Fahrudin Solak, direktor Federalne uprave Civilne zaštite

Moderator: O'zone

Locked
kritikos
Posts: 784
Joined: 12/01/2018 09:17

#876 Re: Fahrudin Solak, direktor Federalne uprave Civilne zaštite

Post by kritikos »

muha_sa wrote: 24/04/2020 13:07
NediM17 wrote: 24/04/2020 12:54 Najbitniji dio njegove biografije da je rodjen u Celebi Pazaru ili ti ga u Horn Bird cityju (roga tica u prevodu). Ljudi iz tog kraja su predodredjeni za velike stvari (pogledati pod nacelnik opstine Centar-Sarajevo).
Ko je vama kriv sto niste "otalen". :mrgreen:
Njegov predhodnik iz neke još žešće vukojebine
Evo uspio sam naći da je korisnik Telemach usluga (po imeniku). Interesatno da je kadar i uzdanica SDA, a nije na Moja TV i BH Telecomu :shock:
Naravno, ako je riječ o istoj osobi (u slučaju da ima više F.Solaka u Sarajevu).
Ako je tačno da je iz Rogatice, onda je tačno i da je bio lični šofer Asima Sarajlića, prema mahalskoj priči. :lol:

Dajte ljudi da saznamo šta o ovom čo'eku. Pa CV bi trebao biti obavezujući.
User avatar
muha_sa
Posts: 128604
Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa

#877 Re: Fahrudin Solak, direktor Federalne uprave Civilne zaštite

Post by muha_sa »

kritikos wrote: 24/04/2020 13:20
muha_sa wrote: 24/04/2020 13:07
NediM17 wrote: 24/04/2020 12:54 Najbitniji dio njegove biografije da je rodjen u Celebi Pazaru ili ti ga u Horn Bird cityju (roga tica u prevodu). Ljudi iz tog kraja su predodredjeni za velike stvari (pogledati pod nacelnik opstine Centar-Sarajevo).
Ko je vama kriv sto niste "otalen". :mrgreen:
Njegov predhodnik iz neke još žešće vukojebine
Evo uspio sam naći da je korisnik Telemach usluga (po imeniku). Interesatno da je kadar i uzdanica SDA, a nije na Moja TV i BH Telecomu :shock:
Naravno, ako je riječ o istoj osobi (u slučaju da ima više F.Solaka u Sarajevu).
Ako je tačno da je iz Rogatice, onda je tačno i da je bio lični šofer Asima Sarajlića, prema mahalskoj priči.
Fakat je nebitno odakle je ko vec da li je obrazovan i sposoban za poso koji mu je povjeren.

Na sceni su podobni a sposobni su sklonjeni i ne daju im nosa promolit :( a ni oni se nešto ne trzaju :-) il ih nema il su uspavani :-)
NediM17
Posts: 21623
Joined: 05/11/2009 11:49

#878 Re: Fahrudin Solak, direktor Federalne uprave Civilne zaštite

Post by NediM17 »

kritikos wrote: 24/04/2020 13:20
muha_sa wrote: 24/04/2020 13:07
NediM17 wrote: 24/04/2020 12:54 Najbitniji dio njegove biografije da je rodjen u Celebi Pazaru ili ti ga u Horn Bird cityju (roga tica u prevodu). Ljudi iz tog kraja su predodredjeni za velike stvari (pogledati pod nacelnik opstine Centar-Sarajevo).
Ko je vama kriv sto niste "otalen". :mrgreen:
Njegov predhodnik iz neke još žešće vukojebine
Evo uspio sam naći da je korisnik Telemach usluga (po imeniku). Interesatno da je kadar i uzdanica SDA, a nije na Moja TV i BH Telecomu :shock:
Naravno, ako je riječ o istoj osobi (u slučaju da ima više F.Solaka u Sarajevu).
Ako je tačno da je iz Rogatice, onda je tačno i da je bio lični šofer Asima Sarajlića, prema mahalskoj priči. :lol:

Dajte ljudi da saznamo šta o ovom čo'eku. Pa CV bi trebao biti obavezujući.
Pa "simke" ga kadrovir'o na celo FUCZ.
Steta sto sklonise onakvog "coveka", sposoban brate bio. :mrgreen:
Muha je u pravu nije vazno odakle si, vjerujem da je masa ovih sto se busaju "gradjanstinom" prva, max. druga generacija "sarajlija". Ali problem je u "papanluku", ne u mjestu rodjenja. Mozes biti iz centra grada a bit' papak, i obrnuto naravno.
Last edited by NediM17 on 24/04/2020 14:00, edited 1 time in total.
User avatar
Blixen
Posts: 3234
Joined: 11/02/2019 14:28
Location: prva decenija bez zeljine titule

