Som, somina
Sta vas najvise nervira kod vozaca
Moderators: _BataZiv_0809, anex
- Bakir1
- Posts: 13669
- Joined: 18/06/2008 16:45
- Location: mislim da o tome imam misljenje.
- Contact:
#26676 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Ali kako si se upeco pravnice
Som, somina
Som, somina
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39551
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#26677 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
nije mu prvi put al nikako da nadodje 
- Bakir1
- Posts: 13669
- Joined: 18/06/2008 16:45
- Location: mislim da o tome imam misljenje.
- Contact:
#26678 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Jebo ga auto sporo, da je sta sto kuca preko 300, ja mislim da bi forumski policajac uputio svim medijima apel 
Evo me kod tetke u mikenu nasla mi poso da razvozim hljeb, prezirem vas bosanski supci sa ograničenjem od 130
Evo me kod tetke u mikenu nasla mi poso da razvozim hljeb, prezirem vas bosanski supci sa ograničenjem od 130
- Bakir1
- Posts: 13669
- Joined: 18/06/2008 16:45
- Location: mislim da o tome imam misljenje.
- Contact:
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39551
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#26680 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
uuu šesneska ocam
- Bakir1
- Posts: 13669
- Joined: 18/06/2008 16:45
- Location: mislim da o tome imam misljenje.
- Contact:
-
BadBoy
- Posts: 9606
- Joined: 01/11/2005 21:55
#26682 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Šta je boli licemjerje, mislio sam da si sa poselamio
Hahah klasična reakcija i deflekcija. Evo odgovori iskreno na pitanje: da li je ok korisiti mobitel u vožnji i oduzimati pravo prvenstva vozilima JGS? To su samo slučajevi sa prethodne stranice teme.
Jedini je travnički objektivan ovdje.
Jedini je travnički objektivan ovdje.
- Bakir1
- Posts: 13669
- Joined: 18/06/2008 16:45
- Location: mislim da o tome imam misljenje.
- Contact:
#26683 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
O čemu ti pričaš
Sta je problem?
Znas li gdje je slika nastala?
Znas li ko je slikao vozac ili suvozač?
Ima li to veze?
Ali jok ti se odmah upecao na sliku koja ne govori nista sem cinjenice da neki tamo auto tamo negdje ide vrtoglavih 166 kmh.
Rekoh ti, upecao si se
Sta je problem?
Znas li gdje je slika nastala?
Znas li ko je slikao vozac ili suvozač?
Ima li to veze?
Ali jok ti se odmah upecao na sliku koja ne govori nista sem cinjenice da neki tamo auto tamo negdje ide vrtoglavih 166 kmh.
Rekoh ti, upecao si se
-
zigson
- Posts: 4817
- Joined: 04/04/2015 22:17
#26684 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Hahahaha jos da zna da je ovo 170 u trecoj brzini, prsnuo bi

- Bakir1
- Posts: 13669
- Joined: 18/06/2008 16:45
- Location: mislim da o tome imam misljenje.
- Contact:
#26685 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Cubapn
Pobjeda je ovo, 166 kmh
Pobjeda je ovo, 166 kmh
-
BadBoy
- Posts: 9606
- Joined: 01/11/2005 21:55
#26686 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Haha sto si se ti jedini našao prozvanim? Jel’ to zabranjeno reci nešto sto ide kontra pet-šest redovnih na ovoj temi? Uostalom, Nisam bio tebe direktno quotao (kao sada) ali si se upalio kao hepo kocka. Da te nije dirnulo? A onda sam ti postavio direktno pitanje za postove iznad sto opet eskirivaš da odgovoriš.
- Bakir1
- Posts: 13669
- Joined: 18/06/2008 16:45
- Location: mislim da o tome imam misljenje.
- Contact:
#26687 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Na sta si ti potegao komentar licemjera
Sve je tako kako ti kazes
Sve je tako kako ti kazes
-
Throttle
- Posts: 14680
- Joined: 10/06/2016 12:35
#26688 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Maloprije hajvan sa passatom cc izleti preko pune lijevo s petlje u Zenici na ukljucenju za M17, prestize auto za kojim je isao, pun gas, vrati se opet u ulivnu, obidje me s desne strane par metara prije nego ta traka nestaje i onda prestize dva auta lijevom trakom na duploj punoj
ja s djetetom, da sam bio sam kako bi ga navuko da poljubi branik kad bi mu ponestalo zaustavne. Otisao je dalje na m17 a htio sam zvati policiju da je skrenuo opet u grad u Radakovu na petlji da ga malo protrkeljaju
- Bakir1
- Posts: 13669
- Joined: 18/06/2008 16:45
- Location: mislim da o tome imam misljenje.
