Zanimljivi stanovi na prodaju sa pik-a. Nasmijmo se malo

Lokalna dešavanja, politički život, medijska scena, sve o glavnom gradu BiH i okolini od jutra do mraka.

Moderators: Benq, O'zone

User avatar
mk ultra
Posts: 19522
Joined: 31/12/2012 14:05
Location: Bošnjačka verzija države
Grijem se na: Ugalj
Vozim: Bahato
Horoskop: Maćak

#601 Re: Zanimljivi stanovi na prodaju sa pik-a. Nasmijmo se malo

Post by mk ultra »

Bullet Tooth Tony wrote: 30/03/2020 10:55 https://www.olx.ba/artikal/37446058/tro ... e-scc-ohr/

:lol: :lol:

Fasada ko nova ... Kako ova fasada ne smeta stanarima ... zale li se , traze li da se popravi ... kakvo ruglo jbt za samo 276k KM :lol: :lol: :lol:
Koliko ima zgrada u sarajevu da je jedan ili dva stana sa starom fasadom, ostali novo imaju :-)

I onda na kraju dzabe i ovima fasada kad nije zid zatvoren, debilizam
Ali tako je, ili nema para ili tjera inat, a iskreno nisu neke pare na kraju kad se vidi, 23km/m² 10cm stropor sve ukljuceno....
Gandra_1
Posts: 622
Joined: 10/05/2013 10:03

#602 Re: Zanimljivi stanovi na prodaju sa pik-a. Nasmijmo se malo

Post by Gandra_1 »

Ovu fasadu će na kraju opština morati da uradi. Čudi me da već nisu jer je na udarnom mjestu.
Rizvan
Posts: 1282
Joined: 27/11/2013 09:25

#603 Re: Zanimljivi stanovi na prodaju sa pik-a. Nasmijmo se malo

Post by Rizvan »

Bullet Tooth Tony wrote: 30/03/2020 10:55 https://www.olx.ba/artikal/37446058/tro ... e-scc-ohr/

:lol: :lol:

Fasada ko nova ... Kako ova fasada ne smeta stanarima ... zale li se , traze li da se popravi ... kakvo ruglo jbt za samo 276k KM :lol: :lol: :lol:
Gotovo da nema priloga neke strane TV kuce o Bosni i Sarajevu a da ne prikazu ovu zgradu.

Obicno ide ono standardno ...Bosnia, country ravaged by war...i onda ova zgrada :roll:
User avatar
Bullet Tooth Tony
Posts: 20512
Joined: 06/09/2007 12:15
Location: Carsija at naJt

#604 Re: Zanimljivi stanovi na prodaju sa pik-a. Nasmijmo se malo

Post by Bullet Tooth Tony »

Rizvan wrote: 30/03/2020 13:54
Bullet Tooth Tony wrote: 30/03/2020 10:55 https://www.olx.ba/artikal/37446058/tro ... e-scc-ohr/

:lol: :lol:

Fasada ko nova ... Kako ova fasada ne smeta stanarima ... zale li se , traze li da se popravi ... kakvo ruglo jbt za samo 276k KM :lol: :lol: :lol:
Gotovo da nema priloga neke strane TV kuce o Bosni i Sarajevu a da ne prikazu ovu zgradu.

Obicno ide ono standardno ...Bosnia, country ravaged by war...i onda ova zgrada :roll:
znaci za 270k maraka mozes biti u dokumentarcima :D :D boMbonica na trzistu nekretnina
User avatar
addem
Posts: 2771
Joined: 13/02/2004 00:00

#605 Re: Zanimljivi stanovi na prodaju sa pik-a. Nasmijmo se malo

Post by addem »

Ovo ce prodati sad kad kriza nastupi jedno za 20 godina a i tad je upitno.
zdruzdjo
Posts: 5213
Joined: 16/08/2009 00:27

#606 Re: Zanimljivi stanovi na prodaju sa pik-a. Nasmijmo se malo

Post by zdruzdjo »

Bullet Tooth Tony wrote: 30/03/2020 10:55 https://www.olx.ba/artikal/37446058/tro ... e-scc-ohr/

:lol: :lol:

Fasada ko nova ... Kako ova fasada ne smeta stanarima ... zale li se , traze li da se popravi ... kakvo ruglo jbt za samo 276k KM :lol: :lol: :lol:
Ne kontam
Znaci prodajes nesto. Cilj ti je da oglasom privuces potencijalnog kupca. Kako? pa necim lijepim
Ali jok......
Prljavo sudje u sudoperu, razbacan ves po cjelom stanu i sobama, krevet na napuhivanje na sred sobe, djecije igracke razbacane, nekakvi poguzvani prekrivaci po namjestaju, toalet - milion skula, balkon - suse se carape, drugi balkon - sasuseno cvjece.....znaci jednom rjecju UHLJUPI SAMO TAKVI ZIVE OVDJE. Obirom na blizinu miljacke, starost zgrade i higijene vlasnika, ooooogromna sansa za pojavu stjenica, zohara, miseva.
I hoce lik 276000. Onaj ko kupi ili je neko sa posebnim potrebama ko ima para ili je peksin kao i trenutni vlasnik.
User avatar
seoBIH
Posts: 8414
Joined: 22/03/2003 00:00

#607 Re: Zanimljivi stanovi na prodaju sa pik-a. Nasmijmo se malo

Post by seoBIH »

Frajer prodaje lokaciju, nema potrebe ni slikati unutra, mogao je postaviti plan, ionako ide totalna rekonstrukcija.
User avatar
Bullet Tooth Tony
Posts: 20512
Joined: 06/09/2007 12:15
Location: Carsija at naJt

#608 Re: Zanimljivi stanovi na prodaju sa pik-a. Nasmijmo se malo

Post by Bullet Tooth Tony »

seoBIH wrote: 30/03/2020 16:05 Frajer prodaje lokaciju, nema potrebe ni slikati unutra, mogao je postaviti plan, ionako ide totalna rekonstrukcija.
Cega rekonstrukcija ? Zgrade ? Sta ces stan renovirati kad ti je PAT izbusio fasadu ko emmentaler :-) :-)
Last edited by Bullet Tooth Tony on 30/03/2020 16:15, edited 1 time in total.
User avatar
seoBIH
Posts: 8414
Joined: 22/03/2003 00:00

#609 Re: Zanimljivi stanovi na prodaju sa pik-a. Nasmijmo se malo

Post by seoBIH »

Dobro, pogrešno sam se izrazio :) Renoviranje unutrašnjosti stana.
User avatar
Bullet Tooth Tony
Posts: 20512
Joined: 06/09/2007 12:15
Location: Carsija at naJt

#610 Re: Zanimljivi stanovi na prodaju sa pik-a. Nasmijmo se malo

Post by Bullet Tooth Tony »

seoBIH wrote: 30/03/2020 16:09 Dobro, pogrešno sam se izrazio :) Renoviranje unutrašnjosti stana.
Po tebi opravdana cijena ? ... zbog lokacije , ja mu ne bi dao vise od 150 hiljada ... a i to mu je puno ... ja licno
User avatar
seoBIH
Posts: 8414
Joined: 22/03/2003 00:00

#611 Re: Zanimljivi stanovi na prodaju sa pik-a. Nasmijmo se malo

Post by seoBIH »

Mislim da nije, ali da je moja nekretnina trazio bih maksimalno bezobrazno, naravno ukoliko mi nije stalo da prodam. Ne moze gubiti, moze samo rasti cijena, barem je tako trziste pokazalo.

Slazem se da stan treba biti uredan, ali vecinom to mislim za izdavanje, jer ce tu neko da zivi. Svaki stan u starogradnji ako nije renoviran, vecinom ce biti nakon kupovine, pa onda fotografije nisu ni bitne.