#879 Re: Fahrudin Solak, direktor Federalne uprave Civilne zaštite

Post by Blixen »

ovako_onako wrote: 24/04/2020 13:58 A za biografiju ti nema puno pametovanja, doso iz selendre neke s kamena vjerovatno kupio fakultet sda ga uhljebila i sad se kurci po svojoj firmi i pravi se da je dvejn dzonson za sirotinju sa uniformama od milju eurica... samo u ovako glupoj drzavi moze proci kalibar tipa ko solak
takva ih je vecina u vlasti
zelim mu tesku bolest i dugu starost
NediM17
Posts: 21623
Joined: 05/11/2009 11:49

#880 Re: Fahrudin Solak, direktor Federalne uprave Civilne zaštite

Post by NediM17 »

Necu vise nije'ne protiv solaka, vidite da nije do njega, do epidemiologa je bilo. :ekser:
User avatar
dale cooper
Posts: 28463
Joined: 03/04/2007 09:55
Location: Twin Peaks/Red Room

#881 Re: Fahrudin Solak, direktor Federalne uprave Civilne zaštite

Post by dale cooper »

Džaba ste lika napadali. :mrgreen:
arhivasvega
Posts: 201
Joined: 27/05/2014 12:50

#882 Re: Fahrudin Solak, direktor Federalne uprave Civilne zaštite

Post by arhivasvega »

U registru boraca pise da je bio 1290 dana u Armiji BiH
NediM17
Posts: 21623
Joined: 05/11/2009 11:49

#883 Re: Fahrudin Solak, direktor Federalne uprave Civilne zaštite

Post by NediM17 »

Eno dr. Cerkez kaze da niko epidemiologe nije konsultovao u vezi ukidanja policijskog sata. Doduse, nisu ih konsultovali ni kod uvodjenja. :bih:
User avatar
relativno84
Posts: 15322
Joined: 26/10/2012 16:49
Location: mahala

#884 Re: Fahrudin Solak, direktor Federalne uprave Civilne zaštite

Post by relativno84 »

Ma ovo je sve zbog teravije :-?
Officer Crabtree
Posts: 3553
Joined: 14/10/2006 10:09
Location: Gol u selu

#885 Re: Fahrudin Solak, direktor Federalne uprave Civilne zaštite

Post by Officer Crabtree »

kralj :lol:
User avatar
Ludzak
Posts: 5471
Joined: 23/03/2013 21:56
Location: Grad na Drini

#886 Re: Fahrudin Solak, direktor Federalne uprave Civilne zaštite

Post by Ludzak »

Sad vam ko Solak valja, sad kad ukide policijski čas? Mada se to zahvalite Ramazanu. Pošto je Solak veliki muslimančina, odlučio je da ukine čas za vrijeme ovog mubarek mjeseca.
Allah ga nagradio još jednim mandatom...
User avatar
Logovan
Posts: 94329
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#887 Re: Fahrudin Solak, direktor Federalne uprave Civilne zaštite

Post by Logovan »

Ludzak wrote: 24/04/2020 18:08 Sad vam ko Solak valja, sad kad ukide policijski čas? Mada se to zahvalite Ramazanu. Pošto je Solak veliki muslimančina, odlučio je da ukine čas za vrijeme ovog mubarek mjeseca.
Allah ga nagradio još jednim mandatom...
Ko je rekao da valja? :?
User avatar
salik79
Posts: 27013
Joined: 16/09/2013 13:15

#888 Re: Fahrudin Solak, direktor Federalne uprave Civilne zaštite

Post by salik79 »

Logovan wrote: 24/04/2020 18:10
Ludzak wrote: 24/04/2020 18:08 Sad vam ko Solak valja, sad kad ukide policijski čas? Mada se to zahvalite Ramazanu. Pošto je Solak veliki muslimančina, odlučio je da ukine čas za vrijeme ovog mubarek mjeseca.
Allah ga nagradio još jednim mandatom...
Ko je rekao da valja? :?
Bas, tamam ga htjedoh pitati je l' dobar :roll:

Njemu kada neko Islam, i sve sto ima veze s Islamom, spomene mrak na oci padne i moc bilo kakvog logickog rasudjivanja nestane.
User avatar
Ludzak
Posts: 5471
Joined: 23/03/2013 21:56
Location: Grad na Drini

#889 Re: Fahrudin Solak, direktor Federalne uprave Civilne zaštite

Post by Ludzak »

