NOVE CIJENE GORIVA

Automobili, pitanja, pomoć, savjeti...

Moderators: _BataZiv_0809, anex

Post Reply
noviclan
Posts: 15008
Joined: 31/10/2013 06:48

#20001 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Post by noviclan »

Meni je najgore kad ubaci pistolj, kada nema guzve na pumpi, pa se nasloni na njega a ja rekao pun da se sipa, ajde malo se odmakni od tog pistolja
Seawolf
Posts: 9163
Joined: 14/06/2012 22:59

#20002 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Post by Seawolf »

BSP Oil, Bitumenka, dizel Euro 5 je 2,06 KM.

Čekam u redu, k'o za vrijeme Milke Planinc ....
User avatar
Laplace
Posts: 14689
Joined: 19/11/2012 18:37

#20003 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Post by Laplace »

konektovan wrote: 07/02/2020 14:35 Ko ce mafiji stati u kraj....pisao sam vec, hifa svrakino podigla cijenu jeftinijeg dizela za 10 kpf preko noci, i onda kroz tri dana spustili za 5 kpf.....
To je cijena dolara skočila preko noći. :D
SHTEVELEC
Posts: 548
Joined: 19/03/2010 15:43

#20004 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Post by SHTEVELEC »

iceman ze wrote: 07/02/2020 19:05 aBd jednog dana uvesti benzinske p bez pumpadzija, ubacis cvaju, stavis stoljpi, i natocis ga sam sebi, ebo vise papke i tiparose...
U RS moze, u Federaciji treba promjeniti zakon iz '47, onaj ko sipa gorivo mora poloziti protivpozarnu zastitu
User avatar
iceman ze
Posts: 6563
Joined: 18/11/2004 00:25
Location: Sarajevo

#20005 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Post by iceman ze »

Najbolje je full, nego ono drukanje na obaracu, samo pjenu baca.... :D mada su i fullu jednom pokusali, pokazao im 10 zadnjih racuna sve 0.5 lit slicni, ovaj je bio u +3 l veci.....
User avatar
semirsar
Posts: 9053
Joined: 24/08/2008 22:53
Location: raj'voSa
Contact:

#20006 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Post by semirsar »

Seawolf wrote: 08/02/2020 12:12 BSP Oil, Bitumenka, dizel Euro 5 je 2,06 KM.

Čekam u redu, k'o za vrijeme Milke Planinc ....
cepirah ga i ja, otprilike u to doba... i fasovah "EMISSIONS WORKSHOP", drugi put u par godina kako sipam tujdi.
User avatar
pepeljara
Posts: 7355
Joined: 22/08/2003 00:00

#20007 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Post by pepeljara »

A danas frajko 20 minuta mjenjao papir za pos karticno placanje, dakle spica >D
Seawolf
Posts: 9163
Joined: 14/06/2012 22:59

#20008 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Post by Seawolf »

semirsar wrote: 08/02/2020 21:11
Seawolf wrote: 08/02/2020 12:12 BSP Oil, Bitumenka, dizel Euro 5 je 2,06 KM.

Čekam u redu, k'o za vrijeme Milke Planinc ....
cepirah ga i ja, otprilike u to doba... i fasovah "EMISSIONS WORKSHOP", drugi put u par godina kako sipam tujdi.
Eto vidiš kako je to gorivo dobro za dijagnosticiranje postojećih problema sa sistemom za tretman izduvnih gasova.

Bolje nego mjerenje prilikom tehničkog pregleda.

