407
Joined: 16/01/2008 23:03
Location: Korriban

#93 Re: Je li se Bakir tokom rata krio u trezoru?

Post by Bloo »

Banned user for reason “Kloniranje, trolanje”
Trajni
» Brezan2020


Banned user for reason “Psovanje, vrijedanje”
» Raigor Stonehoof
7 dana
Sultanahmed
Posts: 421
Joined: 03/01/2020 12:29

#94 Re: Je li se Bakir tokom rata krio u trezoru?

Post by Sultanahmed »

Brezan2020 wrote: 28/04/2020 13:43

Mnogi bi volili da se Alija ponašao kao agresori jer bi sada komotno mogli reći "svi su bili isti".
Ja bih ipak vise volio: da nas je naoruzao i spremio za rat,da je minirao mostove na drini,da nije govorio da nece biti rata i da narod moze mirno spavati,da je slusao savjete sefera halilovica sto se tice odbrane,da je donacije usmjerio u naoruzanje armije,da nije smjenjivao sposobne generale u vojsci i stavljao kao zamjenu svoje poltrone,da je ime bosnjak uveo prije 1993,da nije doveo mudzahedine u BIH,da nije priznao rs, itd itd itd
elk
Posts: 2793
Joined: 14/08/2006 12:03

#95 Re: Je li se Bakir tokom rata krio u trezoru?

Post by elk »

A ja bih jos vise volio da nas alija, tj. njegovi brankovici, bicakcici, budnje, asimi ili malinari nisu nepovratno opljackali i po svemu unazadili(ovo posebno) u zadnjih 25 godina. ono sa parolom, odbranili u ratu(a naravno da nisu), opljackali u miru...


Naravno da nismo svi bili isti, zna se ko nas ubijao. Ali ovo sada sto imamo od bih je cista rinaka, sda je zasluzna koliko i dodik i covic. Za bakira ne znam gdje bio u ratu, i kako bi znao. na liniji sigurno nije. Ali za trezor je dobar fazon. Sto jest jest :mrgreen:
skambrljo
Posts: 257
Joined: 19/10/2014 21:12

#96 Re: Je li se Bakir tokom rata krio u trezoru?

Post by skambrljo »

NIJE!!! Nije se gospodin Bakir krio u trezoru ni od koga. On je sasvim normanlo provodio vrijeme u trezoru, hodao, čitao, nije imao razloga da se krije od bilo koga.
hillbill
Posts: 1020
Joined: 05/06/2010 20:09

#97 Re: Je li se Bakir tokom rata krio u trezoru?

Post by hillbill »

manijak1 wrote: 28/04/2020 14:43 Onda mu i reci ko je bio izabran ...Babo jel Fikret Abdić :? Njemu je ustupio mjesto, konsenzusom.
Inače ja bih krenuo od Ovoga
I Ovoga
pa bih onda se upuštao u zajebancije trezora , agresije...molio bih da se zamandali ova tema :D ne zbog Baketa , već zbog bisera :oops:
Jbg-a , možda je sad u special vakuumu , da ga ne dohvati korona.
Ne kontam kakve veze ima Željko s ovim aparatima :? :D
Mi smo gamad prvo , pa tek onda oni o kojima se mahala ovdje :D
Ovo je ipak igra u kojoj moraš biti čigra :D ko sad što je Fahro prvoborac :oops: :D veteran.
slusaj sad mali.....vidim da nisi upucen.........trezor nije zajebancija
User avatar
manijak1
Posts: 47640
Joined: 16/01/2003 00:00
Location: https://www.klix.ba/
Contact:

#98 Re: Je li se Bakir tokom rata krio u trezoru?

Post by manijak1 »

Ne slušaj ništa, već kao veliki :oops: ispričaj sve o trezoru :D vidim da si pravo upućen ....
User avatar
mO k3
Posts: 34082
Joined: 23/09/2009 14:16
Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg

#99 Re: Je li se Bakir tokom rata krio u trezoru?

Post by mO k3 »

Brezan2020 wrote: 27/04/2020 17:04 S obzirom da postoji uvriježeno mišljenje da se Bakir tokom rata bukvalno krio u trezoru banke, volio bih da utvrdimo da li je to istina.

Dakle, da li se radi o kafanskoj priči ili o faktu? Postoje li materijalni dokazi ili iskazi svjedoka koji potkrepljuju tezu da se Bakir krio u trezoru?

Kome odgovara stalno spominjanje trezora? Da li je spominjanje trezora ozbiljna politika? Ima li od toga neko korist?
Naravno da je bio citavo vrijeme gledao MTV !!

Koji si ti trolcina
Tempo
ZeModerator
Posts: 5186
Joined: 07/12/2003 00:00

#100 Re: Je li se Bakir tokom rata krio u trezoru?

Post by Tempo »

mO k3 wrote: 01/05/2020 12:28
Brezan2020 wrote: 27/04/2020 17:04 S obzirom da postoji uvriježeno mišljenje da se Bakir tokom rata bukvalno krio u trezoru banke, volio bih da utvrdimo da li je to istina.

Dakle, da li se radi o kafanskoj priči ili o faktu? Postoje li materijalni dokazi ili iskazi svjedoka koji potkrepljuju tezu da se Bakir krio u trezoru?

Kome odgovara stalno spominjanje trezora? Da li je spominjanje trezora ozbiljna politika? Ima li od toga neko korist?
Naravno da je bio citavo vrijeme gledao MTV !!

Koji si ti trolcina
gledo je pink
Locked