- Contact:
#26689 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Ih mene je maloprije ondje gdje je onaj sa bemeweom ubio zenu, sazuljao Audi uletio u mrtve makazice i sisao u grad 
-
Throttle
- Posts: 14680
- Joined: 10/06/2016 12:35
#26690 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Pa na tom mjestu u smjeru prema Radakovu meni izletio fokus neki, ukljucuje se auto na M17 prema Doboju kad fokus iza njega izleti u moju traku. Tada sam se drugi put posteno usro, nemas kud. Sreca poce i on kocit a ja vozio 70tak. Prvi put je bilo kraj Saraj milka u Maglaju, ja s korsom u lijevoj traci opusteno preticem sleper koji gusla 60tak, taman na pola šlepe a iz suprotnog smjera bruda raspuco bembaru debelo preko 150. Eh tada sam ucio sta god sam znao 
- Bakir1
- Posts: 13669
- Joined: 18/06/2008 16:45
- Location: mislim da o tome imam misljenje.
- Contact:
#26691 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Ai jesi naletio gdje treba, to kod saraj Milka, satro pravac pod desnim uglom a od maglaja sve pregledno
Trebao si bjezati u krug sarajmilka
Trebao si bjezati u krug sarajmilka
-
Throttle
- Posts: 14680
- Joined: 10/06/2016 12:35
#26692 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Ma malo je falilo
da je normalno vozio prosao bih bez problema al ga lik raspuco koliko god moze. Izadjem u lijevu, nema nista, lagano krenem kad se lik pojavi za 3 sekunde 
-
amcibald
- Posts: 50
- Joined: 11/12/2012 20:52
#26693 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Najgore mi je kad idem iza vozača koji u krivini ide sporije od ograničenja, non stop koči, pred krivinom, u krivini, a kad dodje pravac, isprekidana, pukne gas, da ga nisi siguran prestići.
- Laplace
- Posts: 14684
- Joined: 19/11/2012 18:37
#26694 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Jednom tako momak (vozi, naravno, golfa dvojku) priča kako ga je policijsko vozilo pratilo magistralom pa zatim dionicom autoputa od Jošanice do Podlugova. I kaže kako su ga negdje na autoputu zaustavili i opomenuli kako stalno ubrzava i usporava. I jasno, momak se čudi zašto je to problem.
Znači, ne da je pratio ograničenja nego po svom nahođenju ubrzava i usporava. Na autoputu, gdje uglavnom imaš duže dionice bez promjene ograničenja, ljudi ne vide problem u tome da voze sad brže sad sporije.
Znači, ne da je pratio ograničenja nego po svom nahođenju ubrzava i usporava. Na autoputu, gdje uglavnom imaš duže dionice bez promjene ograničenja, ljudi ne vide problem u tome da voze sad brže sad sporije.
- vjeshalica
- Posts: 20766
- Joined: 31/03/2019 14:56
#26695 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Pa zakon je rekao da nije.dozvoljeno naglo mijenjanje brzina
On jos rizikuje da ga neko ukuca na AP gdje se brzo vozi
Naletis na majmuna i ugraviras ga...a i sebe
On jos rizikuje da ga neko ukuca na AP gdje se brzo vozi
Naletis na majmuna i ugraviras ga...a i sebe
-
Emir92
- Posts: 307
- Joined: 13/01/2011 15:31
#26696 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Nemoj tako @muha_sa sad drajveri wau wau grupacije pale zmigavce kao pozicije. Saznali da imaju i tu sijalice
- hopi
- Posts: 7255
- Joined: 05/03/2009 23:03
- Location: zemlja moja
#26697 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
nedavon vozio iza murije, ma jedno 4-5 skretanja koliko su išli nisu žmigavca dali. Vjerovatno razmišljanje znaš li ti ko sam ja šta imam paliti žmigavac.
jebote meni kada je ablender otišao ili kako se već kaže (ona ručica od žmigavca), vozio tako možda 2-3 kraće vožnje, sve mi neki neugodan osjećaj da skrećem bez žmigavca, gledam je li ko blizu iza da se ne nabije, vidi papka govore. Našao polovno to čudo, i nastavio rahat voziti.
jebote meni kada je ablender otišao ili kako se već kaže (ona ručica od žmigavca), vozio tako možda 2-3 kraće vožnje, sve mi neki neugodan osjećaj da skrećem bez žmigavca, gledam je li ko blizu iza da se ne nabije, vidi papka govore. Našao polovno to čudo, i nastavio rahat voziti.
-
komsinica_s_drugog
- Posts: 885
- Joined: 23/12/2018 19:16
#26698 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Kad vozac ispred mene ne drzi brzinu, pa sva napeta i u pripravnosti moram bit.Malo bi is'o 40, malo 60.Aman, de vozi ili se skloni 
- Entropio
- Posts: 8029
- Joined: 21/11/2010 21:49
- Vozim: njemackog premiuma
- Horoskop: TDI
#26699 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Ovdje 90% postova o drzanju brzine i guslanju. Ima li neko da mu smeta nesto drugo? Nesto bitnije? Tipa ovi sto se parkiraju na trotoar i blokiraju put da ni hitna ne moze proci.
-
NediM17
- Posts: 26439
- Joined: 05/11/2009 11:49
#26700 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Danas "instagramuša" u astri J karavan, crveno ofarbane kandže, u lijevoj moLbilni u desnoj cigara i vozi u špici, stani, kreni, poravnam se s kozom i upadljivo je gledam, ali ne dade se omesti. 



