Kad je kasno za ljubav

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

Post Reply
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#626 Re: Kad je kasno za ljubav

Post by moonca »

almir90 wrote: 01/04/2020 10:32 Čovjek je napisao ono što većina misli, samo većina žele ispati fini k'o fol. Malo je muškaraca kojima nije bitna prošlost žene, pogotovo seksualna prošlost. Neki to direktno pitaju, drugi okolišaju; u svakom slučaju teško da ćeš ikada dobiti potpunu istinu od nje po tom pitanju. Što je starija, ostavlja se mogućnost da je i iskusila svašta, mada nije pravilo. I ne znam zašto se neki pretvaraju kao da im je nebitno? Imam jednu teoriju, većinom se radi o kroničnim nejebičarima, koji bodre žensku seksualnu otvorenost u nadi da će lakše jebati.
Covjek/ momak je napisao-koji nikada nije imao vezu/zabavljanje s bilo skim. Odbrana od svega toga je - proslost djevojke... vidjeno/znano.
A i ti me cudis,ako zelish znati proslost zene/buduce djevojke /supruge, o njenom zivotu prije tebe.Sta ti je to garancija- za sta...nije za svaku vezu - fizicki rad/sex... :oops: :lol:
User avatar
Jimmy McNulty
Čiča Gliša
Posts: 6520
Joined: 11/04/2012 11:32

#627 Re: Kad je kasno za ljubav

Post by Jimmy McNulty »

Miss Moonlight wrote: 31/03/2020 22:18 Zar ovakvi primjerci još nisu izumrli u 2020 godini... :roll:
Znači tebi ne bi smetalo da je obrnuta situacija?
Da je neki lik prejebo po grada, nema s kojom nije bio intiman dok si ti sve vrijeme single i na kraju kad mu dosadi taj stil života, želi s tobom brak i šta sve ne jer ispunjavaš određene kriterije tipa da si školovana, zaposlena, o sebi pri sebi itd?
Stvarno ti to ne bi smetalo?
Svaka ti čast, bolji si insan nego ja.
Yenna wrote: 01/04/2020 08:55 Digni ruke slobodno, usreći sve žene, kome treba takav i s takvim razmisljanjem :run:
Zar zaista nisi mogla ništa bolje smislit?
User avatar
pizarro
Posts: 4193
Joined: 11/01/2018 21:33
Location: Ruhrgebiet

#628 Re: Kad je kasno za ljubav

Post by pizarro »

nekome je idol r. kelly a nekome :srce: zlatan ibrahimovic :srce:
User avatar
Euphoria
Posts: 10638
Joined: 15/11/2018 23:40
Location: Samo drsko na fin način!

#629 Re: Kad je kasno za ljubav

Post by Euphoria »

Jimmy McNulty wrote: 01/04/2020 13:08
Miss Moonlight wrote: 31/03/2020 22:18 Zar ovakvi primjerci još nisu izumrli u 2020 godini... :roll:
Znači tebi ne bi smetalo da je obrnuta situacija?
Da je neki lik prejebo po grada, nema s kojom nije bio intiman dok si ti sve vrijeme single i na kraju kad mu dosadi taj stil života, želi s tobom brak i šta sve ne jer ispunjavaš određene kriterije tipa da si školovana, zaposlena, o sebi pri sebi itd?
Stvarno ti to ne bi smetalo?
Svaka ti čast, bolji si insan nego ja.
Yenna wrote: 01/04/2020 08:55 Digni ruke slobodno, usreći sve žene, kome treba takav i s takvim razmisljanjem :run:
Zar zaista nisi mogla ništa bolje smislit?
Ne bi mi bilo drago, ali svakako mi to ne bi bilo presudno, meni su neki dr kriteriji važni.
I moj komentar se nije na to odnosio... Zašto misliš da je nekoga ko ima vise od 30 god pola grada "konzumiralo"?
User avatar
Lalena
Posts: 813
Joined: 04/03/2014 21:02

#630 Re: Kad je kasno za ljubav

Post by Lalena »

Jimmy McNulty wrote: 01/04/2020 13:08 Znači tebi ne bi smetalo da je obrnuta situacija?
Da je neki lik prejebo po grada, nema s kojom nije bio intiman dok si ti sve vrijeme single i na kraju kad mu dosadi taj stil života, želi s tobom brak i šta sve ne jer ispunjavaš određene kriterije tipa da si školovana, zaposlena, o sebi pri sebi itd?
Stvarno ti to ne bi smetalo?
Većini bi smetalo, znam da meni bi...
To razumijem, ali problem je što generalizuješ...
Inače, pošteno bi bilo da ljudi zahtjevaju samo ono što i sami mogu pružiti.
User avatar
Yenna
Posts: 6837
Joined: 11/03/2019 08:41
Location: Tu i tamo...