Joj vi i vaše otrcane fraze 'napadanje Islama'. Ne napadam ja islam, vec narode koji iskorištavaju islam. Oni su ti koji napadaju Islam, a ja samo diskutujem. Ako je i to zabranjeno ovdje na forumu i u ovoj državi. E jbg onda, o kakvoj sekularnosti onda pričamo...
Ja i dalje tvrdim da je ovo ukinuto zbog Ramazana. Što se policijski čas nije ukinuo prije sedmicu dana? Na istoj smo epidemiološkoj razini, i sada i prije.
User avatar
salik79
Posts: 27013
Joined: 16/09/2013 13:15

#890 Re: Fahrudin Solak, direktor Federalne uprave Civilne zaštite

Post by salik79 »

Ludzak wrote: 24/04/2020 19:06 Joj vi i vaše otrcane fraze 'napadanje Islama'. Ne napadam ja islam, vec narode koji iskorištavaju islam. Oni su ti koji napadaju Islam, a ja samo diskutujem. Ako je i to zabranjeno ovdje na forumu i u ovoj državi. E jbg onda, o kakvoj sekularnosti onda pričamo...
Ja i dalje tvrdim da je ovo ukinuto zbog Ramazana. Što se policijski čas nije ukinuo prije sedmicu dana? Na istoj smo epidemiološkoj razini, i sada i prije.
Ja, kao musliman, pitam zasto ga je ikako uvodio. Bas kao sto pitam sta on ikako radi na celu ovog cirkusa, zvanog Stab CZ FBiH.
User avatar
relativno84
Posts: 15322
Joined: 26/10/2012 16:49
Location: mahala

#891 Re: Fahrudin Solak, direktor Federalne uprave Civilne zaštite

Post by relativno84 »

Ludzak wrote: 24/04/2020 19:06 Joj vi i vaše otrcane fraze 'napadanje Islama'. Ne napadam ja islam, vec narode koji iskorištavaju islam. Oni su ti koji napadaju Islam, a ja samo diskutujem. Ako je i to zabranjeno ovdje na forumu i u ovoj državi. E jbg onda, o kakvoj sekularnosti onda pričamo...
Ja i dalje tvrdim da je ovo ukinuto zbog Ramazana. Što se policijski čas nije ukinuo prije sedmicu dana? Na istoj smo epidemiološkoj razini, i sada i prije.
Ikone vise po raznim institucijama, ali bi da furamo sekularnost kad je Islam u pitanju, sramota.
User avatar
Ludzak
Posts: 5471
Joined: 23/03/2013 21:56
Location: Grad na Drini

#892 Re: Fahrudin Solak, direktor Federalne uprave Civilne zaštite

Post by Ludzak »

salik79 wrote: 24/04/2020 19:10
Ludzak wrote: 24/04/2020 19:06 Joj vi i vaše otrcane fraze 'napadanje Islama'. Ne napadam ja islam, vec narode koji iskorištavaju islam. Oni su ti koji napadaju Islam, a ja samo diskutujem. Ako je i to zabranjeno ovdje na forumu i u ovoj državi. E jbg onda, o kakvoj sekularnosti onda pričamo...
Ja i dalje tvrdim da je ovo ukinuto zbog Ramazana. Što se policijski čas nije ukinuo prije sedmicu dana? Na istoj smo epidemiološkoj razini, i sada i prije.
Ja, kao musliman, pitam zasto ga je ikako uvodio. Bas kao sto pitam sta on ikako radi na celu ovog cirkusa, zvanog Stab CZ FBiH.
Ne znam, brate dragi. Kopiraju od Srba, eto zašto. Nisu sposobni sami donositi zaključke.
NediM17
Posts: 21623
Joined: 05/11/2009 11:49

#893 Re: Fahrudin Solak, direktor Federalne uprave Civilne zaštite

Post by NediM17 »

Da kopiraju od picoustog sad bi imali policijski do ponedjeljka ujutro. Pravda za solaka. :mrgreen:
User avatar
salik79
Posts: 27013
Joined: 16/09/2013 13:15

#894 Re: Fahrudin Solak, direktor Federalne uprave Civilne zaštite

Post by salik79 »

Ludzak wrote: 24/04/2020 19:18
salik79 wrote: 24/04/2020 19:10
Ludzak wrote: 24/04/2020 19:06 Joj vi i vaše otrcane fraze 'napadanje Islama'. Ne napadam ja islam, vec narode koji iskorištavaju islam. Oni su ti koji napadaju Islam, a ja samo diskutujem. Ako je i to zabranjeno ovdje na forumu i u ovoj državi. E jbg onda, o kakvoj sekularnosti onda pričamo...
Ja i dalje tvrdim da je ovo ukinuto zbog Ramazana. Što se policijski čas nije ukinuo prije sedmicu dana? Na istoj smo epidemiološkoj razini, i sada i prije.
Ja, kao musliman, pitam zasto ga je ikako uvodio. Bas kao sto pitam sta on ikako radi na celu ovog cirkusa, zvanog Stab CZ FBiH.
Ne znam, brate dragi. Kopiraju od Srba, eto zašto. Nisu sposobni sami donositi zaključke.
Debili jedni, debili drugi, nema to veze ni sa vjerom, ni sa ramazanom.
User avatar
Ludzak
Posts: 5471
Joined: 23/03/2013 21:56
Location: Grad na Drini

