Ad blocker detected: Our website is made possible by displaying online advertisements to our visitors. Please consider supporting us by disabling your ad blocker on our website.
febo_acm wrote: ↑30/03/2020 17:21
razlika imedju nove i očuvane polovne konzole je 100-120 KM tako da se ne znam kako se i isplati uzimati polovna konzola. jedino ako se nađe neka dobra ponuda sa garancijom.
A sto se ne bi isplatilo ako je dobro stanje a dobijes dodatno kontroler koji znas koliko kosta i 3-5 dobrih igara?
zato što je za razliku od 50-60 KM bolje uzeti 1 nov kontroler i novu konzolu sa garancijom nego polovnu sa dva kontrolera sa aspekta sigurnosti. igre su relativna stvar. meni npr možeš dati konzolu sa 20 top igri ili onu sa fifom i ja ću uvijek izabrati onu sa fifom, ali to sam ja.
to dobro stanje je također jako relatvina stvar, evo znam lika koji izdaje ps4 redovno i prodaje konzolu na piku za više od 400 KM... pa ti to sutra kupi, prošlo kroz 400 ruku.
koliko vidim na piku ih faktički i nema ispod 420 KM, možda 1-2 komada. dok su recimo nove od 479 KM
da on nadje nešto a 300 KM pa onda ok, ali između 420 i 470 je nekako bezveze ta dilema.
@ edit
ja sam prije mjesec opet kupio slim na akciji za 459 KM par mjeseci prije toga prodao slim za 400 KM...
Gdje to ima nov kontroler za 50-60KM? Imaju oni neki fus neoriginalni, a originalni su 120-130KM. Igre taman i da se tebi ne svidjaju sve ih mozes prodati. A stanje konzole se lahko moze znati cim se malo detaljnije pogleda i sama konzola kao i kontroleri tako da ces onu koja je iznajmljivana skontati i vidjeti na njoj da je u losem stanju i ishabana.
Ako imas priliku kupiti polovan za 100KM nize nego nov a uz to dobijes dodatni kontroler i + npr 2 igre koje su na cijeni to se isplati i to dobro.
Kupovao sam polovne konzole, i znam osobe koje su kupile i ne vidim da je iko ista losije prosao nego ja zadnji put sto sam novu kupio.
u plusu sam uzeo ovu pastu za 22KM da na pc grafickoj zamijenim hladnjak... sprica je takva da iz nje izlazi sirok, tanak "mlaz", bas koliko treba da se na chip nanese pasta...
Nema veze koja je verzija, sa svakom je lutrija i zato nekima i jest čudno što se drugi žale jer je njih zapao loš primjerak. Ja sam ima dva pro, oba prve verzije i nisu bile glasne osim ponekad, dok jaran jednu prodao zbog toga, i drugu bi (rdr2 verzija) ali sad blizu ps5 pa neće. Komšija se isto žali koliko je glasna, otjera mu ukućane iz sobe
Jednostavno ovu generaciju su čula sa tim i to je to, zato i imaju na sljedećoj generaciji variable clocks da ne bi bila previše bučna.
Drug Clan wrote: ↑31/03/2020 16:30
Ovo je moj Sukhoi Su-35
Šta jće ovo, crni radosave
Zlo i naopako Ako nadjete neko rješenje za ovaj problem, pišite da probamo ovo popraviti
Tebi je svejedno koju igru igraš, svejedno ni jednu ne čuješ
Doduše kakve dobre sluše bi možda mogle pomoći, ali opet postoji opasnost da te isele
Probaj zamijeniti i pastu pa vidi kako se ponaša, al ovo je haos