Pišite, pišite lijepo.... o svojim ljubavima......

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

Post Reply
User avatar
Njanjavi
Posts: 4713
Joined: 09/04/2015 23:08
Location: So close to the gdje chevapi mirishu :)

#1901 Re: Pišite, pišite lijepo.... o svojim ljubavima......

Post by Njanjavi »

Izvini sto sam drkao na gacice tvoje mame
Mislio sam da su tvoje
Jer su bile roze boje
Vimuljo mala!
User avatar
al_akhisari
Posts: 1887
Joined: 25/07/2008 10:28

#1902 Re: Pišite, pišite lijepo.... o svojim ljubavima......

Post by al_akhisari »

...trebam te, probudi se; napunit ću ti kadu vodom što miriše na zimu; uz osmjeh ću ti pokucati na vrata, i u krevet ću šolju vrućeg kakaa da ti donesem; probudi se, razbit ću tvoj omiljeni sat i uklonit ću sve tvoje tragove iz postelje; a za doručak ću da pripremim tvoje omiljeno jelo, i da te povedem beskrajnim poljima snova i mašte
User avatar
vjesticanametli
Posts: 15704
Joined: 15/02/2008 09:31
Location: Sarajevo X

#1903 Re: Pišite, pišite lijepo.... o svojim ljubavima......

Post by vjesticanametli »

Ramzess Veliki wrote:Slomila nogicu daBogda ...
Obje iskreno zelim ... slomljene ... :serbo:


A nije o bivsim tema? :shock:
:lol: i ruke :mrgreen:
User avatar
al_akhisari
Posts: 1887
Joined: 25/07/2008 10:28

#1905 Re: Pišite, pišite lijepo.... o svojim ljubavima......

Post by al_akhisari »

...nisi jedina, možda ti to znaš; noć je,...možda ću u krevet leći, na vrata snova lahko pokucati; prije nego oči sklopim, poslušat ću vjetar, možda čuti neku tvoju riječ; možda ću na zamišljenom i čarobnom ćilimu poletjeti do tvoje mašte; možda spustim glavu na tvoje rame, oči možda na tren sklopim; i ko zna, možda te osjetim i sreću možda dotaknem; možda, onako tih i nepomičan, osjetim i imam te...i ko zna, možda budeš moja u u carstvu sanjara i vječnih romantika; nisi jedina, znaš li; možda te i poželim, i ko zna...možda me i poljubis preko reda
User avatar
al_akhisari
Posts: 1887
Joined: 25/07/2008 10:28

#1906 Re: Pišite, pišite lijepo.... o svojim ljubavima......

Post by al_akhisari »

...ljutiš se, i kao svaki put do sada pućiš svoje crvene usne, i izmisliš sasvim novu boru među očima; na tren samo, učini mi se trag suze u tom oku boje čokolade; onako, s puno truda pronađeš riječi i pitaš da li još čekam ili sam pronašao put do sna? put do one boje koju sam izmislio samo da bih obojio tvoje oči; i ne čekaš odgovor, i ne prestaješ da pitaš...jesam li pronašao put do one noći, osmjeha umornih i plačnih i spunjenom; i ne čakaš, okreneš glavu i poluglasno kažeš da još u gradu nepoznatom mene tražiš, iako znaš da me nećeš naći; ljutiš se, i kao svaki put do sada preturaš skrivene odaje duše moje
sikstinajn
Posts: 1438
Joined: 15/01/2017 19:21

#1907 Re: Pišite, pišite lijepo.... o svojim ljubavima......

Post by sikstinajn »

....
Last edited by sikstinajn on 19/09/2021 22:33, edited 1 time in total.
User avatar
al_akhisari
Posts: 1887
Joined: 25/07/2008 10:28

#1908 Re: Pišite, pišite lijepo.... o svojim ljubavima......

Post by al_akhisari »

...obećao sam sebi da neću više da mislim o tebi; prestat ću stihovima da razgovaram sa dušom tvojom i da te osjećam, ljubim i uspavljujem, tu ispod svoje košulje, prestat ću; da te tražim na našem starom mjestu, čekam na oronuloj klupi, prestat ću obećao sam sebi; da slušam kišu pod kišobranom, dok kružim ulicama našeg grada i pravim se da ti u susret žurim, prestat ću; prestat ću jutrom da se budim sa tvojom slikom u očima i da ti pišem stihove prestat ću; obećao sam sebi da neću više da mislim o tebi, a...onda te ugledam
User avatar
Anestezija
Posts: 22549
Joined: 29/01/2010 04:59
Location: Sjever

#1909 Re: Pišite, pišite lijepo.... o svojim ljubavima......

Post by Anestezija »

D ne spoji fazu s nulom gdje bi nam kraj bio🧡 :-?
User avatar
Ramzess Veliki
Posts: 18179
Joined: 11/02/2013 11:32

#1910 Re: Pišite, pišite lijepo.... o svojim ljubavima......