Šalu nastranu, koji je motor u pitanju?
User avatar
semirsar
Posts: 9053
Joined: 24/08/2008 22:53
Location: raj'voSa
Contact:

#20009 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Post by semirsar »

2.0 TDI 103KW, isti slucaj kao i prvi put, malo se vozalo i hop, emission workshop... stajalo to jedno tri, cetri dana, ne sjecam se jesam li u medjuvremenu opet sipao, samo od sebe nestalo, valjda ce jopet tako :-)
NediM17
Posts: 26440
Joined: 05/11/2009 11:49

#20010 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Post by NediM17 »

Ima jedna fina izreka u našem narodu koja kaže da "hrDžavu qrcu i dlake smetaju", mislim da je to u pitanju. :izet:
User avatar
semirsar
Posts: 9053
Joined: 24/08/2008 22:53
Location: raj'voSa
Contact:

#20011 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Post by semirsar »

:lol: ne smetaje oto men', jok vala, stavio ja vec drugi dan hansaplast preho otog, kad je sam osebe spao, vidjeh nejma ni otog emission work :mrgreen:
Throttle
Posts: 14680
Joined: 10/06/2016 12:35

#20012 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Post by Throttle »

Petrol Zenica spustio 95icu sa 2,31 na 2,26 :lol:
Smijurija
User avatar
Koshpa
Posts: 4931
Joined: 20/05/2007 19:59
Location: Sarajevo

#20013 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Post by Koshpa »

Na Green Oil sutra i prekosutra akcija, 2,01 i D i B
User avatar
pepeljara
Posts: 7355
Joined: 22/08/2003 00:00

#20014 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Post by pepeljara »

Koshpa wrote: 14/02/2020 23:18 Na Green Oil sutra i prekosutra akcija, 2,01 i D i B
gdje dodje go ?
User avatar
Koshpa
Posts: 4931
Joined: 20/05/2007 19:59
Location: Sarajevo

#20015 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Post by Koshpa »

pepeljara wrote: 14/02/2020 23:22
Koshpa wrote: 14/02/2020 23:18 Na Green Oil sutra i prekosutra akcija, 2,01 i D i B
gdje dodje go ?
Iza Mercatora u Marka Marulica, samo je ovo za clanove, a da bi postao clan, kad naspes gorivo i odes platit, kazes zelim se uclanit i dobijes clansku i gorivo za 2.01 :D
User avatar
mk ultra
Posts: 24032
Joined: 31/12/2012 14:05
Location: Fiume
Grijem se na: Ugalj
Vozim: Bahato
Horoskop: Maćak

#20016 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Post by mk ultra »

Jel za keš :lol:
noviclan
Posts: 15008
Joined: 31/10/2013 06:48

#20017 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Post by noviclan »

Kazu ako koces da sjeves vozilo naspi kod muhovica, preporuka za sluzbena vozila
noviclan
Posts: 15008
Joined: 31/10/2013 06:48

#20018 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Post by noviclan »

Gazprom bacici 2.01"d4" a onaj d5 2.36
noviclan
Posts: 15008
Joined: 31/10/2013 06:48

#20019 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Post by noviclan »

Image

Image

Jedna od jucer
Naslovnica
Posts: 35443
Joined: 20/03/2013 15:38

#20020 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Post by Naslovnica »

Jedna ili dvije?
:?
NediM17
Posts: 26440
Joined: 05/11/2009 11:49

#20021 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Post by NediM17 »

Dvaput po jedna. :?
User avatar
semirsar
Posts: 9053
Joined: 24/08/2008 22:53
Location: raj'voSa
Contact:

#20022 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Post by semirsar »

nije oto isto, pogle malo bolje
User avatar
amar1994
Posts: 28546
Joined: 11/01/2015 12:22
Location: Neđeljišta

#20023 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Post by amar1994 »

joj dobre termoelektrane :thumbup:
noviclan
Posts: 15008
Joined: 31/10/2013 06:48

#20024 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Post by noviclan »

Kibernetički napad na INA Grupu utjecao i na mrežu benzinskih stanica Energopetrola u BiH
http://www.klix.ba/clanak/200217154

Ali ne brinite cijene su na nivou
User avatar
drug_profi
Posts: 65416
Joined: 16/07/2012 16:00

#20025 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Post by drug_profi »

E zamisli upadnes im u sistem i oboris cijene goriva da budu najjeftiniji na trzistu, ali ne prenisko da ne bude sumnjivo.
Ne bi ni skontali sto je to najednom navalilo musterija....
Post Reply