Kad je kasno za ljubav

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

Post Reply
almir90
Posts: 7799
Joined: 08/06/2008 00:56

#651 Re: Kad je kasno za ljubav

Post by almir90 »

moonca wrote: 01/04/2020 16:51
Ne moras odgovoriti-jel ti bitno ili je pod - da. ti budes prvi, tvojoj buducoj?
Šta ti misliš? :)
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#652 Re: Kad je kasno za ljubav

Post by moonca »

almir90 wrote: 01/04/2020 16:55 Šta ti misliš?
..Mislim da se razumijemo.. :-D :thumbup:
almir90
Posts: 7799
Joined: 08/06/2008 00:56

#653 Re: Kad je kasno za ljubav

Post by almir90 »

moonca wrote: 01/04/2020 16:58
..Mislim da se razumijemo.. :-D :thumbup:
:thumbup:
Bobi
Forum administrator
Posts: 32140
Joined: 30/10/2002 00:00
Location: http://www.klix.ba
Grijem se na: J.P."Grijanje"Zenica
Vozim: TDI sve crveno
Contact:

#654 Re: Kad je kasno za ljubav

Post by Bobi »

lmo wrote: 01/04/2020 16:52 a joj,ta vam je :mrgreen: :shmizla1:
Dje ćuko :D ?
User avatar
dale cooper
Posts: 28464
Joined: 03/04/2007 09:55
Location: Twin Peaks/Red Room

#655 Re: Kad je kasno za ljubav

Post by dale cooper »

almir90 wrote: 01/04/2020 16:39
moonca wrote: 01/04/2020 15:30

Malo se cudim... :-D --
..no, nikako ne razumijem da ti je bitno s kim je bila- mozda mislish- vjerujem da je vishe interes, s kojim muskarcem- da nije -propalica, kriminalac.. mada to ti i sam karakter djevojke moze pomoci- uvdijash razliku -mjedju njima.

Ako je imala jednog - dosta je- i ako ti kaze da je jedan- hoce li te to zadovojiti --
Postaviti takvo pitanje je apsurdno- put ka nepovjerenju- po meni - razlog za prekid- na licu mjesta.. :lol:
Nikada neces znati, koja je za potencionalnu ozbiljnu vezu-- eto ti primjer Muhe- sta je opisao...

..slazem se s misljenjem --- scorpiona...
:thumbup:
Evo sad ću da ti opišem jednu istinitu situaciju koju sam pročitao.
Ovo je generalno tvoj problem što sam ti mislim i rekao više puta do sada. U tebe se sve svodi na ovo pročitao sam, čuo sam itd.
Iskustva iz trećeg lica kojima fali dimenzija ličnog doživljaja da se uistinu stvari procesuiraju, shvate i na kraju nauči nešto iz njih.
Nikada ni sa kime nećeš moći ostvariti bilo kakvu smislenu blisku vezu, bila ona romantična, prijateljska ili nekog drugog karaktera
ako ne odlučiš da se doista i upustiš u to. Da se nekome otvoriš, dopustiš da ti priđe, dopustiš sebi i drugima malo povjerenja. Naravno,
postoji mogućnost i da te se povrijedi i iznevjeri, međutim to je tako u životu generalno. Ne kaže se džaba životno iskustvo. A da bi
ga se steklo valja i živjeti. Čitajući i učeći isključivo iz iskustava drugih ljudi nikada nećeš moći shvatiti ni šta znači voljeti, a ni živjeti.
almir90
Posts: 7799
Joined: 08/06/2008 00:56

#656 Re: Kad je kasno za ljubav

Post by almir90 »

Tebi neke stvari nisam mogao ni davno objasniti, i nema volje više ni pokušavati.
User avatar
animals
Posts: 21500
Joined: 19/04/2013 22:13

#657 Re: Kad je kasno za ljubav

Post by animals »

Jebo covjeka kome je bitnije jel mu zena sa nekim prije spavala , nego
kakva je ko osoba..
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#658 Re: Kad je kasno za ljubav

Post by moonca »

Respektovat kriterije..

...zasto se onda ti muskarci rastavljaju u braku - prevara zene/ mukarca - ako im nije bitno - da li je ili nije prije braka .

Vecina nije - prvi. //prva...

Sta se desi u -mozgu, da to ne mozemo da savladamo/ oprostimo....itd.... :-)
almir90
Posts: 7799
Joined: 08/06/2008 00:56

#659 Re: Kad je kasno za ljubav

Post by almir90 »

I da se pustimo patetike, što od ovih muškaraca niko ne odgovori na moje pitanje? Izgleda da je bitan imidž kakav ostaviti na forumu, pa bolje okolišati i prosipati neku patetiku.