#631 Re: Kad je kasno za ljubav

Post by Yenna »

Jimmy McNulty wrote: 01/04/2020 13:08
Yenna wrote: 01/04/2020 08:55 Digni ruke slobodno, usreći sve žene, kome treba takav i s takvim razmisljanjem :run:
Zar zaista nisi mogla ništa bolje smislit?
Površan si strašno i pun šuplje.
Nisam ja nista smisljala, ti si o sebi sve sam rekao.
Tuga je tvoja postavka u glavi i mentalitet.
Zato i kazem odustani, da se neka djevojka iskreno ne zaljubi u tebe ne znajući kakav je
tvoj stav o ženama.
almir90
Posts: 7799
Joined: 08/06/2008 00:56

#632 Re: Kad je kasno za ljubav

Post by almir90 »

moonca wrote: 01/04/2020 13:04
Covjek/ momak je napisao-koji nikada nije imao vezu/zabavljanje s bilo skim. Odbrana od svega toga je - proslost djevojke... vidjeno/znano.
A i ti me cudis,ako zelish znati proslost zene/buduce djevojke /supruge, o njenom zivotu prije tebe.Sta ti je to garancija- za sta...nije za svaku vezu - fizicki rad/sex... :oops: :lol:
On ima pogrešan pristup i ja sam naveo da ne može imati standarde dok ne poradi na sebi i dovede se u tu poziciju gdje za njim žene idu i onda može birati. Nema šta da te čudi moj post o prošlosti, ovo je istina za većinu muškaraca da im je važno s kime je bila i šta je radila u prošlosti, neki će to priznati, drugi neće. On je išao sa pretpostavkom da ako je starija pregazilo ju je pola grada, što ne mora biti nužno, pogotovo u današnje vrijeme kada se dosta djevojaka veoma mlade unište petljajući sa pogrešnim tipovima. Ako neko treba da provede ostatak života s nekim, itekako treba da bude bitno s kime će to biti.

Ne znam zašto te ja čudim, ja to samo mogu priznati, ne krijem a i znaš sama da to nikad nisam krio. Ali sam se opametio i sada znam da to nije baš jednostavno saznati, od nje nikada neće biti istine. Ostaje jedino opcija ako si snalažljiv pa saznaš u kakvim se krugovima kreće/la, s kime se druži/la, s kime je bila u vezi/šemi da dođeš do nekih zaključaka o njoj. Ovo se naravno odnosi samo na slučaje kada se traži neko ko je potencijal za ozbiljnu vezu. Ja sam prije neka ponašanja skroz pogrešno shvatao, sada neke stvari znam malo bolje.
User avatar
Jimmy McNulty
Čiča Gliša
Posts: 6520
Joined: 11/04/2012 11:32

#633 Re: Kad je kasno za ljubav

Post by Jimmy McNulty »

Miss Moonlight wrote: 01/04/2020 13:16 I moj komentar se nije na to odnosio... Zašto misliš da je nekoga ko ima vise od 30 god pola grada "konzumiralo"?
Ne mislim, nego sam pogrešno shvaćen.
Ako se vratiš unazad vidjet ćeš da sam napisao da je to možda najbolje što me može zapast i kad je tako ne želim ni to. Umoran sam više od pokušavanja i ako za 29 godina nisam uspio da nađem nekog kome je stalo, ne moram ni kasnije. Polovnjače mi ne trebaju jer sam nisam takav.