Drug je uspio skinuti cijenu stana upravo zbog zapustenosti istog :)
benzapen
Posts: 115
Joined: 03/04/2008 15:21

#612 Re: Zanimljivi stanovi na prodaju sa pik-a. Nasmijmo se malo

Post by benzapen »

Ovaj stan na Marindvoru prodaje lokacija. Koja je vrhunska. Dobra je i kvadratura. Spustiti će cijenu za desetak, petnaest hiljada i prodati će se. U svakom slučaju 100000 puta je bolji stan od onih novogradnji tipa Nove Otoke gdje sad čini me se traže haman preko 3000 Km/m2.
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 66211
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#613 Re: Zanimljivi stanovi na prodaju sa pik-a. Nasmijmo se malo

Post by _BataZiv_0809 »

Bullet Tooth Tony wrote: 30/03/2020 10:55 https://www.olx.ba/artikal/37446058/tro ... e-scc-ohr/

:lol: :lol:

Fasada ko nova ... Kako ova fasada ne smeta stanarima ... zale li se , traze li da se popravi ... kakvo ruglo jbt za samo 276k KM :lol: :lol: :lol:
Dzaba sve lokacija (koja je zaista brutalna, mora se priznati) ce ga prodat. Stanje stana je takvo da se sve treba polupati, a ne znam ni kakva mu je osuncanost obzirom da je nizak sprat.
Haris.ba wrote: 22/10/2019 15:01 Dobar stan. Da imam para sad bih ga uzeo. Dobra mu lokacija. To ga i prodaje. Imaju u prizemlju i garaže
Da definitivno. Opcenito ovaj dio grada i ova zgrada su meni optimalna kombinacija i u pogledu moje trenutne zivotne postavke i u pogledu odnosa starosti/kvaliteta gradnje i lokacije.

Ali ima i još malo bolje. Viza za buducnost i stanovi sa juznom orijentacijom, tj. strana zgrade koja gleda na Kranjcevicevu. Osuncanost odlicna, lokacija odlicna, stanovi dobri, jedino je pušiona za parking koliko mogu zaključiti.
User avatar
Doda37
Posts: 1697
Joined: 29/06/2007 23:11

#614 Re: Zanimljivi stanovi na prodaju sa pik-a. Nasmijmo se malo

Post by Doda37 »

_BataZiv_0809 wrote: 30/03/2020 19:00
Bullet Tooth Tony wrote: 30/03/2020 10:55 https://www.olx.ba/artikal/37446058/tro ... e-scc-ohr/

:lol: :lol:

Fasada ko nova ... Kako ova fasada ne smeta stanarima ... zale li se , traze li da se popravi ... kakvo ruglo jbt za samo 276k KM :lol: :lol: :lol:
Dzaba sve lokacija (koja je zaista brutalna, mora se priznati) ce ga prodat. Stanje stana je takvo da se sve treba polupati, a ne znam ni kakva mu je osuncanost obzirom da je nizak sprat.
Haris.ba wrote: 22/10/2019 15:01 Dobar stan. Da imam para sad bih ga uzeo. Dobra mu lokacija. To ga i prodaje. Imaju u prizemlju i garaže
Da definitivno. Opcenito ovaj dio grada i ova zgrada su meni optimalna kombinacija i u pogledu moje trenutne zivotne postavke i u pogledu odnosa starosti/kvaliteta gradnje i lokacije.

Ali ima i još malo bolje. Viza za buducnost i stanovi sa juznom orijentacijom, tj. strana zgrade koja gleda na Kranjcevicevu. Osuncanost odlicna, lokacija odlicna, stanovi dobri, jedino je pušiona za parking koliko mogu zaključiti.
Vec sam prije nekoliko godina napisao ali da ponovim … stan iz serije nije u toj zgradi sto spominjes , niti je uopce stan :)
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 66211
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#615 Re: Zanimljivi stanovi na prodaju sa pik-a. Nasmijmo se malo

Post by _BataZiv_0809 »

E jesi otkrio Ameriku :D sta bi tek bilo da sam napisao da je to Karingtonka :lol: anije ni San Remo kafic jelde, samo je stvorena iluzija da je u Kralja Tvrtka :P
User avatar
sime_cipol
Posts: 16329
Joined: 20/12/2018 15:06
Location: Jedan grad, dva kluba. Jedan osnovala raja, drugi UDBA.
Grijem se na: Zdrvima
Vozim: Kola

#616 Re: Zanimljivi stanovi na prodaju sa pik-a. Nasmijmo se malo

Post by sime_cipol »

Lokacija je boli glava. Platis ga 250k, ulozis jos 50k i imas brutalan stan od 100m² za 3000/m²
To sto smo mi kokuzi nije tema današnje emisije :D
dzipalo
Posts: 844
Joined: 07/08/2018 22:31

