Ferhatović u Blažuju.drug_profi wrote: ↑07/04/2020 22:32 Ja se izvintavam, znam da je neko ovdje preporučio neki servis za podešavanje špure, ali ne mogu da to pronađem, niti sam zapamtio.
Može @bitanga_sa_otesa da preporuči?
Pitamo Mehanicare ?
Moderators: _BataZiv_0809, anex
-
Naslovnica
- Posts: 35444
- Joined: 20/03/2013 15:38
#26526 Re: Pitamo Mehanicare ?
- amar1994
- Posts: 28546
- Joined: 11/01/2015 12:22
- Location: Neđeljišta
-
NediM17
- Posts: 26446
- Joined: 05/11/2009 11:49
#26528 Re: Pitamo Mehanicare ?
Almera 2.2 dizel 115ks, opran motor, poslije par dana nece da upali... Ne dolazi struja na pumpu visokog pritiska... Pretpostavljam da kvar ima veze sa pranjem motora... Je li ima neko dobrog elektricara za preporuciti da bi se htio zajebavati sa tim?
-
vindfaker
- Posts: 415
- Joined: 13/01/2020 20:16
#26529 Re: Pitamo Mehanicare ?
samo da javim, proletio sam danas kroz taj u Velečevu, slikao me na 41-42.. jebi gasuit_up wrote: ↑05/04/2020 15:25 U i oko Ključa imaju 3, konkretno ima u Velečevu kamera na 60 (prvo naseljeno mjesto na ulazu u USK iz smjera Mrkonjića, tj gdje unazad godinu i po zbog migranata patrolira policija), u Ključu kod Energopetrola na 40 i u Pudinom Hanu na 60 (poslije Ključa kod skretanja za S. Most). Ostale ste uboli![]()
Nepisano pravilo je Energopetrol - stacionarni radar, barem su 3 takva u USK![]()
- Optimist
- Posts: 15523
- Joined: 08/02/2010 19:01
- Location: Sarajevo
#26530 Re: Pitamo Mehanicare ?
Koliko je ogranicenje ako slika na 41?
-
suit_up
- Posts: 846
- Joined: 31/12/2019 11:25
#26531 Re: Pitamo Mehanicare ?
41-42 preko ograničenja od 60 ili pri toj brzini? Nema te gdje slikati pri brzini od 40 i kusur na toj dionici, a nekako mi ne ide u glavu da si 100 tu vozio.vindfaker wrote: ↑08/04/2020 19:03samo da javim, proletio sam danas kroz taj u Velečevu, slikao me na 41-42.. jebi gasuit_up wrote: ↑05/04/2020 15:25 U i oko Ključa imaju 3, konkretno ima u Velečevu kamera na 60 (prvo naseljeno mjesto na ulazu u USK iz smjera Mrkonjića, tj gdje unazad godinu i po zbog migranata patrolira policija), u Ključu kod Energopetrola na 40 i u Pudinom Hanu na 60 (poslije Ključa kod skretanja za S. Most). Ostale ste uboli![]()
Nepisano pravilo je Energopetrol - stacionarni radar, barem su 3 takva u USK![]()
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39556
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
-
vindfaker
- Posts: 415
- Joined: 13/01/2020 20:16
#26533 Re: Pitamo Mehanicare ?
vozio sam onako, brzo, i onda smanjim i kako vidim da kazaljka pada ispod 40 vidim kako me slika... nisam ni znao da je na 30 tu jebi ga..
-
Throttle
- Posts: 14680
- Joined: 10/06/2016 12:35
#26534 Re: Pitamo Mehanicare ?
Da nije slikao suprotan smjer?
- vjeshalica
- Posts: 20766
- Joined: 31/03/2019 14:56
- Bakir1
- Posts: 13669
- Joined: 18/06/2008 16:45
- Location: mislim da o tome imam misljenje.
- Contact:
#26536 Re: Pitamo Mehanicare ?
A kako 30 kada po zoobsu ne moze biti 
- mk ultra
- Posts: 24032
- Joined: 31/12/2012 14:05
- Location: Fiume
- Grijem se na: Ugalj
- Vozim: Bahato
- Horoskop: Maćak
#26537 Re: Pitamo Mehanicare ?
Koliko se ja sjecam u USK ovi sto su kod skole su 40 ograniceni, 51 slikaju... 
-
suit_up
- Posts: 846
- Joined: 31/12/2019 11:25
#26538 Re: Pitamo Mehanicare ?