Yenna wrote: 01/04/2020 08:55 Zato i kazem odustani, da se neka djevojka iskreno ne zaljubi u tebe ne znajući kakav je
tvoj stav o ženama.
Ne brini, kad nije za 30 godina skoro neće ni kasnije. A i ne treba. Sam sam 30 godina, mogu još toliko pregulit dok ne odapnem. Možda ću i prije haj znaj.
User avatar
scorpio
Posts: 1230
Joined: 11/12/2019 08:49
Location: samo malo provociram :P

#634 Re: Kad je kasno za ljubav

Post by scorpio »

almir90 wrote: 01/04/2020 13:58
moonca wrote: 01/04/2020 13:04
Covjek/ momak je napisao-koji nikada nije imao vezu/zabavljanje s bilo skim. Odbrana od svega toga je - proslost djevojke... vidjeno/znano.
A i ti me cudis,ako zelish znati proslost zene/buduce djevojke /supruge, o njenom zivotu prije tebe.Sta ti je to garancija- za sta...nije za svaku vezu - fizicki rad/sex... :oops: :lol:
On ima pogrešan pristup i ja sam naveo da ne može imati standarde dok ne poradi na sebi i dovede se u tu poziciju gdje za njim žene idu i onda može birati. Nema šta da te čudi moj post o prošlosti, ovo je istina za većinu muškaraca da im je važno s kime je bila i šta je radila u prošlosti, neki će to priznati, drugi neće. On je išao sa pretpostavkom da ako je starija pregazilo ju je pola grada, što ne mora biti nužno, pogotovo u današnje vrijeme kada se dosta djevojaka veoma mlade unište petljajući sa pogrešnim tipovima. Ako neko treba da provede ostatak života s nekim, itekako treba da bude bitno s kime će to biti.

Ne znam zašto te ja čudim, ja to samo mogu priznati, ne krijem a i znaš sama da to nikad nisam krio. Ali sam se opametio i sada znam da to nije baš jednostavno saznati, od nje nikada neće biti istine. Ostaje jedino opcija ako si snalažljiv pa saznaš u kakvim se krugovima kreće/la, s kime se druži/la, s kime je bila u vezi/šemi da dođeš do nekih zaključaka o njoj. Ovo se naravno odnosi samo na slučaje kada se traži neko ko je potencijal za ozbiljnu vezu. Ja sam prije neka ponašanja skroz pogrešno shvatao, sada neke stvari znam malo bolje.
zaista se želim uključiti, ali samo sa jednim komentarom...

mislim da ničija seksualna prošlost (ni muško ni žensko) nije osnova na kojoj bi se trebalo postavljati pitanje da li je ta osoba potencijalni kandidat za nešto više... posebno kada se pređu te neke tridesete ... zaista postoji mnogo bitnijih razloga koje treba posmatrati kada se bira potencijalni kandidat za nešto više
User avatar
muha_sa
Posts: 128643
Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa

#635 Re: Kad je kasno za ljubav

Post by muha_sa »

scorpio wrote: 01/04/2020 14:14

zaista se želim uključiti, ali samo sa jednim komentarom...

mislim da ničija seksualna prošlost (ni muško ni žensko) nije osnova na kojoj bi se trebalo postavljati pitanje da li je ta osoba potencijalni kandidat za nešto više... posebno kada se pređu te neke tridesete ... zaista postoji mnogo bitnijih razloga koje treba posmatrati kada se bira potencijalni kandidat za nešto više
Moram se i ja ukljucit i navest primjer mog prvog komšije.
Čovjek oženjen, dobili u braku troje djece al on pjandura :-) pticjeg mlijeka imali al su lagano poceli tonut zbog njegovog alkohola. Elem, kad su pali na dno žena se pokupi i ode-libero i djecu mu ostavi :(
On pao na dno dna i završio sa najvecim ološem u "Drini" (zna se ko je tu ordiniro) :-) jednu vece pokupi žensku nako pjan i dovede je--ujutro kad su se probudili on u cudu otkud ona tu :lol:
Da skratim :-) ostane ona živjet sa njim--nije bilo bolje domacice i brižnije žene od nje :) on se okanio alkohola, sa nule stali na noge--djeca je prihvatila i niko sretniji od njih.


Eto-toliko od mene :D :run:
almir90
Posts: 7799
Joined: 08/06/2008 00:56

#636 Re: Kad je kasno za ljubav

Post by almir90 »

scorpio wrote: 01/04/2020 14:14
zaista se želim uključiti, ali samo sa jednim komentarom...

mislim da ničija seksualna prošlost (ni muško ni žensko) nije osnova na kojoj bi se trebalo postavljati pitanje da li je ta osoba potencijalni kandidat za nešto više... posebno kada se pređu te neke tridesete ... zaista postoji mnogo bitnijih razloga koje treba posmatrati kada se bira potencijalni kandidat za nešto više
Kako za koga, to su subjektivne stvari o kojima svi lično određujemo. Ako je neko voljan da ispoštuje onoga kome to nije bitno, onda je red isproštovati i onu osoba koja stavlja važnost na to. I ovo se, po mom mišljenju veže i za mnoge druge osobnosti koje čine jednu osobu, sva naša ponašanja su usko vezana jedna za druga.
User avatar
scorpio
Posts: 1230
Joined: 11/12/2019 08:49
Location: samo malo provociram :P