#617 Re: Zanimljivi stanovi na prodaju sa pik-a. Nasmijmo se malo

Post by dzipalo »

sime_cipol wrote: 30/03/2020 22:52 Lokacija je boli glava. Platis ga 250k, ulozis jos 50k i imas brutalan stan od 100m² za 3000/m²
To sto smo mi kokuzi nije tema današnje emisije :D
Fakat ne kontam zasto je uopste nekome ova ponuda smijesna. Meni je cak cijena i ok za onu lokaciju, a ni raspored u stanu nije toliko los s tim da ovaj ulaz u jednu od soba direktno iz dnevne kvari sliku. Otici ce za 250k hladno samo dok ovi lokalni biznismeni vide kako ce proc ova situacija s koronom.
zdruzdjo
Posts: 5213
Joined: 16/08/2009 00:27

#618 Re: Zanimljivi stanovi na prodaju sa pik-a. Nasmijmo se malo

Post by zdruzdjo »

Izgleda ne k
Ne kazem da je tntate.
Znaci ovako. sve sto sam naveo dovodi do mog zakljucka na kraju.
MISEVI, ZOHARI, STJENICE, i ko zna kakve bube i nametnici.
znaci ne postoji nacin na koji se ovdje to moze iskorjeniti osim ako se zgrada ne srusi i napravi nova ili da se zgrada pokrije onim hemijskim prekrivacima i ubace unutra one "pest bombe' i ne ulazi u nju 5-6 dana.
Ali i tada, dovoljno je samo jedan peksin u zgradi(kao ovaj na oglasu) i da cjela zgrada ima politiku sizifa. Ti prskas i zaprasujes i cistis a od komsije iz susjednog ulaza izgamizu "baje". Upravo ovo je zadnjih godina veliki problem stanova u famoznim, visoko-cjenjenim austrougarskim zgradama u sarajevu(takodje i u onim iz koje su gradjene pocekom 60-ih u blizini miljacke). Miljacka je postala sve prljavija u ljetnim danima i to je raj za "baje" i miseve.
Prijateljica je prodala stan u ferhadij(koja nije ni bizu miljacke) upravo zbog toga. Doslovno je morala svaki komadic hrane u kuci motati u tzv "zip-bags". Pare i pare je dala za dezinsekciju. U susjednom ulazu komsinica, neka baba je imala stan od cca 160 kvadrata a aktivno je koristila nekih 30-ak. ostalo je bilo zatvoreno i natrpano skulama i namjestajem iz proslog stoljeca. Na kraju je prodala stan i kupila drugi na ne tako atraktivnoj lokaciji ali je sada mirna.
Kolega sa posla je dao silu para da se istjeraju u 3-4 navrata stjenice iz stana kod doma zdravlja stari grad. Srecom stan je samo u vlasnistvu a zivi u kuci na breci.
Svako ko kaze da zivi u starim zgradama pored miljacke od mosta na malti pa na gore a nema slicne probleme ili laze ili mu se jos to nije prikazalo pred nosom(sto ne znaci da ne postoji). Ne kazem da je to nesto pod moranje.
Ovo na slici odaje jednu "bolimequratz" zapustenost stana gdje treba da se uvali sila para i izbaci sve osim cigle na zidovima i stavi novo i onda "hope for the best" zbog navedenog.
Bilo kako bilo, 276000 hiljada je puno obzirom na ono sto treba jos uvaliti ako covjek planira da zivi tu xy godina.
Sretno mu sa prodajom. A bogami sretno i onome ko odluci da kupi. Mada se za takve ne sikiram. ako ima 276000 za "premium location" stan onda ce imati sigurno i jos cca 50-60 kkm za obnovu i za borbu sa svim navedenim.
User avatar
Entropio
Posts: 7808
Joined: 21/11/2010 21:49

#619 Re: Zanimljivi stanovi na prodaju sa pik-a. Nasmijmo se malo

Post by Entropio »

Lokacija je vrh, ali je zgrada odron. Mozes ti i renovirati unutra, ali nije to to.

