Pitamo Mehanicare ?

Automobili, pitanja, pomoć, savjeti...

Moderators: _BataZiv_0809, anex

zLatk0
Posts: 1287
Joined: 05/07/2009 01:21

#26251 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by zLatk0 »

Preporuka ko dobro radi reparaciju letve volana (obicna, nije servo). Ne isplati se na otpadu, starije je vozilo, tako da mogu samo i gore dobiti.

Okolina Sarajeva
User avatar
Slo Burner
Posts: 5899
Joined: 09/03/2012 14:20
Location: Apsurdistan
Grijem se na: Pelet
Vozim: Bembaru

#26252 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by Slo Burner »

zLatk0 wrote: 14/03/2020 15:36 Preporuka ko dobro radi reparaciju letve volana (obicna, nije servo). Ne isplati se na otpadu, starije je vozilo, tako da mogu samo i gore dobiti.

Okolina Sarajeva
Radi Strong Auto u Zenici, ima i u LJubuskom tip
Throttle
Posts: 14680
Joined: 10/06/2016 12:35

#26253 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by Throttle »

Strong auto radi al garancije od godinu dana nemas u praksi nego na papiru. Kad procuri, a hoce, reci ce ti da je voda usla unutra :lol:
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39563
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#26254 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by bitanga_sa_otesa »

zLatk0 wrote: 14/03/2020 15:36 Preporuka ko dobro radi reparaciju letve volana (obicna, nije servo). Ne isplati se na otpadu, starije je vozilo, tako da mogu samo i gore dobiti.

Okolina Sarajeva
a sta je s letvom? koji auto?
Kataklinger
Posts: 1564
Joined: 23/12/2013 11:02

#26255 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by Kataklinger »

liaar wrote: 13/03/2020 11:46 A realno ne bih tu štedio, ima nekih dupljaka (čitaj tuši ih Euromotorio), pa da se ne uvali u dupli trošak bespotrebno.
Nabijem Euromotorio na qrac, ja uzimo ATE diskove i plocice, hajd sto sam "morao" cekat par dana da "nabave iz Zagreba" nego sto sam dobio dijelove u otvaranim kutijama. Citaj, vidi se da je neko otvarao....bio tad neiskusan, i gledam poslije na oficijelnoj stranici, nisu isti diskovi....i ovi njihovi "ATE" su imali žig al nisu šare na diskovima i generalno diskovi bili isti kao na slici na stranici. Nakon 2mj procvililo sve...
noviclan
Posts: 15028
Joined: 31/10/2013 06:48

#26256 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by noviclan »

Jbg imas kineski ATE i ate njemacki kod skoljica
User avatar
Bakir1
Posts: 13669
Joined: 18/06/2008 16:45
Location: mislim da o tome imam misljenje.
Contact:

#26257 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by Bakir1 »

Il imas il nemas korona virus :lol:
User avatar
JavierBosnia
Posts: 3753
Joined: 22/11/2015 13:59
Location: Uradi sam

#26258 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by JavierBosnia »

Image

Od kad je ovo? Onda ovaj semafor gubi smisao
User avatar
nepass1
Posts: 14686
Joined: 06/07/2017 07:35

#26259 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by nepass1 »

Od neki dan, ja se zaletio policija parkirana, skontam srecom znak i odem lijevo pa okolo krug
User avatar
JavierBosnia
Posts: 3753
Joined: 22/11/2015 13:59
Location: Uradi sam

#26260 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by JavierBosnia »

Neko da objasni sta je tu sada smisao? Sta ce ove 2 trake onda sluziti i kako? Sta sa semaforom?
User avatar
konektovan
Posts: 51455
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#26261 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by konektovan »

JavierBosnia wrote: 17/03/2020 10:27 Neko da objasni sta je tu sada smisao? Sta ce ove 2 trake onda sluziti i kako? Sta sa semaforom?
Jedna sluzi za one koji skrecu desno, druga za one koji skrijecu lijevo....eto :mrgreen:
Dzontra_Volta
Posts: 8008
Joined: 20/01/2011 11:10

#26262 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by Dzontra_Volta »

Gdje je ovo uopšte?
User avatar
JavierBosnia
Posts: 3753
Joined: 22/11/2015 13:59
Location: Uradi sam

#26263 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by JavierBosnia »

Dzontra_Volta wrote: 17/03/2020 11:09 Gdje je ovo uopšte?
Staracki dom, Nedzarici
User avatar
mk ultra
Posts: 24037
Joined: 31/12/2012 14:05
Location: Fiume
Grijem se na: Ugalj
Vozim: Bahato
Horoskop: Maćak

#26264 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by mk ultra »

ide se raskrsnicu ranije?
i jest ovaj komad ulice karina :mrgreen:
ttu je i ovaj centar za slijepe, tako da semafor će ostati vjerovatno
User avatar
JavierBosnia
Posts: 3753
Joined: 22/11/2015 13:59
Location: Uradi sam

#26265 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by JavierBosnia »

mk ultra wrote: 17/03/2020 11:58 ide se raskrsnicu ranije?
i jest ovaj komad ulice karina :mrgreen:
ttu je i ovaj centar za slijepe, tako da semafor će ostati vjerovatno
Ne prolazim nesto cesto tuda, ali nisam vidjao guzve
A opcija je svakako na raskrsnicu ranije, a ni dole nema semafor, ne vidim potrebu ni za ovim al haj..
Toliko precih stvari ima, oni ovim se nasli baviti
User avatar
basicm
Posts: 11634
Joined: 16/01/2012 21:38

#26266 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by basicm »

Otkud znak?
User avatar
konektovan
Posts: 51455
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#26267 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by konektovan »

Navratio slučajno ... :mrgreen:
noviclan
Posts: 15028
Joined: 31/10/2013 06:48

#26268 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by noviclan »

JavierBosnia wrote: 17/03/2020 09:49 Image

Od kad je ovo? Onda ovaj semafor gubi smisao
Sta je ba ovo pa jevem ti strucnjake ovdasnje popisam im se na stranacke diplome pa kakav znacaj vrsi ovaj znak propusnost u saobracaju :-)
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39563
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#26269 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by bitanga_sa_otesa »

znacaj brze naplate par stotina kazni :D
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39563
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#26270 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by bitanga_sa_otesa »

on topik

majstore zasto mi mijenjate koĆnice???

Image

Image
UmaX
Posts: 2950
Joined: 30/11/2017 13:53

#26271 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by UmaX »

Moze to jos, ne treba jos mijenjat poyyyyyy
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39563
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#26272 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by bitanga_sa_otesa »

takoe,samo to kar malo liyne diskove ikono vi poyyy
User avatar
basicm
Posts: 11634
Joined: 16/01/2012 21:38

#26273 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by basicm »

S interneta ili uzivo?
sale07
Posts: 1378
Joined: 18/05/2018 12:28

#26274 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by sale07 »

To korona malo nagrizla, al oporavit ce se to ako nisu stariji od 20 godina :D
negredo
Posts: 177
Joined: 27/07/2013 18:35

#26275 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by negredo »

Konacno sam otkonto sto mi dimi onoliko, nakon sto sam provjerio sva crijevad usisa, ona su ok. Ispostavilo se da egr zastopa povremeno pa ne otvara i zatvara onu svoju klapnu. Sad se pitam ako ukinem skroz egr, a ostavim dpf na autu, hocel dimit isto ko i dosad? J.ebote citava mi zadnja karambolka pocrni.
Post Reply