#637 Re: Kad je kasno za ljubav

Post by scorpio »

muha_sa wrote: 01/04/2020 14:23
scorpio wrote: 01/04/2020 14:14

zaista se želim uključiti, ali samo sa jednim komentarom...

mislim da ničija seksualna prošlost (ni muško ni žensko) nije osnova na kojoj bi se trebalo postavljati pitanje da li je ta osoba potencijalni kandidat za nešto više... posebno kada se pređu te neke tridesete ... zaista postoji mnogo bitnijih razloga koje treba posmatrati kada se bira potencijalni kandidat za nešto više
Moram se i ja ukljucit i navest primjer mog prvog komšije.
Čovjek oženjen, dobili u braku troje djece al on pjandura :-) pticjeg mlijeka imali al su lagano poceli tonut zbog njegovog alkohola. Elem, kad su pali na dno žena se pokupi i ode-libero i djecu mu ostavi :(
On pao na dno dna i završio sa najvecim ološem u "Drini" (zna se ko je tu ordiniro) :-) jednu vece pokupi žensku nako pjan i dovede je--ujutro kad su se probudili on u cudu otkud ona tu :lol:
Da skratim :-) ostane ona živjet sa njim--nije bilo bolje domacice i brižnije žene od nje :) on se okanio alkohola, sa nule stali na noge--djeca je prihvatila i niko sretniji od njih.


Eto-toliko od mene :D :run:
jedan od primjera... zaista ih ima puno, puno :)
almir90
Posts: 7799
Joined: 08/06/2008 00:56

#638 Re: Kad je kasno za ljubav

Post by almir90 »

I ovo nam treba služiti kao pozitivan primjer? :-)
User avatar
scorpio
Posts: 1230
Joined: 11/12/2019 08:49
Location: samo malo provociram :P

#639 Re: Kad je kasno za ljubav

Post by scorpio »

almir90 wrote: 01/04/2020 14:27 I ovo nam treba služiti kao pozitivan primjer? :-)
možda ti je bolji primjer žene koja se udala vrlo mlada i da dodam bez seksualnih iskustava (čitaj nevina)... a onda je skontala da je napravila grešku, pa se pustila u promet, i nema sa kime nije bila (još je u braku i ima djecu)

PS.
molim vas sorry na izrazima
almir90
Posts: 7799
Joined: 08/06/2008 00:56

#640 Re: Kad je kasno za ljubav

Post by almir90 »

I šta sad, da to uzmemo za generalizaciju da će sve takve varati u braku?
User avatar
scorpio
Posts: 1230
Joined: 11/12/2019 08:49
Location: samo malo provociram :P

#641 Re: Kad je kasno za ljubav

Post by scorpio »

almir90 wrote: 01/04/2020 14:36 I šta sad, da to uzmemo za generalizaciju da će sve takve varati u braku?
upravo to.... nema generalizacije i kako rekoh zaista taj faktor za nešto bitno ne treba i NE SMIJE DA IGRA presudnu ulogu. toliko je mnogo bitnijih faktora
User avatar
muha_sa
Posts: 128643
Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa

#642 Re: Kad je kasno za ljubav

Post by muha_sa »

almir90 wrote: 01/04/2020 14:27 I ovo nam treba služiti kao pozitivan primjer? :-)
Nigdje veze :-)

Ko skonto skonto :run:
almir90
Posts: 7799
Joined: 08/06/2008 00:56

#643 Re: Kad je kasno za ljubav

Post by almir90 »

Jednostavno postoje osobe koje su na lancu, i postoje osobe koju imaju samo-kontrolu, to je bitno naučiti razlikovati.
User avatar
scorpio
Posts: 1230
Joined: 11/12/2019 08:49
Location: samo malo provociram :P

#644 Re: Kad je kasno za ljubav

Post by scorpio »

muha_sa wrote: 01/04/2020 14:38
almir90 wrote: 01/04/2020 14:27 I ovo nam treba služiti kao pozitivan primjer? :-)
Nigdje veze :-)

Ko skonto skonto :run:
upravo tako.... što se mene tiče ja svoje rekao :lol:
User avatar
Euphoria
Posts: 10638
Joined: 15/11/2018 23:40
Location: Samo drsko na fin način!