To se njemu jedino moglo učiniti od sunca odsjaj ili da je slikao suprotan smjer. U Velečevu je 60 ograničenje kod džamije, nema šanse da je slikan ako je vozio kako kaže.
- vjeshalica
- Posts: 20766
- Joined: 31/03/2019 14:56
- mk ultra
- Posts: 24032
- Joined: 31/12/2012 14:05
- Location: Fiume
- Grijem se na: Ugalj
- Vozim: Bahato
- Horoskop: Maćak
#26540 Re: Pitamo Mehanicare ?
Ima i na prelazu dobrinja-lukavica kod tt auta 30kmh
- Bakir1
- Posts: 13669
- Joined: 18/06/2008 16:45
- Location: mislim da o tome imam misljenje.
- Contact:
#26541 Re: Pitamo Mehanicare ?
Ali ne smije biti, tako pise u zoobsu.
Znaci da ti znakovi nisu uskladjeni sa zakonom?
Znaci da ti znakovi nisu uskladjeni sa zakonom?
-
noviclan
- Posts: 15008
- Joined: 31/10/2013 06:48
- Bakir1
- Posts: 13669
- Joined: 18/06/2008 16:45
- Location: mislim da o tome imam misljenje.
- Contact:
#26543 Re: Pitamo Mehanicare ?
Pa ja kazem sta pise u zakonu.
Ako smo legalisti budimo
Ako smo legalisti budimo
-
noviclan
- Posts: 15008
- Joined: 31/10/2013 06:48
#26544 Re: Pitamo Mehanicare ?
Ok u pravu si ali kojom max brzinom mogu voziti a da me ne skine radar odnosno da ne platim kaznu
- Bakir1
- Posts: 13669
- Joined: 18/06/2008 16:45
- Location: mislim da o tome imam misljenje.
- Contact:
#26545 Re: Pitamo Mehanicare ?
Kaze fino jedan Clan zakona, brzina u normalnim uslovima ne smije se ograničiti na manje od 40 kmh.
Uz nespretno prevedenu toleranciju od 10% tj nesretno 10 kmh, 50 okruglo.
Mene da uslika na 41, ja bih se zalio, sa svakim pravom.
Uz nespretno prevedenu toleranciju od 10% tj nesretno 10 kmh, 50 okruglo.
Mene da uslika na 41, ja bih se zalio, sa svakim pravom.
- nepass1
- Posts: 14681
- Joined: 06/07/2017 07:35
#26546 Re: Pitamo Mehanicare ?
Fabia 2009, 1.2 benzin. Pritisnula kolegica kvacilo i ostalo na dnu. Kasnije se vratilo i kaze normalno vozi auto. Sta bi moglo biti? Jedino da onaj podmetac nije zapelo 
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39556
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#26547 Re: Pitamo Mehanicare ?
cilindar kvaĆila il druk lezajĆiĆ joj se smijesi,a mozda i set kvaĆila 
-
UmaX
- Posts: 2950
- Joined: 30/11/2017 13:53
#26548 Re: Pitamo Mehanicare ?
Sto zensko moze sjebat kvacilo, niko ne moze.
Mi muski sjebemo ako se "jurcamo", al one sjebu "normalnom" voznjom.
Mi muski sjebemo ako se "jurcamo", al one sjebu "normalnom" voznjom.
- nepass1
- Posts: 14681
- Joined: 06/07/2017 07:35
#26549 Re: Pitamo Mehanicare ?
I meni zena kako je pocela voziti samo govorim sjeba kvacilo ti ces placati.
-
vindfaker
- Posts: 415
- Joined: 13/01/2020 20:16
#26550 Re: Pitamo Mehanicare ?
zadnji radar u Ključu kad ideš prema Sarajevu.. nije odsjaj od sunca, bio hlad, 2 puta blicnuo, jedino da je pokvaren bio pa da slika sve po redu.. nije suprotan smjer sam sam bio na cesti niko iza ili ispred mene nije bio, niti u drugoj traci...
ne znam kako, puno puta godišnje idem na toj relaciji i vazda 40 prođem i dobro bude.. jedino da sam 41-42 preletio preko senzora.. javim vam kad kazna stigne..
kad mogu očekivat kaznu najkasnije?
ne znam kako, puno puta godišnje idem na toj relaciji i vazda 40 prođem i dobro bude.. jedino da sam 41-42 preletio preko senzora.. javim vam kad kazna stigne..
kad mogu očekivat kaznu najkasnije?