Post by Ramzess Veliki »

Ne mislim pisati nista, samo hocu da napravim niz zadnjih postova na LJES-u. :lol:
User avatar
al_akhisari
Posts: 1887
Joined: 25/07/2008 10:28

#1911 Re: Pišite, pišite lijepo.... o svojim ljubavima......

Post by al_akhisari »

...radujem se susretu s tobom, svakom; samo da znaš, brojim dane, sate i minute, tražim te u praznim koracima svojim; i danas sam opet, kucao na tvoja ćutljiva vrata,...nisi tu, a moja je želja za tobom velika; kada me sretneš molim te, ne gledaj mi lice; ako budeš gledala, mogla bi vidjeti divlju strast, možda se uplašiš radosti u pogledu mom; kada me sretneš, ne gledaj mi ruke; pune su drhtavice, od prevelikog čekanja na tvoje tijelo, na dodire nježne; radujem se susretu s tobom, i želim da znaš,...moje ruke bit će najbolji i najnježniji ukras tijelu tvom
User avatar
cendlerbing
Posts: 15622
Joined: 17/08/2017 03:43

#1912 Re: Pišite, pišite lijepo.... o svojim ljubavima......

Post by cendlerbing »

Ti si moj dom. :srce:
User avatar
Loo
Posts: 6486
Joined: 09/04/2012 12:10

#1913 Re: Pišite, pišite lijepo.... o svojim ljubavima......

Post by Loo »

cendlerbing wrote: 19/01/2020 00:14 Ti si moj dom. :srce:
Lijepo
User avatar
cendlerbing
Posts: 15622
Joined: 17/08/2017 03:43

#1914 Re: Pišite, pišite lijepo.... o svojim ljubavima......

Post by cendlerbing »

Loo wrote: 19/01/2020 14:24
cendlerbing wrote: 19/01/2020 00:14 Ti si moj dom. :srce:
Lijepo
Možda vremenom smislim bolji, ali nekako mi je to termin za nešto više od ljubavi. :stidljiva:
User avatar
Loo
Posts: 6486
Joined: 09/04/2012 12:10

#1915 Re: Pišite, pišite lijepo.... o svojim ljubavima......

Post by Loo »

cendlerbing wrote: 19/01/2020 14:44
Loo wrote: 19/01/2020 14:24
cendlerbing wrote: 19/01/2020 00:14 Ti si moj dom. :srce:
Lijepo
Možda vremenom smislim bolji, ali nekako mi je to termin za nešto više od ljubavi. :stidljiva:
zar postoji nesto vise od ljubavi? :shock: :mrgreen:
vremenom postajemo zreliji i stjecemo bogatiji "fond" rijeci za opisati ljubav. :D

kad bih ja (na)pisala..
bilo bi

U tvom zagrljaju se osjecam, kao kad se, umorna poslije teskog dana, zavalim u staru omiljenu udobnu siroku fotelju, iz koje ne zelim da se izvucem .
:mrgreen:
User avatar
cendlerbing
Posts: 15622
Joined: 17/08/2017 03:43

#1916 Re: Pišite, pišite lijepo.... o svojim ljubavima......

Post by cendlerbing »

Loo wrote: 19/01/2020 14:52
zar postoji nesto vise od ljubavi? :shock: :mrgreen:

U tvom zagrljaju se osjecam, kao kad se, umorna poslije teskog dana, zavalim u staru omiljenu udobnu siroku fotelju, iz koje ne zelim da se izvucem .
:mrgreen:
Čisto informativno, Lolice, koja izjava ti je moćnija: "ti si ljubav mog života" ili "volim te"?

"U tvom zagrljaju se osjecam, kao kad se, umorna poslije teskog dana, zavalim u staru omiljenu udobnu siroku fotelju, iz koje ne zelim da se izvucem ." = DOM :-D
User avatar
Loo
Posts: 6486
Joined: 09/04/2012 12:10

#1917 Re: Pišite, pišite lijepo.... o svojim ljubavima......

Post by Loo »

cendlerbing wrote: 19/01/2020 15:53
Loo wrote: 19/01/2020 14:52
zar postoji nesto vise od ljubavi? :shock: :mrgreen:

U tvom zagrljaju se osjecam, kao kad se, umorna poslije teskog dana, zavalim u staru omiljenu udobnu siroku fotelju, iz koje ne zelim da se izvucem .
:mrgreen:
Čisto informativno, Lolice, koja izjava ti je moćnija: "ti si ljubav mog života" ili "volim te"?