#645 Re: Kad je kasno za ljubav

Post by Euphoria »

Jimmy McNulty wrote: 01/04/2020 14:12
Miss Moonlight wrote: 01/04/2020 13:16 I moj komentar se nije na to odnosio... Zašto misliš da je nekoga ko ima vise od 30 god pola grada "konzumiralo"?
Ne mislim, nego sam pogrešno shvaćen.
Ako se vratiš unazad vidjet ćeš da sam napisao da je to možda najbolje što me može zapast i kad je tako ne želim ni to. Umoran sam više od pokušavanja i ako za 29 godina nisam uspio da nađem nekog kome je stalo, ne moram ni kasnije. Polovnjače mi ne trebaju jer sam nisam takav.

Yenna wrote: 01/04/2020 08:55 Zato i kazem odustani, da se neka djevojka iskreno ne zaljubi u tebe ne znajući kakav je
tvoj stav o ženama.
Ne brini, kad nije za 30 godina skoro neće ni kasnije. A i ne treba. Sam sam 30 godina, mogu još toliko pregulit dok ne odapnem. Možda ću i prije haj znaj.
Ne znam koja je tvoja definicija polovnjace? Btw pravo ruzan izraz... Jesi li ti nevin i sam? Ne moras ovdje odgovoriti, odgovori sebi.....

Neke su djevojke provele u vezi godine, onda raskinule i plutaju, nemaju volje ni da traze ni da se u nesto upustaju.

Neke su provele godine u vezi, pa u braku, pogrijesile i sada pokusavaju iznova svoj zivot da organizuju i nadju ono sto zele, a nisu prvi put uspjele.

Ja lično mislim da ti je bolje imati 29 i biti jos neozenjen, nego da si imao neko iskustvo poput ovih, nekoj osobi godine posvetio, a pogrijesio.
Bitno je da imas jasne kriterije sta tacno zelis i ne spustas ih. I ne trebas gubiti nadu, jer ocito imas visoke kriterije, a za to treba strpljenja.
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#646 Re: Kad je kasno za ljubav

Post by moonca »

almir90 wrote: 01/04/2020 13:58 Nema šta da te čudi moj post o prošlosti, ovo je istina za većinu muškaraca da im je važno s kime je bila i šta je radila u prošlosti, neki će to priznati, drugi neće. On je išao sa pretpostavkom da ako je starija pregazilo ju je pola grada, što ne mora biti nužno, pogotovo u današnje vrijeme kada se dosta djevojaka veoma mlade unište petljajući sa pogrešnim tipovima. Ako neko treba da provede ostatak života s nekim, itekako treba da bude bitno s kime će to biti.

Ne znam zašto te ja čudim, ja to samo mogu priznati, ne krijem a i znaš sama da to nikad nisam krio. Ali sam se opametio i sada znam da to nije baš jednostavno saznati, od nje nikada neće biti istine. Ostaje jedino opcija ako si snalažljiv pa saznaš u kakvim se krugovima kreće/la, s kime se druži/la, s kime je bila u vezi/šemi da dođeš do nekih zaključaka o njoj. Ovo se naravno odnosi samo na slučaje kada se traži neko ko je potencijal za ozbiljnu vezu. Ja sam prije neka ponašanja skroz pogrešno shvatao, sada neke stvari znam malo bolje.
Malo se cudim... :-D --
..no, nikako ne razumijem da ti je bitno s kim je bila- mozda mislish- vjerujem da je vishe interes, s kojim muskarcem- da nije -propalica, kriminalac.. mada to ti i sam karakter djevojke moze pomoci- uvdijash razliku -mjedju njima.

Ako je imala jednog - dosta je- i ako ti kaze da je jedan- hoce li te to zadovojiti --
Postaviti takvo pitanje je apsurdno- put ka nepovjerenju- po meni - razlog za prekid- na licu mjesta.. :lol:
Nikada neces znati, koja je za potencionalnu ozbiljnu vezu-- eto ti primjer Muhe- sta je opisao...