I evo Dale da ti objasnim, mada nisam mislio, razlika je što se meni žene često nabacuju, i ima ih svakakvih i vidim kakve sve igrice pokušavaju da odigraju na meni, i meni je to sve postalo odbojno.
User avatar
dale cooper
Posts: 28464
Joined: 03/04/2007 09:55
Location: Twin Peaks/Red Room

#660 Re: Kad je kasno za ljubav

Post by dale cooper »

almir90 wrote: 01/04/2020 17:36 I da se pustimo patetike, što od ovih muškaraca niko ne odgovori na moje pitanje? Izgleda da je bitan imidž kakav ostaviti na forumu, pa bolje okolišati i prosipati neku patetiku.

I evo Dale da ti objasnim, mada nisam mislio, razlika je što se meni žene često nabacuju, i ima ih svakakvih i vidim kakve sve igrice pokušavaju da odigraju na meni, i meni je to sve postalo odbojno.
Koje pitanje? :zoka:

Kako znaš da su svakakve i da igraju igrice ako ne ulaziš sa njima u šeme? :zoka: :D Da pogodim, raspito' si se malo i rekli lokalni ljubavni
stručnjaci i jebači? :zjev: :mrgreen:
almir90
Posts: 7799
Joined: 08/06/2008 00:56

#661 Re: Kad je kasno za ljubav

Post by almir90 »

dale cooper wrote: 01/04/2020 17:42
Koje pitanje? :zoka:

Kako znaš da su svakakve i da igraju igrice ako ne ulaziš sa njima u šeme? :zoka: :D Da pogodim, raspito' si se malo i rekli lokalni ljubavni
stručnjaci i jebači? :zjev: :mrgreen:
:-)

Gdje sam napisao da nisam ni sa jednom bio u šemi?
User avatar
dale cooper
Posts: 28464
Joined: 03/04/2007 09:55
Location: Twin Peaks/Red Room

#662 Re: Kad je kasno za ljubav

Post by dale cooper »

almir90 wrote: 01/04/2020 17:49
dale cooper wrote: 01/04/2020 17:42
Koje pitanje? :zoka:

Kako znaš da su svakakve i da igraju igrice ako ne ulaziš sa njima u šeme? :zoka: :D Da pogodim, raspito' si se malo i rekli lokalni ljubavni
stručnjaci i jebači? :zjev: :mrgreen:
:-)

Gdje sam napisao da nisam ni sa jednom bio u šemi?
Nisi napisao ni da jesi, sve do sada što si pisao se uglavnom svodilo na stvari koje si negdje pročitao, pa kontam da je tako i u ovom
slučaju. Ali ok, drago mi je za tebe. :) I? Šta na onda možeš reći na osnovu tog tvog iskustva? O kakvim je igricama riječ i što
su svakakve? Zbog čega si došao do tih zaključaka?
almir90
Posts: 7799
Joined: 08/06/2008 00:56

#663 Re: Kad je kasno za ljubav

Post by almir90 »

dale cooper wrote: 01/04/2020 17:53
Nisi napisao ni da jesi, sve do sada što si pisao se uglavnom svodilo na stvari koje si negdje pročitao, pa kontam da je tako i u ovom
slučaju. Ali ok, drago mi je za tebe. :) I? Šta na onda možeš reći na osnovu tog tvog iskustva? O kakvim je igricama riječ i što
su svakakve? Zbog čega si došao do tih zaključaka?
Lažna finoća, kad se prema meni ponaša onako lijepo i slatko, što bi neki rekli dobra djevojka; a ja znam s kime je bila, ne iz priče, već znam jer sam viđao. I koliko ih ima koje su onako olako spremne da varaju. Možeš mi vjerovati na riječ, a i ne moraš, ostavit ću to na tebi da odlučiš.
User avatar
dale cooper
Posts: 28464
Joined: 03/04/2007 09:55
Location: Twin Peaks/Red Room

#664 Re: Kad je kasno za ljubav

Post by dale cooper »

almir90 wrote: 01/04/2020 18:01
dale cooper wrote: 01/04/2020 17:53
Nisi napisao ni da jesi, sve do sada što si pisao se uglavnom svodilo na stvari koje si negdje pročitao, pa kontam da je tako i u ovom
slučaju. Ali ok, drago mi je za tebe. :) I? Šta na onda možeš reći na osnovu tog tvog iskustva? O kakvim je igricama riječ i što
su svakakve? Zbog čega si došao do tih zaključaka?
Lažna finoća, kad se prema meni ponaša onako lijepo i slatko, što bi neki rekli dobra djevojka; a ja znam s kime je bila, ne iz priče, već znam jer sam viđao. I koliko ih ima koje su onako olako spremne da varaju. Možeš mi vjerovati na riječ, a i ne moraš, ostavit ću to na tebi da odlučiš.
:-) :lol:

A ja očekivao nekakav bolji i smisleniji odgovor od onoga što uobičajeno pišeš. :| Bolje da nisam ni pitao.
User avatar
Pryda
Posts: 939
Joined: 16/02/2015 17:21

#665 Re: Kad je kasno za ljubav

Post by Pryda »

almir90 wrote: 01/04/2020 18:01
dale cooper wrote: 01/04/2020 17:53
Nisi napisao ni da jesi, sve do sada što si pisao se uglavnom svodilo na stvari koje si negdje pročitao, pa kontam da je tako i u ovom
slučaju. Ali ok, drago mi je za tebe. :) I? Šta na onda možeš reći na osnovu tog tvog iskustva? O kakvim je igricama riječ i što
su svakakve? Zbog čega si došao do tih zaključaka?
Lažna finoća, kad se prema meni ponaša onako lijepo i slatko, što bi neki rekli dobra djevojka; a ja znam s kime je bila, ne iz priče, već znam jer sam viđao. I koliko ih ima koje su onako olako spremne da varaju. Možeš mi vjerovati na riječ, a i ne moraš, ostavit ću to na tebi da odlučiš.
Čitam malo sta pišeš pa da ti kazem koju :D

Ona rečenica da treba razlikovat nekog ko ima samokontrolu ili je bio na lancu je zlata vrijedna. Isto tako ubaci mogućnosti te osobe i imaš potpunu sliku. Moze se upotrijebiti na sva životna iskustva, sad ćemo na seksualne partnere.

Na osnovu jednačine iznad moj konačan odgovor bi bio: lijepa žena koja može imati mnogo seksualnih partnera, koja nije sputavana od strane roditelja i okoline i koja se u isto vrijeme oduprijela svojim nagonima pa je imala mali broj je prvi izbor muškarca.

Mali broj je kriterij svakog pojedinca. Ne bih otkrivao svoj, ali da odmah kažem dvocifren broj seks partnera za mene označava promiskuitetnu osobu s kojom ne bih ništa ni pokušao imati. To je osoba s propuhom u glavi sklona udovoljavanju najnižih strasti i tako ce se ponašat vjerovatno čitav život. Koje god iskustvo staviš u jednačinu sjebat će do maksa. Dodje li do kokaina bez finansijskih problema smrkat će dok ne crkne.

Naravno licemjerno je postavit kriterij koji I sam ne ispunjavas. I preporučio bih ti da se ne zamaras time u početku, kako kažeš da bi se raspitao s kim je spavala itd. Druže ne ženis je sutra. Malo se družite kasnije ako bude sta riješite i to razgovorom.

Nadam se da sam odgovorio na ovo pitanje što si rekao da neće niko :thumbup:
almir90
Posts: 7799
Joined: 08/06/2008 00:56

#666 Re: Kad je kasno za ljubav

Post by almir90 »

Pryda wrote: 01/04/2020 18:33
Čitam malo sta pišeš pa da ti kazem koju :D

Ona rečenica da treba razlikovat nekog ko ima samokontrolu ili je bio na lancu je zlata vrijedna. Isto tako ubaci mogućnosti te osobe i imaš potpunu sliku. Moze se upotrijebiti na sva životna iskustva, sad ćemo na seksualne partnere.

Na osnovu jednačine iznad moj konačan odgovor bi bio: lijepa žena koja može imati mnogo seksualnih partnera, koja nije sputavana od strane roditelja i okoline i koja se u isto vrijeme oduprijela svojim nagonima pa je imala mali broj je prvi izbor muškarca.

Mali broj je kriterij svakog pojedinca. Ne bih otkrivao svoj, ali da odmah kažem dvocifren broj seks partnera za mene označava promiskuitetnu osobu s kojom ne bih ništa ni pokušao imati. To je osoba s propuhom u glavi sklona udovoljavanju najnižih strasti i tako ce se ponašat vjerovatno čitav život. Koje god iskustvo staviš u jednačinu sjebat će do maksa. Dodje li do kokaina bez finansijskih problema smrkat će dok ne crkne.

Naravno licemjerno je postavit kriterij koji I sam ne ispunjavas. I preporučio bih ti da se ne zamaras time u početku, kako kažeš da bi se raspitao s kim je spavala itd. Druže ne ženis je sutra. Malo se družite kasnije ako bude sta riješite i to razgovorom.

Nadam se da sam odgovorio na ovo pitanje što si rekao da neće niko :thumbup:
Ovo boldano, slažem se s ovim. :thumbup:

Što se samih kriterija tiče, ja sam uvijek iznosio to, da se mora ispunjavati da bi se nešto moglo tražiti zauzvrat, to je taj kompromisni odnos. Nikad ja od toga nisam bježao, i mislim da većina ovdje može to potvrditi.