Sto se tice zohara, imao nekad davno s tim problem. Odjednom se pojavili, nevjerovatno koliko ih je bilo, iako je sve bilo tip top cisto u stanu. Isto nismo smjeli ostaviti hranu van frizidera. Onda zovnem nekog lika sa oglasa, dos‘o, ubacio nekog bijelog praha na strateske lokacije i nikad vise nijednog nisam vidio. Vidjao sam im lesheve nekoliko sedmica nakon tretmana.
User avatar
Chmoljo
Administrativni siledžija u penziji
Posts: 45504
Joined: 05/06/2008 03:41
Location: i vukove stid reći odakle sam...

#620 Re: Zanimljivi stanovi na prodaju sa pik-a. Nasmijmo se malo

Post by Chmoljo »

_BataZiv_0809 wrote: 30/03/2020 19:20 E jesi otkrio Ameriku :D sta bi tek bilo da sam napisao da je to Karingtonka :lol: anije ni San Remo kafic jelde, samo je stvorena iluzija da je u Kralja Tvrtka :P
jok. san remo ti je u hrasnici :D
dzipalo
Posts: 844
Joined: 07/08/2018 22:31

#621 Re: Zanimljivi stanovi na prodaju sa pik-a. Nasmijmo se malo

Post by dzipalo »

zdruzdjo wrote: 30/03/2020 23:50 Izgleda ne k
Ne kazem da je tntate.
Znaci ovako. sve sto sam naveo dovodi do mog zakljucka na kraju.
MISEVI, ZOHARI, STJENICE, i ko zna kakve bube i nametnici.
znaci ne postoji nacin na koji se ovdje to moze iskorjeniti osim ako se zgrada ne srusi i napravi nova ili da se zgrada pokrije onim hemijskim prekrivacima i ubace unutra one "pest bombe' i ne ulazi u nju 5-6 dana.
Ali i tada, dovoljno je samo jedan peksin u zgradi(kao ovaj na oglasu) i da cjela zgrada ima politiku sizifa. Ti prskas i zaprasujes i cistis a od komsije iz susjednog ulaza izgamizu "baje". Upravo ovo je zadnjih godina veliki problem stanova u famoznim, visoko-cjenjenim austrougarskim zgradama u sarajevu(takodje i u onim iz koje su gradjene pocekom 60-ih u blizini miljacke). Miljacka je postala sve prljavija u ljetnim danima i to je raj za "baje" i miseve.
Prijateljica je prodala stan u ferhadij(koja nije ni bizu miljacke) upravo zbog toga. Doslovno je morala svaki komadic hrane u kuci motati u tzv "zip-bags". Pare i pare je dala za dezinsekciju. U susjednom ulazu komsinica, neka baba je imala stan od cca 160 kvadrata a aktivno je koristila nekih 30-ak. ostalo je bilo zatvoreno i natrpano skulama i namjestajem iz proslog stoljeca. Na kraju je prodala stan i kupila drugi na ne tako atraktivnoj lokaciji ali je sada mirna.
Kolega sa posla je dao silu para da se istjeraju u 3-4 navrata stjenice iz stana kod doma zdravlja stari grad. Srecom stan je samo u vlasnistvu a zivi u kuci na breci.
Svako ko kaze da zivi u starim zgradama pored miljacke od mosta na malti pa na gore a nema slicne probleme ili laze ili mu se jos to nije prikazalo pred nosom(sto ne znaci da ne postoji). Ne kazem da je to nesto pod moranje.
Ovo na slici odaje jednu "bolimequratz" zapustenost stana gdje treba da se uvali sila para i izbaci sve osim cigle na zidovima i stavi novo i onda "hope for the best" zbog navedenog.
Bilo kako bilo, 276000 hiljada je puno obzirom na ono sto treba jos uvaliti ako covjek planira da zivi tu xy godina.
Sretno mu sa prodajom. A bogami sretno i onome ko odluci da kupi. Mada se za takve ne sikiram. ako ima 276000 za "premium location" stan onda ce imati sigurno i jos cca 50-60 kkm za obnovu i za borbu sa svim navedenim.
Ovo mi zvuci nevjerovatno, ne kazem da nije istina jer nisam upucen, ali upravo te lokaciju drze strasno cijenu cak i u starim zgradama. Valjda ne bi bili toliko na cijeni da imaju svi problema sa zoharima i slicnim zivinama?!
User avatar
JavierBosnia
Posts: 3543
Joined: 22/11/2015 13:59
Location: Uradi sam

#622 Re: Zanimljivi stanovi na prodaju sa pik-a. Nasmijmo se malo

Post by JavierBosnia »

Meni je nevjerovatno da ljudi sto zive na ovakvim lokacijama, a ima ih dosta od ferhadije gore titove taj dio su tako neuredni, unutra sve staro, ofucano, istroseno, raspada se.