..slazem se s misljenjem --- scorpiona...
:thumbup:
User avatar
medvjed23
Posts: 26815
Joined: 16/07/2010 13:49

#647 Re: Kad je kasno za ljubav

Post by medvjed23 »

skoro svako od nas ima sklonost da svijet mjeri po sebi, da svoj primjer rastegne do pravila i primijeni na čitavo čovječanstvo..

kad bih ja mjerio po sebi, reko bih da nikad nije pravo vrijeme za ljubav, jer ljubavi nema, ne postoji.. međutim, kad se, uz znatan napor, maknem od svog iskustva i sagledam širu sliku, vidim ljude slične sebi, ali i one koji su našli ljubav; neki od njih su to napravili u pedesetim..

svako ima svoj put, sa svojim specifičnostima.. pravila nema, a i ako ima, moguće ih je prekršiti..
almir90
Posts: 7799
Joined: 08/06/2008 00:56

#648 Re: Kad je kasno za ljubav

Post by almir90 »

moonca wrote: 01/04/2020 15:30

Malo se cudim... :-D --
..no, nikako ne razumijem da ti je bitno s kim je bila- mozda mislish- vjerujem da je vishe interes, s kojim muskarcem- da nije -propalica, kriminalac.. mada to ti i sam karakter djevojke moze pomoci- uvdijash razliku -mjedju njima.

Ako je imala jednog - dosta je- i ako ti kaze da je jedan- hoce li te to zadovojiti --
Postaviti takvo pitanje je apsurdno- put ka nepovjerenju- po meni - razlog za prekid- na licu mjesta.. :lol:
Nikada neces znati, koja je za potencionalnu ozbiljnu vezu-- eto ti primjer Muhe- sta je opisao...

..slazem se s misljenjem --- scorpiona...
:thumbup:
Evo sad ću da ti opišem jednu istinitu situaciju koju sam pročitao, i možda sam ja rijedak slučaj, ali možda i nisam; ali je sigurno ovo potencijalna situacija zbog koje muškarcima može biti bitna njena prošlost.

Piše djevojka da je imala casual seks vezu sa jednim tipom, samo to i ništa više, sretali su se po potrebi za seks od prvog dana kada su se upoznali. Nakon nekog vremena upozna ona tipa koji je dobar materijal za veze, nije htjela da spava sa njim odmah, da ne bi pomislio da je laka i slično. I tako nastavila da sa njim izlazi, ali je imala redovan seks sa prvim tipom. Posljednju noć kada je odlučila da prekine sa prvim, otišla je kod njega i bila sa njim cijelu noć, ujutro mu je rekla da se više neće viđati i poslije toga je otišla da bude u vezi sa ovim drugim. Kaže da je u sretnoj vezi godinu poslije.

Meni je se zgadilo kad sam ovo pročitao, još više mi se zgadilo kada sam vidio koliko je dobila podrške od drugih žena za ovakvo ponašanje. I evo pitanje za muškarce, kako bi se neko od vas osjećao da saznate da vam je cura/žena ovo uradila, tj. vi ste ovaj drugi koji je u vezi i morao je da sve čeka? Vidiš, ovo je problem kad si tip muškarca koji je onako više materijal za veze, još gore u svemu je kada znaš kakvim se sve igricama koristi. Zato sam i napisao da sam neka ponašanja u prošlosti pogrešno shvatao.

I ovo je kriva Kiki kad mi ono davno reče da sam naivan, ne bih se ni potrudio da saznam zašto sam naivan dok mi ona to nije rekla. U jednu ruku pomogla mi je da shvatim i naučim bitne stvari; s druge strane nekad je i proklestvo znati što ne bih volio da znam kad vidim da se upotrebljava na meni.
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#649 Re: Kad je kasno za ljubav

Post by moonca »

almir90 wrote: 01/04/2020 16:39 Zato sam i napisao da sam neka ponašanja u prošlosti pogrešno shvatao.
E sad, si fobican.... nema te, kojoj ces vjerovati. Opteretio si se. Nije to toliko loshe,.... :-) samo sebi komplikujes zivot.
Citaj i dalje- mozda naidjes na tekst, koji ce ti te iluzije razbiti..

Ne moras odgovoriti-jel ti bitno ili je pod - da. ti budes prvi, tvojoj buducoj?
User avatar
lmo
Posts: 7810
Joined: 28/06/2012 17:53
Location: volim sto sam ero s kamena i drace....ko poskok sto skace

#650 Re: Kad je kasno za ljubav

Post by lmo »

a joj,ta vam je :mrgreen: :shmizla1:
Post Reply