"U tvom zagrljaju se osjecam, kao kad se, umorna poslije teskog dana, zavalim u staru omiljenu udobnu siroku fotelju, iz koje ne zelim da se izvucem ." = DOM :-D
mocnija?
prije bih izabrala termin " iskrenija" :)

ti si ljubav mog zivota..mi vuce na zaljubljenost. na pubertet :D
volim te...na isfucanu frazu. :|
zagrljaj ..mi je najmocnija izjava.
tu ne ostane mjesta sumnji sta si nekom

...fotelja :lol: = dom=luka.
User avatar
al_akhisari
Posts: 1887
Joined: 25/07/2008 10:28

#1918 Re: Pišite, pišite lijepo.... o svojim ljubavima......

Post by al_akhisari »

...znaš da nikada nisam bio kao svi drugi i da vrlo, vrlo davno još prestao sam to da želim; i, poželi mi tako malo...nekog da mi bude blizu, da me razumije i dodir mi poželi
User avatar
al_akhisari
Posts: 1887
Joined: 25/07/2008 10:28

#1919 Re: Pišite, pišite lijepo.... o svojim ljubavima......

Post by al_akhisari »

...nepoznata djevojko, u snove svake noći potajno mi dolaziš; suviše si lijepa da postojiš, pa ipak tu si; od pogleda na tebe vlaže mi oči, srce zaigra i trnci tijelo obuzmu; mlada si, lijepa i ime je tvoje neobično sasvim; volio bih da sam rame, na koje umornu glavu spustiš, ruka što te miluje volio bih biti; da sam kiša poželim, da ti lice lijepo umijem i trag suza sakrijem; kad te ponovo sretnem pobjeći ću, bacit ću svoje srce pod stopala, osmjeh ti ukrasti i u torbu staviti; neznanko, dotjerana i nasmijana, ljuta i krmeljiva, kad si kivna i kad ti je muka, suviše si lijepa da postojiš...pa ipak tu si
User avatar
MaksprotivMarksa
Posts: 1907
Joined: 28/07/2018 02:34

#1920 Re: Pišite, pišite lijepo.... o svojim ljubavima......

Post by MaksprotivMarksa »

Da mi je samo jos jednom da te vidim onako promrzlu kod Prve i da mi se nasmijes sa malo mrznje zbog kasnjenja 😍
User avatar
al_akhisari
Posts: 1887
Joined: 25/07/2008 10:28

#1921 Re: Pišite, pišite lijepo.... o svojim ljubavima......

Post by al_akhisari »

...mogao bih da te naučim kako se smišljaju priče, koje nemaju sretan kraj, a da te ipak slušaju dok ih pričaš; il možda, kako na plavom nebeskom svodu, vidjeti tvoju kosu boje lješnjaka, a da pri tom ne moraš da žmuriš; mogao bih da te naučim i kako znati sve o nekom, a da pri tom ne možeš da ga vidiš, da ga čuješ; il možda, kako da u svemu i svakom pronađeš lijepo, a da pri tom se niko ne ljuti što mu kradeš komadić sreće; mogao bih da te naučim, kako drugom obrisat suze, a da se on poslije smiješi; mogao bih da te naučim i kako se šeta po kiši, a da pri tom nije ti hladno; il možda, kako da slušaš najljepšu pjesmu i orkestar hiljada kapi jesenje kiše...mogao bih da te naučim, kako da slušaš pjesmu o jednoj ženi prelijepoj, a da pri tom budeš tužan, a da se smješkaš
sikstinajn
Posts: 1438
Joined: 15/01/2017 19:21

#1922 Re: Pišite, pišite lijepo.... o svojim ljubavima......

Post by sikstinajn »

....
Last edited by sikstinajn on 19/09/2021 22:31, edited 1 time in total.
User avatar
al_akhisari
Posts: 1887
Joined: 25/07/2008 10:28

#1923 Re: Pišite, pišite lijepo.... o svojim ljubavima......

Post by al_akhisari »

...jednom, pronaći ću prave riječi, za nekog pravog i u trenu pravom; samo da nađem prave riječi...i ovaj stih je prava psovka onom ko ga nije čuo
User avatar
al_akhisari
Posts: 1887
Joined: 25/07/2008 10:28

#1924 Re: Pišite, pišite lijepo.... o svojim ljubavima......

Post by al_akhisari »

...večeras se nebo otvorilo i vjetar jauče ko gladan pas...i večeras nemam riječi, nemam glasa, sna nemam; i večeras, podaću ti se bez traga strasti i sa ovo malo želje što mi u srcu ostade
StelaVrti
Posts: 245
Joined: 05/01/2020 01:33

#1925 Re: Pišite, pišite lijepo.... o svojim ljubavima......

Post by StelaVrti »

Jednom jedne strašne noći, ja razmišljah u samoći,
Čitah crne, prašne knjige, koje staro znanje skriše;
Dok sam u san skoro pao, neko mi je zakucao,
Na vrata mi zakucao - zakucao tiho - tiše -
"To je putnik" ja promrmljah, "koji bježi ispred kiše",
Samo to i ništa više.
Post Reply