#895 Re: Fahrudin Solak, direktor Federalne uprave Civilne zaštite

Post by Ludzak »

SDA ima moj glasa ubuduce. :lol:
User avatar
Bosanski_kralj
Posts: 9221
Joined: 31/03/2007 00:07

#896 Re: Fahrudin Solak, direktor Federalne uprave Civilne zaštite

Post by Bosanski_kralj »

Sve miriše na to da je policijski sat ukinut, upravo zbog ramazana. Mislim da su pogriješili sa tom odlukom. Ramazan je čak trebao biti razlog da se pojačaju konotrole provođenje dosadašnjeg policijskog sata, a sve imajući u vidu mentalitet našeg čovjek. Još kad se zna da dolazi 1. maj. :-) :-)

P.S. Da me ne bi optužili da napadam islam, naglasit ću da sam i sam musliman i da hvala Allahu redovno postim tokom mjeseca ramazana već dugi niz godina.
User avatar
Vela666
Posts: 487
Joined: 06/04/2020 11:55

#897 Re: Fahrudin Solak, direktor Federalne uprave Civilne zaštite

Post by Vela666 »

salik79 wrote: 24/04/2020 19:10
Ludzak wrote: 24/04/2020 19:06 Joj vi i vaše otrcane fraze 'napadanje Islama'. Ne napadam ja islam, vec narode koji iskorištavaju islam. Oni su ti koji napadaju Islam, a ja samo diskutujem. Ako je i to zabranjeno ovdje na forumu i u ovoj državi. E jbg onda, o kakvoj sekularnosti onda pričamo...
Ja i dalje tvrdim da je ovo ukinuto zbog Ramazana. Što se policijski čas nije ukinuo prije sedmicu dana? Na istoj smo epidemiološkoj razini, i sada i prije.
Ja, kao musliman, pitam zasto ga je ikako uvodio. Bas kao sto pitam sta on ikako radi na celu ovog cirkusa, zvanog Stab CZ FBiH.
Pa gledaj, moje mišljenje je, da s obzirom na sve ono što se dešavalo u Italiji i znajući u kakvom su nam stanju zdravstvo i zdravstvene ustanove, od straha pred nepoznatim, u panici a bez oslonca na struku, bez savjeta šta i kako dalje, bez novčanih sredstava da nabave najobičnije maske za lice itd, to je i bio nekako logičan potez.
Njega su samu gurnuli u vatru da se čupa kako zna i umije, a poslije da drugi beru kajmak ako sve prođe ok ili ga bace vukovima ako zglajza :mrgreen:
Valjda se do sad malo uhodali, što sumnjam al haj :mrgreen:
User avatar
Matijevic_Vlado
Posts: 3467
Joined: 03/10/2012 14:27
Location: Da sam prazna glava, potpuno zdrava, ne bih više ništa učio za badava..

#898 Re: Fahrudin Solak, direktor Federalne uprave Civilne zaštite

Post by Matijevic_Vlado »

User avatar
He1972
Posts: 1497
Joined: 17/09/2017 08:05

#899 Re: Fahrudin Solak, direktor Federalne uprave Civilne zaštite

Post by He1972 »

Bosanski_kralj wrote: 24/04/2020 19:36 Sve miriše na to da je policijski sat ukinut, upravo zbog ramazana. Mislim da su pogriješili sa tom odlukom. Ramazan je čak trebao biti razlog da se pojačaju konotrole provođenje dosadašnjeg policijskog sata, a sve imajući u vidu mentalitet našeg čovjek. Još kad se zna da dolazi 1. maj. :-) :-)

P.S. Da me ne bi optužili da napadam islam, naglasit ću da sam i sam musliman i da hvala Allahu redovno postim tokom mjeseca ramazana već dugi niz godina.
nisi ti nikakav muslimsn ni vjernik dok ljudima prizivaš represiju i silu, ralauće vam korona
laik1981
Posts: 12973
Joined: 05/12/2012 13:04

#900 Re: Fahrudin Solak, direktor Federalne uprave Civilne zaštite

Post by laik1981 »

Ove povrede nisu nista neocekivano za nekoga ko se predstavlja kao adrenalinkski frik..
Locked