http://prntscr.com/r9npv2JavierBosnia wrote: ↑29/02/2020 23:31Ma daj lazes da je od mirisa. Koji je to miris bgt imal slika
Jer savrseno odgovara onom otvoru, nije valjda debil rezao
![]()
Pitamo Mehanicare ?
Moderators: _BataZiv_0809, anex
- nivla
- Posts: 6572
- Joined: 12/01/2008 23:44
#26101 Re: Pitamo Mehanicare ?
- JavierBosnia
- Posts: 3753
- Joined: 22/11/2015 13:59
- Location: Uradi sam
#26102 Re: Pitamo Mehanicare ?
Koji je to genijalac da mi je znati, samo da mu cestitam 
- holowey
- Posts: 10856
- Joined: 10/11/2008 10:53
- Location: Славим нерадну недјељу и повећање минималца
#26103 Re: Pitamo Mehanicare ?
jeftiniji abro nego novi filter klime... 
- amar1994
- Posts: 28546
- Joined: 11/01/2015 12:22
- Location: Neđeljišta
- JavierBosnia
- Posts: 3753
- Joined: 22/11/2015 13:59
- Location: Uradi sam
#26105 Re: Pitamo Mehanicare ?
Lakse bi mi bilo da je sta polomljeno pa zakrpljeno 
- drug_profi
- Posts: 65441
- Joined: 16/07/2012 16:00
#26106 Re: Pitamo Mehanicare ?
Meni ovo malo gej zvuči, ali podržavam vas. Samo nek je dobrovoljno.JavierBosnia wrote: ↑29/02/2020 23:32Nadjemo se sutra da provjerimo druge otvore, svasta se ovdje jos krije. Mozda i migranta ispod zadnje klupe nadjemNaslovnica wrote: ↑29/02/2020 23:19 Šteta što nije kak'a droga da je strovalimo ovdje na Alipašinom, lapo-lapo.
![]()
![]()
- nepass1
- Posts: 14686
- Joined: 06/07/2017 07:35
#26107 Re: Pitamo Mehanicare ?
Govorio je na nekoj temi kako mu auto mirise kao polje jagoda?!nivla wrote: ↑29/02/2020 23:34http://prntscr.com/r9npv2JavierBosnia wrote: ↑29/02/2020 23:31Ma daj lazes da je od mirisa. Koji je to miris bgt imal slika
Jer savrseno odgovara onom otvoru, nije valjda debil rezao
![]()
- JavierBosnia
- Posts: 3753
- Joined: 22/11/2015 13:59
- Location: Uradi sam
#26108 Re: Pitamo Mehanicare ?
Ou, ala se uvalihdrug_profi wrote: ↑01/03/2020 00:34
Meni ovo malo gej zvuči, ali podržavam vas. Samo nek je dobrovoljno.
Drugi forumas, ne ja
-
RLewis
- Posts: 509
- Joined: 04/02/2013 13:33
#26109 Re: Pitamo Mehanicare ?
stigle glave sa obrade, jedan pitanjac opet, glave su testirane izmjenjeno sto je trebalo poravnate i tako, uglavnom imam inperfekcije od lijevanja vjerovatno u glavama, ali na prostorima izmedju kosuljica, tako reci u slobodnom prostoru, mislim da to nije nikakav problem, ni obrada to nije spomenula kao problem. evo slika jedne, na drugoj je malo i vise izrazeno.


- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39562
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#26110 Re: Pitamo Mehanicare ?
nema to nikakve veze ,to je u komori,bitno da su povrsine nalijeganja perfektne 
-
RLewis
- Posts: 509
- Joined: 04/02/2013 13:33
#26111 Re: Pitamo Mehanicare ?
tako sam i mislio, jer su sve rasporedjene izmjedju cilindara u tom nazovimo vodenom pojasu 
jos da docekam da mi ofarbaju i da krenem u ponovno sklapanje
jos da docekam da mi ofarbaju i da krenem u ponovno sklapanje
- SmoLe
- Posts: 4882
- Joined: 16/01/2014 13:16
#26112 Re: Pitamo Mehanicare ?
jel megane 2 1.5dci ima I MAF I MAP senzor, ili samo jedno od to dvoje?
- iceman ze
- Posts: 6563
- Joined: 18/11/2004 00:25
- Location: Sarajevo
#26113 Re: Pitamo Mehanicare ?
Da li mogu felge od drugog auta, ako je samo razlika u ET broju, nasao sam 51 a orginalne su 45. ajd hvala 
- sparky
- Posts: 1910
- Joined: 23/01/2004 00:00
- Location: Obronak Trebevica
- Contact:
#26114 Re: Pitamo Mehanicare ?
Nije neka velika razlika ali prije kupovine probaj jednu felgu, bitniji ti je raspon sarafa i centralna rupa
- iceman ze
- Posts: 6563
- Joined: 18/11/2004 00:25
- Location: Sarajevo
#26115 Re: Pitamo Mehanicare ?
Orginal 7Jx17 5x112, ET45, centr rupa 57.1
Kupovne 7,5Jx17 5x112, ET51, centralna rupa 57.1
tek sad vidjeh i da je u jotima razlika.... penzija draga
Kupujem izvana, daleko mi ici s autom...
Kupovne 7,5Jx17 5x112, ET51, centralna rupa 57.1
tek sad vidjeh i da je u jotima razlika.... penzija draga
Kupujem izvana, daleko mi ici s autom...
-
Throttle
- Posts: 14680
- Joined: 10/06/2016 12:35
#26116 Re: Pitamo Mehanicare ?
Moze ti to, vanjska ivica ce bit na istom.mjestu kao i original a unutra ce bit 13mm ivica blize amortizeru. Ne bi smjelo smetat a to mozes i odokativno vidjet. Jedino kad namotas puni vidi koliko imas mjesta, hoce li slucajno zapinjat mada ne bi smjelo, nije to velika razlika
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39562
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#26117 Re: Pitamo Mehanicare ?
ugradiJo samsi kafez






- liaar
- Posts: 3945
- Joined: 29/11/2016 11:09
- Location: Grad zabranjenog imena
- Grijem se na: na suze
- Vozim: francusku nakazu
- Contact:
#26118 Re: Pitamo Mehanicare ?
Ođe kod sudara kavez ubija 
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39562
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#26119 Re: Pitamo Mehanicare ?
ta ti 'nas
-
Naslovnica
- Posts: 35477
- Joined: 20/03/2013 15:38
#26120 Re: Pitamo Mehanicare ?
Krepo xrćak, ost'o kafez.
More li se šta skurisati za auta, nije mali kafez, plaćen 60KM u yoo xobiu?
Pitam za druga.
More li se šta skurisati za auta, nije mali kafez, plaćen 60KM u yoo xobiu?
Pitam za druga.
- Bakir1
- Posts: 13669
- Joined: 18/06/2008 16:45
- Location: mislim da o tome imam misljenje.
- Contact:
#26121 Re: Pitamo Mehanicare ?
moze, strpaj hrcke ispod haube u njega, i onako su ti anemicni 
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39562
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#26122 Re: Pitamo Mehanicare ?
kupi novog hrĆka i stavi onajkrug za hrĆke u kafez,stafi kafez ispod haube i skopĆaj krug na poluosovinu i nek vrti 
- liaar
- Posts: 3945
- Joined: 29/11/2016 11:09
- Location: Grad zabranjenog imena
- Grijem se na: na suze
- Vozim: francusku nakazu
- Contact:
#26123 Re: Pitamo Mehanicare ?
'ta 'ta ja znam, 'ta će rolkejđ


- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39562
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#26124 Re: Pitamo Mehanicare ?
Đabe ti rolkejĐ ako se nisi svezo bar u Ćetri taĆke...
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39562
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#26125 Re: Pitamo Mehanicare ?
minvaj on d wd-40 prezenetjsn