Pa da to nije bilo sposobno toliko godine uloziti nesto u stam da ga renovira pristojno da izgleda. Kako i zasto?
zdruzdjo
Posts: 5213
Joined: 16/08/2009 00:27

#623 Re: Zanimljivi stanovi na prodaju sa pik-a. Nasmijmo se malo

Post by zdruzdjo »

dzipalo wrote: 31/03/2020 00:34 Ovo mi zvuci nevjerovatno, ne kazem da nije istina jer nisam upucen, ali upravo te lokaciju drze strasno cijenu cak i u starim zgradama. Valjda ne bi bili toliko na cijeni da imaju svi problema sa zoharima i slicnim zivinama?!

Ma ljudi to vecinom ne shvataju ozbiljno.
Ono naleti jedna baja pa se ubije i kao "nema ih". Ako je jedna tu ima ih jos milion i jedna. Najbolje se to vidi i pokaze kad se krenu cupati instalacije, stokovi, cijevi, parketi....E tada se to "razmili" kad pocnu vibrirati zidovi od alata.
Opet kazem nije pod moranje da ima svaki ali je ogroman broj stanova i zgrada koji kubure sa tim ali je to tabboo jer dje ces nekome reci "e znas imam zohare u stanu i problem veliki sa tim". Sramota.
A sto se tice "zaprasivanja" i trovanja, to se mora sistemski raditi i kroz par ciklusa. nema carobnog stapica kojim ces jednom reci "plinggggg" i nestalo.
Ako ih nema trenutno tu, nakon trovanja, ima ih u susjednom stanu ili zidu i cim otpusti vremenom trovanje i dodju nove generacije....
User avatar
Logovan
Posts: 94405
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#624 Re: Zanimljivi stanovi na prodaju sa pik-a. Nasmijmo se malo

Post by Logovan »

zdruzdjo wrote: 30/03/2020 15:35
Bullet Tooth Tony wrote: 30/03/2020 10:55 https://www.olx.ba/artikal/37446058/tro ... e-scc-ohr/

:lol: :lol:

Fasada ko nova ... Kako ova fasada ne smeta stanarima ... zale li se , traze li da se popravi ... kakvo ruglo jbt za samo 276k KM :lol: :lol: :lol:
Ne kontam
Znaci prodajes nesto. Cilj ti je da oglasom privuces potencijalnog kupca. Kako? pa necim lijepim
Ali jok......
Prljavo sudje u sudoperu, razbacan ves po cjelom stanu i sobama, krevet na napuhivanje na sred sobe, djecije igracke razbacane, nekakvi poguzvani prekrivaci po namjestaju, toalet - milion skula, balkon - suse se carape, drugi balkon - sasuseno cvjece.....znaci jednom rjecju UHLJUPI SAMO TAKVI ZIVE OVDJE. Obirom na blizinu miljacke, starost zgrade i higijene vlasnika, ooooogromna sansa za pojavu stjenica, zohara, miseva.
I hoce lik 276000. Onaj ko kupi ili je neko sa posebnim potrebama ko ima para ili je peksin kao i trenutni vlasnik.
Ja za ovo ne bih dao ni 150 hiljada, a kamoli 276. :D Dzaba lokacija, ako je fasada totalno unistena i ako imaju dobre sanse da se pojave misevi, itd.
User avatar
L3D3NA
Posts: 522
Joined: 21/11/2019 22:27

#625 Re: Zanimljivi stanovi na prodaju sa pik-a. Nasmijmo se malo

Post by L3D3NA »

Može on uzeti i 3.000 po kvadrau kao od šale :D
btw, ako ljudima nije hitno, to je već prodato, to i je centar centra :D

Prodaje se i zrak u mjestima koja su uz obalu, npr u Hrvarskoj, pa kupiš zrak iznad nečije kuće za 3k eura po kvadratu :D
Post Reply