Što se mene tiče i primjera koje sam navodio, to su sve one koje idu za mnom, ja za takvima nikad ne ide i tražim ih. I kad se već lijepe za mene, o nekima nešto znam, o drugima saznam dodatno. Očigledno da je nekakav kratak spoj kad se takve lijepe za mene, moram pregledat hardware i software.
User avatar
L3D3NA
Posts: 522
Joined: 21/11/2019 22:27

#667 Re: Kad je kasno za ljubav

Post by L3D3NA »

MarlboroGold wrote: 31/03/2020 08:08 Jeste kad ćuna otkaže :mrgreen:
Nije za ljubav, ima i ona plaNKtonska :D
User avatar
L3D3NA
Posts: 522
Joined: 21/11/2019 22:27

#668 Re: Kad je kasno za ljubav

Post by L3D3NA »

Jimmy McNulty wrote: 31/03/2020 19:36
Miss Moonlight wrote: 31/03/2020 10:56 U 20tim se zaljubiš sad pa sad, ali to nije uvijek ljubav. Sa 30+ si pametniji i iskusniji, možeš se i zaljubiti I zavoljeti. A sto je najbolje razlikuješ to dvoje.
Ne znam koliko imaš godina i sta ti se desilo pa si tako ogorčen. I cemu ograničavanje do 25g? :shock:
Neki ljudi se posvete karijeri, školovanju, nekom poslu, a tek kasnije tom privatnom segmentu života.
Ja kao neko sa 35 g iz vlastitog primjera ti mogu reci da se itekako moze. Sigurna sam da ima jos puno forumasa 30+ koji će ti to potvrditi.
Ne gubi nadu... :thumbup:
E da, baš mi to treba. Neka koju je do 30te pregazilo pola grada pa da se onda sa mnom skrasi. Neka hvala. :run:
:shock:
o titami, hajde i da se zaobiđe kako si pljusnuo šamarčinu svim ženama 30+
pitanje je kakvo je onda tvoje okruženje da su sve te od 30+ pregažene od pola grada,
idi mijenjaj okolinu pod hitno :D
ili se i ti idi pregazi i uživaj
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#669 Re: Kad je kasno za ljubav

Post by moonca »

almir90 wrote: 01/04/2020 20:05 Očigledno da je nekakav kratak spoj kad se takve lijepe za mene, moram pregledat hardware i software.
Aj, sta ce biti, kad prestanu... :oops: :-) gotov si..Image
almir90
Posts: 7799
Joined: 08/06/2008 00:56

#670 Re: Kad je kasno za ljubav

Post by almir90 »

moonca wrote: 01/04/2020 21:41
Aj, sta ce biti, kad prestanu... :oops: :-) gotov si..Image
Da ne diram ništa?
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#671 Re: Kad je kasno za ljubav

Post by moonca »

almir90 wrote: 01/04/2020 21:44
moonca wrote: 01/04/2020 21:41
Aj, sta ce biti, kad prestanu... :oops: :-) gotov si..Image
Da ne diram ništa?
.. ne chachkaj meshku.. :lol:
almir90
Posts: 7799
Joined: 08/06/2008 00:56

#672 Re: Kad je kasno za ljubav

Post by almir90 »

moonca wrote: 01/04/2020 21:47
.. ne chachkaj meshku.. :lol:
:lol: :thumbup:
User avatar
MarlboroGold
Posts: 21564
Joined: 24/06/2013 17:14
Location: Chaos Sanctuary

#673 Re: Kad je kasno za ljubav

Post by MarlboroGold »

Baš me briga za njenu seksualnu prošlost ako mi je lijepo s njom. Naravno ovo mogu samo u svoje ime govoriti.
Logično je da nismo svi isti. Neki bi ispipali i ispitali sve moguće o prošlim partnerima... za mene je to znak nesigurnosti.

Je li sad kupim poene forumašica na forumu sa ovom pričom? :roll:
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#674 Re: Kad je kasno za ljubav

Post by moonca »

Ti si profure godine.. :oops: - nemas puno izbora...Image

.. :ruza:
User avatar
Pryda
Posts: 939
Joined: 16/02/2015 17:21

#675 Re: Kad je kasno za ljubav

Post by Pryda »

MarlboroGold wrote: 02/04/2020 00:18 Baš me briga za njenu seksualnu prošlost ako mi je lijepo s njom. Naravno ovo mogu samo u svoje ime govoriti.
Logično je da nismo svi isti. Neki bi ispipali i ispitali sve moguće o prošlim partnerima... za mene je to znak nesigurnosti.

Je li sad kupim poene forumašica na forumu sa ovom pričom? :roll:
Da.

One vole crveni Marlboro.
Post Reply