Pitamo Mehanicare ?
Moderators: _BataZiv_0809, anex
-
zLatk0
- Posts: 1287
- Joined: 05/07/2009 01:21
#26251 Re: Pitamo Mehanicare ?
Preporuka ko dobro radi reparaciju letve volana (obicna, nije servo). Ne isplati se na otpadu, starije je vozilo, tako da mogu samo i gore dobiti.
Okolina Sarajeva
Okolina Sarajeva
- Slo Burner
- Posts: 5899
- Joined: 09/03/2012 14:20
- Location: Apsurdistan
- Grijem se na: Pelet
- Vozim: Bembaru
-
Throttle
- Posts: 14680
- Joined: 10/06/2016 12:35
#26253 Re: Pitamo Mehanicare ?
Strong auto radi al garancije od godinu dana nemas u praksi nego na papiru. Kad procuri, a hoce, reci ce ti da je voda usla unutra 
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39563
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
-
Kataklinger
- Posts: 1564
- Joined: 23/12/2013 11:02
#26255 Re: Pitamo Mehanicare ?
Nabijem Euromotorio na qrac, ja uzimo ATE diskove i plocice, hajd sto sam "morao" cekat par dana da "nabave iz Zagreba" nego sto sam dobio dijelove u otvaranim kutijama. Citaj, vidi se da je neko otvarao....bio tad neiskusan, i gledam poslije na oficijelnoj stranici, nisu isti diskovi....i ovi njihovi "ATE" su imali žig al nisu šare na diskovima i generalno diskovi bili isti kao na slici na stranici. Nakon 2mj procvililo sve...
-
noviclan
- Posts: 15028
- Joined: 31/10/2013 06:48
#26256 Re: Pitamo Mehanicare ?
Jbg imas kineski ATE i ate njemacki kod skoljica
- Bakir1
- Posts: 13669
- Joined: 18/06/2008 16:45
- Location: mislim da o tome imam misljenje.
- Contact:
#26257 Re: Pitamo Mehanicare ?
Il imas il nemas korona virus 
- JavierBosnia
- Posts: 3753
- Joined: 22/11/2015 13:59
- Location: Uradi sam
#26258 Re: Pitamo Mehanicare ?

Od kad je ovo? Onda ovaj semafor gubi smisao
- nepass1
- Posts: 14686
- Joined: 06/07/2017 07:35
#26259 Re: Pitamo Mehanicare ?
Od neki dan, ja se zaletio policija parkirana, skontam srecom znak i odem lijevo pa okolo krug
- JavierBosnia
- Posts: 3753
- Joined: 22/11/2015 13:59
- Location: Uradi sam
#26260 Re: Pitamo Mehanicare ?
Neko da objasni sta je tu sada smisao? Sta ce ove 2 trake onda sluziti i kako? Sta sa semaforom?
- konektovan
- Posts: 51455
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#26261 Re: Pitamo Mehanicare ?
Jedna sluzi za one koji skrecu desno, druga za one koji skrijecu lijevo....etoJavierBosnia wrote: ↑17/03/2020 10:27 Neko da objasni sta je tu sada smisao? Sta ce ove 2 trake onda sluziti i kako? Sta sa semaforom?
-
Dzontra_Volta
- Posts: 8008
- Joined: 20/01/2011 11:10
#26262 Re: Pitamo Mehanicare ?
Gdje je ovo uopšte?
- JavierBosnia
- Posts: 3753
- Joined: 22/11/2015 13:59
- Location: Uradi sam
#26263 Re: Pitamo Mehanicare ?
Staracki dom, Nedzarici
- mk ultra
- Posts: 24037
- Joined: 31/12/2012 14:05
- Location: Fiume
- Grijem se na: Ugalj
- Vozim: Bahato
- Horoskop: Maćak
#26264 Re: Pitamo Mehanicare ?
ide se raskrsnicu ranije?
i jest ovaj komad ulice karina
ttu je i ovaj centar za slijepe, tako da semafor će ostati vjerovatno
i jest ovaj komad ulice karina
ttu je i ovaj centar za slijepe, tako da semafor će ostati vjerovatno
- JavierBosnia
- Posts: 3753
- Joined: 22/11/2015 13:59
- Location: Uradi sam
#26265 Re: Pitamo Mehanicare ?
Ne prolazim nesto cesto tuda, ali nisam vidjao guzve
A opcija je svakako na raskrsnicu ranije, a ni dole nema semafor, ne vidim potrebu ni za ovim al haj..
Toliko precih stvari ima, oni ovim se nasli baviti
- konektovan
- Posts: 51455
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#26267 Re: Pitamo Mehanicare ?
Navratio slučajno ... 
-
noviclan
- Posts: 15028
- Joined: 31/10/2013 06:48
#26268 Re: Pitamo Mehanicare ?
Sta je ba ovo pa jevem ti strucnjake ovdasnje popisam im se na stranacke diplome pa kakav znacaj vrsi ovaj znak propusnost u saobracaju
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39563
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#26269 Re: Pitamo Mehanicare ?
znacaj brze naplate par stotina kazni 
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39563
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#26270 Re: Pitamo Mehanicare ?
on topik
majstore zasto mi mijenjate koĆnice???


majstore zasto mi mijenjate koĆnice???


-
UmaX
- Posts: 2950
- Joined: 30/11/2017 13:53
#26271 Re: Pitamo Mehanicare ?
Moze to jos, ne treba jos mijenjat poyyyyyy
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39563
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#26272 Re: Pitamo Mehanicare ?
takoe,samo to kar malo liyne diskove ikono vi poyyy
- basicm
- Posts: 11634
- Joined: 16/01/2012 21:38
#26273 Re: Pitamo Mehanicare ?
S interneta ili uzivo?
-
sale07
- Posts: 1378
- Joined: 18/05/2018 12:28
#26274 Re: Pitamo Mehanicare ?
To korona malo nagrizla, al oporavit ce se to ako nisu stariji od 20 godina 
-
negredo
- Posts: 177
- Joined: 27/07/2013 18:35
#26275 Re: Pitamo Mehanicare ?
Konacno sam otkonto sto mi dimi onoliko, nakon sto sam provjerio sva crijevad usisa, ona su ok. Ispostavilo se da egr zastopa povremeno pa ne otvara i zatvara onu svoju klapnu. Sad se pitam ako ukinem skroz egr, a ostavim dpf na autu, hocel dimit isto ko i dosad? J.ebote citava mi zadnja karambolka pocrni.
